Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-05-05, 15:40   #1981
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Moje dziąsła nie krwawiły, ale pewnie dlatego, że przerywałam na początku mycie.

Właśnie borówkową Agafii http://skarbiec-natury.pl/pl/p/Pasta...rusznicy-/5232.
Dabur gozdzikowa jest fajna, oczywiście jeśli ktoś lubi takie smaki i zapachy (ja bardzo), teraz mam czarną Ecodent, nie jest zła, chyba trochę wybiela zęby, ale odświeżenia dużego nie daje.
Tż nie mógł uwierzyć, że to jest pasta do mycia zębów i czy widziałam, że jest czarna
Mnie jeszcze język bardzo szczypie podczas używania Euthymol, ale fakt- odświeżenie jest mega i wybiela jakby trochę
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-05, 17:11   #1982
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Nie każdy będzie zadowolony z tej pasty Euthymol, jest naprawdę bardzo mocna. Ja przyzwyczajałam się do niej prawie dwa tygodnie, już po krótkiej chwili musiałam przerywać mycie (tak szczypała!!), wypłukać i dokończyć mycie inną pastą. I nie codziennie. Kiedyś pisałaś o borówkowej, że dobrze odświeża, to ta odświeża dwa, albo i trzy razy bardziej i na długo. Pasta bardzo fajna, ale pewnie nie dla każdego.
Zgadza się, to ja polecałam borówkową, bo ma super smak i naprawdę mocno odświeża. Jednak należy uważać z jej ilością na szczoteczce, bo wtedy jest zbyt świeżo w paszczy

Ja mam na to taki patent, że czasem kładę na szczotkę dwie różne pasty, bo uwielbiam mieszać, łączyć i doznawać nowych wrażeń Zwykle dodaję do mocnej pasty drugą, tą, która mi nie leży, bo np. jest zbyt łagodna w smaku lub wręcz bez smaku.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.

Edytowane przez natkaa
Czas edycji: 2017-05-05 o 17:12 Powód: literówka
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-05, 19:39   #1983
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

spieszę donieść, ze w TK Maxx wysyp kosmetyków REN
ceny to od ok 80 do 135 zł
pierwsze zdjęcie to moje zakupy, a drugie to pełna półka - były olejki, maski, pianka do mycia i różne kremy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _20170505_203228.jpg (70,7 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0022.jpg (84,4 KB, 54 załadowań)
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-05, 21:03   #1984
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
A powiem Ci, że ta ecodenta na dłuższą metę męcząca, brudzi strasznie umywalkę, za każdym razem musiałam szorować, bo osad był taki, że nie schodziło pod bieżącą wodą, dopiero z gąbką. I też jestem zdania, że odświeżenie jest, ale na chwilę. Nie jest to zła pasta, ale po miniaturce jakoś się więcej nie skusiłam, a Euthymol lepiej mi osobiście wybiela i czyści zęby, niż ta czarna.
No właśnie też już widzę, że lubi brudzić, wszelkie zagłębienia w szczoteczce to tylko gąbką mogę umyć, no i z umywalką mam tak samo.

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Zgadza się, to ja polecałam borówkową, bo ma super smak i naprawdę mocno odświeża. Jednak należy uważać z jej ilością na szczoteczce, bo wtedy jest zbyt świeżo w paszczy

Ja mam na to taki patent, że czasem kładę na szczotkę dwie różne pasty, bo uwielbiam mieszać, łączyć i doznawać nowych wrażeń Zwykle dodaję do mocnej pasty drugą, tą, która mi nie leży, bo np. jest zbyt łagodna w smaku lub wręcz bez smaku.
Też tak czasem robię

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
spieszę donieść, ze w TK Maxx wysyp kosmetyków REN
ceny to od ok 80 do 135 zł
pierwsze zdjęcie to moje zakupy, a drugie to pełna półka - były olejki, maski, pianka do mycia i różne kremy
U mnie była ta niebieska seria, potem coś jeszcze dołożyli, ale tyle różności nie było
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-05, 21:16   #1985
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

A coś z tego ren polecacie, ktoś testował?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-05, 21:34   #1986
201705240954
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 834
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
A coś z tego ren polecacie, ktoś testował?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja, zostałam kiedys obdarowana pakietem miniaturowo-próbkowym. Moje wrażenia-tłuste skory będą zachwycone, normalne (takie jak moja) szukajcie dalej. Choć,,,jeden kosmetyk po lecie uwielbiam https://www.renskincare.com/uk/face/...ion-serum.html
201705240954 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-05, 23:38   #1987
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Dzisiaj dostałam w swoje łapki serum 1000 Roses Andalou Naturals Okazało się, że sklep, który jest niedaleko mnie robi czasem promocje online -25%, no i udało mi się nie przegapić. Wzięłam jeszcze szampon przeciwłupieżowy Optima z tea tree.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-06, 07:18   #1988
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez LilyVanDerWoodsen Pokaż wiadomość
Ja, zostałam kiedys obdarowana pakietem miniaturowo-próbkowym. Moje wrażenia-tłuste skory będą zachwycone, normalne (takie jak moja) szukajcie dalej. Choć,,,jeden kosmetyk po lecie uwielbiam https://www.renskincare.com/uk/face/...ion-serum.html
ja wybrałam produkty anty aging i dla skóry suchej, więc mam nadzieję, że będą dość treściwe
tego serum nie widziałam chyba
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-06, 08:50   #1989
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez LilyVanDerWoodsen Pokaż wiadomość
Ja, zostałam kiedys obdarowana pakietem miniaturowo-próbkowym. Moje wrażenia-tłuste skory będą zachwycone, normalne (takie jak moja) szukajcie dalej. Choć,,,jeden kosmetyk po lecie uwielbiam https://www.renskincare.com/uk/face/...ion-serum.html
O, to ja, a konkretniej? Chodzi o serię dla skóry tłustej, bardziej kremy, czy sera?

Chociaż mi właśnie przyszła esencja benton, która przy mojej skórze będzie robiła całą robotę, u mnie się sprawdza jak najlżejsza, najbardziej minimalistyczna pielęgnacja (niestety. Nie wiem kiedy ja zużyje te wszystkie kosmetyki )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-06, 09:09   #1990
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Wrócę jeszcze na chwilę do tematu past
Macie może doświadczenia z pastami Bjobj? Dodam, że wolę mocniejsze odświeżenie w typie borówkowej Agafii

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Dzisiaj dostałam w swoje łapki serum 1000 Roses Andalou Naturals Okazało się, że sklep, który jest niedaleko mnie robi czasem promocje online -25%, no i udało mi się nie przegapić. Wzięłam jeszcze szampon przeciwłupieżowy Optima z tea tree.
Daj znać jak serum
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-06, 09:56   #1991
201705240954
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 834
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja wybrałam produkty anty aging i dla skóry suchej, więc mam nadzieję, że będą dość treściwe
tego serum nie widziałam chyba
powiem tak, ostrożnie nakładaj. To są naprawdę kilery. Dla mojej normalnej ale cienkiej skory tylko jako kuracja po wcześniejszym przygotowaniu skory. I chyba na używanie serii bym się nie zdecydowała, co innego pojedynczy kosmetyk
201705240954 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-06, 11:59   #1992
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez LilyVanDerWoodsen Pokaż wiadomość
powiem tak, ostrożnie nakładaj. To są naprawdę kilery. Dla mojej normalnej ale cienkiej skory tylko jako kuracja po wcześniejszym przygotowaniu skory. I chyba na używanie serii bym się nie zdecydowała, co innego pojedynczy kosmetyk
masz na myśli to, ze są bardzo treściwe?
ja wzięłam serum i kremy na dzień, wiec będę używać albo jednego albo drugiego - jeśli serum będzie wystarczające to nie nakładam już kremu... zawsze tak robię i pewnie tak będzie i tym razem
ale ja lubię czuć przez cały dzień kosmetyk na twarzy, więc wybieram treściwe konsystencje
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-06, 12:10   #1993
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Zaczęłam używać orzechowego balsamu do ciała fresh&natural i wow
Pełen zachwyt! Zapach totalnie orzechowy z lekką nutką słodyczy, konsystencja ptasiego mleczka. Pięknie się wchłania, cudownie rozprowadza! I jest bardzo "wilgotny" najbardziej wilgotny balsam do ciała jaki miałam!
Dobrze, że wzięłam to większe opakowanie
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-06, 12:25   #1994
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Zaczęłam używać orzechowego balsamu do ciała fresh&natural i wow
Pełen zachwyt! Zapach totalnie orzechowy z lekką nutką słodyczy, konsystencja ptasiego mleczka. Pięknie się wchłania, cudownie rozprowadza! I jest bardzo "wilgotny" najbardziej wilgotny balsam do ciała jaki miałam!
Dobrze, że wzięłam to większe opakowanie
Ty to potrafisz sprowokować człowieka do deseru
(na balsam też oczywiście nabrałam ochoty, ale później )
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-06, 12:46   #1995
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;73559476]Ty to potrafisz sprowokować człowieka do deseru
(na balsam też oczywiście nabrałam ochoty, ale później )[/QUOTE]

heheheheee smacznego!
Genialne smarowidło, genialne! Właśnie testuję na twarzy
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-06, 12:49   #1996
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Dziewczyny, miałyście może szampon Argital O DZIAŁANIU ANTYRODNIKOWYM PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW?
Anula , może Ty miałaś?
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-06, 12:57   #1997
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, miałyście może szampon Argital O DZIAŁANIU ANTYRODNIKOWYM PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW?
Anula , może Ty miałaś?

Z szamponów tej marki miałam tylko ten z zieloną glinką chyba.
Żel do hig intymnej mają super i kremy fajnie się sprawdzają do cer problematycznych. Ja zresztą tez bardzo je lubiłam.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-06, 13:22   #1998
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Z szamponów tej marki miałam tylko ten z zieloną glinką chyba.
Żel do hig intymnej mają super i kremy fajnie się sprawdzają do cer problematycznych. Ja zresztą tez bardzo je lubiłam.
Dzięki , czytałam dzisiaj na Twoim blogu o szamponie, ale nie spełnił oczekiwań w 100%. Ok, to ja przetestuję antyrodnikowy


Skład szamponu jest inny (od podanego, np. w Skarbcu Natury), taki jest na stronie Argital:
INGREDIENTS: AQUA - SODIUM COCOYL GLUTAMATE - CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE - LINUM USITATISSIMUM EXTRACT - ALCOHOL - LAURYL GLUCOSIDE - SOLUM FULLONUM - XANTHAN GUM - BETAINE - VISCUM ALBUM EXTRACT - BERBERIS VULGARIS EXTRACT - STYRAX BENZOIN EXTRACT - LACTIC ACID - CANANGA ODORATA OIL* - EUCALYPTUS GLOBULUS OIL* - CALCIUM CARBONATE - SANTALUM ALBUM OIL - EUGENIA CARYOPHYLLUS FLOWER OIL* - CITRUS MEDICA LIMONUM OIL* - MENTHA ARVENSIS OIL* - LITSEA CUBEBA OIL* - BOSWELLIA CARTERII OIL* - THYMUS VULGARIS OIL* - CI 77268:1 - LECITHIN

INGREDIENTI BIO: LINUM USITATISSIMUM EXTRACT - ALCOHOL - CITRUS MEDICA LIMONUM OIL - MENTHA ARVENSIS OIL - THYMUS VULGARIS OIL.

Edytowane przez sylwiusaka
Czas edycji: 2017-05-06 o 13:25
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-06, 13:44   #1999
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Dzięki , czytałam dzisiaj na Twoim blogu o szamponie, ale nie spełnił oczekiwań w 100%. Ok, to ja przetestuję antyrodnikowy


Skład szamponu jest inny (od podanego, np. w Skarbcu Natury), taki jest na stronie Argital:
INGREDIENTS: AQUA - SODIUM COCOYL GLUTAMATE - CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE - LINUM USITATISSIMUM EXTRACT - ALCOHOL - LAURYL GLUCOSIDE - SOLUM FULLONUM - XANTHAN GUM - BETAINE - VISCUM ALBUM EXTRACT - BERBERIS VULGARIS EXTRACT - STYRAX BENZOIN EXTRACT - LACTIC ACID - CANANGA ODORATA OIL* - EUCALYPTUS GLOBULUS OIL* - CALCIUM CARBONATE - SANTALUM ALBUM OIL - EUGENIA CARYOPHYLLUS FLOWER OIL* - CITRUS MEDICA LIMONUM OIL* - MENTHA ARVENSIS OIL* - LITSEA CUBEBA OIL* - BOSWELLIA CARTERII OIL* - THYMUS VULGARIS OIL* - CI 77268:1 - LECITHIN

INGREDIENTI BIO: LINUM USITATISSIMUM EXTRACT - ALCOHOL - CITRUS MEDICA LIMONUM OIL - MENTHA ARVENSIS OIL - THYMUS VULGARIS OIL.
Będę czekać na opinię
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-06, 13:44   #2000
201705240954
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 834
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
masz na myśli to, ze są bardzo treściwe?
ja wzięłam serum i kremy na dzień, wiec będę używać albo jednego albo drugiego - jeśli serum będzie wystarczające to nie nakładam już kremu... zawsze tak robię i pewnie tak będzie i tym razem
ale ja lubię czuć przez cały dzień kosmetyk na twarzy, więc wybieram treściwe konsystencje
Raczej to, ze kwasy sa konkretne. Podobnie żarło na retinoidach.
201705240954 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-06, 17:23   #2001
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Używam od paru dni Foam Cleansing Cream Whamisy KLIK i nie jestem jakoś specjalnie zachwycona. Nie nadaje się to do solowego oczyszczania, zostawia dziwną warstwę, czuję że skóra nie jest dostatecznie umyta. Jest za to delikatny, więc może to produkt raczej do cer suchych i normalnych niż mieszanych i tłustych.
Używanie na suchą lub mokrą twarz nie robi wielkiej różnicy.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-06, 21:25   #2002
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Nie każdy będzie zadowolony z tej pasty Euthymol, jest naprawdę bardzo mocna. Ja przyzwyczajałam się do niej prawie dwa tygodnie, już po krótkiej chwili musiałam przerywać mycie (tak szczypała!!), wypłukać i dokończyć mycie inną pastą. I nie codziennie. Kiedyś pisałaś o borówkowej, że dobrze odświeża, to ta odświeża dwa, albo i trzy razy bardziej i na długo. Pasta bardzo fajna, ale pewnie nie dla każdego.
Kupilam, po rekomendacji Korah, tę pastę. Jest mocna, odswiezajaca, doczyszcza swietnie. Nie podraznila mnie i nie musialam przerywac mycia, jest dla mnie w sam raz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Linka25
Czas edycji: 2017-05-06 o 21:28
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-06, 22:41   #2003
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Używam od paru dni Foam Cleansing Cream Whamisy KLIK i nie jestem jakoś specjalnie zachwycona. Nie nadaje się to do solowego oczyszczania, zostawia dziwną warstwę, czuję że skóra nie jest dostatecznie umyta. Jest za to delikatny, więc może to produkt raczej do cer suchych i normalnych niż mieszanych i tłustych.
Używanie na suchą lub mokrą twarz nie robi wielkiej różnicy.
Ja ją lubię, pomimo, że jest trochę dziwna dla mnie, bo ma drobinki, ale nieostre, mało ich jest i- odnoszę wrażenie- różnej wielkości ; mimo to oczyszcza dokładnie- zmywa mi cały makijaż włącznie z tuszem, nie zostawiając nic a nic (sprawdzałam micelem ) i nie mam wrażenia pozostawionej jakiejś warstwy To już prędzej po olejku myjącym, też Whamisa, pozostaje warstwa, dla mnie przyjemna, ale tutaj właśnie nie jestem pewna, czy doczyszczenie jest wystarczające, dlatego poprawiam pianką właśnie lub innym myjadłem np. Zatik., lub samym micelem, ale wacik czysty, więc to tylko takie wrażenie.
Ogólnie oba produkty bardzo przyjemne, takie trochę górnopółkowe, zapach bardziej drogeryjny, niż charakterystyczny dla naturalsów, tzn. nie jest to ziołowa wypadkowa składników, ale jest delikatny, nienachalny- dla mnie naprawdę duża przyjemność używania
Te ceny w zalinkowanym przez Ciebie sklepie są bardzo wysokie- w ich firmowym Skin79 większość produktów jest stale na promocji (nawet próbki) i są tańsze o ok. 30, a niektóre nawet 50%

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2017-05-06 o 22:45
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-07, 07:42   #2004
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

korah, czyli jak mam serum na bazie olejku to nie powinnam go używać jak zwykłe serum czyli pod krem, bo blokuje wchłanianie kremu?

dodam, ze na opakowaniu jest napisane używać przed kremem na dzień i na noc, ale chyba muszę popróbować...
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------


Edytowane przez p4w
Czas edycji: 2017-05-07 o 10:46
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-07, 09:32   #2005
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez LilyVanDerWoodsen Pokaż wiadomość
powiem tak, ostrożnie nakładaj. To są naprawdę kilery. Dla mojej normalnej ale cienkiej skory tylko jako kuracja po wcześniejszym przygotowaniu skory. I chyba na używanie serii bym się nie zdecydowała, co innego pojedynczy kosmetyk
Cytat:
Napisane przez LilyVanDerWoodsen Pokaż wiadomość
Raczej to, ze kwasy sa konkretne. Podobnie żarło na retinoidach.
Mam krem na noc z pomarańczowej serii Wake Wonderful i chyba za często go stosowałam, bo skóra się bardzo uwrażliwiła- faktycznie działał ; muszę w takim razie rozejrzeć się za jakimiś mocno łagodzącymi, ekstra nawilżającymi składami od nich, bo może też mają w sobie taką moc - poleciłabyś coś?

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2017-05-07 o 09:42
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-07, 13:37   #2006
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Zgadza się, to ja polecałam borówkową, bo ma super smak i naprawdę mocno odświeża. Jednak należy uważać z jej ilością na szczoteczce, bo wtedy jest zbyt świeżo w paszczy

Ja mam na to taki patent, że czasem kładę na szczotkę dwie różne pasty, bo uwielbiam mieszać, łączyć i doznawać nowych wrażeń Zwykle dodaję do mocnej pasty drugą, tą, która mi nie leży, bo np. jest zbyt łagodna w smaku lub wręcz bez smaku.
Trzeba będzie spróbować.

To jak lubisz tak mieszać i eksperymentować, to Euthymol nie powinien być Ci straszny, najwyżej zmieszasz z taką bezsmakową pastą, jeśli moc okazałaby się nie do przeskoczenia

Ja o tym nie pisałam, ale teraz stwierdzam, że to może być istotne, bo używam Euthymol tylko raz dziennie rano, w ciągu dnia używam nici dentystycznych lub myję zęby czystą szczoteczką, ew. z odrobiną pasty, zdarza się jednak często, że niczym, a wieczorem używam Aquafresh, ale to dlatego, że chce się cieszyć tą tubeczką Euthymolu jak najdłużej.

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
spieszę donieść, ze w TK Maxx wysyp kosmetyków REN
ceny to od ok 80 do 135 zł
pierwsze zdjęcie to moje zakupy, a drugie to pełna półka - były olejki, maski, pianka do mycia i różne kremy
Super łupy

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Dzisiaj dostałam w swoje łapki serum 1000 Roses Andalou Naturals Okazało się, że sklep, który jest niedaleko mnie robi czasem promocje online -25%, no i udało mi się nie przegapić. Wzięłam jeszcze szampon przeciwłupieżowy Optima z tea tree.


Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Wrócę jeszcze na chwilę do tematu past
Macie może doświadczenia z pastami Bjobj? Dodam, że wolę mocniejsze odświeżenie w typie borówkowej Agafii
Kojarzę, że ktoś pozytywnie o Bjobj pisał, chyba Losek na swoim blogu Kraina urody, ale szczegółów nie pamiętam.

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Kupilam, po rekomendacji Korah, tę pastę. Jest mocna, odswiezajaca, doczyszcza swietnie. Nie podraznila mnie i nie musialam przerywac mycia, jest dla mnie w sam raz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fajnie, że Ci pasuje, a jak smakowo, urzeka??

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
korah, czyli jak mam serum na bazie olejku to nie powinnam go używać jak zwykłe serum czyli pod krem, bo blokuje wchłanianie kremu?

dodam, ze na opakowaniu jest napisane używać przed kremem na dzień i na noc, ale chyba muszę popróbować...
To dość istotna uwaga Na logikę, to powinno się taki olejek jednak na krem nakładać, ew. z kremem, chyba, że jest bardzo rzadki i ma jakieś inne substancje oprócz olejów, które powinny głębiej wnikać w skórę. A dobrze Ci się krem wchłania na tym serum??
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2017-05-07 o 13:41
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-07, 15:35   #2007
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Fajnie, że Ci pasuje, a jak smakowo, urzeka??
Smakowo super. Zapach tez intensywny. TZ stwiedzil ze cala lazienka pachnie tą pastą. Jest moc




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-07, 16:31   #2008
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Korah, zamówiłam mleczko Avalon z witaminą C, Kusicielko Ty jedna
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-07, 16:45   #2009
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Smakowo super. Zapach tez intensywny. TZ stwiedzil ze cala lazienka pachnie tą pastą. Jest moc
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie, cała łazienka pachnie, a jak się drzwi otworzy, to na cały dom się roznosi

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Korah, zamówiłam mleczko Avalon z witaminą C, Kusicielko Ty jedna
Mam nadzieję, że będziesz zadowolona Ja niedługo będę robić zapasy tego mleczka i wersji z Q10, bo też mnie ciekawi.

A jakby ktoś miał jakieś fajne mleczko w tej samej cenie i pojemności do polecenia, to niech pisze, bo ja lubię zmiany, teraz używam Avalon na zmianę z Dr. Organic, dzięki czemu Avalon mi się jeszcze nie znudziło, a używam już chyba z 3 lata kolejne op Avalon. Raz nie używałam tego mleczka przez pół roku i niby było ok. i nie tęskniłam za nim, ale jak do niego wróciłam, to od razu buzia jeszcze ładniejsza.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-07, 17:31   #2010
201705240954
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 834
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;73579501]Mam krem na noc z pomarańczowej serii Wake Wonderful i chyba za często go stosowałam, bo skóra się bardzo uwrażliwiła- faktycznie działał ; muszę w takim razie rozejrzeć się za jakimiś mocno łagodzącymi, ekstra nawilżającymi składami od nich, bo może też mają w sobie taką moc - poleciłabyś coś?[/QUOTE]

Nic z ren to na pewno . Powiem Ci jak ratowalam moją twarz-do mycia platki owsiane przelane wodą, teraz mam żel do mycia twarzy Fitomed do cery suchej-też niesamowicie lagodny specyfik, potem toner z hada labo, potem essencja azjatycka i przez tydzień sprawdzona maska nawilżajaca stosowana naprzemiennie z tłustym kremem, po tygodniu kwas hialuronowy zmieszany z olejem. Moja cerę takie warstwy uspakajają.
201705240954 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-19 11:36:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:13.