Kosmetyki Ziaja - cz. III - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-11, 13:50   #331
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Ja tez nie wygrałam
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 16:59   #332
Makobratek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 521
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
A ja dziś w końcu upolowałam dwa kremy z serii Ziaja Med - jeden to emulsja redukująca podrażnienia z serii rozszerzone naczynka, a drugi to żel pod oczy korygujący cienie z kuracji rozjaśniającej no, to wieczorem pierwsze smarowanko i czekanie na efekty
Myślę, że będziesz zadowolona, bo seria Ziaja Med cieszy się dobrą sławą

Ja mam Ziaję Med z serii naczynkowej na noc i sobie chwalę Co prawda zaczęłam go używać na jesieni i jakoś mnie nie zachwycił, więc odstawiłam. Teraz znowu używam od miesiąca i jestem bardzo zadowolona. Ma miłą "budyniowatą" konsystencję, ładnie się wchłania i co najważniejsze nie zapycha Jeśli chodzi o działanie na naczynka to trudno powiedzieć, bo mam lekką skłonność do naczynek, głównie na policzkach i skrzydełkach nosa.

Mam jeszcze od 3 tygodni krem redukujący podrażnienia - trądzik różowaty. Niestety już widzę, że się nie polubimy. Mam wrażenie, że trochę zapycha a poza tym po aplikacji zostawia na skórze taką błyszczącą powłokę, nie lubię tego Pewnie go zużyję, ale więcej nie kupię A zakupiłam oczywiście pod wpływem superpozytywnych opinii na KWC

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja tez nie wygrałam
Ja też niestety nie. Witaj w klubie
Makobratek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 17:44   #333
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Makobratek Pokaż wiadomość
Mam jeszcze od 3 tygodni krem redukujący podrażnienia - trądzik różowaty. Niestety już widzę, że się nie polubimy. Mam wrażenie, że trochę zapycha a poza tym po aplikacji zostawia na skórze taką błyszczącą powłokę, nie lubię tego Pewnie go zużyję, ale więcej nie kupię A zakupiłam oczywiście pod wpływem superpozytywnych opinii na KWC
ja mam ten krem i nie polecam go, strasznie zaczęła szczypać mnie twarz i pojawiło się kilka naczynek
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 17:49   #334
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

dziewczyny a co to za konkursy? bo ja nawet nic nie wiem ;D
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 17:54   #335
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Na stronie ziaja.com pojawiają się konkursy czasami i ostatni był "na temat" serii jaśminowej. Ja też nie wygrałam.

Ale też polecam zaglądać na ich stronie w zakładkę "konkursy na innych portalach" czy coś takiego, ja już wzięłam udział we dwóch chyba, mam nadzieję, że tym razem się uda.

I mam ziajowe pytanie.
Zastanawiam się nad kupnem kremu nawilżającego rumiankowego, na KWC w miarę dobre opinie, ale wolałabym, żeby ktoś "żywy" () coś o nim powiedział. Nawilża? Zapycha?
ville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 18:26   #336
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Dziękuję za info.

co do kremu rumiankowego, nie miałam Ziajowego, miałam z Yves Rocher i wcześniej jeszcze innych firm. za każdym razem bardzo dobrze się spisywały, nie zapychały, bardzo dobre pod makijaż, dobrze nawilżały. najbardziej byłam zadowolona z tego z YR. świetny zarówno do twarzy jak i do całego ciała

to jest ten:
http://deals.spotshoppingguide.com/w...ves-Rocher.png
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 19:21   #337
h2o0
Zakorzenienie
 
Avatar h2o0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 910
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez ville Pokaż wiadomość
Na stronie ziaja.com pojawiają się konkursy czasami i ostatni był "na temat" serii jaśminowej. Ja też nie wygrałam.

Ale też polecam zaglądać na ich stronie w zakładkę "konkursy na innych portalach" czy coś takiego, ja już wzięłam udział we dwóch chyba, mam nadzieję, że tym razem się uda.

I mam ziajowe pytanie.
Zastanawiam się nad kupnem kremu nawilżającego rumiankowego, na KWC w miarę dobre opinie, ale wolałabym, żeby ktoś "żywy" () coś o nim powiedział. Nawilża? Zapycha?
Ten krem i calma hlc to moje dwa ulubione kremy ziaji Rumiankowy nawilża, może nie jakoś spektakularnie, ale nawilża. Jest delikatny, mnie nie zapchał i doskonale się nadaje na dzień i na noc też. Mogę Ci polecić z czystym sercem Pod makijaż również jest w porządku.
h2o0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-12, 08:53   #338
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Aaa, dziewczyny, porażka! ten żel jest dla mnie straszny, straszny, straszny! jak tylko wklepałam pod oczy, to zaczęły mnie okropnie piec, skończyło się szybkim zmyciem żelu i łzami w oczach
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 09:48   #339
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Aaa, dziewczyny, porażka! ten żel jest dla mnie straszny, straszny, straszny! jak tylko wklepałam pod oczy, to zaczęły mnie okropnie piec, skończyło się szybkim zmyciem żelu i łzami w oczach
jaki żel ?

ja wczoraj na noc, posmarowalam cienie pod oczami Herbiką z bławatkiem, myślałam, ze moze akurat nic nie będzie. oczy zaczely mi potwornie lzawic juz po 5 minutach od wklepania kremu, a rano obudzilam sie z potwornie piekacymi i zaczerwienionymi kacikami oczu nigdy wiecej HerbikiPlant!!!
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 09:52   #340
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Wczoraj zakupiłam - żel korygujący cienie z serii Ziaja Med rozjaśniającej
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 09:55   #341
Makobratek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 521
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
ja mam ten krem i nie polecam go, strasznie zaczęła szczypać mnie twarz i pojawiło się kilka naczynek
Właśnie posmarowałam nim twarz i widzę, że mojej skórze się nie podoba taka pielęgnacja No cóż, będę szukać dalej... Dobrze, że ziajowe kremy nie kosztują po kilkadziesiąt złotych Ale chciałabym w końcu trafić na "swój" krem

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Aaa, dziewczyny, porażka! ten żel jest dla mnie straszny, straszny, straszny! jak tylko wklepałam pod oczy, to zaczęły mnie okropnie piec, skończyło się szybkim zmyciem żelu i łzami w oczach
Cytat:
Napisane przez Cogata Pokaż wiadomość
ja wczoraj na noc, posmarowalam cienie pod oczami Herbiką z bławatkiem, myślałam, ze moze akurat nic nie będzie. oczy zaczely mi potwornie lzawic juz po 5 minutach od wklepania kremu, a rano obudzilam sie z potwornie piekacymi i zaczerwienionymi kacikami oczu nigdy wiecej HerbikiPlant!!!
Dlatego ja od dobrych 7 lat jestem wierna tylko żelom Flos-leku Noszę szkła kontaktowe, mam wrażliwe oczy a te żele nigdy nie uczuliły, podrażniły Jak dla mnie bezwzględne KWC
Makobratek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-12, 09:56   #342
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

dla upewnienia, to ten, tak?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...acy-cienie.htm

też miałam go kupić, miałam nadzieję, że będzie w końcu jakiś efekt, bo po herbice nie ma zadnego :|
dobrze, ze napisalas, w takim razie, nawet szukac go nie bede.

Makobratku, zgadza się FlosLek jest bardzo delikatny, nie podraznia i nie uczula, ale dzialania tez zadnego nie widac poza tym, ze usuwa w 100% opuchlizne.

Edytowane przez Cogata
Czas edycji: 2010-05-12 o 09:57
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 10:25   #343
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Ten właśnie, szkoda, że nie zadziałał tak, jak oczekiwalam. a z flos-leku też mam, ale żel bojdajze z bławatkiem? stoi i czeka
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 11:04   #344
Makobratek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 521
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Cogata Pokaż wiadomość
dla upewnienia, to ten, tak?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...acy-cienie.htm

też miałam go kupić, miałam nadzieję, że będzie w końcu jakiś efekt, bo po herbice nie ma zadnego :|
dobrze, ze napisalas, w takim razie, nawet szukac go nie bede.

Makobratku, zgadza się FlosLek jest bardzo delikatny, nie podraznia i nie uczula, ale dzialania tez zadnego nie widac poza tym, ze usuwa w 100% opuchlizne.
Masz rację FlosLek jest dobry dla wrażliwców, którzy mają zmęczone i spuchnięte oczy głównie z powodu

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Ten właśnie, szkoda, że nie zadziałał tak, jak oczekiwalam. a z flos-leku też mam, ale żel bojdajze z bławatkiem? stoi i czeka
Oj to chyba będziesz musiała po niego sięgnąć Ja dziś zaczęłam nowe opakowanie, tego z bławatkiem

Muszę się Wam pochwalić, że kupiłyśmy z siostrą mamie na urodziny kosmetyki z koziej serii: mydło pod prysznic, balsam do ciała i krem do rąk Też marzy mi się taki zestaw
Makobratek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 11:50   #345
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Dziewczyny, czy któraś z Was miała do czynienia z czymś takim:
http://szkla.com/143_eyeye-platki-ogorkowe-na-oczy.html

???
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 11:51   #346
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Miałam ten żel z serii Med i pisałam nawet tu w tym wątku, że jak się dostanie do oka to piecze jak cholera Po jakimś czasie nauczyłam się go wklepywać pomijając okolice oka ale jak tu pomijać okolice oka jak do takich jest właśnie żel

Czy mi się wydaje, czy żele Flos Leku niosą ulgę zmęczonym, opuchniętym oczom ale nie mają właściwości przeciwzmarszczkowych?
Czas już chyba sięgnąć po coś na pierwsze zmarszczki...
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 12:17   #347
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Makobratek Pokaż wiadomość

Muszę się Wam pochwalić, że kupiłyśmy z siostrą mamie na urodziny kosmetyki z koziej serii: mydło pod prysznic, balsam do ciała i krem do rąk Też marzy mi się taki zestaw
A ktory krem kupilas? ten co jest od lat w serii, czy ten nowy skoncentrowany albo maske do rak?
jak ktorys z tych dwoch ostatnich to mozesz sprawdzic w skladzie INCI czy jest polyacrylamide? Z gory dziekuje.


Dziewczyny a ja jeszcze z pytaniem. Od dawna chcialam wyporbowac mleczko + tonik kozie mleko, ale jak bylam w Pl to albo kupilam zel olwikowy( uwielbiam serie oliwkowa, ale ten zel to dla mnie niewypal), albo kupilam mleczko do cery naczynkowej ( wkoncu taka cere posiadam), albo wyporbowalam zel tintin( bardzo pozytywne zaskoczenie dzieki lukrecji moja naczynkowa cera miala sie bardzo dobrze) i tak mi zeszlo, ze koziego mleka jeszcze nie mialam, a ze w zimie mam problemy z wysuszaniem to sobie pomyslalam, ze teraz napewno wyporbuje, ale... wlasnie w KWC kazdy pisze o normalnym uzywaniu mleczka i ze lagodzi podraznienia( co bylo by dla mnie super, bow koncu cera wrazliwa jest i latwo sie podraznia). jednak ja nie uzywam mleczka na platek. wylewam mleczko na dlon i nanosze palcami na twarz. masuje az sie makijaz rozpusci w tym i makijaz oczu i zmywam woda. Umiecie mi powiedziec czy to moleczko bedzie ok? Mleczko do cery naczynkowje szczypalo mnie w twarz ( o dziwo nie w oczy jesli dobrze pamietam) i sie zastanawiam czy ktos tez ma takie doswiadczenia z tym mleczkiem, a przy kozim mleku bylo wszystko ok. Nie bed eukrywac ze u mnie jest sklep online gdzie moge kupic troche Ziaji i Oceanica. I tak sobie pomyslalam, ze jak mi sie skonczy zakup z PL, to byl tutaj kupila( fakt ze ceny troche drozsze niz w PL) jesli kolejny wyjazd do Pl byly by odlegly. ja nawet teraz mam problemy z wysuszaniem sie cery. Po pieknej prawie leptniej pogodzie znow u mnie zimno, tak jesiennie i cera zaczyna potrzebowac wiecej pielegnacji, bez majola, ktory nawilzy i przy okazji natlusci, krem sam sobie rady nie da, a opis mleczka do demakijazu z serii kozie mleko brzmi zachecajaco.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 09:31   #348
Makobratek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 521
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
A ktory krem kupilas? ten co jest od lat w serii, czy ten nowy skoncentrowany albo maske do rak?
jak ktorys z tych dwoch ostatnich to mozesz sprawdzic w skladzie INCI czy jest polyacrylamide? Z gory dziekuje.
To jest skoncentrowany krem wybielająco-odżywczy i w składzie nie widziałam polyacrylamide, jedynie Sodium Polyacrylate. Nie wiem czy to jest to samo
Makobratek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 11:37   #349
milkNhoney
Rozeznanie
 
Avatar milkNhoney
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 946
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość

Dziewczyny a ja jeszcze z pytaniem. Od dawna chcialam wyporbowac mleczko + tonik kozie mleko, ale jak bylam w Pl to albo kupilam zel olwikowy( uwielbiam serie oliwkowa, ale ten zel to dla mnie niewypal), albo kupilam mleczko do cery naczynkowej ( wkoncu taka cere posiadam), albo wyporbowalam zel tintin( bardzo pozytywne zaskoczenie dzieki lukrecji moja naczynkowa cera miala sie bardzo dobrze) i tak mi zeszlo, ze koziego mleka jeszcze nie mialam, a ze w zimie mam problemy z wysuszaniem to sobie pomyslalam, ze teraz napewno wyporbuje, ale... wlasnie w KWC kazdy pisze o normalnym uzywaniu mleczka i ze lagodzi podraznienia( co bylo by dla mnie super, bow koncu cera wrazliwa jest i latwo sie podraznia). jednak ja nie uzywam mleczka na platek. wylewam mleczko na dlon i nanosze palcami na twarz. masuje az sie makijaz rozpusci w tym i makijaz oczu i zmywam woda. Umiecie mi powiedziec czy to moleczko bedzie ok? Mleczko do cery naczynkowje szczypalo mnie w twarz ( o dziwo nie w oczy jesli dobrze pamietam) i sie zastanawiam czy ktos tez ma takie doswiadczenia z tym mleczkiem, a przy kozim mleku bylo wszystko ok. Nie bed eukrywac ze u mnie jest sklep online gdzie moge kupic troche Ziaji i Oceanica. I tak sobie pomyslalam, ze jak mi sie skonczy zakup z PL, to byl tutaj kupila( fakt ze ceny troche drozsze niz w PL) jesli kolejny wyjazd do Pl byly by odlegly. ja nawet teraz mam problemy z wysuszaniem sie cery. Po pieknej prawie leptniej pogodzie znow u mnie zimno, tak jesiennie i cera zaczyna potrzebowac wiecej pielegnacji, bez majola, ktory nawilzy i przy okazji natlusci, krem sam sobie rady nie da, a opis mleczka do demakijazu z serii kozie mleko brzmi zachecajaco.
Używam właśnie mleczka+tonik z serii kozie mleko. Nigdy nie próbowałam metody bez wacików, więc może dziś się przekonam Ogólnie mleczko nie różni się od innych Ja nie lubię kiedy dostanie się do oka, nie odczuwam pieczenia, ale taka biała mgiełka strasznie przeszkadza. Zobaczymy jak sprawdzi się inna metoda zmywania

kupiłam wczoraj krem BioAloesowy, większe opakowanie. Po 1 zastosowaniu jest ok. Zobaczymy co dalej. Ewentualnie poleci na ciało.
Niedawno pisałam o mojej kapryśnej cerze, teraz się uspokoiła [znowu odłożylam zamówienie na serię PRO] i jest gładka, miła w dotyku a jednak te rozszerzone pory mnie osłabiają, szkoda że na to nie ma rady
__________________
Regeneracja ducha i ciała

Uczę się żyć na nowo. Tym co tu i teraz.

milkNhoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-13, 11:37   #350
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez h2o0 Pokaż wiadomość
Ten krem i calma hlc to moje dwa ulubione kremy ziaji Rumiankowy nawilża, może nie jakoś spektakularnie, ale nawilża. Jest delikatny, mnie nie zapchał i doskonale się nadaje na dzień i na noc też. Mogę Ci polecić z czystym sercem Pod makijaż również jest w porządku.
Dzięki za opinie, kupiłam go. Mam nadzieję, że będę zadowolona
ville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 14:09   #351
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Makobratek Pokaż wiadomość
To jest skoncentrowany krem wybielająco-odżywczy i w składzie nie widziałam polyacrylamide, jedynie Sodium Polyacrylate. Nie wiem czy to jest to samo
nie to nie to samo. Dziekuje na odpowiedz. Czyli sklad dla mnie ok.



Cytat:
Napisane przez milkNhoney Pokaż wiadomość
Używam właśnie mleczka+tonik z serii kozie mleko. Nigdy nie próbowałam metody bez wacików, więc może dziś się przekonam Ogólnie mleczko nie różni się od innych Ja nie lubię kiedy dostanie się do oka, nie odczuwam pieczenia, ale taka biała mgiełka strasznie przeszkadza. Zobaczymy jak sprawdzi się inna metoda zmywania

kupiłam wczoraj krem BioAloesowy, większe opakowanie. Po 1 zastosowaniu jest ok. Zobaczymy co dalej. Ewentualnie poleci na ciało.
Niedawno pisałam o mojej kapryśnej cerze, teraz się uspokoiła [znowu odłożylam zamówienie na serię PRO] i jest gładka, miła w dotyku a jednak te rozszerzone pory mnie osłabiają, szkoda że na to nie ma rady

Szkoda ze nie widzisz roznicy. Boje sie ze moze mnie szczypac jak to do cery naczynkowej. Chodz mamie kiedys podebralam z serii z wapmien i bylo mile i delikatne i takie gesciutkie, dobrze sie masowalo cere i tez dobrze sie splukiwalo. Niestety tutaj go nie dostane, jedyne zakupy w PL.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 11:53   #352
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Nowy konkurs na stronie.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 14:07   #353
milkNhoney
Rozeznanie
 
Avatar milkNhoney
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 946
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Szkoda ze nie widzisz roznicy. Boje sie ze moze mnie szczypac jak to do cery naczynkowej. Chodz mamie kiedys podebralam z serii z wapmien i bylo mile i delikatne i takie gesciutkie, dobrze sie masowalo cere i tez dobrze sie splukiwalo. Niestety tutaj go nie dostane, jedyne zakupy w PL.
Właśnie dziś zauważyłam że na mleczku kozie mleko jest napisane, że trzeba je masować a później zatrzeć wacikiem. Próbowałam i jest ok nawet, nie piecze. Masowałam później zmywałam wodą i buzia jest taka miła w dotyku a samo mleczko nie przecieka przez palce i jst przyjemne w użyciu cera nie jest wysuszona po takim demakijażu, ale włąsnie brakowało mi jeszcze uczucia świeżości i umyłam żelem, później krem i jest ok. Fajnie rozpuszcza tusz jednak musiała wytrzeć oczy wacikiem. Podoba mi się taka forma niż wacik z mleczkiem i na oko. Moja mama ma wrażliwą cerę i nie narzeka na kozie mleko do demakijażu.


o konkursie dowiedziałam się z fb, wzięłam udział i czekam na nagrodę
__________________
Regeneracja ducha i ciała

Uczę się żyć na nowo. Tym co tu i teraz.

milkNhoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 19:17   #354
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Nowy konkurs na stronie.
Wzięłam już udział Ale pewnie z marnym skutkiem
Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 20:17   #355
Meell
Zadomowienie
 
Avatar Meell
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Ja też wzięłam udział, ale nie mam szczęścia do takich rzeczy, poza tym, to chyba trzeba się wstrzelić w jakąś godzinę, tak? Tym bardziej marne szanse.
Meell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 09:16   #356
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Wzięłam już udział Ale pewnie z marnym skutkiem
ja też ja też! mam nadzieję, że nie z marnym skutkiem
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 09:24   #357
Makobratek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 521
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Ja też wzięłam udział a co mi tam

Muszę się pożalić na żel do mycia twarzy calma. Tak bardzo lubiłam go używać, miałam już drugą butelkę i okazało się, że jednak to on jest przyczyną wysypu drobnych krostek na czole i żuchwie Odkąd używam żelu rumiankowego Yves Rocher problem zniknął. A już miałam kupować krem nawilżający calma...
Makobratek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 11:26   #358
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

ja tez mialam ten problem z żelem Calma,a okazało się że krem do twarzy był ok.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 12:18   #359
uwb1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 29
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

używam kremu zjaj już od jakiegoś czasu , i jedyny krem który mnie nie uczula
uwb1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 13:57   #360
akrolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: stąd.
Wiadomości: 272
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

nie probowałam zelu ziaja calma, alee... tylk odlatego ze mialam akurat 7 a nie 9 zł i kupiłam tonik z calmy. sprawuje sie swietnie. mam jeszcze mleczko do demakijazu, krem lipidowy i krem nawlizajacy. wszystkie sobie bardzo chwale! ale zelu nie kupie. moja skora jest bardziej miekka,naczynek tak bardzo nie widac, skor ajest gladka miekka i nawilzona! moja ulubiona seria!
__________________
bum szakalaka
akrolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-06 13:23:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:03.