U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-21, 17:17   #571
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

dziewczyny a testowalyscie
The History of Whoo, Cheongidan, Hwa Hyun Eye Cream
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 17:18   #572
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka Pokaż wiadomość
dziewczyny a testowalyscie
The History of Whoo, Cheongidan, Hwa Hyun Eye Cream
Świetny na cienie pod oczami. Wydajny i ładnie pachnie.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 17:37   #573
Alioth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 224
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość

Właśnie lubię nakładać BB flat topem, bo wtedy uzyskuję efekt idealnej cery. Kiedy nakładam palcami, to twarz zaczyna się bardzo szybko świecić i wygląda na zmęczoną. Używając pędzla wklepuję BB w skórę, nie rozsmarowuję. Na normalnych kremach wszystko jest ok, tylko na filtrach robi się ciasto.

A ile czekasz przed nalozeniem bb? Czy filtr Ci zdazy zaschnac? Ja czekam 5 minut, az troche wniknie.
Jesli powyzsze nie pomaga, to wychodzi na to ze filtry ktore probowalas sa nie dla Ciebie (odkrylam Ameryke). Masz do wyboru albo nastepne azjatyckie, albo te zachodnie. Ja probowalam Biore Face Milk, Sunkiller Kid's Milk i jeden nieznany z Baviphatu i nie przypadly mi do gustu, chociaz makijaz sie nakladal dobrze. Zapchaly mnie, a Sunkiller i Baviphat bielily. Teraz uzywam Devita Solar Body Block z USA i chwale sobie, chociaz wydaje mi sie ze sciera sie latwo, wiec sprobuje innego nastepnym razem. Te azjatyckie sa jednak zbyt silikonowe dla mojej cery. Nie przeszkadzaja mi silikony w bb ale filtra nakladam o wiele wiecej i odbija sie to na mnie negatywnie.
Alioth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 17:47   #574
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
kiedyś zamówiłam jakiś produkt i sprzedawca wpisał zły kod pocztowy. paczka dotarła, ale szła długo i z pieczątką z Rzeszowa (sprzedawca z Warszawy, a ja wtedy akurat mieszkałam w okolicach Poznania).
Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość

Powinno dojść, chyba...może napisz do biura obslugi klienta, jeśli mają takie coś? I tak pewnie zaraz paczki nie wyślą, więc powinni dopisać miasto ...
Wlasnie szukam na stronie ale nie moge znalezc... kiedys slyszalam, ze najwazniejszy jest kod pocztowy, a ulica z numerem nie ma szans sie raczej powtorzyc w tym regionie, wiec powinno dotrzec bez problemu.... ech.

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Napewno nawilżający i tu waham się między Tonymoly a Lioele miala/testowała ktoraś ktoryś z nich?
Mowisz o Lioele Soft Aroma Peeling Gel? Mialam, zawiera alkohol i jest jak dla mnie za mocny... zdzierak niezly Sprzedalam kolezance po zaledwie 1 uzyciu

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
jestem mile zdziwiona i zadowolona z działania ampułki slimakowej mizona,nieco ponad tydzien ją stosuje...dzisiaj miałam okazje pierwszy raz od 2 tyg. nałożyc pełny makijaż,czyli podkład,korektor ,puder i dodatki i widok cieszy oczy,struktura skóry ładnie wyrównana,pory zmniejszone i czyste....podkła ładnie i długo się trzyma,a nawet jak się zaświeci to nie jest zważony. Może powiecie,co to za osiągnięcie mieć ładną skórę z podkładem....no a jednak,ja zazwyczaj miałam bardzo nieładną skórę w podkładzie również.
Oj, kusisz.... jakas dziewczyna napisala na KWC, ze jej twarz o 5 lat odmlodzil... jednak sprobuje w przyszlym miesiacu
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 17:54   #575
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Oj, kusisz.... jakas dziewczyna napisala na KWC, ze jej twarz o 5 lat odmlodzil... jednak sprobuje w przyszlym miesiacu [/QUOTE]
...
czytałam wierze w to,że jak ktoś pali<tak jak Ona> to dostrzeże ogromną różnice na skórze,detox murowany...ja nie palę a i tak widzę rewitalizacje skóry...w przyszłym mc zamawiam kremik All in One..
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 18:27   #576
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Odp: Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacj

Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka Pokaż wiadomość
czy ktos stosowalaMISSHA Signature Wrinkle Filler BB Cream SPF37 ?
Ją miałam próbkę i byłam bardzo zadowolona zastanawiam się nad zakupem pełnego wymiaru. Pięknie pachnie





Cytat:
Napisane przez metice Pokaż wiadomość
to ciekawe co piszesz, tym bardziej że w sieci jest pełno pozytywnych opinii na jego temat i przeczytałam chyba tylko w jednej, że ma różowe podtony, które są niewidoczne na skórze dodatkowo
i odgrzebałam gdzieś opinię Estelki z 2011, gdzie pisała, że to nadal jeden z jej ulubionych BB.
Myślałam, że nikt już go nie kupuje, bo pojawiło się wiele nowych, lepszych...
Ma piękne wykończenie, nie klei się i nie zostawia śladów na telefonie po rozmowie Jak np Orange skin.
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 19:07   #577
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Odp: Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka piel

Co do serii ślimaczkowej Mizon. W jakiej kolejności nakładać produkty?
Na obrazku było przedstawione, że na początek All in one, ampułka, krem pod oczy, żelik w różowej tubce i na to bb ślimaczkowy.

Nie za dużo tego?
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-21, 19:08   #578
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Odp: Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka piel

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Co do serii ślimaczkowej Mizon. W jakiej kolejności nakładać produkty?
Na obrazku było przedstawione, że na początek All in one, ampułka, krem pod oczy, żelik w różowej tubce i na to bb ślimaczkowy.

Nie za dużo tego?
Hmm, z tego co się orientuję to tak wygląda właśnie typowa pielęgnacja Koreanek - wieloetapowa
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 19:14   #579
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez metice Pokaż wiadomość

zastanawiam się poważnie nad zamówieniem elemonga bb, który jest bardzo tani i bardzo jasny, wiem, że wiele dziewczyn od niego zaczynało. I teraz pytanie - co z nim jest nie tak, że aktualnie tak mało osób go stosuje
Mnie zapchał strasznie. A że to był mój pierwszy bebik, to miałam z jego powodu uraz, chyba dwuletni do zamawiania czegokolwiek azjatyckiego Dodam, że w składzie ma parafinę.
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 19:16   #580
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Odp: Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka piel

Cytat:
Napisane przez aszuelka Pokaż wiadomość
i nie zostawia śladów na telefonie po rozmowie Jak np Orange skin.

Skad ja to znam xD Ja tak mam ze wszystkimi kremami BB


Wlasnie szukalam dodatkowych probek Skin79 Sue Hydrating Gel i natrafilam na 8ml sloiczek na allegro , a wraz z nim...... cala liste probek od tego samego sprzedawcy (HAARAJUKU) produktow koreanskich marek, ktore chcialam wyprobowac!
asdfghjkl, musialam sie powstrzymywac przed kliknieciem wszystkich rzeczy i w koncu zostala polowa Zgarnelam ten zel oraz probki: hera skin fix primer ex, face shop volcanic clay nose strip, sum award white detox mask.
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 19:30   #581
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 569
Dot.: Odp: Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka piel

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Wlasnie szukalam dodatkowych probek Skin79 Sue Hydrating Gel i natrafilam na 8ml sloiczek na allegro , a wraz z nim...... cala liste probek od tego samego sprzedawcy (HAARAJUKU) produktow koreanskich marek, ktore chcialam wyprobowac!
asdfghjkl, musialam sie powstrzymywac przed kliknieciem wszystkich rzeczy i w koncu zostala polowa Zgarnelam ten zel oraz probki: hera skin fix primer ex, face shop volcanic clay nose strip, sum award white detox mask.
Czaiłam się na ta miniaturkę u tego sprzedawcy, ale nie mogłam się zdecydować co dobrać i zrezygnowałam Wcześniej miał też miniaturki ślimaków Mizona
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-21, 19:30   #582
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez metice Pokaż wiadomość
to ciekawe co piszesz, tym bardziej że w sieci jest pełno pozytywnych opinii na jego temat i przeczytałam chyba tylko w jednej, że ma różowe podtony, które są niewidoczne na skórze dodatkowo
i odgrzebałam gdzieś opinię Estelki z 2011, gdzie pisała, że to nadal jeden z jej ulubionych BB.
Myślałam, że nikt już go nie kupuje, bo pojawiło się wiele nowych, lepszych...
Miałam ten BB. A kiedy ja go miałam (był to mój pierwszy krem), spotykałam tylko negatywne opinie na jego temat, które potwierdzały i moje spostrzeżenia. Potem już się nim nie interesowałam. Zdecydowanie był dla mnie za różowy i na koniec pięknie mnie zapchał (tak jak neath). Każdy ma inne doświadczenia, inną skórę, dlatego napisałam o próbkach

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
jestem mile zdziwiona i zadowolona z działania ampułki slimakowej mizona,nieco ponad tydzien ją stosuje...dzisiaj miałam okazje pierwszy raz od 2 tyg. nałożyc pełny makijaż,czyli podkład,korektor ,puder i dodatki i widok cieszy oczy,struktura skóry ładnie wyrównana,pory zmniejszone i czyste....podkła ładnie i długo się trzyma,a nawet jak się zaświeci to nie jest zważony. Może powiecie,co to za osiągnięcie mieć ładną skórę z podkładem....no a jednak,ja zazwyczaj miałam bardzo nieładną skórę w podkładzie również.
Będę ją mieć!

Cytat:
Napisane przez Alioth Pokaż wiadomość
A ile czekasz przed nalozeniem bb? Czy filtr Ci zdazy zaschnac? Ja czekam 5 minut, az troche wniknie.
Jesli powyzsze nie pomaga, to wychodzi na to ze filtry ktore probowalas sa nie dla Ciebie (odkrylam Ameryke). Masz do wyboru albo nastepne azjatyckie, albo te zachodnie. Ja probowalam Biore Face Milk, Sunkiller Kid's Milk i jeden nieznany z Baviphatu i nie przypadly mi do gustu, chociaz makijaz sie nakladal dobrze. Zapchaly mnie, a Sunkiller i Baviphat bielily. Teraz uzywam Devita Solar Body Block z USA i chwale sobie, chociaz wydaje mi sie ze sciera sie latwo, wiec sprobuje innego nastepnym razem. Te azjatyckie sa jednak zbyt silikonowe dla mojej cery. Nie przeszkadzaja mi silikony w bb ale filtra nakladam o wiele wiecej i odbija sie to na mnie negatywnie.
Nie mam pojęcia ile czekam przed nałożeniem BB, nigdy tego nie kontrolowałam. Na pewno ileś czasu minie między posmarowaniem twarzy kremem a zastanowieniem się, który BB dziś nałożyć . Poeksperymentuję jeszcze, może rzeczywiście coś źle robię. Dziękuję za porady
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 19:31   #583
An Ka
Zadomowienie
 
Avatar An Ka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 812
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Ciacho ile płaci sie za wysyłke z Korea Depart? Zamawiałaś?
An Ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 19:44   #584
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Odp: Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka piel

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Hmm, z tego co się orientuję to tak wygląda właśnie typowa pielęgnacja Koreanek - wieloetapowa
łohoho już myślałam że źle zinterpretowałam te obrazkowe instrukcje
Zawsze myślałam że serum daje się na czystą skórę a później krem no ale jak każą robić na odwrót to trzeba się stosować do rad Koreanek.
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 19:50   #585
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Odp: Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka piel

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
łohoho już myślałam że źle zinterpretowałam te obrazkowe instrukcje
Zawsze myślałam że serum daje się na czystą skórę a później krem no ale jak każą robić na odwrót to trzeba się stosować do rad Koreanek.
No właśnie w teorii powinno się iść kolejno od najmniej do najbardziej treściwych, tutaj ta kolejnośc nie jest tyle co odwrócona, tylko wymieszana... ale ja stosuję wedle tej instrukcji, krem->ampułka->żel
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 19:53   #586
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez An Ka Pokaż wiadomość
Ciacho ile płaci sie za wysyłke z Korea Depart? Zamawiałaś?
Ja zamawialam i u nich sie placi na podstawie wagi produktow.
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 19:54   #587
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Odp: Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka piel

Znaczy się ta kolejność nakładania kosmetyków jest zawsze taka sama? Najpierw nakłada się krem?

Stosuję teraz zestaw EH Collagen, mam freshner, esencję, emulsję i krem. Nakładam właśnie w takiej kolejności, jak wypisałam. Źle to robię?
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 20:18   #588
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez An Ka Pokaż wiadomość
Ciacho ile płaci sie za wysyłke z Korea Depart? Zamawiałaś?
Cena 'wyjsciowa' to 15dolarow a potem im ciezsza paczka, tym wiecej. Za ok 5 kosmetykow w paczce (ale nie ciezkich, jak typowe sloiczki od kremow) bedzie juz ok. 21dolarow.

Ale 'ciacho' to jeszcze nikt mnie nie nazwal

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Stosuję teraz zestaw EH Collagen, mam freshner, esencję, emulsję i krem. Nakładam właśnie w takiej kolejności, jak wypisałam. Źle to robię?
Ja tez bym tak nakladala. Niezaleznie od tego, co gdzie jest napisane czy pokazane, dla mnie jest logiczne, ze naklada sie od najbardziej wodnistych/najlzejszych do najbardziej tresciwych i ja sie tego trzymam.
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 20:23   #589
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość

Ale 'ciacho' to jeszcze nikt mnie nie nazwal
hehehehe tez mi sie to rzucilo w oczy
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-21, 20:33   #590
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

łoooo....ta mizonowa ilośc slimaka troszkę mnie przeraża...ja będę stosowała pojedyńczo,wieczorem ampułka,na to krem ale nieslimakowy,rano żel ślimakowy.
A jak myslicie,wyczytałam,że w składzie ma jakis procent kwasu glikolowego w sobie...nie znam stężenia...czy powinnam go dużo wczesniej odstawic przed laserowym zamykaniemm nacznek? czy w związku z tym kwasem,jest koniecznosc w lecie wyższych filtrów niz normalnie?
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 21:17   #591
bubelmart
Rozeznanie
 
Avatar bubelmart
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Opola
Wiadomości: 775
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość

Skad ja to znam xD Ja tak mam ze wszystkimi kremami BB

(...)
ja też...Ciacho
__________________
'Gdy w pewnym momencie twojej codzienności potrąci Cię na przejściu dla pieszych samochód, połóż się leniwie na ulicy, roześmiej się życiu w twarz i powiedz, że i tak jesteś dzisiaj senny...'

anyone who can touch you
- can hurt you or heal you
bubelmart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 22:07   #592
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Dziewczyny używała któras kiedykolwiek Daiso Nose Pack? O ten biały mi chodzi: Klik klik
Zależy mi żeby darło mocno i dokładnie. Ból nie jest problemem, bo zniosę dzielnie wszystko (oprócz borowania zębów)

Cena na ebay jest w miarę rozsądna (na allegro 2x więcej), tylko kurka sprzedawca nowy i ma "tylko" 200-coś recenzji. Wszystkie pozytywne, ale "who knows" ...
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 22:07   #593
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Ja tez bym tak nakladala. Niezaleznie od tego, co gdzie jest napisane czy pokazane, dla mnie jest logiczne, ze naklada sie od najbardziej wodnistych/najlzejszych do najbardziej tresciwych i ja sie tego trzymam.
No właśnie, też się trochę zaskoczyłam
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 22:09   #594
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez mcromance Pokaż wiadomość
Dziewczyny używała któras kiedykolwiek Daiso Nose Pack? O ten biały mi chodzi: Klik klik
Zależy mi żeby darło mocno i dokładnie. Ból nie jest problemem, bo zniosę dzielnie wszystko (oprócz borowania zębów)

Cena na ebay jest w miarę rozsądna (na allegro 2x więcej), tylko kurka sprzedawca nowy i ma "tylko" 200-coś recenzji. Wszystkie pozytywne, ale "who knows" ...
Obawialabym sie ryzykowac jakby sprzedawca mial 1 komentarz ale 200? nie boj sie



a ma ktos róż do policzkow z azjatków?
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 22:12   #595
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez mcromance Pokaż wiadomość
Dziewczyny używała któras kiedykolwiek Daiso Nose Pack? O ten biały mi chodzi: Klik klik
Zależy mi żeby darło mocno i dokładnie. Ból nie jest problemem, bo zniosę dzielnie wszystko (oprócz borowania zębów)

Cena na ebay jest w miarę rozsądna (na allegro 2x więcej), tylko kurka sprzedawca nowy i ma "tylko" 200-coś recenzji. Wszystkie pozytywne, ale "who knows" ...
osobiście odradzam. Zasycha godzinę, nie ciągnie nic, nawet włosków.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 22:29   #596
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Obawialabym sie ryzykowac jakby sprzedawca mial 1 komentarz ale 200? nie boj sie
Oki doki, to już się nie boję
Jednak i tak się jeszcze zastanowię, czy chcę ta konkretną.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
osobiście odradzam. Zasycha godzinę, nie ciągnie nic, nawet włosków.
No i mnie zbiłaś z tropu... Bo recenzje "na necie" ma w miarę ok. Nosz kurka...
Dlaczego oni nie robią próbek tych maseczek peel-off, noooo
Potrzebuję dobrego, mocnego peel-offa...
Eh... To na razie Japończyk nie dostanie moich 16 zł, a ja przekopię internet znowu i znowu i znowu...
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 22:31   #597
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez mcromance Pokaż wiadomość
Oki doki, to już się nie boję
Jednak i tak się jeszcze zastanowię, czy chcę ta konkretną.



No i mnie zbiłaś z tropu... Bo recenzje "na necie" ma w miarę ok. Nosz kurka...
Dlaczego oni nie robią próbek tych maseczek peel-off, noooo
Potrzebuję dobrego, mocnego peel-offa...
Eh... To na razie Japończyk nie dostanie moich 16 zł, a ja przekopię internet znowu i znowu i znowu...
No słuchaj, może akurat ja miałam pecha.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 22:40   #598
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
No słuchaj, może akurat ja miałam pecha.
Hm... A miałaś może jakąś maseczkę peel-off z Avonu? To wtedy byś mi może je jakoś porównała

No ale serio, powinni robić próbki...
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 22:42   #599
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez mcromance Pokaż wiadomość
Hm... A miałaś może jakąś maseczkę peel-off z Avonu? To wtedy byś mi może je jakoś porównała

No ale serio, powinni robić próbki...
A miałam z 10 lat temu no dobra trochę mniej. Efekt był podobny (żadny)
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 22:50   #600
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
A miałam z 10 lat temu no dobra trochę mniej. Efekt był podobny (żadny)
No to podobnie może być ze mną. Na mnie działały tak aby, aby. Dopiero żelatyna coś mocniej wyciągała. Ale nie chce mi się z nią ciągle babrać, bo bez mikrofali to upierdliwe jest i ciężko trafić we właściwy moment żeby nie przegrzać.

Kurcze. Zastanawiam się też nad tymi plasterkami na nos co wspominałaś, ale jak zapłacę 12 zł z przesyłką za 1szt. i mi się znowu trafi niewypał to sobie chyba kuku zrobię...
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:55.