Oleje i olejki do włosów - część III - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-01, 21:36   #1651
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Dziewczyny proszę powiedzcie mi czy mając przetłuszczające włosy mogę nakładać olejek z Babydream również na skalp czy tylko na końcówki? Używam szamponu z czarnej rzepy i Babydream, a słyszałam, że szampony ziołowe mogą wysuszać np. skalp co może spowodować jeszcze większe przetłuszczanie, gdyż skóra głowy będzie się bronić i produkować jeszcze więcej łoju i teraz nie wiem czy to prawda, bo jak tak to niby względem tej reguły powinnam chociaż czasami nawilżać skalp.
Na razie nakładam ten olejek tylko na końce na noc, a rano zmywam szamponem i później nakładam tylko odżywkę również na same końcówki.
I teraz nie wiem czy dalej tak postępować czy coś zmienić ?
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-01, 21:45   #1652
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
eee, to było jedyne co zrobiłam musiałam go mieć świetnie przyciemnia
qrc zę, nie pamiętam, wpisz w wyszukiwarkę bo robiłam wg przepisu z wizażu, na bank jest
Którąś z dziewczyn pisała, że to przyciemnienie jest tylko pozorne, bo po prostu łuski włosa się zamykają, ale nie wiem jak to jest dokładnie
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 08:07   #1653
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

a ja zmyłam wczoraj Olisanę i powiem że całkiem całkiem ale będę testować jeszcze.
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 08:42   #1654
katka290
Raczkowanie
 
Avatar katka290
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 86
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Tylko uważaj, ten olejek ma mocno ziołowy zapach. Ja czuję w nim intensywną woń pieprzu. Mnie się ten zapach podoba, ale jest dosyć specyficzny i np. mój TŻ nie może go znieść
To muszę się pochwalić, że mi to nie grozi. Ja swojego TŻ tak wkręciłam w temat, że sam też olejuje . I to częściej niż ja - codziennie podbiera i wciera moje olejki!
katka290 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 09:16   #1655
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

hehe moj tz wogole nie wnika to co ja nakładam na głowe. raz tylko powiedział kiedy stałam z mega naolejowanymi włosami ; o ! po co myjesz głowe na nocc?. hehehehe nawet nie wie ze to oolej
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 09:35   #1656
Halari
Raczkowanie
 
Avatar Halari
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 112
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Haha to ja wstałam dziś rano robić dzieciom kakao, wracam do pokoju a tam mój na mojej poduszce leży. Zwracam mu uwagę, że chyba leży na mojej, a on na to: "wiem, ona tak ślicznie pachnie". Pragnę nadmienić, że oliwiłam przedwczoraj i ręcznik zsunął mi się z poduszki ;p
__________________
Dziecko to uwidoczniona miłość.

Zapuszczam!
11.09.2011 - 64 cm
Halari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 10:09   #1657
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Którąś z dziewczyn pisała, że to przyciemnienie jest tylko pozorne, bo po prostu łuski włosa się zamykają, ale nie wiem jak to jest dokładnie
Ale to dotyczyło oleju rycynowego, a nie maceratu z łupin orzecha One rzeczywiście mają właściwości przyciemniające
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-02, 10:19   #1658
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę powiedzcie mi czy mając przetłuszczające włosy mogę nakładać olejek z Babydream również na skalp czy tylko na końcówki? Używam szamponu z czarnej rzepy i Babydream, a słyszałam, że szampony ziołowe mogą wysuszać np. skalp co może spowodować jeszcze większe przetłuszczanie, gdyż skóra głowy będzie się bronić i produkować jeszcze więcej łoju i teraz nie wiem czy to prawda, bo jak tak to niby względem tej reguły powinnam chociaż czasami nawilżać skalp.
Na razie nakładam ten olejek tylko na końce na noc, a rano zmywam szamponem i później nakładam tylko odżywkę również na same końcówki.
I teraz nie wiem czy dalej tak postępować czy coś zmienić ?
ja mam bardzo przetluszczajace sie wlosy i nakladam oleje na calej dlugosci lacznie ze skora glowy. pewnie nie kazdy olej sie nada, np. kokos moze byc zbyt ciezki - dlatego ten nakladam tylko na konce. wowczas na skore glowy idzie np. lniany. jesli nie przesadzisz z iloscia (okolo lyzki przy srednio dlugich i niezbyt gestych wlosach), to nie powinno byc problemu ze zmyciem i przeciazeniem
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 10:54   #1659
photoholic
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 389
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

agison, ty zrobiłaś ten olej z łupin orzecha włoskiego czy laskowego? szukając przepisu znalazłam informację, że z orzecha włoskiego można kupić chyba w almie i lidlu(?). póki co, przepisu jak nie było, tak nie ma:/
photoholic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 10:58   #1660
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez photoholic Pokaż wiadomość
agison, ty zrobiłaś ten olej z łupin orzecha włoskiego czy laskowego? szukając przepisu znalazłam informację, że z orzecha włoskiego można kupić chyba w almie i lidlu(?). póki co, przepisu jak nie było, tak nie ma:/
oo co Ty mowisz, z wloskiego w lidlu? to muszę zajrzec koniecznie.

a robila ktoras olej z łopianu? szukam czegos co zatrzyma to wypadanie a jesli nawet nie to wzmocni wlosy.
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 14:29   #1661
Lilith890502
Zakorzenienie
 
Avatar Lilith890502
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 3 824
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

podczytuję Was na bieżąco i moje pytanko jest takie jaka ilość mniej więcej oleju jest wskazana do użycia na włosy do łopatek, tak na oko proszę o odpowiedź, bo nie chciałabym przesadzić i jednak to z głowy potem zmyć
__________________
My

Szczęście to sposób patrzenia na świat

Daniel
Lilith890502 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-02, 14:57   #1662
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez Lilith890502 Pokaż wiadomość
podczytuję Was na bieżąco i moje pytanko jest takie jaka ilość mniej więcej oleju jest wskazana do użycia na włosy do łopatek, tak na oko proszę o odpowiedź, bo nie chciałabym przesadzić i jednak to z głowy potem zmyć
ja mam włosy tak mniej więcej do wysokości stanika, i nakładam łyżkę oleju, od ucha w dół
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 16:29   #1663
uUuAsissuUu
Zakorzenienie
 
Avatar uUuAsissuUu
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 003
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

O rany
Ja mam włosy do ramion i nakładam chyba z 4 łyżki(mniej więcej). Nie wiem. Musze cuzc , że żadnej części nie pominęłam.

Edytowane przez uUuAsissuUu
Czas edycji: 2011-10-02 o 16:31
uUuAsissuUu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 17:05   #1664
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez Lilith890502 Pokaż wiadomość
podczytuję Was na bieżąco i moje pytanko jest takie jaka ilość mniej więcej oleju jest wskazana do użycia na włosy do łopatek, tak na oko proszę o odpowiedź, bo nie chciałabym przesadzić i jednak to z głowy potem zmyć
Mam podobną długość i zużywam około łyżki oleju (buteleczka 30ml starcza mi na 3 razy).
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 20:12   #1665
monak89
Raczkowanie
 
Avatar monak89
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 391
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Ale to dotyczyło oleju rycynowego, a nie maceratu z łupin orzecha One rzeczywiście mają właściwości przyciemniające
tylko ze weegirl pisała o tym, ze oliwa z oliwek zmienia jej kolor, a jakaś dziewczynha napisała o tych łuskach, niekoniecznie chodzi o przyciemnienie.
hmm tyle ze z tego co widziałam na jej blogu, to ona farbuje na jasny blond, może chodzi o jakiś odcień żółtego, czy coś...

weegirl powiedz nam o co chodzi z tą zmianą koloru ?
monak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 20:40   #1666
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ja mam bardzo przetluszczajace sie wlosy i nakladam oleje na calej dlugosci lacznie ze skora glowy. pewnie nie kazdy olej sie nada, np. kokos moze byc zbyt ciezki - dlatego ten nakladam tylko na konce. wowczas na skore glowy idzie np. lniany. jesli nie przesadzisz z iloscia (okolo lyzki przy srednio dlugich i niezbyt gestych wlosach), to nie powinno byc problemu ze zmyciem i przeciazeniem
Dziękuję

A czy ten olejek dla dzieci z Babydream się nadaję na skórę głowy?
I co można osiągnąć nakładając go również na skalp, a nie tylko na same włosy?
No i jak często go nakładać jeżeli myję włosy codziennie?
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 20:42   #1667
pannanika
Zakorzenienie
 
Avatar pannanika
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 541
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Dziękuję

A czy ten olejek dla dzieci z Babydream się nadaję na skórę głowy?
I co można osiągnąć nakładając go również na skalp, a nie tylko na same włosy?
No i jak często go nakładać jeżeli myję włosy codziennie?
Ja myję co drugi dzień i tak też go nakładam Na skalp nie próbowałam, trochę się boję. Wolałabym poszukać jakiegoś oleju który będzie do tego przeznaczony
__________________
Liliowy Zakątek || FB
pannanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 20:49   #1668
Madziarka.n
Zakorzenienie
 
Avatar Madziarka.n
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 124
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez Lilith890502 Pokaż wiadomość
podczytuję Was na bieżąco i moje pytanko jest takie jaka ilość mniej więcej oleju jest wskazana do użycia na włosy do łopatek, tak na oko proszę o odpowiedź, bo nie chciałabym przesadzić i jednak to z głowy potem zmyć
ja nakładam 1,5 łyżki (takiej do zupy ) na skalp i całe włoski, a włosy mam do wysokości stanika; taka ilość jest dla mnie idealna

Cytat:
Napisane przez uUuAsissuUu Pokaż wiadomość
O rany
Ja mam włosy do ramion i nakładam chyba z 4 łyżki(mniej więcej). Nie wiem. Musze cuzc , że żadnej części nie pominęłam.
o proszę kogo ja widzę
__________________
Aparatka..
góra + dół 01/06/2012


Madziarka.n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 20:59   #1669
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

A może dziewczyny polecicie mi jakiś olejek, który jest typowo do włosów przetłuszczających i mógłby to trochę zmniejszyć?
Chyba, że jest jakiś wątek na temat takich wcierek ?
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-02, 21:05   #1670
photoholic
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 389
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
A może dziewczyny polecicie mi jakiś olejek, który jest typowo do włosów przetłuszczających i mógłby to trochę zmniejszyć?
Chyba, że jest jakiś wątek na temat takich wcierek ?
Jest watek olejki eteryczne do włosów. Można je dodawać do jakiegoś bazowego oleju i zmniejszają przetłuszczanie, pobudzają do wzrostu, np. cedrowy, rozmarynowy, lawendowy
photoholic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 21:37   #1671
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez photoholic Pokaż wiadomość
Jest watek olejki eteryczne do włosów. Można je dodawać do jakiegoś bazowego oleju i zmniejszają przetłuszczanie, pobudzają do wzrostu, np. cedrowy, rozmarynowy, lawendowy
Ślicznie Ci dziękuję

Właśnie przejrzałam i chyba się skuszę na rozmarynowy i lawendowy, a jako bazę będę stosować ten z Babydream
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 21:48   #1672
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Dziękuję

A czy ten olejek dla dzieci z Babydream się nadaję na skórę głowy?
I co można osiągnąć nakładając go również na skalp, a nie tylko na same włosy?
No i jak często go nakładać jeżeli myję włosy codziennie?
nie znam skladu babydreama, ale moze i byc za ciezki. jak juz ci pisaly dziewczyny, mozesz dac lekki olej bazowy albo np. olej z korzenia lopianu i do tego dodac odrobine olejku eterycznego np. z rozmarynu
ja olejuje raczej tak raz na tydzien, w weekendy. w tygodniu myje wlosy rano, a na noc nie lubie sie macerowac w olejach wiec w sobote lub niedziele nakladam olej rano i myje wlosy po paru godzinach
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 21:53   #1673
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
nie znam skladu babydreama, ale moze i byc za ciezki. jak juz ci pisaly dziewczyny, mozesz dac lekki olej bazowy albo np. olej z korzenia lopianu i do tego dodac odrobine olejku eterycznego np. z rozmarynu
ja olejuje raczej tak raz na tydzien, w weekendy. w tygodniu myje wlosy rano, a na noc nie lubie sie macerowac w olejach wiec w sobote lub niedziele nakladam olej rano i myje wlosy po paru godzinach
To ja postaram się tak co drugi, trzeci dzień nakładać ten olejek i będę unikać skóry głowy, i na pewno zakupię jakiś olejek eteryczny zmniejszający przetłuszczanie, tylko jakbyś mogła rzucić okiem na skład tego z BD czy się nada jako olej bazowy do eterycznego, byłabym Ci bardzo wdzięczna
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ja.html&next=1
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 21:59   #1674
pannanika
Zakorzenienie
 
Avatar pannanika
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 541
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Nie o ten olejek chodzi tylko o ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...la.html&next=1
__________________
Liliowy Zakątek || FB
pannanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 22:04   #1675
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez monak89 Pokaż wiadomość
tylko ze weegirl pisała o tym, ze oliwa z oliwek zmienia jej kolor, a jakaś dziewczynha napisała o tych łuskach, niekoniecznie chodzi o przyciemnienie.
hmm tyle ze z tego co widziałam na jej blogu, to ona farbuje na jasny blond, może chodzi o jakiś odcień żółtego, czy coś...

weegirl powiedz nam o co chodzi z tą zmianą koloru ?
Ale Jigoku skomentowała wpis Agison o przyciemnianiu maceratem z łupin orzecha, a nie generalnie o zmianie koloru włosów przez oleje
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 22:17   #1676
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez pannanika Pokaż wiadomość
Nie o ten olejek chodzi tylko o ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...la.html&next=1
Jeżeli miałaś na myśli mój wpis, to właśnie o ten co podałam mi chodziło, ten dla dzieci, a nie dla mamy, bo ten mi polecono dlatego będąc zadowolona ogólnie z niebieskiej serii z BD, zakupiłam również olejek dla dzieci
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 22:22   #1677
pannanika
Zakorzenienie
 
Avatar pannanika
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 541
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Mi się wydaję, że ten niebieski ma biedniejszy skład. Nie słyszałam, żeby ktoś tamten kiedyś polecał, ale chętnie się dowiem czy działa równie dobrze jak różowy
__________________
Liliowy Zakątek || FB
pannanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 22:29   #1678
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez pannanika Pokaż wiadomość
Mi się wydaję, że ten niebieski ma biedniejszy skład. Nie słyszałam, żeby ktoś tamten kiedyś polecał, ale chętnie się dowiem czy działa równie dobrze jak różowy
Z tego co mi dziewczyny pisały to ma o jeden olej mniej a mianowicie z orzechów makadamia i jest lżejszy (tylko ja się za bardzo na tym nie znam, pytałam pod kątem zabezpieczenia i małego obciążenia w razie co), z tym, że wiesz ja nie mam zbytnio zniszczonych włosów, nakładam go bardziej zapobiegawczo
Jak na razie nałożyłam 3 razy, na same końce, może troszkę więcej i muszę przyznać, że włosy są mięciutkie, nawilżone i nie wiem czy to moje odczucia tylko, ale końcówki wydają się być jeszcze zdrowsze
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 08:19   #1679
bonarka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 118
Dot.: Produkty do włosów bez silikonów!!!

Dziewczyny a czy moglybyscie mi powiedziec jak zmywać oleje szamponem? Chodzi mi o to ze olejuje wlosy babydreamem przed myciem i chcialabym zmywac go lagodniejszym szamponem (obecnie pokrzywowy z barwy a chcalam zamienic na jajeczny z apteczki babuni bo mi slużył). Chodzi mi o technike zmywania, czy wystarczy splywajaca piana po koncowkach zeby zmyc ten olejek? Moje wlosy zle reaguja na szampon na koncach i a nie chce zrezygnowac z olejowania? W jaki sposob zmywac te oleje aby uniknac tarcia wlosow?
Jeszcze taka podpowiedz, gdy myje wlosy masujac tylko skalp a na reszcie majac odzywke jak zgodnie z zasada CG wlosy sa super.

Macie jakies pomysly???
bonarka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 08:53   #1680
justusia16
Wtajemniczenie
 
Avatar justusia16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 501
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
oo co Ty mowisz, z wloskiego w lidlu? to muszę zajrzec koniecznie.

a robila ktoras olej z łopianu? szukam czegos co zatrzyma to wypadanie a jesli nawet nie to wzmocni wlosy.
Mój się robi, pokroiłam korzeń z łopianu i zalałam go winogronowym..nie wiem czy dobrze, ale narazie stoi i czeka.

Ale jakiś dziwny był ten korzeń..hmm.. boję się :P
__________________
Oh, foolish..
Harmless..
Foolish, harmless child..
justusia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:06.