Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69 - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-01-02, 13:27   #4141
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ja nie narzekam, bo od wczoraj nie mam umowy

czyli możesz w kazdym momencie wyjść do fryzjera i Ci mogą naskoczyc fajnie



Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Podwyżki u nas nikt nie dostał, a wszyscy pod koniec listopada podpisywali nowe umowy...
Ja dlatego nie mam nowej umowy, bo czekam na prezesa. Na starych warunkach już bym miała. Ale powiedziałam kadrowej, że poczekam
za dobrą podwyżkę!
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-02, 15:46   #4142
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
a jak nie da nic więcej, to podpisujesz? czy foch
A powiem szczerze, że nie wiem...

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
czyli możesz w kazdym momencie wyjść do fryzjera i Ci mogą naskoczyc fajnie
za dobrą podwyżkę!
Dokładnie
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-02, 17:06   #4143
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ja parę razy miałam glikol na twarz, mam toniki z kwasami i zawsze było ok. A tu jakiś wybitnie agresywny jest produkt bo mnie tak twarz paliła jak nigdy.









oby na m się coś trafiło fajnego za dobre pieniądze






o szkoda dziś nie dam rady

za remonty i czytalam że dokonałaś zakupu chyba :d super!
Zobacz z czym jest glikolmpolaczony. U mnie tak zadziałało w polaczeniu z retinem...

Wlasnie skonczylam sprzatac przed wyjazdem....

Kupiliśmy... Obok smoka..
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-02, 17:19   #4144
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! 🥂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

za zakupy
Kliknęłam sobie noworocznie torebkę, taki mały zwyklak na co dzień
https://www.eobuwie.com.pl/torebka-p...-czarny-1.html

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość

Kupiłam w weekend czółenka w Rylko za 99zl na żywo wyglądają dużo lepiej
http://obuwietop.pl/produkt/czolenka...00hx-czerwone/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Dzień dobry w 2019
Zaraz nadrobię wątek ale z góry gratuluję pieknych prezentów świątecznych i udanego wejścia w nowy rok

Załączam denko z konca roku, godne polecenia:
This Works krem na noc - przyjemna zwarta konsystencja, pieknie odżywia i nawilża
Chanel le lift - pierwszy kosmetyk chanel który jestem zdecydowana kupić ponowne, super się sprawdza pod makijaż, lekka konsystencja
micele biodermy i nivea - jak zawsze ok
szampon i odżywka great lenghts (pozostałośc kiedy miałam zagęszczane włosy ultradzwiekami) - bardzo przyjemne, nieobciązające
reszta - bez szału

Przystepuję do akcji zbywania prezentów na allegro

niestety Jo Malone Bronze wood & leather to nie mój zapach, z paletkami nabli dreamy i smashbox petal metal i rozwietlaczem stila także się rozstanę

a jak u Was?



---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
denko 12/2018



---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Pospamuję Wam trochę Cyprem na ocieplenie

aaaa tak się nie robi pięknie

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Naklikałam głupot w S. i ogólnie to jeszcze czekam na:

rozświetlacz MJ
puder rozświetlający S.
mleczka i konturówkę S.
krem do twarzy Farmacy (skusiłam się jednak)
szminkę MJ
kolejną szminkę Dior
zestaw Galifornia Girl Benefit + błyszczyk
mleczko i żel ze świątecznej kolekcji S.
zestaw pędzli + kabuki S.
a i zestaw świąteczny S. dla koleżanki



---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
to i ja wrzucam moje
z okazji nowego roku pozbywam się Naked 3 - i tak nie zużyję pozostałych cieni które mi niezbyt pasują
Pijanymi Słoniami jestem natomiast mega rozczarowana jedyne co fajne to żel do mycia twarzy, sera beznadziejne - to z wit C mnie wysusza, z glikolem podrażnia na maksa, nawilżające nie nawilża, a olejek zapycha jedyne co to mega wydane są skurczysyny. Mają po 8 ml a cały miesiąc się z nimi męczyłam i to używając prawie codziennie ale może to i dobrze że nie podeszły za to w kremie Omorovicza się zakochałam





u mnie Słoń też tak sobie tzn, jak używąm pojedynczo serum z wit C i t nawilżające z B to szału nie ma, ale jak zaczęłam miesząc oba i nakładac to jest petarda Galaretka też mi się podoba i ten krem, olejku i glikolu jeszcze nie próbowałam


U mnie ten Omorovicza był za słaby jeśli chodzi o nawilżenie, nie podrażniał, nie wysuszał, ale jednak za taką cenę spodziewałam się większego woow
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-02, 17:23   #4145
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
U mnie ten Omorovicza był za słaby jeśli chodzi o nawilżenie, nie podrażniał, nie wysuszał, ale jednak za taką cenę spodziewałam się większego woow
Jak szukasz czegoś nawilżającego to spróbuj może serum dr Jart+ Ceramidin (ten żółty). Ja niedawno kupiłam i jestem zachwycona mocno nawilża, ale nie zapycha, fajny jest i cena dobra w porównaniu do słonia.
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-02, 17:36   #4146
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez pannajoanna71 Pokaż wiadomość
Jak szukasz czegoś nawilżającego to spróbuj może serum dr Jart+ Ceramidin (ten żółty). Ja niedawno kupiłam i jestem zachwycona mocno nawilża, ale nie zapycha, fajny jest i cena dobra w porównaniu do słonia.

Już miałam, niestety u mnie nie na zimę, bardziej wiosna- jesień. Teraz po kwasach i retinolu, rewelacyjnie u mnie się sprawdza Stratia Liquid Gold, czysty skwalan na zmianę z kremem Grown Alchemist i Booster Dr Dennis Gross
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-02, 19:38   #4147
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Dostałam do testowania krem CeraVe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-02, 19:44   #4148
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Już miałam, niestety u mnie nie na zimę, bardziej wiosna- jesień. Teraz po kwasach i retinolu, rewelacyjnie u mnie się sprawdza Stratia Liquid Gold, czysty skwalan na zmianę z kremem Grown Alchemist i Booster Dr Dennis Gross
O no to chociaż znalazłaś coś dla siebie mi ten Jart pasuje akurat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-02, 20:05   #4149
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dostałam do testowania krem CeraVe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Testuję od poniedziałku i całkiem fajny jest. Niewsypało mnie po nim, a to obecnie duży plus. Sam krem nie nawilża wystarczająco, ale ja i tak używam jeszcze zamiennie skwalanu/ serum z witaminą c/ olejku z pestek jeżyn. Z takim wzmocnieniem jest super ale ja mam skórę po kilku zabiegach z kwasami, więc mam potrzebuję czegoś więcej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-02, 20:16   #4150
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dostałam do testowania krem CeraVe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Cytat:
Napisane przez pannajoanna71 Pokaż wiadomość
O no to chociaż znalazłaś coś dla siebie mi ten Jart pasuje akurat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja muszę często zmieniać kremy i sera bo mi się cera przyzwyczaja a przy bardzo suchej i wrazliwej ciezko coś fajnego znaleźć
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-02, 20:51   #4151
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość

Testuję od poniedziałku i całkiem fajny jest. Niewsypało mnie po nim, a to obecnie duży plus. Sam krem nie nawilża wystarczająco, ale ja i tak używam jeszcze zamiennie skwalanu/ serum z witaminą c/ olejku z pestek jeżyn. Z takim wzmocnieniem jest super ale ja mam skórę po kilku zabiegach z kwasami, więc mam potrzebuję czegoś więcej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To brzmi kusząco
To krem na dzień?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-02, 21:51   #4152
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69



Orientuje się może ktoś czy za paczki z Sephory można płacić kartą (dpd)? Kurier mówił, ze to nadawca określa, za niektóre paczki nie można i teraz nie wiem, czy lecieć rano do bankomatu. Sama S odpisała mi, ze nie wiedzą
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-02, 22:02   #4153
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
To brzmi kusząco
To krem na dzień?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem co jest na opakowaniu napisane, a nie chce mi się wstać z łóżka
Wnioskując podisc lekkiej, ale jednocześnie całkiem tresciwej konsystencji i tym, jak zachowuje się na twarzy, myślę, że sprawdzi się za równo na dzień, jak i na noc. Ja aktualnie używam na noc. Podoba mi się jak się zachowuje na skórze. Z jednak strony dobrze się wchłania, ale z drugiej pozostawia taką przyjemną, aksamitną, napewno nie tłustą powłokę. Podejrzewam, że makijaż może się na niej całkiem dobrze aplikować i trzymać.
A! Uważaj, jak będziesz pierwszy raz używać. Pompka na początku zassała powietrze, a potem pluła kremem, więc trochę wylądowało na ścianie. Ale juz jest wszystko w porządku.
Opakowanie też mi się podoba. Mam nadzieję, że o dłuższym testowaniu nadal będę zadowolona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-02, 22:24   #4154
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość


Orientuje się może ktoś czy za paczki z Sephory można płacić kartą (dpd)? Kurier mówił, ze to nadawca określa, za niektóre paczki nie można i teraz nie wiem, czy lecieć rano do bankomatu. Sama S odpisała mi, ze nie wiedzą
To zależy też od tego czy dany kurier dysponuje terminalem. Czasem dostawałam smsa, że mogę zapłacić kartą, a tu nic z tego.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-02, 22:25   #4155
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Oktawia za nowa, dobra umowe trzymam kciuki!!!

Czytam ze Słoniowate kremy takie sobie i kurcze ciesze sie ze testujecie, bo tyle kasy i slabe opinie od kilku osob to czlowiek sie zastanowi kilka razy zanim wyda grosz.

Ja na kuracjo retinowej jestem i do pl wzielam do twarzy do oczyszczania maselko ze spa sanctuary, swietne jest teraz dla mnie. Oraz zaczelam uzywac z yonelle krem mega trend anti smog. Super krem na dzien. Do krk w sam raz na zime..... Nie. Mam żadnych skorek ani przesuszu a balam sie ze przy ogrzewaniu skora mi sie zbuntuje.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-02, 22:30   #4156
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Moje skromne zakupki 5cio minutowe... Ciesze sie z takich glupotek, niby nic a od razu mi lepiej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20190102_093311.jpg (154,1 KB, 91 załadowań)
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-02, 22:31   #4157
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Zegnam sie za 3h musze wstać....
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-02, 22:31   #4158
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
To zależy też od tego czy dany kurier dysponuje terminalem. Czasem dostawałam smsa, że mogę zapłacić kartą, a tu nic z tego.
O widzisz, bardzo dziękuję za informację. Widzę, że nie ma co liczyć i w przyszlości muszę wybierać pieniądze od razu jak coś zamówię
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-03, 05:15   #4159
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Moje skromne zakupki 5cio minutowe... Ciesze sie z takich glupotek, niby nic a od razu mi lepiej


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-03, 05:15   #4160
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Nie wiem co jest na opakowaniu napisane, a nie chce mi się wstać z łóżka
Wnioskując podisc lekkiej, ale jednocześnie całkiem tresciwej konsystencji i tym, jak zachowuje się na twarzy, myślę, że sprawdzi się za równo na dzień, jak i na noc. Ja aktualnie używam na noc. Podoba mi się jak się zachowuje na skórze. Z jednak strony dobrze się wchłania, ale z drugiej pozostawia taką przyjemną, aksamitną, napewno nie tłustą powłokę. Podejrzewam, że makijaż może się na niej całkiem dobrze aplikować i trzymać.
A! Uważaj, jak będziesz pierwszy raz używać. Pompka na początku zassała powietrze, a potem pluła kremem, więc trochę wylądowało na ścianie. Ale juz jest wszystko w porządku.
Opakowanie też mi się podoba. Mam nadzieję, że o dłuższym testowaniu nadal będę zadowolona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dziękuję. Kończę mini daywear z El to niedługo będę próbować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-03, 05:42   #4161
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Oktawia za nowa, dobra umowe trzymam kciuki!!!

Czytam ze Słoniowate kremy takie sobie i kurcze ciesze sie ze testujecie, bo tyle kasy i slabe opinie od kilku osob to czlowiek sie zastanowi kilka razy zanim wyda grosz.

Ja na kuracjo retinowej jestem i do pl wzielam do twarzy do oczyszczania maselko ze spa sanctuary, swietne jest teraz dla mnie. Oraz zaczelam uzywac z yonelle krem mega trend anti smog. Super krem na dzien. Do krk w sam raz na zime..... Nie. Mam żadnych skorek ani przesuszu a balam sie ze przy ogrzewaniu skora mi sie zbuntuje.
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-03, 06:30   #4162
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

jak to dobrze, że już czwartunio



Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość

aaaa tak się nie robi pięknie



maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-03, 06:58   #4163
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
jak to dobrze, że już czwartunio








też się cieszę

---------- Dopisano o 07:58 ---------- Poprzedni post napisano o 07:51 ----------

skusiłam się w S:
http://www.sephora.pl/Makijaz/Palety...acych/P2991017
http://www.sephora.pl/Makijaz/Palety...lerow/P3506019
lubię eyeliner z kat
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-03, 07:19   #4164
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
też się cieszę

---------- Dopisano o 07:58 ---------- Poprzedni post napisano o 07:51 ----------

skusiłam się w S:
http://www.sephora.pl/Makijaz/Palety...acych/P2991017
http://www.sephora.pl/Makijaz/Palety...lerow/P3506019
lubię eyeliner z kat


Super!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-03, 08:01   #4165
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

ja polecam eyelinery z burberry - sa swietne , mam tez teraz z chanela tutaj tez daje rade, nie rozmiazuje sie ale trzeba troche nim manipulowac zeby miec cienka kreske
beznadziejny jest dior - niby waterproof ale sie klei na powiecei i rozmazuje

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Oktawia za nowa, dobra umowe trzymam kciuki!!!

Czytam ze Słoniowate kremy takie sobie i kurcze ciesze sie ze testujecie, bo tyle kasy i slabe opinie od kilku osob to czlowiek sie zastanowi kilka razy zanim wyda grosz.

Ja na kuracjo retinowej jestem i do pl wzielam do twarzy do oczyszczania maselko ze spa sanctuary, swietne jest teraz dla mnie. Oraz zaczelam uzywac z yonelle krem mega trend anti smog. Super krem na dzien. Do krk w sam raz na zime..... Nie. Mam żadnych skorek ani przesuszu a balam sie ze przy ogrzewaniu skora mi sie zbuntuje.
kup sobie retinol z The Ordinary albo kwas liponowy jesli szukasz czegos mocniejszego
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-03, 08:01   #4166
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Dzień dobry



Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Zobacz z czym jest glikolmpolaczony. U mnie tak zadziałało w polaczeniu z retinem...

Wlasnie skonczylam sprzatac przed wyjazdem....

Kupiliśmy... Obok smoka..

nie wiem z czym, wywaliłam i nie będę więcej w jego stronę patrzeć

super! że się udało coś fajnego znaleźć!~

udanego lotu!! (chociaż pewnie już doleciałaś ) i za zakupy


Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
----

u mnie Słoń też tak sobie tzn, jak używąm pojedynczo serum z wit C i t nawilżające z B to szału nie ma, ale jak zaczęłam miesząc oba i nakładac to jest petarda Galaretka też mi się podoba i ten krem, olejku i glikolu jeszcze nie próbowałam


U mnie ten Omorovicza był za słaby jeśli chodzi o nawilżenie, nie podrażniał, nie wysuszał, ale jednak za taką cenę spodziewałam się większego woow

o widzisz to u mnie Omorovicz mega, na dzień w zupełności mi wystarczała ta mgiełka + krem, żadne serum nie było pod to potrzebne, super nawilżało za to ze słoni no to tylko ten krem ok ale bez rewelacji jakichś - może 100zł/50 ml bym dala ale nie więcej





Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dostałam do testowania krem CeraVe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość

Testuję od poniedziałku i całkiem fajny jest. Niewsypało mnie po nim, a to obecnie duży plus. Sam krem nie nawilża wystarczająco, ale ja i tak używam jeszcze zamiennie skwalanu/ serum z witaminą c/ olejku z pestek jeżyn. Z takim wzmocnieniem jest super ale ja mam skórę po kilku zabiegach z kwasami, więc mam potrzebuję czegoś więcej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

gratki!
mi się dziś śniło że się dostałam do testowania żelazka i prasowałam, prasowałam jak głupia




Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
jak to dobrze, że już czwartunio

o tak



Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
też się cieszę

---------- Dopisano o 07:58 ---------- Poprzedni post napisano o 07:51 ----------

skusiłam się w S:
http://www.sephora.pl/Makijaz/Palety...acych/P2991017
http://www.sephora.pl/Makijaz/Palety...lerow/P3506019
lubię eyeliner z kat

klask i:
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-03, 08:06   #4167
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

mam pytania do dziewczyn posiadających te samopełzające odkurzacze Rumby i inne takie:



1. Czy to dobrze zbiera kocią sierść? (długą kocią sierść)
2. czy to umie odkurzać i dywan i panele - umie sobie samo przeleźć na dywan z paneli? (może głupie pytanie ale nie wiem )

3. dobrze odkurza dywan? też mi o sierść chodzi - czy ładnie zbiera


no i które modele polecacie z góry dzięki
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-03, 08:08   #4168
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja polecam eyelinery z burberry - sa swietne , mam tez teraz z chanela tutaj tez daje rade, nie rozmiazuje sie ale trzeba troche nim manipulowac zeby miec cienka kreske
beznadziejny jest dior - niby waterproof ale sie klei na powiecei i rozmazuje

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------


kup sobie retinol z The Ordinary albo kwas liponowy jesli szukasz czegos mocniejszego
miałaś ten tatoo z kat ? superowa, z burberry nie miałam

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Dzień dobry






nie wiem z czym, wywaliłam i nie będę więcej w jego stronę patrzeć

super! że się udało coś fajnego znaleźć!~

udanego lotu!! (chociaż pewnie już doleciałaś ) i za zakupy





o widzisz to u mnie Omorovicz mega, na dzień w zupełności mi wystarczała ta mgiełka + krem, żadne serum nie było pod to potrzebne, super nawilżało za to ze słoni no to tylko ten krem ok ale bez rewelacji jakichś - może 100zł/50 ml bym dala ale nie więcej










gratki!
mi się dziś śniło że się dostałam do testowania żelazka i prasowałam, prasowałam jak głupia







o tak






klask i:
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-03, 08:18   #4169
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
mam pytania do dziewczyn posiadających te samopełzające odkurzacze Rumby i inne takie:



1. Czy to dobrze zbiera kocią sierść? (długą kocią sierść)
2. czy to umie odkurzać i dywan i panele - umie sobie samo przeleźć na dywan z paneli? (może głupie pytanie ale nie wiem )

3. dobrze odkurza dywan? też mi o sierść chodzi - czy ładnie zbiera


no i które modele polecacie z góry dzięki
Moja roomba ładnie zbiera kocią i psią sierść, a jest u nas teraz mega dużo. Ale trzeba czyścić częściej te rolki. Ja nie czyściłam przez kilka tygodni i zaczęły mi kłaczki zostawać na dywanach. Mama wyczyściła dokładnie wszystko i od tej pory co kilka użyć czyścimy rolki i szczotki. Natomiast pojemnik po każdym użyciu opróżniamy.
Mój pies ma jasną sierść i po pierwszym użyciu w sypialni rodziców wykładzina aż kolor odzyskała Naprawdę ładnie czyści dywany.
Bez problemu przechodzi też między dywanem a panelami (chociaż ostatni na granicy dywan-panele zostało kilka grudek żwirku).
Ja jestem zadowolona, naprawdę.
Tylko trzeba pozbierać wszystkie rzeczy, ja raz zostawiłam ładowarkę, to mi się wplątała w rolkę.
Ja mam model Roomba 676.
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-03, 08:21   #4170
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

ja nie mam dywanu ale jesli chodzi o panele to super sprzata tylko niestety na poczatku musi jakby "nauczyc" sie twojego mieszkania .
no i tak jak Oktawia pisze trzeba pozbierac wszystkie rzeczy w tym miski/!! bo woda uszkadza odkurzacz
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-15 11:53:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:14.