Wysokie obcasy - jak Wy dacie radę to nosić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-30, 17:46   #1
hard case
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 97

Wysokie obcasy - jak Wy dacie radę to nosić?


Witam
Mam taką rozterkę, generalnie bardzo podobają mi się wysokie obcasy, kupowałam wiele razy tego typu buty, ale za każdym razem lądowały w kącie, bo nie dam rady w nich chodzić ciągle to poczucie, że mam jakieś nie widomo co przyczepione do nóg, nie mogę się nawet skupić na czymś innym. Stać to jeszcze jeszcze, ale iśc masakra. Czy to ze mną jest coś nie tak? Nie mogę się nadziwić, jesli ktoś mówi mi, że uwilebia chodzić w szpilkah kosmos. Co Wy na to?
hard case jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 17:49   #2
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Wysokie obcasy - jak Wy dacie radę to nosić?

Moze zacznij od niewielkich obcasow i stopniowo je zwiekszaj? Nikt nie urodzil sie ze zdolnoscia chodzenia na obcasach
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 18:19   #3
alleyezonme
Zakorzenienie
 
Avatar alleyezonme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18 915
Dot.: Wysokie obcasy - jak Wy dacie radę to nosić?

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Moze zacznij od niewielkich obcasow i stopniowo je zwiekszaj? Nikt nie urodzil sie ze zdolnoscia chodzenia na obcasach
to samo chciałam napisać
ja też zaczynałam od małych i stopniowo je zwiększałam.
__________________


Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

alleyezonme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 18:21   #4
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Wysokie obcasy - jak Wy dacie radę to nosić?

kwestia treningu
i jak dziewczyny piszą, najlepiej od małych, bo jak od razu 9 czy 12 cm to może byc faktycznie ciezko
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 18:29   #5
myszkakinia
Rozeznanie
 
Avatar myszkakinia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 581
Dot.: Wysokie obcasy - jak Wy dacie radę to nosić?

moj problem polega na tym, ze na obcasach chodzic umiem, ale po jakis 40 minutach tak mnie masakrycznie bolą stopy tam pod duzym palcem, ze nie daje rady wytrzymac.. Staram sie jakos stopniowo przyzwyczajac ale łatwo nie jest :/
__________________
Pozdrawiam!


myszkakinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 18:32   #6
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: Wysokie obcasy - jak Wy dacie radę to nosić?

Cytat:
Napisane przez myszkakinia Pokaż wiadomość
moj problem polega na tym, ze na obcasach chodzic umiem, ale po jakis 40 minutach tak mnie masakrycznie bolą stopy tam pod duzym palcem, ze nie daje rady wytrzymac.. Staram sie jakos stopniowo przyzwyczajac ale łatwo nie jest :/

moze kup sobie takie zelowe poduszeczki scholla albo kiwi
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 18:34   #7
TaakaPani
Raczkowanie
 
Avatar TaakaPani
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 271
Dot.: Wysokie obcasy - jak Wy dacie radę to nosić?

ja też polecam zacząć od tych niższych, choć sama zaczęłam od 8cm

Hmm.. jeśli umiesz chodzic na paluszkach, to na obcasach też dasz radę!
__________________
Matma!!!
Matma!!!

TaakaPani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-30, 18:38   #8
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Wysokie obcasy - jak Wy dacie radę to nosić?

To też kwestia buta, podobno na obcasy nie wolno żałować pieniędzy. I cóż, powiedziałabym, że coś w tym jest, bo mam jedne z deichmanna za 49zł i nie da się w nich za długo chodzić, chociaż nie są bardzo wysokie. Z tego co zauważyłam, Ryłko ma bardzo wygodne obcasy .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 18:41   #9
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Wysokie obcasy - jak Wy dacie radę to nosić?

Polecam ćwiczenia chodzenia w domu, z czasem wchodzi w krew.

Ostatnio kupiłam śliczne czarne lakierowane kozaki na 10cm szpileczce...no i trudne są ale powoli daje radę.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 18:44   #10
BaBy Girl
Rozeznanie
 
Avatar BaBy Girl
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 630
Dot.: Wysokie obcasy - jak Wy dacie radę to nosić?

Przede wszystkim zacznij od obcasów które są STABILNE. Nikt nie bedzie umiał chodzic na szpilkach jesli nie zaczał od tych wiekszych,grubszych obcasów.
Zacznij od 3 cm-etrowych,i nie chodz w domu- taka nauka na nic sie zda. Polskie chodniki są najczesciej nierówne,pełne dziur i "przeszkód" dla poczatkujacych obcasomaniaczek
Najlepiej pospaceruj troszke na dworze,mozew masz psa,wyjdz z nim na spacer na obcasach?
Albo zrob dwie rundki wokół domu.
Nie zaczynaj od wysokich bo bedzie ciezko,musisz uczyc sie stopniowo.
Tez miałam problem z chodzeniem na obcasach (chyba kazda z nas miala na poczatku-nie ukrywajmy ) ale czas zrobil swoje,kwestia to tylko ćwiczyc,cwiczyc i jeszcze raz cwiczyc.
Zakładaj tez obcasy na imprezy,podczas tanca bedziesz miala okazje cwiczyc równowage

Pozdrawiam i powodzenia !
__________________
BaBy Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 18:49   #11
lolu
Rozeznanie
 
Avatar lolu
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 664
Dot.: Wysokie obcasy - jak Wy dacie radę to nosić?

a co sądzicie o tym , kiedy obcasy zakłada dziewczyna która ma 178 cm ?
lolu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-30, 18:52   #12
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Wysokie obcasy - jak Wy dacie radę to nosić?

Cytat:
Napisane przez myszkakinia Pokaż wiadomość
moj problem polega na tym, ze na obcasach chodzic umiem, ale po jakis 40 minutach tak mnie masakrycznie bolą stopy tam pod duzym palcem, ze nie daje rady wytrzymac.. Staram sie jakos stopniowo przyzwyczajac ale łatwo nie jest :/

jesli bola Cie stopy w chodzeniu na obcasach masz poprostu zle dobrane buty ja tez tak kiedys mialam nie wiedzialam co jest grane bo po godzinie tuptania i stania strasznie bolaly mnie stopy poslzma do sklepu i mowie w czym zrcza pani ze mam zle dobrane buty po czym kupilam inny fason te polecany na podobnym obcasie jednak troszke szerszym niz szpilka i problem zniknol co prawda teraz nie chodze duzo w obcasach ale czasem sie na nie kusze
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 18:53   #13
mmmalajkaaa
Raczkowanie
 
Avatar mmmalajkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 217
GG do mmmalajkaaa
Dot.: Wysokie obcasy - jak Wy dacie radę to nosić?

ja też mam straszny kłopot z obcasami bo chodzić umiem, nie lubię bardzo wysokich bo sama jestem wysoka, ale takie 8 cm mi nie sprawiają problemu jeśli chodzi o chód, ale właśnie po kilkunastu minutach chodzenia [zauważyłam że chodząc szybszym tempem szybciej mnie nogi zaczynają boleć:P] tak masakrycznie mnie pieką poduszeczki pod stopami, że muszę natychmiast zdejmować butki

nie jest to chyba kwestia butów bo wypróbowałam na różnych, nawet na niższym obcasie i dalej mam to samo. w związku z tym moje pytanie - czy te żelowe poduszeczki pomagają? bo chętnie bym zakupiła, tylko skoro mają mi nie pomóc to nie ma sensu :P
__________________

mmmalajkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 18:53   #14
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Wysokie obcasy - jak Wy dacie radę to nosić?

Cytat:
Napisane przez lolu Pokaż wiadomość
a co sądzicie o tym , kiedy obcasy zakłada dziewczyna która ma 178 cm ?
ja mam taki wzrost i chodze w obcasach czasem sa nizsze a czasem maja 8 cm wyglada to super a do takich obcasow przekonaly mnie dziewczyny z forum za co im bardzo dziekuje wyglada to super a wielu facetow oglada sie za mna jak ide ulica choc to nie przyjemne zbytnio jest
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 19:22   #15
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Wysokie obcasy - jak Wy dacie radę to nosić?

chetnie bym przy 178 latala w obcasach, uwielbiam byc wysoka, moj kompleks wzrosu planuje zakup butow na 16cm obcasie
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 19:38   #16
Achnes
Zadomowienie
 
Avatar Achnes
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 853
Dot.: Wysokie obcasy - jak Wy dacie radę to nosić?

Ja mam 178,5 i kozaczki z 8cm obcasem. I czuję się w tym normalnie. Jak inni nie urośli to to nie jest moja wina przecież A tak na poważnie - wszystko jest dla ludzi
Achnes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 19:42   #17
kolialig
Raczkowanie
 
Avatar kolialig
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 99
Dot.: Wysokie obcasy - jak Wy dacie radę to nosić?

Cytat:
Napisane przez drcron Pokaż wiadomość
ja mam taki wzrost i chodze w obcasach czasem sa nizsze a czasem maja 8 cm wyglada to super a do takich obcasow przekonaly mnie dziewczyny z forum za co im bardzo dziekuje wyglada to super a wielu facetow oglada sie za mna jak ide ulica choc to nie przyjemne zbytnio jest
chciałabym żeby mnie też tak "przekonały" mam 175 cm wzrostu i jak na razie nie wyobrażam sobie założyć obcasów (o ile tak to można nazwać) mierzacych 1, gora (!) 2 cm. A ubóstwiam wszelkiego rodzaju obcasy, szpilki, które na nodze wyglądają przepięknie, a mnie ciągle coś tamuje przed włożeniem ich na stopę. Mam jedną jedyną parę bucików na 8cm obcasie po prostu nie moglam sie oprzec ale zdaje sobie sprawe ze ich nie zaloze. Czuje wtedy ze ogol populacji siega mi do ramienia... tak tak glupie jak stopiecdziesiat
kolialig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 19:49   #18
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Wysokie obcasy - jak Wy dacie radę to nosić?

Cytat:
Napisane przez kolialig Pokaż wiadomość
chciałabym żeby mnie też tak "przekonały" mam 175 cm wzrostu i jak na razie nie wyobrażam sobie założyć obcasów (o ile tak to można nazwać) mierzacych 1, gora (!) 2 cm. A ubóstwiam wszelkiego rodzaju obcasy, szpilki, które na nodze wyglądają przepięknie, a mnie ciągle coś tamuje przed włożeniem ich na stopę. Mam jedną jedyną parę bucików na 8cm obcasie po prostu nie moglam sie oprzec ale zdaje sobie sprawe ze ich nie zaloze. Czuje wtedy ze ogol populacji siega mi do ramienia... tak tak glupie jak stopiecdziesiat
no i ? to oni nadziewaja ci sie na biust, a nie ty im
co ja bym dała za wzrost wyzszy niz przecietnego kurczaka
korzystaj, bo na starosc sie skurczysz i zgarbisz
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 19:59   #19
alleyezonme
Zakorzenienie
 
Avatar alleyezonme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18 915
Dot.: Wysokie obcasy - jak Wy dacie radę to nosić?

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
To też kwestia buta, podobno na obcasy nie wolno żałować pieniędzy. I cóż, powiedziałabym, że coś w tym jest, bo mam jedne z deichmanna za 49zł i nie da się w nich za długo chodzić, chociaż nie są bardzo wysokie. Z tego co zauważyłam, Ryłko ma bardzo wygodne obcasy .
zgadzam się, to również kwestia buta
__________________


Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

alleyezonme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-30, 20:45   #20
mmmalajkaaa
Raczkowanie
 
Avatar mmmalajkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 217
GG do mmmalajkaaa
Dot.: Wysokie obcasy - jak Wy dacie radę to nosić?

Cytat:
Napisane przez lolu Pokaż wiadomość
a co sądzicie o tym , kiedy obcasy zakłada dziewczyna która ma 178 cm ?
mam 177 i jak niektóre tutaj kobietki też kiedyś miałam okropne kompleksy, wydawało mi się, że rzucam się potwornie w oczy a już w takich sytuacjach gdzie trzeba było stanąć w tłumie czy np w kościele czy na apelu w szkole miałam wrażenie że ludziom za mną zasłaniam cały świat

minęło. i chętnie ubieram obcasy chociaż tak straaasznie bolą nogi ! :P

to co z tymi poduszeczkami żelowymi, dają efekt czy nie
__________________

mmmalajkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 21:28   #21
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Wysokie obcasy - jak Wy dacie radę to nosić?

ja mam 163 i nosze buty srednio na 10-13 cm obcasie uwielbiam to (nie mialabym nic przeciwko temu zeby miec nawet 175 i tak bym nosila szpilki)
Ja polecam od razu zaczac od wysokich bcasow ale radze aby byly grubsze stabilne i aby to byly kozaki albo trzewiki takie buty sa najbardziej stabilne i najlepeij w nich zaczynac nauke :0
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 21:35   #22
Dorotka <3
Raczkowanie
 
Avatar Dorotka <3
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 137
GG do Dorotka <3
Dot.: Wysokie obcasy - jak Wy dacie radę to nosić?

Ochhh ja też miałam wielkie opory,żeby wyjść gdzieś w obcasach a mam 178 cm wydawało mi się,że wyglądam jak chwiejący się patyczek . Ale przełamałam się i chodzę w obcaskach 5- 7 cm. Ale raczej wybieram trochę grubsze obsasy, bo tak jakoś jest mi łatwiej ... Mam jeszcze problem z piętami więc muszę mieć bardzo szeroką pięte w bucie,żeby było wygodnie. echhh .. to jest istne przekleństwo
Dziewczyny słusznie piszą : zacznij od małych obcasów a potem przechodź dpcoraz wyższych
Dorotka <3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 22:07   #23
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Wysokie obcasy - jak Wy dacie radę to nosić?

Cytat:
Napisane przez mmmalajkaaa Pokaż wiadomość
to co z tymi poduszeczkami żelowymi, dają efekt czy nie
Ja kupiłam poduszeczki żelowe Kiwi [chyba...]. Sprawiłam je sobie przed weselem, bo pomyślałam że dłużej będę się bawić na obcasie - i gucio to dało. Jeszcze przed oczepinami nie mogłam stać, bo mnie paliła ta część przy palcach + palce od spodu [tam miałam poduszeczki]. W sumie głupia byłam, bo oczekiwałam niemożliwego, ale patrząc obiektywnie to coś dać powinny, a żadnej poprawy nie zauważyłam.
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 22:27   #24
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: Wysokie obcasy - jak Wy dacie radę to nosić?

Zacznij od małych obcasików , po czym zwiększaj - a jeżeli chcesz od razu wysokie to zacznij od tych stabilniejszych- chodzi mi tu o szerszy obcas, nie o cieniutki.
Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 22:38   #25
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Wysokie obcasy - jak Wy dacie radę to nosić?

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Ja kupiłam poduszeczki żelowe Kiwi [chyba...]. Sprawiłam je sobie przed weselem, bo pomyślałam że dłużej będę się bawić na obcasie - i gucio to dało. Jeszcze przed oczepinami nie mogłam stać, bo mnie paliła ta część przy palcach + palce od spodu [tam miałam poduszeczki]. W sumie głupia byłam, bo oczekiwałam niemożliwego, ale patrząc obiektywnie to coś dać powinny, a żadnej poprawy nie zauważyłam.

nie chce robic reklamy ale kiwi sa beznazdziejne,sa tak jakby podrobami. Jako pierwsze na rynku pojawily sie scholla i sa jedyne najlepsze oplaca sie wydac 30 zl. Ja swoje nosze juz 3 rok i sa jeszcze ok. Chodze nacodzen na 10-13 cm obcasach, w pracy spedzam nawet 10 godzin i rewelacja rzadko kiedy czuje jakikolwiek bol
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 23:00   #26
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: Wysokie obcasy - jak Wy dacie radę to nosić?

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
To też kwestia buta, podobno na obcasy nie wolno żałować pieniędzy. I cóż, powiedziałabym, że coś w tym jest, bo mam jedne z deichmanna za 49zł i nie da się w nich za długo chodzić, chociaż nie są bardzo wysokie. Z tego co zauważyłam, Ryłko ma bardzo wygodne obcasy .
Ale nie zawsze można się sugerować ceną. Mam dwie ulubione pary szpilek. Za jedne zapłaciłam około 300 zł, bo kupowałam je na studniówkę i kierowałam się tym, że im droższe, tym lepsze. Ale drugie moje ukochane butki kupiłam za jakieś 30-40 zł w... Carrefourze. Tak jakoś pod wpływem chwili. A później się okazało, że też są bardzo wygodne.
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 23:22   #27
aprilla
Raczkowanie
 
Avatar aprilla
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 245
Dot.: Wysokie obcasy - jak Wy dacie radę to nosić?

Cytat:
Napisane przez mmmalajkaaa Pokaż wiadomość
to co z tymi poduszeczkami żelowymi, dają efekt czy nie
Nie daja efektu, czy to Kiwi czy Scholl. Pieniadze wydane w bloto, zaznaczam ze to nie tylko moja opinia ale i moich znajomych.
Nie zmniejszaja ucisku, czasem przesuwaja sie mimowolnie, noszenie ich w upalne dni nie nalezy do przyjemnosci.
Kupilam sobie natomiast polwkladki skorzane i te potrafia przynosic stopom ulge. Jedyna ich wada jest to, ze niestety nie nadaja sie do odkrytych butow.
Moja rada dla dziewczyn ktore chca chodzic w szpilkach i nie znosic katuszy, wybierajcie buty dobrych firm, koniecznie skorzane i zwracajcie uwage czy nie maja zbyt cienkiej podeszwy, im grubsza tym wiekszy komfort chodzenia.
Pozdrawiam.
aprilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 07:25   #28
kolialig
Raczkowanie
 
Avatar kolialig
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 99
Dot.: Wysokie obcasy - jak Wy dacie radę to nosić?

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
no i ? to oni nadziewaja ci sie na biust, a nie ty im
co ja bym dała za wzrost wyzszy niz przecietnego kurczaka
korzystaj, bo na starosc sie skurczysz i zgarbisz
tez bym tak mowila gdybym byla niska
prawda taka, ze niskie zazdroszcza wysokim a wysokie niskim tak samo jak blondynka brunetce i na odwrót. chyba ze ktos jest zadowolony i podoba sie sobie w 100%.
niestety bardzo rzadko sie to zdarza.
pushit - oddalabym ci 10cm slowo honoru tylko pozniej bym pewnie ryczala ze chce byc wyzsza...
kolialig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 12:17   #29
zsrr23
Raczkowanie
 
Avatar zsrr23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 375
Dot.: Wysokie obcasy - jak Wy dacie radę to nosić?

Buty na wysokim obcasie musi być dobrze wyprofilowany, by stopa się nie męczyła - to podstawa. W innym wypadku po pół godzinie nogi ci odpadną. Przymierzaj buty w sklepie i przejdż się parę razy, weż inny fason i porównaj wygodę chodzenia.
Powodzenia
zsrr23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 12:29   #30
basiawlg
Organizatorka
 
Avatar basiawlg
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 809
GG do basiawlg
Dot.: Wysokie obcasy - jak Wy dacie radę to nosić?

Trening czyni mistrza ot co
basiawlg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:43.