Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69 - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-11-10, 17:12   #91
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;86103153]Treść usunięta[/QUOTE]

Do tej pory widziałam tylko taki z piwem albo whisky, ale do Polski nie dostarczali
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-10, 17:18   #92
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;86103153]Treść usunięta[/QUOTE]
Te takie wtykadełka do wejścia na słuchawki na przykład?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-10, 18:24   #93
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Jeszcze liskiem mogę się pochwalić

Załącznik 7647426
Załącznik 7647427


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ale słodki

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;86103153]Treść usunięta[/QUOTE]


Ooo te ochraniacze są przesłodkie. Właśnie dzisiaj wyskoczyły mi w reklamie na insta


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-10, 18:40   #94
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Douglas


JUŻ OD JUTRA -20% NA WSZYSTKO!

Tylko przez dwa dni, w niedziele i poniedziałek
rabat 20% na wszystkie perfumy i kosmetyki!*
*Promocja trwa od 11 do 13 listopada 2018 roku do 8 rano. Promocje i rabaty nie łączą się.
Rabat nie dotyczy produktów, których ceny zostały już obniżone (są prezentowane na czerwono).
Akcja nie obowiązuje na kalendarze adwentowe.


Kod: SINGLE20.
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram

Edytowane przez Aniia91
Czas edycji: 2018-11-10 o 18:43
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-10, 18:49   #95
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-10, 21:37   #96
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;86103153]Treść usunięta[/QUOTE]Jest kalendarz męski balea

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
navioe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-10, 21:59   #97
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Komus sie naleza baty... Siedze. Od godziny na lookfantastix... Dobrze ze juz jadę. Nowa wersja bagazu bardzo bardzo mi przupadla do gustu. 10kg walizeczke z rozmaitymi plynami i kosmetykami nadaje za 10jurkow. Poniewaz nie woze ubran z powrotem to pelna jest kaszy. Kosmetykow. Cukierkow z alko. Sliwek w czekoladzie i...... Koperku.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-11, 06:57   #98
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Super daj znać jak olejek z TBS. Lubię ich masło i ciekawa jestem czy olejek tez jest dobry.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dam znać ich masło też lubię, ale ta mgiełka na oczach mnie trochę denerwuje
Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Pamiętam, że kiedyś wątek polecał
A kalendarz kup koniecznie co sobie będziesz żałować?

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------



Nie wiem, ale jakimś cudem w poprzednich latach mi się udawało Ale kusi strasznie
za silną wolę. Ja za młodu to nawet czekoladki wyżerałam przed czasem
Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Jeszcze liskiem mogę się pochwalić

Załącznik 7647426
Załącznik 7647427


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Słodki jest one też wchodziły na rabat?


Dzień dobry
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-11, 07:24   #99
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Dam znać ich masło też lubię, ale ta mgiełka na oczach mnie trochę denerwuje za silną wolę. Ja za młodu to nawet czekoladki wyżerałam przed czasem Słodki jest one też wchodziły na rabat?


Dzień dobry

Ja oczy zawsze i tak zmywam płynem do demakijażu oczu wiec nie przeszkadza mi to.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-11, 09:25   #100
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Elle grudzien. Dodatek Inglot rozswietlacz HD system freedom. 3 zeta wiecej niz gazeta bez dodatku.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-11, 12:11   #101
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Dam znać ich masło też lubię, ale ta mgiełka na oczach mnie trochę denerwuje za silną wolę. Ja za młodu to nawet czekoladki wyżerałam przed czasem Słodki jest one też wchodziły na rabat?


Dzień dobry
Ja nie, trzymałam się mocno i jadłam codziennie jedną
Rabat wchodził też na kalendarz

Edytowane przez Angel_007
Czas edycji: 2018-11-11 o 12:14
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-11, 15:18   #102
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Co już kupiły na Ali? 😜Ja jeszcze nic, bo najpierw patrzyłam na Mr. Robot, potem miałam rodzinne spotkanie, teraz chodzę na silce po bieżni 😜

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

I bralyscie kiedyś coś z elektroniki na Ali? Np. tel, smartwatch?
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-11, 16:27   #103
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Witam się w nowym wątku i przychodzę z "dziwnym " pytaniem do dziewczyn jeżdżących na nartach w kasku. Kupiłam swój pierwszy kask i nam wątpliwości ci do rozmiaru , czy jak macie założony i zapięty kask na głowie i poruszanie go ręką to czy on się Wam rusza czy siedzi nieruchomo na głowie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-11, 19:16   #104
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Witam się w nowym wątku i przychodzę z "dziwnym " pytaniem do dziewczyn jeżdżących na nartach w kasku. Kupiłam swój pierwszy kask i nam wątpliwości ci do rozmiaru , czy jak macie założony i zapięty kask na głowie i poruszanie go ręką to czy on się Wam rusza czy siedzi nieruchomo na głowie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Musi byc dobrze dopasowany aby w razie wypadku chronil dobrze i sie nie przemieszczal. Nalozony na glowe bez paska nie powinien spasc przy potrzasaniu. A jak chcesz przesunac to masz uczucie delikatnego ciagniecia skory. On sie nie moze slizgac. Wg rozmiarow to ja powinnam miec ciut mniejszy. Ale jak nalozylam w sklepie i pochodzilam przez 10 minut to myslalam non stop kiedy mnie zacznie glowa bolec od ucisku. Wzielam rozmiar wiekszy ostatecznie/przy czym w moich kaskach rozmiarowka byla szeroka a ni etylko S, M, l etc. Mysle ze rowniez srodek kasku ma olbrzymie znaczenie. Moj otula cala glowe delikatnie. Caly jest mieciutki w srodku zrobiony. Nie zamienilabym mojego kasku na zaden inny. Ale jak 1szy raz 0ojechalam to mialam kask z rolek i czapke pod spodem. Nie chcialam za duzo kupowac jakby mi sie nie spodobalo. To moj 3ci kask.... Generalnie wypstrykalam sie z kasy bo josze okulary i niestety nie moglam znalezc gogli ktore mnie nie uciskaly przy nosie. Kaski warto mierzyc z goglami jak ktos ma dobre i nie zamierza zmieniac. To sie wymadrzylam.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-11, 20:17   #105
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Musi byc dobrze dopasowany aby w razie wypadku chronil dobrze i sie nie przemieszczal. Nalozony na glowe bez paska nie powinien spasc przy potrzasaniu. A jak chcesz przesunac to masz uczucie delikatnego ciagniecia skory. On sie nie moze slizgac. Wg rozmiarow to ja powinnam miec ciut mniejszy. Ale jak nalozylam w sklepie i pochodzilam przez 10 minut to myslalam non stop kiedy mnie zacznie glowa bolec od ucisku. Wzielam rozmiar wiekszy ostatecznie/przy czym w moich kaskach rozmiarowka byla szeroka a ni etylko S, M, l etc. Mysle ze rowniez srodek kasku ma olbrzymie znaczenie. Moj otula cala glowe delikatnie. Caly jest mieciutki w srodku zrobiony. Nie zamienilabym mojego kasku na zaden inny. Ale jak 1szy raz 0ojechalam to mialam kask z rolek i czapke pod spodem. Nie chcialam za duzo kupowac jakby mi sie nie spodobalo. To moj 3ci kask.... Generalnie wypstrykalam sie z kasy bo josze okulary i niestety nie moglam znalezc gogli ktore mnie nie uciskaly przy nosie. Kaski warto mierzyc z goglami jak ktos ma dobre i nie zamierza zmieniac. To sie wymadrzylam.
Dziękuję Ci za wyczerpującą wypowiedź. Ja mam kask od razu z goglami. Jak go zapne to przy uszach ładnie dolega do ciała. Jak potrząsam głowa to się nie rusza ale jak ręką to ruszam to już tak . I teraz nie mogę sobie przypomnieć czy jak mierzylam w sklepie mniejszy rozmiar, który był za ciasny, czy poluzowałam regulacje z tyłu kasku czy od razu go odrzuciłam. Dlatego teraz mam rozkmine.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-11, 20:48   #106
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci za wyczerpującą wypowiedź. Ja mam kask od razu z goglami. Jak go zapne to przy uszach ładnie dolega do ciała. Jak potrząsam głowa to się nie rusza ale jak ręką to ruszam to już tak . I teraz nie mogę sobie przypomnieć czy jak mierzylam w sklepie mniejszy rozmiar, który był za ciasny, czy poluzowałam regulacje z tyłu kasku czy od razu go odrzuciłam. Dlatego teraz mam rozkmine.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurcze nie wiem.... U mnie w poprzednim byla tylna regulacja. Wbrew mojemu sceptycyzmowi duzo dawala! W tym nie mam regulacji ale srodek jest bardzo grubo wylozony. Moze to ma wplyw dokladnie mam taki w kolorze antracyt plus visor dobrany ciemniejszy. Kupilam na koncowce sezony w andorze jak najlepszy sklep dla rosjan mial - 50%. Widzialam ludzi z takimi kaskami lata do tylu i jal pytalam to wszyscy ze Szwajcarii byli i tam kupowali... Pewnego razu w barze na stoku rosjanie ogladali i komentowali swoje kaski. Podeszlam zapytalam gdzie kupili. Facet do. Mnie ze 15 minut wczesniej kupili w Calbo sklepie na super wyprzedazy. Napisze tak... Tak szybko z gory na dolna stacje poprzez czarna trase Face to ja w zyciu nie zjezdzalam. Zaplacilam 280 euro zamiast 560!

https://www.kask.com/en/snow/helmets/class_25_18.htm

Edytowane przez cansada
Czas edycji: 2018-11-11 o 20:50
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-12, 06:43   #107
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Kurcze nie wiem.... U mnie w poprzednim byla tylna regulacja. Wbrew mojemu sceptycyzmowi duzo dawala! W tym nie mam regulacji ale srodek jest bardzo grubo wylozony. Moze to ma wplyw dokladnie mam taki w kolorze antracyt plus visor dobrany ciemniejszy. Kupilam na koncowce sezony w andorze jak najlepszy sklep dla rosjan mial - 50%. Widzialam ludzi z takimi kaskami lata do tylu i jal pytalam to wszyscy ze Szwajcarii byli i tam kupowali... Pewnego razu w barze na stoku rosjanie ogladali i komentowali swoje kaski. Podeszlam zapytalam gdzie kupili. Facet do. Mnie ze 15 minut wczesniej kupili w Calbo sklepie na super wyprzedazy. Napisze tak... Tak szybko z gory na dolna stacje poprzez czarna trase Face to ja w zyciu nie zjezdzalam. Zaplacilam 280 euro zamiast 560!

https://www.kask.com/en/snow/helmets/class_25_18.htm
Super wygląda Twój kask. Zastanawialam się czy taki juz z goglami jest wygodny czy to zbędny bajer i lepiej osobno kask osobno gogle. U mnie jest regulacja tylna, mam ją skręconą na maxa . Chyba muszę przejechać się do sklepu i przymierzyć jeszcze raz rozmiar mniejszy dla świętego spokoju.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-12, 08:09   #108
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

dzień dobry ale super że wolne dziś weekend mnie bardzo zmęczył więc muszę odpocząć



miłego dnia wszystkim
Cansada nakupowałaś dobra w Pl
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-12, 08:20   #109
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Stwierdzam, że odpuszczam Ali, tam to 2 miesiące trzeba siedzieć, żeby w ogóle zrobić listę zakupów
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-12, 10:04   #110
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Super wygląda Twój kask. Zastanawialam się czy taki juz z goglami jest wygodny czy to zbędny bajer i lepiej osobno kask osobno gogle. U mnie jest regulacja tylna, mam ją skręconą na maxa . Chyba muszę przejechać się do sklepu i przymierzyć jeszcze raz rozmiar mniejszy dla świętego spokoju.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przeslonka jest bardzo wygodna. Ruch w gore i juz. Ale ja kupowalam ze wzgledu na okulary. Dwa wypady na narty mecyzlam sie jak. Mnie gogle uciskaly w okolicach nosa przy najmniejszych oprawkach. Ja mialam po tygodniubjazdy skórę obtarta przy nosie dosc porządnie. Pewnie moglam zmienic oprawki ale stwierdzilam ze przeslonka pozwoli mi jezdzic wygodnie w każdych okularach i się nie pomylilam. Te kaski sa drogie. Ale jak policzylam ze porzadniejsze gogle i kask to wydatek ok 250 euro. To na wyprzedazy nie mialam oporow z zaplaceniem. Idz przymierz jeszcze raz jak masz mozliwosc. W sklepie pochodź przez dluzszy czas i jak bedzie za bardzo uciskac to poczujesz.

Ja sie ciesze ze mam wszystko na narty x 2. Strasznie drogie sa ubrania i wyposazenie.... Powodzenia.

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dzień dobry ale super że wolne dziś weekend mnie bardzo zmęczył więc muszę odpocząć



miłego dnia wszystkim
Cansada nakupowałaś dobra w Pl
wy macie na co dzień dostep. Czegp non stop Wam zazdroszczę!!! Ja za to nie mam smogu i mam dzis +25C.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-12, 12:19   #111
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Kupiłam zwierzaczki na kable z Ali wzięłam jako dodatek do prezentu na święta dla mamy i bratowej


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-12, 12:27   #112
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Ja mam dylemat pierwszego swiata, czy kliknac płaszcz czy kosmetixy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-12, 12:36   #113
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja mam dylemat pierwszego swiata, czy kliknac płaszcz czy kosmetixy
To i to ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-12, 12:59   #114
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja mam dylemat pierwszego swiata, czy kliknac płaszcz czy kosmetixy

Jaki płaszczyk chcesz ?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-12, 13:28   #115
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
To i to ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niestety ograniczenia finansowe pozwalaja tylko na to ALBO to

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Jaki płaszczyk chcesz ?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ten https://www.zara.com/pl/pl/p%C5%82as...032&v2=1074660
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-12, 13:48   #116
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Niestety ograniczenia finansowe pozwalaja tylko na to ALBO to

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------



Ten https://www.zara.com/pl/pl/p%C5%82as...032&v2=1074660

Super jest ten płaszczyk. Widziałam w jakimś filmie na yt. Bierz płaszczyk kosmetyki możesz później kupić a płaszczyk mogą wykupić


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-12, 13:55   #117
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Super jest ten płaszczyk. Widziałam w jakimś filmie na yt. Bierz płaszczyk kosmetyki możesz później kupić a płaszczyk mogą wykupić


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tylko on ma skład taki sobie i bez podszewki jest, a cenę jak za zboże
No i jasny, to moga go jenasy zafarbować Stad moje kopanie sie z myslalami czy klikac
ja go meirzyłam juz z ponad miesiac temu
Na stronie wykupiony od dawna, ale wczoraj złapałam jedna sztukę swojego rozmairu i mam czas do jutra na zastanowienie się nim anuluja
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-12, 14:47   #118
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Ja oczy zawsze i tak zmywam płynem do demakijażu oczu wiec nie przeszkadza mi to.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jam trochę tapeciara więc u mnie wszystko jest w użyciu: olejek, płyn micelarny i żel do mycia twarzy. Niestety olejek też mi robi mgłę na oczach, ale jest ona bardzo delikatna w porównaniu do masła, na plus nie zostawia tłustej warstwy, ale dla mnie jednak za słabo domywa. Pozostaje mi prowadzić dalsze poszukiwania zastąpienia olejku z Dermatologica
Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Ja nie, trzymałam się mocno i jadłam codziennie jedną
Rabat wchodził też na kalendarz
o to będę wypatrywać kolejnej promocji.

Mam głupie pytanie, bo nigdy nie zamawiałam nic w Orsay, czy mogę łączyć kod zniżkowy z tymi jakimiś kodami,kuponami kwotowymi co na konto dodają? Brałam marynarkę stacjonarnie i jednak potrzebuję mniejszej, a na sklepie brak.
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-12, 15:11   #119
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

Tylko on ma skład taki sobie i bez podszewki jest, a cenę jak za zboże
No i jasny, to moga go jenasy zafarbować Stad moje kopanie sie z myslalami czy klikac
ja go meirzyłam juz z ponad miesiac temu
Na stronie wykupiony od dawna, ale wczoraj złapałam jedna sztukę swojego rozmairu i mam czas do jutra na zastanowienie się nim anuluja
Cena wysoka za taki średnii sklad i bez podszewki. Ja osobiscie nie lubie plaszczy bez podszewek. Za bardzo sie czepiaja nog jak ide. Kolor bardzo ladny. Ciekawe ze zdjecia na necie w pl i es sa na innych modelkach.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-12, 15:29   #120
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

Tylko on ma skład taki sobie i bez podszewki jest, a cenę jak za zboże
No i jasny, to moga go jenasy zafarbować Stad moje kopanie sie z myslalami czy klikac
ja go meirzyłam juz z ponad miesiac temu
Na stronie wykupiony od dawna, ale wczoraj złapałam jedna sztukę swojego rozmairu i mam czas do jutra na zastanowienie się nim anuluja

Ostatnio mamy taki klimat ze długo ciepło jest. Pewnie masz jakoś cieplejszy a ten możesz mieć jako przejściowy chociaż to futerko to tak pewnie na chłodniejsze dni.

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Jam trochę tapeciara więc u mnie wszystko jest w użyciu: olejek, płyn micelarny i żel do mycia twarzy. Niestety olejek też mi robi mgłę na oczach, ale jest ona bardzo delikatna w porównaniu do masła, na plus nie zostawia tłustej warstwy, ale dla mnie jednak za słabo domywa. Pozostaje mi prowadzić dalsze poszukiwania zastąpienia olejku z Dermatologica





o to będę wypatrywać kolejnej promocji.



Mam głupie pytanie, bo nigdy nie zamawiałam nic w Orsay, czy mogę łączyć kod zniżkowy z tymi jakimiś kodami,kuponami kwotowymi co na konto dodają? Brałam marynarkę stacjonarnie i jednak potrzebuję mniejszej, a na sklepie brak.

No to jak gorzej domywa to wole masło. A miałaś to z Clinique? Tez fajne ale nie pamietam jak z oczami czy zostawiał mgle.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-15 11:53:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:04.