Drobne ciałem, wielkie duchem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-10, 22:08   #1
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo

Drobne ciałem, wielkie duchem


Poprzednie wątki zostały zamknięte, ponieważ przekroczyły 5 000 postów.
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=119213
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=209573

Proszę o kontynuację tematu tutaj
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 07:33   #2
22kasiunia
Rozeznanie
 
Avatar 22kasiunia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: @@@@@
Wiadomości: 692
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem

Ooooo witamy w nowym wątku jestem pierwsza wiec czekam na reszta kobitek
__________________
Szczęśliwa Żonka
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2007061601801830.png

Aparatka góra i dół 06.05.2009 ))
22kasiunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 08:39   #3
nati360
Zakorzenienie
 
Avatar nati360
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słoneczna strona miasta
Wiadomości: 4 113
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem

Dziewczyny ja sie cieszę, że "tylko" tyle mu sie stało... i to samo mu powtarzam. Ale wiadomo wesoło nie jest... W końcu zęby to zęby - same nie odrosną, nie zrosna się, a TŻ jedengo ma całego wybitego, jedynkę, a 3 połamane. Oczywiście, że to lepsze niz leżenie kilka m-cy w szpitalu, ale i tak jest
starałam sie go jakoś pocieszać, tłumaczyć, odciągac od tego myśli... ale niewiele to daję.
Jeszcze noga go tak strasznie wczoraj bolała...

On sam twierdzi, że widocznie tak miało być, bo skoro droga była pusta i ta przyczepa mogła sie odpiąć w każdej innej chwili a odpięła sie właśnie wtedy, uderzyła w bok ich samochodu i przeleciała do tyłu... dobrze, że nikt za nimi nie jechał, bo...
TŻtowi sie otworzyła poduszka powietrzna, robertowi nie (samochód nowy) i dlatego Robert jest bardziej połamany, TŻ mówił, że pamieta tylko to uderzenie i jak poleciał w poduszkę powietrzna a potem juz nic, dopiero pogotowie...
nati360 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 09:28   #4
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem

Witam wszystkie "stare odrobinki" i "przeszłe, nowe odrobinki" w III części
Oby nasz stały skład pozostał co najmniej taki sam

Natuś
Ja wiem, że jest ciężko, i zęby nie odrosną, ale można je wstawić i biorąc pod uwagę fakt, że mogło się to skończyć o wiele, wiele gorzej, to chyba szczęście w nieszczęściu, że stało się "tylko" tyle. Nikt nie neguje, że samo przeżycie i strach jest spore, ale trzeba się dopatrywać w nieszczęściu tych dobrych stron i Bogu dziękować, za tak mały uszczerbek na zdrowiu
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 09:34   #5
anitka12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 1 755
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem

natunia
3 maj się

wiecie co tak sobie przeglądam nk i znalazłam zdiecia tegO mojego przystojnego szefa z pracy,ajj jak on się słodkO usmiecha szkoda że nie dawnO wziął ślub ;(
ale ślicznie razem wyglądają
na dole link :P
http://nasza-klasa.pl/profile/4355947/gallery
anitka12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 09:35   #6
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem

i ja witam w nowy wątku... puściutko tu narazie ale pewnie szybko do kolejnych 5000 dobijemy

Nati najważniejsze jest teraz Twoje wsparcie... takie wypadek to traumatyczne przeżycie i pewnie długo Twój TŻ bedzie go wspominać, a zęby to jednak mała cen, mogło być gorzej.. trzymaj się bo dla Ciebie to tak samo ciężkie jak dla niego.... jestesmy z Toba :przytu:
mój TŻ też miał wypadek i to dużo poważniejsze przed kilkoma laty... i nadal to wspomina, głównie w koszmarach ech.. wiec zapominanie to proces napewno ciągnacy się latami
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 09:42   #7
sylwia27
Raczkowanie
 
Avatar sylwia27
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 304
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem

Ojej, przez weekend tu nie zaglądałam, a tu takie zmiany! W każdym razie melduję sie w nowym wątku
Nati bardzo Ci współczuję, bo wyobrażam sobie, jak musiałaś się zestresować tą całą sytuacją. Ale dziewczyny mają rację, szczęście w nieszczęściu, że i tak to się nie tak źle skończyło. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia Twojemu TŻ i jego szefowi.
sylwia27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-11, 11:50   #8
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem

nati wspieraj tż jak tylko możesz, po takim przeżyciu tylko bliskie osoby pomogą mu dojśc do siebie.
A lepiej stracic zęby, które można wprawić niż jakby miał przechodzić jakąś poważną operacje. Mój tż też stracił zęby (jedynki), nie w wypadku, ale od uderzenia hokejowym krązkiem, no ale już od lat ma wprawione zeby i nawet nie widać, jest ok
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 12:56   #9
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem

Witam

Niestety tylko na sekundę bo jadę na deske i Szef już rozkazy wydaje więc zmykam
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 13:12   #10
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem

ojej Nati co za przykre wieści !!!!
ale dziewczyny mają racje, mozna powiedziec, ze to szczescie w nieszczesciu. Tylko zeby agdyby cos gorszego mu sie stalo? jakis uraz glowy (pfu pfu !!) czy cos podobnego, wiesz jak to bywa w takich sytuacjach. Wstawi sobie zabki i szybko zapomni, a ty badz teraz przy nim





odbjajac od tego smutnego tematu - byli mialas racje, Ledis to bardzo udany film baaaardzo mi sie podobalo
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 14:09   #11
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem

właśnie miałam pytać bibi jak po filmie, jakie wrażenia i z głowy mi wyleciało, teraz po Twoim poście sobie przypomniałam

super, że wieczorek w kinie się udał


a ja za niecałą godzinkę jadę na kontrolne usg z tym moim guzkiem (a w zasadzie guzkami, bo są dwa malutkie), boję się jak cholera i mam dzień przez to zepsuty
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-11, 14:21   #12
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem

Cytat:
Napisane przez *Niki* Pokaż wiadomość
właśnie miałam pytać bibi jak po filmie, jakie wrażenia i z głowy mi wyleciało, teraz po Twoim poście sobie przypomniałam

super, że wieczorek w kinie się udał


a ja za niecałą godzinkę jadę na kontrolne usg z tym moim guzkiem (a w zasadzie guzkami, bo są dwa malutkie), boję się jak cholera i mam dzień przez to zepsuty
to trzymam kciuki ! napewno wszystko bedzie ok, baa jesem pewna!


ja tez dzis byłam u lekarza. mam od kilu dni straszne bole glowy tylko z tylu po prawek stronie ;/ ale masakra, wogole nie moge sie skupic wtedy dala mi skierowanie na przeswietlenie kregoslupa, kazala zrobic wszystkie badania podstawowe i isc do neurologa..;/
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 14:46   #13
anitka12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 1 755
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem

Niki
napwenO bedzie wszystkO w porządku nie ma co się przejmowac na zapas ...
biibii
mnie też ostatniO głowa bolała,strasznie mocnO 2 dni,ale wziełam tabletke i przeszło :P ale to pewnie dlategO że kaca leczyłam hihi ;]
anitka12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 14:47   #14
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem

Cytat:
Napisane przez biiibiii Pokaż wiadomość
to trzymam kciuki ! napewno wszystko bedzie ok, baa jesem pewna!


ja tez dzis byłam u lekarza. mam od kilu dni straszne bole glowy tylko z tylu po prawek stronie ;/ ale masakra, wogole nie moge sie skupic wtedy dala mi skierowanie na przeswietlenie kregoslupa, kazala zrobic wszystkie badania podstawowe i isc do neurologa..;/
biibii mnie też od trzech dni boli głowa, biorę Nimesil, pomaga mi na 2-3 godziny i ból wraca...może to pogoda? niskie ciśnienie? juz sama nie wiem...

Niki trzymaj się, napewno USG wykaże ze to nic groźnego nie ma co się martwic na zapas...
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 14:49   #15
nati360
Zakorzenienie
 
Avatar nati360
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słoneczna strona miasta
Wiadomości: 4 113
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem

Dzieki dziewczyny za wsparcie! Na Was zawsze można liczyć

Bylismy dziś najpierw na pogotowiu, po jakies skierowanie czy cos, gdzie wogole mamy sie teraz zglosic, ale w naszym chorym systemie oczywiscie odsyla sie od drzwi do drzwi...
W końcu poszlismy do takiej detystki, bardzo mila babka i ona TŻogladnela i zaczela cos mu tam robic (dla niego to katusze, bo dentysty nie cierpi), do konca lutego ma miec wszystko zrobione, bo niestty sa kolejki. Tyle dobrego, ze TŻ sie zmobilizowal i okazalo sie ze ma jeszcze dziure gdzies tam w zebie, to od razu to zrobi, sam mkowi, ze inaczej to by nie poszedl

Nikuś na pewno będzie dobrze! Pisałaś, że te guzki mają z czasem zanikać.
nati360 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 14:51   #16
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem

Cytat:
Napisane przez *Niki* Pokaż wiadomość
a ja za niecałą godzinkę jadę na kontrolne usg z tym moim guzkiem (a w zasadzie guzkami, bo są dwa malutkie), boję się jak cholera i mam dzień przez to zepsuty
Nikuś Ty cholero jedna, nie zdążyłam Cię opieprzyć na gg wiesz, że będzie dobrze, i ja też to wiem, nie martw się i daj znać jak będziesz po. Ale stresik masz usprawiedliwiony

Cytat:
Napisane przez biiibiii Pokaż wiadomość
ja tez dzis byłam u lekarza. mam od kilu dni straszne bole glowy tylko z tylu po prawek stronie ;/ ale masakra, wogole nie moge sie skupic wtedy dala mi skierowanie na przeswietlenie kregoslupa, kazala zrobic wszystkie badania podstawowe i isc do neurologa..;/
To trzymam kciuki aby wszystkie wyniki były książkowe Na pewno będzie dobrze, ale sprawdzić nie zaszkodzi
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 14:53   #17
anitka12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 1 755
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem

własnie przed chwilką ex TŻ do mnie napisał,żę mam mu dać już spokój,że chciał się ze mną spotkać ale zmienił zdanie,że nie ma zamiaru już się ze mną spotykać .... :/
napisałam mu bo co w sobote był w tym clubie co ja,a on że nei wiedział że tam bede,a ja do niego że przecierz kiedyś Ci pisałam że tam bede .. i teraz się nie odzywa ... i już pewnie się nie odezwie ... trudnO :/ zostałam sama
anitka12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 15:31   #18
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
biibii mnie też od trzech dni boli głowa, biorę Nimesil, pomaga mi na 2-3 godziny i ból wraca...może to pogoda? niskie ciśnienie? juz sama nie wiem...
...
no wlansie ja myslalm ze to cisnienie, ale dzis mi zmierzyła i bylo okej...
wydaje mi sie ze t nerwobole,
mojaja mama sie z tym meczy i chyab to poniej odziedzi
czyłam.
Cytat:
Napisane przez nati360 Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny za wsparcie! Na Was zawsze można liczyć

Bylismy dziś najpierw na pogotowiu, po jakies skierowanie czy cos, gdzie wogole mamy sie teraz zglosic, ale w naszym chorym systemie oczywiscie odsyla sie od drzwi do drzwi...
W końcu poszlismy do takiej detystki, bardzo mila babka i ona TŻogladnela i zaczela cos mu tam robic (dla niego to katusze, bo dentysty nie cierpi), do konca lutego ma miec wszystko zrobione, bo niestty sa kolejki. Tyle dobrego, ze TŻ sie zmobilizowal i okazalo sie ze ma jeszcze dziure gdzies tam w zebie, to od razu to zrobi, sam mkowi, ze inaczej to by nie poszedl
naszczescie zostalo jeszcze tylko troche ponad 2 tyg lutego wiec napenwo szybko zleci !
a moze ktos po drodze wypadnie z kolejki? roznie sie zdaza : )

moj tez sie boi dentysy, wysllam go uz yle czsu ale za cholere nie pojdzie ;/
gorzej niz z dzieckiem.

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
To trzymam kciuki aby wszystkie wyniki były książkowe Na pewno będzie dobrze, ale sprawdzić nie zaszkodzi
Dziekuje

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
własnie przed chwilką ex TŻ do mnie napisał,żę mam mu dać już spokój,że chciał się ze mną spotkać ale zmienił zdanie,że nie ma zamiaru już się ze mną spotykać .... :/
napisałam mu bo co w sobote był w tym clubie co ja,a on że nei wiedział że tam bede,a ja do niego że przecierz kiedyś Ci pisałam że tam bede .. i teraz się nie odzywa ... i już pewnie się nie odezwie ... trudnO :/ zostałam sama
Kochana, daj sobie z nim spokoj, pisalam ci juz, nie warto sie ponizac.
nie wypisuj do niego bo on ma tylko dzika satysfakcje wtedy.
olej go, moze kiedys dojdzie po rozum ze stracil swieta dziewczyne ale ty juz bedziesz szczesliwa z innym...


dziewczyny ja mam problemm...
chodzi o faceta (a jakze..hehe)
tylko ze nie o mojego..
stara milosc sie pojawila na choryzonce...heh ;/ i metlik w glowie.
czemyu on musi tak na mnie działac?
i czemu sie nigdy nie poddaje?
ahhh wrrr
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 15:34   #19
nati360
Zakorzenienie
 
Avatar nati360
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słoneczna strona miasta
Wiadomości: 4 113
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem

biiibuś co to znaczy "i czemu sie niegdy nie poddaje"?? napisz cos więcej, bo tak trudno rozszyfrować
nati360 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-11, 15:45   #20
anitka12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 1 755
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem

bibuś
no on dzsiaj sam napisał nic mu nie pisałam,dopierO pózniej odpisywałam
oo a co to za koleś..? długO z nim byłaś?wydzwania do Ciebie?
anitka12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 16:17   #21
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem

Cytat:
Napisane przez nati360 Pokaż wiadomość
biiibuś co to znaczy "i czemu sie niegdy nie poddaje"?? napisz cos więcej, bo tak trudno rozszyfrować
Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
bibuś
no on dzsiaj sam napisał nic mu nie pisałam,dopierO pózniej odpisywałam
oo a co to za koleś..? długO z nim byłaś?wydzwania do Ciebie?
no dobra juz mówie

Poznalismy sie jeszcze zanim poznałam swojego Tzta. A moze nawet w tym samym czasie? tak mniej więcej. Rozmawialismy tylko na gg w tedy albo pisalismy meile, roznie. no, ale cos iskrzyło. Potem jednak pochlonela mne znajomosc z moim obecnym wiec z tym zerwałam kontakt.
Potem nasz kontakt sie odnowił (nawet nie pamietam jak) kiedy szłam do LO. On chodził do tego samego. W tedy rozmawialismy ne tylko na necie, ale pisalismy do siebie esy, no i oczywiscie na przerwach w szkole. Po lekcjach raz w tygodniu szłam na angielski w jego kierunku i zawsze mnie odporwadzał Nic mdzy nami nie było. Pporstu fajna znajomość, noo dobra lekki flirt bylo fajnie, naprawde. ale znajomosc ta pochlonela mnie tak, ze zaczelam sie odsuwac od mojego tzta. wolalam rozmawiac z tamtym, pisac do niego... Moj tz sie dowiedział przypadkiem o tym, kiedy ten zadzownil gdy moj był u mnie. Powidzialam mu co i jak, miał zal, byl zly.
Glupio mi było, ale szczerze mowiac zastanawialam sie czy nie zosyawic swojego dla tamtego. (dodam, ze tamten wtedy tez miał dziewczyne...heh) Poprostu taka znajomosc, ale bylo fajnie.
Urwalam ta znajomosc, zostalismy na 'czesc' bo wiedzialam ze robie nie fair wobec mojego i dziwilam sie ze wybacza mi to zachowanie (bylam dla niego naprawde nie znoscna wtedy)
Potem dostawalam esy z nieznanego nru typu 'kiedys bedziesz i tak moja', albo 'nie poddam sie' czy cos w tym stylu. szybko zapomniałam,
on skonczył LO i slad po nim zaginął..
aż do dziś kiedy odezwał się na gg.
Wziął go pewnie z naszej klasy...ile to sie mozna rzeczy dowiedziec z tego portalu...hah
zmiajanac temat - moja kolezanka wlasnie z naszej klasy dowiedziala sie ze koles z ktorym jezdzi na narty, ktory ja odwiedza i generalnie zaczyna z nia kreic, ona sie w nim zabijała ma zone

W kazdym razie, napisal dzis znowu, porozmawialismy jak kiedys bylo miło. Potem zaprosil mnie dzis do kina i ogolnie gdzies wyjsc pogadac, no ale odmowiłam. (bijcie mi brawo bo bylo ciezko..hehe )

no dziala na mnie ten facet, cholera ma to coś!


napisalam poemat o mojej niespelnionej milosci normanie
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 16:47   #22
22kasiunia
Rozeznanie
 
Avatar 22kasiunia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: @@@@@
Wiadomości: 692
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem

wow to bierz sie za niego......jak twoj TZ cie wkurza to moze warto to zmienic
__________________
Szczęśliwa Żonka
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2007061601801830.png

Aparatka góra i dół 06.05.2009 ))
22kasiunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 17:35   #23
anitka12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 1 755
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem

bibuś
no no to niezle może coś z tegO bedzie skorO tak na Ciebie ten facet działa,nie poddaje się i walczy o Ciebie ;] chyba niezle zabujany musi być w Tobie

a pamientacie o tym chłopaQ co wtedy do niegO do domQ poszłam ?
a wiec cały czas do mnie pisze na gg ;] ciągle chce się spotkać a ja go spławiam ... on chciałby czegoś wiecej,a ja nie jestem gotowa na związek,jeszcze za wcześnie ...
anitka12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 18:12   #24
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem

No więc jestem. Zaczynam moje pisanie, bo niestety cytować nie umiem bo debil jestem więc bede pisać imiennie

Niki po 1 3mam kciuki taaaak mocno ale po 2 wierze że będzie ok wszystko

Bii Fajnie że się LEJDIS podobał, a co do tego kolesia, w sumie chyba dobrze że odmówiłaś, bo to by była swego rodzaju forma oszukania TŻta, który pewnie z resztą nieźle by się wkurzył za to A ty sama co czujesz?

Natuś
dobrze że pozałatwialiście wszystko. Może D. się przekona że nie taki dentysta straszny jak go malują tym bardziej że trafił na fajną zębówke

Anitko
, widzisz jaka ta nasza klasa zmyślna, a co do zdjęć tego szefa twojego, przystojny ten facet, ale ten jego szelmowski wąsik wywołał u mnie pusty śmiech. Trochę to takie daremne Ja bym go zgoliła A co do kolesia tego co do Ciebie pisze, może warto go lepiej poznać, nie koniecznie wchodzić w jakieś głębsze relacje??

Kasiunia ty cwaniaro, a Ciebie jak Twój wkurza to też chcesz go wymienić?? :P
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 18:54   #25
anitka12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 1 755
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem

no może uda nam się zaprzyjażnić ;] spotkam się z nim w piatek :P

wiecie,ostatniO na fotce pogląda mnie codziennie ten profil www.yourfaustyourelust.fotka.pl zastanawiam się kto to taki,napisałam mu wiadomośc dlaczego mnie tak sciągle podgląda to mi nie odpisał ..hmm a do tegO loguje się w tym samym czasie co mój były chłopak same zobaczcie www.juniorbdg.fotka.pl

to chyba tylkO zbieg okoliczności ;]
a w nocy ktoś mi puszczał sygnałki z zastrzeżonegO numeru,często to się zdarza jak nie jestem z TŻ ... dziwny on jest jakiś ... :/
anitka12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 19:18   #26
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem

Anitko ja bym obstawiała że to ex którego krew zalewa teraz
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 19:23   #27
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
własnie przed chwilką ex TŻ do mnie napisał,żę mam mu dać już spokój,że chciał się ze mną spotkać ale zmienił zdanie,że nie ma zamiaru już się ze mną spotykać .... :/
napisałam mu bo co w sobote był w tym clubie co ja,a on że nei wiedział że tam bede,a ja do niego że przecierz kiedyś Ci pisałam że tam bede .. i teraz się nie odzywa ... i już pewnie się nie odezwie ... trudnO :/ zostałam sama


hmmm dziwny jakis :/

Cytat:
Napisane przez biiibiii Pokaż wiadomość
no dobra juz mówie

Poznalismy sie jeszcze zanim poznałam swojego Tzta. A moze nawet w tym samym czasie? tak mniej więcej. Rozmawialismy tylko na gg w tedy albo pisalismy meile, roznie. no, ale cos iskrzyło. Potem jednak pochlonela mne znajomosc z moim obecnym wiec z tym zerwałam kontakt.
Potem nasz kontakt sie odnowił (nawet nie pamietam jak) kiedy szłam do LO. On chodził do tego samego. W tedy rozmawialismy ne tylko na necie, ale pisalismy do siebie esy, no i oczywiscie na przerwach w szkole. Po lekcjach raz w tygodniu szłam na angielski w jego kierunku i zawsze mnie odporwadzał Nic mdzy nami nie było. Pporstu fajna znajomość, noo dobra lekki flirt bylo fajnie, naprawde. ale znajomosc ta pochlonela mnie tak, ze zaczelam sie odsuwac od mojego tzta. wolalam rozmawiac z tamtym, pisac do niego... Moj tz sie dowiedział przypadkiem o tym, kiedy ten zadzownil gdy moj był u mnie. Powidzialam mu co i jak, miał zal, byl zly.
Glupio mi było, ale szczerze mowiac zastanawialam sie czy nie zosyawic swojego dla tamtego. (dodam, ze tamten wtedy tez miał dziewczyne...heh) Poprostu taka znajomosc, ale bylo fajnie.
Urwalam ta znajomosc, zostalismy na 'czesc' bo wiedzialam ze robie nie fair wobec mojego i dziwilam sie ze wybacza mi to zachowanie (bylam dla niego naprawde nie znoscna wtedy)
Potem dostawalam esy z nieznanego nru typu 'kiedys bedziesz i tak moja', albo 'nie poddam sie' czy cos w tym stylu. szybko zapomniałam,
on skonczył LO i slad po nim zaginął..
aż do dziś kiedy odezwał się na gg.
Wziął go pewnie z naszej klasy...ile to sie mozna rzeczy dowiedziec z tego portalu...hah
zmiajanac temat - moja kolezanka wlasnie z naszej klasy dowiedziala sie ze koles z ktorym jezdzi na narty, ktory ja odwiedza i generalnie zaczyna z nia kreic, ona sie w nim zabijała ma zone

W kazdym razie, napisal dzis znowu, porozmawialismy jak kiedys bylo miło. Potem zaprosil mnie dzis do kina i ogolnie gdzies wyjsc pogadac, no ale odmowiłam. (bijcie mi brawo bo bylo ciezko..hehe )

no dziala na mnie ten facet, cholera ma to coś!


napisalam poemat o mojej niespelnionej milosci normanie
hmmm

a ile jestes ze swoim Tż??
sluchaj; skoro sie wahasz co robic, to moze nie jest 'to' co teraz z twoim facetem obecnym jest, bo gdyby bylo to nie pislabys ze tamten cie kreci itd takze chemie zauwazam

ty musisz sie zastanowic co do T czujesz i cy warto to skonczyc dla innej znajomosci



Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość

to chyba tylkO zbieg okoliczności ;]
napewnoo jasneee yhy to nir przypadek na bank
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 19:23   #28
anitka12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 1 755
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem

a niech go ta krew zaleje ;] :P hih :P
anitka12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 19:56   #29
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
a niech go ta krew zaleje ;] :P hih :P

niegrzeczna jestes hehe
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 20:01   #30
22kasiunia
Rozeznanie
 
Avatar 22kasiunia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: @@@@@
Wiadomości: 692
Dot.: Drobne ciałem, wielkie duchem

hehe no wiesz byli ja już wymienić nie mogę bo przysięgałam ze go biorę na dobre i na złe....:P ale skoro bii ma problemy ze swoim facetem i nie może normalnie na nim polegać bo ciągle coś a tu ma jakaś okazje to zmienić to powinna sie zastanowić nad sobą...

widzisz samo jak Agusia....była zrozpaczona i załamana a teraz jest szczęśliwa
__________________
Szczęśliwa Żonka
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2007061601801830.png

Aparatka góra i dół 06.05.2009 ))
22kasiunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:45.