Moc pozytywnego myślenia - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-07, 20:38   #3331
Immaginary
Zadomowienie
 
Avatar Immaginary
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Poznań/Kielce
Wiadomości: 1 270
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

A ja zrobiłam dzisiaj dobry uczynek! Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że pomogłam osobie, która najmniej chyba na tą pomoc zasługiwała. Osobie, przez którą ostatnimi czasy czułam się bardzo skrzywdzona. Ale stwierdziłam, że to pomoże mi dużo bardziej niż duszenie w sobie niechęci i nienawiści. I wiecie co? To naprawdę działa! Wyciągnięcie ręki jest naprawdę tryliard razy lepsze niż jakakolwiek zemsta
__________________
Poszukuję odlewek!
Dark Extacy, Chocolovers i Angel Violette
Immaginary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 20:47   #3332
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Po wyprowadzce od exa, zaczęłam wizualizować sobie nieco swoje życie. Mimo, że było mi cieżko, bo musiałam zakopać stare życie, to staralam sie byc taka, taka...noooo, za***ista
1.Zawsze umalowana jak ta lala (no wiecie co mam na myśli), ciuchy starannie dobrane, pachnąca i zadbana;
2. Uśmiechnięta i przyjazna (co raz więcej miewałam propozycji przez to na wyjście na piwko, czy w ogóle na spotkania);
3. Realizacja swoich potrzeb- oczywiście cały czas z głową w chmurach- to ja jestem najważniejsza, liczy się moje hobby, samorealizacja;
4. Wizualizacja przyszłego faceta-czyli przeciwieństwo mojego byłego
5. Nie określanie niczego w czasie (ani za miesiąc, ani za rok), po prostu wszystko się zdaży, kiedy nadejdzie pora na to odpowiednia.

Jeśli chodzi o mojego chłopaka, jest takim właśnie przeciwieństwem-spokojny, kochany, czuły,bla bla, takie tam, ale taki o jakim myślałam właśnie. Byłam nastawiona pozytywnie a jednocześnie PEWNA, że NA PEWNO, że na 100% będę z facetem, który spełni moje oczekiwania.
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 20:52   #3333
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez Mocny Akcent Pokaż wiadomość
Po wyprowadzce od exa, zaczęłam wizualizować sobie nieco swoje życie. Mimo, że było mi cieżko, bo musiałam zakopać stare życie, to staralam sie byc taka, taka...noooo, za***ista
1.Zawsze umalowana jak ta lala (no wiecie co mam na myśli), ciuchy starannie dobrane, pachnąca i zadbana;
2. Uśmiechnięta i przyjazna (co raz więcej miewałam propozycji przez to na wyjście na piwko, czy w ogóle na spotkania);
3. Realizacja swoich potrzeb- oczywiście cały czas z głową w chmurach- to ja jestem najważniejsza, liczy się moje hobby, samorealizacja;
4. Wizualizacja przyszłego faceta-czyli przeciwieństwo mojego byłego
5. Nie określanie niczego w czasie (ani za miesiąc, ani za rok), po prostu wszystko się zdaży, kiedy nadejdzie pora na to odpowiednia.

Jeśli chodzi o mojego chłopaka, jest takim właśnie przeciwieństwem-spokojny, kochany, czuły,bla bla, takie tam, ale taki o jakim myślałam właśnie. Byłam nastawiona pozytywnie a jednocześnie PEWNA, że NA PEWNO, że na 100% będę z facetem, który spełni moje oczekiwania.
jestem Twoją fanką!!

kurcze też planowałam się zrobić na za***ista laskę pod względem wyglądu, nastawienia do świata itp, ale jednak kurcze brak mi motywacji, jakieś kopa do działania
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 21:07   #3334
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
jestem Twoją fanką!!

Ojjj bo to nie takie proste. Trzeba dać sobie duuużo czasu i samodyscypliny. I wcale nie jestem w tym perfekcyjna czasem dopadaja mnie doły, w dodatku łapie mnie paraliz wsrod ludzi, cala sie trzese...i teraz nad tym musze popracowac.

Cierpliwości, samozaparcia i pewności siebie życzę

Hmmm co mi pomogło? czytałam pozytywne książki o motywowaniu, o zrozumieniu facetów, o pozytywnym myśleniu; odeszłąm od faceta-debila (jak czytam niektóre wątki dziewczyn, które tkwią w chorych związkach to nóż sie w kieszeni otwiera); zaczęłam myśleć o sobie, dążyć do tego co sprawia mi radość i satysfakcję.
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 23:58   #3335
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Dzisiaj widziałam jego - faceta, o którym wcześniej pisałam, że wizualizowałam spotkanie z nim przez dobre kilka miesięcy, aż musiało mnie to spotkać, gdy wyglądałam kompletnie niewyjściowo Widzieliśmy się, bo wiedziałam, że będzie tam, gdzie ja. Właściwie to wiedziałam, że tam będzie i celowo poszłam głównie po to, żeby go zobaczyć. Nie wiem, po co, w końcu on nie jest dla mnie i doskonale to wiem. Chyba to właśnie mnie pociąga. I wiecie, chyba przeszła mi faza na niego. Już nie miałam dreszczy, gdy na mnie spoglądał.

Mocny Akcent, marzę o takim uczuciowym mega pozytywnym huraganie
Chcę fajerwerków, nie bawię się w półśrodki. Już nie.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 09:32   #3336
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

No to jest zaleta toksycznych związków, po takim odechciewa ci się byle jakiego faceta i zaczynasz patrzeć na najlepsze opcje
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 10:02   #3337
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez Mocny Akcent Pokaż wiadomość

odeszłąm od faceta-debila (jak czytam niektóre wątki dziewczyn, które tkwią w chorych związkach to nóż sie w kieszeni otwiera);
też tak mam

Cytat:
Napisane przez KawaMarcepanowa Pokaż wiadomość
No to jest zaleta toksycznych związków, po takim odechciewa ci się byle jakiego faceta i zaczynasz patrzeć na najlepsze opcje
ja po takim związku, to zrobiłam się mega wybredna
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-08, 10:54   #3338
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez Celestia Pokaż wiadomość


ja po takim związku, to zrobiłam się mega wybredna
Ja też to widzę u siebie
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 12:55   #3339
a_s_a
Raczkowanie
 
Avatar a_s_a
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 273
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Większość osób ma za sobą nie udane związki, mniej lub bardziej. Sama przez kilka lat tkwiłam w związku, który kompletnie nie miał sensu. W końcu zauważyłam, że już coś się skończyło i postanowiłam to zakończyć. Pomocną osobą okazał się mój też teraz już były, którego właśnie wtedy poznałam. Często myślę, że to nie był przypadek. Mimo, że nam się nie udało to bardzo się cieszę, że dzięki niemu udało mi się zmienić otoczenie i zaczęłam żyć inaczej. Dziś wiem jednak, że po takich nie udanych związkach bardzo łatwo popełnić dużo błędów. Wiążąc się z nowa osobą widziałam w nim same zalety, w porównaniu z poprzednim facetem on był taki idealny zupełnie inny, aż za dobry. Dopiero po jakimś czasie zauważyłam wiele wad i zaczęło mi to przeszkadzać, bo przecież miało już być tak pięknie, a tu niestety oczy się otwierają i niespodzianka. I tu dochodzimy do punktu, którego nie rozumiem. Bo skoro widzę te wady i wiem o wielu rzeczach na jego temat, które nie świadczą o nim za dobrze to czemu mi tak źle, że już nie jesteśmy razem. Hmm życie jest skomplikowane. Teraz często wydaje mi się, że będę już sama. Ta myśl nie jest przyjemna w dodatku gdy ktoś ma niska samoocenę i jest tak krytyczny co do siebie jak ja.
a_s_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 13:01   #3340
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Czas robi swoje. Cierpliwość jest dobrym doradcą, a nie pośpiech. I widzisz, nic nie dzieje się bez przyczyny, a co nas nie zabije to wzmocni. Zawsze to powtarzam w ciężkich chwilach i pomaga.
Wczoraj rozmawiałam z bardzo sympatycznym człowiekiem, byłym mnichem w tybetańskim klasztorze o karmie, przeznaczeniu Szkoda, że to była tylko chwilka i wokół nas było dużo osób, przy których krępowałam się swobodnie rozmawiać. Lubię takie pozytywne momenty.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 15:50   #3341
gunia17
Raczkowanie
 
Avatar gunia17
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 281
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

siemanko
mam nadzieję, że mogę się dołączyć do wątku.
Ja również wierzę w potęgę naszej podświadomości, w pozytywne myślenie.
Wielokrotnie spełniły mi się (chociaż wydawało mi się, że jest to niemożliwe) moje marzenia, wyobrażenia.
Myślałam, że jest jeszcze parę osób, które wizualizują swoją przyszłość, ale nie myślałam, że jest nas aż tyle.

gunia17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-08, 15:52   #3342
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Czas robi swoje. Cierpliwość jest dobrym doradcą, a nie pośpiech. I widzisz, nic nie dzieje się bez przyczyny, a co nas nie zabije to wzmocni. Zawsze to powtarzam w ciężkich chwilach i pomaga.
ja też sobie zawsze to powtarzam
Cytat:
Napisane przez gunia17 Pokaż wiadomość
siemanko
mam nadzieję, że mogę się dołączyć do wątku.
Ja również wierzę w potęgę naszej podświadomości, w pozytywne myślenie.
Wielokrotnie spełniły mi się (chociaż wydawało mi się, że jest to niemożliwe) moje marzenia, wyobrażenia.
Myślałam, że jest jeszcze parę osób, które wizualizują swoją przyszłość, ale nie myślałam, że jest nas aż tyle.

witaj
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 16:12   #3343
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

mogę się do was dobić? co jakiś czas tu zaglądam.
za chwilę wyjeżdżam do Portugalii na sesję, gdzie studiuję i staram się wizualizować sobie powodzenie, chociaż strasznie się boję i stresuję. koszmar!
__________________
Włosomaniaczka


biia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 16:15   #3344
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez biia Pokaż wiadomość
mogę się do was dobić? co jakiś czas tu zaglądam.
za chwilę wyjeżdżam do Portugalii na sesję, gdzie studiuję i staram się wizualizować sobie powodzenie, chociaż strasznie się boję i stresuję. koszmar!
do Portugalii? no nieźle
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 18:19   #3345
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Moje motto brzmi - nic nie dzieje się bez przyczyny i jestem zdania, że nawet najgorsze sytuacje czegoś nas uczą i dają nam drugą szansę.
Może nie jestem jakąś skrajną optymistką, ale staram się wierzyć, że będzie dobrze, bo po co martwić się na zapas
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 18:40   #3346
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez Celestia Pokaż wiadomość
do Portugalii? no nieźle
to tylko tak dobrze brzmi niestety bikini nie mam co brać
__________________
Włosomaniaczka


biia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 19:36   #3347
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Moje motto brzmi - nic nie dzieje się bez przyczyny i jestem zdania, że nawet najgorsze sytuacje czegoś nas uczą i dają nam drugą szansę.
Może nie jestem jakąś skrajną optymistką, ale staram się wierzyć, że będzie dobrze, bo po co martwić się na zapas
Ja też tak myślę
Cytat:
Napisane przez biia Pokaż wiadomość
to tylko tak dobrze brzmi niestety bikini nie mam co brać
A jak się tam znalazłaś? Erasmus? Opowiadaj
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 19:46   #3348
gunia17
Raczkowanie
 
Avatar gunia17
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 281
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

codziennie przed snem wizualizujecie sobie przyszłość?

a powiedzcie mi jeszcze: jak się motywujecie, kiedy coś Was bardzo zniechęci ?
pozdrowienia dla wszystkich pozytywnie myślących (; !!!
gunia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 21:48   #3349
Immaginary
Zadomowienie
 
Avatar Immaginary
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Poznań/Kielce
Wiadomości: 1 270
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Moje motto brzmi - nic nie dzieje się bez przyczyny i jestem zdania, że nawet najgorsze sytuacje czegoś nas uczą i dają nam drugą szansę.
Może nie jestem jakąś skrajną optymistką, ale staram się wierzyć, że będzie dobrze, bo po co martwić się na zapas
Zazdroszczę takiego sposobu myślenia, sama bym chciała zacząć tak pojmować rzeczywistość
Zawsze gdy coś mi nie wyjdzie, albo znajdę się w złym miejscu o złym czasie, to zaczynam gdybać. Strasznie mnie to nerwi, wprowadza zazwyczaj w grobowy nastrój, ale jakoś nie jestem w stanie z siebie wykorzenić tej upierdliwej cechy

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

Cytat:
Napisane przez gunia17 Pokaż wiadomość
codziennie przed snem wizualizujecie sobie przyszłość?

a powiedzcie mi jeszcze: jak się motywujecie, kiedy coś Was bardzo zniechęci ?
pozdrowienia dla wszystkich pozytywnie myślących (; !!!
Gdy coś mnie bardzo zniechęci, to zawsze daje sobie jeden dzień na totalne biadolenie i jojczenie. I gdy się już tak wybiadolę i wyjojczę, to dochodzę do wniosku, że wcale nie jest tak źle i da się wszystko naprawić
__________________
Poszukuję odlewek!
Dark Extacy, Chocolovers i Angel Violette
Immaginary jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-09, 08:14   #3350
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez gunia17 Pokaż wiadomość
codziennie przed snem wizualizujecie sobie przyszłość?
bardzo często
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 08:52   #3351
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez gunia17 Pokaż wiadomość
codziennie przed snem wizualizujecie sobie przyszłość?

a powiedzcie mi jeszcze: jak się motywujecie, kiedy coś Was bardzo zniechęci ?
pozdrowienia dla wszystkich pozytywnie myślących (; !!!
Może nie codziennie, ale często snuję plany o przyszłości. Marzę, żeby było tak czy inaczej. Jak ja się motywuję.. Hm. Zazwyczaj motywuje mnie coś dobrego, np jeśli mam paskudny dzień, za oknem zaświeci słońce, włączę sobie muzykę albo jakiś fajny program/film lub pogadam z przyjaciółką i jest lepiej. Albo trochę sobie potrwam w takiej beznadziejności i samo przechodzi


Immaginary też czasami gdybam i gdy robię to za długo, to w końcu humor mi się psuje, bo przychodzą mi do głowy najgorsze scenariusze. Ale moje noworoczne motto bardzo mi się podoba i jest odpowiednie do mojej obecnej sytuacji
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 10:58   #3352
a_s_a
Raczkowanie
 
Avatar a_s_a
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 273
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

No i stało się. Nie wytrzymałam wczoraj. Były się odezwał i tym razem mu odpisałam, a potem się tym wszystkim gryzłam. Krzątałam się po domu, oglądałam jakieś filmy i w końcu stwierdziłam, że tak dalej być nie może że on się odezwie a ja będę miała cały dzień rozwalony i napisałam mu to co zamierzałam wcześniej, że chciałabym zerwać na jakiś czas kontakt i że ma do mnie nie pisać. Napisał, że mnie rozumie, że muszę sobie to wszystko jakoś poukładać i odzwyczaić się od niego. Byłam wściekła, ale było mi to potrzebne. Może teraz będzie łatwiej. Chyba dobrze zrobiłam.
a_s_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 11:15   #3353
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Ja też tak myślę


A jak się tam znalazłaś? Erasmus? Opowiadaj
tak Erasmus. chyba nie była to dobra decyzja, skoro nie chcę tam jechać. ale muszę. mam egzaminy.

Cytat:
Napisane przez gunia17 Pokaż wiadomość
codziennie przed snem wizualizujecie sobie przyszłość?

a powiedzcie mi jeszcze: jak się motywujecie, kiedy coś Was bardzo zniechęci ?
pozdrowienia dla wszystkich pozytywnie myślących (; !!!
ja bym nazwała to, że marzę sobie przed snem
a jak mnie zniechęci, to mówię pacierz. często pomaga
__________________
Włosomaniaczka


biia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 12:38   #3354
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez a_s_a Pokaż wiadomość
Byłam wściekła, ale było mi to potrzebne. Może teraz będzie łatwiej. Chyba dobrze zrobiłam.
Bardzo dobrze zrobiłas. NIech on wie, a Ty małymi kroczkami zaczynaj nowe życie. Lepsze życie
Cytat:
Napisane przez biia Pokaż wiadomość
tak Erasmus. chyba nie była to dobra decyzja, skoro nie chcę tam jechać. ale muszę. mam egzaminy.
Baaardzo dobra. Ja miałam taką szansę 3 lata temu. Ale nie skorzystałam, bo miałam "kochającego"chłopaka . Żałuję, że nie skorzystałam, bo to naprawdę wielka przygoda. Mam kilku znajomych, którzy byli w Danii, Hiszpanii, Irlandii. Część tam została

Cytat:
Napisane przez biia Pokaż wiadomość
ja bym nazwała to, że marzę sobie przed snem
a jak mnie zniechęci, to mówię pacierz. często pomaga

Co do pacierza, to też miałam tak....i naprawdę się pozytywnie nastrajałam. NIe wiem dlaczego, ale teraz coś ciężko u mnie w tych sprawach...

Edytowane przez Mocny Akcent
Czas edycji: 2011-01-09 o 12:41
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 12:41   #3355
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

ja swojego chłopaka namówiłam na wyjazd ze mną teraz oboje uczymy się ciężko. ale przynajmniej razem
__________________
Włosomaniaczka


biia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 12:48   #3356
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

A czemu Ci się nie podoba? Co studiujesz?

Ja to bym chciała wziąć udział w Erasmusie, ale studenci zaoczni chyba nie mają takiej możliwości, a zresztą u mnie problem z językiem.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 13:08   #3357
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

informatykę.
i problem jest, boo mam dużo nauki i zero taryfy ulgowej jak do tej pory (może na sesję się zreflektują?). jechałam na wakacje a tu taka niespodzianka :/
poza tym, oni nie mają ogrzewania centralnego... i w listopadzie i grudniu strasznie wymarzłam nawet dogrzewając się piecykiem na prąd...

zimno bym przebolała, gdybym nie musiała siedzieć w domu i się uczyć i robić projekty, a tak, to same widzicie...
__________________
Włosomaniaczka


biia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 13:32   #3358
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez Mocny Akcent Pokaż wiadomość

Co do pacierza, to też miałam tak....i naprawdę się pozytywnie nastrajałam. NIe wiem dlaczego, ale teraz coś ciężko u mnie w tych sprawach...
Ja ostatnio modle się codziennie, nie wiem jak to wytłumaczyć, ale wiele mi to daje
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 13:51   #3359
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Nie mogę zabrać się za naukę... Ech, najgorzej zacząć. Ale nie, dzisiaj MUSZĘ zacząć.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 15:34   #3360
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Paula, u mnie to samo
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:26.