Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-08, 08:05   #4681
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Doberek


Kotka - co tu dużo pisac, jak zawsze śłicznie wyszło oj służy Ci ta farbka, służy

xLADYx ale Ty masz białe włoski

Buahhot jak pięknieeeee i jakie włoski błyszczące
koniecznie muszę dokładniej przyglądnąc się palecie L'Oreala

kitkulka ale sprytne to z tym lakierem wodnym tylko szkoda, że muszą to byc perłowe i te z wyższych półek.
Nigdy nie dałam więcej za lakier niż 6zł
A pomysł walentynkowy fajnie przemyślany i twórczy
TŻ powinien byc zadwolony
Ja jeszcze nie mam pomysłu, może dzisiaj pohasam po sklepach

Snow z tymi ciuszkami to trafiłaś w 10 bardzo ładnie leżą no i ta cena
i jak zwykle włoski że też sama takie cuda potrafisz wyczarowac

caskada ahhh te Twoje loczki


Cytat:
Napisane przez saandy Pokaż wiadomość
Podczytuje Wasz wątek i widzę, że niektóre z Was na prawdę dobrze znają się na rozjaśnianiu włosów, więc mam cichą nadzieje, że mi pomożecie
Pofarbowałam dziś sobie włosy. Mam naturalny kolor ciemnego brązu, rozjaśniam jakieś 4 lata. Przy ostatnich 2 farbowaniach u fryzjera kolor z odrostów wypłukał mi się na ciemny blond Stwierdziłam więc, że teraz pofarbuję sobie sama. Niestety cała góra i tył głowy(odrosty + te poprzednie odrosty które się wypłukały) jest żółto-pomarańczowy reszta włosów ma kolor jasnego blondu + jakieś platynowe "pasemka". Nie wiem co z tym teraz zrobić.. W przyszłą sobotę jestem świadkiem na weselu i nie wyobrażam sobie tak pójść. Doradźcie co zrobić? Byłam u fryzjerki, ale powiedziała, że nie wie czy coś z tym zrobi i na pewno nie wyjdą idealnie takie same kolory, najlepiej obciąć włosy (czego nie chcę robić, bo zapuszczam i mam już dość długie włosy - 55cm). Farbować samemu czy iść do fryzjera? A może fioletowa płukanka nałożona na samą górę coś da?
A czym farbowałaś? Może jakieś zdjęcia pokażesz?
Dziewczyny z ciemnymi włosami (np. ja) stosują podkłady, aby rozjaśnic włoski przed położeniem farby o wybranym odcieniu.
Możesz próbowac płukanką, ale obawiam się, że klęknie..
Płukanka ochładza kolor a nie rozjaśnia.


Tak pisałyście o tym Macu, że wczoraj przy nadrabianiu ponad 10 stron nabrałam ochoty i wyciągnęłam TŻa na cheesburgera i frytki
Troche nagrzeszyłam, bo jadłam o 22 ale nie żałuję
i wzięliśmy jeszcze cole..w zasadzie to tego colą nie można nazwac
sama woda normalnie, a feee, nigdy więcej!
za 4zł to mam oryginalną dwulitrową

I dziękuję tym, które pamiętały
naprawdę to bardzo miłe
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 08:21   #4682
marg0lcia
Zadomowienie
 
Avatar marg0lcia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 462
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Hej dziewczyny
Jeszcze tutaj nie pisałam, ale mam pewien pomysł co do włosów. Raz już próbowałam go zrealizować, ale wyszła katastrofa...

Więc od 5 lat mniej więcej farbuję włosy na ciemno, w międzyczasie miałam rude, ale od roku już mam czarne. Farbuję mniej więcej co kilka miesięcy, ostatni raz na początku października. W marcu chciałabym zrobić sobie coś takiego: http://img832.imageshack.us/i/34276160.jpg/ lub http://img828.imageshack.us/i/images111w.jpg/

Oczywiście u fryzjera. Ale mam pytanie... Czy takie przejście jest możliwe?
Teraz mam mniej więcej tak: jasne, takie mysie odrosty, paskudne i ten czarny się zmył i jest taki brąz wpadający w odcień kasztanowego...
Chciałabym wrócić do naturalnego ogólnie koloru.
Powiedzcie mi, czy w ogóle taki zabieg ma sens czy na pewno się nie uda? Wolę się poradzić, bo jak znowu mam iść do fryzjera, wydać kupę kasy i płakać przez kilka dni i wydawać znowu pieniądze na ciemną farbę, to szkoda mi...

Z góry dziękuję za rady
__________________
Będę mamą! Maj 2017!

Kiedy poznajesz kogoś, kto ci się podoba i spotykasz się z nim, powinnaś czuć się lepiej, a nie gorzej.
marg0lcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 08:40   #4683
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

margolcia efekt jaki chcesz uzyskać jest możliwy za jednym podejściem- fryzjer robi dekoloryzację a następnie nakłada ci farbę w odcieniu jaki chcesz uzyskać. Można to zrobić za jedna wizytą.


Dziewczyny wy tu tak o Macu rozprawiacie a ja nie jem takich rzeczy
Kiedys chodziło się po barach itp. ale juz odkąd mieszkam z tż staram sie zawsze sama ugotowac jakis zdrowy dobry obiad.
Nie ufam tym wszystkim kuchcikom- wiem co sie dzieje w sklepach z żarciem- jak przebija się daty wazności, odświeża mieso... a co mówić w takim macu
Jak sama ugotuje to wiem co tam wrzuciłam i sie nie przytruje.
Zresztą ja mam wrażliwy układ pokarmowy po zapaleniu jelit i wolę nie ryzykowac bo niejednokrotnie jedzenie na mieście kończyło sie nieziemskim bólem...
Ale jeśli wam smakuje...
To smacznego!
Jeśli juz cos jem na mieście- to jest to zawsze pizza- sama zrobić nie umiem i nie mam piekarnika a czasem niestety ochota najdzie ale też wybieram bardziej zaufane miejsca a nie takie gdzie stołuje się każdy-student, pan prezes i bezdomny
Naprawdę uważajcie co jecie- bo dzis kazdy chce zarobić i ludzie juz nie mają skrupułów. Sis na praktykach w resto opowiadala że jak im naleśnik spadł na podłoge przy przerzucaniu na patelni- to tez mialy go podawać... i wiele innych, bo ona jest technikiem żywienia i sie obyła troche po naszym mieście- dlatego ja zrezygnowalam z jedzenia na mieście- wszędzie było tak samo...
Miłego dnia!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 09:17   #4684
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Buahhot jak pięknieeeee i jakie włoski błyszczące
koniecznie muszę dokładniej przyglądnąc się palecie L'Oreala



Tak pisałyście o tym Macu, że wczoraj przy nadrabianiu ponad 10 stron nabrałam ochoty i wyciągnęłam TŻa na cheesburgera i frytki
Troche nagrzeszyłam, bo jadłam o 22 ale nie żałuję
i wzięliśmy jeszcze cole..w zasadzie to tego colą nie można nazwac
sama woda normalnie, a feee, nigdy więcej!
za 4zł to mam oryginalną dwulitrową

I dziękuję tym, które pamiętały
naprawdę to bardzo miłe
Dziekuje Ci

A jesli chodzi o tą cole, to wystarczy powiedziec obsludze, ze leci sama woda i zeby dolali soku W kfc czy maku te napoje maja taka postac- woda gazowana+ sok zageszczony (cola, mirinda, 7up itp). Jesli wiedzialyscie to sorki ze sie powtarzam
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 09:33   #4685
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

blond bunny ja tez nie chodzę raczej do maca, byłam ostatnio kilka mcy temu
Ale akurat jeśli chodzi o daty waznosci tych mięs to wydaje mi sie ze są w porzadku-no bo sporo osob tam chodzi to nie muszą niczego pzretrzymywać i zuzywają na bieżąco

A jakie pizzerie w Lbn polecasz? Nie byłam na pizzy chyba kilka lat, naprawde.

buahot to tam nie dają prawdziwej coli a sok z wodą?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 09:40   #4686
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
blond bunny ja tez nie chodzę raczej do maca, byłam ostatnio kilka mcy temu
Ale akurat jeśli chodzi o daty waznosci tych mięs to wydaje mi sie ze są w porzadku-no bo sporo osob tam chodzi to nie muszą niczego pzretrzymywać i zuzywają na bieżąco

A jakie pizzerie w Lbn polecasz? Nie byłam na pizzy chyba kilka lat, naprawde.

buahot to tam nie dają prawdziwej coli a sok z wodą?
hmm no niby prawdziwe, bo dostaja od dostawcy Coca-Coli czy PepsiCo, ale maja taka forme a mowila mi to kolezanka, ktora pracuje w kfc w sumie, jak leci woda delikatnie zabarwiona to faktycznie cos nie tak z tym napojem

a ja uwielbiam pizze z DaGrasso
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 09:41   #4687
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
proszę link
http://allegro.pl/duza-szkatulka-na-...449725548.html

tylko to była jednorazowa aukcja, ale na jego innych znajdziesz na pewno inne albo i takie same albo zwyczajnie wpisz w wyszukiwarkę kuferek drewniany czy coś takiego to mnóstwo wyskoczy
muszę jeszcze farbki kupić, już wyczaiłam w którym sklepie są i po ile, 10 różnych kolorów za 30 zł więc spoko
super pomysł az sama sie skusiłam
a jakie farbki do tego kupiłaś zwykłe czy jakieś specialne???

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
no tak musialam przebrac swoja shakire bo byla juz nudna

kochane wpadlam sie pochwalic moimi lokami na zakrecony tez musze wpasc zaraz
a to moje dzisiejsze loki z zelem nivea nie ma sztywnosci wlosy sa miekkie na odrost nie patrzcie bo sama nie patrze ale jestem uzalezniona od mojej fryz i musze czekac
foto jak zwykle w lazience najlepiej mi tam samemu cykac
sexi
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-08, 09:44   #4688
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
kitkulka ale sprytne to z tym lakierem wodnym tylko szkoda, że muszą to byc perłowe i te z wyższych półek.
Nigdy nie dałam więcej za lakier niż 6zł
A pomysł walentynkowy fajnie przemyślany i twórczy
TŻ powinien byc zadwolony
Ja jeszcze nie mam pomysłu, może dzisiaj pohasam po sklepach
mam nadzieję, że będzie zadowolony, bo co ja się za tym nalatałam i nawymyślałam
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Dziewczyny wy tu tak o Macu rozprawiacie a ja nie jem takich rzeczy
Kiedys chodziło się po barach itp. ale juz odkąd mieszkam z tż staram sie zawsze sama ugotowac jakis zdrowy dobry obiad.
Nie ufam tym wszystkim kuchcikom- wiem co sie dzieje w sklepach z żarciem- jak przebija się daty wazności, odświeża mieso... a co mówić w takim macu
Jak sama ugotuje to wiem co tam wrzuciłam i sie nie przytruje.
Zresztą ja mam wrażliwy układ pokarmowy po zapaleniu jelit i wolę nie ryzykowac bo niejednokrotnie jedzenie na mieście kończyło sie nieziemskim bólem...
Ale jeśli wam smakuje...
To smacznego!
Jeśli juz cos jem na mieście- to jest to zawsze pizza- sama zrobić nie umiem i nie mam piekarnika a czasem niestety ochota najdzie ale też wybieram bardziej zaufane miejsca a nie takie gdzie stołuje się każdy-student, pan prezes i bezdomny
Naprawdę uważajcie co jecie- bo dzis kazdy chce zarobić i ludzie juz nie mają skrupułów. Sis na praktykach w resto opowiadala że jak im naleśnik spadł na podłoge przy przerzucaniu na patelni- to tez mialy go podawać... i wiele innych, bo ona jest technikiem żywienia i sie obyła troche po naszym mieście- dlatego ja zrezygnowalam z jedzenia na mieście- wszędzie było tak samo...
Miłego dnia!
tak niestety jest w niektórych miejscach, a może nawet i w większości... najgorzej to i tak chyba jest w takich barach sezonowych, co tam się wyprawia koleżanki, które pracowały nad morzem jak opowiadały... a feee, nigdy nic nie zjem w nadmorskim barze
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
A jesli chodzi o tą cole, to wystarczy powiedziec obsludze, ze leci sama woda i zeby dolali soku W kfc czy maku te napoje maja taka postac- woda gazowana+ sok zageszczony (cola, mirinda, 7up itp). Jesli wiedzialyscie to sorki ze sie powtarzam
można można powiedzieć, też mówiłam
no i ja się staram np. w Maku zawsze pamiętać, żeby im powiedzieć, że nie chcę lodu do coli, bo wtedy to już w ogóle woda

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
super pomysł az sama sie skusiłam
a jakie farbki do tego kupiłaś zwykłe czy jakieś specialne???
Specjalne, akrylowe
dorwałam u mnie w mieście takie 10 kolorów (w tubkach) za 30 zł ale jeszcze dzisiaj zajadę do hurtowni papierniczej, może znajdę jeszcze tańsze
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 09:50   #4689
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

ja jak ide do maca to zamawiam tylko hamburgery z mieskiem kurzym, czyli chckenburgery bo bo normalnych mam mega bul brzucha bo mam wrażliwe jelita podobnie jak bunny tylko ja mam przez salmonelle którą zarazilam sie w szkole z ciasta masakra co przeżyłam... ale to cała klasa wtedy zjadla to ciasto i wszyscy w niedziele sie w szpitalu spotkali no a wracając do jedzenia na mieście to bardzo lubie i akurat w kfc maja super żarcie bo nigdy po nim brzuszek mnie nie boli

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Doberek


Kotka - co tu dużo pisac, jak zawsze śłicznie wyszło oj służy Ci ta farbka, służy


---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
[/COLOR]
Specjalne, akrylowe
dorwałam u mnie w mieście takie 10 kolorów (w tubkach) za 30 zł ale jeszcze dzisiaj zajadę do hurtowni papierniczej, może znajdę jeszcze tańsze
hmmm... akrylowe! zaraz lecę takich poszukać
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 09:54   #4690
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
hmmm... akrylowe! zaraz lecę takich poszukać
a znalazłaś już skrzyneczkę? czy zamawiasz na allegro? musisz się spieszyć, bo nie wiadomo czy dojdzie :/
u mnie w mieście nie znalazłam tych kuferków
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 09:56   #4691
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Ja w Macu tez bardzo rzadko gadam, jak juz jem coś na miescie to kebab najczesciej, ale w wiekszosci jadam w domku

Kurcze dzisiaj tą kąpiel bede robic i cos mi nie pasuje...
Mam rozjasniacz z Joanny Naturia i tam jest 70 g utleniacza, a proszku tylko 25 g

A przepisów na kąpiel masa:
-jeden znalazłam że wszystko w jednakowych proporcjach
-drugi ze utleniacza 2x tyle co proszku rozjasniajacego
-Bunny pisała ze normalnie cały rozjasniacz rozrobic i troche wody, odzywki i szamponu.

No i nie wiem już. Wydaje mi sie za duzo tego utleniacza I nie wiem czy moge troche mniej dać?
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-08, 09:59   #4692
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Dziekuje Ci

A jesli chodzi o tą cole, to wystarczy powiedziec obsludze, ze leci sama woda i zeby dolali soku W kfc czy maku te napoje maja taka postac- woda gazowana+ sok zageszczony (cola, mirinda, 7up itp). Jesli wiedzialyscie to sorki ze sie powtarzam


Byliśmy w Mc drive, więc nie chciało nam się zawracac
ale i tak już w tam nigdy nie kupie coli bez gazu zupełnie..


Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
blond bunny ja tez nie chodzę raczej do maca, byłam ostatnio kilka mcy temu
Ale akurat jeśli chodzi o daty waznosci tych mięs to wydaje mi sie ze są w porzadku-no bo sporo osob tam chodzi to nie muszą niczego pzretrzymywać i zuzywają na bieżąco

A jakie pizzerie w Lbn polecasz? Nie byłam na pizzy chyba kilka lat, naprawde.

buahot to tam nie dają prawdziwej coli a sok z wodą?
Też mi się wydaje, że nie kombinują z datami. Zawsze masa osób w Macu, a i kontrole pewnie mają częściej niż gdzie indziej..
I też nie mam świra na tym punkcie
Byłam wczoraj bo mnie dziewczyny nakręciły a przed tym...nie pamiętam, chyba jakoś w lecie

A z pizzerii to lubię benka i dominium ale też niezbyt często jadam.
Mama TŻ robi pyszną domową, więc same korzyści: taniej, zdrowiej i smaczniej


Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
mam nadzieję, że będzie zadowolony, bo co ja się za tym nalatałam i nawymyślałam
musiiiii byc!


Ja lecę kochane pooglądac dywany, szmatki i jakiś suprajs walentynkowy oczywiście przy okazji zaglądnę do kosmetykowego
miłych pogawędek
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 10:07   #4693
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
A z pizzerii to lubię benka i dominium ale też niezbyt często jadam.
Mama TŻ robi pyszną domową, więc same korzyści: taniej, zdrowiej i smaczniej




musiiiii byc!


Ja lecę kochane pooglądac dywany, szmatki i jakiś suprajs walentynkowy oczywiście przy okazji zaglądnę do kosmetykowego
miłych pogawędek
benek ma grubaśne ciasta naprawdę można się najeść
ja uwielbiam pizzę z dużą ilością mięsa mielonego :P u mnie w mieście jest fajna pizzeria, taki przytulny wiejski wystrój, idealnie
no i mój tata robi fantastyczną pizzę

udanych zakupów
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 10:15   #4694
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

hello
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 10:17   #4695
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
benek ma grubaśne ciasta naprawdę można się najeść
ja uwielbiam pizzę z dużą ilością mięsa mielonego :P u mnie w mieście jest fajna pizzeria, taki przytulny wiejski wystrój, idealnie
no i mój tata robi fantastyczną pizzę

udanych zakupów
Ja własnie najbardziej lubie domową pizze
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 10:19   #4696
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
hello
hej hej
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja własnie najbardziej lubie domową pizze
ja może nie najbardziej, ale bardzo
mój tata właśnie zna przepis na takie ciasto pizzowe, takie jak robią w pizzeriach, wyciągnął od jakiegoś znajomego i wychodzi naprawdę dobre tylko też zawsze stara się robić grubsze, żeby najeść się jednym, sporym kawałkiem
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 10:34   #4697
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
hej hej

ja może nie najbardziej, ale bardzo
mój tata właśnie zna przepis na takie ciasto pizzowe, takie jak robią w pizzeriach, wyciągnął od jakiegoś znajomego i wychodzi naprawdę dobre tylko też zawsze stara się robić grubsze, żeby najeść się jednym, sporym kawałkiem
mniam ide zrobic sobie sandwiche/tosty
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 10:39   #4698
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

to ja też

właśnie zawitał do mnie listonosz z przesyłką i przyniósł bazę pod cienie do powiek, zaraz będę próbować
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 10:39   #4699
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
blond bunny ja tez nie chodzę raczej do maca, byłam ostatnio kilka mcy temu
Ale akurat jeśli chodzi o daty waznosci tych mięs to wydaje mi sie ze są w porzadku-no bo sporo osob tam chodzi to nie muszą niczego pzretrzymywać i zuzywają na bieżąco

A jakie pizzerie w Lbn polecasz? Nie byłam na pizzy chyba kilka lat, naprawde.

buahot to tam nie dają prawdziwej coli a sok z wodą?
Moja koleżanka z ławki w liceum pracowała w macu i trochę mi opowiadała Np. jak mieli awarię prądu i zamrażarki zaczęły płynąć bo nie można było tak szybko naprawić. A przeciez te wszystkie kotlety to rozmrażane- no i po awarii zamrozili to co było rozmarznięte a jak wszyscy wiemy- raz rozmrożonego wiecej mrozić sie nie powinno- smacznego!
Kontrole kontrolami- a niestety największe firmy kontrolerów podpłacają- nie łudźcie sie. Nawet zakład fryz. w którym pracowalam podpłacał sanepid

W Lbn polecam pizzerię italię na ul. lipowej i glodnego królika na ul. jutrzenki- pizze duże, pycha, duzo dodatków, ciasto cienkie więc dodatkow jeszcze wiecej! cena za giganta do 35zl. No i najważniejsze! pizze robią przez szklaną szybę i widzisz jakie komponenty daje, jakiej świeżości i ile czego dosypuje- wszystko widac, stoliki tak stoja że mozna siąść i patrzeć na kucharza dlatego mam zaufanie do nich. nigdy sie nie zawiodłam.

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja w Macu tez bardzo rzadko gadam, jak juz jem coś na miescie to kebab najczesciej, ale w wiekszosci jadam w domku

Kurcze dzisiaj tą kąpiel bede robic i cos mi nie pasuje...
Mam rozjasniacz z Joanny Naturia i tam jest 70 g utleniacza, a proszku tylko 25 g

A przepisów na kąpiel masa:
-jeden znalazłam że wszystko w jednakowych proporcjach
-drugi ze utleniacza 2x tyle co proszku rozjasniajacego
-Bunny pisała ze normalnie cały rozjasniacz rozrobic i troche wody, odzywki i szamponu.

No i nie wiem już. Wydaje mi sie za duzo tego utleniacza I nie wiem czy moge troche mniej dać?
Rozrabiasz normalnie rozjaśniacz i do tego dajesz kapkę szamponu i odżywki i tyle.
Wodę dajesz gdy masz rozjaśniacz 1:1 ale ty nie masz.


A w ogole dziewczynki chcę wam sie pochwalic moimi osiagnieciami falkowymi
zdjęc nie dam na razie, ale jakoś na dniach zrobię.
Ale doszłam do swojej metody na nie
Moze wam sie przyda wiec piszę.
1.Włosy myję j&j dzieciecym- tylko wtedy sie nie puszą.
2. Daję maskę bo po samej odżywce puch nieziemski i czesanie cieżko idzie...
3. Rozczesuję na maske szerokim grzebieniem, spłukuję.
4. Odciskam wodę w recznik i daję pantene do loków.
5. Ugniatam koszulką.
6. Nie robie juz plunkingu! U mnie sie to nie sprawdzało- moje włosy długie, gęste i zniszczone mialy za dużo wody w sobie i nawet po kilkugodzinnym noszeniu koszulki po rozwinięciu jej były mokre i wszystko sie prostowalo. Poza tym skóra glowy po takim uparowaniu mnie swędziała
7. Włosy dziele na 2 części i zwinięte w kulkę upinam na glowie klamrami do koków.
I tak schna. Na noc robie warkocza.
8. Rano reanimuję żelem z rossmanna- najtańszym 500ml za 5,29zl i wodą- spryskuję włosy spryskiwaczem i wgniatam żel.
I znów dzielę na 2 częśc i upinam ku gorze klamrami żeby doschły- plusy są takie ze glowa mi sie na zapaca, wlosy sa puszyste, maja objetosc od skory, włosy szybciej schną w pożądanym kształcie, nie przeszkadzają mi sie malowac i ubierać... i loki są duzo piękniejsze- typowo szakirowe jak u caskady

Odnośnie żelu z rossmanna- polecam wam bardzo!
Zapach lekki, szybko ulatuje wiec nie denerwuje i nie uczula nic a nic.
opakowanie ekonomiczne.
nie robi sztywnych wlosow, nie zostawia nalotu. łatwo sie wygniata i znika z wlosow bez mycia. fryzure stylizuje spokojnie od rana do wieczora- wlasnie na niego mialam wlosy zrobione gdy tym tępakom ode mnie ze szkoly wmowilam że po prostu ich nie czesalam i nawet dotykajac nic sie nie sczaili
linka do kwc nie dam bo go nie ma na kwc nie wiem czemu...?

Także dziekuję caskadzie i mysi za wprowadzenie w świat loków- dzieki wam opracowalam metodę najlepsza dla siebie, bo juz wiem o co chodzi i jak to wszystko ma wygladac
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-08, 10:46   #4700
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Chyba italię na lipowej kojarze, narobiłaś mi smaka na pizzę

I fajnie ze nosisz te loki, wyglądają super
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 10:48   #4701
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Hej blondaski

Czekoladowoo
wklejam Ci to co Mysia mi kiedyś wyslala,ja kapiel robiłam wg tego

"kropla szamponu (tyle co zawsze), odżwyka (tyle co zawsze), saszetka proszku rozjaśniającego, woda utleniona może byc z pudełka 12% lub 6% jak rozcienczysz ja pol na pol ze zwykła wodą (ja robiłam na joannie naturii do pasemek na dwóch opakowaniach na 12% i tzrymałam tylko 3-5 minut), pół szklanki wody ciepłej wody. Wszytsko mieszasz i nakąłdasz na włosy. Ja nakładalam bez dotykania odrostu, bo wiadomo, z eon sie szybciej rozjasni. Spieniasz to i uważnie obserwujesz. Czasem wystarczy 5 minut a czasem 30.Konsystencja musi byc taka, zeby ci z włosów nie kapało, ale żeby były wilgotne do spienienia. Jak włosy zrobią sie jasnopomarannczowe, to trzeba zmyc i nałozyc farbe. "



A co do Mac Donalda i innych fast foodów, mysle,ze maja tam duzo kontroli z sanepidu i nie moga sobie pozwolic na to przeterminowane produkty czy coś. Zreszta kolezanka mowila,ze jak kanapka lezala 10 minut to ja musieli wyrzucic. Nawet sami nie mogli jej zjeść.
Poza tym tam chodzi tyle ludzi,że zuzywa im sie wszystko na bieżąco.

Oczywiście jem tez normalnie w domu, lubie gotować,ale czasem chce sie czegos nie zdrowego
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 10:49   #4702
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

bunny wczoraj wstawilam foto swoich lokow i ja jestem za plunkingiem bo po tym mam scislejszy skret
ale kazdy ma swoj sposob na loki i dobrze bo na kazdego dziala co innego
wogole to szok ze dalas sie skusic na falki
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 11:00   #4703
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
I fajnie ze nosisz te loki, wyglądają super
tak tak tak, zgadzam się
chociaż Twoje foto bunny w prostych włosach widziałam tylko hmm... kawałek, więc troszkę ciężko mi ocenić, ale w falach bardzo mi się podobasz
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 11:03   #4704
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
a znalazłaś już skrzyneczkę? czy zamawiasz na allegro? musisz się spieszyć, bo nie wiadomo czy dojdzie :/
u mnie w mieście nie znalazłam tych kuferków
juz zamówiłam od tego samego sprzedawcy co ty tylko dalam przesyłkę kurierską i zapłaciłam placę z allegro
aaaa u mnie nie moglam znaleźć farb akrylowych wiec kupilam zwykle w tubkach i jak pomaluje i wyschną to dam na to lakier bezbarwny ten co do paznokci i bedzie super wyglądać aa kupilam już pare cukrasów i cukrasów w kształcie serducha
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 11:12   #4705
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Moja koleżanka z ławki w liceum pracowała w macu i trochę mi opowiadała Np. jak mieli awarię prądu i zamrażarki zaczęły płynąć bo nie można było tak szybko naprawić. A przeciez te wszystkie kotlety to rozmrażane- no i po awarii zamrozili to co było rozmarznięte a jak wszyscy wiemy- raz rozmrożonego wiecej mrozić sie nie powinno- smacznego!
Kontrole kontrolami- a niestety największe firmy kontrolerów podpłacają- nie łudźcie sie. Nawet zakład fryz. w którym pracowalam podpłacał sanepid




Rozrabiasz normalnie rozjaśniacz i do tego dajesz kapkę szamponu i odżywki i tyle.
Wodę dajesz gdy masz rozjaśniacz 1:1 ale ty nie masz.


A w ogole dziewczynki chcę wam sie pochwalic moimi osiagnieciami falkowymi
zdjęc nie dam na razie, ale jakoś na dniach zrobię.
Ale doszłam do swojej metody na nie
Moze wam sie przyda wiec piszę.
1.Włosy myję j&j dzieciecym- tylko wtedy sie nie puszą.
2. Daję maskę bo po samej odżywce puch nieziemski i czesanie cieżko idzie...
3. Rozczesuję na maske szerokim grzebieniem, spłukuję.
4. Odciskam wodę w recznik i daję pantene do loków.
5. Ugniatam koszulką.
6. Nie robie juz plunkingu! U mnie sie to nie sprawdzało- moje włosy długie, gęste i zniszczone mialy za dużo wody w sobie i nawet po kilkugodzinnym noszeniu koszulki po rozwinięciu jej były mokre i wszystko sie prostowalo. Poza tym skóra glowy po takim uparowaniu mnie swędziała
7. Włosy dziele na 2 części i zwinięte w kulkę upinam na glowie klamrami do koków.
I tak schna. Na noc robie warkocza.
8. Rano reanimuję żelem z rossmanna- najtańszym 500ml za 5,29zl i wodą- spryskuję włosy spryskiwaczem i wgniatam żel.
I znów dzielę na 2 częśc i upinam ku gorze klamrami żeby doschły- plusy są takie ze glowa mi sie na zapaca, wlosy sa puszyste, maja objetosc od skory, włosy szybciej schną w pożądanym kształcie, nie przeszkadzają mi sie malowac i ubierać... i loki są duzo piękniejsze- typowo szakirowe jak u caskady

Odnośnie żelu z rossmanna- polecam wam bardzo!
Zapach lekki, szybko ulatuje wiec nie denerwuje i nie uczula nic a nic.
opakowanie ekonomiczne.
nie robi sztywnych wlosow, nie zostawia nalotu. łatwo sie wygniata i znika z wlosow bez mycia. fryzure stylizuje spokojnie od rana do wieczora- wlasnie na niego mialam wlosy zrobione gdy tym tępakom ode mnie ze szkoly wmowilam że po prostu ich nie czesalam i nawet dotykajac nic sie nie sczaili
linka do kwc nie dam bo go nie ma na kwc nie wiem czemu...?

Także dziekuję caskadzie i mysi za wprowadzenie w świat loków- dzieki wam opracowalam metodę najlepsza dla siebie, bo juz wiem o co chodzi i jak to wszystko ma wygladac
Dzięki Tak myslalam ze jak dodam wody to juz bedzie za duzo

No i gratuje falek Naprawde pieknie ci w nich a na pewno im dluzej je bedziesz nosić tym ładniej sie beda skrecac

A z higiena pracy w roznych zakładach to jest naprawde roznie...
U mnie na praktykach to tam była masakra jak patrzylam... Na pierwszy rzut oka wszystko wporządku, ale jak sie stalo i patrzylo to bylo widac ze są łamane podstawowe przepisy. A klienki nie wiedza o takich rzeczach

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Hej blondaski

Czekoladowoo
wklejam Ci to co Mysia mi kiedyś wyslala,ja kapiel robiłam wg tego

"kropla szamponu (tyle co zawsze), odżwyka (tyle co zawsze), saszetka proszku rozjaśniającego, woda utleniona może byc z pudełka 12% lub 6% jak rozcienczysz ja pol na pol ze zwykła wodą (ja robiłam na joannie naturii do pasemek na dwóch opakowaniach na 12% i tzrymałam tylko 3-5 minut), pół szklanki wody ciepłej wody. Wszytsko mieszasz i nakąłdasz na włosy. Ja nakładalam bez dotykania odrostu, bo wiadomo, z eon sie szybciej rozjasni. Spieniasz to i uważnie obserwujesz. Czasem wystarczy 5 minut a czasem 30.Konsystencja musi byc taka, zeby ci z włosów nie kapało, ale żeby były wilgotne do spienienia. Jak włosy zrobią sie jasnopomarannczowe, to trzeba zmyc i nałozyc farbe. "



A co do Mac Donalda i innych fast foodów, mysle,ze maja tam duzo kontroli z sanepidu i nie moga sobie pozwolic na to przeterminowane produkty czy coś. Zreszta kolezanka mowila,ze jak kanapka lezala 10 minut to ja musieli wyrzucic. Nawet sami nie mogli jej zjeść.
Poza tym tam chodzi tyle ludzi,że zuzywa im sie wszystko na bieżąco.

Oczywiście jem tez normalnie w domu, lubie gotować,ale czasem chce sie czegos nie zdrowego
Dzieki
Ja mam tą Naturie i mam 9 %, patrzyłam wczoraj specjalnie No i nie bede dodawac tej wody bo duzo tego utleniacza mam jednak.
Jeszcze sie upewnie chociaz pewnie to najgłupsze pytanie Nakładac jak farbe, na suche włosy?

Hmm 10 minut i kanapki nie mozna było zjesc?? Ja nie raz jak nie zmiescilam to jadłam po godzinie czy po dwóch w domku i wszystko ok było Tak samo dobra jak od razu
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 11:14   #4706
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Dziewczynki jak zrobicie już te skrzyneczki to wstawicie fotki?
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 11:17   #4707
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziewczynki jak zrobicie już te skrzyneczki to wstawicie fotki?
ja sie boje ze mi brzydko wyjdzie...
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 11:18   #4708
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
juz zamówiłam od tego samego sprzedawcy co ty tylko dalam przesyłkę kurierską i zapłaciłam placę z allegro
aaaa u mnie nie moglam znaleźć farb akrylowych wiec kupilam zwykle w tubkach i jak pomaluje i wyschną to dam na to lakier bezbarwny ten co do paznokci i bedzie super wyglądać aa kupilam już pare cukrasów i cukrasów w kształcie serducha
też wzięłam płacę z allegro i wczoraj od razu zrobiłam przelew, tylko wzięłam przesyłkę pocztową priorytetową a nie kuriera
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziewczynki jak zrobicie już te skrzyneczki to wstawicie fotki?
jasne jasne tylko ja pewnie dopiero w weekend będę tworzyć albo później, wtedy kiedy przyjdzie
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 11:19   #4709
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

kitkulka masz już jakiś pomysł na jej ozdobienie??? ja napewno napisz coś w stylu '"dla kochanego Robcia od kochającej Ani" a co dalej??
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 11:19   #4710
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
bunny wczoraj wstawilam foto swoich lokow i ja jestem za plunkingiem bo po tym mam scislejszy skret
ale kazdy ma swoj sposob na loki i dobrze bo na kazdego dziala co innego
wogole to szok ze dalas sie skusic na falki
Widziałam twoje foto- jak zawsze prześlicznie
Ja jak tak myślałam co tu zrobić zeby plunking zastąpić- bo włosy mi nie schną i jak pójdę spać z wilgotnymi to wraz sie prostuje- bez sensu to wpadłam na te klamry. Bo przecież jak wlosy zwinę w kulkę, one są wcześniej wygniecione to tak samo jakby koszulka na nich była
I klamra taki motek włosow trzyma i sobie schną bo powietrze dochodzi.
Zawsze mogę lekko podsuszyć suszarką, klamra trzyma to sie nie rozwiewa i nie puszy.
I właśnie skręt jest taki gęsty.
Dlaczego szok że dalam sie skusić? Jak juz przełamałam obsesje że nieczesane= wstretne, zaniedbane to poszlo z górki.
I zauważyłam że skóra mojej łepetynki też jest zadowolona- wczoraj myłam wlosy ale jak nigdy stanęłam przed lustrem i zastanawiałam sie myc czy nie? Bo nie były tłuste u nasady a minęło 3 dni. Ale umyłam bo zawsze staram sie myc co 3 dni... ale teraz poobserwuję i chyba zacznę myć co 4...
Poza tym nie daliscie nawet szansy moim prostym włoskom... wszyscy za falkami- frekwencja 100% to co ja mam do gadania

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
tak tak tak, zgadzam się
chociaż Twoje foto bunny w prostych włosach widziałam tylko hmm... kawałek, więc troszkę ciężko mi ocenić, ale w falach bardzo mi się podobasz
dzięki dziewczyny!

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
juz zamówiłam od tego samego sprzedawcy co ty tylko dalam przesyłkę kurierską i zapłaciłam placę z allegro
aaaa u mnie nie moglam znaleźć farb akrylowych wiec kupilam zwykle w tubkach i jak pomaluje i wyschną to dam na to lakier bezbarwny ten co do paznokci i bedzie super wyglądać aa kupilam już pare cukrasów i cukrasów w kształcie serducha
Szalone jesteście z tymi walentynkami... my chyba zostaniemy przy kartkach walentynkowych z czulym szczerym wyznaniem- jak co roku, żadnych wierszyków tylko pare zdań od serca... bo prezenty odpadają, mamy ważniejsze wydatki póki co- wiosna idzie trzeba tz obciuchać... psa zaszczepić i odrobaczyć... sterylka.... ech...
No i w weekend walentynkowy goscie ukochani i mój najdroższy dziadek ma urodziny 83 w sobotę więc na intymności czasu zabraknie ale juz sobie odbiliśmy
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:19.