A my sobie wciąż gadamy i na kolejny cud czekamy....Rozmówki staraczek i mamuś cz.X - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-27, 15:37   #811
Sophia_1
Zadomowienie
 
Avatar Sophia_1
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 684
Dot.: A my sobie wciąż gadamy i na kolejny cud czekamy....Rozmówki staraczek i mamuś

Cytat:
Napisane przez katka290 Pokaż wiadomość
Właśnie mam mieszane uczucia. Z jednej strony wyobrażam sobie, jak będę się zajmować małą dziewczynką. A wszyscy wokół mówią, że mają przeczucia, że to będzie chłopiec . Ale wiadomo - oby donosić szczęśliwie i oby było zdrowe

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------


wiesz, znam taką koleżankę, która "z calą pewnością" miała miec chłopca. A urodziła córeczkę . Różne niespodzianki się zdarzają
To napewno. Nie mniej jednak ja wolalam wiedziec i lekarz powiedzial dobrze

Temp zrobila sie do zycia, idziemy zaraz na spacer
__________________
Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi.

08.09.2013 Agata - spełnienie Naszych marzeń
Sophia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-27, 18:22   #812
bazile
Zadomowienie
 
Avatar bazile
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1 398
Dot.: A my sobie wciąż gadamy i na kolejny cud czekamy....Rozmówki staraczek i mamuś

zostawilam bombe w klubie,plis odpalcie ja...
__________________

bazile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-27, 21:07   #813
monini2507
Zakorzenienie
 
Avatar monini2507
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 391
Dot.: A my sobie wciąż gadamy i na kolejny cud czekamy....Rozmówki staraczek i mamuś

Hej
Bazilku coś tam pozmieniałam
Kwitka proszę o tp bo muszę to wpisać na pierwszą str
Anteria dokładne dane kiedy Raduś się urodził itd itp
Ja witam niedzielnie i wieczorowo, zmęczona bardzo po godz pracy
Pociesza mnie fakt że 5 sierpnia wyjeżdżamy już nad morze
A teraz mykam spać zajrzę jutro po pracy tym razem buziaki
monini2507 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 07:24   #814
Sophia_1
Zadomowienie
 
Avatar Sophia_1
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 684
Dot.: A my sobie wciąż gadamy i na kolejny cud czekamy....Rozmówki staraczek i mamuś

Hej.

Ale u nas w nocy byla burza. Tzn nie lalo mocno, ale pioruny i grzmotu tak walily, ze klekajcie narody. Dawno takiego czegos nie bylo. A Agata spala w najlepsze moze dlatego, ze sie ochlodzilo w trakcie deszczu i dalo sie zyc. A moze dlateggo, ze o polnocy obudzila.mi sie z placzem, a uspokoila dopiero.jak.posmarowalam. zabki i pokolysalam przytulona do sibie tak mi jej bylo szkoda

A.teraz jest taki zaduch, nie ma czym oddychac. A nie ma nawet 9 rano wiatrak poszedl w ruch.
__________________
Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi.

08.09.2013 Agata - spełnienie Naszych marzeń
Sophia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 07:57   #815
pennee
Raczkowanie
 
Avatar pennee
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 338
Dot.: A my sobie wciąż gadamy i na kolejny cud czekamy....Rozmówki staraczek i mamuś

Cytat:
Napisane przez bazile Pokaż wiadomość
zostawilam bombe w klubie,plis odpalcie ja...
__________________
razem - sierpień 2009
narzeczona - lipiec 2014
pennee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 08:01   #816
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: A my sobie wciąż gadamy i na kolejny cud czekamy....Rozmówki staraczek i mamuś

Witam


Domiś już po badaniach,jutro wyniki.
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 08:24   #817
lady_malgo
Rozeznanie
 
Avatar lady_malgo
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 781
Dot.: A my sobie wciąż gadamy i na kolejny cud czekamy....Rozmówki staraczek i mamuś

Nadrobiłam
Witam się po-urlopowo.
Aż szkoda, że do domu musiałam wracać, bo na takie ciche i piękne miejsce w tym roku trafiłam na wypoczynek, że aż ciężko uwierzyć, że takie jeszcze istnieją w Polsce.

Kwicia-gratuluję 13tc oby dalej było wszystko pierwsza klasa
Maru- Jak będziesz już coś wiedziała z kliniki to daj znać, bo ja czekam z niecierpliwością na wieści co dalej...
__________________
Gdzie jesteś mój Aniele Stróżu?!
Przyjdź do mnie, otul moje serce skrzydłami... chroń przed cierpieniem i lękiem. Zetrzyj me łzy płynące strumieniami Swoimi własnymi piórami...

26.06.2010-
lady_malgo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-28, 09:23   #818
pszczoua
Zakorzenienie
 
Avatar pszczoua
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 330
Dot.: A my sobie wciąż gadamy i na kolejny cud czekamy....Rozmówki staraczek i mamuś

Przepraszam że się nie odnoszę, podczytuję na bieżąco na telefonie także zamelduję się tylko bo czasu nie mam ostatnio w ogóle... Moje dziecko wspina się po czym się da, a szczególnie upodobało sobie moje nogi Sam siadać ani myśli, choć posadzony siedzi bardzo stabilnie i z siadu bez problemu przechodzi do pozycji czworaczej Poza tym potrafi już raczkować ale zwyczajnie mu się nie chce. Już kilka razy przyłapałam go na tym, że zrobił kilka kroczków na czworaka a później hop na brzuszek i pełza. Ale co się dziwić skoro pełza już 3 miesiące więc mu tak wygodniej Poza tym spieszę powiedzieć że mamy piątego zęba a szósty zaraz się przebije. Także wynik taki - prawie 6 zębów w ciągu 2 miesięcy Także Sophia, nie przejmuj się jak zaczną wychodzić to wszystkie naraz

No a poza tym weekend ciekawy, w sobotę byliśmy w Łebie na wydmach, a wczoraj plażowaliśmy cały dzień
__________________
pszczoua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 12:10   #819
ANTERIA
Zakorzenienie
 
Avatar ANTERIA
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Graz/Austria
Wiadomości: 3 730
GG do ANTERIA
Dot.: A my sobie wciąż gadamy i na kolejny cud czekamy....Rozmówki staraczek i mamuś

Cześć dziewczyny, wybaczcie zabiegana jestem. Dzisiaj Raduś obudził się z straszną chrypką i ciągle płacze już nie mam siły a do lekarza dopiero na wieczór

Co do danych na pierwszą strone to:

Radosław ur. 10.06.2014 2175 g 43 cm
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
ANTERIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 12:29   #820
margot_2012
Raczkowanie
 
Avatar margot_2012
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 174
Dot.: A my sobie wciąż gadamy i na kolejny cud czekamy....Rozmówki staraczek i mamuś

Hej Dziewczyny, troche sie nie odzywałam ale nadrobiłam, mam nadzieje ze spamiętałam co komu napisac
Penne - gratuluje!!
Bazile - współczuję stresu i trzymam kciuki za nowy termin (btw, moge spytac o jaka operacje chodzi? bo chyba pisalas o tym jak ja się wycofalam, zupelnie nie kojarze....)
Katka - trzymam kciuki, ja mam za to mutację C677T nie jestem przekonana czy to cos pomoże, ale lekarz twierdzi ze tak, wiec tez robie sobie zastrzyki z Clexane.. koszmar, chybe sie nie przyzwyczaję .
Kwitka, gratuluję dobrych wyników badań, jak ja bym chciala miec to juz za soba! Zapisana jestem na 7 sierpnia.
Jestem w 10 tyg, jutro ide na kontrolne USG, mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze...
Chrupki dla wszystkich i dietetyczne pieczywo Wasa dla Cebulovej

Co prawda boję się zapeszyc, ale... Monini, dopiszesz mnie na 1 strone?
Małgosia, 34 lata, tp 23.02.2015

Edytowane przez margot_2012
Czas edycji: 2014-07-28 o 12:31
margot_2012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 13:38   #821
cebulova
Zadomowienie
 
Avatar cebulova
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 956
Dot.: A my sobie wciąż gadamy i na kolejny cud czekamy....Rozmówki staraczek i mamuś

Cytat:
Napisane przez Sophia_1 Pokaż wiadomość

Podczytuje Was, ale.jakos tak.nie mam co pisac. Te upaly mnie mecza....
Z nowosci to Agata probuje stawac z ziemi, bez trzymanki. Na razie udaje jej sie kleknac na jedno kolanko
Ale Agata zdolna dziewuszka.
Cytat:
Napisane przez katka290 Pokaż wiadomość
Dzień doberek! Więc u nas to było tak..6 miesięcy po ślubie (dokładnie 2 lata temu) podjęliśmy decyzje, ze czas na dzidziusia . Pierwsza próba udana - tzn. w pierwszym cyklu starań ciąża! Byłam lekko zaskoczona, bo słyszałam od koleżanek że starają się miesiącami, a u nas tak od ręki. Niestety radość nie trwała długo..tylko do 8 tygodnia - poronienie zatrzymane..pierwszy aniołek. I jeszcze potem trauma w szpitalu. Pani gin. próbowała mnie pocieszyć, że tak się zdarza i nie ma rady i mam za 3 cykle próbować dalej. Uwierzyłam, że tak jest. Kolejna próba - zajście w ciążę od razu w pierwszym cyklu - poronienie w domu w 6 tyg. Przynajmniej szpital mnie ominął. Gin zleca dodatkowe badania - wszystkie wychodzą dobrze. Daję się namówić na 3 próbę za parę miesięcy...i historia się powtarza...ciąża od ręki, ale znowu tylko ok. 6 tygodni. Byłam już wtedy nieźle podłamana i trochę fizycznie wykończona. Trafiamy wreszcie z mężem do kliniki leczenia niepłodności - od razu dostajemy zakaz zachodzenia w ciążę do czasu ustalenia o co chodzi. Mnóstwo badań robimy - trochę to trwało, bo na niektóre trzeba było czekać, bo za granicę wysyłali próbki do laboratorium. Rezultat - mąż zdrowy jak ryba. U mnie tylko jedno nadanie wyszło źle - w badaniu genetycznym stwierdzono mutację czynnika V Leiden, czyli zakrzepicę - o której nie miałam wcześniej świadomości, że ją mam. Z tą wiedzą lekarz który mnie prowadzący zaproponował inseminację domaciczną. Od chwili zapłodnienia przez całą ciążę miałam brać zastrzyki na zakrzepicę w brzuch. Pierwsza na naturalnym cyklu - nieudana; druga ze wsparciem (clostilbegyt & pregnyl) - nieudana; trzecia na naturalnym cyklu - sukces!
pierwsze 3 miesiące były dosyć trudne, bo miałam nudności przez cały dzień...no i stres..co chwilę biegałam do toalety sprawdzać, czy krew nie leci...
Ale teraz już czuję się dobrze, wzięłam zwolnienie z pracy, odpoczywam...regularnie chodzę do mojego lekarza, max co 3 tyg. No i codziennie robię te zastrzyki, ale już się w sumie przyzwyczaiłam. Z dzieciaczkiem wszystko super, za 2 tygodnie mam badanie usg połówkowe. Jestem pełna nadziei, zwłaszcza że już zaczęłam odczuwać dzidziusia ruchy w brzuszku . Jak byście chcialy drogie babeczki o coś zapytac to proszę

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------



Hej, nie znam płci, jeszcze nie czujemy się na to gotowi. Nasz doktor już wie
Współczuję Ci bardzo tych przejść. Cieszę się niezmiernie, że tym razem wszystko idzie zgodnie z planem. Już niedługo będziesz tulić swoje dziecię.

Cytat:
Napisane przez monini2507 Pokaż wiadomość
Pociesza mnie fakt że 5 sierpnia wyjeżdżamy już nad morze
A teraz mykam spać zajrzę jutro po pracy tym razem buziaki
A nie będziesz może w pobliżu zachodniego wybrzeża?
Cytat:
Napisane przez Sophia_1 Pokaż wiadomość
Hej.

Ale u nas w nocy byla burza. Tzn nie lalo mocno, ale pioruny i grzmotu tak walily, ze klekajcie narody. Dawno takiego czegos nie bylo. A Agata spala w najlepsze moze dlatego, ze sie ochlodzilo w trakcie deszczu i dalo sie zyc. A moze dlateggo, ze o polnocy obudzila.mi sie z placzem, a uspokoila dopiero.jak.posmarowalam. zabki i pokolysalam przytulona do sibie tak mi jej bylo szkoda

A.teraz jest taki zaduch, nie ma czym oddychac. A nie ma nawet 9 rano wiatrak poszedl w ruch.
PRzy burzy dzieci ładnie śpią często. Antek wtedy z reguły przesypia całą noc. Mimo walenia grzmotów i dudnienia deszczu o blaszane parapety.

Cytat:
Napisane przez iza243 Pokaż wiadomość
Witam


Domiś już po badaniach,jutro wyniki.
To kciuki za wyniki.

Cytat:
Napisane przez lady_malgo Pokaż wiadomość
Nadrobiłam
Witam się po-urlopowo.
Aż szkoda, że do domu musiałam wracać, bo na takie ciche i piękne miejsce w tym roku trafiłam na wypoczynek, że aż ciężko uwierzyć, że takie jeszcze istnieją w Polsce.
A zdradzisz gdzie byłaś? Bo zaciekawiło mnie to bardzo. Kocham takie miejsca, dlatego między innymi zakochałam się w Bieszczadach.

Cytat:
Napisane przez pszczoua Pokaż wiadomość
Przepraszam że się nie odnoszę, podczytuję na bieżąco na telefonie także zamelduję się tylko bo czasu nie mam ostatnio w ogóle... Moje dziecko wspina się po czym się da, a szczególnie upodobało sobie moje nogi Sam siadać ani myśli, choć posadzony siedzi bardzo stabilnie i z siadu bez problemu przechodzi do pozycji czworaczej Poza tym potrafi już raczkować ale zwyczajnie mu się nie chce. Już kilka razy przyłapałam go na tym, że zrobił kilka kroczków na czworaka a później hop na brzuszek i pełza. Ale co się dziwić skoro pełza już 3 miesiące więc mu tak wygodniej Poza tym spieszę powiedzieć że mamy piątego zęba a szósty zaraz się przebije. Także wynik taki - prawie 6 zębów w ciągu 2 miesięcy Także Sophia, nie przejmuj się jak zaczną wychodzić to wszystkie naraz

No a poza tym weekend ciekawy, w sobotę byliśmy w Łebie na wydmach, a wczoraj plażowaliśmy cały dzień
Wow ale u Julka te zęby szaleją. Ale dobrze, że tak na raz wszystko, potem szybciej będzie spokój.

Cytat:
Napisane przez ANTERIA Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, wybaczcie zabiegana jestem. Dzisiaj Raduś obudził się z straszną chrypką i ciągle płacze już nie mam siły a do lekarza dopiero na wieczór
A ta chrypka do od płaczu może. Czy myślisz, że to jakiś stan chorobowy?

Cytat:
Napisane przez margot_2012 Pokaż wiadomość
Jestem w 10 tyg, jutro ide na kontrolne USG, mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze...
Chrupki dla wszystkich i dietetyczne pieczywo Wasa dla Cebulovej
Kciuki za jutrzejsze usg.
A Cebulova nawet takich rarytasów jak chrupkie pieczywo nie może.

Heloł!
Wpadłam póki dzieć na spacerze z babcią. W ogóle to zapomniałam Wam napisać, że przestał się jej już bać. Babcia wniebowzięta. Ja też zadowolona, bo może się nim normalnie zająć czasem.
Poza tym to dni marudy wciąż trwają. Mam nadzieję, że jak wylezie ten drugi ząb to będzie chwila wytchnienia.
No i kiedy, ja się pytam, skończą się te upały???
__________________
Małe wielkie szczęście
Antoś - ur. 05.02.2014


A ja rosnę i rosnę
cebulova jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-28, 14:38   #822
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: A my sobie wciąż gadamy i na kolejny cud czekamy....Rozmówki staraczek i mamuś

Cytat:
Napisane przez margot_2012 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny, troche sie nie odzywałam ale nadrobiłam, mam nadzieje ze spamiętałam co komu napisac
Penne - gratuluje!!
Bazile - współczuję stresu i trzymam kciuki za nowy termin (btw, moge spytac o jaka operacje chodzi? bo chyba pisalas o tym jak ja się wycofalam, zupelnie nie kojarze....)
Katka - trzymam kciuki, ja mam za to mutację C677T nie jestem przekonana czy to cos pomoże, ale lekarz twierdzi ze tak, wiec tez robie sobie zastrzyki z Clexane.. koszmar, chybe sie nie przyzwyczaję .
Kwitka, gratuluję dobrych wyników badań, jak ja bym chciala miec to juz za soba! Zapisana jestem na 7 sierpnia.
Jestem w 10 tyg, jutro ide na kontrolne USG, mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze...
Chrupki dla wszystkich i dietetyczne pieczywo Wasa dla Cebulovej

Co prawda boję się zapeszyc, ale... Monini, dopiszesz mnie na 1 strone?
Małgosia, 34 lata, tp 23.02.2015
Na pewno będzie dobrze
Cytat:
Napisane przez cebulova Pokaż wiadomość
Ale Agata zdolna dziewuszka.
Współczuję Ci bardzo tych przejść. Cieszę się niezmiernie, że tym razem wszystko idzie zgodnie z planem. Już niedługo będziesz tulić swoje dziecię.


A nie będziesz może w pobliżu zachodniego wybrzeża?
PRzy burzy dzieci ładnie śpią często. Antek wtedy z reguły przesypia całą noc. Mimo walenia grzmotów i dudnienia deszczu o blaszane parapety.

To kciuki za wyniki.

A zdradzisz gdzie byłaś? Bo zaciekawiło mnie to bardzo. Kocham takie miejsca, dlatego między innymi zakochałam się w Bieszczadach.

Wow ale u Julka te zęby szaleją. Ale dobrze, że tak na raz wszystko, potem szybciej będzie spokój.

A ta chrypka do od płaczu może. Czy myślisz, że to jakiś stan chorobowy?

Kciuki za jutrzejsze usg.
A Cebulova nawet takich rarytasów jak chrupkie pieczywo nie może.

Heloł!
Wpadłam póki dzieć na spacerze z babcią. W ogóle to zapomniałam Wam napisać, że przestał się jej już bać. Babcia wniebowzięta. Ja też zadowolona, bo może się nim normalnie zająć czasem.
Poza tym to dni marudy wciąż trwają. Mam nadzieję, że jak wylezie ten drugi ząb to będzie chwila wytchnienia.
No i kiedy, ja się pytam, skończą się te upały???
Super że Antoś przekonał się do babci
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 15:45   #823
Linka1984
Zakorzenienie
 
Avatar Linka1984
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 202
Dot.: A my sobie wciąż gadamy i na kolejny cud czekamy....Rozmówki staraczek i mamuś

Ja się witam w 23 tc Mała juz chyba nie taka mała bo wyglądam już pokaźnie. Dalej upały niesamowite..w domu mam aktualnie 29.3 stopnia i ledwo zipię...co godzinke wedruje pod zimny prysznic..tylko taki pech ze dzis miedzy 16 a jutrem 12 nie ma zimnej wody...chyba bede się mineralką z lodówki polewać :P

Jutro mam pierwsze zajęcia w szkole rodzenia..ciekawa jestem jak to bedzie

Odezwał się poraz kolejny raz zus..odpowiem im na te smieszne pytania i mam nadzieje sie odczepią i oddadza mi moje należne pieniązki..
__________________
Jagoda




3690 gram szcześcia <3
Linka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 18:11   #824
MarudexuS
Zakorzenienie
 
Avatar MarudexuS
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Boat City
Wiadomości: 5 447
GG do MarudexuS
Dot.: A my sobie wciąż gadamy i na kolejny cud czekamy....Rozmówki staraczek i mamuś

Melduję się urlopowo
U mnie nic nowego, czekam na tel z kliniki, ale chyba jakoś w tygodniu tam zadzwonię co z kwalifikacją (bo oni nie informują sami o kwalifikacji tylko już dzwonią jak trzeba zaczynać).
Podobno do 2 tyg MZ ma czas na akceptację, więc do piątku powinnam wiedzieć ale się nie martwię odrzucenia, bo u nas jak najbardziej powody są
No i to by było na tyle, jestem u rodzinki, odpoczywam, trochę lepiej upały tu znosić bo w domu się tak nie nagrzewa jak mieszkanie, więc nie jest źle
No i co tam miałam jeszcze ..

Aa, Penne gratulacje!
Kwiciu super, że wszystko ok
Linka - trzymam za pomyślne i szybkie załatwienie sprawy
Katka - witaj
Lady - za szybką kwalifikację
Bazi

No i chrupki dla wszystkich! Dla Cebulki dietetyczne
__________________
Gdyby wybory miały coś zmienić już dawno byłyby zakazane ...
MarudexuS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 18:14   #825
katka290
Raczkowanie
 
Avatar katka290
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 86
Dot.: A my sobie wciąż gadamy i na kolejny cud czekamy....Rozmówki staraczek i mamuś

Cytat:
Napisane przez margot_2012 Pokaż wiadomość
Katka - trzymam kciuki, ja mam za to mutację C677T nie jestem przekonana czy to cos pomoże, ale lekarz twierdzi ze tak, wiec tez robie sobie zastrzyki z Clexane.. koszmar, chybe sie nie przyzwyczaję .
Kochanie dasz radę . Ja na początku ryczałam przy każdym zastrzyku. Po jakmś czasie przyzyczaiłam sie, do tej pory wkłułam już ponad 100. Mnie to bardzo pomaga, jestem przekonana, że dzięki temu jestem już na półmetku ciąży! Bądź dobrej myśli!! Ściskam!

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

Cytat:
Napisane przez cebulova Pokaż wiadomość
Ale Agata zdolna dziewuszka.
Współczuję Ci bardzo tych przejść. Cieszę się niezmiernie, że tym razem wszystko idzie zgodnie z planem. Już niedługo będziesz tulić swoje dziecię.


A nie będziesz może w pobliżu zachodniego wybrzeża?
PRzy burzy dzieci ładnie śpią często. Antek wtedy z reguły przesypia całą noc. Mimo walenia grzmotów i dudnienia deszczu o blaszane parapety.

To kciuki za wyniki.

A zdradzisz gdzie byłaś? Bo zaciekawiło mnie to bardzo. Kocham takie miejsca, dlatego między innymi zakochałam się w Bieszczadach.

Wow ale u Julka te zęby szaleją. Ale dobrze, że tak na raz wszystko, potem szybciej będzie spokój.

A ta chrypka do od płaczu może. Czy myślisz, że to jakiś stan chorobowy?

Kciuki za jutrzejsze usg.
A Cebulova nawet takich rarytasów jak chrupkie pieczywo nie może.

Heloł!
Wpadłam póki dzieć na spacerze z babcią. W ogóle to zapomniałam Wam napisać, że przestał się jej już bać. Babcia wniebowzięta. Ja też zadowolona, bo może się nim normalnie zająć czasem.
Poza tym to dni marudy wciąż trwają. Mam nadzieję, że jak wylezie ten drugi ząb to będzie chwila wytchnienia.
No i kiedy, ja się pytam, skończą się te upały???
dziękuję! Marzę o tym i śnię
__________________
Czekam na dzidziusia . Termin grudzień 2014!
*****
Fanka indyjskich kosmetyków i mazideł.
katka290 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 19:02   #826
bazile
Zadomowienie
 
Avatar bazile
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1 398
Dot.: A my sobie wciąż gadamy i na kolejny cud czekamy....Rozmówki staraczek i mamuś

Katka wspolczuje przezyc
zycze Ci wszelkiej pomyslnosci i spokoju w dalszych tygodniach ciazy.
Monini zazdroszcze morza,w tym roku jak na zlosc jak my ni emozemy to pogoda dopisuje.Bo my jestesmy wierni i stali bywalcy Morza Baltyckiego
Iza za wyniki
Anteria i jak z Radkiem?
Margot moja Adunia ma bardzo chore serduszko,grozily Jej dwie operacje,ale dzielnie walczy i udalo sie doczekac odpowiedniej wagi i bedzie miala juz tylko jedna polaczona operacje.
Maru zazdroszcze domku,tez mialam sie na wsi urlopowac...
__________________


Edytowane przez bazile
Czas edycji: 2014-07-28 o 19:05
bazile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 20:01   #827
Sophia_1
Zadomowienie
 
Avatar Sophia_1
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 684
Dot.: A my sobie wciąż gadamy i na kolejny cud czekamy....Rozmówki staraczek i mamuś

Hej.

Pszczoua mam nadzieje,.ze jak rusza to nie na hura, bo to tez nie jest za fajne. Wszelkie dolegliwosci x10 a Julek rozwija sie jak chce i witamy w klubie, bo Agat tez stala, zanim.samodzielnie usiadla

Maru, milego urlopu i czekamy na info z kliniki

Katka, Margor ale Wam wspolczuje tych zastrzykow nie mniej jednak robicie to dla Waszych maluchow, a wiadomo, ze matka zniesiesie wszelkie niedogodnosci.

Linka napisz zeby sie odwalili i przyjrzeli na co sami wydaja NASZA kase!

Cebula fajnie, ze Antos przyzwyczail sie do babci a zeby niech wyjda i dadza odpoczac

Iza kciuki za wyniki


Aktualnie mamy na zewnatrz 25 stopni....bez komentarza...
Ale za ti pranie schnie migusiem
__________________
Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi.

08.09.2013 Agata - spełnienie Naszych marzeń
Sophia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-29, 07:59   #828
kwitka13
Zadomowienie
 
Avatar kwitka13
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 290
Dot.: A my sobie wciąż gadamy i na kolejny cud czekamy....Rozmówki staraczek i mamuś

Dzień dobry
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (95,8 KB, 44 załadowań)
__________________
żona od 02-12-2000
mój największy skarb 02-03-2001
moja kolejna wielka miłość 05-01-2015
„Dobrze jest, psiakrew, a kto powie, że nie, to go w mordę!”
S.I. Witkiewicz
kwitka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-29, 08:39   #829
bazile
Zadomowienie
 
Avatar bazile
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1 398
Dot.: A my sobie wciąż gadamy i na kolejny cud czekamy....Rozmówki staraczek i mamuś

Cytat:
Napisane przez kwitka13 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

uwielbiam te pierwsze zdjecia,pierwszych ksztaltkow
Emma rosnie i niedlugo juz bedzie dawac Mamie znac,ze mieszka w brzuszku.
__________________

bazile jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-29, 08:46   #830
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: A my sobie wciąż gadamy i na kolejny cud czekamy....Rozmówki staraczek i mamuś

A ja na tel nie widze

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-29, 09:03   #831
pennee
Raczkowanie
 
Avatar pennee
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 338
Dot.: A my sobie wciąż gadamy i na kolejny cud czekamy....Rozmówki staraczek i mamuś

Cytat:
Napisane przez kwitka13 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
__________________
razem - sierpień 2009
narzeczona - lipiec 2014
pennee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-29, 09:04   #832
Linka1984
Zakorzenienie
 
Avatar Linka1984
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 202
Dot.: A my sobie wciąż gadamy i na kolejny cud czekamy....Rozmówki staraczek i mamuś

Kurcze ja też nie widzę zdjęcia!!!!
__________________
Jagoda




3690 gram szcześcia <3
Linka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-29, 09:29   #833
lady_malgo
Rozeznanie
 
Avatar lady_malgo
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 781
Dot.: A my sobie wciąż gadamy i na kolejny cud czekamy....Rozmówki staraczek i mamuś

Cytat:
Napisane przez cebulova Pokaż wiadomość


A zdradzisz gdzie byłaś? Bo zaciekawiło mnie to bardzo. Kocham takie miejsca, dlatego między innymi zakochałam się w Bieszczadach.
Byłam w województwie warmińsko- mazurskim w mieście o nazwie Górzno Położone jest ono nad jeziorkiem, krajobraz piękny bo teren jest górzysty z lasami dookoła, ale co ciekawsze... to niby jest miasto a jednak nie do końca. Idzie się piękną drogą, a za zakrętem pole pszenicy . Dalej się idzie piękne domy, plac zabaw dla dzieci ze stawem, boiska do piłki plażowej, wychodzisz za róg, a tam krowy się pasą, obok chlewik... No takie miasto we wsi Ale klimat mega fajny. I co najważniejsze- mało turystów, zero chlejących ludzi do późna- zaczyna się cisza nocna i słychać cykanie owadów. Ja byłam w ośrodku agroturystycznym trochę dalej od jeziora ale odległość nie była taka duża, a dzięki temu cena za pokój z tarasem i łazienką od osoby była zaskakująco niska
__________________
Gdzie jesteś mój Aniele Stróżu?!
Przyjdź do mnie, otul moje serce skrzydłami... chroń przed cierpieniem i lękiem. Zetrzyj me łzy płynące strumieniami Swoimi własnymi piórami...

26.06.2010-
lady_malgo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-29, 09:50   #834
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: A my sobie wciąż gadamy i na kolejny cud czekamy....Rozmówki staraczek i mamuś

Cytat:
Napisane przez kwitka13 Pokaż wiadomość
Dzień dobry



wyglada jak Blanka w 12 tc mamy identyczne z profilu
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-29, 09:51   #835
santom
Zakorzenienie
 
Avatar santom
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: tam gdzie diabel mowi dobranoc;D
Wiadomości: 5 424
GG do santom Send a message via Skype™ to santom
Dot.: A my sobie wciąż gadamy i na kolejny cud czekamy....Rozmówki staraczek i mamuś

Cytat:
Napisane przez kwitka13 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
ooo:d Slodzie!! tylko nic nie chce mowic, mi to na Emme nie wyglada
__________________





NA ZAWSZE W SERCU...
santom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-29, 10:35   #836
kwitka13
Zadomowienie
 
Avatar kwitka13
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 290
Dot.: A my sobie wciąż gadamy i na kolejny cud czekamy....Rozmówki staraczek i mamuś

Cytat:
Napisane przez santom Pokaż wiadomość
ooo:d Slodzie!! tylko nic nie chce mowic, mi to na Emme nie wyglada
No przecież wygląda na Blanke
__________________
żona od 02-12-2000
mój największy skarb 02-03-2001
moja kolejna wielka miłość 05-01-2015
„Dobrze jest, psiakrew, a kto powie, że nie, to go w mordę!”
S.I. Witkiewicz
kwitka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-29, 18:22   #837
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: A my sobie wciąż gadamy i na kolejny cud czekamy....Rozmówki staraczek i mamuś

Cytat:
Napisane przez Linka1984 Pokaż wiadomość
Ja się witam w 23 tc Mała juz chyba nie taka mała bo wyglądam już pokaźnie. Dalej upały niesamowite..w domu mam aktualnie 29.3 stopnia i ledwo zipię...co godzinke wedruje pod zimny prysznic..tylko taki pech ze dzis miedzy 16 a jutrem 12 nie ma zimnej wody...chyba bede się mineralką z lodówki polewać :P

Jutro mam pierwsze zajęcia w szkole rodzenia..ciekawa jestem jak to bedzie

Odezwał się poraz kolejny raz zus..odpowiem im na te smieszne pytania i mam nadzieje sie odczepią i oddadza mi moje należne pieniązki..
Już 23 tc

Mam nadzieje że sprawa z zusem szybko się wyjaśni.
Cytat:
Napisane przez kwitka13 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-29, 20:05   #838
Sophia_1
Zadomowienie
 
Avatar Sophia_1
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 684
Dot.: A my sobie wciąż gadamy i na kolejny cud czekamy....Rozmówki staraczek i mamuś

Cytat:
Napisane przez kwitka13 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Dzien dobry Sloneczko nie wazne czy jestes Emma, Emkiem czy Blanka
__________________
Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi.

08.09.2013 Agata - spełnienie Naszych marzeń
Sophia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-29, 21:14   #839
monini2507
Zakorzenienie
 
Avatar monini2507
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 391
Dot.: A my sobie wciąż gadamy i na kolejny cud czekamy....Rozmówki staraczek i mamuś

Hej
Iza i jak Domiś
Kwitka cudo nic dodać nic ująć
Cebulka będę w okolicach Kołobrzega a dokładnie Sianożęty

A mnie wzięło na sprzątanie i ogarniam hacjendę sobie a żem dokładna to skończę ok czwartku
A teraz idę spać bo padam ze zmęczenia dobrej nocki życzę
monini2507 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 05:56   #840
Kejthx
Zadomowienie
 
Avatar Kejthx
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Mój mały świat
Wiadomości: 1 319
Dot.: A my sobie wciąż gadamy i na kolejny cud czekamy....Rozmówki staraczek i mamuś

Czesc i czolem
Wpadlam napisac, ze cudna jest ta Emma, albo Emek ;-) pozdrawiam i pa!
__________________
Żona
Kejthx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-19 09:35:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:27.