Oleje i olejki do włosów - część III - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-24, 09:17   #1411
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Chyba na tym wątku któraś wizażanka pisała, że są nierafinowane i z 1 tłoczenia - wtedy nadają się jak najbardziej
Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Ja mam 3 oleje z Profarmu i są w porządku
Dziękuję Winogronowy na próbę mam z biedronki ale ze słodkich migdałow chyba kupię .
Korzystając z nieobecności TŻ-ta nałożyłam na skalp olej rycynowy z olejkiem rozmarynowym a na włosy olej makadamia i poszłam spać w foliowym czepku-wyglądałam w nim jak babuleńka . Wszysko ładnie sie rano zmyło szamponem Yes To pomidorowym . Włosy są błyszczące i sypkie , objętości specjalnie nie przybyło . Mam jeszcze do zużycia macerat nagietkowy -użyję kolejnym razem .
__________________

Edytowane przez grazkako
Czas edycji: 2011-09-24 o 13:53
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 09:39   #1412
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Witam mam pytanie odnośnie oleju sesa - na opakowaniu jest napisane że powinno się go stosować na świeżo umyte włosy - czy nakładając go wieczorem na suche włosy jak inne oleje takie jak kokosowy lub ze słodkich migdałów, pomniejszę jego działanie?
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 10:22   #1413
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez fabregasowa Pokaż wiadomość
kupiłam w aptece olej rycynowy 100g za 6,50zł - to dobra cena, czy mam szukać w innych aptekach następnym razem?
przypominam się
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 10:24   #1414
katka290
Raczkowanie
 
Avatar katka290
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 86
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Witam mam pytanie odnośnie oleju sesa - na opakowaniu jest napisane że powinno się go stosować na świeżo umyte włosy - czy nakładając go wieczorem na suche włosy jak inne oleje takie jak kokosowy lub ze słodkich migdałów, pomniejszę jego działanie?
Tez sie nad tym zastanawialam, ale ostatecznie stosuje wieczorem, tak samo jak kokosa i z efektow jestem zadowolona (jesli tego samego dnia rano mylam włosy). Ale na takie bardziej przetluszczone wlosy - 2 dniowe- na wszelki wypadek nie nakladam.
katka290 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 10:24   #1415
meflina
Zadomowienie
 
Avatar meflina
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 914
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

ja kupowałam właśnie albo za 5,90 albo za 6,90
__________________
odchudzanie
72 68 67 66 65 60...57 56 55 54 53 52 50



'Być kobietą to strasznie trudne zajęcie,
bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami'
~J. Conrad
meflina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 10:25   #1416
photoholic
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 389
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Ja uważam, że cena nie jest zła. Ja za jakieś 30g dałam chyba 3 ileś
photoholic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 10:30   #1417
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
one są bardzo lekkie i bez silikonu wszystkie naturie



Zapraszam na zakręcone forum
oj ja chyba też będę musiała odwiedzić forum zakręconych, niektóre kosmyki są proste a nie które się kręcą lub falują
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-24, 10:31   #1418
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

dzięki dziewczyny
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 10:31   #1419
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Czy wasz olej arganowy też tak śmierdzi? (jak krowi placek ) Niektórzy narzekają na indyjskie olejki, ale przy arganowym wszystkie się chowają Zmieszałam go z innymi olejkami i dalej czuję ten zapach
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 10:32   #1420
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez hooliganka184 Pokaż wiadomość
Wiesz obiecać nie mogę, bo u każdego sprawdza się co innego, ale zaszkodzić nie powinno. Ooo jeszcze jedno przyszło mi do głowy, zebyś do odżywki/maski do spłukiwania dodawała parę kropli gliceryny kosmetycznej z apteki, to by mogło pomóc na te twoje 'skołtunione' włoski. Gliceryna jest fajna, bo efekt powinnaś poczuć już za pierwszym razem. Włoski są takie miłe w dotyku, czasem lepsze niz po olejowaniu. Taką treściwszą odżywkę lub maskę dobrze jest potrzymać te 5-10 minut żeby zadziałała.

Aha doczytałam, że chcesz spróbować wariantu ze spłukiwaniem joanny. To do niej sobie dodaj tej gliceryny i zobacz czy pomoże.
Wypróbuję na pewno Chyba nie jest droga? Tylko znów standardowe pytanie - czy gliceryna nie obciąża?

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Następnym razem zapytaj czy jest olej "hohoba"

---------- Dopisano o 01:45 ---------- Poprzedni post napisano o 01:44 ----------



A może Ty po prostu źle myjesz włosy? kołtunisz je niepotrzebnie...masujesz sam skalp czy całość?
Może... Głównie skupiam się na skalpie, ale na końcu resztę włosów też masuję szamponem, ale robię to tak raczej "po macoszemu". Czy to źle? No właśnie ja już nie wiem, bo te kołtuny mam z prawej strony głowy od skóry aż do szyi. Po lewej stronie jest wszystko ok. A grzywkę na co dzień noszę zaczesaną na lewą stronę, więc może to w tym coś jest, że większość czasu włosy są po lewej stronie, a jak myję i rozczesuję to są na czubku głowy albo właśnie po prawej stronie
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 10:32   #1421
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez katka290 Pokaż wiadomość
Tez sie nad tym zastanawialam, ale ostatecznie stosuje wieczorem, tak samo jak kokosa i z efektow jestem zadowolona (jesli tego samego dnia rano mylam włosy). Ale na takie bardziej przetluszczone wlosy - 2 dniowe- na wszelki wypadek nie nakladam.
Dzięki za szybką odpowiedź myję włosy codziennie więc nakładanie go na noc nie będzie problemem
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-24, 10:40   #1422
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
oj ja chyba też będę musiała odwiedzić forum zakręconych, niektóre kosmyki są proste a nie które się kręcą lub falują
Czy mogę Cię prosić, jeśli znajdziesz odpowiedni wątek/ post/metody żebyś dała mi znać? Szukałam na forum dla zakręconych i nie mogę nic znaleźć, a postów jest od groma. Mam bardzo podobny problem do Twojego, a mianowicie moje włosy są podatne na układanie, same się falują, a zwłaszcza te które są z tyłu głowy i pod spodem, pod resztą włosów, a jak ich nie wysuszę i nie wyciągnę na szczotce to mam totalnie pofalowane włosy. Tylko po bokach przy twarzy nie chcą mi ładnie się kręcić i falować
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 10:50   #1423
photoholic
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 389
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
oj ja chyba też będę musiała odwiedzić forum zakręconych, niektóre kosmyki są proste a nie które się kręcą lub falują
Ja już się tam wkręciłam, tzn. zasubskrybowałam i podczytuję jeden wątek. tyle tego, że ledwo ogarniam
Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
Czy mogę Cię prosić, jeśli znajdziesz odpowiedni wątek/ post/metody żebyś dała mi znać? Szukałam na forum dla zakręconych i nie mogę nic znaleźć, a postów jest od groma. Mam bardzo podobny problem do Twojego, a mianowicie moje włosy są podatne na układanie, same się falują, a zwłaszcza te które są z tyłu głowy i pod spodem, pod resztą włosów, a jak ich nie wysuszę i nie wyciągnę na szczotce to mam totalnie pofalowane włosy. Tylko po bokach przy twarzy nie chcą mi ładnie się kręcić i falować
photoholic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 11:00   #1424
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
Może... Głównie skupiam się na skalpie, ale na końcu resztę włosów też masuję szamponem, ale robię to tak raczej "po macoszemu". Czy to źle? No właśnie ja już nie wiem, bo te kołtuny mam z prawej strony głowy od skóry aż do szyi. Po lewej stronie jest wszystko ok. A grzywkę na co dzień noszę zaczesaną na lewą stronę, więc może to w tym coś jest, że większość czasu włosy są po lewej stronie, a jak myję i rozczesuję to są na czubku głowy albo właśnie po prawej stronie
Hmm...ja włosy myję metodą kubeczkową [rozcieńczasz szampon z wodą po prostu] i takie wodniste coś na skalp leję. Wsuwam palce między włosy na skalp i masuję delikatnie. Jeśli czuję, że w którymś miejscu nie ma szamponu to biorę go odrobinę na palce i prosto na skalp i masowanie znów...może tak spróbuj.
Ewentualnie inaczej traktujesz lewą stronę, na przykład mniej odżywki tam nakładasz

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
Czy mogę Cię prosić, jeśli znajdziesz odpowiedni wątek/ post/metody żebyś dała mi znać? Szukałam na forum dla zakręconych i nie mogę nic znaleźć, a postów jest od groma. Mam bardzo podobny problem do Twojego, a mianowicie moje włosy są podatne na układanie, same się falują, a zwłaszcza te które są z tyłu głowy i pod spodem, pod resztą włosów, a jak ich nie wysuszę i nie wyciągnę na szczotce to mam totalnie pofalowane włosy. Tylko po bokach przy twarzy nie chcą mi ładnie się kręcić i falować
W moim podpisie jest link na pierwszej stronie jest wszystko podpięte, dość dobrze poukładane nie ma sensu od razu czytać całego wątku.
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 11:32   #1425
amadziaz
Zadomowienie
 
Avatar amadziaz
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: W papierku po cukierku ; )
Wiadomości: 1 376
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Kurde ja po tym oleju mam tłuste włosy :P
PS: słowo 'skalp' jest obrzydliwe.
__________________
Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać Twoje ambicje. Mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że i Ty możesz być wielki.
amadziaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 11:44   #1426
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Witam mam pytanie odnośnie oleju sesa - na opakowaniu jest napisane że powinno się go stosować na świeżo umyte włosy - czy nakładając go wieczorem na suche włosy jak inne oleje takie jak kokosowy lub ze słodkich migdałów, pomniejszę jego działanie?
ja sesę nakładałam na umyte włosy
Cytat:
Napisane przez amadziaz Pokaż wiadomość
PS: słowo 'skalp' jest obrzydliwe.

to z angielskiego w wielu anglojęzycznych artykułach się przewija.
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 11:54   #1427
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Mam dylemat, bo chciałabym kupić jakiś olej zapobiegający wypadaniu włosów i nie wiem który wybrać, a mogę sobie pozwolić na jeden

Zastanawiam się nad:
-Sesą
-Heenarą
-olejem z korzenia łopianu

o wszystkich czytam bardzo dobre opinie i już nie wiem co wybrać
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 12:00   #1428
smutna_dziewczyna
Zadomowienie
 
Avatar smutna_dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraina szczęścia :)
Wiadomości: 1 247
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
Mam dylemat, bo chciałabym kupić jakiś olej zapobiegający wypadaniu włosów i nie wiem który wybrać, a mogę sobie pozwolić na jeden

Zastanawiam się nad:
-Sesą
-Heenarą
-olejem z korzenia łopianu

o wszystkich czytam bardzo dobre opinie i już nie wiem co wybrać
Sesa jest fajna i ma ładny zapach Ja bym ją wzięła na twoim miejscu.
__________________
01.06.2011 - dbam o włoski.


smutna_dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 12:18   #1429
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Hmm...ja włosy myję metodą kubeczkową [rozcieńczasz szampon z wodą po prostu] i takie wodniste coś na skalp leję. Wsuwam palce między włosy na skalp i masuję delikatnie. Jeśli czuję, że w którymś miejscu nie ma szamponu to biorę go odrobinę na palce i prosto na skalp i masowanie znów...może tak spróbuj.
Ewentualnie inaczej traktujesz lewą stronę, na przykład mniej odżywki tam nakładasz



W moim podpisie jest link na pierwszej stronie jest wszystko podpięte, dość dobrze poukładane nie ma sensu od razu czytać całego wątku.
Dzięki, jesteście naprawdę niezastąpione
Metodę kubeczkową wypróbuję. Mam nadzieję, że doczyści włosy tak ładnie jak sam szampon Odkąd mam splątane włosy to sporo odżywki nakładam właśnie na te splątane włosy, bo wcześniej rzadko używałam odżywek i masek, więc ta opcja odpada.
O falach poczytam, dzięki za link
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-24, 12:22   #1430
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
Mam dylemat, bo chciałabym kupić jakiś olej zapobiegający wypadaniu włosów i nie wiem który wybrać, a mogę sobie pozwolić na jeden

Zastanawiam się nad:
-Sesą
-Heenarą
-olejem z korzenia łopianu

o wszystkich czytam bardzo dobre opinie i już nie wiem co wybrać
i sesa, i łopianowy są bardzo fajne i skuteczne, obu używałam i mogę polecić heenary nie miałam, więc nie wiem
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 12:28   #1431
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez smutna_dziewczyna Pokaż wiadomość
Sesa jest fajna i ma ładny zapach Ja bym ją wzięła na twoim miejscu.
Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
i sesa, i łopianowy są bardzo fajne i skuteczne, obu używałam i mogę polecić heenary nie miałam, więc nie wiem
No właśnie Sesa mnie kusi najbardziej

agison a możesz napisać jaki miałaś ten olej łopianowy, bo pisałaś wcześniej, że nie ten z dozu. Kupowałaś może na allegro?
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 12:28   #1432
Carola16
Zadomowienie
 
Avatar Carola16
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 705
GG do Carola16
Smile Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

a ja bardzo polecam olejki Alterra , obecnie posiadam dwa : ten a granatem i migdałowy, oba są świetne, bardzo fajnie nawilżają włosy, wygładzają, i w dodatku mają ładne składy, widać że włosy robią się zdrowsze, a cena nie jest zła : 13,29 za 100 ml, wydaje mi się że warto spróbować
Carola16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 12:29   #1433
justusia16
Wtajemniczenie
 
Avatar justusia16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 501
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Ktoś tu pisał że robił sam olej z korzenia łopianu ?

Łopian to ta roślina co ma kulki co się przyczepiają do ubrania ?
__________________
Oh, foolish..
Harmless..
Foolish, harmless child..
justusia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 12:44   #1434
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
No właśnie Sesa mnie kusi najbardziej

agison a możesz napisać jaki miałaś ten olej łopianowy, bo pisałaś wcześniej, że nie ten z dozu. Kupowałaś może na allegro?
Sesa jest fajna, tylko jak dla mnie ma mega słodki zapach ale da się znieść

łopianowy miałam firmy NAMI jeden qpiłam w zielarskim, drugi na targach "od wahadełka do gwiazd", a trzeci na jarmarku dominikańskim oczywiście nie wszystkie dla siebie, nie mam takiego przerobu na All nie qpowałam
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 13:00   #1435
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Witam mam pytanie odnośnie oleju sesa - na opakowaniu jest napisane że powinno się go stosować na świeżo umyte włosy - czy nakładając go wieczorem na suche włosy jak inne oleje takie jak kokosowy lub ze słodkich migdałów, pomniejszę jego działanie?
Na helfak napisane jest tak:
Sposób użycia:

Umyj włosy, osusz je delikatnie ręcznikiem. Aplikuj olejek na skórę głowy masując delikatnie opuszkami palców (dobrze sprawdza się aplikacja przy pomocy strzykawki, oczywiście bez uzycia igły . Idealny byłby 20 minutowy delikatny masaż. Aplikuj olejek do momentu gdy skóra przestanie go absorboawać. Na koniec wmasuj olejek w końcówki włosów i wmasuj go, do momentu, aż przestaną absorbwać olejek. Zostaw na całą noc, rano umyj włosy. Stosuj 2-3 razy w tygodniu. Jeśli włosy są bardzo wysuszone, z łupieżem i skóra głowy swędzi dobrze jest stosować olejek każdego wieczora.

Inną możliwością jest użycie olejku na 2 godziny przed myciem.

Cytat:
Napisane przez fabregasowa Pokaż wiadomość
kupiłam w aptece olej rycynowy 100g za 6,50zł - to dobra cena, czy mam szukać w innych aptekach następnym razem?
Kupilam dokladnie za 6,50 zł
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 13:21   #1436
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
Sesa jest fajna, tylko jak dla mnie ma mega słodki zapach ale da się znieść

łopianowy miałam firmy NAMI jeden qpiłam w zielarskim, drugi na targach "od wahadełka do gwiazd", a trzeci na jarmarku dominikańskim oczywiście nie wszystkie dla siebie, nie mam takiego przerobu na All nie qpowałam
dzięki za odpowiedź
w przyszłym tygodniu muszę któryś kupić bo wypadanie ostatnio bardzo mi się nasiliło
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 14:02   #1437
_Sarenka_
Zadomowienie
 
Avatar _Sarenka_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 008
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

pytałam w herbapolu w krakowie o olej z korzenia łopianu i babka mi podała cenę 40zł
_Sarenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 14:04   #1438
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez _Sarenka_ Pokaż wiadomość
pytałam w herbapolu w krakowie o olej z korzenia łopianu i babka mi podała cenę 40zł
on jest dość drogi, niestety ja swój qpowalam tak od 30 do 35 zł za buteleczkę
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 16:52   #1439
blond_i
Raczkowanie
 
Avatar blond_i
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 218
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez justusia16 Pokaż wiadomość
Ktoś tu pisał że robił sam olej z korzenia łopianu ?

Łopian to ta roślina co ma kulki co się przyczepiają do ubrania ?
dokładnie przepis możesz znaleźć na internecie. Ja robiłam tak, że dwa średnie korzenie obrałam, pokroiłam, zalałam gorącym (ale nie wrzącym) olejem słonecznikowym (podobno można innymi, w zależności od tego który ci najbardziej służy), zrobiłam to w małym słoiczku po musztardzie i na 2 tyg w ciemne miejsce, od czasu do czasu trzeba mieszać, po tym czasie się odcedza i stosuje, ja się w nim zakochałam
__________________
Dbam o siebie- z głową
blond_i jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 16:55   #1440
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
ja sesę nakładałam na umyte włosy
Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Na helfak napisane jest tak:
Sposób użycia:

Umyj włosy, osusz je delikatnie ręcznikiem. Aplikuj olejek na skórę głowy masując delikatnie opuszkami palców (dobrze sprawdza się aplikacja przy pomocy strzykawki, oczywiście bez uzycia igły . Idealny byłby 20 minutowy delikatny masaż. Aplikuj olejek do momentu gdy skóra przestanie go absorboawać. Na koniec wmasuj olejek w końcówki włosów i wmasuj go, do momentu, aż przestaną absorbwać olejek. Zostaw na całą noc, rano umyj włosy. Stosuj 2-3 razy w tygodniu. Jeśli włosy są bardzo wysuszone, z łupieżem i skóra głowy swędzi dobrze jest stosować olejek każdego wieczora.

Inną możliwością jest użycie olejku na 2 godziny przed myciem.



Kupilam dokladnie za 6,50 zł
Dzięki dziewczyny w takim razie będę stosować sesę na dwa sposoby
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:03.