Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70 - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-03-21, 11:27   #3571
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez aga61 Pokaż wiadomość
Tak o tym , to są na razie pierwsze wrażenia, bo kupiłam go w piątek i użyłam dopiero kilka razy, ale na razie jest po prostu dobry, bez szału w każdym razie
A propos tego podkłądu Guerlain miałam dodać: wczoraj dostałam katalog Sephora i do jego zakupu ponoć dodają kosmetyczkę z dwiema mini bazami Guerlain, pędzlem i czymś jeszcze tyle, że pewnie w stolicy wszystkie "już wyszły". Orientujecie się, czy u Was jeszcze to dają do zakupu?
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-21, 11:32   #3572
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-21, 12:05   #3573
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Hejka, macie może stronkę, gdzie są wypisane zniżki z Avanti i Logo?
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-21, 12:56   #3574
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość

Lena a jak tam u Ciebie?


Dziękuję, póki co nie narzekam . Ja po prostu bardzo lubię tę robotę. mam więcej obowiązków, ogarniam bałagan póki co, ale za kilka tygodni będzie super .
Z wariatem mam w tej chwili super układ. Na dystans, pan - pani (trochę głupio po tylu latach znajomości, ale widać tak musi być) i ogromny dystans wzajemny do siebie. Ale zupełnie mi to nie przeszkadza. Bardziej martwi mnie to, że coś się ostatnio za bardzo kręci w moim otoczeniu, ale naprawdę nie mam co narzekać.


Dzień dobry
Nie mam na nic czasu, nawet na zakupy. Ostatnio kupiłam tylko sukienkę, ale tylko jedną (stacjonarnie), to się nie liczy. Póki co denkuję te co mam (tzn. odrywam metki i wciągam na grzbiet). Ale za kilka dni minie mi pierwszy miesiąc pracy, więc z okazji rocznicy trzeba będzie coś kupić


Pisałyście o demakijażu, ja od kilku tygodni jestem zakochana w olejku z Bielendy. Nie zliczę olejków (także z Bielendy), które rozdałam lub wylałam, bo nic mojej tłustej cerze nie pasowało. Aż znalazłam swojego ulubieńca, czasem zakupy "jest promo, to muszę coś kupić" są dobre . Pewnie będę próbowała jeszcze balsamów czy musów do demakijażu, ale najulubieńszy olejek już mam.


A tak poza tym to albo coś z pogodą jest nie halo, albo się jeszcze nie przestawiłam, ale cały czas chce mi się spać. Masakra.
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-21, 19:43   #3575
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Mąż mi kupił zegarek


---------- Dopisano o 08:33 ---------- Poprzedni post napisano o 08:32 ----------

upiekłam serniczek do pracy dzisiaj polany gorzką czekoladą i posypany płatkami migdałowymi
Dzisiaj mam rok w nowym miejscu, ale ten czas leci
gratuluję rocznicy

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
zakochałam się w tych butach jest -20% w oleksy jakby coś - kod: taniej
https://oleksy.pl/product/2634a89
super są

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;86621649]Treść usunięta[/QUOTE]

denkowanie sukienek mi się podoba

A który olejek teki fajny?
Ja kupiłam masełko z Bielendy i też jest fajne ale i tak wolę TBS
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-21, 23:44   #3576
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
ja lubię DW, teraz myślę nad zakupem DW light
że tak się wtrącę EL DWLight (ta popularna starsza wersja) nie jest już produkowana, w sprzedaży są jakieś resztki ciemnych odcieni. Nowa wersja jest, niestety, zupełnie inna niż tamta. Nad czym boleję :ryczy-smarka: Ale, jak lubisz klasycznego DW to może nowy DWLight będzie dla Ciebie
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-22, 06:17   #3577
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
że tak się wtrącę EL DWLight (ta popularna starsza wersja) nie jest już produkowana, w sprzedaży są jakieś resztki ciemnych odcieni. Nowa wersja jest, niestety, zupełnie inna niż tamta. Nad czym boleję :ryczy-smarka: Ale, jak lubisz klasycznego DW to może nowy DWLight będzie dla Ciebie
no właśnie też słyszałam takie opinie kurde nie rozumiem po co oni zmieniają coś jak jest dobre
Dzisiaj mam lepszy dzień wczorajsza regeneracja dała radę

---------- Dopisano o 07:17 ---------- Poprzedni post napisano o 06:52 ----------

Douglas
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-22, 06:35   #3578
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Korinka sliczny zegarek.

Wszelkich rocznic pracowych gratuluje.

Dzis ostatni dzien bialego szalenstwa, obym tylko nie jezdzila jak wczoraj.... Beznadziejnie.....no jakos sie to wszystko nie skladalo do kupy... Pogoda przepiekna. Zakupow zero. Ofert brak a na sile nie kupuje bo ceny wysokie jednak sa tutaj gdzie jestem.
Za to jedzenie .. Dobrze ze u mnie nie m atakiego wyboru w supermarketach bo bym zaokeaglila sie bardzo szybko.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-22, 08:13   #3579
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Korinka sliczny zegarek.

Wszelkich rocznic pracowych gratuluje.

Dzis ostatni dzien bialego szalenstwa, obym tylko nie jezdzila jak wczoraj.... Beznadziejnie.....no jakos sie to wszystko nie skladalo do kupy... Pogoda przepiekna. Zakupow zero. Ofert brak a na sile nie kupuje bo ceny wysokie jednak sa tutaj gdzie jestem.
Za to jedzenie .. Dobrze ze u mnie nie m atakiego wyboru w supermarketach bo bym zaokeaglila sie bardzo szybko.
korzystaj kochana

---------- Dopisano o 07:55 ---------- Poprzedni post napisano o 07:48 ----------

D


---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 07:55 ----------

zrobiłam wczoraj zamówienie w D i dzisiaj już u mnie będzie potrzebowałam wacików i cleanera do pazurów dobiłam do 99zł - ciekawa jestem jaka niespodzianka wskoczy
Wziełam na próbę serum
https://www.douglas.pl/Nowo%C5%9Bci-...xlLWRldGFpbCJ9
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-22, 08:14   #3580
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Sephora -20% na pielęgnacje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg A50ECB4D-B563-4A82-BBFB-FCED1436EDD5.jpeg (256,5 KB, 46 załadowań)
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-22, 08:54   #3581
zespol_tchibo
Przyczajenie
 
Avatar zespol_tchibo
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 5
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez pannajoanna71 Pokaż wiadomość
A na kawę działa? Czy tylko na dom/odzież?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Promocja obowiązuje na wszystkie produkty nieprzecenione W sklepach stacjonarnych nie obejmuje również oferty baru kawowego.
zespol_tchibo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-22, 11:25   #3582
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Dziękuję, póki co nie narzekam . Ja po prostu bardzo lubię tę robotę. mam więcej obowiązków, ogarniam bałagan póki co, ale za kilka tygodni będzie super .
Z wariatem mam w tej chwili super układ. Na dystans, pan - pani (trochę głupio po tylu latach znajomości, ale widać tak musi być) i ogromny dystans wzajemny do siebie. Ale zupełnie mi to nie przeszkadza. Bardziej martwi mnie to, że coś się ostatnio za bardzo kręci w moim otoczeniu, ale naprawdę nie mam co narzekać.


Dzień dobry
Nie mam na nic czasu, nawet na zakupy. Ostatnio kupiłam tylko sukienkę, ale tylko jedną (stacjonarnie), to się nie liczy. Póki co denkuję te co mam (tzn. odrywam metki i wciągam na grzbiet). Ale za kilka dni minie mi pierwszy miesiąc pracy, więc z okazji rocznicy trzeba będzie coś kupić


Pisałyście o demakijażu, ja od kilku tygodni jestem zakochana w olejku z Bielendy. Nie zliczę olejków (także z Bielendy), które rozdałam lub wylałam, bo nic mojej tłustej cerze nie pasowało. Aż znalazłam swojego ulubieńca, czasem zakupy "jest promo, to muszę coś kupić" są dobre . Pewnie będę próbowała jeszcze balsamów czy musów do demakijażu, ale najulubieńszy olejek już mam.


A tak poza tym to albo coś z pogodą jest nie halo, albo się jeszcze nie przestawiłam, ale cały czas chce mi się spać. Masakra.
super że wszystko dobrze się układa
i brawa za denka sukienek ja też muszę zacząć w końcu chodzić w kieckach, na dobry początek mam dzisiaj szpile

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

pięknie pachnie ta seria cytrusowa Frudia macie jakieś doświadczenia z nią?
Dziekuję Mrowina za info wziełam na razie serum, jako niespodziankę mam olejek MAC 6ml przyda się na urlop
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-22, 12:56   #3583
Werxx3
Rozeznanie
 
Avatar Werxx3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 930
GG do Werxx3
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Sephora -20% na pielęgnacje
Mam pytanie, polecasz ten balsam z RCK body glow? Bo się na niego czaję, a widziałam na insta że kupiłaś
Werxx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-22, 12:59   #3584
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Kto zamawiał coś w S z tym kodem Night i jaką dostał niespodzianke?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-22, 13:08   #3585
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Werxx3 Pokaż wiadomość
Mam pytanie, polecasz ten balsam z RCK body glow? Bo się na niego czaję, a widziałam na insta że kupiłaś

Dziś pierwszy raz nałożyłam, ja mam ten sunkissed i on jest taki dosc ciemny i przyciemnia skórę ale glow jest mega Chcę jeszcze gdzieś przetestować ten zwykły classic, on jest jasny i raczej mocno skóry nie przyciemna, koleżanka go ma i jest dużo jasniejszy Podobno wytrzymują cały dzień, jeszcze tego nie wiem, ale po nałożeniu dziś na nogi i ręce choć ten kolor będzie u mnie raczej na lato


Postaram się w weekend zrobić fotę jednej nogi normalnej a drugiej posmarowanej
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."


Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2019-03-22 o 13:12
aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-22, 13:20   #3586
Werxx3
Rozeznanie
 
Avatar Werxx3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 930
GG do Werxx3
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dziś pierwszy raz nałożyłam, ja mam ten sunkissed i on jest taki dosc ciemny i przyciemnia skórę ale glow jest mega Chcę jeszcze gdzieś przetestować ten zwykły classic, on jest jasny i raczej mocno skóry nie przyciemna, koleżanka go ma i jest dużo jasniejszy Podobno wytrzymują cały dzień, jeszcze tego nie wiem, ale po nałożeniu dziś na nogi i ręce choć ten kolor będzie u mnie raczej na lato


Postaram się w weekend zrobić fotę jednej nogi normalnej a drugiej posmarowanej
Byłabym mega wdzięczna przygotowuję się do wiosny i myślę, że takie balsamy są fajne w pierwszych miesiącach, a na lato to w ogóle bomba
Werxx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-22, 13:34   #3587
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Werxx3 Pokaż wiadomość
Byłabym mega wdzięczna przygotowuję się do wiosny i myślę, że takie balsamy są fajne w pierwszych miesiącach, a na lato to w ogóle bomba

Z tego samego powodu go kupiłam, jeszcze na fotkach i filmikach dawał taki piękny glow
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-22, 13:49   #3588
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kto zamawiał coś w S z tym kodem Night i jaką dostał niespodzianke?
Właśnie odebrałam zamówienie, niespodzianka to miniaturka plynu micelarnego S Nie wiem dlaczego, ale liczyłam na jakąś fajną miniaturkę niekoniecznie ich marki
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-22, 13:55   #3589
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
Właśnie odebrałam zamówienie, niespodzianka to miniaturka plynu micelarnego S Nie wiem dlaczego, ale liczyłam na jakąś fajną miniaturkę niekoniecznie ich marki
to podobnie jak ja liczyłam na cos fajnego z D, a dostałam 6ml olejku do demakijażu MAC ...
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-22, 14:03   #3590
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
to podobnie jak ja liczyłam na cos fajnego z D, a dostałam 6ml olejku do demakijażu MAC ...
Mogło być gorzej np 5 ml jakiegoś olejku douglasowego Śmieję się, ale niestety nie mozna na nic liczyć jeśli w opisie mamy niespodzianka ... Dobrze, że rabat był
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-22, 14:13   #3591
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
Właśnie odebrałam zamówienie, niespodzianka to miniaturka plynu micelarnego S Nie wiem dlaczego, ale liczyłam na jakąś fajną miniaturkę niekoniecznie ich marki
Ja z kolei dostałam miniature błyszczyka Sweet Peach TF. Czyli kazdemu co innego daja.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-22, 14:19   #3592
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja z kolei dostałam miniature błyszczyka Sweet Peach TF. Czyli kazdemu co innego daja.
Jest niespodzianka, mają wolną rękę Osobiście minis TF by mnie bardziej ucieszył
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-22, 14:38   #3593
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
Jest niespodzianka, mają wolną rękę Osobiście minis TF by mnie bardziej ucieszył
No ale mogliby sie postarać za kazdym razem, prawda, zamiast minisa ich micela czy coś, mogli dać minis Dior albo coś
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-22, 14:39   #3594
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No ale mogliby sie postarać za kazdym razem, prawda, zamiast minisa ich micela czy coś, mogli dać minis Dior albo coś
Dokładnie, ale myślę, ze nie ma na to co liczyć, jedynie na fajne minisy w boxach, gdzie widzimy zawartość
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-22, 14:42   #3595
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
Dokładnie, ale myślę, ze nie ma na to co liczyć, jedynie na fajne minisy w boxach, gdzie widzimy zawartość
Chyba wziełi przykład z Doga, tam takie kody niespodzianka nie od dzisiaj, aczkolwiek wiecej badziewia dorzuca niz fajnych rzeczy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-22, 20:07   #3596
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Chyba wziełi przykład z Doga, tam takie kody niespodzianka nie od dzisiaj, aczkolwiek wiecej badziewia dorzuca niz fajnych rzeczy
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-22, 22:14   #3597
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Kurcze skasowałam sobie film z ćwiczeniami. Kiedyś polecałyście mi program ćwiczeń dla początkujących. Blondynka z długimi włosami prowadziła ćwiczenia. Chyba miała imię zaczynające się na literę S Wydaje mi się że to Cori polecała ale nie jestem pewna. Pamiętacie co to było?
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-22, 22:29   #3598
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Kurcze skasowałam sobie film z ćwiczeniami. Kiedyś polecałyście mi program ćwiczeń dla początkujących. Blondynka z długimi włosami prowadziła ćwiczenia. Chyba miała imię zaczynające się na literę S Wydaje mi się że to Cori polecała ale nie jestem pewna. Pamiętacie co to było?
Nieee, ja na pewno nie polecałam nikogo takiego, jesli juz to Jillian Michaels. Ale ona mi nie pasuje do Twojego opisu
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-22, 22:38   #3599
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nieee, ja na pewno nie polecałam nikogo takiego, jesli juz to Jillian Michaels. Ale ona mi nie pasuje do Twojego opisu
No to pojechałam z opisem ale tak to o nią mi chodziło

Dziękuję
To był chyba ten 30-dniowy trening.
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-22, 22:48   #3600
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
No to pojechałam z opisem ale tak to o nią mi chodziło

Dziękuję
To był chyba ten 30-dniowy trening.
30-day shred
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-05 16:49:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:14.