Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-05-18, 12:41   #781
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Dzięki, temu masażowi Fumiko już się przyglądałam i chciałam właśnie ten wykonywać.
Ja robię ćwiczenia na brodę i na oczy. Czytałam jednak, że właściwie powinno się robić kompleksowe ćwiczenia, bo jak np wzmocni się mięśnie dolnej części twarzy, to może się przez to zrobić obsuwa górnej części. Jednak nie mam do tego tyle cierpliwości. System ćwiczeń, który wymaga wstawania rano pół godziny wcześniej, żeby go wykonać oraz powtarzania go drugie pół godziny wieczorem jest zdecydowanie nie dla mnie.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-18, 13:58   #782
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja robię ćwiczenia na brodę i na oczy. Czytałam jednak, że właściwie powinno się robić kompleksowe ćwiczenia, bo jak np wzmocni się mięśnie dolnej części twarzy, to może się przez to zrobić obsuwa górnej części. Jednak nie mam do tego tyle cierpliwości. System ćwiczeń, który wymaga wstawania rano pół godziny wcześniej, żeby go wykonać oraz powtarzania go drugie pół godziny wieczorem jest zdecydowanie nie dla mnie.


Chimay a co myślisz o takim urządzeniu:
https://www.cocolita.pl/twarz/dermof...FcYPGAodPfADDA


W ogóle nie jestem w temacie masazy twarzy, ale nie wiem czy to w ogóle coś warte?
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-18, 14:33   #783
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Chimay a co myślisz o takim urządzeniu:
https://www.cocolita.pl/twarz/dermof...FcYPGAodPfADDA


W ogóle nie jestem w temacie masazy twarzy, ale nie wiem czy to w ogóle coś warte?
Jakoś mnie to nie przekonuje, ale nie jestem w tym temacie żadnym znawcą, więc to tylko jakieś personalne uprzedzenie. Chyba ta mała głowica i czas masażu (2-3 minuty) mi nie leżą.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-18, 14:38   #784
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Czytałam, że warto jedynie kupować masażery oparte na technologii mikroprądów.. nei znam się na technikaliach, ale nie wiem.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-18, 20:18   #785
naiat
Zakorzenienie
 
Avatar naiat
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 630
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Dołączam do wielbicielek peelingow z e-naturalne.
Mam tropikalny i ananasowy. Oba fajne. Zaden nie zrobil mi krzywdy mimo tego ze trztmalam je kilka minut na twarzy.
Zapachowo lepszy jest ananasowy. Tropikalny przypomina mi cos czego uzyea moja kosmetyczka.
__________________
Jestem...żoną
Jestem...mamą
naiat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-19, 11:20   #786
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Korah, stosujesz jeszcze serum glikolowe z Bielendy? Ja odstawiłam, bo słońce wyszło i zakupiłam w bardzo dobrej cenie (za 16 zł) dwa opakowania serum zielonego z migdałem. To pierwsze działało spektakularnie zarówno na mnie, jak i na męża. Nie pomyślałabym, że w tej cenie można kupić taki fajny kosmetyk
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-19, 11:40   #787
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez naiat Pokaż wiadomość
Dołączam do wielbicielek peelingow z e-naturalne.
Mam tropikalny i ananasowy. Oba fajne. Zaden nie zrobil mi krzywdy mimo tego ze trztmalam je kilka minut na twarzy.
Zapachowo lepszy jest ananasowy. Tropikalny przypomina mi cos czego uzyea moja kosmetyczka.
dla mnie obydwa są ekstra Właśnie zaczęłam używać ananas-papai, jest mocniejszy i trzeba z nim bardzo uważać, ale buzia wygląda po nim świetnie! Jeszcze poużywam, a potem chyba zmieszam z tropikalnym, żeby mieć, jako jeden produkt Czuję, że ten miks sprawdzi się idealnie.

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Korah, stosujesz jeszcze serum glikolowe z Bielendy? Ja odstawiłam, bo słońce wyszło i zakupiłam w bardzo dobrej cenie (za 16 zł) dwa opakowania serum zielonego z migdałem. To pierwsze działało spektakularnie zarówno na mnie, jak i na męża. Nie pomyślałabym, że w tej cenie można kupić taki fajny kosmetyk
Chcę go bardzo używać, ale coraz trudniej mi go wcisnąć w pielęgnację, bo słonecznie u mnie bardzo. Ostatni raz nałożyłam go tylko na jedną noc w sobotę, a w niedzielę już było bardzo słonecznie, niby kupiłam filtr, ale chcę go używać tylko na na naprawdę ekstremalne warunki. Też będę używać migdała póki co a glikola, jeśli uznam to za konieczne lub przyjdzie jakieś zachmurzenie kilkudniowe
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-19, 11:46   #788
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

hej, możecie polecić jakieś zabiegi na blizny potrądzikowe, pękające naczynka na twarzy? nie wiem czy temat o tym już się pojawiał, jak tak to przepraszam zastanawia mnie ile by to kosztowało, i jak często trzeba takie zabiegi powtarzać
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-19, 12:07   #789
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Jednak sie juz doksztalcilam i nie bede siac fermentu.
https://www.cefarm24.pl/dermedic-sun...-50-100-g.html ktos stosowal? Mnie juz praktycznie kupili, mialam w zeszle lato chyba 3 probki i byl cudowny, ale nie ma podanego jakie ma przeciw UVA :<
https://www.apteka-melissa.pl/produk...-ml,21386.html ten ma 50/26

Edytowane przez 201708250935
Czas edycji: 2017-05-19 o 13:07
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-20, 12:24   #790
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
Jednak sie juz doksztalcilam i nie bede siac fermentu.
https://www.cefarm24.pl/dermedic-sun...-50-100-g.html ktos stosowal? Mnie juz praktycznie kupili, mialam w zeszle lato chyba 3 probki i byl cudowny, ale nie ma podanego jakie ma przeciw UVA :<
miałam próbki w tamtym roku ale nie polubiłam się z nim dla mnie zbyt obciążający i tłusty. Na twarzy stosowałam
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-20, 14:22   #791
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
miałam próbki w tamtym roku ale nie polubiłam się z nim dla mnie zbyt obciążający i tłusty. Na twarzy stosowałam
No to kupie sobie ten z Cera+ Solutions
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-20, 16:24   #792
Margo123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 281
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Dziękuje Wam za rekomendacje dotyczące łagodnych produktów do mycia twarzy. Przepraszam,już nie pamiętam kto z Was polecał tutaj żel Babydream ,ten 500ml od stóp do głow,okazało się, że mam go w domu i właśnie zaczęłam go używać do mycia twarzy.Narazie jest ok Dziękuje więc za sugestię.
Przy okazji,mam nowego ulubieńca do twarzy ,na dzień.Krem Vianek wzmacniający na dzień,z tlenkiem cynku.Cudowny po prostu.Strasznie mi podpasował,co rzadko się zdarza,bo z reguły 90% kremów,które testuje,jest albo zbyt lekka,albo zbyt cięzka,albo zbyt podrażniająca,albo wysuszająca....no wiecie o co mi chodzi.Mam nadzieję,że nie zapeszę,mowiąc,że stosuje Vianka od 3 tygodni i jak narazie jestem zachwycona
Margo123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-20, 20:22   #793
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Hej dziewczyny, czy stosowanie toniku z B3 pod serum z wit c to dobry pomysł? Co prawda przed serum stosuje jeszcze mgielke bez niacynamidu, ale zastanawiam się czy b3 w toniku nie gryzie się z wit C? Jak to jest z tym b3 i wit C, czy one nie powinny być w jednym kosmetyku czy nawet stosowanie ich po sobie jest złym pomysłem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-20, 22:23   #794
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez Margo123 Pokaż wiadomość
Dziękuje Wam za rekomendacje dotyczące łagodnych produktów do mycia twarzy. Przepraszam,już nie pamiętam kto z Was polecał tutaj żel Babydream ,ten 500ml od stóp do głow,okazało się, że mam go w domu i właśnie zaczęłam go używać do mycia twarzy.Narazie jest ok Dziękuje więc za sugestię.
Przy okazji,mam nowego ulubieńca do twarzy ,na dzień.Krem Vianek wzmacniający na dzień,z tlenkiem cynku.Cudowny po prostu.Strasznie mi podpasował,co rzadko się zdarza,bo z reguły 90% kremów,które testuje,jest albo zbyt lekka,albo zbyt cięzka,albo zbyt podrażniająca,albo wysuszająca....no wiecie o co mi chodzi.Mam nadzieję,że nie zapeszę,mowiąc,że stosuje Vianka od 3 tygodni i jak narazie jestem zachwycona
Też lubię ten krem
Wprawdzie nie używam co dzień, bo zależy od dyspozycji cery, ale krzywdy nie robi, nie zapycha, wyrównuje lekko koloryt a tlenek cynku dobrze dziala na moja skore. Lubię tą konsystencję, bo jest bardzo lekka i szybko się wchłania.

Ja się dziś zlamalam i zakupilam biopeeling Ava Pore Solution z kwasem fitowym. Sklad nie do konca mi sie podoba, ale trudno jakos to przezyje. chcialam cos co rozjasni plamy potradzikowe, ktore mi nie chca zejsc a jak bedzie dodatkowo zwezal pory to Super. Będzie test.
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-20, 22:37   #795
kasiamagda
Raczkowanie
 
Avatar kasiamagda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Mettlach, DE
Wiadomości: 398
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, czy stosowanie toniku z B3 pod serum z wit c to dobry pomysł? Co prawda przed serum stosuje jeszcze mgielke bez niacynamidu, ale zastanawiam się czy b3 w toniku nie gryzie się z wit C? Jak to jest z tym b3 i wit C, czy one nie powinny być w jednym kosmetyku czy nawet stosowanie ich po sobie jest złym pomysłem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Po toniku odczekaj minimum 15 minut i nakładaj witaminę C. One nie powinny być w jednym kosmetyku, ze względu na PH - witamina C wymaga PH niższego, takiego, w ktorym B3 sie rozkłada. Ale jedno po drugim mozesz nakladac - ważne, zeby jednak zrobić te kilkanascie minut przerwy.
No i przy witaminie C trzeba uwazac na konserwanty, niektóre w obecnosci C rozkładają się to benzenu (co prawda, potrzebują do tego czasu, ale.... jednak...). Nie nakładałabym czegokolwiek z witaminą C, na cokolwiek z np. sodium benzoate. Tu odczekałabym tak z pół godziny
Generalnie - wszystkie kosmetyki z C powinny być nakładane po/przed innymi z przerwą min. 15 minut.

Ja robiłam serum z C i B3, ale o PH4, więc C nie byla "zbyt efektywna". Ale nie lubię witaminy C w postaci l-ascorbic acid (SAP ani MAP też) - nieważne z czym nie daje oczekiwanych rezultatów. B3 w serum / kremie mozna łaczyć bezpiecznie z olejowa formą C - tetraizopalmitynianem askorbylu i taką formę od siebie polecam

Edytowane przez kasiamagda
Czas edycji: 2017-05-20 o 22:49
kasiamagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-21, 07:48   #796
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Dzięki kasiamagda, dreczylo mnie to od lat w końcu wszystko wiem!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-21, 10:51   #797
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
No to kupie sobie ten z Cera+ Solutions
ale skoro w tamtym roku Ci pasował to lepiej zostać przy sprawdzonym

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, czy stosowanie toniku z B3 pod serum z wit c to dobry pomysł? Co prawda przed serum stosuje jeszcze mgielke bez niacynamidu, ale zastanawiam się czy b3 w toniku nie gryzie się z wit C? Jak to jest z tym b3 i wit C, czy one nie powinny być w jednym kosmetyku czy nawet stosowanie ich po sobie jest złym pomysłem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

ja czytałam że nie powinno się jednocześnie stosować wit c i b3, w sensie i w jednym kosmetyku bo pH się gryzie i nakładać jedno na drugie bo wit c róznie reaguje na czynniki zewnętrzne, nie tylko na światło ale i kremy kładzione na nią. Jak widać różne informacje krążą. Ja w każdym razie miałam tak że jak na serum z wit c po jakimś czasie kładłam jeszcze jakiś nawilżacz to mnie wtedy drobnym krostkami wysypywało, samodzielnie stosowana nie miała takiego działania.
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-21, 10:57   #798
naiat
Zakorzenienie
 
Avatar naiat
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 630
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Pierwsze spotkania z maseczka tonizujaca hesh za mna. Dala mi popalic. Wytrzymalam doslownie 2 minuty, ale uczucie czystosci super

Konczy mi sie micel biodermy. I tak sie zastanawiam czy nie sprobowac czegos innego? Nie ukrywam ze tańszego moze plyn niszcz pryszcz? Albo micel garniera czy evree
Choc bioderme bardzo lubie.
__________________
Jestem...żoną
Jestem...mamą

Edytowane przez naiat
Czas edycji: 2017-05-21 o 14:34
naiat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-21, 12:08   #799
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez naiat Pokaż wiadomość
Konczy mi sie micel biodermy. I tak sie zadranawiam czy nie sprobowac czegos innego? Nie ukrywam ze tańszego moze plyn niszcz pryszcz? Albo micel garniera czy evree
Choc buoderme bardzo lubie.
Także nad tym ostatnio dumam i raczej będę kupować coś tańszego. Uważam Biodermę za najlepszy micel, ale obecnie i tak zawsze ją spłukuję, nawet jak używam jako drugi krok oczyszczania. Dumam nad wprowadzeniem cięć w budżecie, bo wydaję ostatnio stanowczo za dużo na kosmetyki i chciałabym znaleźć jakieś tańsze alternatywy.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-21, 14:20   #800
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Ja polecam micel z biedronki tylko ten w niebieskiej butelce, ten łagodzący szczypie w oczy xdd
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-21, 14:33   #801
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Jak tu zrezygnować z filtrów ...skoro na noc stosuje serum ( z bielendy z kwasem). O my God! :/ chyba czeka mnie kolejna zmiana kosmetyków. Ale muszę coś zrobić , ponieważ czuje i widzę zanieczyszczenie na twarzy. Mnóstwo krostek podskornych i czasami czerwone wypryski. Już nawet peeling rady nie daje...jak tu żyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-21, 19:06   #802
SofiaPrunikos
Rozeznanie
 
Avatar SofiaPrunikos
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 651
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Dziewczyny, czy któraś z was stosowała tonik żelowy Norel z kwasem migdałowym, o ten -> https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...igdalowym.html i może podzielić się wrażeniami?
Zastanawiam się nad zakupem i używaniem go na noc, coraz więcej słońca więc z innych kwasów niestety trzeba zrezygnować :/
SofiaPrunikos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-21, 19:18   #803
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Ciekawa jestem opini pytałam kiedyś tu o ten tonik....chyba nie było odzewu. Może ktoś się pojawi , kto miał z nim do czynienia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-21, 19:26   #804
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Ja mam pytanie o olej z wiesiołka. Próbowała któraś z Was stosować bezpośrednio na skórę?
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-21, 19:36   #805
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
Ja mam pytanie o olej z wiesiołka. Próbowała któraś z Was stosować bezpośrednio na skórę?
Hmm to bardzo tresciwy olej i wspominam dobrze sera na jego bazie szczególnie zimą. Sądzę jednak, że na cerę tłustą jest zbyt bogaty i generalnie oleje solo nie nawilżają..kwestia jakie potrzeby ma twoja skóra, jak reaguje na oleje, itditd np jest ekstra jako dodatek do masek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-21, 20:32   #806
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez SofiaPrunikos Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z was stosowała tonik żelowy Norel z kwasem migdałowym, o ten -> https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...igdalowym.html i może podzielić się wrażeniami?
Zastanawiam się nad zakupem i używaniem go na noc, coraz więcej słońca więc z innych kwasów niestety trzeba zrezygnować :/
Ja go mam, ale odstawiłam - bardzo intensywnie złuszcza i przez to są wiecznie suche skórki na twarzy . Co ciekawe gdy nakładałam go dłońmi, to skóra na palcach też się łuszczyła.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-21, 22:31   #807
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
Ja mam pytanie o olej z wiesiołka. Próbowała któraś z Was stosować bezpośrednio na skórę?
Ja tylko wewnętrznie ale jak już to bym oddawała do żelu hialuronowego albo aloesowego. Albo na mocno zwilzoną twarz tonikiem. I nie codziennie. U mnie prowadzi to do pozapychania porów i głębokich podskórnych wyprysków jakikolwiek olej bym stosowała. Najlepiej u mnie działa olej z pestek malin, tzn krzywdynie robi jesli stosuję 1-2 razy na tydzień, na noc.

Teraz chcę co drugi dzień stosować ten biopeeling Avy, nalozylam go wczoraj na noc i skóra była trochę jakby oblepiona. Na drugim miejscu w składzie jest gliceryna i to jest powód. Rano skóra dalej była oblepiona, ale po zmyciu twarz była gladka i miękka. Zobaczę po dłuższym czasie co sie dzieje z porami i czy cos się rozjaśnia
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-21, 23:10   #808
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez SofiaPrunikos Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z was stosowała tonik żelowy Norel z kwasem migdałowym, o ten -> https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...igdalowym.html i może podzielić się wrażeniami?
Zastanawiam się nad zakupem i używaniem go na noc, coraz więcej słońca więc z innych kwasów niestety trzeba zrezygnować :/
Miałam, fajny był więcej nie potem bo to było dawno temu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-22, 16:26   #809
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Kasiamagda, tak się w sumie nie zapytałam w końcu o serum pompujace. Masz jakieś naoczne efekty jego działania? Skóra się jakoś zachowuje w trakcie jego stosowania? (Np. Może być sucha?) Zrozumiałam, że już stosujesz je nie pierwszy raz więc może masz jakieś obserwowanie. Póki co kompletuje składniki myślę by go stosować pod odżywczy eliksir z wit c+e i skwalanem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-23, 13:19   #810
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

https://www.apteka-melissa.pl/produk...-ml,21386.html
Kompletnie nie wyciagnelam wnioskow po sposobie stosowania, ze jest to psikadlo skad mam wiedziec ile mam wypsikac zeby ta ochrona byla przyzwoita (smaruje sie reti 3x w tygodniu)? Ktos ma doswiadczenie z takimi?
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-26 15:46:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:46.