...magia, paranormalne zjawiska i ezoteryczny świat... - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-02, 15:17   #1951
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: ...magia, paranormalne zjawiska i ezoteryczny świat...

Cytat:
Napisane przez Baby14 Pokaż wiadomość
Nie wiem na prawdę . Ciężko w to wszystko uwierzyć. W naszym domu zmarły dwie osoby . Moja prababcia i dziadek ( w bardzo młodym wieku , moja mama miała 7 lat jak go straciła). Więc myślicie ,że oni mogli by nas nachodzić ?
myslę, ze tak...
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 09:47   #1952
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061
Dot.: ...magia, paranormalne zjawiska i ezoteryczny świat...

Cytat:
Napisane przez Baby14 Pokaż wiadomość
Nie wiem na prawdę . Ciężko w to wszystko uwierzyć. W naszym domu zmarły dwie osoby . Moja prababcia i dziadek ( w bardzo młodym wieku , moja mama miała 7 lat jak go straciła). Więc myślicie ,że oni mogli by nas nachodzić ?
Wydaje mi się że tak.
__________________


mandragona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 10:55   #1953
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: ...magia, paranormalne zjawiska i ezoteryczny świat...

no cóż . Na razie się uspokoiło , mam nadzieję że już się nie powtórzy.
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 15:34   #1954
Nymphea
Raczkowanie
 
Avatar Nymphea
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Valhalla
Wiadomości: 104
Dot.: ...magia, paranormalne zjawiska i ezoteryczny świat...

Cytat:
Napisane przez Baby14 Pokaż wiadomość
Nie wiem na prawdę . Ciężko w to wszystko uwierzyć. W naszym domu zmarły dwie osoby . Moja prababcia i dziadek ( w bardzo młodym wieku , moja mama miała 7 lat jak go straciła). Więc myślicie ,że oni mogli by nas nachodzić ?
Moja babcia umarla jak mialam 3 lata miesiac przed urodzeniem mojej siostry tak wiec nie widziala jej . Jakies 3 lata temu siostra w nocy widziala twarz ktora opierala sie reka o okno i tak jak by zagladala do srodka a to zdarzenie bylo kilka dni przed rocznica smierci babci...
wierze w to ze zmarli przychodza do nas...czasami nawet we snie, co u mnie akurat rzadko sie zdarza.
Tak wiec calkiem mozliwe ze Ciebie również ktoś odwiedza.
__________________
"A girl should be two things... Classy & Fabulous " Coco Chanel



Mój blog - Uroda, włosy, muzyka

www.justynanymphea.blogspot.com




Moja strona na temat miodu i pszczół .

www.magichoney.weebly.com
Nymphea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 16:22   #1955
greenaurie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 966
Dot.: ...magia, paranormalne zjawiska i ezoteryczny świat...

Dziewczyny, ja już dostaję świra. Kręćka od tego.
Kilka razy w tygodniu - kilka razy na dzień sprawdzają mi się sny. Tzn. takie urywki, fragmenciki maleńkie typu pamiętam, że śniło mi się jak patrzyłam się na szafę i po kilku dniach ta sytuacja ma miejsce! Albo śniło mi się, że idę jakąś nieznaną mi wcześniej drogą, a po kilku tygodniach nią szłam!
Po każdym takim "incydencie" czuję się naprawdę dziwnie, bo to nie ma nic wspólnego e zwykłym deja-vu....
__________________

"Żaden dzień nie jest podobny do drugiego, każde jutro kryje w sobie cud, magiczną chwilę, która burzy stare światy i tworzy nowe gwiazdy."
greenaurie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 18:34   #1956
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: ...magia, paranormalne zjawiska i ezoteryczny świat...

No ładnie, kolejny wątek, ktory mi zrujnuje psychę Zaczynam czytać A zanim dojdę do konca - ktoś tu stawia tarota innym wizażankom?
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 19:48   #1957
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: ...magia, paranormalne zjawiska i ezoteryczny świat...

Cytat:
Napisane przez greenaurie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja już dostaję świra. Kręćka od tego.
Kilka razy w tygodniu - kilka razy na dzień sprawdzają mi się sny. Tzn. takie urywki, fragmenciki maleńkie typu pamiętam, że śniło mi się jak patrzyłam się na szafę i po kilku dniach ta sytuacja ma miejsce! Albo śniło mi się, że idę jakąś nieznaną mi wcześniej drogą, a po kilku tygodniach nią szłam!
Po każdym takim "incydencie" czuję się naprawdę dziwnie, bo to nie ma nic wspólnego e zwykłym deja-vu....
można się do tego przyzwyczaić
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-09, 20:26   #1958
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: ...magia, paranormalne zjawiska i ezoteryczny świat...

Cytat:
Napisane przez greenaurie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja już dostaję świra. Kręćka od tego.
Kilka razy w tygodniu - kilka razy na dzień sprawdzają mi się sny. Tzn. takie urywki, fragmenciki maleńkie typu pamiętam, że śniło mi się jak patrzyłam się na szafę i po kilku dniach ta sytuacja ma miejsce! Albo śniło mi się, że idę jakąś nieznaną mi wcześniej drogą, a po kilku tygodniach nią szłam!
Po każdym takim "incydencie" czuję się naprawdę dziwnie, bo to nie ma nic wspólnego e zwykłym deja-vu....
jestem tego zdania co Chaigata .
U mnie też się to czasem zdarza , wczoraj urzeczywistniły się dwa sny.
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 14:51   #1959
Takao
Raczkowanie
 
Avatar Takao
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 72
Dot.: ...magia, paranormalne zjawiska i ezoteryczny świat...

Cytat:
Napisane przez greenaurie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja już dostaję świra. Kręćka od tego.
Kilka razy w tygodniu - kilka razy na dzień sprawdzają mi się sny. Tzn. takie urywki, fragmenciki maleńkie typu pamiętam, że śniło mi się jak patrzyłam się na szafę i po kilku dniach ta sytuacja ma miejsce!
Ja szczerze mówiąc "zazdroszczę" niektórym ludziom zdolności paranormalnych (choć wiadomo, nie każdych- niektóre potrafią utrudniać życie) ale np. przewidywanie niektórych zdarzeń, wiadomo można by powiedzieć że każdy w jakimś stopniu je posiada- choćby przeczucie, intuicja, ale mnie fascynują te zdolności tak wyostrzone. Także zamiast "świrować " od tego powinnaś z tym żyć, i dodatkowo starać się to rozwijać i kontrolować.
A z takiego naukowego pkt. widzenia , ponoć czas sam w sobie potrafi nie tylko przesuwać się do przodu ale i do tyłu, także czasem przeżywamy coś ,później się cofamy i poraz drugi coś przeżywamy-takie jakby deja vu. Może przewidywanie przyszłości ma z tym jakiś związek? Osoby które potrafią coś przewidzieć po prostu już to przeżyły ale w przeciwieństwie od osób bez tego daru ich mózg jakby zapamiętuje te wydarzenie (mimo że potem się cofneli w czasie) i dlatego widzą to później we śnie... Myślę że nauka ma o wiele więcej wspólnego z parapsychologią niż nam się zdaje
__________________
Geology
Szukam odpowiedniej drogi.

Odważni nie żyją wiecznie, ale tchórze nie żyją wcale.
Takao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 21:35   #1960
Adziii88
Raczkowanie
 
Avatar Adziii88
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 67
Dot.: ...magia, paranormalne zjawiska i ezoteryczny świat...

Witam wszystkich bardzo chętnie się przyłącze......
Przeczytałam gdzieś ok 45 str i passssss muszę się władować w środek bo nie nadążam MANDRAGONA mam nadzieje że mi odp na prv a wracając do tematu to czy ktoś jest szpecem we wróżeniu z kart klasycznych ??
Adziii88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 22:21   #1961
Immaginary
Zadomowienie
 
Avatar Immaginary
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Poznań/Kielce
Wiadomości: 1 270
Dot.: ...magia, paranormalne zjawiska i ezoteryczny świat...

Cytat:
Napisane przez Adziii88 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich bardzo chętnie się przyłącze......
Przeczytałam gdzieś ok 45 str i passssss muszę się władować w środek bo nie nadążam MANDRAGONA mam nadzieje że mi odp na prv a wracając do tematu to czy ktoś jest szpecem we wróżeniu z kart klasycznych ??
Może lepiej powinnaś poszukać kogoś do kontaktu face to face?
Wiem z własnego doświadczenia, że wróżenie z kart wychodzi o wiele lepiej, gdy zarówno wróżąca, jak i zainteresowana mają bezpośredni kontakt z kartami.
__________________
Poszukuję odlewek!
Dark Extacy, Chocolovers i Angel Violette
Immaginary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-15, 08:18   #1962
Ewciaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 234
Dot.: ...magia, paranormalne zjawiska i ezoteryczny świat...

Cytat:
Napisane przez Nymphea Pokaż wiadomość

Dziewczyny miałyście kiedyś takie odczucie jak by ktoś wyciągał z was wszystko to co pozytywne ?
Chodzi mi o wampiry energetyczne...

tak moja tesciowa przepraszam nie mogłam sie powstrzymac ale serio wierze w takie cos a z tą tesciową to cos w tym jest bo jak sie zblizam do niej rozmawiam z nia to jakas sie czuje przygnebiona pozniej i senna strasznie :p

nad drzwiami mam wypisane kredą runy ochrony domu i od tego momentu ona nie wchodzi do nas i nikt kto nam zle zyczył

Edytowane przez Ewciaaaaa
Czas edycji: 2011-03-15 o 08:20
Ewciaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 12:00   #1963
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: ...magia, paranormalne zjawiska i ezoteryczny świat...

Co to może znaczyć jesli snilo mi się, że jutro ma być moj i TZta ślub, a ja się nagle dowiaduję od jego rodziców, ze tż mial wypadek i nie zyje. potem mi sie zaczęło LD, a szkoda, bo zamiast obserwowac jak sen sam się rozwija (to ja otworzyłam nowe wątki, żeby nie myslec o tej sennej tragedii).
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 12:14   #1964
Paula SHIN
Zakorzenienie
 
Avatar Paula SHIN
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 870
Dot.: ...magia, paranormalne zjawiska i ezoteryczny świat...

Cytat:
Napisane przez greenaurie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja już dostaję świra. Kręćka od tego.
Kilka razy w tygodniu - kilka razy na dzień sprawdzają mi się sny. Tzn. takie urywki, fragmenciki maleńkie typu pamiętam, że śniło mi się jak patrzyłam się na szafę i po kilku dniach ta sytuacja ma miejsce! Albo śniło mi się, że idę jakąś nieznaną mi wcześniej drogą, a po kilku tygodniach nią szłam!
Po każdym takim "incydencie" czuję się naprawdę dziwnie, bo to nie ma nic wspólnego e zwykłym deja-vu....
Mam identycznie. Zdarza sie tez, ze sa to sytuacje stresowe.
Zazwyczaj jak mi sie to zdarza, to jestem taka skolowana, ze czekam na dalszy rozwoj wydarzen. A szkoda. Byc moze daloby sie dzieki temu uniknac kilku stresujacych sytuacji?? Tj. zmienic temat, wyjsc?
__________________
Uwielbiam moje życie po zmianach. Przeszłości nie zmienię, ale muszę pracować na lepszą przyszłość

Bardzo, bardzo, bardzo szczesliwa
Nasze Drugie Dziecko


Paula SHIN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 12:34   #1965
Adziii88
Raczkowanie
 
Avatar Adziii88
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 67
Dot.: ...magia, paranormalne zjawiska i ezoteryczny świat...

Cytat:
Napisane przez Immaginary Pokaż wiadomość
Może lepiej powinnaś poszukać kogoś do kontaktu face to face?
Wiem z własnego doświadczenia, że wróżenie z kart wychodzi o wiele lepiej, gdy zarówno wróżąca, jak i zainteresowana mają bezpośredni kontakt z kartami.
Też racja i już nawet o tym myślałm ale nie znam nikogo naprawde dobrego we wróżeniu i tak serio kiedyś jedna taka osoba mi wróżyła i to nawet się sprawdziło tylko że potem ( znaczy następnym razem) jakoś ni w ząb nic mi nie pasowało i dlatego nie wiem co dalej.....A fakt jest taki że jestem na rozstaju i nie wiem co dalej z kilkoma sprawami. Jeżeli możesz to podpowiedz mi coś
Adziii88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 12:39   #1966
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: ...magia, paranormalne zjawiska i ezoteryczny świat...

Adziii88 - nie wiem skąd jesteś, ale w razie co moge z czystym sumieniem polecić wróżkę Danutę z Kazimierza Dolnego. świetny psycholog i tarocistka. Tylko teraz trzeba czekac na wizyte nawet poł roku!
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 13:00   #1967
Adziii88
Raczkowanie
 
Avatar Adziii88
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 67
Dot.: ...magia, paranormalne zjawiska i ezoteryczny świat...

Cytat:
Napisane przez lilka_vanilka Pokaż wiadomość
Adziii88 - nie wiem skąd jesteś, ale w razie co moge z czystym sumieniem polecić wróżkę Danutę z Kazimierza Dolnego. świetny psycholog i tarocistka. Tylko teraz trzeba czekac na wizyte nawet poł roku!
Ślicznie dziękuje niestety to zbyt daleko ja jestem z woj. Wlkp i raczej tam nie będe.... a powiedz mi taką rzecz czy tarot jest bezpieczny bo słyszałam że nie?? Nie chciałabym sobie jeszcze dodatkowo biedy napytać a czy Tobie się sprawdziło ?? Jak długo w czasie realizowało się to co powiedziała ??
Adziii88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 13:27   #1968
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: ...magia, paranormalne zjawiska i ezoteryczny świat...

Powiem tak: po maturze nie dostałam sie na uczelnię i poszłam do wrózki zapytac, czy mam isc do pracy, czy moze jakieś jednoroczne studium wybrac. I jakie. powiedziała, że studium, bo mi sie to opłaci, a odpowiedz jakie pojawi się za kilka dni. -> kilka dni później mama znalazla za wycieraczką auta ulotke z nazwą szkoły
Powiedziała, że będę pracować z niepełnosprawnymi dziećmi ->pół roku później udzielałam korków niedosłyszacemu chłopakowi.
Mężczyzna/chlopak - przepowiedziała, że poznam anglika na cmentarzu/pogrzebie i że mam unikac toksycznych związków/alkoholizmu ->zerwałam z panem toksycznym i alkoholikiem, poznałam pod domem (niedaleko cmentarza francuza - byla blisko ) ale tez był alkoholikiem, wiec nic z tego...
Planowałam poprawke z matury - kazała się przyłozyc, to wtedy wyniki mnie mile zaskoczą - tak się stało.
Kazała się pilnie uczyć, bo jak nie, to spędze całe życie w szkole -> teraz z wykształcenia jestem nauczycielką, obecnie szukam pracy, niedługo sie pewnie dowiem czy dostatecznie się uczyłam
Miałam ogromny problem z ojcem, nie rozmawialismy wcale. Powiedziała, ze za kilka lat, gdy ojciec będzie nałożu smierci pojdzie po rozum do głowy i się ze mną pogodzi. -> tak faktycznie było!! Na szczęscie tata ma się już dobrze i jest poprawa

Najbardziej podobało mi się, że nie mówiła wprost co sie stanie, ale opowiadało obrazowo co stanie się jesli wybiorę jedną drogę, a co jesli drugą. podsuwała lepsze rozwiązania, nie unikając analizowania złych.
Podczas wizyty mozna było zadac 3 przygotowane wczesniej konkretne pytania.
Poleciła również, że nie wolno mi potem chodzić do wrozki przez dwa kolejne lata.

Niedawno byłam umowiona na wizyte, ale zrezygnowałam. Znowu byłam na rozdrożach i wiecznie mi się śniła huśtawka.. Jednak nie poszła, bo bałam się wiedzieć. Lepiej niech zycie się toczy samo. I myślę, że dobrze zrobilam.
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 13:34   #1969
Adziii88
Raczkowanie
 
Avatar Adziii88
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 67
Dot.: ...magia, paranormalne zjawiska i ezoteryczny świat...

Ja już troszke poszukałam po necie i natknęłam się na dwie Panie o których była gorąca dyskusja tzn. Maria Bucardi i Coventina. Ta pierwsza jest jak dla mnie stanowczo za droga i według mnie zbyt dużo chce wiedzieć...bo po co komu do wróżby moje dane personalne ?? Data ur ok ale nie imie, nazwisko,miejscowość i może jeszcze nr konta ;P Natomiast ta druga Pani cenowo wygląda względnie ale zostaje właśnie to "ale" czy ktoś może brał już u niej wróżbę?? Czy postawione karty (tarot) na konkretne pytania ale na odległość będą prawdomówne ?? Serio nie wiem co z tym zrobić..........

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

Cytat:
Napisane przez lilka_vanilka Pokaż wiadomość
Powiem tak: po maturze nie dostałam sie na uczelnię i poszłam do wrózki zapytac, czy mam isc do pracy, czy moze jakieś jednoroczne studium wybrac. I jakie. powiedziała, że studium, bo mi sie to opłaci, a odpowiedz jakie pojawi się za kilka dni. -> kilka dni później mama znalazla za wycieraczką auta ulotke z nazwą szkoły
Powiedziała, że będę pracować z niepełnosprawnymi dziećmi ->pół roku później udzielałam korków niedosłyszacemu chłopakowi.
Mężczyzna/chlopak - przepowiedziała, że poznam anglika na cmentarzu/pogrzebie i że mam unikac toksycznych związków/alkoholizmu ->zerwałam z panem toksycznym i alkoholikiem, poznałam pod domem (niedaleko cmentarza francuza - byla blisko ) ale tez był alkoholikiem, wiec nic z tego...
Planowałam poprawke z matury - kazała się przyłozyc, to wtedy wyniki mnie mile zaskoczą - tak się stało.
Kazała się pilnie uczyć, bo jak nie, to spędze całe życie w szkole -> teraz z wykształcenia jestem nauczycielką, obecnie szukam pracy, niedługo sie pewnie dowiem czy dostatecznie się uczyłam
Miałam ogromny problem z ojcem, nie rozmawialismy wcale. Powiedziała, ze za kilka lat, gdy ojciec będzie nałożu smierci pojdzie po rozum do głowy i się ze mną pogodzi. -> tak faktycznie było!! Na szczęscie tata ma się już dobrze i jest poprawa

Najbardziej podobało mi się, że nie mówiła wprost co sie stanie, ale opowiadało obrazowo co stanie się jesli wybiorę jedną drogę, a co jesli drugą. podsuwała lepsze rozwiązania, nie unikając analizowania złych.
Podczas wizyty mozna było zadac 3 przygotowane wczesniej konkretne pytania.
Poleciła również, że nie wolno mi potem chodzić do wrozki przez dwa kolejne lata.

Niedawno byłam umowiona na wizyte, ale zrezygnowałam. Znowu byłam na rozdrożach i wiecznie mi się śniła huśtawka.. Jednak nie poszła, bo bałam się wiedzieć. Lepiej niech zycie się toczy samo. I myślę, że dobrze zrobilam.
Nom to się cieszę że jesteś zadowolona z tego co się wtedy dowiedziałaś i że to się sprawdziło ja nie chcem wiedzieć wszystkiego od deski do deski tylko pare rzeczy dot. spraw uczuciowych bo reszta jest tak jak wtedy ( znaczy się jak byłam u tamtej wróżki) powiedziała mi tamta Wróżka i jestem zadowolona tylko teraz nie wiem czoooo daejjjjjjj
Adziii88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-15, 13:45   #1970
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: ...magia, paranormalne zjawiska i ezoteryczny świat...

Cytat:
Napisane przez Adziii88 Pokaż wiadomość
Nom to się cieszę że jesteś zadowolona z tego co się wtedy dowiedziałaś i że to się sprawdziło ja nie chcem wiedzieć wszystkiego od deski do deski tylko pare rzeczy dot. spraw uczuciowych bo reszta jest tak jak wtedy ( znaczy się jak byłam u tamtej wróżki) powiedziała mi tamta Wróżka i jestem zadowolona tylko teraz nie wiem czoooo daejjjjjjj
Własnie miałam podobnie - chciałam osstatnio rozwiązać uczuciowe sprawy, byłam w straszliwej kropce, ale stwierdziłam, że lepiej zdac się na intuicję i własne uczucia.
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 13:55   #1971
Adziii88
Raczkowanie
 
Avatar Adziii88
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 67
Dot.: ...magia, paranormalne zjawiska i ezoteryczny świat...

Cytat:
Napisane przez lilka_vanilka Pokaż wiadomość
Własnie miałam podobnie - chciałam osstatnio rozwiązać uczuciowe sprawy, byłam w straszliwej kropce, ale stwierdziłam, że lepiej zdac się na intuicję i własne uczucia.
No i właśnie moja intuicja itp. dały DDDDDDD.....y mam taki bezsens że już dawno tak nie było nie chcem cudów ale kogos kto przez karty klasyczne odp mi na te pare pytań
Adziii88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 13:05   #1972
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: ...magia, paranormalne zjawiska i ezoteryczny świat...

Można na wątku umieścić link do forum innego?
[stricte ezo/Tarot]
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 19:07   #1973
Immaginary
Zadomowienie
 
Avatar Immaginary
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Poznań/Kielce
Wiadomości: 1 270
Dot.: ...magia, paranormalne zjawiska i ezoteryczny świat...

Ciężka sprawa. Wyższej instancji może się to nie spodobać
__________________
Poszukuję odlewek!
Dark Extacy, Chocolovers i Angel Violette
Immaginary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 19:11   #1974
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: ...magia, paranormalne zjawiska i ezoteryczny świat...

Cytat:
Napisane przez Immaginary Pokaż wiadomość
Ciężka sprawa. Wyższej instancji może się to nie spodobać
eh...

A ktoś z was interesuje się w ogóle Tarotem?
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 20:30   #1975
Adziii88
Raczkowanie
 
Avatar Adziii88
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 67
Dot.: ...magia, paranormalne zjawiska i ezoteryczny świat...

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
eh...

A ktoś z was interesuje się w ogóle Tarotem?
Wogóle to tak
ale najbardziej int mnie jaka jest dobra ( sprawdzona) wróżka w Poznaniu...... czy aktualnie któraś z Was była może ??
Adziii88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 09:01   #1976
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: ...magia, paranormalne zjawiska i ezoteryczny świat...

Cytat:
Napisane przez Adziii88 Pokaż wiadomość
Wogóle to tak
ale najbardziej int mnie jaka jest dobra ( sprawdzona) wróżka w Poznaniu...... czy aktualnie któraś z Was była może ??
Ja nie byłam nigdy u wróżki, więc nie pomogę.

A od jakiego czasu "siedzisz" z Tarotem?
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 09:46   #1977
Adziii88
Raczkowanie
 
Avatar Adziii88
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 67
Dot.: ...magia, paranormalne zjawiska i ezoteryczny świat...

"Siedze" to troche za dużo powiedziane...czytałam sporo na tan temat i widze że opinie są różne....więc nie wiem czy się za to barć....podobno karty klasyczne są bardziej bezpieczne niż tarot i raczej o tym bym pomyślała....a tak wogóle to chciałabym trafić do jakiejś sprawdzonej i konkretnej wróżki ale nijak na taką z Poznania tutaj namiarów nie dostałam
Adziii88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 16:12   #1978
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: ...magia, paranormalne zjawiska i ezoteryczny świat...

Cytat:
Napisane przez Adziii88 Pokaż wiadomość
"Siedze" to troche za dużo powiedziane...czytałam sporo na tan temat i widze że opinie są różne....więc nie wiem czy się za to barć....podobno karty klasyczne są bardziej bezpieczne niż tarot i raczej o tym bym pomyślała....a tak wogóle to chciałabym trafić do jakiejś sprawdzonej i konkretnej wróżki ale nijak na taką z Poznania tutaj namiarów nie dostałam
A co już przeczytałaś?

A opinie zawsze są różne, jak to na świecie. Jedni tak, drudzy inaczej.
Musisz wybrać swoją.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 16:28   #1979
Adziii88
Raczkowanie
 
Avatar Adziii88
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 67
Dot.: ...magia, paranormalne zjawiska i ezoteryczny świat...

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
A co już przeczytałaś?

A opinie zawsze są różne, jak to na świecie. Jedni tak, drudzy inaczej.
Musisz wybrać swoją.
Więc sprawa ma się tak : czytałam opinie osób które wróżyły i które miały przykre skutki tej sprawy . Podobno przez tarota można ściągnąć na siebie jakieś diabelstwa które skutecznie zatrują nam życie...jedna z Pań która kiedyś stawiała tarota wypoiadała się w programie poświęconym kartom itp. Z jej wersji wynikało że podczas seansu wróżenia wpadała w taki jakby "trans" nie wiedziała po zakończaniu co mówiła danej osobie, a głupio było jej się do tego przyznać i spytać, potem zaczęły się jakieś dzikie sny, zaczęła od tego źle funkcjonować, poprostu siadało jej na psyche... Czym to było spowodowane nie mam pojęcia... Podobno trzeba umieć się DOBRZE OBCHODZIĆ z kartami tarota bo jest to wyższa szkoła jazdy....Może ona do końca nie umiała i dlatego tak się stało
Ja bynajmniej wolę iść do osoby która zajmuje się tym profesjonalnie bo oprócz tarota są jeszcze inne karty
Adziii88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 20:21   #1980
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: ...magia, paranormalne zjawiska i ezoteryczny świat...

Dokładnie- musisz wybrać co Tobie pasuje.

I nie tylko karty: runy, wahadła, astrologia. Że tak powiem to wyboru do koloru.

A chcesz iść w celu wróżby, czy poznania na żywo jak to wygląda i co ta osoba myśli od tamtej strony?
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-03 08:12:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:00.