Brązowowłose farbowane Cz.IV - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-29, 12:18   #1591
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez arzdąc Pokaż wiadomość
Dziekuje uzyje tej londy ciemny blond.
A efekty wklej albo opisz tutaj

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

Postanowiłam dać jeszcze raz szansę naturze i zrobię farbowanie Color&Soin. Na razie dylemat względem odcieni 5N a 6N. Tu macie świetny próbnik: http://babskaprzystan.blogspot.com/2...-pod-lupa.html
Jeśli to spłucze się po tygodniu lub w ogóle nie pokryje tego co mam na głowie to chemia chemia i jeszcze raz chemia mi zostaje. Tylko z tym też problem bo nie wiem jaka farba ale chyba chłodny brąz z Goldwell. Odliczam dni do pensji (męża oczywiście ) i kupuję!
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 12:37   #1592
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
A efekty wklej albo opisz tutaj

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

Postanowiłam dać jeszcze raz szansę naturze i zrobię farbowanie Color&Soin. Na razie dylemat względem odcieni 5N a 6N. Tu macie świetny próbnik: http://babskaprzystan.blogspot.com/2...-pod-lupa.html
Jeśli to spłucze się po tygodniu lub w ogóle nie pokryje tego co mam na głowie to chemia chemia i jeszcze raz chemia mi zostaje. Tylko z tym też problem bo nie wiem jaka farba ale chyba chłodny brąz z Goldwell. Odliczam dni do pensji (męża oczywiście ) i kupuję!
Ja bym wybrała 5N, bo ta szóstka jest dość jasna, zwłaszcza na tym obrazu po lewej w tym kółeczku (wygląda jak średni blond...).
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 12:53   #1593
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Ja bym wybrała 5N, bo ta szóstka jest dość jasna, zwłaszcza na tym obrazu po lewej w tym kółeczku (wygląda jak średni blond...).
4N Wychodzą chłodno te szatyny
http://oczekujac.blogspot.com/2012/0...odych-mam.html
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 15:44   #1594
xcandykillerx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 46
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Witajcie dziweczeta, przegladam ciagle wasze watki o poszukiwaniu chlodnego brazu bo moje wlosy wydawaly sie dosc problematyczne:/ postanowilam wiec ze opowiem wam moja historie,dajcie znac jak ktoras z was tez tak miala.
Z platynowego blondu bylam orangutanowo ruda dzienki loreall mousse(przez jeden dzien) pokrylam to najjasniejsza herbashine zeby zgasic orangutana. Potem zachecona dostepem do profesjonalnych farb, postanowilam sprobowac chlodnych brazow golwella, i sie zaczelo, pierwsze farbowanie srebrnym brazem bylo nawet znosne, kolor wyszedl ladnie ciemno tak jak na probniku ale wlosy lecialy mi garsciami jak opetane przy zmywaniu farby wyciagalam kleby wlosow z odplywu! Uzylam potem goldwella jeszcze 3razy(glupia) i efekt byly coraz gorsze, srebrny braz juz wogole nie zlapal, kolor z wlosow zmywal sie odrazu przy zmywaniu farby wiec efektow nie bylo widac wogole, mialam taki ciemno blad-splukany rudy ze srebrnymi odrostami(bo moj naturalny to takie mysi ciemny srebrny blad) a ze moje wlosy byly zniszczone i brzydkie to juz nie wiedzialam co z nimi robic...do tego stracilam polowe wlosow przez te farbowania..myslalam ze to moje wlosy sa juz tak poniszczone ze nie da sie nic z nimi zrobic...
Postanowilam ostatni raz je zafarbowac i zostawic na co najmniej 2 mce odzywiania. Naczytalam sie tutaj strasznie duzo i postanowilam isc zakupic farbe, trafilam znow do do sallys (uk) tylko zeby sie rozejrzec ale pani doradzila mi cos innego kompletnie nieznana marke xp200 conditioning ,wzielam ciemny odcien 4 braz nie wiem dlaczego ale sugerujac sie ze goldwell slabo chytal i szybko sie splukiwal postanowilam ze jak wezme ciemniejszy to chociaz wolniej sie bedzie wyplukiwal i wytrzymam te 2mce. Na pocztku myslalam ze chce mi ja wcisnac bo slabo sie sprzedaje czy cos-ja to taka podejrzliwa jestem hehe. Balam sie bo wogole nigdzie o tej marce nienslyszalam,przejrzalam youtube i malo informacji na necie tez tego malo jest, pomyslalam sobie 'ot to pewnie bede lysa po tej farbie'
Wymieszalam,nalozlam i..... Wyszlo super!!!!! Nie stracilam wlosow!!!!!!!! I chociaz wiadomo to farbowanie to niszczy wlosy ale sama blam zaskoczona, kolor wyszedl ekstra tak jak na probniku moze troche ciemniej ale mi to akurat nie przeszkadzalo, nawet wyszedl chlodno chociaz juz po paru myciach widze pojedyncze delikatne przeblyski ale kolor-super, kondycja wlosow-super!!!!!! Kocham to forum i czytam je jak opetana i postanowialm ze sie podziele z wami bo moze komus moja historia sie przyda.
Ps:sorki ze tak sie rozpisalam hehe.
xcandykillerx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 17:56   #1595
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
Mi się wydaje że drogeryjna farbą nie uzyskasz takiego koloru
Zwłaszcza że masz włosy w kolorze blond
Miałam parę razy blond na głowie i po każdym drastycznym przejściu w ciemny kolor był albo bury albo smolisty :/
Ja fajne, głębokie brązy uzyskałam fryzjerskim matrixem. Na rozjaśnione do platyny włosy nałożyłam neutralny ciemny blond (wyszedł jasny neutralny brąz bez rudości i zieleni). Miesiąc później nałożyłam już mieszankę neutralnego brązu matrix z matrixem w odcieniu mocca.

Fryzjerka mówiła mi, że jeśli chcemy uzyskać trwały i głęboki brąz bez rudości i zieleni na jasnych włosach (szczególnie rozjaśnianych) to włosy powinny być farbowane przede wszystkim odcieniami o naturalnych odcieniach, plus dołożyć do tego ewentualnie odrobinę brązów z odcieniami.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 07:28   #1596
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

[QUOTE=Kachula82;35572067]A efekty wklej albo opisz tutaj

Tylko tak za miesiac albo wiecej bo teraz zrobilam tym lsniacym opalem wlosy musza sie troche wyplukac i odrosnac
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 08:25   #1597
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

[QUOTE=arzdąc;35583058]
Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
A efekty wklej albo opisz tutaj

Tylko tak za miesiac albo wiecej bo teraz zrobilam tym lsniacym opalem wlosy musza sie troche wyplukac i odrosnac
nieważne kiedy a ważne abyś wkleiła Ciekawi mnie jak Ci wyjdzie.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-30, 09:24   #1598
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
Hej,wstawiam moje włosy po brązie machoniowo miedzianym z Loreal,zdjęcie robione komórką więc jakość zła ale coś tam widać.Ogólnie kolor to rudawy brąz,jaśniejsze pasma wzięło całkiem na rudo. farbę kładłam na spraną hennę.
cześc aga

ładny kolorek

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Cytat:
Napisane przez wega1993 Pokaż wiadomość
bardzo ładny kolorek

,,Jasny brąz" , ,,Mroźne Trufle" , ,,Mroźne Kakao" ?
Który Casting da mi taki efekt, zależy mi na takim odcieniu. Ale nie chcę, aby brązy z poziomu 5 wyszły mi za jasno na moim 9 poziomie. Czuję, że po mroźnej trufli może mi się uda taki kolor mieć, a potem znów nałożyć za jakiś czas.. ehh.. ale nie ma to jak od razu mieć taki kolor
http://www.alhemia.com/loreal/nk/dc/index.html
spójrz sobie na tą paletę
wrzosowy miód jest podobny

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
kladlam wczoraj LEcher i wiecie co? Nic mi nie chwycila! No moze leciutko. Ale kolor jest duzo jasniejszy niz na probniku! A odrost chwycil na marchewkowo!!!! Ale mam wscieklizne... niby taka za☠☠☠ista farba...
Do tego wysuszyla mi wlosy.

Teraz jak poloze jeszcze jakas farbe to pewnie mi sie wykrusza na amen

Powaznie mysle o hennie ciemny braz + orzech. Niech chwyci mi na ciemny braz i bedzie spokoj.

Druga opcja: powrot do naturalnych.
Sama juz nie wiem, opadlam z sil
wielka szkoda :/
może nie farbuj na razie
daj im odetchnąć

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
w sumie woda 6 to taki standard także nie wiem sama... Nie znam się aż tak, obiło mi się o uszy że np czasami robi się odrosty na jakimś oxydancie a resztę na innym zależnie od koloru wyjsciowego włosów, albo farbę nakłada się najpierw na odrosty potem na reszte lub odwrotnie.... ale dokładnie się na tym nie znam. To już tylko wtajemniczeni wiedzą
ja zawsze miałam odrosty farbowane z inną wodą niż resztę
ale konkretów nie znam
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 09:58   #1599
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość

ja zawsze miałam odrosty farbowane z inną wodą niż resztę
ale konkretów nie znam
no więc właśnie... tak mi się wydawało. W tej chwili mam na całej głowie zbliżony odcień (taki ciemny blond) także powinno mi złapać w miarę równo.
Dzisiaj przyszła właśnie moja farba Cece 5/00, ale póki co nie mam nastroju na farbowanie, narzeczony postanowił się ze mną rozstać i nawet farbowanie mi nie pomoże na poprawę humoru
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 10:02   #1600
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 305
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
no więc właśnie... tak mi się wydawało. W tej chwili mam na całej głowie zbliżony odcień (taki ciemny blond) także powinno mi złapać w miarę równo.
Dzisiaj przyszła właśnie moja farba Cece 5/00, ale póki co nie mam nastroju na farbowanie, narzeczony postanowił się ze mną rozstać i nawet farbowanie mi nie pomoże na poprawę humoru
Przykro mi
Trzymaj się
__________________
Z wierzchu anioł, w oczach diabeł


Dotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 10:36   #1601
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
no więc właśnie... tak mi się wydawało. W tej chwili mam na całej głowie zbliżony odcień (taki ciemny blond) także powinno mi złapać w miarę równo.
Dzisiaj przyszła właśnie moja farba Cece 5/00, ale póki co nie mam nastroju na farbowanie, narzeczony postanowił się ze mną rozstać i nawet farbowanie mi nie pomoże na poprawę humoru
bardzo mi przykro
ale jak mawia mój TŻ
każda zmiana w zyciu jest zwiastunem nedejścia czegoś lepszego
trzymaj się
głowa do góry
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-30, 10:44   #1602
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
no więc właśnie... tak mi się wydawało. W tej chwili mam na całej głowie zbliżony odcień (taki ciemny blond) także powinno mi złapać w miarę równo.
Dzisiaj przyszła właśnie moja farba Cece 5/00, ale póki co nie mam nastroju na farbowanie, narzeczony postanowił się ze mną rozstać i nawet farbowanie mi nie pomoże na poprawę humoru
trzymaj się

co do włosów, to jeszcze nie zamówiłam farby heh bo jakoś narazie nie mam potrzeby jak obejrzałam dokładnie moje odrościki
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 10:53   #1603
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość
trzymaj się

co do włosów, to jeszcze nie zamówiłam farby heh bo jakoś narazie nie mam potrzeby jak obejrzałam dokładnie moje odrościki
ładnie to tak?
a my wszystkie już czekamy na efekty
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 11:08   #1604
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
ładnie to tak?
a my wszystkie już czekamy na efekty


w tym tygodniu zamówię i zrobię jak stwierdzę, że mam już byle jakie włosy, narazie są jeszcze całkiem ok więc nie będę ich męczyć
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 13:04   #1605
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

dziewczyny wstawcie jakieś fotki bo się zbieram i zbieram na jakieś farbowanie i nic...
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 13:11   #1606
wega1993
Rozeznanie
 
Avatar wega1993
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 888
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

U mnie na półce czeka już Brąz 400 z Castinga
Robię dziś lub jutro
__________________

,,
Większość ludzi jest silniejsza, niż sami sądzą. Tylko czasami zapominają o wierze."



wega1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 13:30   #1607
iwoona
Wtajemniczenie
 
Avatar iwoona
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: przemyśl to ;)
Wiadomości: 2 468
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Dziewczyny używam obecnie farby color&soin i ogolnie jest bardzo fajna, uzywam szatynów i kolory sa naturalne na pewno nie wychodzą zbyt ciemno wręcz przeciwnie, próbnik w internecie moim zdaniem nie oddaje efektu koncowego ale farba nie niszczy włosów (choć intensywnie je odżywiam), po zabiegu są miękkie ale tez po wypłukaniu takie pozostają co zdarzyło mi sie pierwszy raz, nawet po hennie robiły sie szorstkie, z wypadaniem jest natomiast odrobinkę gorzej niż po hennie khadi ale i tak super w porównaniu do Cece której uzywalam wcześniej długi okres, jak dla mnie ma jedną zasadniczą wadę strasznie szybko sie u mnie wypłukuje. Przeczytałam kilka opinii w internecie i dziewczyny nie wspominają o takim problemie, wychodzi na to ze tylko ja go mam:/
Pierwszy raz kupiłam 5N bo bałam sie zeby znów nie stworzyć sobie na głowie zbyt ciemnego brązu niestety nie mam zdjęć ale ten kolor okazał sie zdecydowanie za jasny (naturalne mam dosyć ciemny szatyn)
Kupiłam więc kupiłam 4N po pierwszym farbowaniu przez pierwszy tydz efekt był zadowalający, chłodny brązik bardzo naturalny (zdj1,2 w świetle dziennym w pokoju) po niecałych 3 tyg wyglądał jak na 3 zdj. w świetle dziennym przy oknie, strasznie dużo jasnych wypranych refleksów szczególnie od spodu i na wierchu, po odgarnięciu włosów tak bardziej na środku glowy kolor się w miare utrzymywał, brzydko to wyglądało ale postanowiłam dać drugą szansę c&s bo nie znalazłam alternatywy. Efekt po drugim nałożeniu (po 4 dniach) w świtele dziennym przy oknie z tym że pokrywałam odrosty a długość tylko odświeżyłam no i pozostały praktycznie takie jak wcześniej, chyba potrzebuję pokryć całość jeszcze raz może wtedy złapie równomiernie ale czy to wpłynie na trwałość farby?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00464.jpg (16,5 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00548i.jpg (13,8 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00565i.jpg (26,0 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00568.jpg (18,3 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00570.jpg (19,5 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00569.jpg (16,9 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00571.jpg (13,0 KB, 8 załadowań)
__________________
CG 20.02.2012 - 2c


Spełnić marzenia . . .


Edytowane przez iwoona
Czas edycji: 2012-07-30 o 13:31
iwoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 13:35   #1608
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez wega1993 Pokaż wiadomość
U mnie na półce czeka już Brąz 400 z Castinga
Robię dziś lub jutro
Oczywiście wstaw później zdjęcia. Bardzo jestem ciekawa Castingów Szkoda, że przy kupowaniu więcej niż jednej sztuki cena jest lekko powalająca...
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 14:28   #1609
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
no więc właśnie... tak mi się wydawało. W tej chwili mam na całej głowie zbliżony odcień (taki ciemny blond) także powinno mi złapać w miarę równo.
Dzisiaj przyszła właśnie moja farba Cece 5/00, ale póki co nie mam nastroju na farbowanie, narzeczony postanowił się ze mną rozstać i nawet farbowanie mi nie pomoże na poprawę humoru
Wszystko będzie dobrze, trzymaj się!

Cytat:
Napisane przez iwoona Pokaż wiadomość
Dziewczyny używam obecnie farby color&soin i ogolnie jest bardzo fajna, uzywam szatynów i kolory sa naturalne na pewno nie wychodzą zbyt ciemno wręcz przeciwnie, próbnik w internecie moim zdaniem nie oddaje efektu koncowego ale farba nie niszczy włosów (choć intensywnie je odżywiam), po zabiegu są miękkie ale tez po wypłukaniu takie pozostają co zdarzyło mi sie pierwszy raz, nawet po hennie robiły sie szorstkie, z wypadaniem jest natomiast odrobinkę gorzej niż po hennie khadi ale i tak super w porównaniu do Cece której uzywalam wcześniej długi okres, jak dla mnie ma jedną zasadniczą wadę strasznie szybko sie u mnie wypłukuje. Przeczytałam kilka opinii w internecie i dziewczyny nie wspominają o takim problemie, wychodzi na to ze tylko ja go mam:/
Pierwszy raz kupiłam 5N bo bałam sie zeby znów nie stworzyć sobie na głowie zbyt ciemnego brązu niestety nie mam zdjęć ale ten kolor okazał sie zdecydowanie za jasny (naturalne mam dosyć ciemny szatyn)
Kupiłam więc kupiłam 4N po pierwszym farbowaniu przez pierwszy tydz efekt był zadowalający, chłodny brązik bardzo naturalny (zdj1,2 w świetle dziennym w pokoju) po niecałych 3 tyg wyglądał jak na 3 zdj. w świetle dziennym przy oknie, strasznie dużo jasnych wypranych refleksów szczególnie od spodu i na wierchu, po odgarnięciu włosów tak bardziej na środku glowy kolor się w miare utrzymywał, brzydko to wyglądało ale postanowiłam dać drugą szansę c&s bo nie znalazłam alternatywy. Efekt po drugim nałożeniu (po 4 dniach) w świtele dziennym przy oknie z tym że pokrywałam odrosty a długość tylko odświeżyłam no i pozostały praktycznie takie jak wcześniej, chyba potrzebuję pokryć całość jeszcze raz może wtedy złapie równomiernie ale czy to wpłynie na trwałość farby?
Ładnie chłodno łapie a wypłukuje się jak mi henna ciemny brąz. Ja też planuję tą farbę tylko nie wiem czy 5N czy 6N bo znowu boję się za bardzo ciemnego. Jeśli będę miała wzmożone wypadanie to już walnę chemię na wyrównanie i zostawiam włosy do odrośnięcia naturalnych.
Piszesz, że ci się wypłukuje a może to właśnie efekt dbania o włosy? Mi maska Biovax strasznie hennę wypłukuje. Woda aż kolorowa przy spłukiwaniu. Może tobie też coś kolor wypłukuje?
Nie wyobrażam za to sobie farbować włosów tą farbą za każdym razem po całości... Ale skoro aż tak się wypłukuje to lepiej aby nie niszczyła włosów na końcach.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2012-07-30 o 14:30
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-30, 14:40   #1610
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
dziewczyny wstawcie jakieś fotki bo się zbieram i zbieram na jakieś farbowanie i nic...
ja mam rudawe
więc chyba odpada

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------

Cytat:
Napisane przez wega1993 Pokaż wiadomość
U mnie na półce czeka już Brąz 400 z Castinga
Robię dziś lub jutro
rób, rób
czekamy na recenzję
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 16:06   #1611
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
no więc właśnie... tak mi się wydawało. W tej chwili mam na całej głowie zbliżony odcień (taki ciemny blond) także powinno mi złapać w miarę równo.
Dzisiaj przyszła właśnie moja farba Cece 5/00, ale póki co nie mam nastroju na farbowanie, narzeczony postanowił się ze mną rozstać i nawet farbowanie mi nie pomoże na poprawę humoru
Bardzo mi przykro:przytula:
Może właśnie nowe włosy odepchną smutki?

Ja umyłam 2 raz włosy zafarbowane Joanną Palona Kawa i jestem zachwycona (nakładałam miesiąc po nieudanej koloryzacji z kasztanowymi odrostami i moim blond odrostem:/).
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 17:02   #1612
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Dotka81 Pokaż wiadomość
Przykro mi
Trzymaj się
Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
bardzo mi przykro
ale jak mawia mój TŻ
każda zmiana w zyciu jest zwiastunem nedejścia czegoś lepszego
trzymaj się
głowa do góry
Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość
trzymaj się
co do włosów, to jeszcze nie zamówiłam farby heh bo jakoś narazie nie mam potrzeby jak obejrzałam dokładnie moje odrościki
Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Wszystko będzie dobrze, trzymaj się!
Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Bardzo mi przykro:przytula:
Może właśnie nowe włosy odepchną smutki?
Dziękuję Wam bardzo Dziewczyny, jesteście kochane
Metaxa - pozostaje mi uwierzyć na słowo, jak do tej pory u mnie się to jeszcze nie sprawdziło.
Cholernie ciężko tak wrócić do pustego domu gdzie wszystko przypomina o tej osobie... włącznie z nie wykorzystaną suknią ślubną w szafie
Może faktycznie zrobię te włosy, ale to za jakiś tydzień, dwa, jak się trochę ogarnę z tym wszystkim.
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 19:34   #1613
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
ja mam rudawe
więc chyba odpada
hm..... robiłaś już tym 6/7 ?????? ominęło mnie coś?????
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 20:23   #1614
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Oczywiście wstaw później zdjęcia. Bardzo jestem ciekawa Castingów Szkoda, że przy kupowaniu więcej niż jednej sztuki cena jest lekko powalająca...
dlatego ja wole zamówić profeskę
wiem wiem obiecałam zdjecia w słoncu ale w weekend sie leczyłam po tańcach, a dzisiaj nie zdążyłam i siedze z waxem na głowie jutro tez raczej nici bo jadę na spotkanie rano a zdjecia włosów zawsze robie na świeżo bo używam lakieru do włosów i nie chce przekładanych wstawiać
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 20:38   #1615
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam bardzo Dziewczyny, jesteście kochane
Metaxa - pozostaje mi uwierzyć na słowo, jak do tej pory u mnie się to jeszcze nie sprawdziło.
Cholernie ciężko tak wrócić do pustego domu gdzie wszystko przypomina o tej osobie... włącznie z nie wykorzystaną suknią ślubną w szafie
Może faktycznie zrobię te włosy, ale to za jakiś tydzień, dwa, jak się trochę ogarnę z tym wszystkim.
Pocieszaj się tym, że lepsze rozstanie teraz, niż później jakiś chory związek lub rozwód. Nie ma nic gorszego niż tkwienie w nieudanym związku. Tak jak Metaxa pisała, może to oznacza zmianę na lepsze?


A ja dzisiaj szłam już w kierunku kasy w Rossmannie z Londą 25 popielaty ciemny blond. Mąż napatoczył mi się przed dojściem do kasy i nafukał na mnie i odłożyłam... Co najdziwniejsze na opakowaniu był napis Ciemny brąz a nie blond. Za to w próbniku widniał ciemny blond. Nie rozumiem. Może zmienili nazwę bo kolor i tak tak ciemny wychodził?
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 20:48   #1616
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Pocieszaj się tym, że lepsze rozstanie teraz, niż później jakiś chory związek lub rozwód. Nie ma nic gorszego niż tkwienie w nieudanym związku. Tak jak Metaxa pisała, może to oznacza zmianę na lepsze?


A ja dzisiaj szłam już w kierunku kasy w Rossmannie z Londą 25 popielaty ciemny blond. Mąż napatoczył mi się przed dojściem do kasy i nafukał na mnie i odłożyłam... Co najdziwniejsze na opakowaniu był napis Ciemny brąz a nie blond. Za to w próbniku widniał ciemny blond. Nie rozumiem. Może zmienili nazwę bo kolor i tak tak ciemny wychodził?
Pisałam o tej właśnie Londzie w tym wątku, u mnie było napisane na tubce 25 ciemny popielaty BRĄZ, a na opakowaniu BLOND, poleciałam z reklamacją i kobitka z rossmanna znalazła w jakimś pudełku tubkę z napisem BLOND. Może są w trakcie zmieniania koloru
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 20:59   #1617
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam bardzo Dziewczyny, jesteście kochane
Metaxa - pozostaje mi uwierzyć na słowo, jak do tej pory u mnie się to jeszcze nie sprawdziło.
Cholernie ciężko tak wrócić do pustego domu gdzie wszystko przypomina o tej osobie... włącznie z nie wykorzystaną suknią ślubną w szafie
Może faktycznie zrobię te włosy, ale to za jakiś tydzień, dwa, jak się trochę ogarnę z tym wszystkim.
wszystko się jakoś ułoży

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość
hm..... robiłaś już tym 6/7 ?????? ominęło mnie coś?????
w zasadzie to nie
ściągnęłam ten okropny ciemny, bury kolor i jestem miedziana

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Pocieszaj się tym, że lepsze rozstanie teraz, niż później jakiś chory związek lub rozwód. Nie ma nic gorszego niż tkwienie w nieudanym związku. Tak jak Metaxa pisała, może to oznacza zmianę na lepsze?


A ja dzisiaj szłam już w kierunku kasy w Rossmannie z Londą 25 popielaty ciemny blond. Mąż napatoczył mi się przed dojściem do kasy i nafukał na mnie i odłożyłam... Co najdziwniejsze na opakowaniu był napis Ciemny brąz a nie blond. Za to w próbniku widniał ciemny blond. Nie rozumiem. Może zmienili nazwę bo kolor i tak tak ciemny wychodził?
no co Ty?? odłożyłaś ?

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Pisałam o tej właśnie Londzie w tym wątku, u mnie było napisane na tubce 25 ciemny popielaty BRĄZ, a na opakowaniu BLOND, poleciałam z reklamacją i kobitka z rossmanna znalazła w jakimś pudełku tubkę z napisem BLOND. Może są w trakcie zmieniania koloru
pamiętam jak o tym pisałaś
mozna sie nieźle urządzić przez nieuwagę
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 21:13   #1618
wega1993
Rozeznanie
 
Avatar wega1993
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 888
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Na razie wstawiam tylko dwa zdjęcia. Jutro dam lepsze.
Więc: ,,Brąz 400" - nakładany na jasny blond: poziom 9
Jak na razie czuję się bardzo dobrze w tym kolorze
Nazwałabym ten kolor mroźne kakao - wersja light i trochę bardziej ocieplona
Odcień nie jest zły, ale mógłby być bardziej czekoladowy.
Cóż, zawsze mogę położyć Mroźne Trufle, gdy ten się wymyje
Jutro wstawię więcej zdjęć.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_1124.jpg (133,5 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brąz.jpg (24,5 KB, 53 załadowań)
__________________

,,
Większość ludzi jest silniejsza, niż sami sądzą. Tylko czasami zapominają o wierze."



wega1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 21:16   #1619
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez wega1993 Pokaż wiadomość
Na razie wstawiam tylko dwa zdjęcia. Jutro dam lepsze.
Więc: ,,Brąz 400" - nakładany na jasny blond: poziom 9
Jak na razie czuję się bardzo dobrze w tym kolorze
Nazwałabym ten kolor mroźne kakao - wersja light i trochę bardziej ocieplona
Odcień nie jest zły, ale mógłby być bardziej czekoladowy.
Cóż, zawsze mogę położyć Mroźne Trufle, gdy ten się wymyje
Jutro wstawię więcej zdjęć.
no brawo
jestem pod wrażeniem
swietny kolor
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 21:23   #1620
Caarroolliinnee
Raczkowanie
 
Avatar Caarroolliinnee
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 467
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

ja miałam na dniach farbować mój zupełnie zmyty Orzechowy brąz Joanny Naturii na nowy ciemy chłodny brązik, jednak jeszcze troszkę się wstrzymam, ostatnio dośc dużo wystawiam się na słońce i właściwie siedze ciągle w domu więc póki co chcę skupić się na pielęgnacji a farbowanko zrobię pod koniec sierpnia chyba i tym razem wybór padł na castingi ale ciągle myślę nad kolorem
__________________
PM 2016 <3



Caarroolliinnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:49.