Kuleczki Vollare II - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-22, 15:21   #91
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Kuleczki Vollare II

Ja się mam zamiar wybrać do drogerii niedługo i kupić jakąś paletkę cieni jeszcze
Te paletki to dobre i praktyczne rozwiązanie
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 17:35   #92
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez beatakob Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie co do sypkich cieni Vollare. Można nimi malować na mokro? A jeśli tak to jak to robicie, tzn w czym mieszacie z wodą, w jakich proporcjach itp
można na mokro przynajmniej ja tak robię. wtedy cienie są dużo intensywniejsze

a jak to robię? po prostu moczę delikatnie pacynkę do cieni i maczam ją w słoiczku, albo wysypuję trochę cienia na nakrętkę i wtedy nabieram zwilżonym pędzelkiem.

sposób łatwy i przyjemny
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 17:55   #93
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Kuleczki Vollare II

Ja ostatnio nabyłam dwa fajne cienie z serii Diamond Są fajne błyszczące na powiekach. Te jasne na różowo opalizują,a te drugie takie brązowo-miedziane

Postaram się najwyżej zrobić jeszcze jutro zdjecia w świetle dziennym
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0035.JPG (54,1 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0051.JPG (51,0 KB, 119 załadowań)
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia


Edytowane przez natii4
Czas edycji: 2006-11-23 o 10:08
natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 18:11   #94
beatakob
Rozeznanie
 
Avatar beatakob
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 674
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
można na mokro przynajmniej ja tak robię. wtedy cienie są dużo intensywniejsze

a jak to robię? po prostu moczę delikatnie pacynkę do cieni i maczam ją w słoiczku, albo wysypuję trochę cienia na nakrętkę i wtedy nabieram zwilżonym pędzelkiem.

sposób łatwy i przyjemny

Dziękuję za odpowiedź. Bałam się, że może zepsuję tak cienie, ale widzę, że są jeszcze lepsze niż myślałam.

Gdziekolwiek w Nysie pytam mają tylko pastelowe cienie sypkie i twierdzą, że nie ma ciemniejszych. Dziwne
A ostatnio do mojej kolekcji dołączyły kuleczki Vollare: chłodno beżowe i takie brzoskwiniowe. Rzeczywiście mocniej błyszczą niż Cantare, których teraz praktycznie nie używam
beatakob jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 20:23   #95
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio nabyłam dwa fajne cienie z serii Diamond Są fajne błyszczące na powiekach. Te jasne na różowo opalizują,a te drugie takie brązowo-miedziane

Postaram się najwyżej zrobić jeszcze jutro zdjecia w świetle dziennym
wyglądają ciekawie

a ile kosztowały? no i jak z trwałością (o ile je już testowałaś)?
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 21:48   #96
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
wyglądają ciekawie

a ile kosztowały? no i jak z trwałością (o ile je już testowałaś)?
5 zł Ogólnie jak nałoży się je na powiekę niczym nie "zagruntowaną" to kiepsko,ale z podkładem, pudrem bądź bazą utrzymują się długo i nic się nie zbiera w załamaniach. Poza tym ciągle w jedym miejscu je nabieram sprawdzajac czy to błyszczenie to tylko ta wierzchnia wartwa i okazuje się,że nie
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 15:10   #97
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
5 zł Ogólnie jak nałoży się je na powiekę niczym nie "zagruntowaną" to kiepsko,ale z podkładem, pudrem bądź bazą utrzymują się długo i nic się nie zbiera w załamaniach. Poza tym ciągle w jedym miejscu je nabieram sprawdzajac czy to błyszczenie to tylko ta wierzchnia wartwa i okazuje się,że nie
brzmi ciekawie chyba się rozejrzę za nimi u siebie
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-23, 16:57   #98
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Kuleczki Vollare II

ile jest kolorkow?ja znam 12,jest wiecej czy nie?bo ja jak juz kupie to hurtowo :P
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 19:21   #99
magiolka
BAN stały
 
Avatar magiolka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 220
Dot.: Kuleczki Vollare II

Ja nadal poszukuje tych cieni sypkich i dzisiaj w trakcie dalszych intensywnych poszukiwań natknełam sie na jakies nieznane mi sypkie cienie, a że vollare nie było to wzielam te na próbę. Dodaje fotke, opakowanie dosc duze, kwadratowe, zapakowane w woreczek foliowy z pacynką, nazwa to: CIENIE DIAMENTOWE Pour Toi - dla ciebie No to jak dla mnie to musialam kupic, no nie? Producent MARGO Cosmetics, Kraków. Zna ktoś ta firme? ja pierwszy raz sie spotkałam. Kolorki cieni byly raczej spokojne, w tonacji brązów i zgaszonych różów. Mój to taki brąz troche jakby stare złoto.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 088.jpg (100,2 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 089.jpg (114,8 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 094.jpg (108,6 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 091.jpg (116,3 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 093.jpg (109,1 KB, 97 załadowań)
magiolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 22:09   #100
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez magiolka Pokaż wiadomość
Ja nadal poszukuje tych cieni sypkich i dzisiaj w trakcie dalszych intensywnych poszukiwań natknełam sie na jakies nieznane mi sypkie cienie, a że vollare nie było to wzielam te na próbę. Dodaje fotke, opakowanie dosc duze, kwadratowe, zapakowane w woreczek foliowy z pacynką, nazwa to: CIENIE DIAMENTOWE Pour Toi - dla ciebie No to jak dla mnie to musialam kupic, no nie? Producent MARGO Cosmetics, Kraków. Zna ktoś ta firme? ja pierwszy raz sie spotkałam. Kolorki cieni byly raczej spokojne, w tonacji brązów i zgaszonych różów. Mój to taki brąz troche jakby stare złoto.
Widziałam je w sklepie, kolorków dużo nie pamiętam ceny Na pewno są na allegro http://www.allegro.pl/item142257630_...w_polsce_.html

natii od kiedy masz aparat
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 22:22   #101
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Widziałam je w sklepie, kolorków dużo nie pamiętam ceny Na pewno są na allegro http://www.allegro.pl/item142257630_...w_polsce_.html
Albo mi się wydaje albo to co innego magiolka kupiła cienie Margo Cosmetics z Krakowa a na aukcji są włoskie cienie Glazel...
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-23, 22:45   #102
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Albo mi się wydaje albo to co innego magiolka kupiła cienie Margo Cosmetics z Krakowa a na aukcji są włoskie cienie Glazel...
No w każdym razie jedne z nich są w Elefancie
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 07:26   #103
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość

natii od kiedy masz aparat

Od środy
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 17:25   #104
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez magiolka Pokaż wiadomość
Ja nadal poszukuje tych cieni sypkich i dzisiaj w trakcie dalszych intensywnych poszukiwań natknełam sie na jakies nieznane mi sypkie cienie, a że vollare nie było to wzielam te na próbę. Dodaje fotke, opakowanie dosc duze, kwadratowe, zapakowane w woreczek foliowy z pacynką, nazwa to: CIENIE DIAMENTOWE Pour Toi - dla ciebie No to jak dla mnie to musialam kupic, no nie? Producent MARGO Cosmetics, Kraków. Zna ktoś ta firme? ja pierwszy raz sie spotkałam. Kolorki cieni byly raczej spokojne, w tonacji brązów i zgaszonych różów. Mój to taki brąz troche jakby stare złoto.
Wyglądają bardzo fajnie

A ja dziś wreszcie dorwałam sypkie Vollare Zostały już tylko 2 kolory, ale bardzo mi się spodobały, więc wzięłam. W dodatku pani powiedziała, że w środę będą mieli dostawę sypkich

Tak więc mam już 4 sypkie:
8, 10, 21, 35
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 21:31   #105
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Od środy
to lecę do wątku z fotkami kolorówkowych kolekcji i mam nadzieję spotkać tam również Twoją
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-26, 18:22   #106
elisek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 202
GG do elisek
Dot.: Kuleczki Vollare II

Dziewczyny, czy mogłybyście pomóc mi w identyfikacji - chciałabym kupić wreszcie te śliczne kuleczki, tylko nie wiem czy na tej aukcji są te właściwe:
http://www.allegro.pl/item144367887_...promocja_.html
Z tego co się doczytałam w wątku firma, która je robi to Verona, tutaj jest jakaś inna, więc to chyba nie o takie kuleczki chodzi? (chciałabym oczywiście te chwalone przez was )
elisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-26, 18:26   #107
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez elisek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy mogłybyście pomóc mi w identyfikacji - chciałabym kupić wreszcie te śliczne kuleczki, tylko nie wiem czy na tej aukcji są te właściwe:
http://www.allegro.pl/item144367887_...promocja_.html
Z tego co się doczytałam w wątku firma, która je robi to Verona, tutaj jest jakaś inna, więc to chyba nie o takie kuleczki chodzi? (chciałabym oczywiście te chwalone przez was )
to te kuleczki
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-26, 18:34   #108
elisek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 202
GG do elisek
Dot.: Kuleczki Vollare II

Dziękuję ci bardzo
Nie miałam pewności co do firmy i jeszcze ten brak napisu na opakowaniu. Z wyglądu na zdjęciach wydawało mi się, że to samo Cena chyba atrakcyjna nawet z przesyłką - przy kilku sztukach wyjdzie dobrze. A napaliłam się przez was jak nie wiem co

Czy mogłybyście pomóc mi jeszcze wybrać niezbędne na początek numerki kolorów, bardzo proszem . Tak się już oczytałam, że zgłupiałam i nie wiem nic . Na innej aukcji znalazłam jeszcze więcej kolorów - aż 12. Zmuszona jestem zamówić na aukcji, bo w mojej miejscowości kulek niet więc "na żywo" niestety nie sprawdzę . Chętnie wzięłabym jakieś kule brązujące ale co jeszcze nie wiem.

Edytowane przez elisek
Czas edycji: 2006-11-26 o 18:51 Powód: jeszcze prośba:)
elisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-27, 18:51   #109
elisek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 202
GG do elisek
Dot.: Kuleczki Vollare II

Plis, plis, plis, czy ktoś mógłby mi pomóc z tymi numerkami poszczególnych kolorków. Które najbardziej się wam przydają, które wziąć na początek? Trudno mi przyporządkować do waszych opisów i ocenić ze zdjęć, szczegolnie co do beży można się pomylić - na zdjęciach wyglądają tak samo.
elisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-28, 12:57   #110
kati81
Raczkowanie
 
Avatar kati81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ღ♥ღLUBLINღ♥ღ
Wiadomości: 484
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio nabyłam dwa fajne cienie z serii Diamond Są fajne błyszczące na powiekach. Te jasne na różowo opalizują,a te drugie takie brązowo-miedziane
Mam takie same - te niby złote. Tragiczne są - na wierzchu złota farba, a po spodem jakieś miedziane nie wiadomo co. W życiu taiego oszukaństwa nie widziałam jak te cienie
Nigdy w życiu więcej się nie nabiorę na żadne cienie Vollare. Nie wiem co wy w nich widzicie
kati81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-28, 14:59   #111
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez elisek Pokaż wiadomość
Plis, plis, plis, czy ktoś mógłby mi pomóc z tymi numerkami poszczególnych kolorków. Które najbardziej się wam przydają, które wziąć na początek? Trudno mi przyporządkować do waszych opisów i ocenić ze zdjęć, szczegolnie co do beży można się pomylić - na zdjęciach wyglądają tak samo.
Nam będzie tak samo cieżko jak Tobie, bo te pudry nie mają numerków a oznaczenia na aukcjach są po to, aby ułatwić Kupującym zakup, a Sprzedającemu właściwe skompletowanie zamówienia. Chyba, że popytasz dziewczyn, które kupowały kuleczki przez Allegro, ale stosunkowo mało tu takich.
Może napisz jaką masz karnację i do czego chciałabyś te kuleczki stosować, jakiego efektu oczekujesz, a wtedy coś Ci doradzimy
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-28, 15:27   #112
elisek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 202
GG do elisek
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Nam będzie tak samo cieżko jak Tobie, bo te pudry nie mają numerków a oznaczenia na aukcjach są po to, aby ułatwić Kupującym zakup, a Sprzedającemu właściwe skompletowanie zamówienia. Chyba, że popytasz dziewczyn, które kupowały kuleczki przez Allegro, ale stosunkowo mało tu takich.
Może napisz jaką masz karnację i do czego chciałabyś te kuleczki stosować, jakiego efektu oczekujesz, a wtedy coś Ci doradzimy
O choroba, dzięki za info, bo nie miałam pojęcia, że poszczególne odcienie nie są numerowane. Czytając ten i poprzedni wątek o kuleczkach wszędzie zauważyłam opisy kolorów + ewentualnie drobinek/matu, po prostu efektu. Nie było numerków - teraz już wiem dlaczego. W takim razie to rzeczywiście kiepska sprawa z zakupem przez allegro. Mam dosyć ciemną karnację, brązowe włosy i oczy, najchętniej kupiłabym jakiś brąz do "opalania" policzków. Czy gdybym wybrała najciemniejszy to on sprawdzi się w tej roli? Czy raczej jako cień do powiek? Chyba jednak za dużo nie wymyślę bez obejrzenia na żywo.
elisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-28, 16:49   #113
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez elisek Pokaż wiadomość
O choroba, dzięki za info, bo nie miałam pojęcia, że poszczególne odcienie nie są numerowane. Czytając ten i poprzedni wątek o kuleczkach wszędzie zauważyłam opisy kolorów + ewentualnie drobinek/matu, po prostu efektu. Nie było numerków - teraz już wiem dlaczego. W takim razie to rzeczywiście kiepska sprawa z zakupem przez allegro. Mam dosyć ciemną karnację, brązowe włosy i oczy, najchętniej kupiłabym jakiś brąz do "opalania" policzków. Czy gdybym wybrała najciemniejszy to on sprawdzi się w tej roli? Czy raczej jako cień do powiek? Chyba jednak za dużo nie wymyślę bez obejrzenia na żywo.
Jeśli masz ciemniejszą karnację, to faktycznie dobry będzie dla Ciebie z pewnością jakiś brąz, nawet najciemniejszy, bo one generalnie mocego koloru nie dają, bardziej rozświetlają, a koloru jest tylko poświata. Przynajmniej ja tak mam z różem, brzoskwinką i beżem, bo brąz już muszę nakładać oszczędniej, bom bledzioch. Dodam, że wcale nie mam najciemniejszego brązu, taki średni w stronę ciemnego raczej. U Ciebie zatem powinien się ciemny brąz sprawdzić jako róż do policzków, ewentualnie jakiś jaśniejszy do ich rozświetlania. Możesz też pomyśleć nad brzoskwinką, złotem.

Aha, tu masz większy wybór kuleczek http://www.allegro.pl/item144007372_...ien_puder.html I to na pewno te właściwe, bo kupowałyśmy tam z rzyrafką Tylko o ile dobrze kojarzę ten najciemniejszy brąz, nr 12, jest bardziej matowy.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-28, 17:22   #114
elisek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 202
GG do elisek
Dot.: Kuleczki Vollare II

Zaryzykuję więc z brązem, też wydaje mi się, że mimo że ciemny będzie ok .Wezmę też brzoskwinkę, którą polecasz-zawsze do czegoś ją wykorzystam i ze 2 odmienne beże. Różu troszkę się boję - mam dość żółty pigment skóry i nie bardzo róże się sprawdzają, muszę zupełnie zmieniać tonację począwszy od podkładu i nie najlepiej to wygląda.To tyle na początek. I bardzo dziękuję za rekomendację aukcji, zawsze to człowiek pewniejszy I kolorków więcej o połowę.
Co do zastosowań to przeszkoliłam się głównie na pierwszym wątku, więc chyba powinnam dać radę
Dzięki
elisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-28, 17:43   #115
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez elisek Pokaż wiadomość
Zaryzykuję więc z brązem, też wydaje mi się, że mimo że ciemny będzie ok .Wezmę też brzoskwinkę, którą polecasz-zawsze do czegoś ją wykorzystam i ze 2 odmienne beże. Różu troszkę się boję - mam dość żółty pigment skóry i nie bardzo róże się sprawdzają, muszę zupełnie zmieniać tonację począwszy od podkładu i nie najlepiej to wygląda.To tyle na początek. I bardzo dziękuję za rekomendację aukcji, zawsze to człowiek pewniejszy I kolorków więcej o połowę.
Co do zastosowań to przeszkoliłam się głównie na pierwszym wątku, więc chyba powinnam dać radę
Dzięki
Sama też mam ciepła karnację i wziełam sobie jedne różowe kuleczki, ale faktycznie do nich trzeba zrobić makijaż w chłodnych tonacjach.
Mam nadzieję, ze będzie zadowolona z zakupów
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-30, 14:59   #116
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Kuleczki Vollare II

Widziałam u siebie kuleczki , małe opakowania gdzie jest kilka kulek 5 zł, a duże 12 zł Masakra
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-30, 16:07   #117
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Widziałam u siebie kuleczki , małe opakowania gdzie jest kilka kulek 5 zł, a duże 12 zł Masakra
Ale małe zwykle coś koło tego kosztują Duże nie wiem, bo się nie interesowałam...
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-30, 18:05   #118
Oliva
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 324
GG do Oliva
Dot.: Kuleczki Vollare II

Ja też zakupiłam sobie te kuleczki, ale chyba jestem troszkę rozczarowana... Myslalam że są bardziej matowe niż błyszczące... A one błyszczą się strasznie! I te opakowania takie malutkie, myślałam że są większe. No ale pewnie starczą na długo

Ogólnie nie ma co narzekać, tylko to błyszczenie mnie wpienia trochę. Wasze też tak błyszczą?
Oliva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-01, 11:26   #119
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez Oliva Pokaż wiadomość

Ogólnie nie ma co narzekać, tylko to błyszczenie mnie wpienia trochę. Wasze też tak błyszczą?
tak. i wlaśnie o to chodzi
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-01, 20:09   #120
Oliva
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 324
GG do Oliva
Wink Dot.: Kuleczki Vollare II

hahaha ok to nie mam wyjścia, muszę się przyzwyczaić buźka
Oliva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-24 18:14:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:14.