Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69 - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-01-03, 10:55   #4201
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez aga61 Pokaż wiadomość
Witajcie





za budowę


daj znać jak Ci się sprawdzi Tatcha


ale pięknie

A to moje zakupy z S.



Dam znać, tylko najpierw kwarantanna w szafie z zapasami


A ja jestem ciekawa pudru Filorgii, też czekam na opinię, a miałaś może od nich podkład?


Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
chyba na starość mi odbija

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------




Piękne

__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-03, 11:03   #4202
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Dziewczyny bo ja kompletnie zielona w temacie , czy da się jakoś przenieść dane z telefonu Samsung s5 na Samsung s8 . Mam telefon do zmiany ale to ręczne przenoszenie wszytskiego mnie zniechęca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mam s8+ i miałam w zestawie przejściówkę dzięki której wszystko sobie przeniosłam
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-03, 11:05   #4203
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-03, 11:09   #4204
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez aga61 Pokaż wiadomość
Witajcie





za budowę


daj znać jak Ci się sprawdzi Tatcha


ale pięknie

A to moje zakupy z S.
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-03, 11:16   #4205
aga61
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 584
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość


Dam znać, tylko najpierw kwarantanna w szafie z zapasami

A ja jestem ciekawa pudru Filorgii, też czekam na opinię, a miałaś może od nich podkład?

Wiadomo , dam znać jak poużywam , dzisiaj rano zapomniałam żeby go użyć, tylko poleciałam ze starym
Podkładu nie miałam , zobaczymy najpierw jak się puder sprawdzi, ale jak będę w stacjonarnej S. to wezmę próbkę

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;86318324]Treść usunięta[/QUOTE]
Podczas konfiguracji telefonu będziesz miała opcję przeniesienia danych ze starego telefonu, trzeba będzie wybrać co chce się przenieść i podłączyć stary telefon kabelkiem
aga61 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-03, 11:20   #4206
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
mam s8+ i miałam w zestawie przejściówkę dzięki której wszystko sobie przeniosłam
Cytat:
Napisane przez aga61 Pokaż wiadomość
Wiadomo , dam znać jak poużywam , dzisiaj rano zapomniałam żeby go użyć, tylko poleciałam ze starym
Podkładu nie miałam , zobaczymy najpierw jak się puder sprawdzi, ale jak będę w stacjonarnej S. to wezmę próbkę


dam znać




---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------


Podczas konfiguracji telefonu będziesz miała opcję przeniesienia danych ze starego telefonu, trzeba będzie wybrać co chce się przenieść i podłączyć stary telefon kabelkiem
Ooo takie coś to już duże ułatwianie. Jak będę miała z tym problem to napewno będę jeszcze Was pytać bo tak jak pisałam wogole nie kumam tego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-03, 11:24   #4207
aga61
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 584
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Ooo takie coś to już duże ułatwianie. Jak będę miała z tym problem to napewno będę jeszcze Was pytać bo tak jak pisałam wogole nie kumam tego.
Pisz śmiało, ja też mam s8, już prawie 1.5 roku i jestem bardzo zadowolona
aga61 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-03, 12:38   #4208
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość




ja mam po ostatnim maratonie prasowania chwilowo dość





Cytat:
Napisane przez aga61 Pokaż wiadomość
Witajcie





za budowę


daj znać jak Ci się sprawdzi Tatcha


ale pięknie

A to moje zakupy z S.

super wyglądają te pudry
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-03, 13:02   #4209
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
też się cieszę

---------- Dopisano o 07:58 ---------- Poprzedni post napisano o 07:51 ----------

skusiłam się w S:
http://www.sephora.pl/Makijaz/Palety...acych/P2991017
http://www.sephora.pl/Makijaz/Palety...lerow/P3506019
lubię eyeliner z kat

A jak z wydajnością eyelinera? Mam go pierwszy raz, na razie jest fajny, ale czytałam, że szybko wysycha.
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-03, 13:11   #4210
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość

A jak z wydajnością eyelinera? Mam go pierwszy raz, na razie jest fajny, ale czytałam, że szybko wysycha.
mam mini z rzodkiewy używam już ok. miesiaca i jest ok - trzymam go cały czas w dół maluje się superowo
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-03, 13:20   #4211
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Pozdrowienia miłego dnia
IMG_1546521618.055475.jpg


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-03, 13:21   #4212
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Pozdrowienia miłego dnia
Załącznik 7656165


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baw się dobrze i odpoczywajcie
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-03, 13:24   #4213
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Pozdrowienia miłego dnia
Załącznik 7656165


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

przyjemnego wypoczynku
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-03, 13:44   #4214
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
też się cieszę

---------- Dopisano o 07:58 ---------- Poprzedni post napisano o 07:51 ----------

skusiłam się w S:
http://www.sephora.pl/Makijaz/Palety...acych/P2991017
http://www.sephora.pl/Makijaz/Palety...lerow/P3506019
lubię eyeliner z kat
Fajne ceny.

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja polecam eyelinery z burberry - sa swietne , mam tez teraz z chanela tutaj tez daje rade, nie rozmiazuje sie ale trzeba troche nim manipulowac zeby miec cienka kreske
beznadziejny jest dior - niby waterproof ale sie klei na powiecei i rozmazuje

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------


kup sobie retinol z The Ordinary albo kwas liponowy jesli szukasz czegos mocniejszego
Ja bym chciala o mocnym dzialaniu ale aby nie bylo przesuszenia, podraznienia itp rzeczy ktore towarzysza czasami kuracji z retinolem. Chcialabym widziec ze dziala ale bez skutkow ubocznych... Jak tu dogodziac... W tym roku kupilam bielenda professional reti i mam serum eco cos tam australijskie z 0.5% dawka. Przy czym nakladam co drugi dzień i jest dobrze. Ale ordinary kupie sobie moze w Uk zaniedlugo. Zreszta kilka rzeczy z ordinary chcialam wiec przy okazji a przu takiej cenie to mozna sobie pozwolic.
A cos konkretnego z liponowym polexasz?wiele lat temu mualam cos i niezbut mi podeszlo. Odpuscilam ten kwas w wiekszych dawkach.

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Dzień dobry






nie wiem z czym, wywaliłam i nie będę więcej w jego stronę patrzeć

super! że się udało coś fajnego znaleźć!~

udanego lotu!! (chociaż pewnie już doleciałaś ) i za zakupy





o widzisz to u mnie Omorovicz mega, na dzień w zupełności mi wystarczała ta mgiełka + krem, żadne serum nie było pod to potrzebne, super nawilżało za to ze słoni no to tylko ten krem ok ale bez rewelacji jakichś - może 100zł/50 ml bym dala ale nie więcej

klask i:
Juz dolecialam. Musialam zmienic outfit ze tak napisze....

Znalezlismy a wlasciwie dogadalismy sie z cena przez telefon bo widzielismy wczesniej co maja... Tzn. Opuscili na tyle ze nas bylo stac tz sie napalil na lokalizacje bo to co ogladalismy to tragedia za gruba kase byla.
Stad przymusowy odwyk.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-03, 13:46   #4215
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
mam pytania do dziewczyn posiadających te samopełzające odkurzacze Rumby i inne takie:



1. Czy to dobrze zbiera kocią sierść? (długą kocią sierść)
2. czy to umie odkurzać i dywan i panele - umie sobie samo przeleźć na dywan z paneli? (może głupie pytanie ale nie wiem )

3. dobrze odkurza dywan? też mi o sierść chodzi - czy ładnie zbiera


no i które modele polecacie z góry dzięki
Ja mam Xiaomi Robot Vacuum 1st generation i:
1. Kota nie mam, ale sierść długowłosego psa odkurzał wyśmienicie, w trakcie każdego spaceru włączałam odkurzacz i za każdym razem wracałam do mieszkania bez psich kłaków na podłodze
2. Dywanów nie mam, ale przez progi u mojego brata przejeżdżał bez problemu, a mają ok 1-1.5cm, więc na dywan też na pewno wjedzie.
3. Tutaj niestety nie pomogę.
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-03, 13:46   #4216
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Pozdrowienia miłego dnia
Załącznik 7656165


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

pięknie! baw się dobrze!!




Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość




Juz dolecialam. Musialam zmienic outfit ze tak napisze....

Znalezlismy a wlasciwie dogadalismy sie z cena przez telefon bo widzielismy wczesniej co maja... Tzn. Opuscili na tyle ze nas bylo stac tz sie napalil na lokalizacje bo to co ogladalismy to tragedia za gruba kase byla.
Stad przymusowy odwyk.

super! gratki mogę Ci słoików z leczo podesłać jak coś
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-03, 13:47   #4217
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja po raz pierwszy od kilku lat nie skorzystałam z tych poświątecznych rabatów w D i S ale za to nadrobiłam w czeskim DMie, zapas Balei uzupełniony i zamówiłam zestaw Tatcha (zobaczymy czy ten krem taki super extra jak o nim mówią )
Te opakowania strasznie kusza. Tez pamietam rok temu nalot zrobilam. W lazience na półce fajnie wygladaja. Ale jakos szalu u mnie nie było z zadnym produktem. Ot opakowanie cieszylo oko. Dalej w krk zuzywam szampony
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-03, 13:50   #4218
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Ja mam Xiaomi Robot Vacuum 1st generation i:
1. Kota nie mam, ale sierść długowłosego psa odkurzał wyśmienicie, w trakcie każdego spaceru włączałam odkurzacz i za każdym razem wracałam do mieszkania bez psich kłaków na podłodze
2. Dywanów nie mam, ale przez progi u mojego brata przejeżdżał bez problemu, a mają ok 1-1.5cm, więc na dywan też na pewno wjedzie.
3. Tutaj niestety nie pomogę.

dziękuję naszło mnie wczoraj na robota no i dumam
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-03, 13:53   #4219
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
Wszystkiego dobrego w 2019

Ja sobie kupiłam mydełko w S. Bo uwielbiam ten pojemnik w kształcie bombeczki ;-) a tak to zbieram kasę na budowę domu miałam remontować te mury które już stoją, ale dostałam kosztorys i nakrylam się nogami. Więc za niemal identyczne pieniądze wolę postawić coś od nowa ..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cczesto tak jest jak masz generalny remont to postawienie koszt wychodzi taki sam. Tylko wyburzenie tez kosztuje i przejsciowo jak masz gdzie mieszkac to bedzie super. Chyba ze obok mozesz budowac i potem burzyć. Za budowe kciuki. Beda potrzebne.
Newslettery z castorama zamiast sephory beda!!!

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja po raz pierwszy od kilku lat nie skorzystałam z tych poświątecznych rabatów w D i S ale za to nadrobiłam w czeskim DMie, zapas Balei uzupełniony i zamówiłam zestaw Tatcha (zobaczymy czy ten krem taki super extra jak o nim mówią )
Musialam sobie wygooglowac co to jest Tatcha.... Nie wiem po co.... Teraz tez chce...

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ooo to super się trafiło
Pieknie.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-03, 13:53   #4220
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Te opakowania strasznie kusza. Tez pamietam rok temu nalot zrobilam. W lazience na półce fajnie wygladaja. Ale jakos szalu u mnie nie było z zadnym produktem. Ot opakowanie cieszylo oko. Dalej w krk zuzywam szampony

Włosowe Balei też mi nie leżą, do połowy butelki zawsze było ok a potem męka, to samo pielęgnacja twarzy i kremy do rąk Za to żele pod prysznic, płyny do kąpieli i mydła w płynie bardzo lubię
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-03, 13:54   #4221
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez aga61 Pokaż wiadomość
Witajcie





za budowę


daj znać jak Ci się sprawdzi Tatcha


ale pięknie

A to moje zakupy z S.
Zdaj relacje z hourglass. Dobrze ze stacjonarnie nie maja bo bym sie nie powstrzymala pewnie.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-03, 13:55   #4222
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość



Musialam sobie wygooglowac co to jest Tatcha.... Nie wiem po co.... Teraz tez chce...

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------



Pieknie.



Ja to przez IG zginę kiedyś, ciągle tam widzę jakieś fajne marki i chcę
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-03, 14:03   #4223
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Pozdrowienia miłego dnia
Załącznik 7656165


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gdzie tym razem jesli można zapytac? Wieje czy palmy tak rosna. U mnie wieje a wlasciwie pewnie solidbie wialo jak nas nie hylo.. Tarasy.. OMG na kilka godzin roboty. Lezaki poduchy do prania z kurzu... Jutro.... Na razie odpoczywam.

Wypoczywajcie i bawcie sie dobrze!

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
pięknie! baw się dobrze!!







super! gratki mogę Ci słoików z leczo podesłać jak coś
Leczo trzymaj. Biore kazde ilości.

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Włosowe Balei też mi nie leżą, do połowy butelki zawsze było ok a potem męka, to samo pielęgnacja twarzy i kremy do rąk Za to żele pod prysznic, płyny do kąpieli i mydła w płynie bardzo lubię
No to ja jak ofiara losu... Wzielam wowczas szampony, odzywki i kremy/musy do rąk... . Nastepnym razem wezme zele pod prysznic w takim razie.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-03, 14:19   #4224
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Czesc

Ja tez kliknelam dwa zamowienia w S. ciekawe kiedy wysla
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-03, 14:51   #4225
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Wszyscy coś w S klikają po nowym roku, a ja nie wiem co brać co się teraz tu klika?
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-03, 15:09   #4226
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
mam mini z rzodkiewy używam już ok. miesiaca i jest ok - trzymam go cały czas w dół maluje się superowo
To super Zobaczymy ile u mnie wytrzyma, fakt maluje się nim świetnie

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Czesc

Ja tez kliknelam dwa zamowienia w S. ciekawe kiedy wysla
Moje z 29.12(DPD) i 20.12(inpost) dzisiaj odebrałam

---------- Dopisano o 16:09 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

Cytat:
Napisane przez pannajoanna71 Pokaż wiadomość
Wszyscy coś w S klikają po nowym roku, a ja nie wiem co brać co się teraz tu klika?
Niektóre zestawy są w fajnych cenach
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-03, 15:20   #4227
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Druga część
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg se.jpg (91,4 KB, 87 załadowań)
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-03, 15:37   #4228
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Dzięki dziewczyny

Cansada teraz Wyspy Zielonego Przylądka wieje bardzo ale przyjemnie jest. A Ty gdzie się wybierasz ?

Kurczę Afryka a net najlepszy jaki do tej pory miałam. Wifi działa nawet w pokoju.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-03, 16:04   #4229
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny

Cansada teraz Wyspy Zielonego Przylądka wieje bardzo ale przyjemnie jest. A Ty gdzie się wybierasz ?

Kurczę Afryka a net najlepszy jaki do tej pory miałam. Wifi działa nawet w pokoju.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O superancko. Ja sie wybralam do...... Do Domku

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Druga część
Poszalala Pani.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-03, 16:18   #4230
aga61
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 584
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość


super wyglądają te pudry


Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Pozdrowienia miłego dnia
Załącznik 7656165

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Zdaj relacje z hourglass. Dobrze ze stacjonarnie nie maja bo bym sie nie powstrzymala pewnie.
Różu z Hourglass już próbowałam , fajny się wydaje, niby jasny, ale dużo nie trzeba i już ładny kolor na policzkach daje, dziewczęcy, taki jak lubię

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Druga część
aga61 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-15 11:53:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:10.