Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-05-29, 12:26   #2371
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Nie związuję, bo mi się włosy odgniatają od gumek i frotek, tracą fason następnego dnia, wyrobiłam sobie jednak dość szybko nawyk zarzucania włosów "do tyłu" przy każdej zmianie położenia głowy

Ciekawa jestem Twojej opinii o tych szamponach A maskę którą wybrałaś? Zdania o tych maskach Anwen są mocno podzielone.

Będzie dobrze, z czasem powinno być coraz lepiej
(...)
A ja przetestowałam scrub mango Organic Shop, spodobał mi się, bo ma dobrą konsystencję, gęstą, ale nie zbitą, dobrze peelinguje, ładnie pachnie, na skórze mi zemulgował do takiego białego musu/pasty i spłukał się nie zostawiając zbyt tłustej skóry, tylko taką w sam raz, bo ja nie lubię tłustych peelingów, bo przed nimi muszę się umyć, bo jeśli się nie umyję, to mam wrażenie, że one nie myją, a ten po nałożeniu jest bardzo tłusty, ale spłukuje się idealnie i jest uczucie czystości.
No proszę

Dam znać, teraz mam z Ecolab, ale nie jestem jakoś szczególnie zadowolona

Oby, oby

Brzmi zachęcająco, ja używam peelingów Nacomi (kawowego) i Fresh&Natural i niestety po nich skóra zostaje bardzo tłusta.
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-29, 12:44   #2372
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Kurcze, to mi się może trafił jakiś z większą zawartością wody? U mnie się wchłania i skóra jest ściągnięta. Zużyję nakładając na niego inny, bardziej odżywczy krem. Tłustą warstwę zostawiał u mnie krem Martiny Gebhardt, ale i jego zdarzało mi się używać na dzień
Aż niemożliwe, żeby 22-letnia skóra miała takie problemy

A dodam, że poza totalnie suchą okolicą pod oczami, moja twarz jest skrajnie tłusta. Mniej więcej po 30 minutach od pomalowania się mam na twarzy smalec. W lato jeszcze szybciej...
To ja mam raczej normalną pod oczami, ale skłonną do podrażnień i przesuszeń, no i pierwsze oznaki starzenia

Możliwe, że każda partia jest inna, ale mogli też całkiem zmienić formułę, jak znajdę chwilę to cyknę fotę mojego kremu i jego konsystencji.

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
No proszę

Dam znać, teraz mam z Ecolab, ale nie jestem jakoś szczególnie zadowolona

Oby, oby

Brzmi zachęcająco, ja używam peelingów Nacomi (kawowego) i Fresh&Natural i niestety po nich skóra zostaje bardzo tłusta.
A u mnie i tak wygrywają rękawice nylonowe z rosska, a te peelingi Organic Shop (mam jeszcze kawowy) kupiłam, bo niedrogie i tak mnie tknęło, bo dawno nie używałam peelingu do ciała. Mango może być, nie że jest jakiś super ekstra, bo jakiegoś wielkiego WOW nie zrobił, aczkolwiek robi to, co powinien, pachnie naturalnie, skóra jest gładka i czysta, wymasowana i nie wysuszona. Kiedyś się nacięłam na Wellness&Beauty i Organique, okropne tłuściochy, do tego rozwarstwiające się. U mnie taka ilość tłuszczu działa odwrotnie do oczekiwanych efektów, obciąża i wysusza skórę.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-29, 12:54   #2373
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
A u mnie i tak wygrywają rękawice nylonowe z rosska, a te peelingi Organic Shop (mam jeszcze kawowy) kupiłam, bo niedrogie i tak mnie tknęło, bo dawno nie używałam peelingu do ciała. Mango może być, nie że jest jakiś super ekstra, bo jakiegoś wielkiego WOW nie zrobił, aczkolwiek robi to, co powinien, pachnie naturalnie, skóra jest gładka i czysta, wymasowana i nie wysuszona. Kiedyś się nacięłam na Wellness&Beauty i Organique, okropne tłuściochy, do tego rozwarstwiające się. U mnie taka ilość tłuszczu działa odwrotnie do oczekiwanych efektów, obciąża i wysusza skórę.
Zapomniałam wyżej dopisać, że od Anwen wzięłam maskę do wysokoporowatych włosów.

Z pewnością wypróbuję ten peeling , a jaka to rękawica z Rosska, bo nic mi nie wyskakuje w wynikach.

Dziewczyny, jakich płynów używacie do higieny intymnej?
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-29, 13:11   #2374
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Zapomniałam wyżej dopisać, że od Anwen wzięłam maskę do wysokoporowatych włosów.

Z pewnością wypróbuję ten peeling , a jaka to rękawica z Rosska, bo nic mi nie wyskakuje w wynikach.

Dziewczyny, jakich płynów używacie do higieny intymnej?
Ja bardzo lubię omia, organic life, argital, bjobj. Sylveco nie był zły, ale biolaven i vianek mnie rozczarowały.
Sieć Natura ma też całkiem znośne żele intimelle - dwie czy trzy wersje mają dobry skład.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-29, 16:24   #2375
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Zapomniałam wyżej dopisać, że od Anwen wzięłam maskę do wysokoporowatych włosów.

Z pewnością wypróbuję ten peeling , a jaka to rękawica z Rosska, bo nic mi nie wyskakuje w wynikach.
Też bym wybrała tę maskę, ewentualnie razem z tą do średnioporowatych i mieszała. Opinie są naprawdę różne, trudno odgadnąć efekty na własnych włosach bazując tylko na opiniach innych, ale ciekawam

Kupuję te najzwyklejsze, one występują w różnych kolorach, w opakowaniu jest 1 szt. ale zawsze kupuję 2 i używam pary na obydwie ręce https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...azu-ciala.html
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-29, 19:03   #2376
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Dziewczynki, byłam dzisiaj w Rossie po ocet jabłkowy bio w promocji i natknęłam się na gablotkę z kosmetykami Yope. Ceny przystępne (mydło po 14,99 bodajże), tylko istnieje ryzyko, czy ludziska nie odkręcają tych opakowań i nie wąchają ich.

Aha, w promocji jest także szczoteczka różowa do mycia twarzy (o złotówkę taniej). Wzięłam jedną na zapas ;-)
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-29, 19:20   #2377
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Dziewczynki, byłam dzisiaj w Rossie po ocet jabłkowy bio w promocji i natknęłam się na gablotkę z kosmetykami Yope. Ceny przystępne (mydło po 14,99 bodajże), tylko istnieje ryzyko, czy ludziska nie odkręcają tych opakowań i nie wąchają ich.

Aha, w promocji jest także szczoteczka różowa do mycia twarzy (o złotówkę taniej). Wzięłam jedną na zapas ;-)
Na pewno otwietają, ja już podziękowałam zakupom kosmetycznym w rossie. Już nawet widziałam przypadki odkręcenia kremu do rąk i posmarowania nim dłoni, to samo z balsamami do ciała...
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-29, 19:41   #2378
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Na pewno otwietają, ja już podziękowałam zakupom kosmetycznym w rossie. Już nawet widziałam przypadki odkręcenia kremu do rąk i posmarowania nim dłoni, to samo z balsamami do ciała...
Czemu akurat w Rossmanie? To powszechna praktyka we wszystkich drogeriach. Moim zdaniem ludzkich przyzwyczajeń się nie zmieni i po stronie producentów i sklepów jest wprowadzenie rozwiązań, które to macanie i wąchanie wyeliminują tzn albo zabezpieczanie kosmetyków np folią albo wystawianie do wszystkiego testerów. Zwłaszcza marki eko powinny to potraktować poważnie, bo i tak mają często krótkie terminy przydatności, a jak do tego dojdzie to, że takie opakowanie ktoś otworzy i zostawi i ono sobie tak stoi w cieple i ostrym świetle, no to niestety efekty są łatwe do przewidzenia.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-29, 20:06   #2379
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Czemu akurat w Rossmanie? To powszechna praktyka we wszystkich drogeriach. Moim zdaniem ludzkich przyzwyczajeń się nie zmieni i po stronie producentów i sklepów jest wprowadzenie rozwiązań, które to macanie i wąchanie wyeliminują tzn albo zabezpieczanie kosmetyków np folią albo wystawianie do wszystkiego testerów. Zwłaszcza marki eko powinny to potraktować poważnie, bo i tak mają często krótkie terminy przydatności, a jak do tego dojdzie to, że takie opakowanie ktoś otworzy i zostawi i ono sobie tak stoi w cieple i ostrym świetle, no to niestety efekty są łatwe do przewidzenia.
Dokładnie tak, widziałam tak zapakowane kosmetyki Yope w innych sklepach Do wąchania służyły testery. W przypadku kosmetyków eko to niedpuszczalne.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.

Edytowane przez natkaa
Czas edycji: 2017-05-29 o 20:07 Powód: błąd
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-29, 20:08   #2380
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Czemu akurat w Rossmanie? To powszechna praktyka we wszystkich drogeriach. Moim zdaniem ludzkich przyzwyczajeń się nie zmieni i po stronie producentów i sklepów jest wprowadzenie rozwiązań, które to macanie i wąchanie wyeliminują tzn albo zabezpieczanie kosmetyków np folią albo wystawianie do wszystkiego testerów. Zwłaszcza marki eko powinny to potraktować poważnie, bo i tak mają często krótkie terminy przydatności, a jak do tego dojdzie to, że takie opakowanie ktoś otworzy i zostawi i ono sobie tak stoi w cieple i ostrym świetle, no to niestety efekty są łatwe do przewidzenia.
Zgadzam się, napisałam o Rossie, bo o tym była mowa, ale na myśli miałam też inne drogerie. Przywykłam juź do kupowania kosmetyków głownie przez internet, a w drogeriach głównie tylko to, co jest zabezpieczone
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-29, 22:07   #2381
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Zgadzam się, napisałam o Rossie, bo o tym była mowa, ale na myśli miałam też inne drogerie. Przywykłam juź do kupowania kosmetyków głownie przez internet, a w drogeriach głównie tylko to, co jest zabezpieczone
Ja przyznaję bez bicia, że czasem, jeśli jest taka możliwość, tzn kosmetyk nie ma żadnego zabezpieczenia, bo do tego żeby rozrywać jakieś plomby, oryginalne folijki, kartoniki i złotka, to nie posunęłabym się, to otwieram i obwąchuję kosmetyki, takie w tubkach czy butelkach. Zdarza się to niezmiernie rzadko, głównie, gdy widzę jakieś nowości, o których nigdy nie słyszałam i jeśli zapach nie jest opisany w jakiś sposób, czasem też z INCI można wywnioskować, czym to pachnie, więc kupuję w ciemno. Ale np. jak niedawno kupowałam szampony i odżywki PF, to w ogóle ich nie obwąchiwałam przed zakupem, bo pamiętałam, że na cytrusową niektóre z Was narzekały, że śmierdzi, więc jej nie kupiłam, przynajmniej na razie, o innych pisano opinie raczej w porządku, więc po prostu nie musiałam ich wąchać. Staram się jednak w tym wszystkim znaleźć zdrowy rozsądek, nie niszczę, nie wkładam brudnych paluchów, ani tym bardziej nie obsmarowuje się. Zdarza się to już jednakże coraz rzadziej, bo raz, że jednak moim zdaniem coraz więcej producentów zabezpiecza kosmetyki, zwłaszcza te do twarzy, higieny intymnej i jamy ustnej, taka Bielenda np. ma kartoniki, które jeszcze dodatkowo są ofoliowane. Coraz rzadziej w każdym razie spotykam kosmetyki, które można zwyczajnie otworzyć nie naruszając niczego, a dwa, że naturalne kosmetyki z reguły ładnie pachną, no i do tego często kupuję przez internet, gdzie dorzucane są próbki.

Inaczej jest z kolorówką, takiej w ogóle nie tykam, jeśli nie ma testera, pomadek, kredek, mascar, lakierów do paznokci, tego nigdy nie otwieram.

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Dziewczynki, byłam dzisiaj w Rossie po ocet jabłkowy bio w promocji i natknęłam się na gablotkę z kosmetykami Yope. Ceny przystępne (mydło po 14,99 bodajże), tylko istnieje ryzyko, czy ludziska nie odkręcają tych opakowań i nie wąchają ich.

Aha, w promocji jest także szczoteczka różowa do mycia twarzy (o złotówkę taniej). Wzięłam jedną na zapas ;-)
Też widziałam Yope
Też muszę kupić kolejną, bo zapas podarowałam koleżance
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2017-05-29 o 22:09
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-29, 22:19   #2382
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

Też widziałam Yope
Też muszę kupić kolejną, bo zapas podarowałam koleżance
Jeśli masz na myśli szczoteczkę, to śpiesz się kochana, bo promocja na nie trwa jeszcze tylko jutro

Korah, wspominałaś o innych markach naturalnych, które mają znaleźć się w Rossie - przypomnisz mi, proszę? Fajnie, że Yope ma oddzielny regał, bo jakby stało gdzieś w ciągu tych wszystkich mydeł, to w życiu bym nie zauważyła
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-29, 22:34   #2383
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Jeśli masz na myśli szczoteczkę, to śpiesz się kochana, bo promocja na nie trwa jeszcze tylko jutro

Korah, wspominałaś o innych markach naturalnych, które mają znaleźć się w Rossie - przypomnisz mi, proszę? Fajnie, że Yope ma oddzielny regał, bo jakby stało gdzieś w ciągu tych wszystkich mydeł, to w życiu bym nie zauważyła


Vianek, Organic Shop, Lavera, Natura Siberica, tyle teraz kojarzę, ale u mnie wszystko porozrzucane, a z Yope tylko 2 rodzaje mydeł w płynie i kremów do rąk. Ze starej ekipy oczywiście Be organic, Ava, Alterra, Dudu Osun i parę innych naturalnych mydeł, Petal Fresh, Caramance te wody termalne i pewnie o czymś pozapominałam, jakby nie patrzeć, to jednak Rossmann skrywa trochę tych perełek naturalnych lub prawie naturalnych, a w dziale dziecięcym to dopiero można przebierać, ale w tym całym bałaganie w ogóle te kosmetyki się nie wyróżniają, gdyby je zebrać do kupy, to byłaby z tego piękna ścianka
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-30, 06:38   #2384
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Ja problem z macanymi kosmetykami rozwiązuje w ten sposób że biorę 40 tubke z rzędu xd tzn wyjmuje jakąś z tyłu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-30, 07:27   #2385
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Ja problem z macanymi kosmetykami rozwiązuje w ten sposób że biorę 40 tubke z rzędu xd tzn wyjmuje jakąś z tyłu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam takie zboczenie, że zawsze medytuję nad tymi opakowaniami, ważę w rękach, które cięższe
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-30, 07:28   #2386
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Ja problem z macanymi kosmetykami rozwiązuje w ten sposób że biorę 40 tubke z rzędu xd tzn wyjmuje jakąś z tyłu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hehehehee robię tak samo

nie tylko z kosmetykami zresztą, w spożywczych też zazwyczaj te produkty z tyłu są najświeższe
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-30, 07:43   #2387
yuy90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 930
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Ja staram się nie otwierać, raz kupiłam otwarty, ale chyba przetarty przez obsługę tusz - dostałam jakiejś wirusowki. Raz kupiłam tez ... fabrycznie pusty tusz eveline w rossmanie :-D teraz sprawdzam, jeśli jestem zdecydowana.

Czasem wącham żele pod prysznic
yuy90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-30, 08:26   #2388
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez yuy90 Pokaż wiadomość
Ja staram się nie otwierać, raz kupiłam otwarty, ale chyba przetarty przez obsługę tusz - dostałam jakiejś wirusowki. Raz kupiłam tez ... fabrycznie pusty tusz eveline w rossmanie :-D teraz sprawdzam, jeśli jestem zdecydowana.

Czasem wącham żele pod prysznic
O właśnie, ja też jak wiem że i tak kupię, to sobie wąchnę, sprawdzę, czy zapach ten sam i czy wszystko z produktem jest ok
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-30, 12:05   #2389
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja mam takie zboczenie, że zawsze medytuję nad tymi opakowaniami, ważę w rękach, które cięższe
Mam to samo, albo gdy butelka przezroczysta, biorę tą, w której więcej
I nie biorę nigdy tej z przodu, ani z samego tyłu, bo mogą "być podejrzane". Najchętniej tak pośrodku
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-30, 12:11   #2390
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Mam to samo, albo gdy butelka przezroczysta, biorę tą, w której więcej
I nie biorę nigdy tej z przodu, ani z samego tyłu, bo mogą "być podejrzane". Najchętniej tak pośrodku
Haha, ja tak samo Ale najciekawsze, że zawsze któreś opakowanie jest cięższe, wydaje mi się, że to zależy od ręki, że u mnie lewa (bo jestem mańkutem) odczuwa wagę inaczej, niż prawa, dla której wszystko jest nieco cięższe, ale dopiero z czasem do tego doszłam
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-30, 12:13   #2391
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
I nie biorę nigdy tej z przodu, ani z samego tyłu, bo mogą "być podejrzane". Najchętniej tak pośrodku
W przypadku Rossmanna nie wiem czy to coś daje. Już kilka razy widziałam jak pracownica przy dokładaniu towaru przesuwała do tyłu te co stały a nowe wkładała na przód.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-30, 12:25   #2392
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
W przypadku Rossmanna nie wiem czy to coś daje. Już kilka razy widziałam jak pracownica przy dokładaniu towaru przesuwała do tyłu te co stały a nowe wkładała na przód.
I zburzyłaś całą naszą sprytną koncepcję
bo się okazuje, że nie ma bezpiecznego miejsca....
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-30, 13:45   #2393
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
W przypadku Rossmanna nie wiem czy to coś daje. Już kilka razy widziałam jak pracownica przy dokładaniu towaru przesuwała do tyłu te co stały a nowe wkładała na przód.
Też tak widziałam
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-30, 15:11   #2394
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Mam do oddania próbkę podkładu Juice Beauty w odcieniu Sand (dla mnie zbyt ciemny), dostałam ze sklepu, ale jest to samoróbka.
To ten podkład https://www.warsztatpiekna.pl/pl/pro...klad-sand,1787
Widzę, że ta próbka jest znacznie mniejsza, ale myślę, że na dwa razy starczy. Może kiedyś się skuszę na całe op., może przy okazji %. U mnie w chłodny dzień wytrzymał cały dzień, musiałam użyć pudru w połowie dnia, ale przy każdym innym pokładzie też muszę, w ciepły dzień dość szybko znika z twarzy i wygląda nieładnie.

Edytowane przez sylwiusaka
Czas edycji: 2017-05-30 o 15:12
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-30, 15:23   #2395
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
I zburzyłaś całą naszą sprytną koncepcję
bo się okazuje, że nie ma bezpiecznego miejsca....
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-30, 19:01   #2396
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Dziewczyny czy szampony Petal Fresh nadają się do wrażliwej skóry głowy? Mam problem z suchą skórą głowy i właściwie spotkałam tylko jeden szampon, który działał dobrze na mój skalp. Nie mogę stosować czegoś co podrażnia albo wysusza skórę głowy, bo zaraz kończy się to łupieżem albo wypadaniem włosów, a Petal Fresh mnie zainteresował, bo w sumie spora pojemność za nieduże pieniądze. Czy ktoś mógłby coś poradzić ?
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-30, 19:19   #2397
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
I zburzyłaś całą naszą sprytną koncepcję
bo się okazuje, że nie ma bezpiecznego miejsca....
Ostrzegłam z dobrego serca.

Jest. Trzeba wyciągnąć z koszyka z którego rozkładają.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-30, 20:26   #2398
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Wyprobowalam deo PH - blütenzauber. Jest bardzo ladny ale bardzo delikatny. Zapach duzo mniej wyczuwalny i intensywny niz Krol Olch (swoją droga przepiekny, jestem zakochana w tym zapachu). Akurat delikatnosc blütenzauber to dla mnie duzy plus. Nie gryzie sie z perfumami. Jestem bardzo zadowolona.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy szampony Petal Fresh nadają się do wrażliwej skóry głowy? Mam problem z suchą skórą głowy i właściwie spotkałam tylko jeden szampon, który działał dobrze na mój skalp. Nie mogę stosować czegoś co podrażnia albo wysusza skórę głowy, bo zaraz kończy się to łupieżem albo wypadaniem włosów, a Petal Fresh mnie zainteresował, bo w sumie spora pojemność za nieduże pieniądze. Czy ktoś mógłby coś poradzić ?
Z petal fresh mialam tylko zele do mycia twarzy, szamponu nie. Zele lubilam, byly naprawde niezle a jedyny minus to dziwna konsystencja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-30, 21:57   #2399
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy szampony Petal Fresh nadają się do wrażliwej skóry głowy? Mam problem z suchą skórą głowy i właściwie spotkałam tylko jeden szampon, który działał dobrze na mój skalp. Nie mogę stosować czegoś co podrażnia albo wysusza skórę głowy, bo zaraz kończy się to łupieżem albo wypadaniem włosów, a Petal Fresh mnie zainteresował, bo w sumie spora pojemność za nieduże pieniądze. Czy ktoś mógłby coś poradzić ?
PF ma bardzo duże grono zwolenniczek, na pewno na jego korzyść przemawia bogaty skład, brak alkoholu denat oraz rzadko spotykane detergenty, konsystencja przyjemna, jednakże są mimo to osoby niezadowolone, nie spróbujesz, to się nie dowiesz Moim zdaniem, jeśli masz suchą skórę głowy, to powinien się sprawdzić, bo narzekają na niego głównie osoby z włosami przetłuszczającymi się. Ja mam suche włosy i nie przetłuszcza mi się skalp, PF bardzo lubię, wg. mnie to najlepsze obecnie dostępne w sieciówkach, naturalne szampony (z tych, które testowałam), zupełnie inna bajka, niż np. Alterra czy Yves Rocher, szczerze mówiąc, niż cokolwiek

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Wyprobowalam deo PH - blütenzauber. Jest bardzo ladny ale bardzo delikatny. Zapach duzo mniej wyczuwalny i intensywny niz Krol Olch (swoją droga przepiekny, jestem zakochana w tym zapachu). Akurat delikatnosc blütenzauber to dla mnie duzy plus. Nie gryzie sie z perfumami. Jestem bardzo zadowolona.
Ma coś w sobie ten zapach, wielu osobom się podoba, ja go bardzo lubię


Dostałam w prezencie rękawiczkę GLOV Jakoś do tej nowinki entuzjastycznie nigdy nie podchodziłam, ale skoro już mam, to przecież nie wyrzucę
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-30, 22:36   #2400
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
PF ma bardzo duże grono zwolenniczek, na pewno na jego korzyść przemawia bogaty skład, brak alkoholu denat oraz rzadko spotykane detergenty, konsystencja przyjemna, jednakże są mimo to osoby niezadowolone, nie spróbujesz, to się nie dowiesz Moim zdaniem, jeśli masz suchą skórę głowy, to powinien się sprawdzić, bo narzekają na niego głównie osoby z włosami przetłuszczającymi się. Ja mam suche włosy i nie przetłuszcza mi się skalp, PF bardzo lubię, wg. mnie to najlepsze obecnie dostępne w sieciówkach, naturalne szampony (z tych, które testowałam), zupełnie inna bajka, niż np. Alterra czy Yves Rocher, szczerze mówiąc, niż cokolwiek
Dzięki, to mnie przekonałaś, na pewno wypróbuję. Akurat kończy mi się szampon, więc następny będzie Petal Fresh. Z tego, co pamiętam, to polecasz najbardziej wersję tea tree.
Alterry nie próbowałam, ale też mnie nie ciągnie do niej, bo opinie o tych szamponach są mocno skrajne. Tym bardziej, ze u niektórych powodował łupież i wypadanie włosów.
Z YR miałam tylko ten do wrażliwych Hamamelis i od biedy mógł on być, choć na dłuższą metę też powodował suchość.
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-19 11:36:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:38.