Kosmetyki M.A.C. cz.6 - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-12, 22:01   #991
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Z cyklu "osobliwości":
http://allegro.pl/mac-lady-gaga-podw...977132030.html

http://allegro.pl/mac-roz-do-policzk...977132559.html

I zapewne ktoś to kupi, bo cena wskazywałaby, że to oryginały
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 22:11   #992
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

A ja wczoraj na promocji zamówiłam Patinę
A jutro wybieram się z pustymi opakowaniami po jakąś pomadkę ale kompletnie niewiem jaką. Ta półka z kolorami mnie przeraża... Jakis na codzien bezo-rozowo-naturalny kolorek poszukam.
A czy pomadki MAC wysuszaja? bo ostatnio mam problem z ustami przez te ogrzewanie wszedzie, suche jak wiorki i tylko pomadka nivea mnie ratuje...
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 22:13   #993
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
A ja wczoraj na promocji zamówiłam Patinę
A jutro wybieram się z pustymi opakowaniami po jakąś pomadkę ale kompletnie niewiem jaką. Ta półka z kolorami mnie przeraża... Jakis na codzien bezo-rozowo-naturalny kolorek poszukam.
A czy pomadki MAC wysuszaja? bo ostatnio mam problem z ustami przez te ogrzewanie wszedzie, suche jak wiorki i tylko pomadka nivea mnie ratuje...
A gdzie ta promocja?
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 22:14   #994
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cześć, cześć!
Okazuje się, że domówkowy Sylwek, na który się wybieram, będzie miał motyw przewodni "Lata 20 - prohibicja, gangsterzy" itp. Szukam inspiracji makijażowych z tamtych czasów, może ktoś zechciałby mi coś podpowiedzieć? Podejrzałam już kilka tutoriali (m.in. Sam z Pixiwoo) i jestem z lekka załamana - strasznie trudne to czasy makijażowo były i nie bardzo twarzowe (cienkie brwi o nienaturalnym kształcie, full mat, tapeta, ciemne powieki o do tego bordowe usta w dziubek). Nie chcę straszyć, a zmalować coś fajnego. Poradzicie coś?
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 01:04   #995
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Rady potrzebuję - technicznej rzec można. Mam problem z nakładaniem korektora Pro Longwear w rejony pod - oczne. Stosuje metodę wklepywania go palcami, która sprawdzała się przy innych idealnie. A teraz - nie bardzo - ma wrażenie, że korektor nie dość, że niezbyt równo mi się aplikuje (abstrahując od zdecydowanie zbyt dużej ilości wydobywającej się za jednym naciśnięciem pompki), to jeszcze błyskawicznie zasycha - ni m zdążę go precyzyjniej rozprowadzić. zatem - help, hilfe, słoniocy, bo kiedy wreszcie znalazłam specyfik, który idealnie tuszuje moje koszmarne zombie - sińca, to nie potrafię go okiełznać... A pędzelka stricte do korektora nie mam żadnego, zresztą moje dotychczasowe próby nakładania korektora pędzlem kończyły się również niepowodzeniem - to znaczy nierówna strukturą z wyraźnymi 'smugami' odbitej struktury włosia.. W akcie desperacji zaczęłam już nawet myśleć o jakowymś beauty blenderze, ale w ciemno kupować coś, co tez może się nie sprawdzić nieco się obawiam.
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 01:42   #996
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

a dajesz krem pod oczy? daj może nieco większą ilość, a jajko kupować do korektora tylko w ciemno szkoda, kup sobie jakąś gąbeczkę w drogerii, zamocz i tak też może lepiej będzie się rozprowadzał?
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 07:23   #997
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Cześć, cześć!
Okazuje się, że domówkowy Sylwek, na który się wybieram, będzie miał motyw przewodni "Lata 20 - prohibicja, gangsterzy" itp. Szukam inspiracji makijażowych z tamtych czasów, może ktoś zechciałby mi coś podpowiedzieć? Podejrzałam już kilka tutoriali (m.in. Sam z Pixiwoo) i jestem z lekka załamana - strasznie trudne to czasy makijażowo były i nie bardzo twarzowe (cienkie brwi o nienaturalnym kształcie, full mat, tapeta, ciemne powieki o do tego bordowe usta w dziubek). Nie chcę straszyć, a zmalować coś fajnego. Poradzicie coś?
zrób wersje light, podkreśl brwi dość mocno ale po górnej krawędzi i wyciągnij nieco do skroni, wymodeluj oko brązami tak żeby był duże, głównie załamanie i dolna powieka, ruchomą zostaw cielistą, wpunktuj liner w górne rzęsy i wklej duzo kępek, i usta zrób ciemne własnie w takie dziubki, jak nie chcesz ciemnych to daj cynobrową pomadke, wykonturuj twarz brązerem i podkreśl nim kosci policzkowe, wyjdzie taka wariacja lat 20 i dość kobieca, skóra matowa ale nie musi byc maska, reszte zagraj strojem
__________________


Edytowane przez KNK
Czas edycji: 2011-12-13 o 07:26
KNK jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-13, 10:25   #998
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Dzięki, nie ma to jak porada fachowca - jesteś oczywiście cały zabukowany na sylwka prawda? Bo mam 7 wariatek do umalowania w tym stylu...
A teraz z cyklu głupich pytań – a jaki to kolor cynobrowy? I jaką szminkę/ konturówkę macową mam nabyć do tego, bo ja praktycznie nie mam ciemnych odcieni. Kępki rzęs, hmm, da się to samemu wkleić? Mac ma? Ło jezu, ale się wpakowałam.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 10:35   #999
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
A gdzie ta promocja?
A tutaj: http://www.debenhams.com/webapp/wcs/stores/servlet/Navigate?ps=default&store Id=10001&sfn=Product+type &lid=%2F%2Fproductsuniver se%2Fen_GB%2Fproduct_onli ne%3DY%2Fcategories%3C{pr oductsuniverse_59001}%2Fb rand_description%3E{mac}% 2Fgender_s%3E{eyes}%2Ftyp e_use_s%3E{shadow}&catalo gId=10001&sfv=Shadow

zadna wielka obnizka to nie jest ale zamowilam jeszcze kredke UD wiec z 4 funciaki mniej wyszlo, i darmowa wysyłka
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 10:42   #1000
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Dzięki, nie ma to jak porada fachowca - jesteś oczywiście cały zabukowany na sylwka prawda? Bo mam 7 wariatek do umalowania w tym stylu...
A teraz z cyklu głupich pytań – a jaki to kolor cynobrowy? I jaką szminkę/ konturówkę macową mam nabyć do tego, bo ja praktycznie nie mam ciemnych odcieni. Kępki rzęs, hmm, da się to samemu wkleić? Mac ma? Ło jezu, ale się wpakowałam.
cynobrowy to taki czerwony minimalnie z pomarańcz i brudny troche, ale jeszcze nie cegła, taki ''przedwojeny kolor''

kępki rzęs spokojnie sie da samemu wkleic trzeba poćwiczyć tylko, ale MAC ma zdzierdzo drogie, ponad połowe tańsze masz w Ardell, Inglocie, Donegal sa tak samo dobre

co do ust jezeli masz inwestować w ciemne tylko na tą impreze to nie szedł bym w MAC szkoda pieniędzy, raczej kupił bym cos z inglota czy kryolanu, szczególnie kryo ma sporo ładnych ciemnych matowych i dobrze kryjące, wydasz jakiesz 25, albo nawet 18 jak beda mieli wklad do palety zamiast 79, jakbyś poszła w bordo moge ci dać kawałek ciekawego z Lancome

co do makijazy mam luzy, nigdy na sylwestra nie mam szaleństwa, z samego rana jedna klientka bo wyjeżdza, i później dwie w ciagu dnia i to w twoich okolicach także jakby co spokojnie moge 2-3 osoby ogarnąc, wysle ci pw
__________________


Edytowane przez KNK
Czas edycji: 2011-12-13 o 10:46
KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 10:55   #1001
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
Rady potrzebuję - technicznej rzec można. Mam problem z nakładaniem korektora Pro Longwear w rejony pod - oczne. Stosuje metodę wklepywania go palcami, która sprawdzała się przy innych idealnie. A teraz - nie bardzo - ma wrażenie, że korektor nie dość, że niezbyt równo mi się aplikuje (abstrahując od zdecydowanie zbyt dużej ilości wydobywającej się za jednym naciśnięciem pompki), to jeszcze błyskawicznie zasycha - ni m zdążę go precyzyjniej rozprowadzić..
Ja robię z Prolongwearem pod oczy tak - nakładam go grubo dość, a potem szybko i delikatnie wklepuję mokrą gąbeczką. Nie musi być BB, taka macowa też jest ok. Oczywście tracisz przy tym sporo produktu, bo gąba wchłania, ale to, co zostaje na oku, jest w sam raz - kryje, ale bez maski i nie zasycha. Ale wg mnie pod oczy to lepszy taki wykręcany korektor z serii Prep & Prime albo cokolwiek w typie Touche Eclat, znaczy leciutkie i rozświetlające.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-13, 11:01   #1002
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Ja robię z Prolongwearem pod oczy tak - nakładam go grubo dość, a potem szybko i delikatnie wklepuję mokrą gąbeczką. Nie musi być BB, taka macowa też jest ok. Oczywście tracisz przy tym sporo produktu, bo gąba wchłania, ale to, co zostaje na oku, jest w sam raz - kryje, ale bez maski i nie zasycha. Ale wg mnie pod oczy to lepszy taki wykręcany korektor z serii Prep & Prime albo cokolwiek w typie Touche Eclat, znaczy leciutkie i rozświetlające.
Ja korektor Pro Longa nakładam i rozcieram paluchami i nie mam z nim problemu. Tylko, że zawsze to robię na buzię nakremowaną albo z nałożonym Strobe Cream - lepiej się wtedy korektor rozciera i wpasowywuje.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 01:14   #1003
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Przeogromnie dziękuję za rady!

Cytat:
Napisane przez villete Pokaż wiadomość
a dajesz krem pod oczy? daj może nieco większą ilość, a jajko kupować do korektora tylko w ciemno szkoda, kup sobie jakąś gąbeczkę w drogerii, zamocz i tak też może lepiej będzie się rozprowadzał?
Daję, ale minimalistycznie - z obawy, że korektor mi się zroluje. A wygląda na to, że efekt jest odwrotny, od zamierzonego - źle się nakłada, bo prawdopodobnie jest kremidła za mało - spróbuję zatem w wersji rozrzutnej i z gąbeczką.

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Ja robię z Prolongwearem pod oczy tak - nakładam go grubo dość, a potem szybko i delikatnie wklepuję mokrą gąbeczką. Nie musi być BB, taka macowa też jest ok. Oczywście tracisz przy tym sporo produktu, bo gąba wchłania, ale to, co zostaje na oku, jest w sam raz - kryje, ale bez maski i nie zasycha. Ale wg mnie pod oczy to lepszy taki wykręcany korektor z serii Prep & Prime albo cokolwiek w typie Touche Eclat, znaczy leciutkie i rozświetlające.
A nakładasz w postaci od razu w miarę jednolitej warstwy, czy też kilku kropek, które później gąbeczką rozcierasz? Mam takie cienie pod oczami, że lżejsze korektory nie potrafią ich zatuszować - a nawet podkreślają - a nic tak fatalnie (przynajmniej w moim przypadku) nie wygląda, jak przebijająca przez warstwę korektora sino - fioletowa barwa. Przerobione z Magic Concealer HR.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja korektor Pro Longa nakładam i rozcieram paluchami i nie mam z nim problemu. Tylko, że zawsze to robię na buzię nakremowaną albo z nałożonym Strobe Cream - lepiej się wtedy korektor rozciera i wpasowywuje.
Czyli - najpierw Strobe Cream, albo krem stricte pod oczy - odczekujesz chwilę, aż się wchłonie i na niego korektor - tak?
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 07:42   #1004
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
Rady potrzebuję - technicznej rzec można. Mam problem z nakładaniem korektora Pro Longwear w rejony pod - oczne. Stosuje metodę wklepywania go palcami, która sprawdzała się przy innych idealnie. A teraz - nie bardzo - ma wrażenie, że korektor nie dość, że niezbyt równo mi się aplikuje (abstrahując od zdecydowanie zbyt dużej ilości wydobywającej się za jednym naciśnięciem pompki), to jeszcze błyskawicznie zasycha - ni m zdążę go precyzyjniej rozprowadzić. zatem - help, hilfe, słoniocy, bo kiedy wreszcie znalazłam specyfik, który idealnie tuszuje moje koszmarne zombie - sińca, to nie potrafię go okiełznać... A pędzelka stricte do korektora nie mam żadnego, zresztą moje dotychczasowe próby nakładania korektora pędzlem kończyły się również niepowodzeniem - to znaczy nierówna strukturą z wyraźnymi 'smugami' odbitej struktury włosia.. W akcie desperacji zaczęłam już nawet myśleć o jakowymś beauty blenderze, ale w ciemno kupować coś, co tez może się nie sprawdzić nieco się obawiam.
Ja akurat korektora Pro Longwaer nie mam, ale przetestowałam już całą masę korektorów pod oczy, choć cienie pod oczami nie są moim specjalnym problemem i prawdą jest, że te bardziej treściwe i kryjące korektory nie aplikują się zbyt łatwo. Ideału nie znalazłam, aktualnie używam na przemian YSL Touche Eclat i HR Magic Concealer. Skoro Helenka u Ciebie się nie sprawdza, to wg mnie Touche Eclat też Ci raczej nie podpasuje, bo to jest bardziej rozświetlacz i z większymi sińcami sobie nie poradzi. Ale do rzeczy - tak jak Dziewczyny Ci podpowiadały - podstawa to naprawdę porządne nawilżenie skóry pod oczami, a potem aplikacja przy pomocy lekko zwilżonej gąbeczki. Nie wiem czy jest sens inwestować w Beauty Blendera tylko dla korektora, ale ja zainwestowałam (przez bloga Marti ) i muszę powiedziec, że zwłaszcza krektor pod oczy aplikuje się nim wprost rewelacyjnie. Myślę jednak, że podobny efekt uzyskasz jakąkolwiek inną gąbeczką w tym typie.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 07:46   #1005
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

http://www.makeupandbeautyblog.com/m...-and-swatches/

przynajmniej quad mi odpada na bank, bo taki brzydki szaro-bury
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 08:10   #1006
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
http://www.makeupandbeautyblog.com/m...-and-swatches/

przynajmniej quad mi odpada na bank, bo taki brzydki szaro-bury
O zgrozo mnie się te burasy spodobały . Ale poczekam jeszcze na inne swatche .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 08:28   #1007
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
Czyli - najpierw Strobe Cream, albo krem stricte pod oczy - odczekujesz chwilę, aż się wchłonie i na niego korektor - tak?
Dokładniej to nakładam albo Strobe albo zwykły krem dobrze nawilżający na cała buzię z uwzględnieniem okolic pod oczami. W sumie nie czekam jakoś przed nałożeniem korektora - skończę wklepywać krem/Strobe to nakładam korektor.
I zauważyłam, że równie dobrze poprawia się nałożenie korektora pędzlem do pokładu 190 - jego końcówką.
I tak się zastanawiam czemu ten pędzel nie ma pozytywnych opinii za dużo - mnie nim podkład nakłada się rewelacyjnie, lepiej niż 130
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 13:15   #1008
milili
Raczkowanie
 
Avatar milili
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 163
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Dziewczyny HELP !!! Już trzy miesiące próbuje ujarzmić CLUB kiedyś pisałyście że fajnie go łączyć z fioletami, brązami Satin Taupe ale u mnie w tym zestawieniu wygląda buro i nie widac tego pieknego kameleonka z jaką bazą, cieniem, PP mogłabym go jeszcze połączyć żeby wydobyć jego "wyjątkowość"?
milili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 13:20   #1009
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez milili Pokaż wiadomość
Dziewczyny HELP !!! Już trzy miesiące próbuje ujarzmić CLUB kiedyś pisałyście że fajnie go łączyć z fioletami, brązami Satin Taupe ale u mnie w tym zestawieniu wygląda buro i nie widac tego pieknego kameleonka z jaką bazą, cieniem, PP mogłabym go jeszcze połączyć żeby wydobyć jego "wyjątkowość"?
rozetrzyj go na czarnej kredce (albo daj mi bo go teraz nie mam i cierpię ;])
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-14, 13:27   #1010
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez milili Pokaż wiadomość
Dziewczyny HELP !!! Już trzy miesiące próbuje ujarzmić CLUB kiedyś pisałyście że fajnie go łączyć z fioletami, brązami Satin Taupe ale u mnie w tym zestawieniu wygląda buro i nie widac tego pieknego kameleonka z jaką bazą, cieniem, PP mogłabym go jeszcze połączyć żeby wydobyć jego "wyjątkowość"?
Też polecam roztarcie najpierw kredki czy czarnej czy też ciemny brąz, a następnie aplikacja cienia - wtedy wychodzi jego cały urok.
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 13:32   #1011
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
O zgrozo mnie się te burasy spodobały . Ale poczekam jeszcze na inne swatche .
Szkoda, że tak słabo napigmentowane wyszły na swatchach. Mnie zaczął kusić róż Ombre in Vintage Grape. Pro Longwear w kolorze Red Dwarf też wygląda fajnie
__________________
Mój blog:
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 13:51   #1012
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Cześć, cześć!
Okazuje się, że domówkowy Sylwek, na który się wybieram, będzie miał motyw przewodni "Lata 20 - prohibicja, gangsterzy" itp. Szukam inspiracji makijażowych z tamtych czasów, może ktoś zechciałby mi coś podpowiedzieć? Podejrzałam już kilka tutoriali (m.in. Sam z Pixiwoo) i jestem z lekka załamana - strasznie trudne to czasy makijażowo były i nie bardzo twarzowe (cienkie brwi o nienaturalnym kształcie, full mat, tapeta, ciemne powieki o do tego bordowe usta w dziubek). Nie chcę straszyć, a zmalować coś fajnego. Poradzicie coś?
co prawda nie tutorial ale dla mnie świetna inspiracja - film "Cotton Club", polecam
http://www.youtube.com/watch?v=AFGau6zgiDg
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 14:05   #1013
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Wow, to metaliczne coś na głowie! Dzięki, dzięki - rzeczywiście inspirujące. A jakie usta soczyste mi tam mignęły i fryzurki całkiem niezłe. Miałam taką na własnym ślubie, te wygniecione żelazkiem fale...
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 14:19   #1014
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Zawsze mnie fascynowały takie stylizacje - kiedyś się zastanawiałam nawet czy może ślubnej stylizacji nie zrobić sobie takiej Takie koraliki na włosy to chyba najłatwiej na allegro byłoby znaleźć...

Siedzę chora w domu i dziś pierwszy dzień jako tako się czuję - postanowiłam wypróbować nowe nabytki coby z wprawy nie wyjść i już wiem, że napewno muszę dokupić coś ciemniejszego w brązie/czerni. Zrobiłam takiego dzienniaka - PP Nubile jako bazę, Patina na środek powieki, załamanie i zewnętrzny kącik Satin Taupe, a w wewnętrznym kąciku i na łuk brwiowy Shroom. Do tego brązowa kreska i wszystko wygląda cudnie, ale dla mnie... za jasno. Myślałam, że ST w tym połączeniu będzie bardziej widoczny, a on tylko tak subtelnie podkreśla kącik.

Niemniej jednak jestem zadowolona z ostatnich zakupów Coś czuję, że paletkę zapełnię szybciej niż to planowałam
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 15:31   #1015
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Zawsze mnie fascynowały takie stylizacje - kiedyś się zastanawiałam nawet czy może ślubnej stylizacji nie zrobić sobie takiej Takie koraliki na włosy to chyba najłatwiej na allegro byłoby znaleźć...

Siedzę chora w domu i dziś pierwszy dzień jako tako się czuję - postanowiłam wypróbować nowe nabytki coby z wprawy nie wyjść i już wiem, że napewno muszę dokupić coś ciemniejszego w brązie/czerni. Zrobiłam takiego dzienniaka - PP Nubile jako bazę, Patina na środek powieki, załamanie i zewnętrzny kącik Satin Taupe, a w wewnętrznym kąciku i na łuk brwiowy Shroom. Do tego brązowa kreska i wszystko wygląda cudnie, ale dla mnie... za jasno. Myślałam, że ST w tym połączeniu będzie bardziej widoczny, a on tylko tak subtelnie podkreśla kącik.

Niemniej jednak jestem zadowolona z ostatnich zakupów Coś czuję, że paletkę zapełnię szybciej niż to planowałam
na ślubną bym się nie zdecydowała, ale pomysł z Sylwestrem stylizowanym na lata 20 jest genialny, spróbuję znajomych przekonać do takiego pomysłu

Paletki MACa, zawsze się szybko zapełniają
__________________
Mój blog:
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 15:37   #1016
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
Szkoda, że tak słabo napigmentowane wyszły na swatchach. Mnie zaczął kusić róż Ombre in Vintage Grape. Pro Longwear w kolorze Red Dwarf też wygląda fajnie
No właśnie poczekam na inne swatche quadu, przede wszystkim na Temptalii - pewnie wkrótce sie pojawią, bo róże z Daphne Krysia już prezentuje .
Vintage Grape jest ciekawy, ale ja polecam Azalea Blossom .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 17:02   #1017
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
No właśnie poczekam na inne swatche quadu, przede wszystkim na Temptalii
Już jest u Krysi Zjechany tak równo, jak jeszcze nigdy Ale w sumie się nie dziwię, bo od początku mało ciekawie wyglądał.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-12-14 o 17:03
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 17:57   #1018
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Już jest u Krysi Zjechany tak równo, jak jeszcze nigdy Ale w sumie się nie dziwię, bo od początku mało ciekawie wyglądał.
Dlatego ją lubię nie pada jak niektóre youtubowiczki przed marką na kolana, przy czym te jej recenzje nie zniechęcają, jeśli ktoś się na coś uprze
A Daphne będzie na pewno w Polsce? Bo to pierwsza kolekcja od czasów MAC Me Over z którą będę mieć kontakt A nie wiadomo nic o tej drugiej - Iris coś-tam?
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 18:13   #1019
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Dlatego ją lubię nie pada jak niektóre youtubowiczki przed marką na kolana, przy czym te jej recenzje nie zniechęcają, jeśli ktoś się na coś uprze
A Daphne będzie na pewno w Polsce? Bo to pierwsza kolekcja od czasów MAC Me Over z którą będę mieć kontakt A nie wiadomo nic o tej drugiej - Iris coś-tam?
Ano zgadza się, bo szóstki niebieskie ze Sbowglobe zjechała, ale nie zniechęciło mnie to przed zakupem

Daphne na 100% w styczniu.
Iris Apfel natomiast tylko w niektórych MAC-ach za granicą, u nas w ogóle.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 18:22   #1020
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

O jak fajnie, NIC mi się Daphne nie podoba Chyba tylko Vintage Grape wezmę ale to bardziej dla celów 'kolekcjonerskich' bo mam 2 pozostałe Blush Ombre to będę miała wszystkie 3
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:10.