Oleje i olejki do włosów, część VI - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-02, 23:21   #181
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez beatgirl Pokaż wiadomość
Dajcie koniecznie znać jak efekty generalnie do farbowania polecałabym Wam raczej sypane ziółka niż ekspresówki, ale z tego co kiedyś czytałam dziewczyny i takich używały
Aha i uważajcie bo ta płukanka farbuje nie tylko włosy, ubrania, ręczniki i wannę/zlew też niestety może złapać..
Jak wypróbuję, to dam znać na pewno

Kiedyś zrobiłam sobie płukankę z szałwii, ale o efektach ciężko coś powiedzieć, bo to było zaledwie dwa razy, w różnych odstępach czasowych

Jak chodzi o płukanki, to ciężko u mnie z systematycznością
Mam tylko nadzieję, że ziółka nie będą wysuszać
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-02, 23:25   #182
beatgirl
Rozeznanie
 
Avatar beatgirl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 600
GG do beatgirl
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Jak wypróbuję, to dam znać na pewno

Kiedyś zrobiłam sobie płukankę z szałwii, ale o efektach ciężko coś powiedzieć, bo to było zaledwie dwa razy, w różnych odstępach czasowych

Jak chodzi o płukanki, to ciężko u mnie z systematycznością
Mam tylko nadzieję, że ziółka nie będą wysuszać
no ten przepis akurat to nie taka tradycyjna płukanka i teoretycznie efekt powinien być widoczny już po pierwszym razie ważne jest żeby dać listkom szałwii te dwie godziny na wypuszczenie barwnika
__________________
Cześć, jestem Alicja

"Nieszczęście dzielone na dwa to o połowę nieszczęścia mniej , szczęście dzielone na dwa to dwa razy więcej szczęścia."
beatgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-02, 23:31   #183
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez beatgirl Pokaż wiadomość
no ten przepis akurat to nie taka tradycyjna płukanka i teoretycznie efekt powinien być widoczny już po pierwszym razie ważne jest żeby dać listkom szałwii te dwie godziny na wypuszczenie barwnika
A myślisz, że takie trzymanie ziółek przez 2 godz. nie wysuszy włosków?
Szczerze, to trochę się boję tak długo trzymać


Edit: właśnie doczytałam, że przed płukaniem mam odstawić szałwię na 2h, a na włoskach mam trzymać pół godzinki
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy

Edytowane przez izus_86
Czas edycji: 2012-05-02 o 23:33
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-02, 23:38   #184
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Może w tej części będę na bieżąco...
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-02, 23:41   #185
beatgirl
Rozeznanie
 
Avatar beatgirl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 600
GG do beatgirl
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
A myślisz, że takie trzymanie ziółek przez 2 godz. nie wysuszy włosków?
Szczerze, to trochę się boję tak długo trzymać


Edit: właśnie doczytałam, że przed płukaniem mam odstawić szałwię na 2h, a na włoskach mam trzymać pół godzinki
Ja płukałam szałwią włosy, ale w celu wygładzenia (parzyłam tylko z 10/15 min), nie spłukiwałam jej i nie wysuszyła mi włosów, więc myślę że nie powinna mocno wysuszać
__________________
Cześć, jestem Alicja

"Nieszczęście dzielone na dwa to o połowę nieszczęścia mniej , szczęście dzielone na dwa to dwa razy więcej szczęścia."
beatgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 07:48   #186
katka290
Raczkowanie
 
Avatar katka290
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 86
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Hej dziewczyny! Właśnie przymierzam się do kolejnych zakupów olejowych, bo aktualnie znowu jadę na oparach . Biorę tradycyjnie sesę oraz coś nowego z khadi. Wyczaiłam też coś z Parachute na wypadanie włosów na allegro. Załączam fotę - któraś używała może? Warto?
http://allegro.pl/show_item.php?item=2320594092
__________________
Czekam na dzidziusia . Termin grudzień 2014!
*****
Fanka indyjskich kosmetyków i mazideł.
katka290 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 08:16   #187
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle_Pauline Pokaż wiadomość
Nakładałyście może pod olej maskę z siemienia lnianego ? Jak efekty ?
Ja nakładałam i będę nakładać
Zawsze chciałam nakładać odżywkę pod olej, ale nie znalazłam jeszcze takiej, która mogłabym przetrzymać całą noc (ze względu na alkohol), a żel lniany jest całkowicie naturalny, pięknie nawilża i nie ma w nim nic, co mogłoby zaszkodzić (choć ostatnio czytałam coś o niekorzystnym PH).
Ostatnio w ogóle nie lubię nakładać olei na całkiem suche włosy, więc wspomagam się żelem lnianym, prostym psikaczem albo żelem aloesowym i jestem zadowolona, bo alko brak, a włosy są dodatkowo wspomagane
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-03, 08:36   #188
Denaris
Rozeznanie
 
Avatar Denaris
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 813
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Kurde, będę musiała wypróbować.

Tylko jakoś mi się tak wydaje, że na mokrych włosach to się ten olej trzymać nie będzie Shize mam
Denaris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 08:45   #189
eowyn1990
Raczkowanie
 
Avatar eowyn1990
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 85
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Ja dopiero co zaczęłam swoją przygodę z olejowaniem włosów. Póki co stosuję olejek kokosowy vatika i muszę przyznać, że dobrze działa na moje włosy. Nie wiem czy to za sprawą odżywek i masek, które również ostatnimi czasami nakładam na włosy, ale świetnie podkreśla moje fale i pogłębia kolor. Zapach dla mnie przeciętny, ale włosy wyglądają po nim rewelacyjnie, a olej nakładam i zmywam po kilku godzinach (3-4), bo szybko zaczyna mnie drażnić
eowyn1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 08:55   #190
sm1307
Rozeznanie
 
Avatar sm1307
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 758
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Możecie mi powiedzieć dziewczyny, ile najlepiej olejku na włosy nakładać? jedna łyżeczka, czy lepiej więcej? Ile Wy zużywacie na swoje włoski ? ;> I czy jak chcę na noc pozostawić ten olejek to wystarczy, że włosy w koczek zepnę, zabezpieczę poduszkę, czy trzeba jakiś czepek nakładać dla lepszego efektu? Jak to jest.. ;>
__________________

sm1307 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 08:57   #191
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ja nakładałam i będę nakładać
Zawsze chciałam nakładać odżywkę pod olej, ale nie znalazłam jeszcze takiej, która mogłabym przetrzymać całą noc (ze względu na alkohol), a żel lniany jest całkowicie naturalny, pięknie nawilża i nie ma w nim nic, co mogłoby zaszkodzić (choć ostatnio czytałam coś o niekorzystnym PH).
Ostatnio w ogóle nie lubię nakładać olei na całkiem suche włosy, więc wspomagam się żelem lnianym, prostym psikaczem albo żelem aloesowym i jestem zadowolona, bo alko brak, a włosy są dodatkowo wspomagane
Dzięki zachęciłaś mnie
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-03, 09:00   #192
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
a bo jak chodzi o podkład to wolę najpierw zdobyć próbkę i wtedy zobaczyć czy mi pasuje, bo 60 zł zapłacić a potem nie będzie pasował to trochę lipa ;/
noo dokładnie..
Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
a
hmm to może warto, ale tez mnie tak samo zniechęca to ze nie mogę sobie tego dokładnie obejżeć w rękach zanim kupię bo potem jak mi nie będzie pasowało totylko sie w pudełku zakurzy..

a myslisz ze ten podkład nie bedzie powodował jakiegos szybszego starzenia sie cery?/QUOTE]
Nie powinien powodować starzenia się skóry. A jeśli chodzi o czynniki starzeniotwórcze to moim zdaniem jednak słońce, braki w nawilżeniu i natłuszczeniu, niestety chemia w kosmetykach i predyspozycje genetyczne...
a powiesz mi na PW jakie dokładnie składniki, bo ogólnikowo wiem, ale czesto na wiele składników nie zwracam aż takiej uwagi

Cytat:
Napisane przez sm1307 Pokaż wiadomość
Możecie mi powiedzieć dziewczyny, ile najlepiej olejku na włosy nakładać? jedna łyżeczka, czy lepiej więcej? Ile Wy zużywacie na swoje włoski ? ;> I czy jak chcę na noc pozostawić ten olejek to wystarczy, że włosy w koczek zepnę, zabezpieczę poduszkę, czy trzeba jakiś czepek nakładać dla lepszego efektu? Jak to jest.. ;>
ja nakładam łyżkę i daje czepek na głowę.


narvio - ponawiam pytanko, bo ciekawa jestem, czy jak sama uzywasz masazera głowy to tez masz ciary, czy tylko jak ktoś to robi?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 09:52   #193
201606242139
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Kochane, ja z małym offtopem. Przeszukałam wątek dla kręconowłosych od deski do deski (tzn. samą listę produktów, bo ich szukałam) i gdy znalazłam coś w miarę, co może byłoby dostępne - opakowanie wygląda jak za czasów lat '90, albo nie jest dostępnym lokalnie produktem. Stąd moje pytanie: czy polecicie mi jakiś szampon/mgiełkę/odżywkę, która dobrze ochroni włosy przed UV?
Ostatnim razem miałam jakiś apteczny szampon za 30 zł, generalnie był dobry w chronieniu przed UV, ale o włosy nie dbałam, więc i tak były przesuszone po wakacjach, a wolałabym coś sprawdzonego przez specjalistki Co roku muszę je ochraniać, gdyż bez tego pod koniec lata wyglądam jak albinos.
Niestety teraz, gdy aż w nadmiarze dbam o włosy, bardzo mi na tym zależy, by włosów nie wysuszyć, albo nie obciążyć i oczywiście nie chcę chodzić z tłustą głową, bo inaczej po prostu olejowałabym włosy masłem shea....
201606242139 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 10:20   #194
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Jantar ma ochronę UV

Zmyłam Alterrę i chyba będzie dobrze.

Jeśli dopiero niedawno zaczęłyście olejować włosy i zbytnio nie widzicie efektów to polecam pokombinować. Ja przez 3 miesiące zbytnio nie zauważałam poprawy, powoli zaczęłam się zniechęcać, bo włosy wcale bardziej się nie błyszczały, były suche i ciągle się rozdwajały. Od kilku dni olej kładę na samorobione mega nawilżające psikadło i zmywam szamponem bez sulfatów (SLS i SLES) i doczekałam się efektu WOW! Włoski nabrały blasku, są lepiej nawilżone, rozdwojone końcówki stały się niewidoczne. Sama nie mogę uwierzyć w tak dużą zmianę w tak krótkim czasie
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 10:27   #195
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Napaliłam się na olejki Alverde. Szczególnie na różany i porzeczkowy.

Są na Allegro w cenie od 25-28 z przesyłką, trochę drogo, za 100 ml, ale kusi
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 10:43   #196
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Panda mgiełka z filtrami UV i dobrym składem to święty graal u mnie dodatkowo miłoby było, gdyby silikonow nie miala.
Pozostaje mi czapka

edziorek ja mam porzeczkowy od dłuzszego czasu i włosy są fajne, miekkie, nawilzone, ale czy jest to efekt wow, inny niz po alterrowych(przynajmniej u mnie)? nie powiedziałabym. Dobry olejek, fajna odmiana, ale nie przepłacałabym.

niemniej jednak poprosilam znajomą o olejek sport, olejek na koncowki i maskę z cytryną ale to tylko dlatego, ze dopłacę 11 zl za przesyłkę i będzie moja.

ja dzisiaj olej kokosowy+ masło kakaowe, coz za zapach
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 10:46   #197
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez beatgirl Pokaż wiadomość
Ja płukałam szałwią włosy, ale w celu wygładzenia (parzyłam tylko z 10/15 min), nie spłukiwałam jej i nie wysuszyła mi włosów, więc myślę że nie powinna mocno wysuszać
Dziękuję za wszystkie informacje

Cytat:
Napisane przez PandaBear Pokaż wiadomość
Kochane, ja z małym offtopem. Przeszukałam wątek dla kręconowłosych od deski do deski (tzn. samą listę produktów, bo ich szukałam) i gdy znalazłam coś w miarę, co może byłoby dostępne - opakowanie wygląda jak za czasów lat '90, albo nie jest dostępnym lokalnie produktem. Stąd moje pytanie: czy polecicie mi jakiś szampon/mgiełkę/odżywkę, która dobrze ochroni włosy przed UV?
Ostatnim razem miałam jakiś apteczny szampon za 30 zł, generalnie był dobry w chronieniu przed UV, ale o włosy nie dbałam, więc i tak były przesuszone po wakacjach, a wolałabym coś sprawdzonego przez specjalistki Co roku muszę je ochraniać, gdyż bez tego pod koniec lata wyglądam jak albinos.
Niestety teraz, gdy aż w nadmiarze dbam o włosy, bardzo mi na tym zależy, by włosów nie wysuszyć, albo nie obciążyć i oczywiście nie chcę chodzić z tłustą głową, bo inaczej po prostu olejowałabym włosy masłem shea....
Zajrzyj jeszcze tutaj:
https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=5851 i tutaj:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=440431
Znajdziesz tam trochę produktów, które dostaniesz bez problemu
Np. Jantar, Elseve, Nivea, Biovax itd.....
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 10:47   #198
syla929
Rozeznanie
 
Avatar syla929
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 956
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Melduję się Dopiero co zobaczyłam nowy wątek
__________________
Asystor Hair - 3.04
Seboravit - 10.06 -
Drożdże - 15.06 -

1,02 - 56cm
12.03 - 58,5cm
12.04 - 60cm
12.06 - 62cm
Cel: hmmm, 65 a może 70cm?
syla929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 10:52   #199
vyenna
Zadomowienie
 
Avatar vyenna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 811
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez PandaBear Pokaż wiadomość
Kochane, ja z małym offtopem. Przeszukałam wątek dla kręconowłosych od deski do deski (tzn. samą listę produktów, bo ich szukałam) i gdy znalazłam coś w miarę, co może byłoby dostępne - opakowanie wygląda jak za czasów lat '90, albo nie jest dostępnym lokalnie produktem. Stąd moje pytanie: czy polecicie mi jakiś szampon/mgiełkę/odżywkę, która dobrze ochroni włosy przed UV?
Ostatnim razem miałam jakiś apteczny szampon za 30 zł, generalnie był dobry w chronieniu przed UV, ale o włosy nie dbałam, więc i tak były przesuszone po wakacjach, a wolałabym coś sprawdzonego przez specjalistki Co roku muszę je ochraniać, gdyż bez tego pod koniec lata wyglądam jak albinos.
Niestety teraz, gdy aż w nadmiarze dbam o włosy, bardzo mi na tym zależy, by włosów nie wysuszyć, albo nie obciążyć i oczywiście nie chcę chodzić z tłustą głową, bo inaczej po prostu olejowałabym włosy masłem shea....
Ja kupiłam sobie ostatnio odżywkę elseve do farbowanych - ponoć ma uv. Spłukiwana, ale jakiś tam filtr może zostanie.
Wcierka jantar ma uv.
Ja się niedługo zamierzam zaopatrzyć w taką odżywkę b/s fryzjerską, taką ewidentnie filtrową, np. schwarckopf (jak to tam się pisze).

A mi się jakoś wydaje, że chodzenie z tłustymi - naolejowanymi włosami podczas lata to jest mocno zły pomysł. Niby jakaś ochrona, ale mam wrażenie, że w takim słońcu olej na włosach może działać tak jak na patelni....
__________________
ubrania: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post33192618

szukam: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post33410649


zapuszczam włosy i okazjonalnie odchudzam
vyenna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-03, 11:05   #200
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

o nie, nie domylam znowu wlosow -.- uzylam plynu bd fur mama. nie bede go stosowac do zmywania olejow, bo po prostu dobrze ich nie umiem zmyc. juz lepszy jest zwykly babydream. miala ktoras z was jakies doswiadczenia z fur mama?
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 11:07   #201
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
o nie, nie domylam znowu wlosow -.- uzylam plynu bd fur mama. nie bede go stosowac do zmywania olejow, bo po prostu dobrze ich nie umiem zmyc. juz lepszy jest zwykly babydream. miala ktoras z was jakies doswiadczenia z fur mama?
W którym on jest dziale, bo u mnie w Rossmannie nie mogę go znaleźć

Włoski po nocy z Alterrą obłędne
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 11:08   #202
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
o nie, nie domylam znowu wlosow -.- uzylam plynu bd fur mama. nie bede go stosowac do zmywania olejow, bo po prostu dobrze ich nie umiem zmyc. juz lepszy jest zwykly babydream. miala ktoras z was jakies doswiadczenia z fur mama?
Mnie na dłuższą metę obciążał

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
W którym on jest dziale, bo u mnie w Rossmannie nie mogę go znaleźć

Włoski po nocy z Alterrą obłędne
Tam gdzie żele pod prysznic
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 11:20   #203
narvia
Raczkowanie
 
Avatar narvia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 438
GG do narvia
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
noo dokładnie..
a powiesz mi na PW jakie dokładnie składniki, bo ogólnikowo wiem, ale czesto na wiele składników nie zwracam aż takiej uwagi


ja nakładam łyżkę i daje czepek na głowę.


narvio - ponawiam pytanko, bo ciekawa jestem, czy jak sama uzywasz masazera głowy to tez masz ciary, czy tylko jak ktoś to robi?
Jak sama masuję to też się robią ciary Tylko włosy mi się wplątują w te plastikowe kulki
narvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 11:22   #204
201606242139
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Dziękuję za wszystkie informacje



Zajrzyj jeszcze tutaj:
https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=5851 i tutaj:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=440431
Znajdziesz tam trochę produktów, które dostaniesz bez problemu
Np. Jantar, Elseve, Nivea, Biovax itd.....
Właśnie to przeglądałam. Wielu się boje ze względu na obciążenie, i jakoś tak np o tej Nivei w piance mówiłam, że nie widziałam takiego opakowania
Ale chyba najpierw łapnę coś do włosów farbowanych, Jantara i Niveę jednak.
Dzięki dziewczyny, konsultacja z Wami zawsze mnie upewnia
201606242139 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 11:42   #205
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez PandaBear Pokaż wiadomość
Właśnie to przeglądałam. Wielu się boje ze względu na obciążenie, i jakoś tak np o tej Nivei w piance mówiłam, że nie widziałam takiego opakowania
Ale chyba najpierw łapnę coś do włosów farbowanych, Jantara i Niveę jednak.
Dzięki dziewczyny, konsultacja z Wami zawsze mnie upewnia
Ja teraz kupiłam spray Schauma odbudowa i pielęgnacja z masłem shea, które jest naturalnym filtrem, ale nie wiem ja się sprawdzi na słońcu
Kupiłam głównie ze względu na ochronę krótszych włosków (bejbików ponad 20 cm), bo Gliss Kury mają keratynę, a ona mi przy codziennym stosowaniu nie służy
Fajnie by było gdyby ta Schauma jakoś chroniła włoski przed słońcem
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 12:39   #206
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
o nie, nie domylam znowu wlosow -.- uzylam plynu bd fur mama. nie bede go stosowac do zmywania olejow, bo po prostu dobrze ich nie umiem zmyc. juz lepszy jest zwykly babydream. miala ktoras z was jakies doswiadczenia z fur mama?
ja zmywam oleje tym balsamem z babydream fur mama i jest bardzo ok, dobrze się pieni i wszytsko domywa mam tylko małe zastrzeżenie co do konsystencji, jest za bardzo lejąca jak dla mnie

wczoraj pierwszy raz nałożyłam olej sezamowy na wilgotne włosy, potrzymałam ok 4 godziny, zmyłam babydream fur mama, potem na niecałą godzinę dałam stuningowaną maskę bingo i jestem zachwycona włoskami na pewno sezam dołączy do mojej stałej pielęgnacji włosów (na razie mam małe opakowanie)
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 12:42   #207
mahhysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 482
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
ja zmywam oleje tym balsamem z babydream fur mama i jest bardzo ok, dobrze się pieni i wszytsko domywa mam tylko małe zastrzeżenie co do konsystencji, jest za bardzo lejąca jak dla mnie

wczoraj pierwszy raz nałożyłam olej sezamowy na wilgotne włosy, potrzymałam ok 4 godziny, zmyłam babydream fur mama, potem na niecałą godzinę dałam stuningowaną maskę bingo i jestem zachwycona włoskami na pewno sezam dołączy do mojej stałej pielęgnacji włosów (na razie mam małe opakowanie)
Oj sezam jest genialny
mahhysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 12:44   #208
antoninamotyl
Rozeznanie
 
Avatar antoninamotyl
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 646
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez mahhysia Pokaż wiadomość
Oj sezam jest genialny
też go uwielbiam
antoninamotyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 13:19   #209
friable
Raczkowanie
 
Avatar friable
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 432
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

a jest jeszcze do kupienia w lidlu czy juz zniknal?
friable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 13:28   #210
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez friable Pokaż wiadomość
a jest jeszcze do kupienia w lidlu czy juz zniknal?
podpinam się pod pytanie, bo muszę zaopatrzyć się w większą ilość
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:53.