Dziwna kulka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-14, 20:25   #1
Sunnivaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 923

Dziwna kulka


Troche mi niezręcznie o tym pisać ale no, troche sie niepokoje.

Przedwczoraj moj TZ powiedział ze mam cos dziwnego w moich obszarach intymnych, ale ja nic nie widziałam i nie czułam wiec uznałam ze mu sie przewidziało.
A dzisiaj przypadkowo zauważyłam duża kulkę na wargach większych. Przez chwile myślałam ze moze to jakas krostka ale jest zdecydowanie na to za duża. Ma jakies 3-4 mm średnicy, jest dokładnie wyczuwalna pod palcami, twarda. Nie boli, nie da sie jej wycisnąć, nie porusza sie. Nie odróżnia sie kolorem, ale nie rosną na niej włoski. Wydaje mi sie ze mogła urosnąć w ciagu tych 2 dni bo jak mogłam jej wtedy nie zauważyć?

Czy mam sie czym niepokoić? Czy moze po prostu czekac aż zniknie?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Blog bylej juz au pair w UK http://au-pair-uk.blogspot.com
#
Sunnivaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 20:39   #2
0d1f34119766eee4653101d15d3559db3eb5311a_5de84883b0bb6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 13 430
Dot.: Dziwna kulka

Cytat:
Napisane przez Sunnivaa Pokaż wiadomość
Troche mi niezręcznie o tym pisać ale no, troche sie niepokoje.

Przedwczoraj moj TZ powiedział ze mam cos dziwnego w moich obszarach intymnych, ale ja nic nie widziałam i nie czułam wiec uznałam ze mu sie przewidziało.
A dzisiaj przypadkowo zauważyłam duża kulkę na wargach większych. Przez chwile myślałam ze moze to jakas krostka ale jest zdecydowanie na to za duża. Ma jakies 3-4 mm średnicy, jest dokładnie wyczuwalna pod palcami, twarda. Nie boli, nie da sie jej wycisnąć, nie porusza sie. Nie odróżnia sie kolorem, ale nie rosną na niej włoski. Wydaje mi sie ze mogła urosnąć w ciagu tych 2 dni bo jak mogłam jej wtedy nie zauważyć?

Czy mam sie czym niepokoić? Czy moze po prostu czekac aż zniknie?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Pierwsze co mi się skojarzyło to zapalenie gruczołu Bartholina. Poczytaj o tym w internecie, ale przede wszystkim zapisz się na wizytę do ginekologa. Nie czekaj aż zniknie, bo nie wiesz co to jest i czy jest groźne dla Twojego zdrowia.

Edytowane przez 0d1f34119766eee4653101d15d3559db3eb5311a_5de84883b0bb6
Czas edycji: 2015-07-14 o 20:41
0d1f34119766eee4653101d15d3559db3eb5311a_5de84883b0bb6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 21:08   #3
nynka_1987
Zadomowienie
 
Avatar nynka_1987
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecinek :/
Wiadomości: 1 269
Dot.: Dziwna kulka

Też miałam w tym miejscu, podobnej wielkości. Zniknęło po jakimś czasie.
__________________
nynka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 21:15   #4
Sunnivaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 923
Dot.: Dziwna kulka

No tez bym chciała zeby znikło ale wolałabym zbyt długo nie czekac. Wstyd tak TZ sie zaprezentować.


Po wpisaniu w Google grafika frazy "kulka na wargach sromowych wiekszych" trzeci wynik to taki obrazek z dwoma rysunkami i moja kulka wyglada kropka w kropkę jak ten lewy rysunek. Nawet miejsce identyczne.

Nie boli mnie nic, ale od 2-3 dni ciagle mnie tam lekko swędzi. Mam nawracające grzybice pochwy (kandydoze zeby byc szczegółowym) ale ostatni raz chyba z 8 msc temu wiec moze to nic nie oznaczać.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Blog bylej juz au pair w UK http://au-pair-uk.blogspot.com
#
Sunnivaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-14 22:15:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:03.