Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-03-26, 10:07   #181
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Składy są na stronie Rossmanna
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-26, 10:13   #182
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Pojemność też powalająca, 2,2 ml, trzymajcie mnie



Nie wiem czy Clochee warto, nie miałam, polecam Anwen do wysokoporów, zdecydowanie to najlepsza maska, na jaką trafiłam od dawna.
zdecydowanie, moje ulubiona maska

Miałyście coś z Alkemie? Mam je pod ręką, stacjonarnie i zastanawiam się co warto i czy warto
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-26, 10:34   #183
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Ciekawe Ten składnik tripelargonin jest nawet przed wodą w składzie w niektórych produktach, muszę o nim poczytać.

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Składy są na stronie Rossmanna
Właśnie zerknęłam, bardzo intrygujące kosmetyki, bym się chętnie przytuliła do śmietanek, serum, nawet i może olejek do mycia wypróbowała Do ciała produkty też spoko wyglądają, ciekawe jak pachną.

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
zdecydowanie, moje ulubiona maska

Miałyście coś z Alkemie? Mam je pod ręką, stacjonarnie i zastanawiam się co warto i czy warto
A miałaś pozostałe maski Anwen? Mnie się ta do niskoporów też spodobała Ta do średnioporów nie jest zła, ale najsłabiej wypadła z tego trio na moich włosach.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-26, 11:21   #184
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Kończy mi się serum z Bio IQ.
Najbardziej zainteresowało mnie to serum:
https://beeyes.pl/sklep/propolia-ser...s-hialuronowy/
lub
https://beeyes.pl/sklep/bio-serum-na...isem-propolia/

Bardzo przypadł mi do gustu ten sklepik. Szybka wysyłka. zero problemów. Korah go odkryła
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-26, 11:48   #185
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Ja tez jestem fanką maski Anwen Kupiłam drugie opakowanie winogronowej.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-26, 12:07   #186
mandalina_
Raczkowanie
 
Avatar mandalina_
 
Zarejestrowany: 2018-02
Lokalizacja: stolyca
Wiadomości: 199
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;82461996]Kłótnia o to kto ma zakładać nowy wątek 🤣🤣

Serio? Ile tu mamy lat aby kłócić sie o takie bzdury?

Pisząc z tapa nie widze jaki nr ma post albo ślepa jestem

---------- Dopisano o 07:46 ---------- Poprzedni post napisano o 07:45 ----------

Dobra widać 🤣 ale nigdy nie zwracam na to uwagi[/QUOTE]
też nie ogarniam
to jakiś zaszczyt czy co, że takie aj-waj o to?

co do maski Anwen, to według mnie też jest super, wczoraj ją właśnie zdenkowałam (do wysokoporowatych włosów), na pewno kupię ponownie.
__________________
wymianka
mandalina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-26, 12:56   #187
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Kończy mi się serum z Bio IQ.
Najbardziej zainteresowało mnie to serum:
https://beeyes.pl/sklep/propolia-ser...s-hialuronowy/
lub
https://beeyes.pl/sklep/bio-serum-na...isem-propolia/

Bardzo przypadł mi do gustu ten sklepik. Szybka wysyłka. zero problemów. Korah go odkryła
A właśnie, że nie ja, ja tylko o nim napisałam po spotkaniu na Ekotykach i miłym wrażeniu, jakie na mnie zrobili właściciele, był pan i pani, obydwoje bardzo uprzejmi i uśmiechnięci, ale to Koschatka pierwsza to stoisko zobaczyła i mnie do niego zaciągnęła, to ona, to ona!!!


Wypróbowałam Be Organic mleczko do twarzy, peeling do twarzy, serum pod oczy i krem do rąk. Wstępnie jestem bardziej i mniej, ale zadowolona z wszystkich tych produktów, jeżeli chodzi o mleczko, to odrobinę mi łzy poszły, ale nie podrażniło bardziej, a ładnie i skutecznie oczyściło skórę i jest lekkie i dobrze się zmywa ze skóry, co do peelingu, to jestem bardzo na tak, szczerze mówiąc tak właśnie sobie ten peeling wyobrażałam Bardzo dobry, delikatny, niektórzy piszą, że on nie ma drobinek, ale ja je wyraźnie czuję i są w sam raz dla mojej skóry i peeling się pieni tak przyjemnie, super! Serum pod oczy... kurczę, spodobało mi się bardzo , no zobaczymy jak będzie z czasem, ale po pierwszym użyciu bardzo miłe zaskoczenie, coś robi, nie zarzekam się, bo jak to bywa, rozczarowanie może przyjść z czasem, ale to serum zapowiada się u mnie bardzo obiecująco. Co do kremu do rąk, to najmniej mnie przekonuje póki co, miłości z tego nie będzie bardzo mi się nie podoba zapach i do tego mi się lepią dłonie , krem na moje oko nawilża dłonie poprawnie, ale wolę jednak treściwsze kremy do rąk, takie jak Dr. Organic, Be Organic nie jest zły, ale po prostu znam lepsze.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2018-03-26 o 13:02
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-26, 14:21   #188
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez mandalina_ Pokaż wiadomość
też nie ogarniam
to jakiś zaszczyt czy co, że takie aj-waj o to?
Nie, nie- to przecież kwestia czysto techniczna

Po co więc te bezsensowne korowody i bicie piany w temacie będącym tak odległą przyszłością tj. wyznaczanie, zastępowanie, w dodatku bez wiedzy i zgody tych osób; proponuję skupić się na omawianiu naszych zakupów i zbiorów, bo strasznie offtopowo się tu ostatnio zrobiło
Ja czekam na próbki minerałów Clare Blanc tj. podkłady i polecany tutaj eye flash- wyruszyły już w drogę do paczkomatu
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-26, 14:36   #189
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
A właśnie, że nie ja, ja tylko o nim napisałam po spotkaniu na Ekotykach i miłym wrażeniu, jakie na mnie zrobili właściciele, był pan i pani, obydwoje bardzo uprzejmi i uśmiechnięci, ale to Koschatka pierwsza to stoisko zobaczyła i mnie do niego zaciągnęła, to ona, to ona!!!


Wypróbowałam Be Organic mleczko do twarzy, peeling do twarzy, serum pod oczy i krem do rąk. Wstępnie jestem bardziej i mniej, ale zadowolona z wszystkich tych produktów, jeżeli chodzi o mleczko, to odrobinę mi łzy poszły, ale nie podrażniło bardziej, a ładnie i skutecznie oczyściło skórę i jest lekkie i dobrze się zmywa ze skóry, co do peelingu, to jestem bardzo na tak, szczerze mówiąc tak właśnie sobie ten peeling wyobrażałam Bardzo dobry, delikatny, niektórzy piszą, że on nie ma drobinek, ale ja je wyraźnie czuję i są w sam raz dla mojej skóry i peeling się pieni tak przyjemnie, super! Serum pod oczy... kurczę, spodobało mi się bardzo , no zobaczymy jak będzie z czasem, ale po pierwszym użyciu bardzo miłe zaskoczenie, coś robi, nie zarzekam się, bo jak to bywa, rozczarowanie może przyjść z czasem, ale to serum zapowiada się u mnie bardzo obiecująco. Co do kremu do rąk, to najmniej mnie przekonuje póki co, miłości z tego nie będzie bardzo mi się nie podoba zapach i do tego mi się lepią dłonie , krem na moje oko nawilża dłonie poprawnie, ale wolę jednak treściwsze kremy do rąk, takie jak Dr. Organic, Be Organic nie jest zły, ale po prostu znam lepsze.
Zobacz, jakie odmienne zdanie mamy ja serum oceniam nisko a krem do rąk wysoko

Przesyłka z Pigmentu nie doszła Pan kurier jakis zły dzień miał a dpd nie podała mi terminu dostawy, więc się nie dogadaliśmy i napisałam reklamację. Mam nadzieję, że w jakiś sposób dojdzie do mnie ta przesyłka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-26, 14:56   #190
KiiNguuSIA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 71
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Ja właśnie idę odebrać szampon peelingujący od Anwen. Ciekawe jak się sprawdzi, bo czytałam różne opinie .
KiiNguuSIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-26, 15:03   #191
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
A właśnie, że nie ja, ja tylko o nim napisałam po spotkaniu na Ekotykach i miłym wrażeniu, jakie na mnie zrobili właściciele, był pan i pani, obydwoje bardzo uprzejmi i uśmiechnięci, ale to Koschatka pierwsza to stoisko zobaczyła i mnie do niego zaciągnęła, to ona, to ona!!!
czyli już wiem, kogo mam winić za moje bankructwo. Dobrze, że mam jej adres, w razie czego wbijam do niej, by mnie utrzymywała
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-26, 15:15   #192
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Zobacz, jakie odmienne zdanie mamy ja serum oceniam nisko a krem do rąk wysoko

Przesyłka z Pigmentu nie doszła Pan kurier jakis zły dzień miał a dpd nie podała mi terminu dostawy, więc się nie dogadaliśmy i napisałam reklamację. Mam nadzieję, że w jakiś sposób dojdzie do mnie ta przesyłka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiem, chciałabym, żeby mi się to serum sprawdzało na co dzień, bo już mam trochę dość poszukiwań, jeszcze na noc sobie dziś zapodam krem naffi i zobaczymy czy w ogóle jest się nad czym rozwodzić, jeśli o niego chodzi

Nie wiem jak u Ciebie, bo to dużo od regionu zależy i od samych ludzi ale u mnie dpd to najlepsza firma kurierska w okolicy, przesyłki prawie zawsze dostaję w mniej niż 24 godziny, bo zdarzało się już tak nie raz, że zamawiałam coś w sklepie internetowym ok 14:00-15:00, a następnego dnia rano o 8:00-10:00 kurier dpd był już u mnie i powiadomienie sms z samego rana za każdym razem, w jakich godzinach przyjedzie. A co do strony gdzie można śledzić przesyłki, to jeśli masz napisane, że w doręczeniu, a nie doszło, to jutro będzie ponowna próba doręczenia raczej na pewno.

Cytat:
Napisane przez KiiNguuSIA Pokaż wiadomość
Ja właśnie idę odebrać szampon peelingujący od Anwen. Ciekawe jak się sprawdzi, bo czytałam różne opinie .
U mnie się nie sprawdził, powiem tak, jest "używalny", ale po prostu nie zrobił na mnie żadnego wrażenia, a wręcz dla mnie jest nieprzyjemny, ale krzywdy raczej nie powinien wyrządzić nikomu. Może się innym podobać, nie przeczę, zależy, jakie się ma oczekiwania.

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
czyli już wiem, kogo mam winić za moje bankructwo. Dobrze, że mam jej adres, w razie czego wbijam do niej, by mnie utrzymywała
W razie czego masz moje wsparcie, gdyby się przeciwstawiała
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-26, 15:26   #193
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Wiem, chciałabym, żeby mi się to serum sprawdzało na co dzień, bo już mam trochę dość poszukiwań, jeszcze na noc sobie dziś zapodam krem naffi i zobaczymy czy w ogóle jest się nad czym rozwodzić, jeśli o niego chodzi

Nie wiem jak u Ciebie, bo to dużo od regionu zależy i od samych ludzi ale u mnie dpd to najlepsza firma kurierska w okolicy, przesyłki prawie zawsze dostaję w mniej niż 24 godziny, bo zdarzało się już tak nie raz, że zamawiałam coś w sklepie internetowym ok 14:00-15:00, a następnego dnia rano o 8:00-10:00 kurier dpd był już u mnie i powiadomienie sms z samego rana za każdym razem, w jakich godzinach przyjedzie. A co do strony gdzie można śledzić przesyłki, to jeśli masz napisane, że w doręczeniu, a nie doszło, to jutro będzie ponowna próba doręczenia raczej na pewno.
Pan kurier na moją sugestię, że przecież może jutro dostarczyć przesyłkę parsknął śmiechem. W ogóle bardzo źle kurierzy się sprawują u nas, wolę zamawiać na pocztę, do kiosku albo paxzkomatu i sama odbierać.

Bym chętnie też coś nowego podocznego sobie sprawiła, bo już antykomplement usłyszałam ostatnio czy chora jestem tylko nie wiem czy coś pomoże.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-26, 15:47   #194
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Pan kurier na moją sugestię, że przecież może jutro dostarczyć przesyłkę parsknął śmiechem. W ogóle bardzo źle kurierzy się sprawują u nas, wolę zamawiać na pocztę, do kiosku albo paxzkomatu i sama odbierać.

Bym chętnie też coś nowego podocznego sobie sprawiła, bo już antykomplement usłyszałam ostatnio czy chora jestem tylko nie wiem czy coś pomoże.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja z kurierami mam sporo do czynienia po pierwsze dlatego, że sama kupuję wysyłkowo, ale też na co dzień współpracuję z dwiema firmami kurierskimi, widzę wszystko od jakby drugiej strony, zazwyczaj nawet Ci najtańsi przewoźnicy spisują się na medal, a to jest ciężka praca dla niektórych, zależy jaki mają region. Na ok. 300 wysyłek miesięcznie na cały kraj, mam ok. 20-30 reklamacji uszkodzonych przesyłek, a do tego tak od 3-5 przesyłek ginie w akcji, na szczęście do tej pory zawsze się znajdowały, ale miałam już nieprzyjemność i przyjemność rozmawiać i ustalać telefonicznie z kurierami różne sprawy i zdarzyło mi się trafić na baranów. Pamiętam, że kiedyś do Ciebie wysyłałam paczkę i właśnie przyszło mi rozmawiać z "Twoim" kurierem wtedy przez telefon (nie dpd) i elegancko udało się wszystko dogadać z nim, i to było już po jego godzinach pracy, ok. 20:00 wieczorem, cierpliwy i wyrozumiały człowiek po prostu. Nie wszyscy tacy są.

Ty wiesz, że ja też usłyszałam taki antykomplement i to od mężczyzny, tzn. powiedział, że jakoś tak smutno wyglądam a nie widział mnie rok. Ale to jest moja wina, bo często za krótko śpię, 4-5 godzin snu, to jest za krótko na moje oczy. Jak śpię 7-9 godzin, to jest dużo lepiej A kosmetyki to bez snu niewiele zrobią.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-26, 16:42   #195
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Dziewczynki, co polecacie z Yope, pojawiły się dzisiaj w Lidlu Wzięłam żel pod prysznic kadzidłowiec-rozmaryn, super pachnie, a czy balsam do ciała jest równie fajny, dobrze nawilża?
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-26, 16:56   #196
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Jeśli ktoś ma ochotę na zakupy w https://beeyes.pl/
to jest zniżka 20% na wszystko z kodem BeeTak.
Kupon ważny do końca miesiąca.

Ja kliknęłam serum i to idzie 6 paczka
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2018-03-26 o 17:20
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-26, 17:23   #197
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Jeśli ktoś ma ochotę na zakupy w https://beeyes.pl/
to jest zniżka 20% na wszystko z kodem BeeTak.
Kupon ważny do końca miesiąca.

Ja kliknęłam serum i to idzie 6 paczka
Ja niestety mam alergie na pyłki, pszczółki, miód, itd.
Nie wiem czy wiecie, ale juz pyli i zaczełam leki brać

Z miłych wiadomości odebrałam paczkę z D.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CBE6C45F-5FC1-4354-990D-50B2CECBF617.jpg (88,4 KB, 57 załadowań)
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-26, 18:13   #198
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
A właśnie, że nie ja, ja tylko o nim napisałam po spotkaniu na Ekotykach i miłym wrażeniu, jakie na mnie zrobili właściciele, był pan i pani, obydwoje bardzo uprzejmi i uśmiechnięci, ale to Koschatka pierwsza to stoisko zobaczyła i mnie do niego zaciągnęła, to ona, to ona!!!
Ja?!?! Ja tylko tam stanęłam czekając na Ciebie. I chyba spojrzałam przy okazji na mydełko. To Ty zaczęłaś pytać o krem pod oczy. A oni sypnęli próbkami.

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
czyli już wiem, kogo mam winić za moje bankructwo. Dobrze, że mam jej adres, w razie czego wbijam do niej, by mnie utrzymywała
Zapomnij. Za droga w utrzymaniu jesteś. Błyszczyk za 150 zł???

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Dziewczynki, co polecacie z Yope, pojawiły się dzisiaj w Lidlu Wzięłam żel pod prysznic kadzidłowiec-rozmaryn, super pachnie, a czy balsam do ciała jest równie fajny, dobrze nawilża?
W jakich cenach jest Yope w Lidlu?

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------

A w ogóle to trzymajcie za mnie kciuki. Postanowiłam że do następnych Ekotyków nie wydam ani grosza na kosmetyki.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-26, 18:30   #199
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Ja?!?! Ja tylko tam stanęłam czekając na Ciebie. I chyba spojrzałam przy okazji na mydełko. To Ty zaczęłaś pytać o krem pod oczy. A oni sypnęli próbkami.



Zapomnij. Za droga w utrzymaniu jesteś. Błyszczyk za 150 zł???



W jakich cenach jest Yope w Lidlu?



---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------

A w ogóle to trzymajcie za mnie kciuki. Postanowiłam że do następnych Ekotyków nie wydam ani grosza na kosmetyki.
Żel pod prysznic - 14,99
Mydło - 13,99
Balsam - 29,99
Krem do rąk - 23,99
Płyny do czyszczenia - 11.99
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-26, 19:26   #200
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Iherb juz u mnie, lovelula chyba na poczcie (albo to jakas inna przesylka
20180326_202434.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-26, 19:33   #201
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Na Ecco verde nowa marka z Hiszpanii Matarrania. Opakowania super, ale składy... sama nie wiem.

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Dziewczynki, co polecacie z Yope, pojawiły się dzisiaj w Lidlu Wzięłam żel pod prysznic kadzidłowiec-rozmaryn, super pachnie, a czy balsam do ciała jest równie fajny, dobrze nawilża?
Znajoma chwali balsam Yope, z naturalnych kosmetyków wcześniej stosowała tylko masła i oleje do ciała, pierwszy raz kupiła sobie naturalny balsam i mówi, że jest skóra po nim super, że jest lekki i dobrze się wchłania, a nawilża i odżywia skórę nie gorzej od maseł.

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Jeśli ktoś ma ochotę na zakupy w https://beeyes.pl/
to jest zniżka 20% na wszystko z kodem BeeTak.
Kupon ważny do końca miesiąca.

Ja kliknęłam serum i to idzie 6 paczka
Nic Ci te drzwi nie pomogą

Fajne promo

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Ja niestety mam alergie na pyłki, pszczółki, miód, itd.
Nie wiem czy wiecie, ale juz pyli i zaczełam leki brać

Z miłych wiadomości odebrałam paczkę z D.
Niestety, wiemy

Fajne zakupy

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Ja?!?! Ja tylko tam stanęłam czekając na Ciebie. I chyba spojrzałam przy okazji na mydełko. To Ty zaczęłaś pytać o krem pod oczy. A oni sypnęli próbkami.

A w ogóle to trzymajcie za mnie kciuki. Postanowiłam że do następnych Ekotyków nie wydam ani grosza na kosmetyki.
Tylko stanęła, no patrzcie ją Jak podchodziłam, to już rączki zacierała i ten błysk w oku miała, co mi nakazał się zbliżyć, widziałam, że niby czeka na mnie, ale tak naprawdę, to bym znikła i by nawet nie zauważyła, taka była wpatrzona w stoisko.

Ok, ja też Ale tym razem serio
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2018-03-26 o 19:34
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-26, 19:39   #202
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Ja niestety mam alergie na pyłki, pszczółki, miód, itd.
Nie wiem czy wiecie, ale juz pyli i zaczełam leki brać

Z miłych wiadomości odebrałam paczkę z D.
stacjonarnie kupiłaś ten róż Physician formula? na stronie nie widzę ani różu ani bronzera z tej serii?
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-26, 20:33   #203
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

W sklepie http://your-pause.com -40% z hasłem WIOSNA. W ofercie m.in Najel, Mokosh, Organic Shop, ale bardzo okrojony asortyment, to co było w tych pudełkach

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Dziewczynki, co polecacie z Yope, pojawiły się dzisiaj w Lidlu Wzięłam żel pod prysznic kadzidłowiec-rozmaryn, super pachnie, a czy balsam do ciała jest równie fajny, dobrze nawilża?
Mam obecnie balsam wanilia z cynamonem i jak dla mnie jest tragiczny. Długo się rozsmarowuje i dosyć długo skóra jest po nim taka tępa


EDYCJA:
na Your Pause kupiłam olej z opuncji figowej Najel i sole do kąpieli Cosmo Spa
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2018-03-26 o 21:01
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-26, 20:56   #204
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Tylko stanęła, no patrzcie ją Jak podchodziłam, to już rączki zacierała i ten błysk w oku miała, co mi nakazał się zbliżyć, widziałam, że niby czeka na mnie, ale tak naprawdę, to bym znikła i by nawet nie zauważyła, taka była wpatrzona w stoisko.

Ok, ja też Ale tym razem serio
Mówiłam Ci że powinnaś nosić te okulary. Błysk w oku, jak ja nic nie wiedziałam o tych kosmetykach. A jakbym spojrzała na ich stronę to na pewno bym się nie zatrzymała. To nie są kosmetyki z mojej półki cenowej.


Jak się nie opanuję to za chwilę zostanę pogrzebana pod kosmetykami. Dosłownie wypadają z każdego miejsca. To już przestało być zabawne...
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-26, 21:44   #205
pinaa
Zadomowienie
 
Avatar pinaa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 930
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Dziewczynki, co polecacie z Yope, pojawiły się dzisiaj w Lidlu Wzięłam żel pod prysznic kadzidłowiec-rozmaryn, super pachnie, a czy balsam do ciała jest równie fajny, dobrze nawilża?
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Znajoma chwali balsam Yope, z naturalnych kosmetyków wcześniej stosowała tylko masła i oleje do ciała, pierwszy raz kupiła sobie naturalny balsam i mówi, że jest skóra po nim super, że jest lekki i dobrze się wchłania, a nawilża i odżywia skórę nie gorzej od maseł.
Też mam ten balsam, tyle że do rąk używam, do ciała bardzo rzadko. Ale potwierdzam, niby taki lekki, a naprawdę dobrze nawilża
Od dłuższego czasu używam też mydeł w płynie Yope, do tej pory to jedyne co mi dłoni nie masakrują A teraz mam ochotę jeszcze na żel pod prysznic
__________________
pinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-26, 21:52   #206
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Iherb juz u mnie, lovelula chyba na poczcie (albo to jakas inna przesylka
Załącznik 7487756

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie iherb też dziś doszedł.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg iherb.jpg (118,8 KB, 44 załadowań)
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-26, 22:15   #207
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
W sklepie http://your-pause.com -40% z hasłem WIOSNA. W ofercie m.in Najel, Mokosh, Organic Shop, ale bardzo okrojony asortyment, to co było w tych pudełkach

Mam obecnie balsam wanilia z cynamonem i jak dla mnie jest tragiczny. Długo się rozsmarowuje i dosyć długo skóra jest po nim taka tępa

EDYCJA:
na Your Pause kupiłam olej z opuncji figowej Najel i sole do kąpieli Cosmo Spa
Pierwszy raz widzę to pudełko, fajne jest czy lepsze np. "naturalnie z pudełka"?

Cytat:
Napisane przez pinaa Pokaż wiadomość
Też mam ten balsam, tyle że do rąk używam, do ciała bardzo rzadko. Ale potwierdzam, niby taki lekki, a naprawdę dobrze nawilża
Od dłuższego czasu używam też mydeł w płynie Yope, do tej pory to jedyne co mi dłoni nie masakrują A teraz mam ochotę jeszcze na żel pod prysznic
Musze sobie od niej przetestować, nawet nie wiem, jaki ma zapach, ale chyba coś z pomarańczą, ale mówi, że sobie kupi też inne wersje.

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Iherb juz u mnie, lovelula chyba na poczcie (albo to jakas inna przesylka
Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
U mnie iherb też dziś doszedł.
No no, szalejecie dziewczyny, przynajmniej przy Was nie mam wyrzutów sumienia



Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Mówiłam Ci że powinnaś nosić te okulary. Błysk w oku, jak ja nic nie wiedziałam o tych kosmetykach. A jakbym spojrzała na ich stronę to na pewno bym się nie zatrzymała. To nie są kosmetyki z mojej półki cenowej.


Jak się nie opanuję to za chwilę zostanę pogrzebana pod kosmetykami. Dosłownie wypadają z każdego miejsca. To już przestało być zabawne...
Ta jasne, ja bez okularów bym tam sama na pewno nie trafiła

Ok, wspólny odwyk uważam za rozpoczęty, naprawdę nie żartuję teraz, mam wszystkie potrzebne kosmetyki i nawet zapas, więc nie ma wymówek, bo potem się nie odkopię
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-26, 22:40   #208
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ok, wspólny odwyk uważam za rozpoczęty, naprawdę nie żartuję teraz, mam wszystkie potrzebne kosmetyki i nawet zapas, więc nie ma wymówek, bo potem się nie odkopię
Jaaasne
U mnie prawie wszystko zdenkowane było. Jeszcze ecco verde i mam zapas całej pielęgnacji na co najmniej 3 miesiące. No dobra, może 2, bo na urodziny pewnie będę mieć znowu kod z ecco verde i się skuszę
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-26, 22:44   #209
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Iherb juz u mnie, lovelula chyba na poczcie (albo to jakas inna przesylka
Załącznik 7487756

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakis nowy deo?

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
stacjonarnie kupiłaś ten róż Physician formula? na stronie nie widzę ani różu ani bronzera z tej serii?
Likwiduja szafe. Nie wiem czy tylko u mnie czy calkiem sie wycofuja?
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-27, 01:45   #210
KZag
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 553
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Hej Dziewczyny,
Czy możecie polecić mi jakies serum pod oczy, które:
-dobrze nawilży
-będzie dobrym zamiennikiem kremu - tak żebym mogła użyć zamiast niego
-będzie bez zapachu
KZag jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-03 22:19:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:25.