Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów. - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-05-24, 14:38   #4981
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Schwarzkopf Country Colors nr.45 - Toskana

Cytat:
Napisane przez Eine Tolle Hexe Poka¿ wiadomo¶æ
Chcialam zaprezentowac jak wyszedl mi Schwarzkopf Country Colors nr.45 - Toskana, do 24 myc, na moich jasnych blond wlosach. Niestety mam wrazenie, ze po pierwszym myciu splynela mi polowa koloru. Po tygodniu naprawde sporo sie juz wyplukalo.

To nie wra¿enie, tak siê dzieje z szamponami koloryzuj±cymi. Kolorek delikatny i stonowany, pasuje do Ciebie
Mam nadziejê, ¿e chcesz na d³u¿ej zostaæ ruda, bo to siê nie wyp³uka ju¿ do blondu takiego jak mia³a¶.
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-24, 18:09   #4982
amelia12101992
Raczkowanie
 
Avatar amelia12101992
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Cracow
Wiadomo¶ci: 75
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

dziewczyny!
mo¿e wy wiecie jak± farb± uzyskaæ taki kolor?
ja go nazywam "rudy br±z" i bardzo mi sie podoba..
czy da sie go uzyskaæ jak± farb± czy koniecznie u fryzjera
albo jaki¶ wyrazisty rudy ale nie czerwony..
moje naturalny kolor w³osów to taki ciemny blond wpadajacy w br±z..

pisa³am t± wiadomo¶æ w innym w±tku, ale wy tu pewnie znacie sie na rudych kolorach
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 19e50e24001bf6064bc76c49.jpg (15,3 KB, 97 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2c_500x640.jpg (34,5 KB, 108 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 29b45c0200262f6a4bc76c47.jpg (23,4 KB, 76 za³adowañ)
__________________
Na nocnym stoliku sta³a szklanka z wod±. Podniós³ j±.
- Wiêkszo¶æ znanych mi kobiet przypomina tê szklankê wody. Ty jeste¶ morzem.


amelia12101992 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-24, 18:14   #4983
Veronic
Wtajemniczenie
 
Avatar Veronic
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomo¶ci: 2 398
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez amelia12101992 Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny!
mo¿e wy wiecie jak± farb± uzyskaæ taki kolor?
ja go nazywam "rudy br±z" i bardzo mi sie podoba..
czy da sie go uzyskaæ jak± farb± czy koniecznie u fryzjera
albo jaki¶ wyrazisty rudy ale nie czerwony..
moje naturalny kolor w³osów to taki ciemny blond wpadajacy w br±z..

pisa³am t± wiadomo¶æ w innym w±tku, ale wy tu pewnie znacie sie na rudych kolorach
Dziewczyny chyba dostan± zawa³u To tzw w±tek bumerang, jest o tym MNÓSTWO informacji, wiêc proszê Ciê najpierw postaraj siê i poszukaj. To naprawdê nie jest takie trudne!
np. patrz -->> post wy¿ej , agusiaki ma w podpisie link

Edytowane przez Veronic
Czas edycji: 2011-05-24 o 18:16
Veronic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-24, 18:36   #4984
201610111032
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 37 011
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Dziewczyny jestem za³amana Farbowa³am dzisiaj w³osy Vitality's 7.66 p³omienna czerwieñ + emulsja utleniaj±ca 6% i kolor wyszed³ mi czerwony mahoñ ale taki bardzo ciemny z przeb³yskami miedzi. Trzyma³am farbê 35 minut. W s³oñcu wygl±da nawet ³adnie ale nie tego oczekiwa³am. Po rozja¶nianiu Elgonem i na³o¿eniu Vitality's wysz³o mi co¶ takiego https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1303905025 By³am zadowolona ale po dwóch tygodniach nie by³o ju¿ widaæ tej czerwieni i na³o¿y³am szamponetkê Venita jasna czerwieñ która wysz³a na moich w³osach pomarañczowa. Kolor szybko siê sp³uka³ i przed dzisiejszym farbowaniem Vitality's mia³am jasny blond minimalnie pomarañczowy. Nie wiem co teraz robiæ. Specjalnie rozja¶nia³am by mieæ mega czerwone w stylu Rihanny czy Wi¶niewskiego w³osy a tu taki kiks. Przecie¿ nie bêdê drugi raz rozja¶niaæ. Kupi³am dodatkowo ekstrakt koloru oraz emulsjê utleniaj±c± 9% mo¿e to co¶ da. Co o tym s±dzicie?
201610111032 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-24, 18:37   #4985
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

bumerang jednak zawsze powroci
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-24, 20:31   #4986
aniiess
Przyczajenie
 
Avatar aniiess
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 27
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Jak to jest, ¿e tym, którzy marz± o wy³±cznie pomarañczowych kolorach, jak na z³o¶æ wychodz± czerwone nuty, a tym którzy my¶l± o czerwonych, ciê¿ko to osi±gn±æ? Czy¿ to nie jest z³o¶liwo¶æ?
Dzisiaj zrobi³am objazd hurtowni fryzjerskich i nigdzie nie znalaz³am Vitalitys. Trudno, zamówiê jutro przez internet :P
aniiess jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-24, 21:05   #4987
Martolek
Zakorzenienie
 
Avatar Martolek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 13 778
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Witam Rudzielce


Bumerang jednak jest nie¶miertelny


Widzê, ¿e szykuje siê tydzieñ wielkiego farbowania na w±tku


Chcia³am zrobiæ zdjêcie moim szanownym w³osom, ale za nic nie mogê z³apaæ rzeczywistego koloru... aparat do i o¶wietlenie chyba te¿ nie takie jakie byæ powinno. Tak w³a¶ciwie to sama nie wiem jaki mam kolor na g³owie, bo w ³azienkowym ¶wietle wychodzi pod pomarañcz, w przedpokoju pod br±z a na dworze jak patrze w jakie¶ okna wystawowe to podpada pod czerwieñ.

W ogóle ostatnio nieco siê za³ama³am. By³am na Juwenaliach i tyle rudzielców siê przewija³o, ¿e szok ale pocieszam siê my¶l±, ¿e tylko kilka z nich mia³o taki piêknie równy, pozbawiony jak ja to okre¶lam zacieków i plam kolor jak ja (tutaj oczywi¶cie uk³on w stronê agusiaki i kathy).


Wygada³am siê, mogê i¶æ
__________________
I tylko Twój u¶miech pcha mnie do przodu.





Martolek jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-05-24, 21:15   #4988
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwy¿szej wie¿y
Wiadomo¶ci: 3 768
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez miszona Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny jestem za³amana Farbowa³am dzisiaj w³osy Vitality's 7.66 p³omienna czerwieñ + emulsja utleniaj±ca 6% i kolor wyszed³ mi czerwony mahoñ ale taki bardzo ciemny z przeb³yskami miedzi. Trzyma³am farbê 35 minut. W s³oñcu wygl±da nawet ³adnie ale nie tego oczekiwa³am. Po rozja¶nianiu Elgonem i na³o¿eniu Vitality's wysz³o mi co¶ takiego https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1303905025 By³am zadowolona ale po dwóch tygodniach nie by³o ju¿ widaæ tej czerwieni i na³o¿y³am szamponetkê Venita jasna czerwieñ która wysz³a na moich w³osach pomarañczowa. Kolor szybko siê sp³uka³ i przed dzisiejszym farbowaniem Vitality's mia³am jasny blond minimalnie pomarañczowy. Nie wiem co teraz robiæ. Specjalnie rozja¶nia³am by mieæ mega czerwone w stylu Rihanny czy Wi¶niewskiego w³osy a tu taki kiks. Przecie¿ nie bêdê drugi raz rozja¶niaæ. Kupi³am dodatkowo ekstrakt koloru oraz emulsjê utleniaj±c± 9% mo¿e to co¶ da. Co o tym s±dzicie?
Ja tam czerwieni nigdy celowo na g³owie nie robiê, ale wydaje mi siê, ¿e kolor wyp³owia³ Ci do jasnego tak szybko, poniewa¿ za mocno utleni³a¶ w³osy --> dlatego nie polecam u¿ywania teraz mocnego utleniacza. Farba posiedzi trochê na g³owie, a potem piêknie wyp³ucze siê do miedzianego blondu. Mo¿e pigmentacja i potem dopiero farbowanie?
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-24, 21:38   #4989
201610111032
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 37 011
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Melanchton Poka¿ wiadomo¶æ
Ja tam czerwieni nigdy celowo na g³owie nie robiê, ale wydaje mi siê, ¿e kolor wyp³owia³ Ci do jasnego tak szybko, poniewa¿ za mocno utleni³a¶ w³osy --> dlatego nie polecam u¿ywania teraz mocnego utleniacza. Farba posiedzi trochê na g³owie, a potem piêknie wyp³ucze siê do miedzianego blondu. Mo¿e pigmentacja i potem dopiero farbowanie?

Nie chodzi o to ¿e kolor szybko siê wyp³ukuje. Wed³ug palety
7.66 p³omienna czerwieñ to najbardziej czerwona farba z Vitality's i dziwiê siê ¿e na jasnych w³osach wysz³a tak ciemno.
201610111032 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-24, 21:45   #4990
siskath
Raczkowanie
 
Avatar siskath
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 126
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Veronic, piêknie odpowiedzia³a¶ A tak swoj± drog± to chcia³abym kiedy¶ zobaczyæ zdjêcia w³osów dziewcz±t, które pytaj± o rady dotycz±ce bumerangowego koloru i (mam nadziejê), korzystaj± z wpisu Kathy. Moim skromnym zdaniem nic w nim specjalnego a chyba tak czêsto pada o niego pytanie, bo pojawia siê mnóstwo zdjêæ A.S., jak siê wpisze "rudy kolor" w wyszukiwarkê. Podejrzewam, ¿e gdyby pojawi³a siê inna niewiasta z tym kolorem i jej zdjêcia nie zasypywa³yby internetu, to nie by³oby takiego zainteresowania tym odcieniem. Musia³am siê podzieliæ t± refleksj±, bo nachodzi mnie za ka¿dym razem jak widzê to powracaj±ce pytanie

aniies, s³uszna uwaga To tak jak marzenia o krêconych w³osach w przypadku, kiedy natura obdarzy³a nas prostymi i na odwrót.

miszona, ja bym te¿ nie radzi³a oksydantu 9%, ale ekstrakt koloru to dobry pomys³. Z tymi czerwieniami to jeszcze gorzej ni¿ z miedzianymi. Miedziany przynajmniej potrafi ³adnie siê spieraæ, a czerwieñ jest po prostu wyp³owia³a trudno utrzymaæ intensywno¶æ. Ale walcz o kolor i relacjonuj jak siê spiera ten, który teraz masz, mo¿e ujawni siê co¶ ciekawego
siskath jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-24, 21:57   #4991
201610111032
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 37 011
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez siskath Poka¿ wiadomo¶æ
miszona, ja bym te¿ nie radzi³a oksydantu 9%, ale ekstrakt koloru to dobry pomys³. Z tymi czerwieniami to jeszcze gorzej ni¿ z miedzianymi. Miedziany przynajmniej potrafi ³adnie siê spieraæ, a czerwieñ jest po prostu wyp³owia³a trudno utrzymaæ intensywno¶æ. Ale walcz o kolor i relacjonuj jak siê spiera ten, który teraz masz, mo¿e ujawni siê co¶ ciekawego
Chêtnie bym zrobi³a nawet i zdjêcie i wam pokaza³a kolor ale mój ch³op wyjecha³ na kilka dni i zabra³ ze sob± aparat. Mam nadziejê ¿e jak kolor trochê siê wyp³ucze to bêdzie ³adniejszy. Dobrze ¿e kupi³am tylko jedn± tubkê farby i ekstrakt koloru. Jak mi nie bêdzie pasowaæ najwy¿ej przerzucê siê na inne profesjonalne.
201610111032 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-24, 22:29   #4992
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez amelia12101992 Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny!
mo¿e wy wiecie jak± farb± uzyskaæ taki kolor?
ja go nazywam "rudy br±z" i bardzo mi sie podoba..
czy da sie go uzyskaæ jak± farb± czy koniecznie u fryzjera
albo jaki¶ wyrazisty rudy ale nie czerwony..
moje naturalny kolor w³osów to taki ciemny blond wpadajacy w br±z..

pisa³am t± wiadomo¶æ w innym w±tku, ale wy tu pewnie znacie sie na rudych kolorach




aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaa
ZEJSZ£AM
I to centralnie pod moim postem

Hej, bumerang, hej alleluuuja
A nie mówi³am, ¿e koniec ¶wiata jednak zacz±³ sie w sobotê??


PS.
Zrobi³am sobie Delie i wygl±da nawet ciekawie Moje refleksy ¿yj±, ale "nowym ¿yciem".
Chcia³am to uchwyciæ aparatem, ale z fleszem to siê chyba nie da
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_8249.jpg (51,7 KB, 398 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_8250.jpg (47,7 KB, 324 za³adowañ)
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ

Edytowane przez agusiaki
Czas edycji: 2011-05-24 o 22:34
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-24, 23:23   #4993
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

miszona moim skromnym zdaniem kolor za mocno chwycil bo masz pdoniszczone wlosy, w dodatku na jasnych wlosach kolor potrafi chwycic duzo ciemniej wbrew obiegowej opinii. jesli mam racje mega szybko splucze sie z miejsc mocno zniszczonych, a na reszcie wyjdzie ladnie po kilku myciach... nie kombinuj z oksydantem 9 bo nabroisz bardziej, moja skromna rada- kup wax maseczke - sciaga kolorek

siskath mnie to sie wydaje ten kolor "tzw. modna rudoscia dla niesmialych/"modnych"". teraz tyle dziewczyn ma rude wlosy, ze chca tego koloru takze te niesmiale -> myslenie w stylu " takie odwazne, ja tak wyjde " albo te tzw. "modne" czytaj byly modne brazy/czernie byly brunetkami, blondy- blondynkami a teraz...( w koncu trzeba byc modna ), a ten odcien to taka niby rudosc... chociaz moge sie mylic
niemniej jedno jest pewne - rzadko, ktora z tych dziewczyn zdaje sobie pewnie sprawe, ze kolor jest delikatny bo maskuje ostre i nieregularne rysy A.S.,a co za tym idzie przy malo ostrych rysach twarzy Polek bedzie wygladal (...) oraz, ze conajmniej polowa jego tzw. uroku to dobry "fotoszopik"

agusiaki calkiem fajne to "zycie po zyciu" Twoich pasemek
ps. kurczaczek- nawet poczatek armagedonu nie uwolnil nas od bumeranga ,
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-24, 23:30   #4994
aniiess
Przyczajenie
 
Avatar aniiess
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 27
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

agusiaki cudne w³oski i kolor, widaæ refleksy, choæ pewnie na zdjêciach w dzieñ, na dworze, by³yby bardziej widoczne
Martolek u mnie tak samo na Juwenaliach, co chwilê widzia³am jak±¶ rudo¶æ, znowu chyba powróci³a na ni± moda. Nie lubiê chwil, kiedy ten kolor tak powszechnieje.
aniiess jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-25, 09:48   #4995
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
bumerang jednak zawsze powroci
.....o tak

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Cytat:
Napisane przez siskath Poka¿ wiadomo¶æ
Veronic, piêknie odpowiedzia³a¶ A tak swoj± drog± to chcia³abym kiedy¶ zobaczyæ zdjêcia w³osów dziewcz±t, które pytaj± o rady dotycz±ce bumerangowego koloru i (mam nadziejê), korzystaj± z wpisu Kathy. Moim skromnym zdaniem nic w nim specjalnego a chyba tak czêsto pada o niego pytanie, bo pojawia siê mnóstwo zdjêæ A.S., jak siê wpisze "rudy kolor" w wyszukiwarkê. Podejrzewam, ¿e gdyby pojawi³a siê inna niewiasta z tym kolorem i jej zdjêcia nie zasypywa³yby internetu, to nie by³oby takiego zainteresowania tym odcieniem. Musia³am siê podzieliæ t± refleksj±, bo nachodzi mnie za ka¿dym razem jak widzê to powracaj±ce pytanie

aniies, s³uszna uwaga To tak jak marzenia o krêconych w³osach w przypadku, kiedy natura obdarzy³a nas prostymi i na odwrót.

miszona, ja bym te¿ nie radzi³a oksydantu 9%, ale ekstrakt koloru to dobry pomys³. Z tymi czerwieniami to jeszcze gorzej ni¿ z miedzianymi. Miedziany przynajmniej potrafi ³adnie siê spieraæ, a czerwieñ jest po prostu wyp³owia³a trudno utrzymaæ intensywno¶æ. Ale walcz o kolor i relacjonuj jak siê spiera ten, który teraz masz, mo¿e ujawni siê co¶ ciekawego
zgadzam siê z tob± bo te¿ to dzisiaj zauwa¿y³am

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Martolek Poka¿ wiadomo¶æ
Witam Rudzielce


Bumerang jednak jest nie¶miertelny


Widzê, ¿e szykuje siê tydzieñ wielkiego farbowania na w±tku


Chcia³am zrobiæ zdjêcie moim szanownym w³osom, ale za nic nie mogê z³apaæ rzeczywistego koloru... aparat do i o¶wietlenie chyba te¿ nie takie jakie byæ powinno. Tak w³a¶ciwie to sama nie wiem jaki mam kolor na g³owie, bo w ³azienkowym ¶wietle wychodzi pod pomarañcz, w przedpokoju pod br±z a na dworze jak patrze w jakie¶ okna wystawowe to podpada pod czerwieñ.

W ogóle ostatnio nieco siê za³ama³am. By³am na Juwenaliach i tyle rudzielców siê przewija³o, ¿e szok ale pocieszam siê my¶l±, ¿e tylko kilka z nich mia³o taki piêknie równy, pozbawiony jak ja to okre¶lam zacieków i plam kolor jak ja (tutaj oczywi¶cie uk³on w stronê agusiaki i kathy).


Wygada³am siê, mogê i¶æ
No w³a¶nie farbujemy, farbujemy...fajnie ¿e jestes zadowolona

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Cytat:
Napisane przez miszona Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny jestem za³amana Farbowa³am dzisiaj w³osy Vitality's 7.66 p³omienna czerwieñ + emulsja utleniaj±ca 6% i kolor wyszed³ mi czerwony mahoñ ale taki bardzo ciemny z przeb³yskami miedzi. Trzyma³am farbê 35 minut. W s³oñcu wygl±da nawet ³adnie ale nie tego oczekiwa³am. Po rozja¶nianiu Elgonem i na³o¿eniu Vitality's wysz³o mi co¶ takiego https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1303905025 By³am zadowolona ale po dwóch tygodniach nie by³o ju¿ widaæ tej czerwieni i na³o¿y³am szamponetkê Venita jasna czerwieñ która wysz³a na moich w³osach pomarañczowa. Kolor szybko siê sp³uka³ i przed dzisiejszym farbowaniem Vitality's mia³am jasny blond minimalnie pomarañczowy. Nie wiem co teraz robiæ. Specjalnie rozja¶nia³am by mieæ mega czerwone w stylu Rihanny czy Wi¶niewskiego w³osy a tu taki kiks. Przecie¿ nie bêdê drugi raz rozja¶niaæ. Kupi³am dodatkowo ekstrakt koloru oraz emulsjê utleniaj±c± 9% mo¿e to co¶ da. Co o tym s±dzicie?
Je¶li nie boisz siê o stan w³osów to zrók 5 min k±piel rozja¶niaj±c± na wodzie 6% - nie d³u¿j ni¿ 5 min.

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
rousse w gazecie fryzjerskiej wlasnie polecali to na koncowki, stad moje zainteresowanie; jesli znajde w sklepie pewnie sie skusze
niestety juz dawno wiedzialam co siedzi w saszetkach, ale nie zrezygnuje bo moje wlosy lubia je zdecydowanie bardziej niz ciagle farbowanie

aniies dokladnie wiem o co Ci chodzi z ta czerwienia, bo o ile zawsze odruchowo darze do pomaranczy na glowie, o tyle pewna doza czerwieni w pomaranczowym kolorze daje mu nie wiem, jakiejs pikanterii, czegos zmyslowego ... no i nie mam pojecia dlaczego ludzie sa przekonani , ze mega-ognisty kolor to moj naturalny, a delikatna rudosc to farba

kathy farby na poziomie 8 kusza, jednak dla mnie najtrwalsza farba na poziomie 8 to wlasnie ce-ce. inne znikaja zamieniajac sie w blond/zolc itp. jesli sie nie skusze na ce-ce to na jakis czas zostane przy mieszance , ktora obecnie nosze ( ewentualnie dodam pasemka-przeblyski, zeby nie bylo nic typu prownicjonalna elegancja, jedynie rozswietlenie bazy).
od kilku dni testuje to nowe serum na konce, moge wkleic jutro sklad, jesli chcesz zerkniesz( jesli mozesz bede wdzieczna ), na razie ok bez rewelacji
mój olejek niestety te¿ bez rewelacji...szkoda pieniedzynie daje zupe³nie nic...co do kosmetyków to dzisiaj kupi³am Syossa wyg³adzaj±c± maskê...ciekawa jestem efektów (jak wiesz chcê siê pozbyc puchu)...
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-25, 09:55   #4996
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

A ja z braku laku kupi³am sobie olejek parachute - olej kokosowy i jest boski Polecam, bo po jednym na³o¿eniu mam cudne, b³yszcz±ce w³osy i na koñcach widaæ znaczna poprawê. I o dziwo nie sp³uka³a mi koloru.
Tak¿e Kathy, je¶li w³osy ci siê pusz± to polecam ten olej.
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-25, 10:00   #4997
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka¿ wiadomo¶æ
A ja z braku laku kupi³am sobie olejek parachute - olej kokosowy i jest boski Polecam, bo po jednym na³o¿eniu mam cudne, b³yszcz±ce w³osy i na koñcach widaæ znaczna poprawê. I o dziwo nie sp³uka³a mi koloru.
Tak¿e Kathy, je¶li w³osy ci siê pusz± to polecam ten olej.
wcze¶niej stosowa³am Vatike i zero rezultatu - jak go u¿ywasz? mo¿e szczegó³ tkwi w metodzie?

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

a i jeszcze czy zapach jest zno¶ny?
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-25, 10:25   #4998
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Zapach kokosowy, do¶æ delikatny i je¶li lubisz kokos to spodoba Ci siê. Ja wyj±tkowo nie lubiê kokosu, wiêc nie zachwyci³ mnie.
Podgrza³am go nieco w garnuszku i wmasowa³am najpierw w skórê g³owy, a potem we w³osy. nie szczêdzi³am go sobie, bo koñce zmasakrowane by³y i ju¿ mia³am plan do obciêcia. Na to na³o¿y³am czepek i owine³am rêcznikiem. Tak przele¿akowa³am ok 1h-1,5h. Umy³am w³osy, na³o¿y³am deliê, wysuszy³am i SZOK - w³osy maja lustrzany po³ysk, s± g³adkie, bez oznak zniszczeñ czy puszenia.

Wcze¶niej mia³am inny olejek kokosowy i efekt by³ w sumie ¿aden, wiêc nie spodziewa³am siê takich rezultatów i to po jednym u¿yciu. A za parachute zap³aci³am caaa³e 5,90 Spróbuj, w najgorszym razie do stracenia masz 6z³.
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-25, 10:31   #4999
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka¿ wiadomo¶æ
Zapach kokosowy, do¶æ delikatny i je¶li lubisz kokos to spodoba Ci siê. Ja wyj±tkowo nie lubiê kokosu, wiêc nie zachwyci³ mnie.
Podgrza³am go nieco w garnuszku i wmasowa³am najpierw w skórê g³owy, a potem we w³osy. nie szczêdzi³am go sobie, bo koñce zmasakrowane by³y i ju¿ mia³am plan do obciêcia. Na to na³o¿y³am czepek i owine³am rêcznikiem. Tak przele¿akowa³am ok 1h-1,5h. Umy³am w³osy, na³o¿y³am deliê, wysuszy³am i SZOK - w³osy maja lustrzany po³ysk, s± g³adkie, bez oznak zniszczeñ czy puszenia.

Wcze¶niej mia³am inny olejek kokosowy i efekt by³ w sumie ¿aden, wiêc nie spodziewa³am siê takich rezultatów i to po jednym u¿yciu. A za parachute zap³aci³am caaa³e 5,90 Spróbuj, w najgorszym razie do stracenia masz 6z³.
...no to mnie przekona³a¶ - a co do zapachu to zapach kokosa uwilbiam
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-25, 10:38   #5000
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
...no to mnie przekona³a¶ - a co do zapachu to zapach kokosa uwilbiam
No szczerze to ja sama w szoku jestem. Chodzê i ogl±dam te w³osy, bo trudno mi uwierzyæ w taka cud przemianê po jednej aplikacji olejku. Ten poprzedni olej kokosowy mnie zniechêci³ brakiem efektów przy sta³ym u¿yciu, a tu
A zastanawia³am siê nad Vatik± w³a¶nie jak kupowa³am ten Rozwa¿a³am jeszcze jeden http://allegro.pl/olej-raat-ki-khani...603566238.html Mo¿e kto¶ mia³ przyjemno¶æ??
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-25, 10:44   #5001
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka¿ wiadomo¶æ
No szczerze to ja sama w szoku jestem. Chodzê i ogl±dam te w³osy, bo trudno mi uwierzyæ w taka cud przemianê po jednej aplikacji olejku. Ten poprzedni olej kokosowy mnie zniechêci³ brakiem efektów przy sta³ym u¿yciu, a tu
A zastanawia³am siê nad Vatik± w³a¶nie jak kupowa³am ten Rozwa¿a³am jeszcze jeden http://allegro.pl/olej-raat-ki-khani...603566238.html Mo¿e kto¶ mia³ przyjemno¶æ??
...a ja siê ucieszy³am bo nie musze zamawiac przez internet tylko stacjonarnie w Warszawie...
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-25, 13:16   #5002
ma³olata
Raczkowanie
 
Avatar ma³olata
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 142
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Poni¿ej w³osy farbowane joico: 1/2 7XP Scarlett (nowy odcieñ)+ 1/2 7RC + 6%
Zdjêcie tobione dzieñ po farbowaniu
Taki intensywny kolor byl przez jaki¶ tydzieñ, aktualnie jest stonowany rudy bez czerwieni. Znik³ tak szybko, bo mam koñce mocno zniszczone po wcze¶niejszym byciu blondynka.
W przysz³ym tygodniu "od¶wie¿am" wella color touch 7/43 +1,9% by lepiej zapigmentowac w³oski, a potem wracam do joico, bo sie ¶wietnie czujê w tym "pomieszanym" kolorze
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0066.jpg (30,5 KB, 260 za³adowañ)
ma³olata jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-25, 13:57   #5003
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 760
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

a za mn± chodzi teraz taki odcieñ http://reddishness.tumblr.com/post/5505764528 zastanawiam siê czy to co¶ w tym stylu ma revlon lub goldwell. I czy to w ogóle ma sens, je¶li z w³osów mocny kolor tak siê wyp³ukuje do takich barw
milk jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-25, 15:15   #5004
Relyah
Raczkowanie
 
Avatar Relyah
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska!
Wiadomo¶ci: 489
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez milk Poka¿ wiadomo¶æ
a za mn± chodzi teraz taki odcieñ http://reddishness.tumblr.com/post/5505764528

a jaka kokardka
Relyah jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-25, 16:16   #5005
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

agusiaki skad wytrzasnelas to cudo , z netu , z helfow bo jestem zywo zainteresowana

kathy rzeczywiscie szkoda kasy na te olejki nie widze roznicy miedzy nimi a zwyklymi serami na konce za czesc ich ceny
jak maseczka sayoss??

milk nie wiem czy jest sen, ale mi sie to wdaje podobne do 8OR z goldwella i tez taki ostatnio chcialam

za to ja dzisiaj chce na watku o pielegnacji rudosci serdecznie "podziekowac"tworcy szamponu "no fusion - szampon zdrowa sprezystosc dr Ireny Eris" juz po uzyciu jednej probki tego "Cudu" oprocz oklapnietych wlosow , ktore z naturalnie prostych staly sie falowano-powyginanym czyms uzyskalam takze mega swedzaca skore glowy i lupiez - drugi raz w zyciu ( poprzednio pojawil sie gdy mialam 12 lat). dziekuje publicznie bo po raz pierwszy w zyciu mialam caly dzien ochote sie zadprapac. aaa i dolaczam podziekowania za to, ze dzieki temu dzielu pewnie strace dzis tez kolor z wlosow bo nie wiem ile szamponu przecilupiezowego wyleje na glowe recenzje na kwc oczywiscie tez dolacze, ale to ostrzezenie dla Rudzielcow bo wszytskie wiemy co robia takie szampony z naszymi kolorami
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-25, 16:55   #5006
201610111032
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 37 011
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Mam pytanie do dziewczyn które u¿ywaj± Vitality's. Mo¿ecie mi powiedzieæ co to takiego farba do w³osów 0.0 neutralny kolor bazowy 100?Bo je¿eli to nie ma ¿adnego koloru to mo¿e warto wymieszaæ z ekstraktem czerwonym i wtedy wyjdzie intensywny kolor ?

Edytowane przez 201610111032
Czas edycji: 2011-05-25 o 16:57
201610111032 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-25, 17:46   #5007
aniiess
Przyczajenie
 
Avatar aniiess
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 27
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

kathy te¿ u¿ywa³am Vatiki i mia³am dok³adnie ten sam problem co Ty, mimo, ¿e mam proste w³osy, to on robi³ z nich 'puch'. Stoi jeszcze gdzie¶ u mnie w szafce, ale chyba nie doczeka siê ju¿ u¿ycia.

farba zamówiona, w miêdzy czasie czekam na efekty u siskath

Dzisiaj by³am na drobych zakupach kosmetycznych (no mo¿e wcale takie drobne nie by³y ) ¿eby poprawiæ sobie humor. Miedzy innymi, je¶li chodzi o w³osy zakupi³am Alterrê, na razie mogê powiedzieæ, ¿e ma cudny zapach.
Widzia³am dzi¶ te¿ co¶ okropnego. Dziewczyna mia³a czerwonawe odrosty a resztê pomarañczow±, wygl±da³o to do¶æ paskudnie, do tego mia³a tak zniszczone koñcówki, ¿e widzia³am to go³ym okiem, id±c kilka kroków za ni±. Oczywi¶cie w³osy by³y max. wyprostowane. D¿izas
aniiess jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-25, 18:16   #5008
fuksjaa
U¿ytkownik ma klikn±æ w link aktywuj±cy (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 13 317
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
bumerang jednak zawsze powroci

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka¿ wiadomo¶æ
Zrobi³am sobie Delie i wygl±da nawet ciekawie Moje refleksy ¿yj±, ale "nowym ¿yciem".
Chcia³am to uchwyciæ aparatem, ale z fleszem to siê chyba nie da
Bardzo fajnie wygl±da ta Delia na Twoich w³osach. Ostatnio od¶wie¿a³am Joann±, ale teraz ju¿ nie ma jej w sklepach wiêc przerzucê siê na Deliê.
Cytat:
Napisane przez milk Poka¿ wiadomo¶æ
a za mn± chodzi teraz taki odcieñ http://reddishness.tumblr.com/post/5505764528 zastanawiam siê czy to co¶ w tym stylu ma revlon lub goldwell. I czy to w ogóle ma sens, je¶li z w³osów mocny kolor tak siê wyp³ukuje do takich barw
Ja mam teraz taki odcieñ, po prostu wyp³uka³ mi siê kolor do takiego poziomu..

Mnie siê marzy co¶ marchewkowo-pomarañczowego nawet.
A jutro/pojutrze farbujê, wiêc muszê koniecznie co¶ wybraæ.
fuksjaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-25, 19:30   #5009
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomo¶ci: 6 257
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Zapraszam do kolejnej czesci.
Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów. Czesc II.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego u¿ytkownika na forum. Jak za³o¿yæ tak± reklamê? (klik!)
kaska222 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-03, 10:37   #5010
xxaga96xx
Przyczajenie
 
Avatar xxaga96xx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: okolice bydgoszczy
Wiadomo¶ci: 3
GG do xxaga96xx Send a message via Skype™ to xxaga96xx
RUDY! farbowaæ? ;d

hej
chcia³abym we ferie pofarbowaæ w³osy na rudy kolor... taki rudy br±z
farb± "Garnier Color Sensation 6.46 bursztynowa czerwieñ", mam nadziejê, ¿e wyjdzie taki jak na opakowaniu.
Mam niefarbowane w³osy br±zowe zdj tutaj: http://www.fotka.pl/profil/reflectionsx3
farbowaæ? mam br±z, chce rudy... ogólnie szkoda mi wlosów, ale ju¿ od d³uuu¿szego czasu chcê blond albo rudy, wiêc wybieram rudy, pofarbowaæ? czy wyjdzie taki kolor jak na opakowaniu?



mo¿e chcialby ktos przerobic jakies zdj na rudy kolor zebym zobaczyla?
xxaga96xx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:00.