Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69 - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-11-20, 17:15   #841
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Byłam w Dali. Po wielkich Fochach Pań, że reklamacja pewnie będzie w jutrzejszej dostawie... wytłumaczyłam im ze ich czas już minął i proszę o nowy produkt, albo kasę. Pani stwierdziła że ona takiej decyzji nie może podjąć,to powiedziałam żeby zadzwoniła do kogoś kto może, stwierdziła że już jest za późno (była godzina 15.15) ... Dałam im 15 minut na załatwienie i poszłam sie odstresowac do sklepu z butami. Jak wróciłam foch narosł do rangi "foch z przytupem"... dostałam nowy stanik i zostałam przeproszona. Ale Pani sie tłumaczyła że szwalnia miała obsuwe i to dlatego. Powiedziałam że mnie to nie interesuje, podziękowałam i wyszłam... na bank tam coś jeszcze kupię....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
Akurat żadna marka nie trzyma mnie przy tym sklepie, jedynie zniżki czasami ratowały sytuację, ale w tym wypadku wolę iść do salonu Inglota i zapłacić pełną cenę niż dawać zarabiać D.
Masakra... też tak kiedyś z nimi miałam, u mnie był brak dedykowanego prezentu i próbek. Długo z nimi walczyłam....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Mam antybiotyki i coś na opuchliznę. Jesteśmy pod telefonem, jakby coś się działo, czy mnie nie pokoiło (on już operował 3 moje kotki i sukę, więc wie, że na punkcie zwierzaków nie jestem normalna ) i wszystko było w porządku. Natomiast Bosko jest trudnym przypadkiem, to co przeszedł dość mocno się odbiło na jego psychice, nie potrafi wyluzować, nawet w trakcie snu, jest symulantem i hipochondrykiem. Z narkozą walczył przez 40 minut... Czasami nie wiem czy naprawdę coś mu dolega, czy tylko chce zwrócić na siebie uwagę.





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zdrówka dla Bosko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-20, 17:21   #842
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
Ostatnio odebrałam zamówienie w D, nie miałam próbek, więc napisałam do nich. Dzisiaj dostałam odpowiedź, że próbki były spokowane i załączyli (!) zdjęcie z monitoringu. Oczywiście nie widać czy to moja paczka, ciężko tez zauważyć próbki, jednak zrobili ze mnie złodziejkę za marne 3 próbki. Jak widać do kogoś innego pójdą moje dolary, bo D szybko nie odwiedzę.
Ale świnie... Nawet się do błędu przyznać nie potrafią.
Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Mam antybiotyki i coś na opuchliznę. Jesteśmy pod telefonem, jakby coś się działo, czy mnie nie pokoiło (on już operował 3 moje kotki i sukę, więc wie, że na punkcie zwierzaków nie jestem normalna ) i wszystko było w porządku. Natomiast Bosko jest trudnym przypadkiem, to co przeszedł dość mocno się odbiło na jego psychice, nie potrafi wyluzować, nawet w trakcie snu, jest symulantem i hipochondrykiem. Z narkozą walczył przez 40 minut... Czasami nie wiem czy naprawdę coś mu dolega, czy tylko chce zwrócić na siebie uwagę.





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Takiego weta mieć to skarb. My mamy teraz takiego, który do lecznicy w nocy przyjeżdżał 30 km aby nasz pies dostał kroplówkę. Odratowal go od smierci, gdzie w ciągu 2 miesięcy wcześniej straciłam 2 psy. ((
Ten nasz labek on miał min mlodziencze zapalenie kości. Ból mu co kilka tygodni nawracał do ok 18-20 miesiąca życia. Gdy przestał szkielet rosnąć to i przestało go boleć. Ale w dniach bólu musiał mieć podawane srodki przeciwbólowe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-20, 17:37   #843
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Nie dziwie się, bardzo nie fajna sytuacja ja już od roku nic w D. nie kupiłam
Całe życie człowiek się uczy. Do głowy by mi nie przyszło, że odpiszą coś takiego. Dla własnego spokoju bym odpuściła.

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:31 ----------

KiLaNeCzKa zawsze lepiej zareagować niż później żałować. Sama z moim pierwszym kociakiem latałam co chwilę do weterynarza, ale wolałam się upewnić, że wszystko jest ok

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Masakra... też tak kiedyś z nimi miałam, u mnie był brak dedykowanego prezentu i próbek. Długo z nimi walczyłam....



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja od razu jak przeczytałam to napisałam im, że kończę rozmowę z nimi, bo aż nie mogłam uwierzyć w to co zobaczyłam. Widzę, ze nie pierwsza ich akcja. Szczerze to strach kupować, zapłacisz za coś, nie włożą do paczki, a później zrobią z Ciebie złodziejkę
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-20, 18:17   #844
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Takiego weta mieć to skarb. My mamy teraz takiego, który do lecznicy w nocy przyjeżdżał 30 km aby nasz pies dostał kroplówkę. Odratowal go od smierci, gdzie w ciągu 2 miesięcy wcześniej straciłam 2 psy. ((
Ten nasz labek on miał min mlodziencze zapalenie kości. Ból mu co kilka tygodni nawracał do ok 18-20 miesiąca życia. Gdy przestał szkielet rosnąć to i przestało go boleć. Ale w dniach bólu musiał mieć podawane srodki przeciwbólowe.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj, znam ten ból straty... Dwie sunie, które były że mną przez ponad 10 lat straciłam w ciągu miesiąca... 3 pies też już był blisko że smutku, dlatego zdecydowałyśmy się na szczeniaka. Trafiło na dzikusa po przejściach, ale to już kiedyś pisałam. To co ona robi w tym miesiącu... Trafiłam nadzieję, że ona kiedykolwiek pozwoli się przytulić. Teraz sama przychodzi!

Ten weterynarz jest naprawdę super. Ma dobre podejście do zwierzaków, nie wiem jak on to robi, ale blizny po operacji są maleńkie. Czasem się zastanawiam, jak on przez tą małą dziurkę cokolwiek tam może zrobić. Niestety jest bardzo zajęty (uroki rejonowego weterynarza, który musi 'obskoczyć' wszystko). Ale cokolwiek się dzieje, to jest.

Dobrze, że z psiakiem lepiej. To strasznie smutne jest, jak zwierzak cierpi, ból powraca, a człowiek tak naprawdę jest bezradny.


Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
[/COLOR]KiLaNeCzKa zawsze lepiej zareagować niż później żałować. Sama z moim pierwszym kociakiem latałam co chwilę do weterynarza, ale wolałam się upewnić, że wszystko jest ok [COLOR="Silver"]
Wiem, wiem
Ale dobrałam się psu do szwów i wszystko ładnie wygląda. Chyba poprostu coś mu się śniło i dlatego dziwne dzięki wydawał. Teraz też coś tam sobie marudzi...

Kurcze, tak czytam o tym Douglasie i nie wierzę. Nigdy nie miałam z nim żadnych problemów. Ale właśnie do mnie dotarło, że nie kupowałam tam od wiosny? Zimy? Zeszłego roku? Daaawno. W S też kupuję rzadko, zazwyczaj z boxem...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-20, 18:38   #845
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Wiem, wiem
Ale dobrałam się psu do szwów i wszystko ładnie wygląda. Chyba poprostu coś mu się śniło i dlatego dziwne dzięki wydawał. Teraz też coś tam sobie marudzi...

Kurcze, tak czytam o tym Douglasie i nie wierzę. Nigdy nie miałam z nim żadnych problemów. Ale właśnie do mnie dotarło, że nie kupowałam tam od wiosny? Zimy? Zeszłego roku? Daaawno. W S też kupuję rzadko, zazwyczaj z boxem...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na pewno wszystko będzie dobrze Może faktycznie coś mu się śniło, mój kot ostatnio jadl przez sen: mlaskał i mlaskał a spał Na pewno brak tych zakupów wyszedł Ci na plus
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-20, 18:43   #846
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Dziewczyny są jakieś kody do Rylko? Zachorowałam na 1 butki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-20, 18:46   #847
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dziewczyny są jakieś kody do Rylko? Zachorowałam na 1 butki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z tego co mnie samej kiedys pisały dziewczyny jak pytałam o kody tam, to rylko to sknery i nie ma zadnych kodów prócz marnej sale
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-20, 18:58   #848
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
Na pewno wszystko będzie dobrze Może faktycznie coś mu się śniło, mój kot ostatnio jadl przez sen: mlaskał i mlaskał a spał Na pewno brak tych zakupów wyszedł Ci na plus
Hahaha Moja kota ssie przez sen... Także chyba mamusia jej się śni
Prawie... Odbijam sobie gdzie indziej i nie wiem czy dobrze na tym wychodzę. Bo wcześniej wiedziałem gdzie ile wydaje, a teraz tu coś, tam coś i nagle kasy nie ma.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Z tego co mnie samej kiedys pisały dziewczyny jak pytałam o kody tam, to rylko to sknery i nie ma zadnych kodów prócz marnej sale
To prawda. Czaiłam się na buty od wiosny i nie drgnęły do tej pory. Odpuściłam, bo aż tak ich nie potrzebowałam, a szkód ani kasy na buty, które założę raz kiedyś, a będą zajmowały mi miejsce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-20, 18:59   #849
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Z tego co mnie samej kiedys pisały dziewczyny jak pytałam o kody tam, to rylko to sknery i nie ma zadnych kodów prócz marnej sale
To samo mi powiedziała babka w sklepie. Chociaż 10% bym przygarnela. Może na BF coś będzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-20, 19:07   #850
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
To samo mi powiedziała babka w sklepie. Chociaż 10% bym przygarnela. Może na BF coś będzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakoś wątpie. Ja na baleriny czaiłam sie pół roku, ze moze w koncu coś, albo chociaz na sale przejda i sie nie doczekałam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-20, 19:13   #851
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jakoś wątpie. Ja na baleriny czaiłam sie pół roku, ze moze w koncu coś, albo chociaz na sale przejda i sie nie doczekałam
Kurde... nawet na newsletter nic nie ma?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-20, 19:16   #852
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Kurde... nawet na newsletter nic nie ma?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-20, 19:43   #853
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tż mi jutro kupi bo dzisiaj już sklepy zamykają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-20, 19:54   #854
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Tż mi jutro kupi bo dzisiaj już sklepy zamykają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-20, 20:21   #855
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Cansada, myślałam że zdjęcia Ci się zdublowaly, a Ty postanowiłaś powiększyc kolekcjonerskie zbiory odzieży

Dzień dobry

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ano....
ale zeby nie bylo, wszystko w outletach albo na wyprzedazy/ofercie kupilam

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
Ostatnio odebrałam zamówienie w D, nie miałam próbek, więc napisałam do nich. Dzisiaj dostałam odpowiedź, że próbki były spokowane i załączyli (!) zdjęcie z monitoringu. Oczywiście nie widać czy to moja paczka, ciężko tez zauważyć próbki, jednak zrobili ze mnie złodziejkę za marne 3 próbki. Jak widać do kogoś innego pójdą moje dolary, bo D szybko nie odwiedzę.
Przykra sytuacja. Tez kiedys brakowalo mi probek i niespodzianki, druga niespodzianka to badziewna opaska do wlosow ze szmaty. no faktycznie byla to niespodzianka....niby doslali niespodzianke 1 - brak, ale bez probek. czlowiek czuje sie jak naciagacz a ceny maja wysokie. Wlasciwie nic mnie tam nie ciagnie, chyba ze jest oferta, kupilam tylko raz po takim zagraniu. Sa inne perfumerie/drogerie duzo tansze gdzie klienta szanuja bardziej. Doprawdy dla 2/3 probek wizerunkowy strzal w stope.... a wlasnie po testach z probek sporo osob sie decyduje na konkretny produkt. Tym bardziej jak cena wysoka.
I jeszcze obsluga....mierzaca kazdego jak wchodzi wzrokiem .... totalny brak profesjonalizmu! Ja to akurat widze wyraznie bo chodze czesto w traperkach i dzinsach w PL jak biegne na targ po owoce/warzywa i odskocze na 30 min zerknac na cos w sklepach jak mam czas.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-20, 20:41   #856
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Hahaha Moja kota ssie przez sen... Także chyba mamusia jej się śni
Prawie... Odbijam sobie gdzie indziej i nie wiem czy dobrze na tym wychodzę. Bo wcześniej wiedziałem gdzie ile wydaje, a teraz tu coś, tam coś i nagle kasy nie ma. To prawda. Czaiłam się na buty od wiosny i nie drgnęły do tej pory. Odpuściłam, bo aż tak ich nie potrzebowałam, a szkód ani kasy na buty, które założę raz kiedyś, a będą zajmowały mi miejsce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie też to tu to tam, jeszcze BF się nie zaczął a ja już zrobiłam zakupy, ktore nawet nie były na liście

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Ano....
ale zeby nie bylo, wszystko w outletach albo na wyprzedazy/ofercie kupilam

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------



Przykra sytuacja. Tez kiedys brakowalo mi probek i niespodzianki, druga niespodzianka to badziewna opaska do wlosow ze szmaty. no faktycznie byla to niespodzianka....niby doslali niespodzianke 1 - brak, ale bez probek. czlowiek czuje sie jak naciagacz a ceny maja wysokie. Wlasciwie nic mnie tam nie ciagnie, chyba ze jest oferta, kupilam tylko raz po takim zagraniu. Sa inne perfumerie/drogerie duzo tansze gdzie klienta szanuja bardziej. Doprawdy dla 2/3 probek wizerunkowy strzal w stope.... a wlasnie po testach z probek sporo osob sie decyduje na konkretny produkt. Tym bardziej jak cena wysoka.
I jeszcze obsluga....mierzaca kazdego jak wchodzi wzrokiem .... totalny brak profesjonalizmu! Ja to akurat widze wyraznie bo chodze czesto w traperkach i dzinsach w PL jak biegne na targ po owoce/warzywa i odskocze na 30 min zerknac na cos w sklepach jak mam czas.
Osobiście nie lubię D stacjonarnych, bo Panie średnio miłe, w S nie miałam problemu. Zawsze stawiałam na sklep online, jednak tutaj przeszli samych siebie. Nie chcę robić z siebie ofiary, po prostu przestanę tam robić zakupy
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-20, 20:49   #857
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Przestałam kupowac w D , z pol roku nic tam nie wziełam juz. Jak nie dłuzej. Zreszta zablokowali mi mozliwosci platnosci przy odbiorze w sklepie wiec niech sie bujaja
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-20, 21:01   #858
BlueSunshine
Zakorzenienie
 
Avatar BlueSunshine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Białystok/Warszawa
Wiadomości: 3 175
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Ja bym jednak cisnęła, chamsko, że tak Cię potraktowali. Płatność przy odbiorze blokują jak nie odbiera się paczek w sklepie, to akurat mają w regulaminie i to rozumiem, ale takie rzeczy... Nic na tym zdjęciu nie widać??
__________________
Czasami przychodzi taki moment w życiu, kiedy należy przestać przemierzać oceany dla ludzi, którzy nie przeskoczyliby dla nas kałuży..
BlueSunshine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-20, 21:45   #859
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Liqpharm Retinol serum na noc. Zajrzyj na bloga, konkretny opis jak używać i jak działa. http://www.1001pasji.com/2018/10/moj...-liqpharm.html
O blog Hexx...... z przyjemnoscia zajrze ponownie pamietam czasy z Hexx kiedy sie wszyscy na wizazu kwasili
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-20, 21:50   #860
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość


Tak piszecie o combi, a jedyne co wiem na temat naszego przyszłego, to że absolutnie nie chce combi


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiesz, ja mówiłam, że nie chcę czerwonego w automacie... Zgadnij jakie mam
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-20, 21:57   #861
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Wiesz, ja mówiłam, że nie chcę czerwonego w automacie... Zgadnij jakie mam
No tak...

Kombi. Nie. Nie ważne czy chodzi o samochód, czy muzykę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-20, 22:09   #862
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez xdorkax Pokaż wiadomość
Jeszcze wczoraj tak było, dodatkowo do zakupów EL od 300 zł dodawali kosmetyczkę z trzema produktami.
Ech, ja się załapałam na korektor za złotówkę, ale do podkładu w pełnej cenie... Zniżka ponoć systemowo nie weszła, bo albo jedno albo drugie. Tak się zastanawiam czy w ogóle dobrze zrobiłam, że go wzięłam mimo wszysto. Próbek nie dostałam żadnych nie dość, że trafiłam na nieogarniętą konsultantkę i tylko marnowała mój czas to jeszcze miałam porównanie, bo babka przede mną do odbioru prezentu urodzinowego dostała jeszcze gratisiki z zaplecza tylko inna konsultantka ją obsługiwała

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Byłam w Dali. Po wielkich Fochach Pań, że reklamacja pewnie będzie w jutrzejszej dostawie... wytłumaczyłam im ze ich czas już minął i proszę o nowy produkt, albo kasę. Pani stwierdziła że ona takiej decyzji nie może podjąć,to powiedziałam żeby zadzwoniła do kogoś kto może, stwierdziła że już jest za późno (była godzina 15.15) ... Dałam im 15 minut na załatwienie i poszłam sie odstresowac do sklepu z butami. Jak wróciłam foch narosł do rangi "foch z przytupem"... dostałam nowy stanik i zostałam przeproszona. Ale Pani sie tłumaczyła że szwalnia miała obsuwe i to dlatego. Powiedziałam że mnie to nie interesuje, podziękowałam i wyszłam... na bank tam coś jeszcze kupię....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

Masakra... też tak kiedyś z nimi miałam, u mnie był brak dedykowanego prezentu i próbek. Długo z nimi walczyłam....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------



Zdrówka dla Bosko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niedługo nie będzie gdzie kupować
Do D chodze tylko jak jest znajoma, bo przynajmniej coś dostanę w gratisie, S mnie wkurzyła ostatnio, do sklepów, które nie uznały mojej zasadnej reklamacji (np. CCC czy Trumph [tak to się pisze? ) nawet nie wchodzę... Rzeczy z Orsay kurczą mi się w suszarce, a nie chce mi się suszyć rozwieszonych, więc unikam sklepu. H&Y mnie wkurza długością realizacji zamówienia... Jak żyć?

---------- Dopisano o 23:09 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
Całe życie człowiek się uczy. Do głowy by mi nie przyszło, że odpiszą coś takiego. Dla własnego spokoju bym odpuściła.

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:31 ----------

KiLaNeCzKa zawsze lepiej zareagować niż później żałować. Sama z moim pierwszym kociakiem latałam co chwilę do weterynarza, ale wolałam się upewnić, że wszystko jest ok

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------


Ja od razu jak przeczytałam to napisałam im, że kończę rozmowę z nimi, bo aż nie mogłam uwierzyć w to co zobaczyłam. Widzę, ze nie pierwsza ich akcja. Szczerze to strach kupować, zapłacisz za coś, nie włożą do paczki, a później zrobią z Ciebie złodziejkę
Dlatego od dłuższego czasu praktycznie zawsze nagrywam filmik z otwierania paczki i pokazuję dokładnie jak była zamknięta i że nic nie zostało w środku w razie czego będę mieć podstawę
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-20, 22:34   #863
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez BlueSunshine Pokaż wiadomość
Ja bym jednak cisnęła, chamsko, że tak Cię potraktowali. Płatność przy odbiorze blokują jak nie odbiera się paczek w sklepie, to akurat mają w regulaminie i to rozumiem, ale takie rzeczy... Nic na tym zdjęciu nie widać??
Nawet nie wiem, czy mogę to zdjęcie tu zamieścić. Na zdjęciu są paczki na taśmie, otwarte. "Moją" zaznaczyli kółkiem, w środku znaczkiem 3 próbki. Jakość jest taka, ze nie wiem, czy to próbki czy ulotki, a nawet jeśli próbki, to moze być to dowolna paczka.

---------- Dopisano o 23:34 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość


Dlatego od dłuższego czasu praktycznie zawsze nagrywam filmik z otwierania paczki i pokazuję dokładnie jak była zamknięta i że nic nie zostało w środku w razie czego będę mieć podstawę
Do głowy mi to nawet nie przyszło. Robię sporo zakupów online, jakbym zaczęła za każdym razem nagrywać to trochę lipa, ale fakt jakieś zabezpieczenie to jest Pozytyw z tej sytuacji, ze dobrze, że to próbki a nie opłacony produkt.
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 06:11   #864
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Dzień dobry
EL: prezent gratis do każdego zamówienia (szkoda że mini dziadowskie...)
Pure Color Love
Lipstick—Heart Edition
Rozmiar: 3,5 gr

C: do Zamówienia od 200zł Kosmetyczka z 4 Miniproduktami Gratis

Zalando: -20% buty i dodatki FOOTACC20
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 07:04   #865
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

FB_IMG_1542783856760.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 07:19   #866
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

dzień dobry

Karola napisałam Ci pw

Kilaneczka zdrówka dla psiaka!



Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Byłam w Dali. Po wielkich Fochach Pań, że reklamacja pewnie będzie w jutrzejszej dostawie... wytłumaczyłam im ze ich czas już minął i proszę o nowy produkt, albo kasę. Pani stwierdziła że ona takiej decyzji nie może podjąć,to powiedziałam żeby zadzwoniła do kogoś kto może, stwierdziła że już jest za późno (była godzina 15.15) ... Dałam im 15 minut na załatwienie i poszłam sie odstresowac do sklepu z butami. Jak wróciłam foch narosł do rangi "foch z przytupem"... dostałam nowy stanik i zostałam przeproszona. Ale Pani sie tłumaczyła że szwalnia miała obsuwe i to dlatego. Powiedziałam że mnie to nie interesuje, podziękowałam i wyszłam... na bank tam coś jeszcze kupię....

ale dobrze że udało się załatwić



Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
Ostatnio odebrałam zamówienie w D, nie miałam próbek, więc napisałam do nich. Dzisiaj dostałam odpowiedź, że próbki były spokowane i załączyli (!) zdjęcie z monitoringu. Oczywiście nie widać czy to moja paczka, ciężko tez zauważyć próbki, jednak zrobili ze mnie złodziejkę za marne 3 próbki. Jak widać do kogoś innego pójdą moje dolary, bo D szybko nie odwiedzę.

o masakra co za sklep ja to już dawno nic tam nie zamawiałam, wkurza mnie właśnie ich podejście do tematu inne sklepy dbają o klienta a Ci myślą że wszyscy powinni im dziękować za samą możliwość zamówienia czegoś niech spadają wyda u nich człowiek pół wypłaty i jeszcze z łaską dadzą Ci (albo i nie dadzą) trzy marne próbki.



Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Ano....
ale zeby nie bylo, wszystko w outletach albo na wyprzedazy/ofercie kupilam

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------



Przykra sytuacja. Tez kiedys brakowalo mi probek i niespodzianki, druga niespodzianka to badziewna opaska do wlosow ze szmaty. no faktycznie byla to niespodzianka....niby doslali niespodzianke 1 - brak, ale bez probek. czlowiek czuje sie jak naciagacz a ceny maja wysokie. Wlasciwie nic mnie tam nie ciagnie, chyba ze jest oferta, kupilam tylko raz po takim zagraniu. Sa inne perfumerie/drogerie duzo tansze gdzie klienta szanuja bardziej. Doprawdy dla 2/3 probek wizerunkowy strzal w stope.... a wlasnie po testach z probek sporo osob sie decyduje na konkretny produkt. Tym bardziej jak cena wysoka.
I jeszcze obsluga....mierzaca kazdego jak wchodzi wzrokiem .... totalny brak profesjonalizmu! Ja to akurat widze wyraznie bo chodze czesto w traperkach i dzinsach w PL jak biegne na targ po owoce/warzywa i odskocze na 30 min zerknac na cos w sklepach jak mam czas.

masakra konsultantki w tych sklepach to w większości porażka

ja w D znam jedną fajną tylko al jest to konsultantka marki Armani a nie Douglasowa



Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
No tak...

Kombi. Nie. Nie ważne czy chodzi o samochód, czy muzykę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

mi się Kombi mega nie podobają (samochody, Grześka po pijaku czasem słucham nasze rande wuuuuuuuuuu )
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 07:19   #867
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Zamówiłam boxa! Kociego
Ale nie opłacałam, bo czekam na piątek, zobaczymy czy rzucą coś ciekawszego niż teraz jest
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 07:28   #868
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Zamówiłam boxa! Kociego
Ale nie opłacałam, bo czekam na piątek, zobaczymy czy rzucą coś ciekawszego niż teraz jest
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 07:28   #869
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Kilaneczka zdrówka dla psiaka!

mi się Kombi mega nie podobają (samochody, Grześka po pijaku czasem słucham nasze rande wuuuuuuuuuu )
jak my przeżyjemy te dwa tygodnie w kołnierzu, to ja nie wiem...
Od soboty ma 3 kołnierz i też już jest poklejony. O wszystko się obija, zahacza. Cały czas za mną chodzi, a że teraz jest dłuższy z przodu (czego chyba nie ogarnia), to przy każdym kroku czuje jak mnie uderza po łydkach, jakby mówił "szybciej, no idź, szybciej!"

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Zamówiłam boxa! Kociego
Ale nie opłacałam, bo czekam na piątek, zobaczymy czy rzucą coś ciekawszego niż teraz jest
Ooo, przed chwilą stwierdziłam, że te boxy całkiem fajne są. Nie chcę mi się jechać po mokrą karmę do sklepu, więc otwieram puszkę i już. Idę zobaczyć co tam mają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 07:29   #870
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dzień dobry

Karola napisałam Ci pw

Kilaneczka zdrówka dla psiaka!






ale dobrze że udało się załatwić






o masakra co za sklep ja to już dawno nic tam nie zamawiałam, wkurza mnie właśnie ich podejście do tematu inne sklepy dbają o klienta a Ci myślą że wszyscy powinni im dziękować za samą możliwość zamówienia czegoś niech spadają wyda u nich człowiek pół wypłaty i jeszcze z łaską dadzą Ci (albo i nie dadzą) trzy marne próbki.






masakra konsultantki w tych sklepach to w większości porażka

ja w D znam jedną fajną tylko al jest to konsultantka marki Armani a nie Douglasowa






mi się Kombi mega nie podobają (samochody, Grześka po pijaku czasem słucham nasze rande wuuuuuuuuuu )
trafiłam na tą samą kobietę co przyjmowała reklamację... temat odhaczony - omijam ten sklep szerokim łukiem
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-15 11:53:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:10.