Coroczny kryzys Oliath ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-09, 12:31   #1
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015

(Bardzo?) krotka fryzurka do biura


Bilam sie i bilam z myslami, czas chyba jednak odrzucic skrepowanie i zapytac Was, kochane, o rade.
ZAMIESZCZAM MOJE NAJBARDZIEJ NIEUDANE ZDJECIE NA SWIECIE
Cos bym chciala z soba zrobic, o fryzurke glownie mi chodzi i moze makijaz? 32 lata, bardzo zabiegana mama na stanowisku.
Wloski mam ciut za ramiona, leciutko podcieniowane konce, zdrowe obecnie i nawet blyszczace, odratowane po nastu latach farbowania, a potem dekoloryzacji, chemicznym prostowaniu i innych bledach. Objetosc srednia, ni to proste ni falujace, powiedzialabym - zlosliwe. Grzywka w poczatkach zapuszczania, zmeczylam sie nia, mimo wysokiego czola jakos zawsze zle i ciezko sie uklada (nalezy chyba winic dziedzicznego "wilka" po prawej stronie), nawet wyprostowana . Mam kilka siwych wlosow , a tylko dzieki temu o nich wiem, ze od kilku miesiecy nie farbuje no ale ilez tak mozna ze srebrem w szatynie latac. Cera nawet ok, minimum makijazu (latem roz, kredka do brwi i tusz do rzes, zima zdarza mi sie podklad - zawsze vichy kolor ivory, na wieksze wydarzenia szminka, zawsze Bell ciepla, bardzo blada czerwien, taka naturalna). Z minusow, ktore chcialabym zatuszowac, ale w sumie nie mam hopla na ich punkcie - duze uszy , wysokie czolo. Brwi zbyt malo geste i wyraziste do ciemnych wlosow, dlatego podkreslam - choc na zdjeciu niepomalowane.
Chcialabym fryzurki latwej i nieklopotliwej, bez koniecznosci modelowania i prostowania, takiej "umyj, zostaw, przeczesz i lec". Musze rano strasznie wczesnie wstawac (5.00), mam dzieciaki, mnostwo rzeczy do zalatwienia i przypilnowania przed praca i - jestem spiochem .
Mysle, ze moglabym skrocic, choc maz jest na kategoryczne NIE nawet o BARDZO krotkiej fryzurce myslalam, z pazurem takiej, lekko punkowej, ale do pokazania w biurze Kolor? Najchetniej naturalny sredni braz, gdybym MUSIALA farbowac, to raczej nie przyciemniac, bo wygladam blado i smutno w czerni
Bede bardzo wdzieczna za porady
__________________
Iza
Diablicja
Lilo
Kubulek
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 15:56   #2
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: (Bardzo?) krotka fryzurka do biura

W "bardzo" krótkiej to ja Cię nie widze, ale ogólnie krótsza to jak najbardziej. Krótszy bob Ci będzie idealnie pasował. No chyba że bardzo pragniesz tej bardzo krótkiej no to proszę bardzo, w końcu liczy się własne zadowolenie
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 23:44   #3
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: (Bardzo?) krotka fryzurka do biura

No niestety, lepiej chyba zostac przy dlugosci. Nie ma tak dobrze, zeby krotkiej fryzury nie trzeba bylo ukladac, pod tym wzgledem z dlugimi wlosami bedzie Ci wygodniej - mozesz poprobowac bardzo luznych upiec, moze popadlas w rutyne i zawsze sie czeszesz tak samo wiec Cie wlosy znudzily? Ja bym proponowala zapuscic troche grzywke - do srodka policzka/brody i ukladac ja na bok. Moglabys tez sie skusic na rozjasnienie wlosow o ton w dol - pasowalyby wtedy do brwi a jasniejsze kolor rozswietlilby twarz i nadal jej bardziej mlodzienczy look. Jesli koniecznie chcesz scinac to moze do ramion max? Albo na tyle, zeby pozbyc sie zniszczen na dlugosci, jesli jakies sa - nawet jesli fryzura by sie az tak nie zmienila, czulabys sie lepiej. Zamiescilam kilka symulacji - jest tez fryzurka bardzo krotka, zebys sama mogla ocenic. W makijazu skup sie troche bardziej na oczach. Jesli nie masz czasu to rano mozesz uzyc cienia ton czy dwa ciemniejszego od skory albo tylko bialego cienia i zrobic monochrom w celu rozswietlenia oczu. Tez zajmnie Ci to 3 minuty a duzo zmieni. Kreske mozesz robic u gory i na dole powieki na zewnetrzen polowie. Cienie najlepiej w kolorystyce jasnej - rozswietlajacej (odcienie i cieple i zimne oby zblizone do bieli), albo gleboka sliwka (ale nie za ciemna), zielen, granatowy. Na usta mozesz klasc rowniez kolory malinowe, truskawkowe, poza czerwienia w ktorej Ci bardzo ladnie. Szminki chyba bylyby lepsze niz blyszczyki, ale zwracaj uwage na polysk, zeby nie byl metaliczny, czy perlowy, tylko lekko wilgotny. Duzo dalby Ci tez roz, w odcieniu zgaszonym rozowym albo brzoskwiniowym rozowym.
A na dni nudy kup sobie niebieskie soczewki .
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 08:43   #4
kocim
Rozeznanie
 
Avatar kocim
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 778
Dot.: (Bardzo?) krotka fryzurka do biura

Nr3 z propozycji TLU naprawdę ciekawa. Aż mnie naszła chęć na zrobienie takiej, ale... chyba by mnie ludzie zabili bo teraz mam prawie do pasa
kocim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 08:56   #5
imy
Zadomowienie
 
Avatar imy
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: małopolska/ Łódź
Wiadomości: 1 491
Dot.: (Bardzo?) krotka fryzurka do biura

w 3 fajnie ale w 6 super i nie musiała byś prostować i układać Moze jednak zapuścisz włoski? A do tego czasu będziesz róznie upinać żeby Ci się nie nudziły.
__________________
http://kurmanuel.blogspot.com
blog kulinarny- zapraszam
Koktajl awokado
Zupa krem z dyni
Kurczak curry z ananasem i kukurydzą












imy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 08:57   #6
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: (Bardzo?) krotka fryzurka do biura

TLU, babo znalazlas mnie tu
Dobrze, no to zapuszczam, choc fryzurka nr 3 wklejona przez Kaminke - - cudna!!!
Nie mam zniszczonych wloskow, wszystkie stare zniszczenia juz dawno odciete
Ech, maz-despota
__________________
Iza
Diablicja
Lilo
Kubulek
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 09:22   #7
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: (Bardzo?) krotka fryzurka do biura

Ano znalazlam , ale nie martw sie nie jest to wynikiem specjalnych uzdolnien detektywistycznych .
Jesli bardzo chcesz miec krotka fryzurke to sobie zetnij - na lato bedzie jak znalazl. Tylko wystrzegaj sie blednego kola i ciecia dalej na krotsze, bo skonczysz na zapalke a wtedy to nie zarty z zapuszczaniem. Na symulacji z dlugimi wlosami powinnam byla dac mocniejsza szminke, bardziej truskawkowa, tak przedstawia Cie to troche na niekorzysc, ale i tak uwazam, ze w takiej fryzurce bardzo zjawiskowo. Moj chop uwaza, ze najlepiej wyglada oryginalne zdjecie . Co to za kryzys metamorfozowy?

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

A co do meza despoty - you like it!
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-08, 13:38   #8
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Coroczny kryzys Oliath ;)

Hej - ja jak co roku przezywam wlasnie moj kryzys osobowosciowy
Zalaczam jedyne zdjecie, jakie mam na kompie, oraz typy fryzurkowe.
Typ pierwszy - dluzszy, prosty bob bez grzywki i cieniowania - wersja ZACHOWAWCZA, ostrozna - ale z drugiej strony szkoda wywalic stowke na proste ciecie. Zalety - brak grzywki oraz mozliwy kucyk . Wady - srednio mi to pomoze wzmocnic wloski, ktore od dluzszego czasu mocno wypadaja
Typ drugi - KOMPROMIS - pocieniowane. Zalety - przynajmniej czesc wloskow skrocona, nie beda sie platac. Wady - nie mam prostownicy , po jakims czasie szalu z taka grzywa dostane...
Typ trzeci - RADYKALNY - sliczna, wdzieczna krotka fryzurka. Zalety - wszystkie: wzmocnienie, latwosc ulozenia )). Wady - maz sie ze mna rozwiedzie , co zrobie jak beda odrastac???, musi byc zmiana na blond, jakos krociutkie wlosy zawsze mi sie lepiej widza w zdecydowanym kolorze, a do czerni nigdy nie chce powracac po przebojach z dekoloryzacja kilka lat temu

Ogolnie - mam buzie raczej prostokatna, wysokie czolo, wloski wypadaja, kiepsko trzymaja kolor (obecnie londa ognista czerwien = u mnie stonowany cieply rudy, bynajmniej nie ognisty )
Jutro fryzjer, a ja wpadam w panike jak nastolatka przed pierwsza wizyta u gina

Help
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oliath.jpg (42,3 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d224c0e800196c664ab9269f.jpg (22,2 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3746-gross.jpg (40,4 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzura-z-grzywka-4256.jpg (21,3 KB, 10 załadowań)
__________________
Iza
Diablicja
Lilo
Kubulek
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 14:06   #9
kiniaa24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 58
Dot.: Coroczny kryzys Oliath ;)

no fajnie podobają mi się wszystkie trzyszkoda że nie masz lepszej fotki,byłoby łatwiej coś doradzić..ale do rzeczy z doświadczenia mogę Ci powiedzieć że po radykalnym cięciu mało kto czuje się dobrze..więc ewentualny czas oswajania trzeba wkalkulować,opcja pocieniowanych włosów jest dobra,wiadomo że trzeba układać ale niema przyjemności bez bólu ewentualnie może przemyśl jakąś "wariacje"boba ,np pocieniowany z grzywką na bok,będzie po części opcją zachowawczą,zetniesz więcej więc odżyją i nie będzie zwyczajnie
kiniaa24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 14:23   #10
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: Coroczny kryzys Oliath ;)

Kiedys nosilam pocieniowanego boba, fatalnie sie w nim czulam, z bobow dopuszczam tylko wersje najprostsza, tj. ciecie krocej z tylu i pochylo w dol po bokach poza tym musialam dzien w dzien wyciagac na szczotce, bo mam nieszczescie posiadac wlosy, ktore zyja wlasnym zyciem, a na dodatek maja jakis rodzaj schizofrenii
Sklanialam sie ku wersji pocieniowanej, bo zawsze mozna poprawic na krotko jakby bylo be. Niestety, okazalo sie ze moja jedyna zaufana fryzjerka wybiera sie na dluugi urlop i mam tylko jeden strzal w zwiazku z tym ...
__________________
Iza
Diablicja
Lilo
Kubulek
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 17:16   #11
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Coroczny kryzys Oliath ;)

A ja Ci radze iść na całość i skusić się na krótkie
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-08, 17:20   #12
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Coroczny kryzys Oliath ;)

A skąd pomysł, że włosy wzmiocnią się od ścięcia na krótko? To nie pomaga, tylko zmniejsza widoczność problemu. Wejdź na forum o pielęgnacji włosów i zobacz co trzeba zrobić aby nie wypadały.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 22:48   #13
ninqa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 147
Dot.: Coroczny kryzys Oliath ;)

krótkie, ja scielam kiedys radykalnie z takich do połowy pleców

W czym to pomaga zdecywowanie latwiej o nie dbać
ninqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 08:19   #14
Ewusia2412
Raczkowanie
 
Avatar Ewusia2412
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 76
Dot.: Coroczny kryzys Oliath ;)

Musisz wrzucić lepsze zdjęcie.
P.S....masz coś w sobie z Kasi Kowalskiej (oczywiście jak zaczynała śpiewać)
Ewusia2412 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 10:33   #15
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: Coroczny kryzys Oliath ;)

Dzieki dziewczynki
Jednak bedzie na krociutko nagabywany cale popoludnie maz laskawie w koncu zezwolil rob co chcesz, okraszajac to komentarzami w stylu - bedziesz wygladala jak nauczycielka z gimnazjum oraz ze nie lubi blondynek, w szczegolnosci krotkowlosych blondynek pozyjemy, zobaczymy.
No to pytanko do mniej zielonych niz ja w temacie rozjasniania:
Mam wyblakly rudy kolorek z londy, miesieczny naturalny bury odrost - czy musze uzyc rozjasniacza czy sama farba wystarczy? Jakas typu perlowy blond/ srebrny blond czy cos? I czy jechac po calosci, czy zarzucic pasemeczko tu i owdzie?
Bo chyba nie musze rudego sciagac elgonem?
__________________
Iza
Diablicja
Lilo
Kubulek
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 11:17   #16
ninqa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 147
Dot.: Coroczny kryzys Oliath ;)

idz do fryzjera najbezpieczniej tym bardziej ze drastycznie rozjasniasz
ninqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 11:09   #17
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Coroczny kryzys Oliath ;)

Pokaż się w nowej fryzurce
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:26.