Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-04-19, 17:18   #1801
Zimtstange
Raczkowanie
 
Avatar Zimtstange
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 131
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Jakie masz wrażenia po serum Lush B?
Bardzo je lubię Moja skóra przez te ciągłe zmiany temperatur bardzo się wysuszyła i to serum dobrze jej robi. Jest bardzo treściwe i odżywcze, a przy okazji pięknie pachnie
Zimtstange jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 20:34   #1802
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;72978296]A mogłabyś wrzucic skład tej pianki?
Masz może porównanie do Saisony?[/QUOTE]
skład: Aqua, Decyl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Panthenol, Saponaria Officinalis Root Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, CI42090, Parfum.
Do Saisony nie ma co tej pianki porównywać, bo Saisona jest według mnie nie tak delikatna, bardziej złuszczająca i jak dla mnie nie byłaby to pianka na co dzień. Zresztą miałam Saisonę i za każdym razem, jak jej użyłam, to było podrażnienie i po kilku podejściach w końcu się jej pozbyłam. Pianka Norela jest w porównaniu do Saisony jak delikatna mgiełka. Tak jak pisałam, mogłam ją stosować dwa razy dziennie i nic się nie działo

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Rzeczywiście skład całkiem ok. (wygooglowałam)

Persefona też kupiła ten płyn Kivvi i pierwsze testy wypadły pomyślnie. Daj znać, jak się spisuje u Ciebie
Mam taką nadzieję, że Kivvi się spisze, bo właśnie tak jak Norela, kupiłam go po namowach jednej z naszych wizażanek Jak przyjdzie i trochę poużywam, to dam znać
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 20:36   #1803
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Wczoraj też kupiłam szczoteczkę FYB z rossmanna. Po pierwszym użyciu jestem bardzo zadowolona, masaż szczoteczką jest całkiem przyjemny, a buzia po mięciutka, jak po porządnym peelingu i maseczce. Na pewno będę używać regularnie
Super!

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Mam moje Pony. Po teście na ręce stwierdzam że wintermarchen pachnie delikatnie, słodko, owocowo, czuję głównie tę śliwkę. Weichnachtzauber pachnie bardziej świeżo, lekko męsko, zmysłowo. Zapachowo ten drugi jest bardziej w moim guście. Konsystencję mają różną. Wintermarchen jest bardzo gładki a weichnachtzauber jest grubiej zmielony i ma grudki.
Ekstra
No, mnie Weinachtzauber (wymyślmy może jakieś skróty dla tych nazw) też się podoba, w moim guście


Tak patrzę sobie, co ciekawego w tym Rossmannie do kupienia z kolorówki i nie widzę kompletnie niczego, jedynie Bell Hypoalergenic (dobre składy, ale nienaturalne) wchodzi w grę, bo mam matową pomadkę w płynie i to jest cudo! No i rzeczy, które już akurat mam i lubię (nienaturalne). A to Boho, to jakaś ściema chyba jest, Rossmann oficjalnie pisze, że nie mają tej marki, a gdzie indziej jakieś osoby podają, że widziały np. w Galerii krakowskiej.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 20:38   #1804
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość

Wziełam te zimowe wyprzedawane zapachy: weihnachtzauber i wintermarchen. Już się nie mogę doczekać testowania.
To tak samo jak ja, też zamówiłam te dwa zapachy i czekam na przesyłkę. Jest w drodze
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 06:31   #1805
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
W Douglas jest -20% na naturalne kosmetyki. Kod: EKO4

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tak, ale na ciekawsze produkty dali rabacik 5-6 % żeby 20 % nie weszło
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 09:50   #1806
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Zimtstange Pokaż wiadomość
Bardzo je lubię Moja skóra przez te ciągłe zmiany temperatur bardzo się wysuszyła i to serum dobrze jej robi. Jest bardzo treściwe i odżywcze, a przy okazji pięknie pachnie
To super, że się sprawdziło
Ja, z takich drozszych kosmetyków, mam ochotę na serum z różą i granatem Primavery. Miałam kilka próbek i na moją skórę działało bardzo dobrze. Raz skusiłam się na serum Santaverde i tak jakoś bez szału było, ale inne kosmetyki tej firmy .
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 10:19   #1807
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Mam moje Pony. Po teście na ręce stwierdzam że wintermarchen pachnie delikatnie, słodko, owocowo, czuję głównie tę śliwkę. Weichnachtzauber pachnie bardziej świeżo, lekko męsko, zmysłowo. Zapachowo ten drugi jest bardziej w moim guście. Konsystencję mają różną. Wintermarchen jest bardzo gładki a weichnachtzauber jest grubiej zmielony i ma grudki.
Dziękuję za impresje Chyba jednak zrezygnuję z tej śliwki, bo liczyłam bardziej na pikantność cynamonu, szkoda...
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-20, 10:26   #1808
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
To super, że się sprawdziło
Ja, z takich drozszych kosmetyków, mam ochotę na serum z różą i granatem Primavery. Miałam kilka próbek i na moją skórę działało bardzo dobrze. Raz skusiłam się na serum Santaverde i tak jakoś bez szału było, ale inne kosmetyki tej firmy .
Mam takie same wrażenia.
Tonik i krem bardzo lubię, a serum niby fajnie działa, wydajne jest, ale nie da się pokochać i opary w oczy szczypią
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 12:01   #1809
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
tak, ale na ciekawsze produkty dali rabacik 5-6 % żeby 20 % nie weszło
Ja rezygnuję, bo to, co chciałam wypróbować jest niedostępne, a i próbki na tyle marne, że nie byłoby nawet z czego wybierać.
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 12:43   #1810
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
tak, ale na ciekawsze produkty dali rabacik 5-6 % żeby 20 % nie weszło
Standard. Albo co ciekawsze produkty ściągają ze stanu na czas promocji.... Wiele sklepów tak robi.

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Dziękuję za impresje Chyba jednak zrezygnuję z tej śliwki, bo liczyłam bardziej na pikantność cynamonu, szkoda...
Też liczyłam na ten cynamon. Może lekko przełamuje tę śliwkę ale ja nie mam tak wyczulonego nosa żeby odebrać takie niuanse.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 12:49   #1811
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Super!



Ekstra
No, mnie Weinachtzauber (wymyślmy może jakieś skróty dla tych nazw) też się podoba, w moim guście


Tak patrzę sobie, co ciekawego w tym Rossmannie do kupienia z kolorówki i nie widzę kompletnie niczego, jedynie Bell Hypoalergenic (dobre składy, ale nienaturalne) wchodzi w grę, bo mam matową pomadkę w płynie i to jest cudo! No i rzeczy, które już akurat mam i lubię (nienaturalne). A to Boho, to jakaś ściema chyba jest, Rossmann oficjalnie pisze, że nie mają tej marki, a gdzie indziej jakieś osoby podają, że widziały np. w Galerii krakowskiej.


Ale na fejsbuku OneOrganic piszą, że Boho jest dostępne u nich i w wybranych Rossmanach
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-20, 12:56   #1812
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Ja też się pogodziłam, ale korektor muszę stosować, żeby trochę lepiej wyglądać, zwłaszcza o tej porze roku, kiedy cera jest blada a ja wyglądam na mega zmęczoną Stosuję Pixie również i generalnie jest ok, ale nie jest to efekt jaki bym chciała. Trochę podkreśla zmarszczki ale trzyma się dość dobrze. U mnie im bardziej kryjący korektor, tym gorzej wygląda a jeszcze często wysusza. Sprawdzają się u mnie lżejsze i rozświetlające. Lubiłam True Match i korektor YR. A z naturalnych zbyt dużego doświadczenia nie mam. Mam korektor BB So Bio, ale on jest trochę ciężkawy pod oko. Chciałabym jakiś rozświetlający lekki na lato, bo wtedy jak jestem trochę opalona to cienie są mniej widoczne i nie muszę mieć bardzo kryjącego korektora
Ja mam dość ciemną karnację, a korektory albo są za jasne, albo zbyt pomarańczowe.
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 13:07   #1813
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
skład: Aqua, Decyl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Panthenol, Saponaria Officinalis Root Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, CI42090, Parfum.
Do Saisony nie ma co tej pianki porównywać, bo Saisona jest według mnie nie tak delikatna, bardziej złuszczająca i jak dla mnie nie byłaby to pianka na co dzień. Zresztą miałam Saisonę i za każdym razem, jak jej użyłam, to było podrażnienie i po kilku podejściach w końcu się jej pozbyłam. Pianka Norela jest w porównaniu do Saisony jak delikatna mgiełka. Tak jak pisałam, mogłam ją stosować dwa razy dziennie i nic się nie działo

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------


Mam taką nadzieję, że Kivvi się spisze, bo właśnie tak jak Norela, kupiłam go po namowach jednej z naszych wizażanek Jak przyjdzie i trochę poużywam, to dam znać
Dzięki
Faktycznie, bardzo delikatna; mnie Saisona nie podrażnia co prawda, ale nie stosuję jej często, natomiast tą bez obaw mogłabym codziennie, bo chyba wręcz ma działanie łagodzące i powinna się sprawdzić w gojeniu zmian i śladów po nich
Też mam nadzieję, że się u Ciebie sprawdzi

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
To super, że się sprawdziło
Ja, z takich drozszych kosmetyków, mam ochotę na serum z różą i granatem Primavery. Miałam kilka próbek i na moją skórę działało bardzo dobrze. Raz skusiłam się na serum Santaverde i tak jakoś bez szału było, ale inne kosmetyki tej firmy .
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Mam takie same wrażenia.
Tonik i krem bardzo lubię, a serum niby fajnie działa, wydajne jest, ale nie da się pokochać i opary w oczy szczypią
Też mam podobne odczucia, z tym, że w odniesieniu do prawie wszystkich ich produktów- jakoś nie polubiłam się z tymi, które miałam, ale parę chciałabym jeszcze przetestować i za każdym razem odkładam zakup, bo dodatkowo te ceny wydają mi się jednak zawyżone, zwłaszcza jeśli chodzi o sera - jakoś nie odnotowałam, żeby kogoś powaliły działaniem, co uzasadniałoby jakoś te ceny

Sylwiusaka- a to serum Primavery ma alko w składzie?

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2017-04-20 o 13:11
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 17:26   #1814
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość

Też liczyłam na ten cynamon. Może lekko przełamuje tę śliwkę ale ja nie mam tak wyczulonego nosa żeby odebrać takie niuanse.
Ja liczyłam na cynamon i goździki, bo je uwielbiam, a nos mam bardzo wyczulony, jak pies prawie Deo, "winter...coś tam" już miałam i bardzo się polubiliśmy, ale na cieplejsze dni chciałam coś innego. Co prawda pogoda nie rozpieszcza... Ano zobaczę co zamówić.

Konsystencje tych dezodorantów są przeróżne, u mnie np. Król Olch był bardzo ziarnisty, a "Witner coś tam" gładki i puchaty niczym mus, a co za tym idzie skończył się dwa razy szybciej, za to aplikacja wymarzona

Byłam w Rossie na promocjach, jezusie ile nastolatek i znudzonych chłopców czekających na swe dziewczyny Chciałam tylko myjki silikonowe do twarzy i bida. Nie ma tych tańszych, tylko droższe, więc wzięłam jedną na próbę.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.

Edytowane przez natkaa
Czas edycji: 2017-04-20 o 17:27 Powód: literówka
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 19:00   #1815
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Ale na fejsbuku OneOrganic piszą, że Boho jest dostępne u nich i w wybranych Rossmanach
Ja spasuję tym razem, nie chcę niczego poza tuszem do rzęs, jak będę w swoim Rossie przy okazji, to capnę sprawdzonego MF, a tak, to może się nadarzy kiedyś promo w tym oneorganic.

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Byłam w Rossie na promocjach, jezusie ile nastolatek i znudzonych chłopców czekających na swe dziewczyny Chciałam tylko myjki silikonowe do twarzy i bida. Nie ma tych tańszych, tylko droższe, więc wzięłam jedną na próbę.
To pisz wrażenia z tej drugiej i czym się różnią, jak zaczniesz stosować Ja mam jedną FYB w zapasie, bo właśnie takie sytuacje, że nie ma jej na półkach nie są rzadkością.

A co do konsystencji Pony Hutchen, to moje deo zarówno to pełnowymiarowe, jak i wersje w próbkach przeszły już chyba wszystkie możliwe poziomy ewolucji, zależy wszystko od temperatury, w jakiej są przetrzymywane, różnica w konsystencji jest już przy kilku stopniach wzrostu/spadku temp. Nawet zapach jest inaczej wyczuwalny, moim zdaniem intensywniejszy i głębszy, taki rozwijający się, kiedy jest cieplej.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 19:13   #1816
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

To pisz wrażenia z tej drugiej i czym się różnią, jak zaczniesz stosować Ja mam jedną FYB w zapasie, bo właśnie takie sytuacje, że nie ma jej na półkach nie są rzadkością.
Właśnie jestem po wieczornej ablucji i testach droższej myjki. Myje podobne, choć czuć, że posiada krótsze wypustki. Efekt w myciu podobny (zresztą to wyjdzie w tzw. praniu). Za to co innego mi nie leży - uchwyt. Źle mi się ją trzyma i w tym wypadku wolę tą tańszą

Zobaczyłam za to taką dużą myjkę silikonową do ciała za 14 zł bodajże i ciekawa jestem czy daje podobny efekt. Ma może któraś z Was? O tej mówię: http://www.rossmann.pl/Produkt/Ewa-S...szt,98988,5369

Oglądając rzeczy w Rossie zdziwiłam się, jak bardzo podrożały olejki do twarzy Evree, prawie dwa razy tyle, szok!

Kolorówka tam mnie nie interesuje, zresztą działy się tam cuda na kiju
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 19:20   #1817
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Właśnie jestem po wieczornej ablucji i testach droższej myjki. Myje podobne, choć czuć, że posiada krótsze wypustki. Efekt w myciu podobny (zresztą to wyjdzie w tzw. praniu). Za to co innego mi nie leży - uchwyt. Źle mi się ją trzyma i w tym wypadku wolę tą tańszą

Zobaczyłam za to taką dużą myjkę silikonową do ciała za 14 zł bodajże i ciekawa jestem czy daje podobny efekt. Ma może któraś z Was? O tej mówię: http://www.rossmann.pl/Produkt/Ewa-S...szt,98988,5369

Oglądając rzeczy w Rossie zdziwiłam się, jak bardzo podrożały olejki do twarzy Evree, prawie dwa razy tyle, szok!

Kolorówka tam mnie nie interesuje, zresztą działy się tam cuda na kiju
Ta duża rękawica jest chwalona, ponoć świetna do mycia pędzli Taką samą ma Sigma, tyle, że tamta kosztuje chyba stówkę, albo i więcej, a ta kilka zł w promocji.

A popatrz sobie ogólnie na ceny kosmetyków w drogerii, bo moim zdaniem zaczynają się bardzo zbliżać do cen kosmetyków naturalnych.

Wyobrażam sobie
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2017-04-20 o 19:23
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 19:30   #1818
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ta duża rękawica jest chwalona, ponoć świetna do mycia pędzli Taką samą ma Sigma, tyle, że tamta kosztuje chyba stówkę, albo i więcej, a ta kilka zł w promocji.

A popatrz sobie ogólnie na ceny kosmetyków w drogerii, bo moim zdaniem zaczynają się bardzo zbliżać do cen kosmetyków naturalnych.

Wyobrażam sobie
Do mycia pędzli? W życiu bym na to nie wpadła Myślałam, że wymasuje mi tak samo ciało, jak ta mniejsza buziaka

Żebyś wiedziała, coś jest na rzeczy z tymi cenami - coraz mniej opłaca się kupować stacjonarnie, chyba że w promocjach.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 19:50   #1819
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Do mycia pędzli? W życiu bym na to nie wpadła Myślałam, że wymasuje mi tak samo ciało, jak ta mniejsza buziaka

Żebyś wiedziała, coś jest na rzeczy z tymi cenami - coraz mniej opłaca się kupować stacjonarnie, chyba że w promocjach.
Tu są jakieś recenzje https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ypustkami.html
Na pewno jest fajniejsza pod względem utrzymania w czystości i nie jest siedliskiem bakterii, tak jak tradycyjne gąbki.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-20, 22:20   #1820
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Mam takie same wrażenia.
Tonik i krem bardzo lubię, a serum niby fajnie działa, wydajne jest, ale nie da się pokochać i opary w oczy szczypią
Tonik, krem medium i żel do mycia też bardzo lubię. I jeszcze maseczka ujędrniająca jest fajna.

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;73041906]
Też mam podobne odczucia, z tym, że w odniesieniu do prawie wszystkich ich produktów- jakoś nie polubiłam się z tymi, które miałam, ale parę chciałabym jeszcze przetestować i za każdym razem odkładam zakup, bo dodatkowo te ceny wydają mi się jednak zawyżone, zwłaszcza jeśli chodzi o sera - jakoś nie odnotowałam, żeby kogoś powaliły działaniem, co uzasadniałoby jakoś te ceny

Sylwiusaka- a to serum Primavery ma alko w składzie?[/QUOTE]

Ktoś kiedyś chwalił serum Xingu do twarzy (Promolcia, Natka?).

Ma, ale nie czuć tego. Też na wodzie zrobione, niestety. Może jakieś próbki gdzieś znowu dorwę i sprawdzę, czy nadal tak fajnie działa.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 23:13   #1821
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Tonik, krem medium i żel do mycia też bardzo lubię. I jeszcze maseczka ujędrniająca jest fajna.



Ktoś kiedyś chwalił serum Xingu do twarzy (Promolcia, Natka?).

Ma, ale nie czuć tego. Też na wodzie zrobione, niestety. Może jakieś próbki gdzieś znowu dorwę i sprawdzę, czy nadal tak fajnie działa.
Ja chwaliłam i żałuję, że takie drogie Jeden z niewielu kosmetyków, które naprawdę zadziałały na moją skórę. Tak jak teraz działa na nią tanie niczym barszcz serum Bielendy z witaminą C i glikolem
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.

Edytowane przez natkaa
Czas edycji: 2017-04-20 o 23:13 Powód: literówka
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 06:42   #1822
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

a ja czekam aż rzucą znów w TKMaxx Antipodes...
jak któraś by widziała dajcie proszę znać
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 07:02   #1823
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Tonik, krem medium i żel do mycia też bardzo lubię. I jeszcze maseczka ujędrniająca jest fajna.

Ktoś kiedyś chwalił serum Xingu do twarzy (Promolcia, Natka?).
Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Ja chwaliłam i żałuję, że takie drogie Jeden z niewielu kosmetyków, które naprawdę zadziałały na moją skórę. Tak jak teraz działa na nią tanie niczym barszcz serum Bielendy z witaminą C i glikolem
Ja chyba miałam próbkę od kogoś z wątku tego Xingu (ma taki żółty kolorek) i nie podobało mi się, tłustawe i buzia się świeciła, nie zauważyłam działania zbytnio Bielendy wolę

Z Santaverde z tego, co zdążyłam wypróbować, najbardziej podobał mi się żel do mycia twarzy. Co do reszty mam drobne zastrzeżenia.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 08:03   #1824
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
a ja czekam aż rzucą znów w TKMaxx Antipodes...
jak któraś by widziała dajcie proszę znać
Ooo, były kiedyś? A jakie ceny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 08:31   #1825
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja chyba miałam próbkę od kogoś z wątku tego Xingu (ma taki żółty kolorek) i nie podobało mi się, tłustawe i buzia się świeciła, nie zauważyłam działania zbytnio Bielendy wolę

Z Santaverde z tego, co zdążyłam wypróbować, najbardziej podobał mi się żel do mycia twarzy. Co do reszty mam drobne zastrzeżenia.
No i drogie. Stanowczo za drogie...

Teraz czaję się na serum Avy z opuncją figową i Bielendę korygującą
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 08:54   #1826
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Ja chwaliłam i żałuję, że takie drogie Jeden z niewielu kosmetyków, które naprawdę zadziałały na moją skórę. Tak jak teraz działa na nią tanie niczym barszcz serum Bielendy z witaminą C i glikolem
Dzięki za opinię Będę mieć próbkę Bielendy, ciekawe co moje naczynka na glikol.


A w moim tkm znowu pojawiły się kosmetyki Ren, znacznie tańsze niż poprzednio, ale taka seria podstawowa z granatowym paskiem.
https://www.renskincare.com/uk/face/...kin-types.html
Do włosów Faith in Nature oraz szampony i odżywki Kind Natured, minimalnie tańsze niż w Bootsie piętro niżej.
Nowe mydła Soap Villa 250g, chyba wycofane, bo na stronie nie ma, wzięłam jedno z bambusem.
http://www.soapvilla.com/product/
I jeszcze balsamy Vita Liberata, nie wiem czy wszystko mają nat., ale ten balsam jest ok.
http://www.vitaliberata.com/shop/ins...bronzer-medium
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 09:43   #1827
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
No i drogie. Stanowczo za drogie...

Teraz czaję się na serum Avy z opuncją figową i Bielendę korygującą
Ja też mam chrapkę na to serum Avy Wiem, że Tatoonka je kupiła, miała zdać relację z używania, ale póki co cisza

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Dzięki za opinię Będę mieć próbkę Bielendy, ciekawe co moje naczynka na glikol.
Będziesz mieć i to na więcej aplikacji Ja mam naczynka widoczne w skrzydełkach nosa, ale mi to serum ich nie podrażnia i ogólnie w ogóle nie drażni skóry, jednakże nie wiem czemu, bo ponoć u innych aż tak nie działa, ale mnie szczypie przez pierwsze sekundy od aplikacji na całej twarzy, a na początku używania, to ledwo wytrzymywałam, po minucie na szczęście ten objaw znikał, ale szczypało bardzo, jakby mi igły wbijali, nie jest to przyjemne, od razu przestrzegam, no i należy bezwzględnie omijać oczy, bardzo uważać, żeby się nic nie dostało w te okolice, naprawdę z daleka!
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 09:53   #1828
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Jan Barba ma nowość - ziołowy szampon. Na razie nie ma jeszcze w ich sklepie, ale na EkoCudach już go można będzie kupić. Jestem go bardzo ciekawa

Serum Ava z opuncją może być bardzo fajne. Ja jak na razie jestem bardzo zadowolona z tej serii z ecocert. Jak tylko dorwę, to kupię.

Przetestowałam już tonik Lovely Day i ten produkt https://lovelydaybotanicals.com/coll...nt=18644173125
Tak ładnie mi zrobiły z buzią, że chcę pełnowymiarowe opakowania

W sklepie https://biolinea.pl/
na hasło italia 10% zniżki na wszystko.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2017-04-21 o 09:56
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 09:57   #1829
Tatoonka
Raczkowanie
 
Avatar Tatoonka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 324
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Ano cisza bo jeszcze nie używam, schodzę z zapasów Ale mogę zdradzić pierwsze wrażenia z avy aloes opuncja pod oczy. Konsystencja emulsji (opakowanie z pompką) ale nie wodnistej, używam pod makijaż i dobrze się wchłania, nic nie podrażnia (jak krem z fitomedu ten nowy z aksamitką), uelastycznia i nawilża skórę. Stosuję w duecie z kremem Jeffrey James (ten drugi na noc bo dość treściwy) i fajnie się razem uzupełniają Skóra pod oczami jest w dobrej kondycji. Co do zmarszczek to trudno powiedzieć, zbyt dużo nie mam na szczęście. Avę stosuję rano razem z masażerem iris foreo. Na razie mi się podoba
W kolejce czeka jeszcze krem pod oczy z oriflame z serii ecobeauty, ale pewnie będzie dość lekki. Zaczęłam też używać toniku z tej samej serii (Ecobeauty) ale jeszcze nie za wiele mogę powiedzieć na jego temat.
Tatoonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 10:18   #1830
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Ok, już wyczytałam że kiedyś były antipodes po 7 dyszek - omg, ale bym potestowała przez te zachwyty i recenzje, aczkolwiek zastanawiam się czy nie są przesadzone, albo się raczej pocieszam ciekawe czy to się powtórzy.

Dziewczyny, a gdzie dorwać tą ave stacjonarnie, ona jest w jakiś sieciówkach?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-19 11:36:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:38.