Oleje i olejki do włosów - cz. V - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-05, 08:26   #3631
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

Cytat:
Napisane przez AdaiBambi Pokaż wiadomość
Baby dream Pflegeol (olejek pielęgnacyjny). Właśnie siedzę z nim na głowie, bo rano niechcący umyłam 3x i nie było takich efektów.
Kosztuje coś około 6zł 250ml
aato ten, dzieki
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 08:34   #3632
katka290
Raczkowanie
 
Avatar katka290
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 86
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

Moje drogie, wprawdzie olejki (różne) stosuje już ładnych parę lat i mam swoje ulubione, dopiero od niedawna zaczęłam się "wkręcać" w indyjskie szampony. Do tej pory wypróbowałam dwa: Hesh Shikakai - niestety włosy po nim robiły mi się szorstkie, nieprzyjemne i trudne do rozczesania. Następnie wzięłam na warsztat Hesh Amla (kupiłam je razem podczas jednych zakupów). Byłam zaskoczona efektem, który był zgoła odmienny od poprzedniego.Włoski skutecznie umyte po olejowaniu (za pierwszym razem), miękkie. Ponadto cały dzień miały bardzo ładny zapach. Nie wiem jaki składnik tego szamponu odpowiada za powstanie tego zapachu. Ale kilka osób zapytało mnie co zrobiłam, że moje włosy tak pięknie pachną.
Reasumując, polecam Wam serdecznie moje ostatnie odkrycie .

ps- Dzisiaj u mnie olejowanie Sesą .
__________________
Czekam na dzidziusia . Termin grudzień 2014!
*****
Fanka indyjskich kosmetyków i mazideł.
katka290 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 08:58   #3633
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

Cytat:
Napisane przez Lacturia Pokaż wiadomość
Kochane moje trochę was zaniedbałam, ale chciałam dać znać że wyszłam już ze szpitala i mam dobre wyniki, co wskazuje na to, że wracam do zdrowia <3 <3 <3

z ogólnej nudy założylam bloga i dzisiaj opisałam moja włosową historię (skopiowalam pomysl z bloga anwen) i pomyślałam, że się z wami podzielę

http://lacturia.blogspot.com/2012/04...-historia.html
Cieszę się, że wracasz do zdrówka Trzymam kciuki, aby już więcej Ci ta choroba nie dopadła

A włoski masz piękne
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 09:12   #3634
monak89
Raczkowanie
 
Avatar monak89
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 391
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

o matuchno. rycynowy na wilgotne włosy (łatwe to nie było) z nałożoną potem issaną bobasem :P mycie BD balsam do kąpieli. potem maska - biovax do zniszczonych z isaną i gliceryną, na koniec ziaja różowa o zapachu dumy do żucia chyba w życiu mi się włosy tak nie błyszczały ! polecam tą glicerynę ! i rycynowy też!
__________________
wrzesień: oleje
lniany - pestki winogron - oliwa z oliwek - sezamowy - arachidowy - oliwka BD - rycynowy
kokos-.
olejek himalaya - .

słodkie migdały - end.
oliwka hipp - end.

drożdże-tran-seboradin
hh 220'
monak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 09:17   #3635
ana_masri
Raczkowanie
 
Avatar ana_masri
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 93
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

Cytat:
Napisane przez monak89 Pokaż wiadomość
o matuchno. rycynowy na wilgotne włosy (łatwe to nie było) z nałożoną potem issaną bobasem :P mycie BD balsam do kąpieli. potem maska - biovax do zniszczonych z isaną i gliceryną, na koniec ziaja różowa o zapachu dumy do żucia chyba w życiu mi się włosy tak nie błyszczały ! polecam tą glicerynę ! i rycynowy też!
ale zazdroszczę

ja na noc miałam lniany i maść brodawkową na końcówki, teraz nałożyłam naftę wymieszaną z żółtkiem (postanowiłam jaju dać jeszcze jedną szansę). zobaczymy co to będzie
__________________
Wege forever!
Polulove! http://poluzjanci.fora.pl/


Jedna miłość!
ana_masri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 09:30   #3636
katka290
Raczkowanie
 
Avatar katka290
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 86
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

Poszukuję informacji na temat olejowania włosów w czasie ciąży. Czy już bylo o tym (nie mogę znaleźć)? Macie jakieś informacje czy też doswiadczenia na ten temat? Zastanawiam się czy w ciąży można bez przeszkód i szkody dla włosów i organizmu poddawać się przyjemności olejowania? Będę wdzięczna za wszelkie rady
__________________
Czekam na dzidziusia . Termin grudzień 2014!
*****
Fanka indyjskich kosmetyków i mazideł.
katka290 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 09:30   #3637
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

Lacturia fajne włosy masz
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-05, 09:32   #3638
beatgirl
Rozeznanie
 
Avatar beatgirl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 600
GG do beatgirl
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

A ja od dziś śmierdzę
Odważyłam się użyć płukanki z L-cysteiną, dodałam do niej troche olejku rozmarynowego i od samej 'cieczy' było czuć tylko nim :P na włosach już tak kolorowo nie jest:P ja to zniosę, podejrzewam że gorzej będzie z moim chłopakiem
Swoją drogą zastanawiam się ile może się ten przyjemny zapaszek utrzymywać na włosach, moje generalnie nigdy nie trzymają żadnych zapachów poza dymem papierosowym :/
Na noc był Khadi na skalp, na długość chyba mój ulubieniec - olej z awokado zmieszany z różowym BD

Czekam na efekty
__________________
Cześć, jestem Alicja

"Nieszczęście dzielone na dwa to o połowę nieszczęścia mniej , szczęście dzielone na dwa to dwa razy więcej szczęścia."
beatgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 09:49   #3639
justynalenka
Zadomowienie
 
Avatar justynalenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 823
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

Cytat:
Napisane przez beatgirl Pokaż wiadomość
A ja od dziś śmierdzę
Odważyłam się użyć płukanki z L-cysteiną, dodałam do niej troche olejku rozmarynowego i od samej 'cieczy' było czuć tylko nim :P na włosach już tak kolorowo nie jest:P ja to zniosę, podejrzewam że gorzej będzie z moim chłopakiem
Swoją drogą zastanawiam się ile może się ten przyjemny zapaszek utrzymywać na włosach, moje generalnie nigdy nie trzymają żadnych zapachów poza dymem papierosowym :/
Na noc był Khadi na skalp, na długość chyba mój ulubieniec - olej z awokado zmieszany z różowym BD

Czekam na efekty
Mój przez tydzień marudził,że śmierdzę zepsutą rybą
__________________
Włosomaniaczka i ceromaniaczka

Zawsze należy starać się odpowiednio ubierać myśli w słowa,myśleć zanim słów się użyje i używać słów,które ukazują że się myśli.
justynalenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 09:58   #3640
beatgirl
Rozeznanie
 
Avatar beatgirl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 600
GG do beatgirl
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

o mamo, przez tydzień?! :O
Ehh jak na razie mam wrażenie że włosy są mega suche i szorstkie... a dałam tej l-cysteiny nawet troche mniej niż było w przepisie..
__________________
Cześć, jestem Alicja

"Nieszczęście dzielone na dwa to o połowę nieszczęścia mniej , szczęście dzielone na dwa to dwa razy więcej szczęścia."
beatgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 10:02   #3641
201606242139
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

Cytat:
Napisane przez ksantypa7 Pokaż wiadomość
Szybki przepis, proszę nie krzyczeć!
2 jajka, rozdzielasz, białka ubijasz, do żółtek dodajesz ze 2-3 łyżki mąki, trochę mleka (na oko ma być jak gęsta śmietana) delikatnie łączysz z pianą, na rozgrzane masło, pod przykryciem, obracasz, jak będzie złote na talerz, nie żałujesz dżemu

Przepraszam!
omnomnom.... może zrobię

Cytat:
Napisane przez ana_masri Pokaż wiadomość
ooo, to jakiś skutek uboczny?? cera się oczyszcza, czy wręcz przeciwnie i pokrzywa źle działa? wysyp jest przez całą kurację?
Tak, oczyszcza się, różnie to bywa, zależy od organizmu, mój się trochę oczyszcza no i niestety... Ale podobno mogło być gorzej, więc nie narzekam Nie, przez cały raczej nie, to rzadkość, żeby dziewczyna zrezygnowała z kuracji, bo ją zbyt mocno wysypało, ale podobno po powrotnym piciu pokrzywy przechodzi się przez to samo i się tak zastanawiam, czy za te 4 miesiące też mnie to czeka


Cytat:
Napisane przez beatgirl Pokaż wiadomość
A ja od dziś śmierdzę
Odważyłam się użyć płukanki z L-cysteiną, dodałam do niej troche olejku rozmarynowego i od samej 'cieczy' było czuć tylko nim :P na włosach już tak kolorowo nie jest:P ja to zniosę, podejrzewam że gorzej będzie z moim chłopakiem
Swoją drogą zastanawiam się ile może się ten przyjemny zapaszek utrzymywać na włosach, moje generalnie nigdy nie trzymają żadnych zapachów poza dymem papierosowym :/
Na noc był Khadi na skalp, na długość chyba mój ulubieniec - olej z awokado zmieszany z różowym BD

Czekam na efekty
Cysteinowy smrodziuch jesteś



a ja dzisiaj po Khadim i sesce oficjalnie stwierdzam, że Sesa woli całą noc, a Khadi jakieś 4 godzinki maksymalnie, weź tu dogódź temu małżeństwu. chyba się nie dogadamy... ;dd
201606242139 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-05, 10:09   #3642
lacrimachristi
Zakorzenienie
 
Avatar lacrimachristi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 193
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

hejoo

mam pytanie czy ktoras z Was uzywa keratyny hydrolizowanej?? jesli tak to w jaki sposob
__________________
lacrimachristi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 10:11   #3643
justynalenka
Zadomowienie
 
Avatar justynalenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 823
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

Cytat:
Napisane przez beatgirl Pokaż wiadomość
o mamo, przez tydzień?! :O
Ehh jak na razie mam wrażenie że włosy są mega suche i szorstkie... a dałam tej l-cysteiny nawet troche mniej niż było w przepisie..
Też tak miałam,na szczeście po myciu było lepiej. Generalnie nie zachwyciła mnie ta płukanka,ale moim włosom zdecydowanie nie brakuje protein
__________________
Włosomaniaczka i ceromaniaczka

Zawsze należy starać się odpowiednio ubierać myśli w słowa,myśleć zanim słów się użyje i używać słów,które ukazują że się myśli.
justynalenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 10:18   #3644
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Cieszę się, że wracasz do zdrówka Trzymam kciuki, aby już więcej Ci ta choroba nie dopadła

A włoski masz piękne
Dziękuje Kochana


własnie doszlo do mnie zamowienie z iherba na giovanni hurra! zaraz bedzie uzywanko

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Staram się nad nimi pracowac, powiem wam, ze najwieksza roznice u mnei zrobila bezsilikonowa pielegnacja
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 10:19   #3645
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

Cytat:
Napisane przez monak89 Pokaż wiadomość
o matuchno. rycynowy na wilgotne włosy (łatwe to nie było) z nałożoną potem issaną bobasem :P mycie BD balsam do kąpieli. potem maska - biovax do zniszczonych z isaną i gliceryną, na koniec ziaja różowa o zapachu dumy do żucia chyba w życiu mi się włosy tak nie błyszczały ! polecam tą glicerynę ! i rycynowy też!
Co to za Ziaja?
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 10:29   #3646
beatgirl
Rozeznanie
 
Avatar beatgirl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 600
GG do beatgirl
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

Cytat:
Napisane przez justynalenka Pokaż wiadomość
Też tak miałam,na szczeście po myciu było lepiej. Generalnie nie zachwyciła mnie ta płukanka,ale moim włosom zdecydowanie nie brakuje protein
ja swoich włosów nawet nie proteinuje, ale z natury są bardzo suche:/
Dziś rano zrobiłam płukankę i sa naprawde w kiepskim stanie:/ zastanawiam sie czy mogę już nałożyć olej teraz i umyć niedługo?
__________________
Cześć, jestem Alicja

"Nieszczęście dzielone na dwa to o połowę nieszczęścia mniej , szczęście dzielone na dwa to dwa razy więcej szczęścia."
beatgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 11:10   #3647
adzia2223
Zadomowienie
 
Avatar adzia2223
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 057
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

Cytat:
Napisane przez justusia16 Pokaż wiadomość
Ja mam sezama i bardzo go lubię
Kupiłam już sezam i orzech. Sezamowy wczoraj miał debiut, no i ma szanse stać się moim ulubionym olejem
__________________

adzia2223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 11:28   #3648
vyenna
Zadomowienie
 
Avatar vyenna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 811
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

No właśnie ja też swoich nie proteinuje. Niby "trzeba zachować umiar, wszystkiego po trochu", ale ilekroć użyję czegoś proteinowego to się robią szorstkie. Nie wiem, czy to nawilżanie w kółko nie zrobi im wreszcie krzywdy.
__________________
ubrania: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post33192618

szukam: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post33410649


zapuszczam włosy i okazjonalnie odchudzam
vyenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 11:34   #3649
beatgirl
Rozeznanie
 
Avatar beatgirl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 600
GG do beatgirl
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

Cytat:
Napisane przez lacrimachristi Pokaż wiadomość
hejoo

mam pytanie czy ktoras z Was uzywa keratyny hydrolizowanej?? jesli tak to w jaki sposob
Keratyną możesz wzbogacać maski i odżywki, jeśli masz jeszcze jakieś półprodukty możesz stworzyć sobie swoją mgiełkę
Do porcji maski możesz dodać ok 6-10 kropli keratyny, dobrze żebyś dodała wtedy też kilka kropli oleju, bo proteiny mogą wysuszać włosy właśnie

Nie mogłam wytrzymać z tymi szorstkimi kłakami i je naolejowałam znów
__________________
Cześć, jestem Alicja

"Nieszczęście dzielone na dwa to o połowę nieszczęścia mniej , szczęście dzielone na dwa to dwa razy więcej szczęścia."
beatgirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-05, 11:42   #3650
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

Cytat:
Napisane przez beatgirl Pokaż wiadomość
ja swoich włosów nawet nie proteinuje, ale z natury są bardzo suche:/
Dziś rano zrobiłam płukankę i sa naprawde w kiepskim stanie:/ zastanawiam sie czy mogę już nałożyć olej teraz i umyć niedługo?
Jeśli koniecznie chcesz, to czemu nie? Ja się zastanawiam, jak wykorzystać l-cysteinę do wcierania w skórę głowy. Do włosów mi jakoś nie służy
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 11:46   #3651
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

ja dostalam l-cysteine od Anwen, malą odsypkę ale sie boje narazie jej uzywac:P po swietach sprobuje
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 11:51   #3652
monak89
Raczkowanie
 
Avatar monak89
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 391
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Co to za Ziaja?
a o ta : https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-witaminy.html
ładnie pachnie, dość wygładza, mniej mi się włosy po niej puszą, ale z tego co pamiętam nie nadaje się dla CG ( na szczęście Tobie to nie przeszkadza )
Cytat:
Napisane przez adzia2223 Pokaż wiadomość
Kupiłam już sezam i orzech. Sezamowy wczoraj miał debiut, no i ma szanse stać się moim ulubionym olejem
moim jest, każdemu polecam, pracuj z nim ! (chociaż rycynowy u mnie też się bije o pierwsze miejsce.)
__________________
wrzesień: oleje
lniany - pestki winogron - oliwa z oliwek - sezamowy - arachidowy - oliwka BD - rycynowy
kokos-.
olejek himalaya - .

słodkie migdały - end.
oliwka hipp - end.

drożdże-tran-seboradin
hh 220'
monak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 12:19   #3653
beatgirl
Rozeznanie
 
Avatar beatgirl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 600
GG do beatgirl
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Jeśli koniecznie chcesz, to czemu nie? Ja się zastanawiam, jak wykorzystać l-cysteinę do wcierania w skórę głowy. Do włosów mi jakoś nie służy
Tak właśnie zrobiłam
A co ona daje skórze głowy?

Masz przeuroczy awatar!!!

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

Cytat:
Napisane przez monak89 Pokaż wiadomość
a o ta : https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-witaminy.html
ładnie pachnie, dość wygładza, mniej mi się włosy po niej puszą, ale z tego co pamiętam nie nadaje się dla CG ( na szczęście Tobie to nie przeszkadza )

moim jest, każdemu polecam, pracuj z nim ! (chociaż rycynowy u mnie też się bije o pierwsze miejsce.)
A czemu jest niezgodna? ma silikony? szukałam na wątku z analizą kosmetyków, ale nie mogłam znaleźć
__________________
Cześć, jestem Alicja

"Nieszczęście dzielone na dwa to o połowę nieszczęścia mniej , szczęście dzielone na dwa to dwa razy więcej szczęścia."
beatgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 12:34   #3654
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

Cytat:
Napisane przez katka290 Pokaż wiadomość
Poszukuję informacji na temat olejowania włosów w czasie ciąży. Czy już bylo o tym (nie mogę znaleźć)? Macie jakieś informacje czy też doswiadczenia na ten temat? Zastanawiam się czy w ciąży można bez przeszkód i szkody dla włosów i organizmu poddawać się przyjemności olejowania? Będę wdzięczna za wszelkie rady
Można bez przeszkod olejować. W olejach nie ma nic, co by przeniknęło do organizmu i moglo zaszkodzić.
Kwasowac sie nie można

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

Cytat:
Napisane przez monak89 Pokaż wiadomość
a o ta : https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-witaminy.html
ładnie pachnie, dość wygładza, mniej mi się włosy po niej puszą, ale z tego co pamiętam nie nadaje się dla CG ( na szczęście Tobie to nie przeszkadza )

Akurat mi sie Garnnier skończył .
Jutro idę do Ziajowego zagłębia
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 14:21   #3655
beatgirl
Rozeznanie
 
Avatar beatgirl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 600
GG do beatgirl
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

Dziewczyny, a namaczacie sobie skrzyp przed przyrządzeniem go?
Bo mi pani w sklepie zielarskim kiedyś powiedziała że trzeba go 5h namaczać przed wypiciem, ale czasem zapominam żeby sobie go przygotować wcześniej
__________________
Cześć, jestem Alicja

"Nieszczęście dzielone na dwa to o połowę nieszczęścia mniej , szczęście dzielone na dwa to dwa razy więcej szczęścia."
beatgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 14:36   #3656
katka290
Raczkowanie
 
Avatar katka290
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 86
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Można bez przeszkod olejować. W olejach nie ma nic, co by przeniknęło do organizmu i moglo zaszkodzić.
Kwasowac sie nie można

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------
Dziękuję
__________________
Czekam na dzidziusia . Termin grudzień 2014!
*****
Fanka indyjskich kosmetyków i mazideł.
katka290 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 14:47   #3657
monak89
Raczkowanie
 
Avatar monak89
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 391
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

Cytat:
Napisane przez beatgirl Pokaż wiadomość
A czemu jest niezgodna? ma silikony? szukałam na wątku z analizą kosmetyków, ale nie mogłam znaleźć
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1868
proszę :P warto szukać w wątku w którym jest cała lista zanalizowanych kosmetyków. parafina i jeden sylikon, al ena szczęście nie jestem ortodoksyjną CG

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Akurat mi sie Garnnier skończył .
Jutro idę do Ziajowego zagłębia
ić, ić ja w ogóle lubię ich kosmetyki, kocham żele pod prysznic i kremy z serii calma podobno seria pro jest świetna, zwlaszcza peeling enzymatyczny, ale po to się muszę wybrać do ich sklepu. (fabrykę mam pod nosem, myślicie że mnie wpuszczą? )
__________________
wrzesień: oleje
lniany - pestki winogron - oliwa z oliwek - sezamowy - arachidowy - oliwka BD - rycynowy
kokos-.
olejek himalaya - .

słodkie migdały - end.
oliwka hipp - end.

drożdże-tran-seboradin
hh 220'
monak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 14:53   #3658
beatgirl
Rozeznanie
 
Avatar beatgirl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 600
GG do beatgirl
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

Cytat:
Napisane przez monak89 Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1868
proszę :P warto szukać w wątku w którym jest cała lista zanalizowanych kosmetyków. parafina i jeden sylikon, al ena szczęście nie jestem ortodoksyjną CG
Stokrotne dzięki
__________________
Cześć, jestem Alicja

"Nieszczęście dzielone na dwa to o połowę nieszczęścia mniej , szczęście dzielone na dwa to dwa razy więcej szczęścia."
beatgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 14:58   #3659
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

Cytat:
Napisane przez beatgirl Pokaż wiadomość
Tak właśnie zrobiłam
A co ona daje skórze głowy?

Masz przeuroczy awatar!!!
Haha, dziękuję Znalezione w necie

Ma hamować wypadanie i wspomagać porost. Tzn. to taka moja teoria
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 15:27   #3660
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

kochane

znalazlam pewna aukcje w internecie z olejem kokosowym i nie wiem czy sprzedawca za mala cene chce walic scieme..

czy olej bezzapachowy moze byc zimnotloczony?
bo sprzedawca twierdzi, ze jego olej jest zimnotloczony i bezzapachowy..
pogubilam sie
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:57.