Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-17, 19:04   #4231
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

Nie na moje nerwy takie programy

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

Wypeelingowalam sie truskawkowym Geomarem pachnie troche alkoholowo jak truskawki w szampanie musze przyznac, ze dla mnie winogronowy jest najlepszy pod wzgledem zapachu
Chyba też kupię winogronowy .

A film warto zobaczyć, by mieć porównanie i świadomość że u nas wcale nie jest tak źle (nie twierdzę też, że jest dobrze), skoro w jednym z najbogatszych państw świata system funkcjonowania służby zdrowia to taka porażka.
kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-17, 19:04   #4232
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Dobry wieczór!

Dostałam dziś awizo. Pojechałam na pocztę, nastałam się i nie odebrałam poleconego. Ni ma. Jutro muszę znowu podjechać. Może znajdą. Ale nastroje w kolejce były takie, że czekałam, aż ktoś wybuchnie A ja się dziwię, że mój chanel nie doszedł. No zamarzyło mi się, żeby nierejestrowane listy dochodziły



Rozpieściłaś nas. Przyzwyczaiłyśmy się do dobrego
Miłego relaksu

Lecę nadrabiać
U mnie na poczcie sa zawsze dzikie kolejki i tylko 1 z 3 okienek czynne nie lubie tam chodzic


czlowiek sie szybko przyzwyczaja do dobrego
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-17, 19:05   #4233
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dzisiaj naprawdę nie mam siły. mózg mi się wyłączył na amen
moja przesyłka z S z sisleyami którą wszystkie dostały wczoraj dalej nie doszła uwielbiam moją pocztę
Odpoczywaj
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-17, 19:07   #4234
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Chyba też kupię winogronowy .

A film warto zobaczyć, by mieć porównanie i świadomość że u nas wcale nie jest tak źle (nie twierdzę też, że jest dobrze), skoro w jednym z najbogatszych państw świata system funkcjonowania służby zdrowia to taka porażka.
Kupuj, jest super

Moze, jak kiedys bede miala dobry nastroj i jakas flaszke pod reka to obejrze

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dzisiaj naprawdę nie mam siły. mózg mi się wyłączył na amen
moja przesyłka z S z sisleyami którą wszystkie dostały wczoraj dalej nie doszła uwielbiam moją pocztę
dzis jest naprawde meczacy dzien
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-17, 19:08   #4235
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Czy jest na sali Miskaa?
Kobietko, powiedz co Ty tam wsadziłaś do tego awokado. Wygląda pysznie! Cały dzień za mną chodziło, musiałam fotkę odszukać
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-17, 19:14   #4236
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX



Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Na to samo liczę

Nudna jestem i wciąż o jednym... ale same wiecie jak to jest Niby ostatnia prosta, a jednak nie tak mało do wydania
Na wątku jest mega parcie na golda

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja już uciekam
jakby pojawił się brokuł pamiętajcie o mnie będę bardzo wdzięczna za info na PW bo znając moje szczęście pewnie w najbliższych dniach otworzą warzywniaka Miłego wieczoru
Nie zapowiada się na brokuła w tym miesiącu

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Pazurki zrobiłam w niecałe 20min
ale czad!
Dwaj foty

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Dziś dotarły za całe 26 zł


Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
NIE MA NAJMNIEJSZEJ SZANSY, żeby BROKUŁ pojawił się w tym miesiącu


Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Z Bielendy fajnie jeszcze wspominam satynowy tonik czy mleczko do twarzy. Dobrze makijaz zmywal i miał dozownik. Wlasciwie to z miłą chęcią do niego wrócę.
Tonik by mnie interesował Zaraz popatrzę
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-17, 19:24   #4237
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ufff doczołgałam się do domu jestem wyrypana jak koń po westernie

idę zapodać jakąś maseczkę na ryjek i do wskakuję z winkiem do wanny

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------



nie ma bo nie ma winię za to luxmed i jakiegoś dziwnego ginekologa który mnie przyjmował w zastępstwie mojej ginekolog
Nikt nie ma pretensji, zwykle pytanie. Nie było mnie jakiś czas i nie wiedziałam, że idziesz do lekarza.
Miłego relaksu
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-17, 19:24   #4238
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

We włoskiej S do zamówienia teraz dają... T-shirt
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-17, 19:37   #4239
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Nikt nie ma pretensji, zwykle pytanie. Nie było mnie jakiś czas i nie wiedziałam, że idziesz do lekarza.
Miłego relaksu
wiem przecież że zwykłe pytanie ja się nie obrażam nigdy o nic

nie ma to jak czarny glamglow po męczącym dniu

nadrobiłam pobieżnie: Escapism fajna przesy łka fajne jest to że w JMO można zamówić próbki i to całkiem pokaźnych rozmiarów za niewielkie pieniądze

oświeciło mnie w wannie że mam bona do D to sobie kupię peeling geomarowy czy bon urodzinowy łączy się z tym bonem na 40 zł?
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-17, 19:46   #4240
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Chyba też kupię winogronowy .

A film warto zobaczyć, by mieć porównanie i świadomość że u nas wcale nie jest tak źle (nie twierdzę też, że jest dobrze), skoro w jednym z najbogatszych państw świata system funkcjonowania służby zdrowia to taka porażka.
ja go dzis badz jutro z Tż obejrzę. Jestem bardzo ciekawa. W mojej rodzinie był przypadek, że wujek byl u syna w USA i się zle czuł, wrócił do Polski i po badaniach postawiono diagnozę- białaczka. Kuzyn mimo iż majetnym czlowiekiem jest, stwierdził, że w Stanach nie byłoby go stać na leczenie ojca na takim poziomie jak w Polsce. Nakreslilo mi to obraz tamtejszej służby zdrowia.
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-17, 19:47   #4241
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
we włoskiej s do zamówienia teraz dają... T-shirt

:d

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
ja go dzis badz jutro z Tż obejrzę. Jestem bardzo ciekawa. W mojej rodzinie był przypadek, że wujek byl u syna w USA i się zle czuł, wrócił do Polski i po badaniach postawiono diagnozę- białaczka. Kuzyn mimo iż majetnym czlowiekiem jest, stwierdził, że w Stanach nie byłoby go stać na leczenie ojca na takim poziomie jak w Polsce. Nakreslilo mi to obraz tamtejszej służby zdrowia.
W Pl trzeba się na wszystko naczekać niestety
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-17, 19:48   #4242
meredith85
Raczkowanie
 
Avatar meredith85
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 449
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Dziady wstretne
Ale nie smutaj te peelingi sa czesto w ofercie miesiaca po 49zl

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------



Tez bym chciala byc bardziej cierpliwa szybko zleci i za chwile bedziesz sie cieszyc zlotkiem

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------



Nie na moje nerwy takie programy

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

Wypeelingowalam sie truskawkowym Geomarem pachnie troche alkoholowo jak truskawki w szampanie musze przyznac, ze dla mnie winogronowy jest najlepszy pod wzgledem zapachu
No kurde, ale jak tak mogą w środku dnia zmieniać wszystko, dranie...no nic, poczekam, tak jak mówisz, na kolejną ofertę

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ufff doczołgałam się do domu jestem wyrypana jak koń po westernie

idę zapodać jakąś maseczkę na ryjek i do wskakuję z winkiem do wanny

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------



nie ma bo nie ma winię za to luxmed i jakiegoś dziwnego ginekologa który mnie przyjmował w zastępstwie mojej ginekolog
Który to luxmed, to ja się nimi zajmę Czy oni nie wiedzą, że pół Polski czeka na wiadomości dnia

Mam prośbę, skupcie się proszę i napiszcie swoje typy:
1. najlepsze żele/mydła do mycia ciała
2. najlepsze żele do mycia twarzy
3. najlepsze micele

do tej pory traktowałam te tematy bardzo po macoszemu i tak morduję się z przeciętniakami
meredith85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-17, 19:51   #4243
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Sluzba zdrowia, czy to prywatna, czy panstwowa - to takie samo bagno
A ja nie narzekam na NFZ póki co. Tfu tfu odpukać.

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
A film warto zobaczyć, by mieć porównanie i świadomość że u nas wcale nie jest tak źle (nie twierdzę też, że jest dobrze), skoro w jednym z najbogatszych państw świata system funkcjonowania służby zdrowia to taka porażka.
Nie wiem czy Stany są jednym z najbogatszych państw świata. Na pewno nie są rajem dla przeciętnych ludzi. Koleżanka tam bywa regularnie i mówi że jest biedniej niż w Polsce. A jej siostra nadal spłaca leczenie raka piersi sprzed 15 lat.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-17, 19:53   #4244
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Dziewczyny, który miód jest najlepszy/najzdrowszy?
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-17, 19:54   #4245
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez meredith85 Pokaż wiadomość

Który to luxmed, to ja się nimi zajmę Czy oni nie wiedzą, że pół Polski czeka na wiadomości dnia

Mam prośbę, skupcie się proszę i napiszcie swoje typy:
1. najlepsze żele/mydła do mycia ciała
2. najlepsze żele do mycia twarzy
3. najlepsze micele

do tej pory traktowałam te tematy bardzo po macoszemu i tak morduję się z przeciętniakami


ja bardzo lubię żel pod prysznic Sephorowy o ten: http://www.sephora.pl/Cialo-i-Kapiel...sznic/P1228029
nie wysusza skóry, pachnie pudrowo no i bardzo jest wydajny chyba że wolisz coś bardziej naturalnego? to może ktoś inny coś poradzi
do mycia twarzy polecam piankę estee: http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...kijaz/P1392008
fajne są też pianki glamglow a Aniyam poleca ten odkamieniacz Diorowy:

http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...kijazu/P116011

co do miceli t uwielbiam Physio z Tołpy - najlepszy micel jaki miałam
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-17, 19:54   #4246
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez meredith85 Pokaż wiadomość
No kurde, ale jak tak mogą w środku dnia zmieniać wszystko, dranie...no nic, poczekam, tak jak mówisz, na kolejną ofertę


Który to luxmed, to ja się nimi zajmę Czy oni nie wiedzą, że pół Polski czeka na wiadomości dnia

Mam prośbę, skupcie się proszę i napiszcie swoje typy:
1. najlepsze żele/mydła do mycia ciała
2. najlepsze żele do mycia twarzy
3. najlepsze micele

do tej pory traktowałam te tematy bardzo po macoszemu i tak morduję się z przeciętniakami
1. Organique glicerynowe
3. Sylveco micel
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-17, 19:54   #4247
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
A ja nie narzekam na NFZ póki co. Tfu tfu odpukać.



Nie wiem czy Stany są jednym z najbogatszych państw świata. Na pewno nie są rajem dla przeciętnych ludzi. Koleżanka tam bywa regularnie i mówi że jest biedniej niż w Polsce. A jej siostra nadal spłaca leczenie raka piersi sprzed 15 lat.
W NH gdzie jest klimat jak u nas, a zimą nawet chłodniej (i duuużo śniegu) ludzie nie mają ogrzewania w domu - i to nie mówię o jakiejś bidzie, tylko o takich przeciętnych.

Edytowane przez pingwintastas
Czas edycji: 2016-02-17 o 20:01
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-17, 19:55   #4248
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
:d

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------



W Pl trzeba się na wszystko naczekać niestety
Dużo też zależy czy podlegasz pod NFZ czy MSWiA. Niebo a ziemia. NFZ jest narodowy chyba tylko z nazwy 😐
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-17, 19:55   #4249
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość

W Pl trzeba się na wszystko naczekać niestety
A tam nawet czekanie często nie pomoże .
kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-17, 19:56   #4250
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dziewczyny, który miód jest najlepszy/najzdrowszy?
to zależy do czego potrzebujesz na przykład
lipowy jest dobry na przeziębienia
gryczany podobno dobry na anemię
spadziowy jest podobno najzdrowszy ale ma najostrzejszy smak

tutaj masz ściągę :
http://miodkupujeszpszczolyratujesz....a_DRUK-4-2.jpg
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-17, 19:56   #4251
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Warto, wszystkie preparaty do ciała mają szansę wniknąć głębiej i efektywniej zadziałać. Jak tam masaże?
Ide od przyszłego tyg. Teraz było za dużo stresów i nie wiedziałam jak się wszystko ułoży .
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-17, 19:57   #4252
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
We włoskiej S do zamówienia teraz dają... T-shirt
wysyłają do polski??? bo klikałabym w ciemno
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-17, 19:57   #4253
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Pozdrowienia z Kudowy
Napiszcie do mnie
Ale Ci fajnie. Gdzie nocujesz?
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-17, 19:59   #4254
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
to zależy do czego potrzebujesz na przykład
lipowy jest dobry na przeziębienia
gryczany podobno dobry na anemię
spadziowy jest podobno najzdrowszy ale ma najostrzejszy smak

tutaj masz ściągę :
http://miodkupujeszpszczolyratujesz....a_DRUK-4-2.jpg
Zwykly zamiast cukru, do sałatek owocowych, do koktajli, do pieczenia ciast itp muszę chlopu zredukować cukry w diecie i przejść na cukry proste
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-17, 20:01   #4255
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Dużo też zależy czy podlegasz pod NFZ czy MSWiA. Niebo a ziemia. NFZ jest narodowy chyba tylko z nazwy ��
trzeba było iść do woja? no i czemu ja nie poszłam? mogłabym być pilotem bombowca teraz albo kierownikiem łodzi podwodnej


od paru lat korzystam tylko z luxmedu właściwie i w zeszłym roku przeżyłam mały szok jak poszłam do przychodni nfztowej bo potrzebowałam skierowania na zabieg przyzwyczajony człowiek że wszyscy mili, terminy się dają zawsze załatwić w miarę szybko, ładna, nowa przychodnia - a tam w okienku pani Halinka która ma focha i się drze na wszystkich heh.

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Zwykly zamiast cukru, do sałatek owocowych, do koktajli, do pieczenia ciast itp muszę chlopu zredukować cukry w diecie i przejść na cukry proste
a to każdy się nada byle był ze sprawdzonego źródła tzn nie taki niby ekologiczny a naprawdę pół na pół ze zwykłym cukrem a właśnie? jak tam Wasza dieta? jarmuż smakował?
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-17, 20:03   #4256
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Zwykly zamiast cukru, do sałatek owocowych, do koktajli, do pieczenia ciast itp muszę chlopu zredukować cukry w diecie i przejść na cukry proste
Akacjowy jest dość smaczny, chyba jeden z lepszych pod tym względem
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-17, 20:03   #4257
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
A ja nie narzekam na NFZ póki co. Tfu tfu odpukać.



Nie wiem czy Stany są jednym z najbogatszych państw świata. Na pewno nie są rajem dla przeciętnych ludzi. Koleżanka tam bywa regularnie i mówi że jest biedniej niż w Polsce. A jej siostra nadal spłaca leczenie raka piersi sprzed 15 lat.
Laska miała szczęście, że ją leczyli. W filmie jest pokazany przypadek dziewczyny, która była zbyt młoda wg firmy ubezpieczeniowej, by chorować na raka piersi, więc odmówili pomocy i żeby móc się leczyć zawarła fikcyjne małżeństwo z Kanadyjczykiem i tam jeździła na terapię.
kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-17, 20:04   #4258
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

aaaa właśnie się zaczyna jeden z moich ulubionych programów czyli "Smierć na tysiąc sposobów"
i oglądałam dziś jakąś powtórkę "Gogglebox" - uwielbiam tych trzech kolesi i tych trzech staruszków (wyglądają jak żywcem wyjęci z reklamy Wongi) z tego programu

wypiłam już dwie szklanki wina to dlatego tak
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-17, 20:07   #4259
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez meredith85 Pokaż wiadomość

Mam prośbę, skupcie się proszę i napiszcie swoje typy:
1. najlepsze żele/mydła do mycia ciała
2. najlepsze żele do mycia twarzy
3. najlepsze micele

do tej pory traktowałam te tematy bardzo po macoszemu i tak morduję się z przeciętniakami
1. Zawsze to mówię do znudzenia ale B&bw, nie lubię za to body shopu. B&BW nie wysuszaja, pewnie to zasługa masła Shea, pięknie pachną nie tylko w opakowaniu i są piekielnie wydajne. Lubię żele z olejkiem lirene ale tylko od czasu do czasu bo zapachy mają tylko 3 bodajże.

2. effaclar i clinique, oba mega wydajne, nie powiem ze sa nawilżające itp ale napewno mniej wysuszaja niż inne. Nie podrazniaja, mają odpowiednią konsystencję dobrze myja i współgrają z foreo.

3. Nie mam ulubieńca tutaj generalnie ciągle szukam, do samodzielnego zmywania oczu nic mi się nie sprawdziło jak na razie, nie testowałam jednak miceli powyżej 100. Do zmywania oczu sprawdza mi się żel micelarny loreal ideałem była dwufaza eucerin której nigdzie dostać nie mogę moje kryterium to dobre zmywanie nie podrażnienie oczu i skóry i nie przesuszanie ( potrafiły mi się strupki na powiekach z podrażnienia robić )
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-17, 20:08   #4260
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
trzeba było iść do woja? no i czemu ja nie poszłam? mogłabym być pilotem bombowca teraz albo kierownikiem łodzi podwodnej


od paru lat korzystam tylko z luxmedu właściwie i w zeszłym roku przeżyłam mały szok jak poszłam do przychodni nfztowej bo potrzebowałam skierowania na zabieg przyzwyczajony człowiek że wszyscy mili, terminy się dają zawsze załatwić w miarę szybko, ładna, nowa przychodnia - a tam w okienku pani Halinka która ma focha i się drze na wszystkich heh.

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------



a to każdy się nada byle był ze sprawdzonego źródła tzn nie taki niby ekologiczny a naprawdę pół na pół ze zwykłym cukrem a właśnie? jak tam Wasza dieta? jarmuż smakował?
Już od paru ładnych lat przychodnie wojskowe,, polikliniki są dostępne nie tylko dla mundurowych. Ja jestem zapisana do tego typu przychodni już od dekady, zero problemów. Prywatnie chodzę tylko do stomatologa i alergologa, który przejmuje też na NZF. Mimo to terminy wołają o pomstę do nieba. Wolę zapłacić 😊
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-18 18:59:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:43.