Zostan ambasadorka garnier czysta skora- teraz kolej na mnie! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Zostań ambasadorką Garnier

Notka

Zostań ambasadorką Garnier Jedyna, niepowtarzalna okazja aby zostać ambasadorką Garnier. Weź udział w naszej akcji i wygraj wspaniałe nagrody.

 
 
Narzędzia
Stary 2009-02-22, 21:05   #1
agulaa16
Raczkowanie
 
Avatar agulaa16
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 74

Zostan ambasadorka garnier czysta skora- teraz kolej na mnie!


Hej!
Przegladam od paru dni wasze watki i zbieram sie w sobie,zeby napisac tez swoj indywidualny program pielegnacjyny. Ale czy sie uda? Zobaczymy!

Mam 18 lat i mieszana cere. W strefie T duzo zaskornikow otwartch jak i zamknietych oraz co jakis czas pryszcze(glownie po czekoladzie i ostrych przyprawach). Natomiast policzki sa przesuszone, tworza sie na nich widoczne liszaje.
Rano:
Gdy juz sie obudze ide z zamknietymi jeszcze oczami do lazienki. Myje zeby a potem plukam twarz zimna woda,zeby sie obudzic w koncu! I oczywiscie musze umyc twarz pokryta warstewka kurzu, potu i innych roznosci- robie to zelem firmy Loreal Pure Zone z peelingiem. Jak ktos jest zainteresowany to link --> https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...eelingiem.html .
Juz wlasciwie doszlam do konca tego wspanialego zelu. Super radzi sobie z tym co trzeba zmyc i ma przyjemne kuleczki ktore pobudzaja mnie do zycia (bardziej moja twarz ;p) i jeszcze do tego pomagaja usuwac zaskorniki ktorych ostatnio przybywa... A ze lubie zmiany to chyba bede szukala jakiegos innego ale nie koniecznie lepszego zelu i w koncu do niego wroce cdn.


---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Po porannej pielegnacji ktora trwa doslownie 5 min. robie lekki makijaz. Moj najukochanszy podklad to Lirene Dermoprogram City Matt odcien naturalny(https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ra-wersja.html). Uwielbiam go i nie opuszcze az do smierci . Maluje oczka lekko a czasem mocniej w zaleznosci od nastroju i smigam na sniadanko. Obowiazkowo moje ulubione musli z mlekiem. A przed wyjsciem wazelina na usta i lece do szkoly.

W ciagu dnia przypudruje czasem twarz.

Wieczorem;
Na poczatku zmywam makijaz oczu jak i calej twarzy Mleczkiem do demakijazu Garnier Podstawa Pielegnacji (https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ra-wersja.html) az wacik bedzie czysty oczwiscie ;p Mleczko superrr zmywa majikaz. Nie zosatje nawet kawaleczek tuszu czy kredki. DObrze takze dziala na twarz, ale u mnie niestety powoduje powstawanie zaskornkow. Moze dlatego,ze juz pozniej nie myje twarzy zelem.
Juz bez makijazu ide wziac szybki prysznic. Nastepnie nakladam na twarz krem Garnier Podstawa Pielegnacji Regenerujacy (https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ra-wersja.html). Ten kremik to prawdziwe ukojenie dla mojej skory potraktowanej woda podczas brania prysznicu. super sie wchlania i wystarczy tylko kropelka na cala twarz. Rano buzia jest wypoczeta. A po dluzszym stosowaniu moge powiedziec,ze naprawde regeneruje. Zmniejszyl ilosc przebarwien po tradzikowych. Godny polecenia!
Gdy odprawie wieczorny rytulal ide spac. Wczesniej dla relaksu slucham muzyki


---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Tak wyglada moja codzienna pielegnacja.
A co do 'wspomagaczy urody' stawiam na naturalnosc.

Jako peelingu uzywam co kilka dni cukru(ok.2 lyzeczki plus kilka kropel cytryny). Fajnie zluszcza.

Maseczki jakie uzywam to:

Miodowa:
Zwykly miod pszczeli(ale nie ze sklepu) nakladam na twarz a takze na usta. NAwilzenie i odzywienie gwaratnowane.Najlepiej uzywac w plynnej wersji.

Drozdzowa:
lekko podgrzane mleko, drozdze, czasem troche cytryny. A gdy nie mam mleka to dodaje troche wody mineralnej. Zmywam po 15 min letnia woda.

Jako peelingu do ciala uzywam garsc soli plus olej roslinny a pozniej balsamik.

Codziennie pije takze zielona herbate i miete.

Z ta naturalnoscia to tak nie do konca, bo czasem pozwole sobie na maseczke nawilzajaca z Avonu. Nie znalazlam jej linku na KWC. Nie nawilza jakos spektakularnie,ale zawsze cos. Uzywam ja glownie dla pieknego zapachu.

A ze jestem len i niekiedy nie chce mi sie 'bawic' w domowe maseczki kupuje maseczki w saszetkach. Przeroznych firm. Jakie wpadna mi w rece. Oczywiscie dostosowane do mojej cery

Siedze i mysle,ale to chyba wszystko co chcialam napisac.

Mam nadzieje,ze jeszcze nie spicie z nudow przed monitorem.
Jak macie jakies pytania to smialo.
Dziekuje za uwage

__________________
Zapuszczam wlosy xDD


"Odnalazlam aniola. Spojrzalam w jego dumne oczy i ujrzalam smutek..."
agulaa16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 18:57   #2
megie
Zadomowienie
 
Avatar megie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 830
Dot.: Zostan ambasadorka garnier czysta skora- teraz kolej na mnie!

Ogólnie bardzo fajnie napisane. Szybko się czyta, ale na towim miejscu zwróciłam bym uwagę na oprawę graficzną aby przyciągnąć uwagę .
Ja piję dwa razy dziennie herbatkę z bratka .
Powodzenia w dalszym pisaniu .

Ja tez się zbieram żeby założyć swój wątek, ale jakoś nie mam motywacji ... ;P
megie jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Zostań ambasadorką Garnier


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:40.