Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70 - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-01-31, 11:17   #1201
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
dziewczyny chciałabym sobie sama farbować włosy (jestem zadowolona z mojego fryzjera, ale sporo bierze za farbowanie i co 2 miesiące muszę go odwiedzać... a wolę tą kasę wydać na buty ) możecie coś doradzić? mam włosy ciemno brązowe + siwe

szukasz farby? ja od lat sama farbuje włosy i tak: polecam farby Loreala - sa ok, nie niszczą włosów, lubie też Schwarzkopf i Garniera. nie podeszły mi farby Syoss jakoś bardzo mi wysuszały wlosy


Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość



Hmmm. A jesteś pewna, że praca będzie w tym biurze obok Ciebie, czy może jednak przyjdzie im do głowy przerzucić cię do tego biura 40km dalej? Za co masz żyć w te 2-3 dni "sprawdzenia cię"? Masz wziąć urlop w pracy obecnej czy może ci zapłacą? Rozumiem chęć sprawdzenia kandydata, ale albo powinni zrobić pewne skrócone testy (np. w ciągu jednego dnia zrobić prosty test z outlooka, excela, worda, angielskiego pisemnego i ustnego, postawić przy ksero czy innej maszynie). Tak powinien wyglądać sensowny proces rekrutacyjny na to stanowisko a nie zabawa w 2-3 dni siedzenia...

się zgadzam w całej rozciągłości dziwne to dla mnie 3 dni asystentkę "na próbę" szkolić.
Oktawia musisz sama zdecydować co dla Ciebie najlepsze. Jeżeli widzisz w tej pracy swoją szansę to bierz. To musi być Twoja decyzja. Potem do zawodu będzie Ci wrócić bardzo trudno. No chyba że i tak nie wiążesz z budowlanką przyszłości


Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Jutro mam rozmowę o pracę. Pleaaaaaaaase trzymajcie za mnie kciuki marzę po prostu o tym, żeby wrócić do pracy

Oktawiaaa ja nie będę się mądrzyć, bo sama szukam pracy, ale 3 dni pracy za darmo, na pewno jest dużym nadużyciem z ich strony :/



!!!!!!
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-31, 11:19   #1202
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dostałam YR tyle dobroci za tak nie wiele
Korinka jak ja kocham Twoj optymizm

rosiek z tym kodem 25 offercos tam? no prosze L... ja bym przygarnela dla tza wode na waletynki, i sobie zapas sebsa czy czarnej wanilki, ale glownie od nich biore hamman a tu sa jeszcze duze zapasy
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-31, 11:22   #1203
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Na 100% biuro obok mojego domu, bo tutaj pracuje ten dyrektor.
To ma być urlop w obecnej pracy, Pani zapytała czy dam radę wziąć urlop.
No ja sama jestem rozbita...

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

Podejrzewam, że na strabaga nie mam co już liczyć. Tak miałam być przyjęta a w dalszym ciągu nie wzięli nikogo.
Przypomina mi to ubiegłoroczną rozmowę, po której mnie nie wzięli ani innego kandydata i do tej pory nie zatrudnili nikogo.
Nie wiem czy to ja mam takie szczęście, czy jestem taka do dupy...

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
nawet tak nie mów ani nie myśl To śą czesto rzeczy na które nie mamy wpływu

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Jutro mam rozmowę o pracę. Pleaaaaaaaase trzymajcie za mnie kciuki marzę po prostu o tym, żeby wrócić do pracy

Oktawiaaa ja nie będę się mądrzyć, bo sama szukam pracy, ale 3 dni pracy za darmo, na pewno jest dużym nadużyciem z ich strony :/

i to mocne jak ja Cię rozumiem Jezeli mogę zapytać to ile byłąs na wychowawczym tzn bardziej mnie interesuje w jakim wieku dziecko posyłasz do złobka/ przedszkola czy moze masz opiekunke. Nie chce być wscibska. po prostu juz bym chciałą wrocic do pracy a mój Młody ma dopiero 13 mc


Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Wiesz nie strabag to może za jakiś czas inna firma, podejrzewam, że z asystentki będzie Tobie o wiele trudniej dostać się w przyszłości do pracy jako kosztorysant czy na inne stanowisko w budownictwie zgodne z Twoim wykształceniem i dotychczasowym doświadczeniem.
















powodzenia

zgadzam sie

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dostałam YR tyle dobroci za tak nie wiele
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-31, 11:22   #1204
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Dzięki za wsparcie

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
Hej

Oktawia abyś podjęła dobrą dla siebie decyzję
Lidia za jutrzejszą rozmowę

Odebrałam dzisiaj paczkę z elnino i wszystko super Nawet gumki invisibobble opakowali w kilka warstw bąbelków Zestaw escady, który brałam na prezent dla koleżanki jest w ładnym kartonowym pudełku, kosmetyczka to nawet bardziej kopertówka, spora i usztywniana, a w środku jest woda toaletowa, tyle że to sam flakon owinięty w nieciekawy, szary papier, bez kartonika... Dziwne to trochę, muszę pomyśleć, co z tym zrobić, bo trochę głupio tak w kontekście prezentu. Nie zdj nie ma kartonika, ale sądziłam że jest raczej poglądowe
https://www.elnino-parfum.pl/escada-...l-kosmetyczka/
Martusia, dostałaś już swoją paczkę, jesteś zadowolona?

Co wątek sądzi o pomadkach ABH - dokładnie chodzi mi o te?
http://www.sephora.pl/Makijaz/Usta/P...madek/P3592112
Warte są coś i czy lepsze od np. pomadek MJ?
Ja się zastanawiałam nam tymi pomadkami, ale jak sprawdzałam to miały dosyć średnie opinie, więc odpuściłam (widzę, że jest teraz jedna opinia - wydawało mi się, że było ich więcej, ale było to jeszcze na jakiś zagranicznych S.)
__________________
fragrantica & instagram
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-31, 11:24   #1205
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość


się zgadzam w całej rozciągłości dziwne to dla mnie 3 dni asystentkę "na próbę" szkolić.
Oktawia musisz sama zdecydować co dla Ciebie najlepsze. Jeżeli widzisz w tej pracy swoją szansę to bierz. To musi być Twoja decyzja. Potem do zawodu będzie Ci wrócić bardzo trudno. No chyba że i tak nie wiążesz z budowlanką przyszłości
Ja moze sie wylamie, ale bym poszla na te 3dni,
Sama zobaczysz czy w firmie sa mile uklady i na czym ta praca naprawde polega. Mozesz w ten sposob sie zorientowac czy to w ogole Ci lezy, jak sie z tym czujesz. Czy sa szanse na inny fotel
To ze firma sie zastrzega ze chca kogos na 3dni to moga miec zle doswiadczenia z ludzmi ktorzy nic nie ogarniali i nalezaloby ich przyuczac 3miesiace.. Jak dasz sie poznac ze ogarniasz w 3 godziny to moze nie trzeba bedzie byc 3 dni na wolontariacie. Glowa do gory
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-31, 11:24   #1206
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
szukasz farby? ja od lat sama farbuje włosy i tak: polecam farby Loreala - sa ok, nie niszczą włosów, lubie też Schwarzkopf i Garniera. nie podeszły mi farby Syoss jakoś bardzo mi wysuszały wlosy





się zgadzam w całej rozciągłości dziwne to dla mnie 3 dni asystentkę "na próbę" szkolić.
Oktawia musisz sama zdecydować co dla Ciebie najlepsze. Jeżeli widzisz w tej pracy swoją szansę to bierz. To musi być Twoja decyzja. Potem do zawodu będzie Ci wrócić bardzo trudno. No chyba że i tak nie wiążesz z budowlanką przyszłości







!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
Korinka jak ja kocham Twoj optymizm

rosiek z tym kodem 25 offercos tam? no prosze L... ja bym przygarnela dla tza wode na waletynki, i sobie zapas sebsa czy czarnej wanilki, ale glownie od nich biore hamman a tu sa jeszcze duze zapasy
powiem Ci że jesteś kolejną osobą w krótkim czasie która mi to powiedziała
taak z produktem za 25zł - ja wziełam tż ambre noir muszę powąchać homme, ja kupuje dla męża mamy - Hoggara, dla siebie Neroli i dla tż ambre noir to są nasze ulubione
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-31, 11:27   #1207
aga61
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 584
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Zastanawiam się czy w ogóle teraz roztrząsać ten strabag skoro się nie odezwali. Może niepotrzebnie się łudzę i ciągle porównuję?

Wiem, że asystentka dyrektora to nie szczyt marzeń, tym bardziej po dość ciężkich studiach na budownictwie.
Muszę się zorientować ile kasy bym dostała i czy byłaby szansa na jakąś zmianę stanowiska ewentualnie w przyszłości.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

Nie, ta firma nie ma zupełnie niż związanego z budownictwem. Chociaż właściciele mają firmę budowlaną, mają też hotele, największa galerię handlową na Podkarpaciu i w ogóle milion innych biznesów

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Olej na razie Strabaga skoro się nie odezwali, może na razie zrezygnowali z przyjmowania nowych pracowników, może w innej lokalizacji kogoś przyjęli, a może się jeszcze odezwą, wtedy będziesz się zastanawiać. Niektóre firmy cały czas prowadzą rekrutację, zbierają CV, a odzywają się dopiero wtedy kiedy faktycznie im kogoś na już potrzeba.
A ta firma gdzie miałabyś być asystentką całkiem sensowna się wydaje, dowiedz się jakie warunki Ci oferują i czy są jakieś możliwości rozwoju, wtedy zdecydujesz.
No i nie porównuj się z innymi, niestety bardzo dużo zależy od szczęścia, czy innych czynników na które nie mamy wpływu, a nie od wiedzy, doświadczenia czy umiejętności.
aga61 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-31, 11:27   #1208
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
Ja moze sie wylamie, ale bym poszla na te 3dni,

Sama zobaczysz czy w firmie sa mile uklady i na czym ta praca naprawde polega. Mozesz w ten sposob sie zorientowac czy to w ogole Ci lezy, jak sie z tym czujesz. Czy sa szanse na inny fotel

To ze firma sie zastrzega ze chca kogos na 3dni to moga miec zle doswiadczenia z ludzmi ktorzy nic nie ogarniali i nalezaloby ich przyuczac 3miesiace.. Jak dasz sie poznac ze ogarniasz w 3 godziny to moze nie trzeba bedzie byc 3 dni na wolontariacie. Glowa do gory
No właśnie liczę, że załatwię to szybciej niż w 3 dni.
Z jednej strony do podejrzane, ale z drugiej też dobra opcja dla mnie, bo nie rzucalabym jednej pracy dla drugiej, o której nie mam pojęcia.

Dziewczyny, jak się nie odezwą do jutra że strabaga, to pójdę na te 2-3 dni. Pani powiedziała w sumie, że ja też zobaczę czy mi taka praca odpowiada.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-31, 11:31   #1209
aga61
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 584
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dostałam YR tyle dobroci za tak nie wiele
A gdzie fota?
aga61 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-31, 11:31   #1210
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez aga61 Pokaż wiadomość
Olej na razie Strabaga skoro się nie odezwali, może na razie zrezygnowali z przyjmowania nowych pracowników, może w innej lokalizacji kogoś przyjęli, a może się jeszcze odezwą, wtedy będziesz się zastanawiać. Niektóre firmy cały czas prowadzą rekrutację, zbierają CV, a odzywają się dopiero wtedy kiedy faktycznie im kogoś na już potrzeba.

A ta firma gdzie miałabyś być asystentką całkiem sensowna się wydaje, dowiedz się jakie warunki Ci oferują i czy są jakieś możliwości rozwoju, wtedy zdecydujesz.

No i nie porównuj się z innymi, niestety bardzo dużo zależy od szczęścia, czy innych czynników na które nie mamy wpływu, a nie od wiedzy, doświadczenia czy umiejętności.
Tak zrobię, na razie strabag milczy, więc nie biorę ich pod uwagę.

Ta firma, do której miałabym pójść zajmuje się produkcją folii i opakowań foliowych. Robi np owijki na butelki wody żywiec zdrój, albo opakowania do białka, które kupuję dużo działają na rynku zagranicznym, szczególnie w Anglii. I obecnie rozbudowują siedzibę w mojej miejscowości.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-31, 11:34   #1211
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
No właśnie liczę, że załatwię to szybciej niż w 3 dni.
Z jednej strony do podejrzane, ale z drugiej też dobra opcja dla mnie, bo nie rzucalabym jednej pracy dla drugiej, o której nie mam pojęcia.

Dziewczyny, jak się nie odezwą do jutra że strabaga, to pójdę na te 2-3 dni. Pani powiedziała w sumie, że ja też zobaczę czy mi taka praca odpowiada.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Bardzo dobra decyzja, w sumie tracisz tylko urlop i dojazd
Cytat:
Napisane przez aga61 Pokaż wiadomość
A gdzie fota?
moja własną bronią mnie zabija będzie popołudniu, nie mam jak w pracy
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-31, 11:39   #1212
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
No właśnie liczę, że załatwię to szybciej niż w 3 dni.
Z jednej strony do podejrzane, ale z drugiej też dobra opcja dla mnie, bo nie rzucalabym jednej pracy dla drugiej, o której nie mam pojęcia.

Dziewczyny, jak się nie odezwą do jutra że strabaga, to pójdę na te 2-3 dni. Pani powiedziała w sumie, że ja też zobaczę czy mi taka praca odpowiada.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
to jest wzajemne obwachiwanie.
Powiem Ci,z e ja w firmie ktorej jestem, siedze na krzesle , gdzie przede mna byly 3 laski ktore przyszly do pracy ukrywajac ciaze! taki to fotel

mysle ze firma moze chciec takich akcji uniknac, choc wiadomo ze to nie dotyczy Ciebie i ze masz stabilna prace w obecnej...ale poniekad bedziesz wiedziala w krotkim czasie i bez wiekszego ryzyka w sumie i wiazania sie umowami

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość


powiem Ci że jesteś kolejną osobą w krótkim czasie która mi to powiedziała
taak z produktem za 25zł - ja wziełam tż ambre noir muszę powąchać homme, ja kupuje dla męża mamy - Hoggara, dla siebie Neroli i dla tż ambre noir to są nasze ulubione
no bo tak Cie odbieram

Oj tak Hoggar dla powazniejszego pana
TZ ma rozne ich wody i Ambre tez lubi. U mnie w rodzinie sporo fanow i jak sie trafiaja dobre kody to od razu rozparceluje, a teraz marzec imieninowy Irena, Bozena, Krystyna to roskiem najlepiej mi obleciec Niechze mi D odda czesc kasiory i Zalando to bede szalec
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-31, 11:47   #1213
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dostałam YR tyle dobroci za tak nie wiele
lubię ich tempo realizacji zamówień
ja swojego zamówienia jeszcze nie opłaciłam

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
Aleksa_888



u mnie elnino zawsze jest super

flakon dalabym w jakas ladna torebke ozdobna i bedzie fajnie, albo jeszcze plus, jak masz jakas nawet roskowa kosmetyczke, wiesz te roskowe dary czasem sie przydaja
O pomadkach ABH nie odpowiem, mam odlot na clarinsowe olejki i tylko na tym jade zeby nie zjelczaly
flakon włożę chyba w małą torebeczkę D, w którą pakują produkty na prezent w zamówieniach online i całość włożę do tej kosmetyczki z zestawu escady dzięki za pomysł

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Dzięki za wsparcie


Ja się zastanawiałam nam tymi pomadkami, ale jak sprawdzałam to miały dosyć średnie opinie, więc odpuściłam (widzę, że jest teraz jedna opinia - wydawało mi się, że było ich więcej, ale było to jeszcze na jakiś zagranicznych S.)
więcej opinii ma drugi wariant kolorystyczny tych pomadek, tyle że są dość skrajne, dlatego pytam
http://www.sephora.pl/Makijaz/Zestaw...madek/P3373004


Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość


powiem Ci że jesteś kolejną osobą w krótkim czasie która mi to powiedziała
taak z produktem za 25zł - ja wziełam tż ambre noir muszę powąchać homme, ja kupuje dla męża mamy - Hoggara, dla siebie Neroli i dla tż ambre noir to są nasze ulubione
ja Ci polecałam Comme une Evidence Homme, powąchaj przy okazji
a ja uwielbiam Rose Oud piekne, choć nie każdemu się podobają, ale to tylko lepiej przetestuj też te
__________________
♥ fragrantica ♥
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-31, 11:50   #1214
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
to jest wzajemne obwachiwanie.
Powiem Ci,z e ja w firmie ktorej jestem, siedze na krzesle , gdzie przede mna byly 3 laski ktore przyszly do pracy ukrywajac ciaze! taki to fotel

mysle ze firma moze chciec takich akcji uniknac, choc wiadomo ze to nie dotyczy Ciebie i ze masz stabilna prace w obecnej...ale poniekad bedziesz wiedziala w krotkim czasie i bez wiekszego ryzyka w sumie i wiazania sie umowami

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------



no bo tak Cie odbieram

Oj tak Hoggar dla powazniejszego pana
TZ ma rozne ich wody i Ambre tez lubi. U mnie w rodzinie sporo fanow i jak sie trafiaja dobre kody to od razu rozparceluje, a teraz marzec imieninowy Irena, Bozena, Krystyna to roskiem najlepiej mi obleciec Niechze mi D odda czesc kasiory i Zalando to bede szalec
to fakt też daję rośka na prezenty ale słabo teraz z kodami u nich

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
lubię ich tempo realizacji zamówień
ja swojego zamówienia jeszcze nie opłaciłam



flakon włożę chyba w małą torebeczkę D, w którą pakują produkty na prezent w zamówieniach online i całość włożę do tej kosmetyczki z zestawu escady dzięki za pomysł



więcej opinii ma drugi wariant kolorystyczny tych pomadek, tyle że są dość skrajne, dlatego pytam
http://www.sephora.pl/Makijaz/Zestaw...madek/P3373004




ja Ci polecałam Comme une Evidence Homme, powąchaj przy okazji
a ja uwielbiam Rose Oud piekne, choć nie każdemu się podobają, ale to tylko lepiej przetestuj też te
oki, powącham na pewno
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-31, 11:51   #1215
aga61
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 584
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Bardzo dobra decyzja, w sumie tracisz tylko urlop i dojazd

moja własną bronią mnie zabija będzie popołudniu, nie mam jak w pracy
aga61 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-31, 11:53   #1216
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Wiecie może, czy w ogóle D wysyła jakieś kody na urodziny? Bo nie pamiętam...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-31, 11:54   #1217
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

dziewczyny czy zwykłe komody z ikei nadają się do łazienki? Myślę o blacie drewnianym na nim umywalka, a pod komody i pralka. Mamy wanne, więc raczej nie grozi im woda - w sensie chlapanie ale czy wytrzymają wilgoć?
np:
https://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/40374281/
https://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/60309237/

Edytowane przez korinka3
Czas edycji: 2019-01-31 o 12:07
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-31, 11:57   #1218
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez pannajoanna71 Pokaż wiadomość
Wiecie może, czy w ogóle D wysyła jakieś kody na urodziny? Bo nie pamiętam...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Kiedyś wysyłali -10%, ale nie wiem czy nadal
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-31, 11:57   #1219
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
to fakt też daję rośka na prezenty ale słabo teraz z kodami u nich

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------


oki, powącham na pewno
też obdarowuje ludzi yr
w ogóle to moja teściowa uważa, że jestem jakąś ich konsultantką (ona uważa, że sprzedaż w yr działa jak w avonie...) tyle, że się do tego nie przyznaje
__________________
♥ fragrantica ♥
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-31, 11:58   #1220
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
też obdarowuje ludzi yr
w ogóle to moja teściowa uważa, że jestem jakąś ich konsultantką (ona uważa, że sprzedaż w yr działa jak w avonie...) tyle, że się do tego nie przyznaje
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-31, 11:59   #1221
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
to jest wzajemne obwachiwanie.

Powiem Ci,z e ja w firmie ktorej jestem, siedze na krzesle , gdzie przede mna byly 3 laski ktore przyszly do pracy ukrywajac ciaze! taki to fotel



mysle ze firma moze chciec takich akcji uniknac, choc wiadomo ze to nie dotyczy Ciebie i ze masz stabilna prace w obecnej...ale poniekad bedziesz wiedziala w krotkim czasie i bez wiekszego ryzyka w sumie i wiazania sie umowami

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------





no bo tak Cie odbieram



Oj tak Hoggar dla powazniejszego pana

TZ ma rozne ich wody i Ambre tez lubi. U mnie w rodzinie sporo fanow i jak sie trafiaja dobre kody to od razu rozparceluje, a teraz marzec imieninowy Irena, Bozena, Krystyna to roskiem najlepiej mi obleciec Niechze mi D odda czesc kasiory i Zalando to bede szalec
No dokładnie, masz rację. Bez większego ryzyka dowiem się co firma może mi zaoferować.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-31, 12:03   #1222
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Jesli chodzi o pomadki ABH. Kupiłam set nude. Póki co użyłam odcienia Spice. Bardzo fajny. Formuła sucha, jednak nałożyłam bez problemu. Dobrze się nakłada, jedna warstwa dała jednolity kolor. Według mnie dzięki tej suchej formule, wygląda na ustach naturalnie, bo wyglądają jak swoje w innym kolorze nie wiem jak to nazwać Utrzymują się ok, jednak podczas jedzenia zjadają sie od środka. Są bardziej komfortowe niz niektóre pomadki Mac retro matte (np. ruby woo jest gorsza we współpracy, ale bronx jest na tym samym poziomie). Mimo, że ostatnio nosiłam głównie błyszczyki, nie czułam dyskomfortu. Jakby ktoś był zainteresowany lecą w świat najjaśniejsze odcienie (soft pink i kiss), więc zapraszam na priv. Niestety nie polubiłam ich na tyle, by wszystkie odcienie zostawić
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram

Edytowane przez Aniia91
Czas edycji: 2019-01-31 o 12:06
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-31, 12:03   #1223
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
co chcesz kupić ?
Boxa wlętynkowego.
[/I]
Cytat:
Napisane przez pannajoanna71 Pokaż wiadomość
Wiecie może, czy w ogóle D wysyła jakieś kody na urodziny? Bo nie pamiętam...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ostatnio dostałam rabat 20 % .
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-31, 12:06   #1224
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez pannajoanna71 Pokaż wiadomość
Wiecie może, czy w ogóle D wysyła jakieś kody na urodziny? Bo nie pamiętam...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dostałam 20%.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-31, 12:07   #1225
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
dziewczyny czy zwykłe komody z ikei nadają się do łazienki? Myślę o blacie drewnianym na nim umywalka, a pod komody i pralka. Mamy wanne, więc raczej nie grozi im woda - w sensie chlapanie ale czy wytrzymają wilgoć?
np:
https://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/40374281/
https://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/60309237/
w życiu - napuchną od wilgoci Za to mam fajną szafkę pod umywalkę z IKEA - dwie szuflady, 1m długości
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-31, 12:16   #1226
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
w życiu - napuchną od wilgoci Za to mam fajną szafkę pod umywalkę z IKEA - dwie szuflady, 1m długości
tak myślałam
ooo pamiętasz nazwę?

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Boxa wlętynkowego.
[/I]

Ostatnio dostałam rabat 20 % .
którego?
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-31, 12:21   #1227
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Kiedyś wysyłali -10%, ale nie wiem czy nadal
Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Boxa wlętynkowego.
[/I]

Ostatnio dostałam rabat 20 % .
Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Dostałam 20%.


Za tydzień zmienia mi się cyfra i tak się zastanawiałam czy obdarować siebie samą teraz czy czekać na koty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-31, 12:30   #1228
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
tak myślałam
ooo pamiętasz nazwę?

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------


którego?

z tej serii tylko więsza: https://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S89884361/
u mnie wisi, ale dokupiłam nóżki pod nia, więc jest na podtrzymaniu. Blat mam z białego konglomeratu na tym
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-31, 12:33   #1229
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
z tej serii tylko więsza: https://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S89884361/
u mnie wisi, ale dokupiłam nóżki pod nia, więc jest na podtrzymaniu. Blat mam z białego konglomeratu na tym
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-31, 15:16   #1230
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Panie drogi, w poniedziałek ma się odezwać Strabag. I co teraz

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-05 16:49:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:00.