bardzo glebokie zaskorniki i twarda skora - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-22, 21:34   #1
aladonaa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 12

bardzo glebokie zaskorniki i twarda skora


witam. przepraszam ze zakladam nowy watek ale od 4 miesiecy mam zepsuty komputer i nie mam bbardzo jak przeczytac wszystkie watki.
otoz moj problem jest taki ze mam bardzo gruba skore zwlaszcza na czole i tam mam najwiecej glebokich zaskornikow ktoorych nie jestem w stanie sie pozbyc. nawet Kosmetyczka nie jest poniewaz nic sie nie da przez taka skore wycisnac. nakluwala mnie igla i dopiero wyciskala( czy moge tak sprobowac robic w domu? oczywiscieee zachowujac odpowiednia higiene) mam tez pryszcze ropne i pelno bialych zaskornikow. gdy ostatni raz zmienilam kosmetyczke to jak tylko zobaczyla moja twarz to odrazu stwierdzila ze to skaza bialkowa. teraz juz prawie nie jjem bialka ale spozywalam go bardzo duzo wiec mysle ze szybko sie tych zaskornikow nie pozbede.kilka miesiiecy napewno bede wydalac ten nadmiiar bialka. biore tabletki oczyszczajace z toksyn , tabletki drozdzowe, codziennie pije 2 szklanki naparu z pokrzywy,myje twarz zelem oczyszczajacym ale zamiast wody z kranu uzywam naparu z bratka. krem przeciwtradzikowy hialuronowy od kosmetyczki i serum hialuronowe na tradzik.chodzilam tez na leczenie laserowe z oczyszczaniem manualnym ale nie pomoglo.teraz mam zamiar isc na mikrodermabrazje ale watpie ze pomoze. nie piszcie ze powinnam isc do dermatologa bo on mi skory nie pomoze oczysciic. moze macie jakiies sposoby zeby zmiekczyc skore zeby ja mozna bylo oczyscic z tych okropnycch zaskornikow?
aladonaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 21:59   #2
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: bardzo glebokie zaskorniki i twarda skora

Jeśli to skaza białkowa to co do oczyszczania organizmu pewnie pomógł by ci lekarz.
Nie bawiłabym się igłą w domu bo nie masz tam sterylnego otoczenia.
Nawet jeśli miałabyś sterylną igłę.
W skażonym zwykłymi bakteriami otoczeniu możesz sobie nawet wszczepić gronkowca. Jeśli coś robić to w gabinecie, najlepiej w gabinecie medycyny estetycznej i pod kontrolą lekarza a nie tylko kosmetyczki.

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

Ponoć na skazę białkową pomaga aloes:
http://www.skazabialkowa.pl/leczenie...encjonalne.php
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 07:03   #3
InkaNovinka
Raczkowanie
 
Avatar InkaNovinka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: R-m
Wiadomości: 121
Dot.: bardzo glebokie zaskorniki i twarda skora

Idź do lekarza - może dietetyka? Podejrzewam, że należy zmienić dietę. Nie zdajemy sobie sprawy jak często zła dieta wpływa negatywnie na stan naszej skóry. Ktoś Ci zalecił te napary, tabletki itp. czy to była Twoja decyzja? Kosmetyczka to nie lekarz, może dać sugestię, że może to być skaza białkowa, ale wcale nie musi. Człowiek jest omylny, a na takie tematy najwięcej wie lekarz specjalista. Dermatolog Ci z pewnością coś poradzi. My nie mamy możliwości dokładnego obejrzenia stanu Twojej skóry.
__________________
Jestem odpowiedzialna za to, co powiedziałam, nie za to, co zrozumiałaś.
InkaNovinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 12:03   #4
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: bardzo glebokie zaskorniki i twarda skora

A do lekarza bym na Twoim miejscu wybrała bo to nie musi być trądzik a może być np. półpasiec i może być potrzebny antybiotyk antywirusowy na receptę.
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:43.