Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-30, 15:56   #3811
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez madzia3333 Pokaż wiadomość
cześć
potrzebuję waszej pomocy !
czy połączenie palette xxl mrozny blond na podkład + palette 100 to nie mieszanka wybuchowa ? pytam bo palette to mocna farby i boje sie ze mi wypali łeb a chciałabym otrzymać efekt jak TheDoll świetny kolor dziewczyno !
a po co chcesz te farbki mieszac??

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
pokazuję efekt końcowy. wyszło troszke ciemniej niz sie spodziewałam, ale znam garniera i wiem, że baardzo sie wypłukuje. za tydzien będa znacznie ajsniejsze. kilka tych najjaśniejszych pasm wyszło szarosiwwych, ale to tez sie spłucze.

ogółem chyba nieźle jak na to, co było kilka godzin temu? jestem zadowolona. nastepnym razem kolorek legancko sie wyrówna.
no bardzo ładnie a najważniejsze, że Ty się dobrze czujesz

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
hmmm... a ja dopiero za miesiąc będę farbować i 1 cm zetnę ... a już ponad 1,5 miesięczny odrost! o zgrozo!
ja już jestem umówiona do fryzjera na jutro
a farbki też już kupione, czekają na półce

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
myślę ze jakbym kupowała to wzięła bym te http://allegro.pl/express-wlosy-natu...209251688.html
ok dziękuję tylko nie taki kolor jak chce
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 16:04   #3812
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
a po co chcesz te farbki mieszac??

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------


no bardzo ładnie a najważniejsze, że Ty się dobrze czujesz

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------


ja już jestem umówiona do fryzjera na jutro
a farbki też już kupione, czekają na półce

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------


ok dziękuję tylko nie taki kolor jak chce
ja też mam kupioną farbkę tylko czeka na moje odrosty
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 16:08   #3813
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Mysia, super pięknie wyszło hehe możesz teraz odetchnąc z ulgą i znów cieszyć się blondem myśle, że każda z nas musi przejść taką 'terapię szokową' aby odnalezc własny kierunek, którym bedziemy podążac-już wiesz, ze blond 4eva

Dziewczynki, tak czytam o tych clipach i też mi się udziela to Wasze 'nakręcenie' ;P mam tylko małe pytanko, bo wiadomo, że wygląda to czadersko, a jak się sprawdza w praktyce? czy one się dobrze trzymają, czy trzeba na każdym kroku uważać? ja swoje mam do łopatek także na codzień bym nie chciała, ale na imprezy-wiadomo, by był szaaaał chciałabym takie fale do pasa sęk w tym, że moje imprezy a już bardziej-biforki przed nimi nie są za spokojne i się boję tylko o to, żeby nie odpadły bo chyba bym umarła ze wstydu
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 16:14   #3814
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez madzia3333 Pokaż wiadomość
cześć
potrzebuję waszej pomocy !
czy połączenie palette xxl mrozny blond na podkład + palette 100 to nie mieszanka wybuchowa ? pytam bo palette to mocna farby i boje sie ze mi wypali łeb a chciałabym otrzymać efekt jak TheDoll świetny kolor dziewczyno !
Nie dziwię się, że pytasz bo ja po przeczytaniu ulotki z palette xxl mroźny blond zastanawiałam się czy to w ogóle kłaść na głowę takie rzeczy powypisywali
Jak chcesz taki kolor jak ma the doll to na pewno nie palette xxl mroźny blond.. sama robiłam i ona nie ma rozjaśniacza (tak jak ma np 00A) wiec wyjdzie bardzo rudo sam odrost, a kolor włosów dramatycznie siwy !!! Ochydny - w ogóle nie wygląda jak na opakowaniu.


Mysiu faktycznie po rozjaśniaczu wyszło Ci zupełnie jak w awatarku Super Ci wyszło ale nie kombinuj już więcej


Dziewczynki kochane.. powolusiu mam odrosty i widać teraz te zbrzydziałe rude odrosty po xxl mroźnym - wybrałam sie więc na zakupki.. Oczywiście serum joanny z apteczki babuni nie znalazłam
Kupiłam natomiast n&e 522 ale skandynawskiego nadal znaleźć nie mogę :/ Już zgłupiałam może ja go źle szukam - jak to cholerstwo wygląda ?;/
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 16:27   #3815
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Nie dziwię się, że pytasz bo ja po przeczytaniu ulotki z palette xxl mroźny blond zastanawiałam się czy to w ogóle kłaść na głowę takie rzeczy powypisywali
Jak chcesz taki kolor jak ma the doll to na pewno nie palette xxl mroźny blond.. sama robiłam i ona nie ma rozjaśniacza (tak jak ma np 00A) wiec wyjdzie bardzo rudo sam odrost, a kolor włosów dramatycznie siwy !!! Ochydny - w ogóle nie wygląda jak na opakowaniu.


Mysiu faktycznie po rozjaśniaczu wyszło Ci zupełnie jak w awatarku Super Ci wyszło ale nie kombinuj już więcej


Dziewczynki kochane.. powolusiu mam odrosty i widać teraz te zbrzydziałe rude odrosty po xxl mroźnym - wybrałam sie więc na zakupki.. Oczywiście serum joanny z apteczki babuni nie znalazłam
Kupiłam natomiast n&e 522 ale skandynawskiego nadal znaleźć nie mogę :/ Już zgłupiałam może ja go źle szukam - jak to cholerstwo wygląda ?;/
http://www.palette.pl/nasze-produkty...ynawski-blond/
tak wygląda fajna jest ta stronka bo są wszystkie farbki palety wiec można przebierać
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 16:32   #3816
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Poszukam w moim Rossmanie, w sobotę idę na zakupy to się zaopatrze w kosmetyki do włosow Słyszalam ze bardzo dobra maska to Lorys, znacie może? Jest na Allegro.

Blond Princeska no ciemna ta farba, ale ladna, jak czekolada Castinga

Ja uważam ze ten nowy Casting na podkład to dobra sprawa-wiadomo nie każdemu pasuje ale ten 1021 ładnie rozświetla włoski, buzię i jest perłowy. Kolor dla mnie rewelacja.
ta maska lorys jest w kazdym auchan, podobno dobra.

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość


snow ale ty masz śliczne te włoski takie gładziutkie
A w ogóle jaka ty chuda jesteś bardziej niż ja a ja mam niedowagę!
Odchudzasz się czy taka natura?
Gdzie można kupić to serum joanny bo u mnie w rossmanie nie ma nic joanny?! Jeszcze nigdzie takiego cuda nie widziałam, ech lublin zadupie...
A jakiej rasy masz psiaka? Ja tak marzę o piesku ale póki mieszkamy z TŻ na stancji to nie da rady buuu....
Z Lublina to same takie zadziory, więc nie dziwota
u mnie to taka natura, zeby tego bylo malo to mam koscista budowe takze efekt sie jakby podwaja mam 170cm i 46-47kg wagi, tz sie zawsze smieje, ze moj pies jest silniejszy ode mnie a mam beagla, samo w sobie to, to charakterne

serum joanny kupilam w carrefourze za niecale 6zl

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
proszę

snowhitee podobną masz długość jak ja włosków! a ile cm mierzą??
w najdluzszym momencie 44cm

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Snow i Bunny śliczne włoski

Bunny nie przejmuj się teściową będzie dobrze kochana
wklejam te zdjęcia o które prosiłaś do analizy
1-bez makijażu
2- naturalne włosy
3-zaczesane włosy do góry
wypowiesz się na temat farbki 03 loreal recital preference bardzo bardzo jasny popielaty blond i syoss'a 9-5?? i przy okazji na temat metosy clip in? jak będzie to u mnie wyglądało??

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------


u mnie też stockholm nie przykrył żółtka niestety.
czyli nie za fajnie, ale może jakby się dało ten 03 na wcześniej zrobiony podkład to by przykrył podkładowe żółtko

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------


no właśnie. Samemu trzeba robic

a co myślisz o tych włoskach?

http://allegro.pl/clip-in-on-zestaw-...195304736.html

Dziewczyny ja też razem z Wami zapuszczam włoski, ale to daleka przyszłośc jak na razie chce dojśc do wymarzonego kolorku i chyba kupię te clipy
dzieki

Cytat:
Napisane przez kiciamała Pokaż wiadomość
Mysia 3mam zeby wyszlo Mysiu przykryje i beda jasniejsze.... za miesiac znow farbniesz i bedzie ladniutko.

bunny to wszystkiego naj tyle okazji do swietowania. Ja stwierdzam ze nawet bez papiera ciezko sie rozstac jak zyje sie wiele lat razem. A najwiekszym sprawdzianem dla zwiazku sa dzieci i o ile pierwsze to ciezko ale radosnie to przy kolejnym zwykle kryzys, ktory jakos trzeba przezyc.

Ewcia ja robilam syossem i farba bardzo oki

mnie maz by wywalil z tymi wlosami , zadnej sztucznosci nie toleruje ani tipsow ani zabiegow odmladzajacych sztucznego biustu itd....

Snow pikne wlosiska a figura tez bajer no i te twoje weselne kiecki
hehe dzieki a z tymi kieckami to problem tylko, ostatnia w koncu zwrocilam i kupilam bardziej wystrzalowa

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
pokazuję efekt końcowy. wyszło troszke ciemniej niz sie spodziewałam, ale znam garniera i wiem, że baardzo sie wypłukuje. za tydzien będa znacznie ajsniejsze. kilka tych najjaśniejszych pasm wyszło szarosiwwych, ale to tez sie spłucze.

ogółem chyba nieźle jak na to, co było kilka godzin temu? jestem zadowolona. nastepnym razem kolorek legancko sie wyrówna.
slicznie

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość

Snow Twoje włoski też za każdym razem mnie zachwycają. Powiedz- uzywasz prostownicy? Czy z natury masz takie gładziutkie? Jeśli z natury to zazdroszczę

uzywam niestety, ale raz na 2-3dni tzn tylko po myciu
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 16:38   #3817
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
w najdluzszym momencie 44cm
ja też
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-30, 16:45   #3818
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ja też mam kupioną farbkę tylko czeka na moje odrosty
a jaką farbkę kupiłaś??
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 16:49   #3819
Emi1507
Raczkowanie
 
Avatar Emi1507
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 196
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Czy któraś z Was używała farby ''świetlisty blond'' Londy nr 18 ?
Jak tak to jakie są efekty? Dobra farba?
__________________

Emi1507 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 17:20   #3820
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
http://www.palette.pl/nasze-produkty...ynawski-blond/
tak wygląda fajna jest ta stronka bo są wszystkie farbki palety wiec można przebierać
Dziękuję kochana to ułatwi mi poszukiwania
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 17:22   #3821
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ja też
i chyba nawet z tylu podobnie obciete jestesmy

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
a jaką farbkę kupiłaś??
podpinam sie do pytania
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-30, 17:24   #3822
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

powiem Wam dziewczyny, że tak przeglądam te clipy i trudno mi będzie znaleźc włoski takiego koloru jak ja mam swoje teraz
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 17:33   #3823
kaps
Zakorzenienie
 
Avatar kaps
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 620
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Witam! Aktualnie mam na głowie platynę (od jakiegoś miesiąca), jednak nie do końca jestem zadowolona z tego koloru.
Wolałabym coś w odcieniach bardziej nautralnego blondu, np. taki jak w załączniku.
Czy na rozjaśniane włosy można bez obawy nakładać farby? Jakakolwiek farba złapie w ogóle na takiej platynie? I oczywiście jaką farbą mogę taki kolor uzyskać?

Z góry dziękuję za pomoc. (pisałam już w innym wątku, ale w końcu stwierdziłam, że Wy najprędzej mi pomożecie)

p.s. zdjęcie zapożyczone ze strony http://charlize-mystery.blogspot.com
__________________
Klasa przede wszystkim, żadnych dramatów.
kaps jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 17:44   #3824
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez kaps Pokaż wiadomość
Witam! Aktualnie mam na głowie platynę (od jakiegoś miesiąca), jednak nie do końca jestem zadowolona z tego koloru.
Wolałabym coś w odcieniach bardziej nautralnego blondu, np. taki jak w załączniku.
Czy na rozjaśniane włosy można bez obawy nakładać farby? Jakakolwiek farba złapie w ogóle na takiej platynie? I oczywiście jaką farbą mogę taki kolor uzyskać?

Z góry dziękuję za pomoc. (pisałam już w innym wątku, ale w końcu stwierdziłam, że Wy najprędzej mi pomożecie)

p.s. zdjęcie zapożyczone ze strony http://charlize-mystery.blogspot.com
mozna nakladac i kolor zlapie, ale mysle, ze najlepiej jakbys zapytala sie autorki zdj jak osiaga ten kolor pamietam zreszta, ze kiedys nawet pisala cos o tym na swoim blogu
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 17:54   #3825
kaps
Zakorzenienie
 
Avatar kaps
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 620
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
mozna nakladac i kolor zlapie, ale mysle, ze najlepiej jakbys zapytala sie autorki zdj jak osiaga ten kolor pamietam zreszta, ze kiedys nawet pisala cos o tym na swoim blogu
"A włosy farbowane metodą INOA robiłam w akademii Loreal. Jest to kolor 12 i jest to nowa metoda farbowania włosów." niestety ja na jej blogu nie znalazłam nic więcej a i to niestety niewiele mi mówi
__________________
Klasa przede wszystkim, żadnych dramatów.
kaps jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 17:59   #3826
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez kaps Pokaż wiadomość
"A włosy farbowane metodą INOA robiłam w akademii Loreal. Jest to kolor 12 i jest to nowa metoda farbowania włosów." niestety ja na jej blogu nie znalazłam nic więcej a i to niestety niewiele mi mówi

mi tez nie zawsze mozna wpisac w googlach. ale ona ma taki sloneczny cieply blond, kazdy naturalny odcien powinien dac podobny kolor. sama napisala jest to kolor 12 czyli raczej na pewno natura.
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-08-30 o 18:01
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 18:13   #3827
kaps
Zakorzenienie
 
Avatar kaps
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 620
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
mi tez nie zawsze mozna wpisac w googlach. ale ona ma taki sloneczny cieply blond, kazdy naturalny odcien powinien dac podobny kolor. sama napisala jest to kolor 12 czyli raczej na pewno natura.
A mogłabym Cie prosić o polecenie jakiejś farby? Bo ja o blond farbach nie mam zielonego pojęcia...

edit. myślisz że jasny blond złocisty loreala będzie się nadawał? albo któryś z tej serii: http://lorealparis.pl/_pl/_pl/produc...x?code=HCo20_8
__________________
Klasa przede wszystkim, żadnych dramatów.

Edytowane przez kaps
Czas edycji: 2010-08-30 o 18:21
kaps jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 18:31   #3828
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez kaps Pokaż wiadomość
A mogłabym Cie prosić o polecenie jakiejś farby? Bo ja o blond farbach nie mam zielonego pojęcia...

edit. myślisz że jasny blond złocisty loreala będzie się nadawał? albo któryś z tej serii: http://lorealparis.pl/_pl/_pl/produc...x?code=HCo20_8
a nie wyjdzie za ciemno? kompletnie nie znam sie na zlocistych farbach, jedyne co pamietam, czytalam ze hollywod loreala wychodzi bardzo ladnie i naturalnie, taki blondzik gwiazd a tak to moze, np wellaton 10.0 czy 12.0, moze jakis swietlisty blond? Poczekaj na nasza specjalistke Blond Bunny moze bedzie mogla cos Ci podpowiedziec.
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 18:41   #3829
kaps
Zakorzenienie
 
Avatar kaps
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 620
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Skoro Ty się nie znasz kompletnie, to nie wiem jak określić moją niewiedzę. Wolała bym jakieś farby loreala, ewentualnie garniera, jakoś nie jestem przekonana do wellatonu. W oko wpadło mi jeszcze coś takiego jak w załączniku, ale to pewnie wyjdzie całkiem ciemno.

Nie pozostaje mi nic innego jak: Blond Bunny pomocy!
__________________
Klasa przede wszystkim, żadnych dramatów.
kaps jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-30, 18:44   #3830
kkartoszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 10
richesse loreal 9.01

Witam,
Mam pytanie czy jesli połoze krem richesse loreala nr 9.01 czyli platynowy blond na moje wczesniej farbowane wlosy (rowniez jasny blond) to czy nie wyjdzie mi jakas niespodzianka na glowie zielony albo niebieski kolor? I czy nie wypali mi wlosow bo jest do tego woda utleniona 3%? Chce zlikwidowac zolty odcien na wlosach a nie chce klasc farby co dwa tygodnie dlatego tez zdecydowalam sie sprobowac ten krem.

Pozdrawiam
kkartoszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 20:06   #3831
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: richesse loreal 9.01

ej babeczki wiecie co, zmyła mi się troche farba i teraz mam kolor włosów taki słoneczny blond (prócz odrostow) i jak sie umaluje to pasuje mi ten kolorek i swietnie sie w nim czuje więc teraz pytanie, który ciepły odcień blondy najlepszy?

Daję fotkę robioną przed chwilą

Edytowane przez wasienka
Czas edycji: 2010-08-30 o 20:15
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 20:14   #3832
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: richesse loreal 9.01

Cytat:
Napisane przez kkartoszka Pokaż wiadomość
Witam,
Mam pytanie czy jesli połoze krem richesse loreala nr 9.01 czyli platynowy blond na moje wczesniej farbowane wlosy (rowniez jasny blond) to czy nie wyjdzie mi jakas niespodzianka na glowie zielony albo niebieski kolor? I czy nie wypali mi wlosow bo jest do tego woda utleniona 3%? Chce zlikwidowac zolty odcien na wlosach a nie chce klasc farby co dwa tygodnie dlatego tez zdecydowalam sie sprobowac ten krem.

Pozdrawiam
wlosow nie wypali ale wody 3% uzywa sie do przyciemniania koloru a nie wiem czy o to Ci chodzi w zaleznosci od tego jaki masz odrost powinnas uzyc 6% lub 9%. Jezeli, np masz ciemny odrost to na odrost dodac do farby 9% a na cale dlugosci 6% ( jesli chcesz troszenke przyciemnic) a jesli chcez jasniutki to zrobic calosc na wodzie 9%, chyba ze naturalne masz dosc jasne to moze wystarczy na wodzie 6%. Mam nadzieje, ze nie zagmatwalam

edit: doczytalam, ze jest to tzw farba ton w ton, czyli duzo nie rozjasni 1-2 tony max, do niej uzywa sie tylko 3% wody?
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-08-30 o 20:17
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 20:17   #3833
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

mysia witaj wśród blondyneczek na powrót!
Odzyskałaś swój charakterystyczny kolorek, gratuluję
I jak szybko, ale nie dziwne jak się dobrze przemyśli strategię to zawsze szybko idzie.
Napisz jak mąż zareagował i czy coś zauważył?


kaps no przykro mi ja specem od loreala nie jestem, a garniera kiedyś nawet używałam ale miałam zastrzeżenia- siano, siwo i kolor się zmywa po 2 tyg. Także wstaw jakieś inne farby to podpowiem.
Generalnie każda 12 jest taka sama. Poza tym nie wiem nic o twoich włosach- jak się rozjaśniają, jakie masz naturalne itp.


Agatau salon planuję najwcześniej w roku 2012. Ale jak gdzieś pójdę na staż i będzie tam sensowny cennik to zapraszam.
Jeśli chcesz analizę to albo tu albo na priv potrzebuję twoich zdjęć- naturalnych bez makijażu i naturalne włosy, i jedno gdzie włosy są do góry zaczesane np. z opaską. Tak jak Ewcia wstawiła.
A skąd ja to umiem? Ze szkoły. Każda fryzjerka ma to w programie i na egzaminie ale wiadomo że nikt prawie tego się nie uczy.
Taki przedmiot jak stylizacja
Także jakbyś chciała to śmiało.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 20:33   #3834
kaps
Zakorzenienie
 
Avatar kaps
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 620
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

blond bunny naturalne włosy mam blond (kiedyś jasny, teraz już średni), moje naturalne farbowałam od roku na rudo, a w lipcu postanowiłam że znowu będę blondynką poszłam do fryzjera, kolor zszedł bez żadnego problemu jednak farba chwyciła mi za bardzo na platynę, za którą za bardzo nie przepadam.
W załączniku dołączam zdjęcie aktualnego koloru. (w świetle dziennym są delikatnie bardziej żółtawe)

A co do farb to ja nie jestem specem od żadnej firmy, więc byłabym wdzięczna za rady jakim odcieniem i jakiej farby uzyskać taki kolor włosów jaki ma ta blogerka kilka postów wyżej
__________________
Klasa przede wszystkim, żadnych dramatów.

Edytowane przez kaps
Czas edycji: 2010-08-30 o 22:30
kaps jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 20:46   #3835
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

a może któraś testowała na sobie odcień 520 n&e ?
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 21:02   #3836
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
a może któraś testowała na sobie odcień 520 n&e ?
ja niestety nie, ale jak kiedys szukalam farby dla siebie to pamietam, ze byly o niej bardzo rozne opinie, jedni pisali o ladnym slonecznym blondzie a inni o jajecznicy na glowie poczytaj tutaj moze cos bedzie http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...-do-wlosow.htm
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-08-30 o 21:04
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 21:07   #3837
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
ja niestety nie, ale jak kiedys szukalam farby dla siebie to pamietam, ze byly o niej bardzo rozne opinie, jedni pisali o ladnym slonecznym blondzie a inni o jajecznicy na glowie poczytaj tutaj moze cos bedzie http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...-do-wlosow.htm
aha
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 21:52   #3838
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez kaps Pokaż wiadomość
Skoro Ty się nie znasz kompletnie, to nie wiem jak określić moją niewiedzę. Wolała bym jakieś farby loreala, ewentualnie garniera, jakoś nie jestem przekonana do wellatonu. W oko wpadło mi jeszcze coś takiego jak w załączniku, ale to pewnie wyjdzie całkiem ciemno.

Nie pozostaje mi nic innego jak: Blond Bunny pomocy!
Ten wychodzi ślicznie, ciepło i herbatniczkowo, ale musisz się liczyć z tym, że z wybielonych włosów szybko się wypłucze, niewykluczone, że na żółtawo. Recitale nie grzesza zresztą trwałością. Spróbuj np. Londy Naturals, tej nowszej wersji w pudełeczku z zielonym kolorem, jest tam kilka ładnych blondów, wybierz nie za jasny, bo włosy zrobia ci się całkiem przezroczyste, kolor musi byc nasycony. Tyle piszę z własnego doświadczenia.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand

Edytowane przez morelle
Czas edycji: 2010-08-30 o 21:56
morelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 22:12   #3839
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

blond bunny no to wkleje fotki, ale sie nie smiejcie bo jestem potargana i wyglądam jak lew na jednym zdjęciu
Dziękuje za pomoc, świetna sprawa z tą analizą
Wklejam takie zbliżenie na cerę, żeby było widać ze rumiana ze mnie baba i że mam bardzo jasne brwi, z daleko ich nie widać i kolor oczu dobrze widac. I przepraszam że mruże oczy ale poraziło mnie słońce. Odrost - zdjęcia robione wczoraj. Generalnie mam dziwną urodę
Oczywiście wygladam na 16 lat, a nie 22, ale już się do tego przyzwyczaiłam

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-08-30 o 22:14
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 07:00   #3840
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

to juz bardziej się nie mogłyście naprodukowac?!!! jejciu, paplacie jak przekupy, nie mogłam przebrnąc przez tą ilosc informacji!!!

nie dziękuje kazdje z osobna, bo zgubiłam się, ale jestescie wspaniałe! dzięki Wam bardzo i jeszcze raz buziaki! kolorek dzis mi troche sie zmieni, wypłucza sie te szarawe pasma, bo własnie trzymam maske z olejkiem rycynowym i oliwą na łebku, ale jestem taka zadowolona, ze szok. Wyszło mi na zdrowie, bo wiem,w czym mi jednak najlepiej! A poszło mi szybko i sprawnie, bo cos tam o włosach wiem i mam dosc sprawną reke. I dzięki Bogu..uff!

mezus heh zero reakcji, ale juz pozno było i szarawo. Ale to akurat dobrze, bo by popukał sie palcem, ze zwariowałam tyle cudow z włosami robic. Jak on nie zauwazył, to znacyz ze jest naturalnie

Kaps, w swoim czaise bardzo interesowałam sie farbami loreala, bo uwazałam, ze musza byc świetne. Niestety nie moge tego o nich powiedziec. Są delikatne o tyle, ze rozjasniają włosy o ton do 2 od stanu wyjsciowego i wychodza dosc płasko. Ja np bardzo lubie naturalny efekt, gdy kolor nie jest jednolity, a loreal wychodiz równiutko. Na pewno długo sie utrzymuje, ale włosy sa po tej farbie strasznie suche i szorstkie i maja bardzo lekki połysk. Kolory z palety podstawowej wychodzą ciepło, a te złociste juz rudo, wcale nie jak na opakowaniu. Kolory naturalne wychodziły u mnie za kazdym razem z nuta zieleni. No wiec co dla kogo jest wazne. Natomiast sprawdzone pewniki z loreala to na pewno champaigne, hollywood i viking. Jesli chcesz naturalny efekt, to ja polecam od siebie garniera. Podstawowe kolory wychodza chłodno, bez efektu rudosci, a jesli chcesz złoty odcien, to tez taki powinien wyjsc a nie rudy. Ale zawsz epokreslam, ze to co na jednych włosach wychodzi, na innych juz nie musi.

Ewcia, zapomniałam napisac, ze laska z Ciebie! I masz śliczną sukienkę na tamtym zdjeicu, co owiewa Cie wietrzyk

Jowitka, to super,że jestes zadowolona! Moze znalazłas włąsnie swój kolorek! ALe ten bielusi był niczego sobie, podobałas mi sie w nim Moze wrzucisz jeszcze jakies foteczki?

Agatau masz słodziutką buzię i bardzo Ci pasują takie jasniutkie włoski, wygladają jakbys takie naprawde miała.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:09.