Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-04-18, 12:53   #1771
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Ja się już pogodziłam z moimi cieniami pod oczami. Niedawno próbowałam pod oczu położyć korektor mineralny Caramel Lily Lolo i wyglądałam jeszcze gorzej . Już wolę moje cienie niż taką tapetę pod oczami. Jeszcze mi wszystko zaczęło migrować do oka. Korektor ten jest ciężki, nie nadaje się pod oczy. Wiosną i latem w ogóle rezygnuje z makijażu mineralnego (poza cieniami na powieki), na rzecz kremu tonującego Madara.


Ja też się pogodziłam, ale korektor muszę stosować, żeby trochę lepiej wyglądać, zwłaszcza o tej porze roku, kiedy cera jest blada a ja wyglądam na mega zmęczoną Stosuję Pixie również i generalnie jest ok, ale nie jest to efekt jaki bym chciała. Trochę podkreśla zmarszczki ale trzyma się dość dobrze. U mnie im bardziej kryjący korektor, tym gorzej wygląda a jeszcze często wysusza. Sprawdzają się u mnie lżejsze i rozświetlające. Lubiłam True Match i korektor YR. A z naturalnych zbyt dużego doświadczenia nie mam. Mam korektor BB So Bio, ale on jest trochę ciężkawy pod oko. Chciałabym jakiś rozświetlający lekki na lato, bo wtedy jak jestem trochę opalona to cienie są mniej widoczne i nie muszę mieć bardzo kryjącego korektora
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 13:29   #1772
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Właściwie to argumentem był lepszy stan mojej skóry i włosów No i tłumaczenie dlaczego składniki w kosmetykach drogeryjnych są złe a czego w kosmetykach naturalnych nie ma. Akurat mamy podobne problemy skórne i zawsze się dzieliłyśmy swoimi nabytkami kosmetycznymi. Więc cieszę się, że kogoś przekonałam i mogę się podzielić swoimi doświadczeniami
Poprawa stanu skóry i włosów przy podobnych problemach to zawsze jest argument najcięższej wagi

Ja jestem ciekawa korektora Emani, ale jeszcze bardziej jego składu, bo chyba nie wszystko mają naturalne, chociaż uważają się za taką właśnie markę
A kiedyś, dawno temu w Sephorze była taka marka z kolorówki (tekturowe opakowania w stylu pin-up girl, z Kalifornii chyba), która bardzo lansowała żółty korektor pod oczy, niwelujący cienie i rozświetlający jednoczesnie. Miałam go nawet w jakimś zestawie miniaturek, ale nie pamiętam już nazwy firmy i efektów też nie za bardzo. Dlatego tak zainteresował mnie ten żółty, rozświetlający korektor 100% Pure, do którego link wrzuciłam. Teraz jednak wyciągnęłam resztki starego white peach żeby sprawdzić, czy czasem nie wchodzi w zmarszczki (została mi dosłownie resztka, a nie pamiętam, dlaczego przestałam go używać ). Jeśli będzie wszystko ok, to może się skuszę na ten żółty (być może chodziło tu o nakładaną ilość, ale teraz to nie mam jak przesadzić, bo zostały dosłownie opary, więc warstwa będzie cienka).

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2017-04-18 o 15:04
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 14:02   #1773
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Zestaw Bema w fajnej cenie.
https://natureway.pl/pl/p/BEMA-BIO-N...RUM-zestaw/992
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 14:10   #1774
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;72963961]
A kiedyś, dawno temu w Sephorze była taka marka z kolorówki (tekturowe opakowania w stylu pin-up girl, z Kaliforni chyba), która bardzo lansowała żółty korektor pod oczy, niwelujący cienie i rozświetlający jednoczesnie. Miałam go nawet w jakimś zestawie miniaturek, ale nie pamiętam już nazwy firmy i efektów też nie za bardzo. Dlatego tak zainteresował mnie ten żółty, rozświetlający korektor 100% Pure, do którego link wrzuciłam. Teraz jednak wyciągnęłam resztki starego white peach żeby sprawdzić, czy czasem nie wchodzi w zmarszczki (została mi dosłownie resztka, a nie pamiętam, dlaczego przestałam go używać ). Jeśli będzie wszystko ok, to może się skuszę na ten żółty (być może chodziło tu o nakładaną ilość, ale teraz to nie mam jak przesadzić, bo zostały dosłownie opary, więc warstwa będzie cienka).[/QUOTE]

A to nie była baza The Balm Put a Lid on It KLIK? Żółty powinien wg koła kolorów neutralizować fiolety. Mnie najtrudniej jest określić, jaki jest właściwie kolor moich podków, a więc także jaki kolor korektora powinnam stosować. Dlatego zamówiłam paletkę z różnymi.

Z minerałów mam jeszcze korektor Mint Amilie i to już chyba z 3 lata jak nie więcej się poniewiera po szufladach. Bo niby kryje bardzo dobrze czerwone wypryski, ale co z tego, jak wymaga nałożenia jeszcze drugiego proszku, żeby zakryć tę zieleń, a jak się nie stosuje makijażu na całą twarz, to taka plama z dwóch produktów wygląda po prostu dziwacznie. Więc wolę już położyć na pojedynczy wyprysk zwykły korektor beżowy, który zakryje tylko trochę.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 14:33   #1775
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Zimtstange Pokaż wiadomość
Znacie może jakieś firmy, które mają w ofercie świece do masażu?

Na zdjęciu ostatnie skromne nabytki
Biolove
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Też producent ten sam co Nacomi - Bioamare jest dla Tesco a Biolove dla Kontigo.
Teoretycznie każdy powtarza, że to jedno i to samo, ale ja jednak widzę różnice między produktami nacomi a biolove składy też podobne ale nie identyczne, np inna kolejnośc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 14:58   #1776
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
A to nie była baza The Balm Put a Lid on It KLIK? Żółty powinien wg koła kolorów neutralizować fiolety. Mnie najtrudniej jest określić, jaki jest właściwie kolor moich podków, a więc także jaki kolor korektora powinnam stosować. Dlatego zamówiłam paletkę z różnymi.

Z minerałów mam jeszcze korektor Mint Amilie i to już chyba z 3 lata jak nie więcej się poniewiera po szufladach. Bo niby kryje bardzo dobrze czerwone wypryski, ale co z tego, jak wymaga nałożenia jeszcze drugiego proszku, żeby zakryć tę zieleń, a jak się nie stosuje makijażu na całą twarz, to taka plama z dwóch produktów wygląda po prostu dziwacznie. Więc wolę już położyć na pojedynczy wyprysk zwykły korektor beżowy, który zakryje tylko trochę.
O, tak, to chyba było to, tylko ja miałam w wersji prasowanej w zestawie z innymi miniaturkami Jak teraz zerknęłam na skład, to aż się wzdrygnęłam- tyle silikonów, więc nic dziwnego, że dobrze się trzyma
Nie słyszałam o tym kole kolorów- może to właśnie tłumaczy te dziwne kolory niektórych korektorów i ich przeznaczenie. Aż się przyjrzę swoim podkowom- może faktycznie żółty kolor da radę
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 16:36   #1777
Kinga4452
Raczkowanie
 
Avatar Kinga4452
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 407
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
U mnie całkiem nieźle sprawdza się korektor Pixie pod oczy. Nie kryje idealnie moich cieni, ale odświeża spojrzenie i nie ma negatywnego wpływu na skórę pod oczami.

Macie doświadczenia z kolorówką Purobio?
Dla mnie Pixie jest ok, ale bez szaleństw. Drugi raz go nie kupię. Mam też RMS Un cover upp i jest bardziej żółty i tłusty niż Pixie. Jak wykończę Pixie to chcę kupić ten rozjaśniający korektor pod oczy z 100% Pure .
Kinga4452 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-18, 18:09   #1778
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Kinga4452 Pokaż wiadomość
Dla mnie Pixie jest ok, ale bez szaleństw. Drugi raz go nie kupię. Mam też RMS Un cover upp i jest bardziej żółty i tłusty niż Pixie. Jak wykończę Pixie to chcę kupić ten rozjaśniający korektor pod oczy z 100% Pure .
U mnie Pixie bardzo wolno schodzi, ale używam na zmianę z uoga uoga (też bardzo wydajny, ale nieco mniej kryje).
Daj znać, jak będziesz miała opinię o 100% Pure
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 18:53   #1779
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Właśnie wykończyłam piankę do oczyszczania twarzy Norel, którą poleciła mi któraś z dziewczyn na naszym wątku i po zużyciu całego opakowania ja również szczerze mogę ten produkt polecić. Pianka jest delikatna dla skóry, nie podrażnia, a jednocześnie świetnie zmywa makijaż. Nie ściąga skóry, co jest dla mnie ważne, skład też jest ok i jest mega wydajna. Opakowanie wykończyłam po 4 miesiącach (a może i więcej) użytkowania, dwa razy dziennie.
Polecam http://norel.pl/pl_dz-197.html
Teraz dla odmiany kupiłam sobie płyn do oczyszczania twarzy Kivvi z serii Pyrus Cydonia. Mam nadzieję, że będę równie zadowolona jak z Norela.
__________________

Edytowane przez _Kornelia_
Czas edycji: 2017-04-18 o 18:57
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 19:22   #1780
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Zimtstange Pokaż wiadomość
Na zdjęciu ostatnie skromne nabytki
Jakie masz wrażenia po serum Lush B?

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;72963961]Poprawa stanu skóry i włosów przy podobnych problemach to zawsze jest argument najcięższej wagi

Ja jestem ciekawa korektora Emani, ale jeszcze bardziej jego składu, bo chyba nie wszystko mają naturalne, chociaż uważają się za taką właśnie markę
A kiedyś, dawno temu w Sephorze była taka marka z kolorówki (tekturowe opakowania w stylu pin-up girl, z Kalifornii chyba), która bardzo lansowała żółty korektor pod oczy, niwelujący cienie i rozświetlający jednoczesnie. Miałam go nawet w jakimś zestawie miniaturek, ale nie pamiętam już nazwy firmy i efektów też nie za bardzo. Dlatego tak zainteresował mnie ten żółty, rozświetlający korektor 100% Pure, do którego link wrzuciłam. Teraz jednak wyciągnęłam resztki starego white peach żeby sprawdzić, czy czasem nie wchodzi w zmarszczki (została mi dosłownie resztka, a nie pamiętam, dlaczego przestałam go używać ). Jeśli będzie wszystko ok, to może się skuszę na ten żółty (być może chodziło tu o nakładaną ilość, ale teraz to nie mam jak przesadzić, bo zostały dosłownie opary, więc warstwa będzie cienka).[/QUOTE]

Emani znalazłam na iherb, skład korektora ok, innych produktów nie przeglądałam https://eu.iherb.com/pr/Emani-HD-Cor...4-oz-4-g/54961
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 19:36   #1781
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII



Zamówilam dwa dezodoranty Pony, paczka powinna być u mnie w piątek a dziś jeszcze jej nie ma. A w śledzeniu ostatni wpis z 12.04.

Trzymajcie kciuki żeby się znalazła.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-18, 19:40   #1782
kokietka007
Zadomowienie
 
Avatar kokietka007
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 297
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Dziewczyny możecie polecić mi kosmetyki naturalne z bardzo dobrym składem dosyć łatwo dostępne i w przystępnej cenie ? Cos typu sylveco , vianek , a firma orientana jest naturalna ? Z gory dziękuje
kokietka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 20:18   #1783
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Właśnie wykończyłam piankę do oczyszczania twarzy Norel, którą poleciła mi któraś z dziewczyn na naszym wątku i po zużyciu całego opakowania ja również szczerze mogę ten produkt polecić. Pianka jest delikatna dla skóry, nie podrażnia, a jednocześnie świetnie zmywa makijaż. Nie ściąga skóry, co jest dla mnie ważne, skład też jest ok i jest mega wydajna. Opakowanie wykończyłam po 4 miesiącach (a może i więcej) użytkowania, dwa razy dziennie.
Polecam http://norel.pl/pl_dz-197.html
Teraz dla odmiany kupiłam sobie płyn do oczyszczania twarzy Kivvi z serii Pyrus Cydonia. Mam nadzieję, że będę równie zadowolona jak z Norela.
A mogłabyś wrzucic skład tej pianki?
Masz może porównanie do Saisony?

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Jakie masz wrażenia po serum Lush B?



Emani znalazłam na iherb, skład korektora ok, innych produktów nie przeglądałam https://eu.iherb.com/pr/Emani-HD-Cor...4-oz-4-g/54961
Faktycznie, ok
To chyba chodziło o serum/primer
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 20:25   #1784
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez kokietka007 Pokaż wiadomość
No i sylveco w swojej ofercie posiada naturalne szampony i balsamu do włosów w takich dużych butlach. I chyba orientana ale nie wiem czy skład na pewno jest naturalny
Balsam Sylveco to też bardziej szampon, jak ktoś ma suche włosy, ot na pewno za słabo będzie odżywiał, ale w roli szamponu jest niezły.

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Jeszcze mi wszystko zaczęło migrować do oka..
Też mam ten problem z kosmetykami, a jak mi migrują, to z reguły też podrażniają oczy.

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Ja też się pogodziłam, ale korektor muszę stosować, żeby trochę lepiej wyglądać, zwłaszcza o tej porze roku, kiedy cera jest blada a ja wyglądam na mega zmęczoną Stosuję Pixie również i generalnie jest ok, ale nie jest to efekt jaki bym chciała. Trochę podkreśla zmarszczki ale trzyma się dość dobrze. U mnie im bardziej kryjący korektor, tym gorzej wygląda a jeszcze często wysusza. Sprawdzają się u mnie lżejsze i rozświetlające. Lubiłam True Match i korektor YR. A z naturalnych zbyt dużego doświadczenia nie mam. Mam korektor BB So Bio, ale on jest trochę ciężkawy pod oko. Chciałabym jakiś rozświetlający lekki na lato, bo wtedy jak jestem trochę opalona to cienie są mniej widoczne i nie muszę mieć bardzo kryjącego korektora
Mam to samo, sińce by mi kompletnie nie przeszkadzały, gdyby nie to, że wyglądam na zmęczoną, niewyspaną. Nie raz miałam taką sytuację, że mi ktoś mówił w środku dnia, a co Ty dopiero wstałaś, albo może płakałaś... Uroczo

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Rzeczywiście niezła okazja To serum mnie kusi, ale jeszcze muszę poczekać z zakupem.

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Biolove

Teoretycznie każdy powtarza, że to jedno i to samo, ale ja jednak widzę różnice między produktami nacomi a biolove składy też podobne ale nie identyczne, np inna kolejnośc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To tak samo jak z produktami spożywczymi, np. mięsnymi, niby producent ten sam, a np. kiełbasę śląską dla Biedronki produkuje inaczej, niż np. dla Tesco. Różne ceny i składy i zawartość mięsa w mięsie

Cytat:
Napisane przez Kinga4452 Pokaż wiadomość
Jak wykończę Pixie to chcę kupić ten rozjaśniający korektor pod oczy z 100% Pure .
100% Pure daje piękny efekt, naprawdę mocno rozświetla, ale nie przekonuje mnie konsystencja, też jest tłustawy i mazisty, na treściwym kremie ogóle nie zastyga. Jeszcze go nie przetestowałam na wylot, ale raczej jestem na nie.

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Właśnie wykończyłam piankę do oczyszczania twarzy Norel, którą poleciła mi któraś z dziewczyn na naszym wątku i po zużyciu całego opakowania ja również szczerze mogę ten produkt polecić. Pianka jest delikatna dla skóry, nie podrażnia, a jednocześnie świetnie zmywa makijaż. Nie ściąga skóry, co jest dla mnie ważne, skład też jest ok i jest mega wydajna. Opakowanie wykończyłam po 4 miesiącach (a może i więcej) użytkowania, dwa razy dziennie.
Polecam http://norel.pl/pl_dz-197.html
Teraz dla odmiany kupiłam sobie płyn do oczyszczania twarzy Kivvi z serii Pyrus Cydonia. Mam nadzieję, że będę równie zadowolona jak z Norela.
Rzeczywiście skład całkiem ok. (wygooglowałam)

Persefona też kupiła ten płyn Kivvi i pierwsze testy wypadły pomyślnie. Daj znać, jak się spisuje u Ciebie

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Jakie masz wrażenia po serum Lush B?
Testuję od Ciebie to serum konopne pod oczy Dr. Organic i enzymatyk Alba Botanica. Serum jest całkiem ok, chociaż nie zrobiło jakiegoś wielkiego wrażenia, trochę ciężko się wchłania u mnie i długo, ale ładnie nawilża. Natomiast enzymatyk pachnie cudownie i jest całkiem fajny, polubiłam, może nie złuszcza zbyt mocno, ale dobrze się sprawdza, jako po prostu żel do mycia, nie podrażnia, nie szczypie w oczy, dość dobrze radzi sobie z zanieczyszczeniami. Wydaje mi się, że jest zdecydowanie lepszy od Vianka enzymatycznego.

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość


Zamówilam dwa dezodoranty Pony, paczka powinna być u mnie w piątek a dziś jeszcze jej nie ma. A w śledzeniu ostatni wpis z 12.04.

Trzymajcie kciuki żeby się znalazła.
Które zapachy Mam nadzieję, że dojdzie jutro

Cytat:
Napisane przez kokietka007 Pokaż wiadomość
Dziewczyny możecie polecić mi kosmetyki naturalne z bardzo dobrym składem dosyć łatwo dostępne i w przystępnej cenie ? Cos typu sylveco , vianek , a firma orientana jest naturalna ? Z gory dziękuje
Orientana jest w miarę naturalna Z łatwo dostępnych to niestety nie wiele można polecić, Nacomi, albo Alterra, ale nie wszystkie kosmetyki. Każda marka ma swoje hity i kity. Łatwiej by było coś polecić, gdybyś napisała, do jakich sieci drogerii lub aptek masz dostęp.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 20:27   #1785
kasiamagda
Raczkowanie
 
Avatar kasiamagda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Mettlach, DE
Wiadomości: 398
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Macie doświadczenia z kolorówką Purobio?
Z Purobio nie przepadam za podkładem , natomiast BB krem jest bardzo fajny, a kolor 01 bardzo jasny . Bronzer Resplendent Matt tez polecam - chłodny, nasycony, dość ciemny odcień, łatwy " w obsłudze", nie robi plam. Compact Puder "Neutro", wcale nie jest taki neutro, półprzezroczysty, powiedziałabym. Stosowany jako utrwalacz makijazu, na mineraly, BB krem czy zwykły podkład, bardzo ładnie "rozmywa" pory skóry.
Kredki do oczu ok, mogly by byc bardziej miekkie, ale nie "drapią i kłuja".
Cienie kompaktowe - "nie moja bajka", dość twarde, ciężkie do blendowania, ciemny zimny brąz ma okropny kolor - zgniłozielono-brązowy. Za to cień w kredce ciemnoszary - super. Gąbka do makijazu a'la Beauty Blender - dla mnie bardzo dobra, lepsza od oryginału. Choć gąbek zbyt często nie używam.
Tusz Volumizing nie podobał mi się -bardzo zbijał się w grudki.
Primer pod cienie robi, co ma robić , ale po kilku godzinach ciut zbiera się w załamaniach . Kolor może nie każdemu odpowiadać. Na innym wątku wklejałam go razem z korektorami, więc pokażę i tu:
Na ciemnofioletowej roztartej kredce Avril od lewej :
Vapour Illusionist Concelaer 010 , dwa następne to podwójny korektor Jane Iredale Circle / Delete (najjaśniejszy zestaw). Następny to Hiro Space Balm Corrector Thora, Hiro Space Balm Altaira, RMS Beauty €žUN Cover- Up 00, a na końcu primer pod cienie Puro Bio
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg korektory.jpg (103,0 KB, 37 załadowań)

Edytowane przez kasiamagda
Czas edycji: 2017-04-18 o 20:29
kasiamagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 21:06   #1786
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Które zapachy Mam nadzieję, że dojdzie jutro

Wziełam te zimowe wyprzedawane zapachy: weihnachtzauber i wintermarchen. Już się nie mogę doczekać testowania.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 21:20   #1787
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez kasiamagda Pokaż wiadomość
Z Purobio nie przepadam za podkładem , natomiast BB krem jest bardzo fajny, a kolor 01 bardzo jasny . Bronzer Resplendent Matt tez polecam - chłodny, nasycony, dość ciemny odcień, łatwy " w obsłudze", nie robi plam. Compact Puder "Neutro", wcale nie jest taki neutro, półprzezroczysty, powiedziałabym. Stosowany jako utrwalacz makijazu, na mineraly, BB krem czy zwykły podkład, bardzo ładnie "rozmywa" pory skóry.
Kredki do oczu ok, mogly by byc bardziej miekkie, ale nie "drapią i kłuja".
Cienie kompaktowe - "nie moja bajka", dość twarde, ciężkie do blendowania, ciemny zimny brąz ma okropny kolor - zgniłozielono-brązowy. Za to cień w kredce ciemnoszary - super. Gąbka do makijazu a'la Beauty Blender - dla mnie bardzo dobra, lepsza od oryginału. Choć gąbek zbyt często nie używam.
Tusz Volumizing nie podobał mi się -bardzo zbijał się w grudki.
Primer pod cienie robi, co ma robić , ale po kilku godzinach ciut zbiera się w załamaniach . Kolor może nie każdemu odpowiadać. Na innym wątku wklejałam go razem z korektorami, więc pokażę i tu:
Na ciemnofioletowej roztartej kredce Avril od lewej :
Vapour Illusionist Concelaer 010 , dwa następne to podwójny korektor Jane Iredale Circle / Delete (najjaśniejszy zestaw). Następny to Hiro Space Balm Corrector Thora, Hiro Space Balm Altaira, RMS Beauty €žUN Cover- Up 00, a na końcu primer pod cienie Puro Bio
Dziękuję na początek chciałam puder i cień w kredce, na pewno kupię A primer faktycznie ciemny, nie wiem, czy by się u mnie sprawdził.
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 22:08   #1788
kasiamagda
Raczkowanie
 
Avatar kasiamagda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Mettlach, DE
Wiadomości: 398
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Dziękuję na początek chciałam puder i cień w kredce, na pewno kupię A primer faktycznie ciemny, nie wiem, czy by się u mnie sprawdził.
Proszę bardzo
Na oku primer jest niemal niewidoczny (nie wybija nawet spod bardzo jasnego cienia), do zdjęcia kładłam grubszą warstwą, ale rzeczywiście - kolor ma dość ciemno-brzoskwiniowy . mieniący się leciutko.
kasiamagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 22:50   #1789
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Testuję od Ciebie to serum konopne pod oczy Dr. Organic i enzymatyk Alba Botanica. Serum jest całkiem ok, chociaż nie zrobiło jakiegoś wielkiego wrażenia, trochę ciężko się wchłania u mnie i długo, ale ładnie nawilża. Natomiast enzymatyk pachnie cudownie i jest całkiem fajny, polubiłam, może nie złuszcza zbyt mocno, ale dobrze się sprawdza, jako po prostu żel do mycia, nie podrażnia, nie szczypie w oczy, dość dobrze radzi sobie z zanieczyszczeniami. Wydaje mi się, że jest zdecydowanie lepszy od Vianka enzymatycznego.
.
Żel Alby bardzo lubię, jest delikatny, ale myje dobrze, taki na co dzień. To jest druga butelka i poluję na następną, ale już jakiś czas nie widziałam w tkm.
Serum u mnie wchłania się dość szybko, dobrze pielęgnuje, używam najczęściej na dzień zamiast kremu, czasem na noc z odrobiną oleju, też drugie op.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-18, 23:29   #1790
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość

Wziełam te zimowe wyprzedawane zapachy: weihnachtzauber i wintermarchen. Już się nie mogę doczekać testowania.
Kochana, koniecznie daj znać, ja Ci leżą te zapachy, bo też się czaję
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 23:51   #1791
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;72978296]

Faktycznie, ok
To chyba chodziło o serum/primer [/QUOTE]

Zamówiłam korektor Nie wiem, czy nie przesadziłam z kolorem Medium, ale chciałam ciepły odcień, a Fair wydaje się bardzo jasny.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 05:19   #1792
kokietka007
Zadomowienie
 
Avatar kokietka007
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 297
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Balsam Sylveco to też bardziej szampon, jak ktoś ma suche włosy, ot na pewno za słabo będzie odżywiał, ale w roli szamponu jest niezły.



Też mam ten problem z kosmetykami, a jak mi migrują, to z reguły też podrażniają oczy.



Mam to samo, sińce by mi kompletnie nie przeszkadzały, gdyby nie to, że wyglądam na zmęczoną, niewyspaną. Nie raz miałam taką sytuację, że mi ktoś mówił w środku dnia, a co Ty dopiero wstałaś, albo może płakałaś... Uroczo



Rzeczywiście niezła okazja To serum mnie kusi, ale jeszcze muszę poczekać z zakupem.



To tak samo jak z produktami spożywczymi, np. mięsnymi, niby producent ten sam, a np. kiełbasę śląską dla Biedronki produkuje inaczej, niż np. dla Tesco. Różne ceny i składy i zawartość mięsa w mięsie



100% Pure daje piękny efekt, naprawdę mocno rozświetla, ale nie przekonuje mnie konsystencja, też jest tłustawy i mazisty, na treściwym kremie ogóle nie zastyga. Jeszcze go nie przetestowałam na wylot, ale raczej jestem na nie.



Rzeczywiście skład całkiem ok. (wygooglowałam)

Persefona też kupiła ten płyn Kivvi i pierwsze testy wypadły pomyślnie. Daj znać, jak się spisuje u Ciebie



Testuję od Ciebie to serum konopne pod oczy Dr. Organic i enzymatyk Alba Botanica. Serum jest całkiem ok, chociaż nie zrobiło jakiegoś wielkiego wrażenia, trochę ciężko się wchłania u mnie i długo, ale ładnie nawilża. Natomiast enzymatyk pachnie cudownie i jest całkiem fajny, polubiłam, może nie złuszcza zbyt mocno, ale dobrze się sprawdza, jako po prostu żel do mycia, nie podrażnia, nie szczypie w oczy, dość dobrze radzi sobie z zanieczyszczeniami. Wydaje mi się, że jest zdecydowanie lepszy od Vianka enzymatycznego.



Które zapachy Mam nadzieję, że dojdzie jutro



Orientana jest w miarę naturalna Z łatwo dostępnych to niestety nie wiele można polecić, Nacomi, albo Alterra, ale nie wszystkie kosmetyki. Każda marka ma swoje hity i kity. Łatwiej by było coś polecić, gdybyś napisała, do jakich sieci drogerii lub aptek masz dostęp.
Głównie to natura , rossman .. Mała apteka. A firma apis ?
kokietka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 07:17   #1793
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

W Douglas jest -20% na naturalne kosmetyki. Kod: EKO4

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 08:03   #1794
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Kochana, koniecznie daj znać, ja Ci leżą te zapachy, bo też się czaję
W opisywaniu zapachów jestem kiepska ale postaram się.

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
W Douglas jest -20% na naturalne kosmetyki. Kod: EKO4
A oni mają w ogóle coś naturalnego?
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 08:16   #1795
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Właśnie wykończyłam piankę do oczyszczania twarzy Norel, którą poleciła mi któraś z dziewczyn na naszym wątku i po zużyciu całego opakowania ja również szczerze mogę ten produkt polecić. Pianka jest delikatna dla skóry, nie podrażnia, a jednocześnie świetnie zmywa makijaż. Nie ściąga skóry, co jest dla mnie ważne, skład też jest ok i jest mega wydajna. Opakowanie wykończyłam po 4 miesiącach (a może i więcej) użytkowania, dwa razy dziennie.
Polecam http://norel.pl/pl_dz-197.html
Teraz dla odmiany kupiłam sobie płyn do oczyszczania twarzy Kivvi z serii Pyrus Cydonia. Mam nadzieję, że będę równie zadowolona jak z Norela.


Też go mam i używam od kilku dni
Jestem o tyle zadowolona, że dobrze oczyszcza skórę, ale wydaje mi się, że dla skór lubiących się przesuszać nie będzie dobry. Bardziej wg mnie nadaje się do cer normalnych i tłustych, mimo że producent dedykuje do wszystkich.
Zakupiłam też szczoteczkę z Rossmana do oczyszczania twarzy, tą za 5 zł polecaną przez Korah Ponieważ mam już szczoteczkę z BU to mogę je porównać. I zdecydowanie szczoteczka Rossmanowa jest sztywniejsza, wypustki są takiej samej długości ale rossmanowa ma je zakończone bardziej na ostro. W efekcie myjąc twarz rossmanową jest efekt lekkiego drapania (oczywiście bez uszczerbku dla skóry ) a szczoteczką BU bardziej się masuje. Myjąc twarz rossmanową rzeczywiście mam wrażenie bardziej oczyszczonej skóry, czego brakuje zdecydowanie myjąc szczoteczką BU. Cena tej BU jest dwa razy większa (10zł) myślę, że jest ona lepsza np. dla cery wrażliwej.

---------- Dopisano o 08:16 ---------- Poprzedni post napisano o 08:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość

A oni mają w ogóle coś naturalnego?


Mają JMO i Santaverde
Phenome i Clochee też mają.
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 08:40   #1796
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość

Mają JMO i Santaverde
Phenome i Clochee też mają.
jeszcze mają swoją własną serię Douglas, balsamy do ust EOS, YOPE oraz makijaż Physicians Formula (ale nie wiem, czy mają serię makijażową od nich z ecocert, bo nie wszystko to jest naturalny makijaż, trzeba patrzeć na składy).
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 08:57   #1797
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
jeszcze mają swoją własną serię Douglas, balsamy do ust EOS, YOPE oraz makijaż Physicians Formula (ale nie wiem, czy mają serię makijażową od nich z ecocert, bo nie wszystko to jest naturalny makijaż, trzeba patrzeć na składy).


Ja nie polecam tej ich marki Douglas Naturals, bo miałam kilka produktów i szkoda pieniędzy. Odżywka do włosów nie dość, że była pod względem ekonomicznym tragiczna (jakość i wydajność do ceny) to nie robiła kompletnie nic a miałam wrażenie, że włosy były w jeszcze gorszym stanie niż przed położeniem jej. Jedynie co zapach był fajny. Maseczki do twarzy też mi nie posłużyły, bardzo zapychające. Krem do rąk również się mi nie sprawdził.
Z Physicians Formula to chyba tylko kosmetyki linii Organic Wear są naturalne (tusze do rzęs i kremy BB i CC).

Edytowane przez Persefona_12
Czas edycji: 2017-04-19 o 09:07
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 13:43   #1798
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez kokietka007 Pokaż wiadomość
Głównie to natura , rossman .. Mała apteka. A firma apis ?
Apis to taka marka, która ma niektóre produkty naturalne, a niektóre średnionaturalne, tu należy czytać składy każdego kosmetyku z osobna.

W rossmannie polecam Szampony i odżywki do włosów Petal Fresh oraz inne rzeczy tej firmy, jeżeli spotkasz. Alterrę, wody termalne Caramance, niektóre kosmetyki Bielendy, głównie serum z kwasem migdałowym lub kwasem glikolowym i wit.C., Ava serie eco garden i eco-linea oraz ich aktywatory, Tołpa seria Eco-spa oraz niektóre wybrane kosmetyki mają dobre składy, dezodoranty Earth salt, jest też marka Be Organic, godna wypróbowania, większość kosmetyków Evree. Pędzle Eco-tools, szczoteczka silikonowa do twarzy For your Beauty, gąbeczki celulozowe do twarzy Calypso, pomadki ochronne Isana intensiv, O'herbal, Alterra. Tyle na ten moment pamiętam.

W naturze kolorowka Wet n wild, rozświetlacz My secret, Cosnature, niektóre kosmetyki Vis Plantis, Stara mydlarnia, Secret Soap Store, Himalaya Herbals, ale to takie firmy, że też nie zawsze są naturalne.

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Też go mam i używam od kilku dni
Jestem o tyle zadowolona, że dobrze oczyszcza skórę, ale wydaje mi się, że dla skór lubiących się przesuszać nie będzie dobry. Bardziej wg mnie nadaje się do cer normalnych i tłustych, mimo że producent dedykuje do wszystkich.
Zakupiłam też szczoteczkę z Rossmana do oczyszczania twarzy, tą za 5 zł polecaną przez Korah Ponieważ mam już szczoteczkę z BU to mogę je porównać. I zdecydowanie szczoteczka Rossmanowa jest sztywniejsza, wypustki są takiej samej długości ale rossmanowa ma je zakończone bardziej na ostro. W efekcie myjąc twarz rossmanową jest efekt lekkiego drapania (oczywiście bez uszczerbku dla skóry ) a szczoteczką BU bardziej się masuje. Myjąc twarz rossmanową rzeczywiście mam wrażenie bardziej oczyszczonej skóry, czego brakuje zdecydowanie myjąc szczoteczką BU. Cena tej BU jest dwa razy większa (10zł) myślę, że jest ona lepsza np. dla cery wrażliwej.
Dobrze wiedzieć, czym się mogą różnić szczoteczki od siebie, bo sporo firm takie oferuje. Ja potwierdzam, że ta rossmannowa rewelacyjnie oczyszcza skóra, nic mi ostatnio w niej nie zalega, żadne wągry, nic nie widzę do ewentualnego wyduszania, buzia jest naprawdę czysta, jędrna i gładka

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Ja nie polecam tej ich marki Douglas Naturals, bo miałam kilka produktów i szkoda pieniędzy. Odżywka do włosów nie dość, że była pod względem ekonomicznym tragiczna (jakość i wydajność do ceny) to nie robiła kompletnie nic a miałam wrażenie, że włosy były w jeszcze gorszym stanie niż przed położeniem jej. Jedynie co zapach był fajny. Maseczki do twarzy też mi nie posłużyły, bardzo zapychające. Krem do rąk również się mi nie sprawdził.
Z Physicians Formula to chyba tylko kosmetyki linii Organic Wear są naturalne (tusze do rzęs i kremy BB i CC).
Już jakiś czas temu miałam się pytać o tę naturalną markę Douglasa, dobrze wiedzieć
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2017-04-19 o 14:00
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 14:31   #1799
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez kasiamagda Pokaż wiadomość
Proszę bardzo
Na oku primer jest niemal niewidoczny (nie wybija nawet spod bardzo jasnego cienia), do zdjęcia kładłam grubszą warstwą, ale rzeczywiście - kolor ma dość ciemno-brzoskwiniowy . mieniący się leciutko.
Mam nadzieję, że w Bioorganice mają testery, to sobie na żywo obadam ten primer
Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Zakupiłam też szczoteczkę z Rossmana do oczyszczania twarzy, tą za 5 zł polecaną przez Korah Ponieważ mam już szczoteczkę z BU to mogę je porównać. I zdecydowanie szczoteczka Rossmanowa jest sztywniejsza, wypustki są takiej samej długości ale rossmanowa ma je zakończone bardziej na ostro. W efekcie myjąc twarz rossmanową jest efekt lekkiego drapania (oczywiście bez uszczerbku dla skóry ) a szczoteczką BU bardziej się masuje. Myjąc twarz rossmanową rzeczywiście mam wrażenie bardziej oczyszczonej skóry, czego brakuje zdecydowanie myjąc szczoteczką BU. Cena tej BU jest dwa razy większa (10zł) myślę, że jest ona lepsza np. dla cery wrażliwej.
Wczoraj też kupiłam szczoteczkę FYB z rossmanna. Po pierwszym użyciu jestem bardzo zadowolona, masaż szczoteczką jest całkiem przyjemny, a buzia po mięciutka, jak po porządnym peelingu i maseczce. Na pewno będę używać regularnie
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 16:52   #1800
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Mam moje Pony. Po teście na ręce stwierdzam że wintermarchen pachnie delikatnie, słodko, owocowo, czuję głównie tę śliwkę. Weichnachtzauber pachnie bardziej świeżo, lekko męsko, zmysłowo. Zapachowo ten drugi jest bardziej w moim guście. Konsystencję mają różną. Wintermarchen jest bardzo gładki a weichnachtzauber jest grubiej zmielony i ma grudki.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-19 11:36:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:08.