NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II. - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-04-02, 19:17   #3361
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki
Dzięki, przyda się.

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Pomadko-ten CG nie kruszy sie wydluza,robi na sztywno,nie robi grudek,pogrubia w zaleznosci ile sie nalozy,podkreca lekko i unosi-jak dla mnie ideal-tej drugiej wersjii jeszce nie probowalam.
To jak popróbujesz drugiej wersji to czekam na relację.
Dzięki Elfie.

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Marcowe nabytki zakupowo-wymiankowe
Magja opowiadajno o nowym tuszu Rimmel, bo właśnie załapałam fazę na nowy tusz.
Przede wszystkim czy ta szczotka jest gumowa? Jak z pogrubianiem, trwałością, kruszeniem się...
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-02, 19:54   #3362
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
Oto zdjęcia givenchy prisme libre pastelowych i efektu
Zdjęcia nie są równe jeśli chodzi o jasność/ciemność, można zauważyć ale raz robiłam je jak były chmury, raz jak nie było, raz dalej raz bliżej no i wyszło to co wyszło.
Na zdjęciu przedstawiającym efekt:
1- bez makijażu
2- oprószona pudrem (bez roztarcia), widać typowe "G" ;p
3- twarz oprószona pudrem i "wklepana" tutaj wyszło mi jaśniejsze zdjęcie niż reszta
4- makijaż pełny, czyli podkład, puder prisme libre, róż, cień do powiek, tusz. jedno zdjęcie ciemniejsze drugie jaśniejsze.

Kolejne zdjęcia to puder, "G" na dłoni, i możecie zobaczyc ile za granicą dostaje się próbek Nie to co nasza sephora, w której po wydaniu 300zł dostaje się jedną marna próbkę perfum, albo i się nie dostaje...
a tu? 3 próbki jednego zapachu 3 probki kolejnego zapachu, 2 próbki kremów, 3 próbki szminek z pędzelkiem. I to wszystko firmy jakiej się kupowało kosmetyk.
eh, żeby u nas tak było....
O kurczę jak ja zazdroszczę tych pasteli.... Też miałam je mieć bo TŻ miał wyjechać do mamuśki do Berlina na Święta ale ostatecznie nic z tego nie wyszło i muszę się obejść smakiem A tak juz byłam napalona na te pryzmy i że mi je w szwabowie kupi....
A co do próbek to fakt, w Polskich perfumeriach traktuje się je jak jakiś drogocenny kruszec jak jakieś nie wiadomo co...przywilej, nagordę czy coś... Najbardziej mnie śmieszy ten cały "szaszor" jaki nasi sprzedawcy urządzają wręczając próbki. Zachowują się jakby tym sprawiali nie wiadomo jaki prezent. Żenada.
Jak robię zakupy za granicą to zawsze słyszę "want some samples ? I`ll give you some" i zaczyna się prawdziwe próbkowe morze Po to one w końcu są żeby je rozdawać ile wlezie a nie gratyfikować co "lepszych" (zdaniem naszych zapyziałych, zakompleksionych, oceniających klienta głównie po tzw. wyglądzie, sprzedawców) klientów.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-02, 20:01   #3363
bububuczymorda_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 534
Talking Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A co do próbek to fakt, w Polskich perfumeriach traktuje się je jak jakiś drogocenny kruszec jak jakieś nie wiadomo co...przywilej, nagordę czy coś... Najbardziej mnie śmieszy ten cały "szaszor" jaki nasi sprzedawcy urządzają wręczając próbki. Zachowują się jakby tym sprawiali nie wiadomo jaki prezent. Żenada.
Jak robię zakupy za granicą to zawsze słyszę "want some samples ? I`ll give you some" i zaczyna się prawdziwe próbkowe morze Po to one w końcu są żeby je rozdawać ile wlezie a nie gratyfikować co "lepszych" (zdaniem naszych zapyziałych, zakompleksionych, oceniających klienta głównie po tzw. wyglądzie, sprzedawców) klientów.
no musze sie odezwac.
o probkach bylo juz setki razy i chyba nic tego nie zmieni chociaz napisalam keidys list do zarzadu jednej z drogerii po tym jak Pani (odrost 3 cm i tluste wlosy...) powiedziala mi ze moge kupic cos z mejbelajn (pytalam o zestaw lancom) i wtedy ona mi da testerek.
potraktowala mnie wtedy tak zalosnie. poinformowalam ja, ze chyba nie rozumie czym jest probka. i ze jezeli mam wydac 300 zl na kosmetyk, chce najpierw go wyprobowac, a probka ma mnie do niego rpzekonac i zachecic do zakupu, a nie ma byc nagroda za zakup.
dramat.
mam znajoma graficzke we francji. nie dosc ze maja tam cudowne promocje, mega zestawy, itd. to jeszcze kazdorazowo dostaje tyle prezentow, ze o matko.
a u nas nie dosc ze ceny sa wysokie, wiekszosc obslug to rozowe frozie (mam nadzieje, ze Panie sie nie obraza), ktore pojecia nie maja o kosmetykach i klienta traktuja bez nalezytego mu szacunku.
nie wiem, keidy wyjdziemy z czasow, ze w sklepie bedzie sie mile obsluzonym, jezeli przyjdzie sie z metkami na wierzchu, z kluczykami do auta na smyczy na biuscie, itd.
zenada.

a pryzmy fajne, fajne
bububuczymorda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-02, 20:03   #3364
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez bububuczymorda_ Pokaż wiadomość
no musze sie odezwac.
o probkach bylo juz setki razy i chyba nic tego nie zmieni chociaz napisalam keidys list do zarzadu jednej z drogerii po tym jak Pani (odrost 3 cm i tluste wlosy...) powiedziala mi ze moge kupic cos z mejbelajn (pytalam o zestaw lancom) i wtedy ona mi da testerek.
potraktowala mnie wtedy tak zalosnie. poinformowalam ja, ze chyba nie rozumie czym jest probka. i ze jezeli mam wydac 300 zl na kosmetyk, chce najpierw go wyprobowac, a probka ma mnie do niego rpzekonac i zachecic do zakupu, a nie ma byc nagroda za zakup.
dramat.
mam znajoma graficzke we francji. nie dosc ze maja tam cudowne promocje, mega zestawy, itd. to jeszcze kazdorazowo dostaje tyle prezentow, ze o matko.
a u nas nie dosc ze ceny sa wysokie, wiekszosc obslug to rozowe frozie (mam nadzieje, ze Panie sie nie obraza), ktore pojecia nie maja o kosmetykach i klienta traktuja bez nalezytego mu szacunku.
nie wiem, keidy wyjdziemy z czasow, ze w sklepie bedzie sie mile obsluzonym, jezeli przyjdzie sie z metkami na wierzchu, z kluczykami do auta na smyczy na biuscie, itd.
zenada.

a pryzmy fajne, fajne
Amen Ciągle jeszcze dotyka nas dziki wschód
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-02, 20:14   #3365
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
nie śmiać się ze skarpetki, to moja mania!
Twój kuferek wygląda teraz na bardzo opustoszały Pewnie w nim teraz straszą duchy dawnych kosmetyków
A tak serio to podziwiam
Co do skarpetki - gdybyś nie zaznaczyła, pewnie bym uwagi nie zwróciła, ale że o niej wspomniałaś, to się doszukałam I powiem Ci, że też lubię takie kolorowe skarpetki Najlepsze jakie mam są z małpkami wiszącymi na drzewie
Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Magja opowiadajno o nowym tuszu Rimmel, bo właśnie załapałam fazę na nowy tusz.
Przede wszystkim czy ta szczotka jest gumowa? Jak z pogrubianiem, trwałością, kruszeniem się...
Szczoteczka jest taka jakby gumowo-plastikowa. Nie taka miękka i giętka jak ta w Masterpiece, ale też nie taka zwykła. Taka sztywniejsza guma. Wszystko byłoby fajnie, gdyby się ząbki na tej szczoteczce nie wyginały bo mimo ostrożnego wkładania i wyjmowania jej lubią się wyginać, szczególnie w jednym rzędzie. A to tym bardziej ważne, że ta szczoteczka jest dość specyficzna, trzeba patrzeć którą stroną się maluje, bo ząbki są ułożone w kilka rzędów. I pech chciał, że ten rząd co mi się wygina utrudnia mi potem malowanie rzęs lewego oka. Z prawym sobie radzę bez problemu, z lewym muszę się bawić A co do efektu to jakiś spektakularny nie jest. Fakt, oczy są ładnie otwarte, bo i rzęsy jakby uniesione, ale wydłużenie i pogrubienie nie jakieś nadzwyczajne. Dobre, ale mogłoby być lepiej. No i najgorsze - tusz lubi się osypywać O tym, że jest stary mowy być nie może, bo przecież ledwo do nas weszły, a i sam tusz jest mokry, ale dzień w dzień znajduję okruszki na policzkach. Słowem - zawiodłam się. 100 razy bardziej wolę Volume Flash
Ufff, koniec elaboratu
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-02, 20:22   #3366
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Twój kuferek wygląda teraz na bardzo opustoszały Pewnie w nim teraz straszą duchy dawnych kosmetyków
A tak serio to podziwiam
Co do skarpetki - gdybyś nie zaznaczyła, pewnie bym uwagi nie zwróciła, ale że o niej wspomniałaś, to się doszukałam I powiem Ci, że też lubię takie kolorowe skarpetki Najlepsze jakie mam są z małpkami wiszącymi na drzewie
Też miałam takie - frotowe, ciepłe, fajne były potrzebuję takich gadżetów rano, gdy wstaję w fatalnym humorze (czyli niemal codziennie, bo niewyspanie=zdenerwowanie ). Koniec off topa
Jeśli wprowadzą nową kolekcję Deborah (jednak), to moja kolekcja róży znów się powiększy
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-02, 20:28   #3367
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Szczoteczka jest taka jakby gumowo-plastikowa. Nie taka miękka i giętka jak ta w Masterpiece, ale też nie taka zwykła. Taka sztywniejsza guma. Wszystko byłoby fajnie, gdyby się ząbki na tej szczoteczce nie wyginały bo mimo ostrożnego wkładania i wyjmowania jej lubią się wyginać, szczególnie w jednym rzędzie. A to tym bardziej ważne, że ta szczoteczka jest dość specyficzna, trzeba patrzeć którą stroną się maluje, bo ząbki są ułożone w kilka rzędów. I pech chciał, że ten rząd co mi się wygina utrudnia mi potem malowanie rzęs lewego oka. Z prawym sobie radzę bez problemu, z lewym muszę się bawić A co do efektu to jakiś spektakularny nie jest. Fakt, oczy są ładnie otwarte, bo i rzęsy jakby uniesione, ale wydłużenie i pogrubienie nie jakieś nadzwyczajne. Dobre, ale mogłoby być lepiej. No i najgorsze - tusz lubi się osypywać O tym, że jest stary mowy być nie może, bo przecież ledwo do nas weszły, a i sam tusz jest mokry, ale dzień w dzień znajduję okruszki na policzkach. Słowem - zawiodłam się. 100 razy bardziej wolę Volume Flash
Ufff, koniec elaboratu
Dziękuję Magja. Dzięki Tobie go nie kupię, bo wręcz nienawidzę gumowych szczoteczek. Skutecznie mnie znięchęciła gumowa szczotka w SuperFull Avonu, która jest ostra i sztywna, a sam tusz jest do kitu... Takie to nie praktyczne, wolę tradycyjne. A jak jeszcze piszesz, że i sam tusz jest bez rewelacji to już w ogóle idzie do kasacji.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-02, 21:08   #3368
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Agnieska, no rzeczywiscie prezy sie ta kostka na samym srodku jak byk! Slepa komenda
Lacze sie w skarpetkach - mam z Ptaskiem i kotem Sylwestrem braci Warner
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-02, 21:22   #3369
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Też miałam takie - frotowe, ciepłe, fajne były potrzebuję takich gadżetów rano, gdy wstaję w fatalnym humorze (czyli niemal codziennie, bo niewyspanie=zdenerwowanie ). Koniec off topa
Ciekawe zastosowanie

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Lacze sie w skarpetkach - mam z Ptaskiem i kotem Sylwestrem braci Warner
Przypomniało mi się, że mam jeszcze skarpetki z moim idolem - Garfieldem
Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Dziękuję Magja. Dzięki Tobie go nie kupię, bo wręcz nienawidzę gumowych szczoteczek. Skutecznie mnie znięchęciła gumowa szczotka w SuperFull Avonu, która jest ostra i sztywna, a sam tusz jest do kitu... Takie to nie praktyczne, wolę tradycyjne. A jak jeszcze piszesz, że i sam tusz jest bez rewelacji to już w ogóle idzie do kasacji.
Nie ma za co. Fajnie jest oszczędzić czyjeś pieniądze czasem, skoro swoich nie można. Znaczy można, ale jakoś tak nie wychodzi jak powinno
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-02, 21:36   #3370
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Aneta, bardzo fajne zakupy. Guerlain szczególnie
Agnieska, z głębi Twojego kuferka wyraźnie słyszałam ciche acz szelmowskie "to stan chwilowy ha ha"

Agnieska, Vril, MagJa ja tam noszę pasiaste palczaste, z łosiem, żabką w koronie i inną zwierzyną
majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-02, 21:57   #3371
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
bo wręcz nienawidzę gumowych szczoteczek
A ja lubię i mimo wszystko kusi mnie ten tusz muszę go dorwac chocby dla szczoty wlasnie
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-03, 07:42   #3372
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez bububuczymorda_ Pokaż wiadomość
no to ja tez wkleje 2 fotki. to zawartosc jednego z 2 kufrow
buziorki
bububuczymorda, wypatrzyłam u Ciebie 4 Clirins
Ostatnio śnią mi się po nocach, a ja próbuje sie im oprzeć ...
Może napiszesz, że są twarde, szybko znikają z powieki, wygladaja mało efektownie.
Albo wręcz przeciwnie -trwałe, ładne i potrzebne każdej kobiecie(nawet tej która maluje powieki raz w miesiącu)
Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
nie śmiać się ze skarpetki, to moja mania!
Mam identyczne skarpetki
Kufer fajnie "wymieciony".
__________________
P F C

Edytowane przez maja55
Czas edycji: 2007-04-04 o 08:58
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-03, 08:35   #3373
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

ok czas najwyższy sie udzielić.
Witam, niewiele z Was mnie zna, niektóre może mnie kojarzą bo od jakiegoś czasu udzielam sie na moich makijażach, ale tutaj jestem po raz pierwszy. Mam na imię Beata mam 20 lat i jestem maniaczka malowideł, wiec chyba sie tu odnajdę
Moją główną i najniebezpieczniejszą manią są błyszczyki i ogólnie mazidła do ust, paradoksalnie usta najmniej maluje :/
moje ostatnie zdobycze to błyszczyki Inglota x2 ślicznie pachną ale wysuszają usta, oraz jasna różowa szminka także Inglota.
Wczoraj zaopatrzyłam sie w dwa opakowania kuleczek jedne vollare drugie cantare. Oraz paltke 18-stu cieni ruby rose, a także zestaw 21 pędzli z naturalnego włosia.
W konsekwencji jestem biedniejsza o jakies 300zl.
ale skoro to mi daje taka radosc to chyba warto
Na swieta bede miala wreszcie swoj aparat to porobie zdjecia to zobaczycie co mam w swoim tajemnym kufrze.
Pozdrawiam serdecznie
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-03, 08:52   #3374
bububuczymorda_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 534
Red face Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
[/]bububuczymorda[/B], wypatrzyłam u Ciebie 4 Clirins
Ostatnio śnią mi się po nocach, a ja próbuje sie im oprzeć ...
Może napiszesz, że są twarde, szybko znikają z powieki, wygladaja mało efektownie.
Albo wręcz przeciwnie -trwałe, ładne i potrzebne każdej kobiecie(nawet tej która maluje powieki raz w miesiącu)

Mam identyczne skarpetki
Kufer fajnie "wymieciony".
hihi
faktycznie daja ladny efekt. nie sa jakos przesadnie trwale- nie umywaja sie nawet do 5 diora ale nie sa tez najgorsze- trwalsze nic fokusy lancoma
pocieszylam? czy pograzylam domowy budzet?
bububuczymorda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-03, 09:54   #3375
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Coldold witamy i skarpetkami przebieramy kiedy bedzie dane obejrzec nowe zbiory Ja z gory prosze o zdjecia pedzli
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-03, 10:49   #3376
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez bububuczymorda_ Pokaż wiadomość
hihi
faktycznie daja ladny efekt. nie sa jakos przesadnie trwale- nie umywaja sie nawet do 5 diora ale nie sa tez najgorsze- trwalsze nic fokusy lancoma
pocieszylam? czy pograzylam domowy budzet?
Dziękuję za odpowiedź.
Rozwiałaś kilka moich wątpliwości, ale nadal mam dylemat Na zastanowienie się mam czas do świąt, bo po świętach muszę wybrac się po tusz i jakiś kompakt na pyszczek, więc jak ulegnę ich blaskowi to mój portfel będzie rozpaczał. Jednak mam nadzieję, że rozsądek wygra
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-03, 12:11   #3377
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Nie ma za co. Fajnie jest oszczędzić czyjeś pieniądze czasem, skoro swoich nie można. Znaczy można, ale jakoś tak nie wychodzi jak powinno
Jest, jest, bo skusiłabym się na niego w ciemno, a tak to mi go odczarowałaś i bez żalu skreślam z listy.
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A ja lubię i mimo wszystko kusi mnie ten tusz muszę go dorwac chocby dla szczoty wlasnie
To niech Cię kusi dalej, a później będziesz go tak sklinać jak ja SuperFull.

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
ok czas najwyższy sie udzielić.
Witam, niewiele z Was mnie zna, niektóre może mnie kojarzą bo od jakiegoś czasu udzielam sie na moich makijażach, ale tutaj jestem po raz pierwszy. Mam na imię Beata mam 20 lat i jestem maniaczka malowideł, wiec chyba sie tu odnajdę
Moją główną i najniebezpieczniejszą manią są błyszczyki i ogólnie mazidła do ust, paradoksalnie usta najmniej maluje :/
moje ostatnie zdobycze to błyszczyki Inglota x2 ślicznie pachną ale wysuszają usta, oraz jasna różowa szminka także Inglota.
Wczoraj zaopatrzyłam sie w dwa opakowania kuleczek jedne vollare drugie cantare. Oraz paltke 18-stu cieni ruby rose, a także zestaw 21 pędzli z naturalnego włosia.
W konsekwencji jestem biedniejsza o jakies 300zl.
ale skoro to mi daje taka radosc to chyba warto
Na swieta bede miala wreszcie swoj aparat to porobie zdjecia to zobaczycie co mam w swoim tajemnym kufrze.
Pozdrawiam serdecznie
Ja Cię kojarzę i też uwielbiam błyszczyki. Witaj wśród Pudernic.
Czekam na fotki Twoich zbiorów.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-03, 22:13   #3378
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Coldold witamy i skarpetkami przebieramy kiedy bedzie dane obejrzec nowe zbiory Ja z gory prosze o zdjecia pedzli
no jak tylko odzyskam aparat od siostry bo zawinela.
Pedzle sa z allegro od makona, bylo tu na forum troche o nich mowy, nawet kilka niepochlebnych opinni ale sie skusilam i jestem naprawde zadowolona.

Pomadko ja rowniez juz sie nie moge doczekac komentarzy dotyczacych mojej kolekcji, nie wiem czemu. Chyba jestem stuknieta :d:d
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-04, 16:54   #3379
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cieniomaniaczka na głodzie nie wróży nic dobrego Ostatni cień kupiłam w listopadzie i jak do dzisiaj świetnie się trzymałam w postanowieniu zużywania zapasów...Ale... Zauroczyła mnie meduza, poza tym pomyślałam, że to dobry zestaw na wyjazdy, a czegoś takiego nie posiadałam
Widzę, że na zdjęciach większość jasnych wygląda podobnie, ale tak naprawdę są tam beże, blady żóty, blady różowy. W ogóle w realu kolory są cielpejsze i ciemniejsze ciut
Na górze jest jeszcze krabik, który kryje bardzo ładny, jasnozielony cień.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg meduza.jpg (73,1 KB, 153 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg meduza1.jpg (68,7 KB, 113 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lewa_strona.jpg (84,2 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg srodek.jpg (99,4 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg prawa_strona.jpg (106,6 KB, 68 załadowań)
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-04, 17:20   #3380
bieta
Zadomowienie
 
Avatar bieta
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 061
Truheart - świetne to Deborah? Kupowałaś może w Douglasie? Ile płaciłaś, jeśli mogę zapytać? Ja już jestem za stara na takie bajery, ale na szczęście mam sporo młodszą siostrę ostatnio siłą się powstrzymałam, żeby jej paletki z rybkami nie kupić, jakoś kolory mi nie przypadły do gustu, ale na tej meduzie wsiąkłam wiem co jej na najbliższy prezent kupię

Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2007-04-04 o 17:36 Powód: dubel
bieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-04, 17:28   #3381
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez bieta Pokaż wiadomość
Truheart - świetne to Deborah? Kupowałaś może w Douglasie? Ile płaciłaś, jeśli mogę zapytać? Ja już jestem za stara na takie bajery, ale na szczęście mam sporo młodszą siostrę ostatnio siłą się powstrzymałam, żeby jej paletki z rybkami nie kupić, jakoś kolory mi nie przypadły do gustu, ale na tej meduzie wsiąkłam wiem co jej na najbliższy prezent kupię
Dzięki Bieta ja też stara krowa jestem, ale co tam, cieszę się jak dziecko To Deborah, kupowana w Douglasie za 69,50zł, a tutaj jest nawet za 54,50, no tylko przesyłkę trzeba by doliczyć (11,90, no chyba, że wydasz 200 to masz gratis) więc wychodzi niemal to samo ja chciałam jednak zobaczyć te cienie na żywo przed zakupem, bo nie miałam zielonego pojęcia czy zdjęcia Glera są miarodajne

Edit-a na rybki też patrzyłam, ale zgodzę się z tobą, też coś mi w tych ich kolorach nie grało
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-04, 17:34   #3382
bieta
Zadomowienie
 
Avatar bieta
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 061
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Pozwoliłam sobie zajrzeć w profil i jednak to ja jestem starsza to 69 zł to jakaś promocja? Na tej stronie piszą, że cena regularna to 99 zł? (aha i to meduza średnia jest?). A Twoją radość doskonale zrozumieją tu chyba wszystkie dziewczyny

Edytowane przez bieta
Czas edycji: 2007-04-04 o 18:10 Powód: cyferki mi się pozajączkowały
bieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-04, 18:05   #3383
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Cieniomaniaczka na głodzie nie wróży nic dobrego Ostatni cień kupiłam w listopadzie i jak do dzisiaj świetnie się trzymałam w postanowieniu zużywania zapasów...Ale... Zauroczyła mnie meduza, poza tym pomyślałam, że to dobry zestaw na wyjazdy, a czegoś takiego nie posiadałam
Widzę, że na zdjęciach większość jasnych wygląda podobnie, ale tak naprawdę są tam beże, blady żóty, blady różowy. W ogóle w realu kolory są cielpejsze i ciemniejsze ciut
Na górze jest jeszcze krabik, który kryje bardzo ładny, jasnozielony cień.
jaki ładny !!!
wersta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-04, 18:39   #3384
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez bieta Pokaż wiadomość
Pozwoliłam sobie zajrzeć w profil i jednak to ja jestem starsza to 69 zł to jakaś promocja? Na tej stronie piszą, że cena regularna to 99 zł? (aha i to meduza średnia jest?). A Twoją radość doskonale zrozumieją tu chyba wszystkie dziewczyny
Ja też zajrzałam w twój i moja droga - 3 lata to jeszcze nie przepaść wiekowa Wracając do meduzy, to jest średnia i cena promocyjna. Co prawda rano w Glerze jeszcze były normalne, teraz dopiero zobaczyłam, że są zmieniona, ale w Doulgasie zestawy Deborah są w promocji jeszcze od Walentynek dlatego nie wszystkie kolory mogłam obejrzeć, część była już dawno wyprzedana.
Cytat:
Napisane przez wersta Pokaż wiadomość
jaki ładny !!!
dziękuję
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-05, 08:43   #3385
magi81
Zadomowienie
 
Avatar magi81
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 181
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Dziękuję Magja. Dzięki Tobie go nie kupię, bo wręcz nienawidzę gumowych szczoteczek. Skutecznie mnie znięchęciła gumowa szczotka w SuperFull Avonu, która jest ostra i sztywna, a sam tusz jest do kitu... Takie to nie praktyczne, wolę tradycyjne. A jak jeszcze piszesz, że i sam tusz jest bez rewelacji to już w ogóle idzie do kasacji.
Ostatnio kupiłam tusz Masterpiece i od teraz jestem chyba maniaczką gumowych szczot Widać Pomadko, że szczotka szczotce nierówna

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
ok czas najwyższy sie udzielić.
Witam, niewiele z Was mnie zna, niektóre może mnie kojarzą bo od jakiegoś czasu udzielam sie na moich makijażach, ale tutaj jestem po raz pierwszy. Mam na imię Beata mam 20 lat i jestem maniaczka malowideł, wiec chyba sie tu odnajdę
Moją główną i najniebezpieczniejszą manią są błyszczyki i ogólnie mazidła do ust, paradoksalnie usta najmniej maluje :/
moje ostatnie zdobycze to błyszczyki Inglota x2 ślicznie pachną ale wysuszają usta, oraz jasna różowa szminka także Inglota.
Wczoraj zaopatrzyłam sie w dwa opakowania kuleczek jedne vollare drugie cantare. Oraz paltke 18-stu cieni ruby rose, a także zestaw 21 pędzli z naturalnego włosia.
W konsekwencji jestem biedniejsza o jakies 300zl.
ale skoro to mi daje taka radosc to chyba warto
Na swieta bede miala wreszcie swoj aparat to porobie zdjecia to zobaczycie co mam w swoim tajemnym kufrze.
Pozdrawiam serdecznie
Witalj Coldold, 300 PLN robi wrażenie (jak dla mnie). Z chęcia zobaczę Twoje zbiory

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Cieniomaniaczka na głodzie nie wróży nic dobrego Ostatni cień kupiłam w listopadzie i jak do dzisiaj świetnie się trzymałam w postanowieniu zużywania zapasów...Ale... Zauroczyła mnie meduza, poza tym pomyślałam, że to dobry zestaw na wyjazdy, a czegoś takiego nie posiadałam
Widzę, że na zdjęciach większość jasnych wygląda podobnie, ale tak naprawdę są tam beże, blady żóty, blady różowy. W ogóle w realu kolory są cielpejsze i ciemniejsze ciut
Na górze jest jeszcze krabik, który kryje bardzo ładny, jasnozielony cień.
Meduza wygląda fantastycznie tym bardziej jeśli piszesz, że w realu kolory są bardziej intensywne.
magi81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-05, 13:26   #3386
michasiapio
Rozeznanie
 
Avatar michasiapio
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 615
GG do michasiapio
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Cieniomaniaczka na głodzie nie wróży nic dobrego Ostatni cień kupiłam w listopadzie i jak do dzisiaj świetnie się trzymałam w postanowieniu zużywania zapasów...Ale... Zauroczyła mnie meduza, poza tym pomyślałam, że to dobry zestaw na wyjazdy, a czegoś takiego nie posiadałam
Widzę, że na zdjęciach większość jasnych wygląda podobnie, ale tak naprawdę są tam beże, blady żóty, blady różowy. W ogóle w realu kolory są cielpejsze i ciemniejsze ciut
Na górze jest jeszcze krabik, który kryje bardzo ładny, jasnozielony cień.
booossskka!!!
michasiapio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-05, 13:42   #3387
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

wkleję moj zakupy z ostatnich 2 tyg.
bardzo polecam rozświetlacz potrójny sephory (ten po prawej). a drugi ciemniejszy kupiłam jako cień
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mal..JPG (54,8 KB, 297 załadowań)
wersta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-05, 13:51   #3388
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez wersta Pokaż wiadomość
wkleję moj zakupy z ostatnich 2 tyg.
bardzo polecam rozświetlacz potrójny sephory (ten po prawej). a drugi ciemniejszy kupiłam jako cień
Ten sephorowy ładnie wygląda w pudełeczku, ale na dłoni... miał dla mnie taki tandetny połysk. Możecie - możesz - zwalić to na moją niechęć do rozświetlaczy od pewnego czasu, ale nie zachwycił mnie (a początkowo gęba mi się wyszczerzyła jak go zobaczyłam)
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-05, 13:53   #3389
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Potrzebuję Waszej pomocy .
Chcę,by do mojej kolekcji doszedł jakiś porządny puder sypki,ale koniecznie beztalkowy,górnopółkowy.M uszę taki wypróbować,bo strasznie świeci mi się buzia po tych wszystkich moich matujących (może to wina talku ).Jaki możecie mi polecić do bardzo jasnej cery (tłustej),konkretne odcienie,nazwy.Myślę nad Estee Lauder (jednym i drugim),ale podobno najjaśniejsze odcienie są i tak różowe i zbyt ciemne .
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-05, 14:04   #3390
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Aneta dużego wyboru nie ma. Poza Lucidity EL jest jeszcze Trans L'oreala - ale ma same ciemne odcienie i puder rozświetlający Dr Hauschki - jest w jednym jasnym odcieniu.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:43.