Sprawdzanie miłości u wróżki - wierzyć czy nie??? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-19, 11:16   #31
wandaweranda
Zakorzenienie
 
Avatar wandaweranda
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 227
Dot.: Sprawdzanie miłości u wróżki - wierzyć czy nie???

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
Serio wróżka za kasę ma ci powiedzieć, że należy omijać popaprańców, patologicznych kłamców, zazdrośników, zajętych, takich z pociągiem do agresji, alkoholu i prochów oraz kobiet????
no właśnie. Chętnie zrobimy to my, wizażanki, robimy to niezmordowanie przy każdym tego typu wątku. I to gratis.
Ale nie, człowiek se mysli, że jak zapłaci, to większa szczerość jest, a rady cenniejsze
wandaweranda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 12:26   #32
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Sprawdzanie miłości u wróżki - wierzyć czy nie???

Cytat:
Napisane przez wandaweranda Pokaż wiadomość
Ale nie, człowiek se mysli, że jak zapłaci, to większa szczerość jest, a rady cenniejsze

ja nigdy nic nie płaciłam, ani złotówki
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 14:42   #33
Ola866
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3
Dot.: Sprawdzanie miłości u wróżki - wierzyć czy nie???

Cytat:
Napisane przez wandaweranda Pokaż wiadomość
no właśnie. Chętnie zrobimy to my, wizażanki, robimy to niezmordowanie przy każdym tego typu wątku. I to gratis.
Ale nie, człowiek se mysli, że jak zapłaci, to większa szczerość jest, a rady cenniejsze
Bo widocznie Wizażanki są najlepszymi wróżkami ;-)
Heh, z resztą jak mówi wróżbita maciej miłość ma zawsze szanse http://www.youtube.com/watch?v=6t12q..._order&list=UL

Wiecie o czym ja mówię ;-)
Ola866 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 14:51   #34
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Sprawdzanie miłości u wróżki - wierzyć czy nie???

Jeśli ktoś się uważa za jasnowidza, wróżkę, czarownicę i te pe bądź zna osobę o zdolnościach paranormalnych, to serdecznie zapraszam do Randiego http://pl.wikipedia.org/wiki/James_Randi

Tysiące zgłoszeń i jakoś nikomu niczego nie udało się udowodnić.

Współczuję tylko wyrzucanych w błoto pieniędzy, do psychologa bodajże można udać się również na NFZ.
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 22:07   #35
Immaginary
Zadomowienie
 
Avatar Immaginary
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Poznań/Kielce
Wiadomości: 1 270
Dot.: Sprawdzanie miłości u wróżki - wierzyć czy nie???

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
Jeśli ktoś się uważa za jasnowidza, wróżkę, czarownicę i te pe bądź zna osobę o zdolnościach paranormalnych, to serdecznie zapraszam do Randiego http://pl.wikipedia.org/wiki/James_Randi

Tysiące zgłoszeń i jakoś nikomu niczego nie udało się udowodnić.

Współczuję tylko wyrzucanych w błoto pieniędzy, do psychologa bodajże można udać się również na NFZ.
Zadziwiają mnie ludzie tak ślepo zapatrzeni w racjonalizm, którzy wierzą w to, że nie ma zjawiska dla nich niezrozumiałego. To podejście skrajnie egoistyczne i naiwne, szczególnie zważywszy na to jak ograniczoną w gruncie rzeczy istotą jest człowiek

Psychologia jest tylko jednym z aspektów, które składają się na cechy wartej uwagi wróżki. Poza tym ja sama nie jestem zwolenniczką zostawiania gigantycznych kwot pieniędzy u takich pań, szczególnie gdy mamy do czynienia z kimś, kogo nie darzymy zaufaniem. A już kompletnie nie rozumiem wróżenia nieznajomej osobie przez internet. Nie dość że drogie toto makabrycznie, to jeszcze w wielu przypadkach nieskuteczne. Ja osobiście wierzę, że do wróżenia niezbędny jest osobisty kontakt i tego się trzymam.
Pani, którą odwiedzam nigdy nie kazała sobie płacić, wręcz nigdy nie chciała przyjmować ode mnie zapłaty, wiedząc że jestem studentką. Poza tym ma u mnie kredyt zaufania i moim skromnym zdaniem jest warta nawet najbardziej kolosalnych pieniędzy, bo jest naprawdę znakomita w tym co robi
__________________
Poszukuję odlewek!
Dark Extacy, Chocolovers i Angel Violette
Immaginary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 22:20   #36
Czarny Wilk
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Arizona, Utah, Kolorado i inne stany
Wiadomości: 238
GG do Czarny Wilk
Dot.: Sprawdzanie miłości u wróżki - wierzyć czy nie???

Skoro tyle kobiet wierzy w takie rzeczy, to może rzucę studia i zostanę wróżbitą. Jak myślicie, czy jako facet byłbym odmianą w tym mocno sfeminizowanym zawodzie i miałbym sporo klientek z powodu innej płci?
Czarny Wilk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 22:50   #37
3asiex
Zadomowienie
 
Avatar 3asiex
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 169
Dot.: Sprawdzanie miłości u wróżki - wierzyć czy nie???

Cytat:
Napisane przez Czarny Wilk Pokaż wiadomość
Skoro tyle kobiet wierzy w takie rzeczy, to może rzucę studia i zostanę wróżbitą. Jak myślicie, czy jako facet byłbym odmianą w tym mocno sfeminizowanym zawodzie i miałbym sporo klientek z powodu innej płci?
A moze bys tak przestal szydzic z tego?
To co w to dana osoba wierzy to indywidualna sprawa. I nalezy sie temu szacunek. Chcesz sobie na tym ukrecic biznes droga wolna ale majac takie podejscie do 'innej plci' niewiele zyskasz. O biedne i glupie dziewczyny lataja do wrozek z kazdym problemem a ja cudny osobnik plci przeciwnej bede na tym trzepal kase. Trzep sobie co innego, a ewentualne pomaganie ludziom zostaw osobom kompetentnym. I dla mnie bez roznicy jest to czy ktos z pomoca tarota czy z mgr-em z psychologii danej osobie doradzi, wazne zeby nie wpakowal w gorsze bagno.
__________________
Love Is A Losing Game...

Miałem taki piękny sen, że byłem ostatnim ssakiem na ziemi.(Mort: a ja w nim byłem?) Tak ale jako padlina.

3asiex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-20, 23:07   #38
Czarny Wilk
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Arizona, Utah, Kolorado i inne stany
Wiadomości: 238
GG do Czarny Wilk
Dot.: Sprawdzanie miłości u wróżki - wierzyć czy nie???

Cytat:
Napisane przez 3asiex Pokaż wiadomość
A moze bys tak przestal szydzic z tego?
To co w to dana osoba wierzy to indywidualna sprawa. I nalezy sie temu szacunek.
Oddaję szacunek. Nawet chciałbym zostać wróżbitą!

Cytat:
Chcesz sobie na tym ukrecic biznes droga wolna ale majac takie podejscie do 'innej plci' niewiele zyskasz. O biedne i glupie dziewczyny lataja do wrozek z kazdym problemem a ja cudny osobnik plci przeciwnej bede na tym trzepal kase.
Właśnie tak myślę! Taki psycholog bez mgr.

Cytat:
Trzep sobie co innego, a ewentualne pomaganie ludziom zostaw osobom kompetentnym. I dla mnie bez roznicy jest to czy ktos z pomoca tarota czy z mgr-em z psychologii danej osobie doradzi, wazne zeby nie wpakowal w gorsze bagno.
Wróżbita i komptenecja, ciekawe. Mogłem iść na psychologię, a potem zostać wróżbitą!
Czarny Wilk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 23:09   #39
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: Sprawdzanie miłości u wróżki - wierzyć czy nie???

Cytat:
Napisane przez Czarny Wilk Pokaż wiadomość
Skoro tyle kobiet wierzy w takie rzeczy, to może rzucę studia i zostanę wróżbitą. Jak myślicie, czy jako facet byłbym odmianą w tym mocno sfeminizowanym zawodzie i miałbym sporo klientek z powodu innej płci?
Myślisz, że bycie samcem wystarczy?? Swoją drogą przez tego typu podejście, opinie o wróżkach są jakie są. Bo ktoś wymyślił, że będzie trzepał kasę, opowiadając ludziom głupoty, które wymyśla na poczekaniu.

Cytat:
Napisane przez 3asiex Pokaż wiadomość
A moze bys tak przestal szydzic z tego?
To co w to dana osoba wierzy to indywidualna sprawa. I nalezy sie temu szacunek. Chcesz sobie na tym ukrecic biznes droga wolna ale majac takie podejscie do 'innej plci' niewiele zyskasz. O biedne i glupie dziewczyny lataja do wrozek z kazdym problemem a ja cudny osobnik plci przeciwnej bede na tym trzepal kase. Trzep sobie co innego, a ewentualne pomaganie ludziom zostaw osobom kompetentnym. I dla mnie bez roznicy jest to czy ktos z pomoca tarota czy z mgr-em z psychologii danej osobie doradzi, wazne zeby nie wpakowal w gorsze bagno.
Zgadzam się w 100%.
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 23:26   #40
3asiex
Zadomowienie
 
Avatar 3asiex
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 169
Dot.: Sprawdzanie miłości u wróżki - wierzyć czy nie???

Cytat:
Napisane przez Czarny Wilk Pokaż wiadomość
Oddaję szacunek. Nawet chciałbym zostać wróżbitą!



Właśnie tak myślę! Taki psycholog bez mgr.



Wróżbita i komptenecja, ciekawe. Mogłem iść na psychologię, a potem zostać wróżbitą!
Po twoich wypowiedziach watpie czy bylbys w stanie przelozyc talie, a bron boze pojac znaczenie kart i ich polozenie.
Jezeli masz to gleboko w powazaniu to niech ci to i gardlem wyjdzie ale nie rob z tego szopki. Nie kazdy ma do tego talent i predyspozycje. A akurat posiadanie ptaka nie zrobi z ciebie wrozbity od tak.
__________________
Love Is A Losing Game...

Miałem taki piękny sen, że byłem ostatnim ssakiem na ziemi.(Mort: a ja w nim byłem?) Tak ale jako padlina.

3asiex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 13:21   #41
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: Sprawdzanie miłości u wróżki - wierzyć czy nie???

Mój TŻ ma koleżankę tarocistkę i muszę przyznać, że jej diagnozy są zaskakująco trafne: raz mieliśmy taką niewesołą sprawę i ona od razu, spojrzawszy w karty, powiedziała o co chodzi w tej sprawie, znała detele, mimo, że TŻ nie zdążył ich opowiedzieć. I miała rację co do tamtej sprawy. Ta sama tarocistka kiedyś patrzyła w nasza wspólną przyszłość, podobno mamy bardzo dobre prognozy

Sama jestem astrologiem-samoukiem i często stawiam horoskopy koleżankom. Większość się podobno sprawdza
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-21, 13:28   #42
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Sprawdzanie miłości u wróżki - wierzyć czy nie???

Cytat:
Napisane przez Immaginary Pokaż wiadomość
Zadziwiają mnie ludzie tak ślepo zapatrzeni w racjonalizm, którzy wierzą w to, że nie ma zjawiska dla nich niezrozumiałego. To podejście skrajnie egoistyczne i naiwne, szczególnie zważywszy na to jak ograniczoną w gruncie rzeczy istotą jest człowiek

Psychologia jest tylko jednym z aspektów, które składają się na cechy wartej uwagi wróżki. Poza tym ja sama nie jestem zwolenniczką zostawiania gigantycznych kwot pieniędzy u takich pań, szczególnie gdy mamy do czynienia z kimś, kogo nie darzymy zaufaniem. A już kompletnie nie rozumiem wróżenia nieznajomej osobie przez internet. Nie dość że drogie toto makabrycznie, to jeszcze w wielu przypadkach nieskuteczne. Ja osobiście wierzę, że do wróżenia niezbędny jest osobisty kontakt i tego się trzymam.
Pani, którą odwiedzam nigdy nie kazała sobie płacić, wręcz nigdy nie chciała przyjmować ode mnie zapłaty, wiedząc że jestem studentką. Poza tym ma u mnie kredyt zaufania i moim skromnym zdaniem jest warta nawet najbardziej kolosalnych pieniędzy, bo jest naprawdę znakomita w tym co robi
Człowiek myślący weryfikuje, człowiek głupi da sobie wszystko wmówić, byleby ktoś ciekawie opowiadał. Jestem człowiekiem myślącym, więc potrzebuję dowodów na istnienie jakiegoś zjawiska. (Kiedyś szamani wmawiali ziomkom z plemienia, że pioruny oznaczają gniew bogów, że zaćmienie Słońca jest zwiastunem kłopotów, ale oni je wypędzą - bo ci wiedzieli, że takowe nastąpi i ile mniej więcej potrwa. A ludzie głupi, wierzyli, bo nie potrafili zweryfikować.)

Jak potrzebuję psychologa, to idę do psychologa, człowieka wykształconego w kierunku. (w sumie to nigdy nie byłam, ale gdybym naprawdę potrzebowała, to tak właśnie bym zrobiła).

Tyle w temacie.
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 16:33   #43
marronelle
Wtajemniczenie
 
Avatar marronelle
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 854
Dot.: Sprawdzanie miłości u wróżki - wierzyć czy nie???

Nie.
Zdecydowana wiekszosc wrozbitow to naciagacze.
To my decydujemy o naszym zyciu i zwiazkach, nikt inny.
__________________


"Nie płacz w liście

nie pisz że los ciebie kopnął

nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia

kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno."



Przeszczęśliwa!
marronelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:26.