Seks analny - wasze doznania, opinie na temat... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-12-09, 18:47   #31
NIUNIA***
Rozeznanie
 
Avatar NIUNIA***
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 719
Dot.: Wasze doznania, opinie na temat...

A ja próbowałam i mogę polecić każdemu kto lubi "mocne doznania"
__________________
NAJWAZNIEJSZA RZECZ NA ŚWIECIE TO UMIEĆ BYĆ SOBĄ...
Michael De Montaigne
NIUNIA*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-14, 15:20   #32
kroliczek190
Zadomowienie
 
Avatar kroliczek190
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 020
Thumbs down Dot.: Wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez Paula07
Dla mnie seks analny jest po prostu obrzydliwy. Mój partner także ma takie zdanie. Uważam także, że ten narząd służy do czegoś innego- nawet związana z tym budowa odbytu (po prostu jest zbyt delikatna i można nabawić się różnych świństw ),Przecież do takich spraw służy inny narząd, który jest po prostu stworzony do tej roli. I mi osobiście takie argumenty wystarczą
Więc ja osobiście raczej nie zdecyduje się na taki rodzaj seksu
Zgadzam sie przede wszystkim że TA CZĘŚĆ CIAŁA JEST DO CZEGO INNEGO!!!
Seks analny uprawiałam kilka razy, mężczyznom z reguły dawał uczucie dominacji no i większy ucisk...
Osobiście nienawidzę tej formy pieszczot, dla mnie jest bolesna i obrzydliwa
Ale, co kto lubi...
kroliczek190 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-14, 17:58   #33
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: Wasze doznania, opinie na temat...

Ja osobiscie bardzo balam sie tego rodzaju seksu. Najgorszym bledem bylo sluchanie i wierzenie w opowiesci kolezanek. Wszystkie dziewczyny mowily ,ze jak probowaly to czuly straszny bol rozrywania , ja sie tego nasluchalam i potem sie balam Ale jak z moim TZ probowalismy to bylo to poprostu bardzo naturalne . Tak bardzo go kochalam ,ze praktycznie przestalam si bac ,bo bylam pewna ,ze jak cos bedzie nie tak to odrazu przestanie,bylam pewna jego delikatnosci i czulosci. I okazalo sie ,ze strach ma wielkie oczy
Nie bolalo mnie nic a nic ( oczywiscie trzeba sie jaknajbardziej rozluznic) .
Teraz seks tego typu jest dla nas zupelnie normalny , i uprawiamy go co jakis czas . Nie mam absolutnie nic przeciwko a wrecz musze przyznac ,ze jest bardzo przyjemny . Trzeba pamietac o tym ,ze kochajacy i pewny partner jest do takich przezyc moim zdaniem niezbedny
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-14, 20:02   #34
ona1982
Zadomowienie
 
Avatar ona1982
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 162
Dot.: Wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez Izunia86
Ja osobiscie bardzo balam sie tego rodzaju seksu. Najgorszym bledem bylo sluchanie i wierzenie w opowiesci kolezanek. Wszystkie dziewczyny mowily ,ze jak probowaly to czuly straszny bol rozrywania , ja sie tego nasluchalam i potem sie balam Ale jak z moim TZ probowalismy to bylo to poprostu bardzo naturalne . Tak bardzo go kochalam ,ze praktycznie przestalam si bac ,bo bylam pewna ,ze jak cos bedzie nie tak to odrazu przestanie,bylam pewna jego delikatnosci i czulosci. I okazalo sie ,ze strach ma wielkie oczy
Nie bolalo mnie nic a nic ( oczywiscie trzeba sie jaknajbardziej rozluznic) .
Teraz seks tego typu jest dla nas zupelnie normalny , i uprawiamy go co jakis czas . Nie mam absolutnie nic przeciwko a wrecz musze przyznac ,ze jest bardzo przyjemny . Trzeba pamietac o tym ,ze kochajacy i pewny partner jest do takich przezyc moim zdaniem niezbedny
Izuniu bardzo dobrze to ujęłaś...A nie boicie się na przykład jakiś problemów zdrowotnych?
__________________
Kocham Cię Darku najmocniej na świecie...


Anna

Dostęp do netu ograniczony(zmiana miejsca zamieszkania- w końcu)
ona1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-14, 20:40   #35
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Wasze doznania, opinie na temat...

Ja robie to od ok poltora jak nie wiecej roku i narazie nie zauwazylam zadnych zmian (no moze oprocz tej ,ze teraz jest nam latwiej niz wczesniej) Jedynym mankamentem tego typu seksu to koniecznosc (niezawsze ) odrazu skozystania z toalety (odrazu po)

Aha a jesli chodzi o problemy TZ-a to jest taka kolejnosc jakby ( troche to sztywno brzmi ) ,ze wiadomo nie tak zupelnie odrazu ale no po jakiejs chwili on idzie do toalety ,dokladnie sie myje i potem ja . Chodzi mi o to ,ze nie siedzimy brudni czy cos
Mysle ,ze podstawowa czynnoscia po (oczywiscie po przytuleniu ) jest dokladne umycie sie zarowno jego jak i moje .
Na poczatku tylko jak stosowalismy krem lub oliwke czasem bylo jednak za sucho i mial obtarcia.

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2005-12-14 o 21:09 Powód: Post po poscie!!
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-14, 21:29   #36
ona1982
Zadomowienie
 
Avatar ona1982
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 162
Dot.: Wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez Izunia86
Ja robie to od ok poltora jak nie wiecej roku i narazie nie zauwazylam zadnych zmian (no moze oprocz tej ,ze teraz jest nam latwiej niz wczesniej) Jedynym mankamentem tego typu seksu to koniecznosc (niezawsze ) odrazu skozystania z toalety (odrazu po)

Aha a jesli chodzi o problemy TZ-a to jest taka kolejnosc jakby ( troche to sztywno brzmi ) ,ze wiadomo nie tak zupelnie odrazu ale no po jakiejs chwili on idzie do toalety ,dokladnie sie myje i potem ja . Chodzi mi o to ,ze nie siedzimy brudni czy cos
Mysle ,ze podstawowa czynnoscia po (oczywiscie po przytuleniu ) jest dokladne umycie sie zarowno jego jak i moje .
Na poczatku tylko jak stosowalismy krem lub oliwke czasem bylo jednak za sucho i mial obtarcia.
Tak, wiem, higiena przede wszystkim, jednak coś tam czytałam jak niektórzy wypowiadają się, żeby kobiety uprawiające ten rodzaj seksu od razu zaczęły sobie zbierać na pampersy- brzmi to dosyć drastycznie. Chodzi też o hemoroidy i tego typu dolegliwości jako skutek korzystania z uroków seksu analnego. Mój TŻ się nad tym zastanawia i jak mu o tym wspomniałam to usłyszałam od razu" w takim razie będziemy robić to tylko na specjalne okazje." A ja tak nie chcę Tylko pewne obawy są.
__________________
Kocham Cię Darku najmocniej na świecie...


Anna

Dostęp do netu ograniczony(zmiana miejsca zamieszkania- w końcu)
ona1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-14, 21:30   #37
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Myslę, ze Lexie zdecydowała połączyć sie obie wypowiedzi, bo były napisane jedna po drugiej. Stąd to się wzieło.

Mam rację Pani Moderator?
Masz rację, masz

Emrulez, nic nie zbabrałaś Nie musisz składać na okulary
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-14, 23:30   #38
agatus84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 434
Dot.: Wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez ona1982
Tak, wiem, higiena przede wszystkim, jednak coś tam czytałam jak niektórzy wypowiadają się, żeby kobiety uprawiające ten rodzaj seksu od razu zaczęły sobie zbierać na pampersy- brzmi to dosyć drastycznie. Chodzi też o hemoroidy i tego typu dolegliwości jako skutek korzystania z uroków seksu analnego.
Hmmm...ja stricte seksu analnego nie probowalam,wiec niby nie mi sie wypowiadac, ale to chyba bzdurki jakies sa
pozdrawiam
agatus84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-15, 00:10   #39
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez agatus84
A co do bakterii to mam taka mala ciekawostke- "tam" jest ich duzo mniej niz w... ustach!!! Czyli teoretycznie powinno to byc mniej "obrzydliwe" niz zwykly calus(jesli za kryterium wezmiemy ilosc bakterii... )
Sama nie probowalam,ale chyba mnie troszke kusi...
pozdrawiam
Ja podziękuję i nie spróbuję, mimo wielu milionowych bakterii występujących w jamie ustnej mojego TŻ wolę pocałować w usta niż w odbyt .

Cytat:
Napisane przez bisskit
hej hej!
o infekcjach można długo... chorób prznoszonych drogą płciową ("tradycyjnego" stosunku) też jest cała masa, a jakoś nikogo to do seksu nie zniechęca...
nie nabawiłam się infekcji jeszcze ani razu. kwestia tego, żeby po stosunku analnym koniecznie zmienić prezerwatywę i nie używać jej do stosunku "dopochwowego" albo, jesłi prezerwatywy się nie stosowało, skłonić partnera do umycia się

jejku, aż mi głupio, że to piszę
W seksie analnym problemem nie są infekcje same w sobie, czyli takie jak wystepują w seksie pochwowym ,ale chodzi głównie o delikatną budowę odbytu. Podczas takiego seksu dochodzi do pęknięć naczyn w ścianach odbytu o których nawet nie wiemy i niestety nie mamy na to wpływu. Następnie po paru latach regularnego uprawiana tej formy seksu mogą już się pojawiać początki żylaków odbytniczych (hemoroidy). Także mogą wystąpić problemy z wydalaniem czyli bardzo częste rozwolnienia i co z tym się łączy rozleguklowany układ pokarmowy

Moim zdaniej jest to zbyt duże ryzyko, w wyniku którego niszczymy narząd, który jakby nie patrzeć jest bardzo potrzebny do wiadomych celów

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2005-12-15 o 00:16 Powód: Post po poscie!!
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-15, 10:05   #40
Sunshine:*
Przyczajenie
 
Avatar Sunshine:*
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3
Sex Analny :)

Mam takie bardzo intymne pytanie. W sumie chcialabym sprobowac tego rodzaju sexu ale jednoczesnie sie obawiam... Chodzi o to iz obawiam sie czy moj partner nie pobrudzi sie.. no wiadomo czym Czy moje obawy sa sluszne? Jak to jest z tym sexem? Bardzo prosze o rade!!!!!!
Sunshine:* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-15, 10:28   #41
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: Sex Analny :)

Przesuwam post, bo wątek na ten temat już istnieje.

Pozdrawiam

Edytowane przez nan
Czas edycji: 2005-12-15 o 12:09
nan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-16, 10:37   #42
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: Wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez Paula07
Ja podziękuję i nie spróbuję, mimo wielu milionowych bakterii występujących w jamie ustnej mojego TŻ wolę pocałować w usta niż w odbyt .



W seksie analnym problemem nie są infekcje same w sobie, czyli takie jak wystepują w seksie pochwowym ,ale chodzi głównie o delikatną budowę odbytu. Podczas takiego seksu dochodzi do pęknięć naczyn w ścianach odbytu o których nawet nie wiemy i niestety nie mamy na to wpływu. Następnie po paru latach regularnego uprawiana tej formy seksu mogą już się pojawiać początki żylaków odbytniczych (hemoroidy). Także mogą wystąpić problemy z wydalaniem czyli bardzo częste rozwolnienia i co z tym się łączy rozleguklowany układ pokarmowy

Moim zdaniej jest to zbyt duże ryzyko, w wyniku którego niszczymy narząd, który jakby nie patrzeć jest bardzo potrzebny do wiadomych celów
skąd te informacje? Niestety ( na szczeście? nie do końca jest tak jak piszesz...
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-16, 13:30   #43
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: Sex Analny :)

Cytat:
Napisane przez Sunshine:*
Mam takie bardzo intymne pytanie. W sumie chcialabym sprobowac tego rodzaju sexu ale jednoczesnie sie obawiam... Chodzi o to iz obawiam sie czy moj partner nie pobrudzi sie.. no wiadomo czym Czy moje obawy sa sluszne? Jak to jest z tym sexem? Bardzo prosze o rade!!!!!!
Ja mysle ,ze to sie zdarza , zobaczylby to dopiero po ,w trakcie nic tam nie wyleci obok czy cos ,ewentualnie po wyciagnieciu czlonka. Mysle ,ze dobra rada jest zeby przed skozystac z toalety w miare mozliwosci Ale jesli jednak mimo wszystko czlonek sie lekko zabrudzi ,nie widze w tym problemu , skoro zdecydowalam sie na tak intymna forme seksu to chyba taki mankament ( w przypadku kochajacej sie pary ) nie jest az tak straszny
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-16, 16:16   #44
bisskit
Raczkowanie
 
Avatar bisskit
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 228
Dot.: Wasze doznania, opinie na temat...

hm, co do tego, czy partner mógłby się pobrudzić, to w moim przypadku się to nigdy nie przytrafiło. ogólnie u zdrowej osoby ta część jelita, z której korzysta się przy seksie analnym, jest zupełnie czysta (tzn. że oprócz bakterii nic tam nie występuje)

a co do tych pampersów i hemoroidów, to z przymrużeniem oka traktowałabym takie informacje na przypadłość zwaną hemoroidami cierpi około 75% osób w podeszłym wieku (również mężczyzn, a jakoś nie wydaje mi się, żeby 75% społeczeństwa łącznie z facetami tak ochoczo uprawiali tą formę seksu, chyba muszą być jakieś inne przyczyny hemoroidów:P).

w każdym razie uważam, że jeśli komuś taki seks odpowiada (na przykład jak mi) to nie powinien się obawiać, a jeśli komuś nie odpowiada, to trudno
bisskit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-17, 09:16   #45
birke17
Przyczajenie
 
Avatar birke17
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5
Dot.: Wasze doznania, opinie na temat...

jezeli kogoś seks analny boli to chyba najczesciej z powodów psychicznych.Wiadomo, raz, że niektóre dziewczyny napawa to strachem, że anużto partner się ubrudzi czy cóś i sie obrzydzi do niej całej, a dwa - głęboko w naszej kulturze jest zakorzenione to, że to grzech, że to coś perwersyjnego ( Sodoma i Gomora). No i oczywiscie przekonanie, ze to strasznie boli - jesli sie powie dziecku, ze mycie zebow boli, to bedzie paszczkę zamykał i sie wyrywał tak, że rzeczywiscie w koncowym efekcie bedzie bolalo..
Moim zdaniem poznanie tego rodzaju seksu jest równoznaczne z dalszym poznawaniem ciała partnera, jego potrzeb a w razie dyskusji, czy nawet rozbieżności zdan w tej sferze też jego hierarchii wartości...


A i zapomnialam, ze sadzi sie, że od tego powstaja zmiany w jelicie gruby...:/ Jeżeli robić to na siłę, bez żadnego nawilżenia i regularnie, uszkadzając sluzówkę jelita, to rzeczywiscie może dojść do mutacji - rana ciagle pocierana, jak kazda inna może zacząć wytwarzyc nowotwór. Ale przy odpowiednim zastosowaniu sie do zasad nawilżania i zaufania psychicznego to raczej nie powinno dochodzić do jakichś narosli, czy polipów.
birke17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-17, 13:23   #46
marta_p
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trojmiasto
Wiadomości: 40
Dot.: Wasze doznania, opinie na temat...

[quote=ona1982]seksu analnego. quote]

ja z moim tego jeszcze nie robilam

ale sama lubie sie tak zabawiac
marta_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-18, 15:08   #47
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Wasze doznania, opinie na temat...

Jakoś do sexu analnego mnie nie ciągnie i na dzień dzisiejszy jestem na NIE, nie wiem może kiedyś, ale szczerze w to watpie. Mój obecny facet dwa razy uprawiał sex analny i powiedział, że za każdym razem kończyło się to łzami parnerki, więc tym bardziej po jego opowieści stwierdziłam że tego nie chce, jego chyba tez szczególnie do tego nie ciągnie...
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 18:14   #48
slodziutka_a
Raczkowanie
 
Avatar slodziutka_a
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ze swojego pokoiku:D
Wiadomości: 40
Thumbs up sex analny

Witam wszystkich!Mianowicie moje pytanie dotyczy sexu analnego.Jestem ze swoim TŻ od 3 lat i jest nam ze soba swietnie.Ostatnio duzo rozmawialismy na temat sexu analnego.Moj partner bardzo by chcial go sprobowac natomiast ja nie bardzo jestem do niego przekonana.Z tego co slyszalam to nie jest to przyjemna rzecz dla kobiety.Co wy o tym sadzicie?Zastanawia mnie to czy tylko ja jestem tak anty nastawiona czy jest wiecej kobiet co sa podobnego zdania.Jesli ten temat juz byl gdzies poruszony to przepraszam ale szukalam i nic nie znalazlam na ten temat:P
slodziutka_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 18:23   #49
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Dot.: sex analny

słodziutka -byc byl, z tym ze nie tak sprecyzowany jest tytul:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ht=seks+analny
prosze Cie bardzo, dziewczyny zapewne nie wyczerpaly tematu
awia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-14, 18:36   #50
slodziutka_a
Raczkowanie
 
Avatar slodziutka_a
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ze swojego pokoiku:D
Wiadomości: 40
Dot.: sex analny

awia dziekuje bardzo zaraz tam szpykne i poczytam co dziewczyny maja do powiedzenia:P
slodziutka_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 23:31   #51
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: sex analny

Łaczę oba wątki, zachęcam następnym razem do użycia wyszukiwarki.

__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-15, 01:25   #52
oshinek
Wtajemniczenie
 
Avatar oshinek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 847
Dot.: Wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez jaga_2001
jeszcze nie probowalam i nie wiem czy sprobuje. Jakos odrzuca mnie na sama mysl, ze penis ma byc wkladany w narzad, w ktorym bakterie powoduja rozkladanie sie tresci pokarmowej, jej gnicia, powstawania gazow, oraz w miejscu gdzie formowane sa masy kalowe bleee. Ale zobaczymy jak to w przyszlosci bedzie. Wiem, ze raz mialam ogromna ochote tego sprobowac, teraz znow mi przeszlo
no nie ma co zachęcająco to brzmi, hahaaha.
__________________
Nie palę
http://www.suwaczek.pl/cache/d98bd85f35.png


Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia człowieka


oshinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-15, 12:34   #53
mirynka
Wtajemniczenie
 
Avatar mirynka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 605
Dot.: Wasze doznania, opinie na temat...

ja z moim TZ sprobowalismy z czystej ciekawosci, tak poprostu, zrobilismy to jak sie kapalismy, bolu co prawda nie czulam, jednak wielkiej przyjemnosci tez nie, mojemu partnerowi nawet sie podobalo jednak mi nie na tyle aby to powtorzyc dlatego tez zaniechalismy dalszych prob. zdecydowanie wole seks oralny i pochwowy.
mirynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 00:23   #54
Sandrunia Niepoń
Zadomowienie
 
Avatar Sandrunia Niepoń
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 791
GG do Sandrunia Niepoń Send a message via Skype™ to Sandrunia Niepoń
SEX analny

Witam Was kochane wizazanki!!!
Jestem,a wlasciwie mieszkamy i jestesmy ponad 6lat(od 7 miesiecy po slubie)
Moj maz kochal sie analnie ze swoimi bylymi partnerkami,a ja przez tyle lat nie moge sie odwazyc tzn probowalismy 2 razy,ale nic z tego nie wyszlo,boje sie zaciskam itd
Napiszcie prosze czy kochacie sie w ten sposob i jak wygladaly te pierwsze razy?
Pozdrowionka
__________________
Moje szczęście jest już z Nami FASOLKA

Przyszedł na świat 2009.01.06


Sandrunia Niepoń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 00:48   #55
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: SEX analny

ja tego nie robilam i nie zrobie. ten otwor nie jest przystosowany do tego typu rzeczy i chyba nie o to chodzi, zeby wsadzac, gdzie sie da (sorki za takie wyrazenie, ale inaczej sie chyba nie da ). jesli ktos lubi to ok, jego sprawa, byle tylko mnie z tym nie napastowal

skoro nie mozesz sie odwazyc i boisz sie, to chyba znaczy, ze w glebi duszy tego nie chcesz, cooo? jak to jest?
jesli (podkreslam: jesli; bo tego nie wiem) chcesz to zrobic tylko po to, zeby go usatysfakcjonowac, albo zeby w jakis sposob "dorownac" jego bylym partnerkom, to odpusc sobie. tego typu sprawy sa strasznie delikatne i dopoki sama w sobie nie czujesz, ze jestes do czegos gotowa, to sie nie zmuszaj. tak bedzie lepiej dla Was obojga

napisz cos wiecej
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 01:13   #56
bLonDe
Przyczajenie
 
Avatar bLonDe
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16
Dot.: SEX analny

Cytat:
Napisane przez Sandrunia Niepoń
Witam Was kochane wizazanki!!!
Jestem,a wlasciwie mieszkamy i jestesmy ponad 6lat(od 7 miesiecy po slubie)
Moj maz kochal sie analnie ze swoimi bylymi partnerkami,a ja przez tyle lat nie moge sie odwazyc tzn probowalismy 2 razy,ale nic z tego nie wyszlo,boje sie zaciskam itd
Napiszcie prosze czy kochacie sie w ten sposob i jak wygladaly te pierwsze razy?
Pozdrowionka
Powiem Ci Ukochana Siostro że ja też nie mam odwagi, zresztą to jest podobno tylko przyjemnie dla facetów wiec po co się męczyć? ... no i nie wiem czy to jest dość higieniczne możesz poczuć lekki przypływ odczucia fizjologicznego (wiemy co mam na myśli) hehe... tak przynajmniej słyszałam, ale Ty taka "maszyna" się boi? nie wierze na początku zawsze jest ból ale potem się można przyzwyczaić PozDrowIonKa KiSS...
__________________
KeEp SmiLinG
bLonDe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 01:26   #57
leleth
Wtajemniczenie
 
Avatar leleth
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomości: 2 148
Dot.: SEX analny

heh a ja to zrobilam kilka razy i na wiecej raczej nie mam ochoty... tak jak ktos wczensiej napisal ten otworek nie jest do tego stworzony....
jak dla mnie to...poczatek jest skomplikowany...ciezko sie zrelaksowac bo mimo wszystko to jest w jakis sposob krepujace...a na koncu pozostaje uczucie rozciagniecia ...nic ciekawego haha
ja bym to okreslila jako 'zatwardzenie pod prad'.....
pozdrawiam
__________________
O A N
leleth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 07:39   #58
Kinga82
Przyczajenie
 
Avatar Kinga82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11
Dot.: SEX analny

Seks analny to zupełnie inne doznania niż klasyczny. Trzeba mieć do siebie wiele zaufania i nieskończenie wiele wyczucia. Ostre jazdy jak na filmach porno nie wchodzą w grę (nie wiem jak oni to robią).
Jeżeli chodzi o mnie to od czasu do czasu lubię takie urozmaicenia (pod warunkiem, że partner jest delikatny i sprawny).
Nie wiem jak u Was ale u mnie to miejsce (przynajmniej na zewnątrz) jest bardzo unerwione i należy do stref erogennych. Dlatego lubię czasem innego rodzaju pieszczoty. Może to obrzydliwe ale odjeżdżałam jak jeden z moich ex pieścił mi językiem te miejsca (oczywiście 100% higieny przed).
Można też w inny sposób czerpać przyjemność z symulacji pupy np. Gdy kobieta jest na górze partner pieści jej dziurkę palcem, albo można kupić takie specjalne koraliki w sklepach erotycznych. Są na pewno i inne sposoby (akurat ich nie próbowałam)
Wszystkie formy które opisuję dostarczają ciekawych doznań pod warunkiem, że się ma na to ochotę. Jeżeli macie przed tym najmniejsze nawet opory, odradzam.
Kinga82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 07:48   #59
shiral
Zadomowienie
 
Avatar shiral
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: płock/Wrocław/Poznań
Wiadomości: 1 873
Dot.: SEX analny

ja tego nie robiłam i chyba niezrobie niewiem dlaczego ale poprostu niemoge brzydze sie i już
shiral jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 07:55   #60
Kinga82
Przyczajenie
 
Avatar Kinga82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11
Dot.: SEX analny

Cytat:
Napisane przez shiral
ja tego nie robiłam i chyba niezrobie niewiem dlaczego ale poprostu niemoge brzydze sie i już
Jak Cię to nie kręci to nawet nie próbuj
Kinga82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-20 14:45:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:59.