Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-20, 18:06   #3841
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

kicia Twoja fota profilowa
o ogolnie didzejos teraz zeby bylo smieszniej nie ma netu i meeeeega rzadko jest na fb
ostatnie kilka miesiecy to on tam mieszkal u mnie na profilu praktycznie i co np dodalam kogos do znajomych, to sekunde potem osoba ta miala zaproszenie od niego, co sie pojawilo jakies zdjecie to juz 1000 komentarzy a teraz to taki lajcik

Dim, ta kompaktowa jest mniejsza niz ta normalna czytalam na mua, ze taka troche za mala jako podstawowa, ale wlasnie do poprawek fajna

iii padlam z tej laski podbierajacej kosmetyki Tzta

a ja tez mam gumowy kregoslup i gumowe kosci ale jednak nie umiem sie tak wic
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 18:18   #3842
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość


Co do szczotki- chciałam albo czarną albo właśnie fioletową ale jeszcze jestem niezdecydowana
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja się bałam, że czarna będzie wyglądała typowo jak psia więc bier fiolecik będziemy miały takie same super szczoty!
:/
Ja mam czarna Tangle, wziełam ją bo nie chciałam za bardzo żarówiastej. Ona w rzeczywistości kojarzy się z jakąś stonogą albo innym robakiem
Miałam z nią nie tak dawno przygodę w hotelu. Zostawiłam ją na łóżku razem z innymi rzeczami, papierami itp. Przyszła sprzątaczka i pościeliła łóżko. I gdzie wylądowała szczotka? Nie na stole, nie na fotelu. Jak wróciłam to myślałam, że zejdę ze śmiechu. Na podłodze miałam ustawione w rządku trzy pary butów i ona tam razem z butami postawiła moją szczotkę do włosów, myśląc chyba że to taka wymyślna szczotka do butów
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 19:07   #3843
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Klikacie coś w ramach tej krzywej promocji -10% dla Polski ?
Kurde, kusi mnie parę rzeczy i już już...mam kilknąć i jak sobie pomyślę, ze teraz nawet ze zniżką 20% płaci się tyle ile kiedyś bez zniżek, to mnie trafia jasna cholera
A chciałam m.in. bazę Diorsnow z filtrem 50+++.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 19:20   #3844
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość

fajny piesek

Maciej
zawsze jak sie zastanawialam nad imieniem dla mego potencjalnego syna to bylam pewna, ze bedzie to jakies, ktore sie zdrabnia na ś w stylu Maciuś, Kubuś, Michaś itp [COLOR="Silver"]
Harry to tez fajne imie. Nie wiem czemu, ale strasznie mi sie podoba. PEwnie przez Pottera .

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość


nie bbyło żadnej promo- jedna zamówiła dla siebie ze strony producenta inna z ebaya


dziewczyny czy wy byście się nie zdenerwowały na moim miejscu??!!
za dwa dni mam rocznice z Tżtem i mieliśmy dzisiaj pojechać do jego do domku na 3 dni. To mi pisze, że przyjedzie po mnie za jakąś godzinę. Chwila nie mija i dostaje esa, że wczoraj mówił, że jedziemy tam dzisiaj (dwa razy) a rano dzisiaj jego kuzynka pojechała tam do domku!!
idzie joba dostać!!

Oj, przykro mi . A moze TZ zadzwoni do kuzyni i powie jej kilku konkretnych slow tak zeby zrozumiala sytuacje?

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja polecam rozowa choc jest meeeeeeeega odblaskowa

Dimiti, ta kompaktowa kosztowala chyba 11 funtow jakos tak

a z tym TZem to faktycznie zloooo ale niebardzo masz inne wyjscie nawet

a ja mam z kolei problem taki, ze didzejos ma teraz krecic jakies kolejne teledyski rezyserem bedzie koles z alchemist project, wiec na 1000% scenariusz standardowy - polnagie wijace sie modelki w klubie nie do konca mnie to zachwyca, a najgorsze, ze w sumie niebardzo chce marudzic, no bo to w koncu jego praca

[aaa jakby Was na fb zaprosil didzejos to sie nie zdziwcie, bo on zasadniczo zaprasza wszystkich, ktorych mu fb sugeruje, gdyz buduje tzw siec kontaktow ]
Nie martw sie wijacymi lalami. Spojrz na te teledyski: mini poliestrowa z bazaru, solarium i badziewny mejkap a'la "relax, take me easy"

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
kicia Twoja fota profilowa
o ogolnie didzejos teraz zeby bylo smieszniej nie ma netu i meeeeega rzadko jest na fb
ostatnie kilka miesiecy to on tam mieszkal u mnie na profilu praktycznie i co np dodalam kogos do znajomych, to sekunde potem osoba ta miala zaproszenie od niego, co sie pojawilo jakies zdjecie to juz 1000 komentarzy a teraz to taki lajcik

Dim, ta kompaktowa jest mniejsza niz ta normalna czytalam na mua, ze taka troche za mala jako podstawowa, ale wlasnie do poprawek fajna

iii padlam z tej laski podbierajacej kosmetyki Tzta

a ja tez mam gumowy kregoslup i gumowe kosci ale jednak nie umiem sie tak wic
Kicia, prosze o linka do Twojego profilu na FB. Nie mam konta i nie chce miec, ale chetnie Cie zobacze jak Ty taka hot stuff .

---------------------------------------------------------------
Ja sie wakacjuje. W Polsce . Tragedia. W zeszly piatek pojechalam z TZtem i jego tata do Olsztyna. Hotel byl super. Swietnie jedzenie, jacuzzi. Na drugi dzien mielismy jechac na rekonstucje bitwy pod Grunwaldem. Mielismy tam 40 kilometrow. Wyjechalismy kilka godzin wczesniej. Utknelismy w korku a zostalo nam prawie 26 kilometrow. Po ponsd godzinie mielismy do pokonania ponad 24 . Dalismy sobie spokoj i pojechalismy tak jak planowalismy do Wladyslowowa. NA drugi dzien przyjechala mama TZta wiec jestesmy tu w czworke. Lubie ich, wiec nie narzekam . Ale reszta ... Wladyslawowo jest okropne. To wies. Wszystko naokolo brzydkie. Drogi straszne. Budynki stare. Ludzie spaleni na skwarki. Nie przesadze jesli powiem, ze Beyonce jest bledsza od niektorych. Nie wiedzialam, ze bialy czlowiek moze sie tak opalic. Dzieci dra mordy. Ludzie pala na plazy. A propo's plazy. Nie ma sie tu gdzie ruszyc. Ledwo stope mozna na plazy postawic. W wodzie tez tlumy. Wypozyczylam dzis lezak. Kosztowal 40 zloty . PArodia jakas. Wszedzie stragany z chinska tandeta. Ludzie chodza nawet do sklepu w strojach kapielowcyh (sklepy nie sa przy plazy). Poza tym nawet w barze, gdy cos jem i pije to musze placic za lazienke. To mnie drazni straszne. 2 zlote za syf, brak cieplej wody i urwana mydelniczka z resztkami badziewnego mydla.
Ech, narzekam jak stary dziad .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2010-07-20 o 19:22
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 19:21   #3845
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Klikacie coś w ramach tej krzywej promocji -10% dla Polski ?
Kurde, kusi mnie parę rzeczy i już już...mam kilknąć i jak sobie pomyślę, ze teraz nawet ze zniżką 20% płaci się tyle ile kiedyś bez zniżek, to mnie trafia jasna cholera
A chciałam m.in. bazę Diorsnow z filtrem 50+++.
Niee. Jestem wciaz sfoszona na nich .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 19:56   #3846
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Klikacie coś w ramach tej krzywej promocji -10% dla Polski ?
Kurde, kusi mnie parę rzeczy i już już...mam kilknąć i jak sobie pomyślę, ze teraz nawet ze zniżką 20% płaci się tyle ile kiedyś bez zniżek, to mnie trafia jasna cholera
A chciałam m.in. bazę Diorsnow z filtrem 50+++.
Pamiętaj, że zniżka nie nalicza się jak kupujesz coś tańszego. Zenek-łotr zobowiązał się, że zwróci 10 % na Paypal/ kartę, ale chyba jeszcze nie do końca zaczeli nas poważnie traktować

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;20809926]

---------------------------------------------------------------
Ja sie wakacjuje. W Polsce . Tragedia. W zeszly piatek pojechalam z TZtem i jego tata do Olsztyna. Hotel byl super. Swietnie jedzenie, jacuzzi. Na drugi dzien mielismy jechac na rekonstucje bitwy pod Grunwaldem. Mielismy tam 40 kilometrow. Wyjechalismy kilka godzin wczesniej. Utknelismy w korku a zostalo nam prawie 26 kilometrow. Po ponsd godzinie mielismy do pokonania ponad 24 . Dalismy sobie spokoj i pojechalismy tak jak planowalismy do Wladyslowowa. NA drugi dzien przyjechala mama TZta wiec jestesmy tu w czworke. Lubie ich, wiec nie narzekam . Ale reszta ... Wladyslawowo jest okropne. To wies. Wszystko naokolo brzydkie. Drogi straszne. Budynki stare. Ludzie spaleni na skwarki. Nie przesadze jesli powiem, ze Beyonce jest bledsza od niektorych. Nie wiedzialam, ze bialy czlowiek moze sie tak opalic. Dzieci dra mordy. Ludzie pala na plazy. A propo's plazy. Nie ma sie tu gdzie ruszyc. Ledwo stope mozna na plazy postawic. W wodzie tez tlumy. Wypozyczylam dzis lezak. Kosztowal 40 zloty . PArodia jakas. Wszedzie stragany z chinska tandeta. Ludzie chodza nawet do sklepu w strojach kapielowcyh (sklepy nie sa przy plazy). Poza tym nawet w barze, gdy cos jem i pije to musze placic za lazienke. To mnie drazni straszne. 2 zlote za syf, brak cieplej wody i urwana mydelniczka z resztkami badziewnego mydla.
Ech, narzekam jak stary dziad .[/QUOTE]

O matko, nic dziwnego że narzekasz, sama nie przepadam za polskim morzem, a z tego co opowiadasz to ciezko w takich warunkach wypoczywać...brrr.... a z tym placeniem za lazienke w lokalu to szok


na szczęscie jesteś w fajnym towarzystwie
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 20:45   #3847
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

James a mnie moze czekają wakacje nad pl morzem i już się boję

Padlam z historii o szczotce choć powiem, że jak ostatnio był u mnie didzejos to mnie pyta co to jest z taka podejrzana mina i był przekonany, że to przyrząd do masażu

A ja do jutra muszę wywieźć wszystko z domu u już nie mogę

I chyba nic nie kupuje. Chciałam ten sypki puder, ale jak go nie ma w necie za bardzo to pewnie przedpotopowy, a jeszcze Zenek z ta promocja z warunkami

Ja to powiem szczerze, że zamiast tego to bym sobie w jakiś lakierek opi zainwestowała

Aaa w ogóle to co z tym truskawkowym zlotem?
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-20, 22:56   #3848
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Dimi, Boże żeby mój TŻ kiedyś się przekonał do kosmetyków Nawet nie wyobrażacie sobie ile musiałam się napracować, żeby go kurka wodna nasmarować kremem do opalania na plaży nadmorskiej On nie uznaje wszelkich mazideł i gdyby mógł, to jak dziecko by mi uciekał po plaży... A ja miałam wizje, że go dosiadam (na plecach) i nogą przygniatam głowę do piachu... i szybko smaruję Ale obyło się bez tego Ech...

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
kicia Twoja fota profilowa
o ogolnie didzejos teraz zeby bylo smieszniej nie ma netu i meeeeega rzadko jest na fb
ostatnie kilka miesiecy to on tam mieszkal u mnie na profilu praktycznie i co np dodalam kogos do znajomych, to sekunde potem osoba ta miala zaproszenie od niego, co sie pojawilo jakies zdjecie to juz 1000 komentarzy a teraz to taki lajcik

Dim, ta kompaktowa jest mniejsza niz ta normalna czytalam na mua, ze taka troche za mala jako podstawowa, ale wlasnie do poprawek fajna

iii padlam z tej laski podbierajacej kosmetyki Tzta

a ja tez mam gumowy kregoslup i gumowe kosci ale jednak nie umiem sie tak wic
Ilios, jak będziesz chodziła 2-3x w tyg na disco, po kilka ładnych godzin gdzie będziesz się wić przy każdym facecie wyglądającym na nadzianego, to też się po jakimś czasie nauczysz sztuczek, które umieją te panny gwarantuje !
Swoją drogą.. ja bym nie potrafiła w bieliźnie wić się w jakimś klipie.. Taka troche żenua. (nawet gdybym miała warunki) (których nie mam )
Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Ja mam czarna Tangle, wziełam ją bo nie chciałam za bardzo żarówiastej. Ona w rzeczywistości kojarzy się z jakąś stonogą albo innym robakiem
Miałam z nią nie tak dawno przygodę w hotelu. Zostawiłam ją na łóżku razem z innymi rzeczami, papierami itp. Przyszła sprzątaczka i pościeliła łóżko. I gdzie wylądowała szczotka? Nie na stole, nie na fotelu. Jak wróciłam to myślałam, że zejdę ze śmiechu. Na podłodze miałam ustawione w rządku trzy pary butów i ona tam razem z butami postawiła moją szczotkę do włosów, myśląc chyba że to taka wymyślna szczotka do butów
Czarna wygląda cool
Co do przygody ze szczotką- dobrze, że bez np psa byliście, bo by mogła pomyśleć że to dla niego. Albo gdyby była stadnina w hotelu to by was oskarżyła o kradzież sprzętu Szczotka ma konkretny look
Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Klikacie coś w ramach tej krzywej promocji -10% dla Polski ?
Kurde, kusi mnie parę rzeczy i już już...mam kilknąć i jak sobie pomyślę, ze teraz nawet ze zniżką 20% płaci się tyle ile kiedyś bez zniżek, to mnie trafia jasna cholera
A chciałam m.in. bazę Diorsnow z filtrem 50+++.
Ja mam dalej focha na truskawę Chociaż nie powiem, miałam chwilę zwątpienia gdy zobaczyłam, że mają czarnego Maestro.. (obudził się wtedy we mnie chomik)

James linka Ci nie podeślę, bo jak nie masz konta, to nie zobaczysz.. ale żeby Ci smutno nie było, to wrzucę tutaj Zdjęcie jest nawiązaniem do mojej niedawnej blond fryzury i nieustannie walających się po twarzy włosach Na ile odzwierciedla rzeczywisty wygląd, to muszą ocenić dziewczyny, które widziały moje inne foto
Ilios Twój psiak to jakaś konkretna rasa? Bo jest taki fajny i kosmaty
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 06:10   #3849
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Moj pies to puchacz pospolity
a tak serio to eurasier . jest on kompletnie przecudny nie tylko dlatego, ze wyglada jak pluszowa zabawka, ale dlatego, ze tak sie zachowuje ma 8 lat, a psychike nadal szczeniaka jest najwiekszym pieszczochem na swiecie, domatorem kompletnym i w ogole kocham ta rase [kupilismy go oczywiscie przypadkiem, bo w hodowli, do ktorej pojechalismy po... kota mieli akurat szczeniaki i sie zakochalysmy z mama ].

ja tam tez bym sie nie chciala wic w teledysku zreszta juz bylam namawiana oczywiscie ale mu powiedzialam, ze jak mnie chce w teledysku, to niech postawi na stole moje zdjecie i do niego wzdycha w nim, bo ja na pewno nie bede w bikini wokol niego biegac
ostatnio bylismy z didzejosem w jakims klubie i jak patrzylam na te panienki takie z cycem i tylkiem na wierzchu polujace na podstarzalych facetow


hehehheheheheh szczotka naprawde wyglada kosmicznie ale wazne, ze dziala


pakowalam moje klamoty do 2.30
jestem kompletnie niezywa i pije 2 kawe. czekam az zacznie dzialac no ale oficjalnie spakowalam juz wszystko z pokoju, po pracy zawoze to do mieszkania i jestem 100% wyprowadzona
teraz musze tylko czekac az zaloza mi net - dopiero za tydzien
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 09:34   #3850
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Moja fotka z profilowa jest taka sexy Te blond pukle opadające zalotnie na twarz
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
kicia Twoja fota profilowa

że też nie mam konta na fb to musi być czad.


Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja się bałam, że czarna będzie wyglądała typowo jak psia więc bier fiolecik będziemy miały takie same super szczoty!


Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Ja mam czarna Tangle, wziełam ją bo nie chciałam za bardzo żarówiastej. Ona w rzeczywistości kojarzy się z jakąś stonogą albo innym robakiem
Miałam z nią nie tak dawno przygodę w hotelu. Zostawiłam ją na łóżku razem z innymi rzeczami, papierami itp. Przyszła sprzątaczka i pościeliła łóżko. I gdzie wylądowała szczotka? Nie na stole, nie na fotelu. Jak wróciłam to myślałam, że zejdę ze śmiechu. Na podłodze miałam ustawione w rządku trzy pary butów i ona tam razem z butami postawiła moją szczotkę do włosów, myśląc chyba że to taka wymyślna szczotka do butów

a ja do tej pory nie kupiłam tej szczoty, nie wiem jak to się stało, zachwyty trwają juz kolejny miesiąc więc COŚ w niej musi być. Zaczynam się powaznie przekonywać.
Pani sprzątająca miała inwencję, nie ma co

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Klikacie coś w ramach tej krzywej promocji -10% dla Polski ?
Kurde, kusi mnie parę rzeczy i już już...mam kilknąć i jak sobie pomyślę, ze teraz nawet ze zniżką 20% płaci się tyle ile kiedyś bez zniżek, to mnie trafia jasna cholera
A chciałam m.in. bazę Diorsnow z filtrem 50+++.
ja wyłamałam się i klikłam błyszczyk, który mi się włąśnie skończył, przyznaję się. Ale poza tym - absolutny szlaban

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;20809926]
Ja sie wakacjuje. W Polsce . Tragedia. W zeszly piatek pojechalam z TZtem i jego tata do Olsztyna. Hotel byl super. Swietnie jedzenie, jacuzzi. Na drugi dzien mielismy jechac na rekonstucje bitwy pod Grunwaldem. Mielismy tam 40 kilometrow. Wyjechalismy kilka godzin wczesniej. Utknelismy w korku a zostalo nam prawie 26 kilometrow. Po ponsd godzinie mielismy do pokonania ponad 24 . Dalismy sobie spokoj i pojechalismy tak jak planowalismy do Wladyslowowa. NA drugi dzien przyjechala mama TZta wiec jestesmy tu w czworke. Lubie ich, wiec nie narzekam . Ale reszta ... Wladyslawowo jest okropne. To wies. Wszystko naokolo brzydkie. Drogi straszne. Budynki stare. Ludzie spaleni na skwarki. Nie przesadze jesli powiem, ze Beyonce jest bledsza od niektorych. Nie wiedzialam, ze bialy czlowiek moze sie tak opalic. Dzieci dra mordy. Ludzie pala na plazy. A propo's plazy. Nie ma sie tu gdzie ruszyc. Ledwo stope mozna na plazy postawic. W wodzie tez tlumy. Wypozyczylam dzis lezak. Kosztowal 40 zloty . PArodia jakas. Wszedzie stragany z chinska tandeta. Ludzie chodza nawet do sklepu w strojach kapielowcyh (sklepy nie sa przy plazy). Poza tym nawet w barze, gdy cos jem i pije to musze placic za lazienke. To mnie drazni straszne. 2 zlote za syf, brak cieplej wody i urwana mydelniczka z resztkami badziewnego mydla.
Ech, narzekam jak stary dziad .[/QUOTE] Jamesik rozumiem Cię, wcale nie marudzisz. Dlatego niestety przestałam się u nas wakacjować zupełnie. Tak to wygląda do tego ceny - jakiś kosmos, więc wolę dołożyć do paliwa i jechać w bardziej cywilizowane miejsca za porównywalną kasę.
Ciesz się pogodą i towarzystwem

Dimek i jak tam Wasza rocznica, udało się coś wymyslić??

Ilios przeprowadzka w taki upał, może te Wijki z teledysku mogłby się przydać do przenoszenia klamotów? Skoro takie sprawne Już widzę ten orszak z pakunkami Sądziedzi byliby zachwyceni
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 10:05   #3851
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Ilios już coraz bliżej zamieszkania w nowym domku, nie marudź na neta bo to szybko da się załatwić Allleeee Ci fajnie, kurde .. Oby Ci się tam dobrze wiodło
A Psiak jest gites Taka kulka futra, niesamowity Są problemy z sierścią?

zapomniałam dopisać- James, ja w pełni rozumiem Twojego bulwersa Władysławowem. U mnie, w Mrzeżynie, było totalnie to samo (no, może bez wypożyczania leżaków ) - wszędzie rozdarte dzieci (bo jest tyle automatów, na które one chcą iść a rodzice nie pozwalają), tłumy zjaranych na ową skwarkę ludzi, chodzących z piwem w ręku.. Plaża jako taka czysta, nawet niezbyt brudno, ale znowu słyszałam dialog matki z synkiem, któremu chciało się iść do ubikacji, gdzie rodzicielka wolała żeby synek poszedł do morza niż do toalety płatnej 2zł, oddalonej o 100m. Dramat.
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-21, 13:08   #3852
Sala
Rozeznanie
 
Avatar Sala
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 503
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Jak czytam Wasze opowieści o "wakacjach" nad polskim morzem, to w duchu sobie gratuluję, że mi coś takiego do głowy nie przyszło. Zresztą z tego, co czytałam, dodatkową atrakcją są kosmiczne ceny -- z ciekawości, ile płaciłyście za noclegi i w jakich warunkach (pokój w pensjonacie bez łazienki, studio z kuchnią i łazienką, hotel?)? O ile to oczywiście nie tajemnica, możecie pisać ogólnie...

Ja jestem właśnie na etapie rezerwowania noclegów w Chorwacji, na wrzesień, tak żeby ominąć największe tłumy, największe upały i dzieci Nigdy tam jeszcze nie byłam, ale na zdjęciach wygląda to smakowicie Jak któraś była, to pisać!
Sala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 15:37   #3853
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Ja byłam w nie za dużej mieścince (Mrzeżyno), wynajęty pokój z łazienką, 50zł/os/dobę. Nowsze, lepiej urządzone są zazwyczaj za 60zł, jednak tam gdzie chciałam, to nie było już miejsca Co do ogólnych cen- jest nieco drogo np. 1,5l Nałęczowianki niegazowanej kosztuje ok 4zł , zwykła bułeczka 50gr, z dynią - 1zł..
Sala, a jak wyglądają ceny w Chorwacji? Tzn za ile można coś fajnego wynająć? Nawet się nie orientuję, a chętnie bym kiedyś pojechała..
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 16:16   #3854
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość

Padlam z historii o szczotce choć powiem, że jak ostatnio był u mnie didzejos to mnie pyta co to jest z taka podejrzana mina i był przekonany, że to przyrząd do masażu



Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Czarna wygląda cool
Co do przygody ze szczotką- dobrze, że bez np psa byliście, bo by mogła pomyśleć że to dla niego. Albo gdyby była stadnina w hotelu to by was oskarżyła o kradzież sprzętu Szczotka ma konkretny look
Ale co ona sobie musiała pomyśleć, zgodnie ze swoim tokiem rozumowania- że jakaś wariatka, co trzyma szczotkę do butów w pościeli

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
że też


a ja do tej pory nie kupiłam tej szczoty, nie wiem jak to się stało, zachwyty trwają juz kolejny miesiąc więc COŚ w niej musi być. Zaczynam się powaznie przekonywać.
Pani sprzątająca miała inwencję, nie ma co

to prawda COŚ w niej jest ;-)
nie dowiesz się tego zanim nie spróbujesz
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 07:46   #3855
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

bylam wczoraj w ikea kupilam komode, stol, maly stolik do lawy i regal na ksiazki, bo sie okazalo oczywiscie, ze mam ksiazek wiecej niz polek

i dzisiaj juz mi to przywioza i zloza w ogole jakie to jest dobre, ze tam mozna sobie zamowic skladanie dzieki temu samotnie mieszkajace niewiasty, jak ja, za niewielka oplata maja szanse na szybkie zlozenie mebli juz sie widze jak sama to zmontowuje z moim antytalentem do instrukcji i zwazywszy na to, ze musialysmy z mama prosic panow z obslugi o pomoc we wladowaniu tych paczek na wozek, bo za ciezkie byly

a szczota jest swietna, choc wyglada kosmicznie
[miala ktoras z Was ta kompaktowa wersje? ]

w Chorwacji, z tego co kojarze, nie jest drogo, choc robi sie coraz popularniejsza, wiec i drozsza. jak bylam kilka lat temu, to koszty wynajecia czegos byly takie jak w PL! teraz
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 09:09   #3856
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

my kupilismy kuchnie z Ikei - ale za transport to oni sobie słono licza :/
i okazalo sie ze nie dostalismy uchwytow do szafek :/
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 09:24   #3857
Sala
Rozeznanie
 
Avatar Sala
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 503
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Ja byłam w nie za dużej mieścince (Mrzeżyno), wynajęty pokój z łazienką, 50zł/os/dobę. Nowsze, lepiej urządzone są zazwyczaj za 60zł, jednak tam gdzie chciałam, to nie było już miejsca Co do ogólnych cen- jest nieco drogo np. 1,5l Nałęczowianki niegazowanej kosztuje ok 4zł , zwykła bułeczka 50gr, z dynią - 1zł..
Sala, a jak wyglądają ceny w Chorwacji? Tzn za ile można coś fajnego wynająć? Nawet się nie orientuję, a chętnie bym kiedyś pojechała..
W Mrzeżynie byłam wieki temu, na koloniach Podejrzewam jednak, że wiele się od tamtego czasu nie zmieniło, co najwyżej jest drożej

Co do Chorwacji: na moje zapytanie o apartament dla dwóch osób na Riwierze Makarskiej (Dalmacja) we wrześniu, zadane bezpośrednio właścicielom, z pominięciem jakichś agencji czy innych biur podróży, otrzymałam jakieś 20 odpowiedzi w zakresie cenowym 22-50 EUR/apartament/dzień. Wszystkie apartamenty od rozsądnego standardu do luksusowego, każdy z łazienką, kuchnią/aneksem kuchennym i balkonem na morze, odległość od plaży od 5 do 200m, różniące się wielkością (niektóre mają po 3 pokoje -- dzienny/jadalnia, 1-2 sypialnie, formalnie dla 4 czy nawet 6 osób, jak ktoś będzie spał na rozkładanej kanapie w dziennym) i wyposażeniem (Internet, klima, trójkątna wanna itd.). Kilka euro na dzień można jeszcze wynegocjować.

W szczycie sezonu, czyli lipcu i sierpniu, jest drożej. Przy wyjeździe w więcej osób i współdzieleniu apartamentu wychodzi, oczywiście, taniej na osobę.

Plus dojazd: jak dla mnie, ze Śląska, gdzie nad polskie morze mam 650km polskimi drogami, to wolę zrobić 1200km autostradami i pewnie zajmie mi to tyle samo czasu.

Ilios, gdzie w Chorwacji byłaś?
[Gratuluję zakupów Do składania rzeczy z IKEI nie są trudne, aczkolwiek faktycznie ciężko to robić w 1 osobę.]

Edytowane przez Sala
Czas edycji: 2010-07-22 o 09:27
Sala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 09:53   #3858
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

co do ceny dowozu w Ikea to ja place 80 zl z wniesieniem za chyba w sumie 100 kg mebli teraz jak kupowalam lodowke i pralke w necie to placilam 120 zl za dowoz i jeszcze koles mi powiedzial, ze mi tego nie wniesie [cale szczescie, ze akurat tego dnia mialam w mieszkaniu 2 miesniakow montujacych mi szafy wnekowe do ktorych sie pieknie usmiechnelam i mi to wniesli ]
za skladanie placi sie 12% wartosci skladanego mebla. mi za moje wczorajsze zakupy wyjdzie cos kolo 150 zl. jak dla mnie jest to cena do przezycia zwazywszy na to, ze przyjdzie 4 rączych kolesi, ktorzy zmontuja mi to w max godzine, ja, nawet powiedzmy z didzejosem, meczylabym sie z tym przez weekend zapewne [i jak znam mego pecha polamalabym sobie przy okazji paznokcie ]

ogolnie wiadomo - meble z ikea szalu wielkiego moze nie robia ale sa to swietne meble "na start" kiedy potrzeba z wyposazenia teraz zaraz juz


---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

aaa w Chorwacji bylam w miejscowosci Klek -> http://www.klek.info/pl/
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 10:40   #3859
Sala
Rozeznanie
 
Avatar Sala
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 503
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Dostałam wczoraj smsa z Sephory:
"Kup 2 produkty marek dostepnych wylacznie w Sephora, na drugi, tanszy otrzymasz 50% rabatu. Oferta w dniach 20.07-1.08.2010"

W takim razie jakby mi przyszło do głowy kupić dwa kolejne cienie MUFE, to wychodzi taniej niż na dni VIP (bo -25% zamiast -20%)? Hmmm... kusi, kusi, no...
Sala jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-22, 10:48   #3860
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Dostałam wczoraj smsa z Sephory:
"Kup 2 produkty marek dostepnych wylacznie w Sephora, na drugi, tanszy otrzymasz 50% rabatu. Oferta w dniach 20.07-1.08.2010"

W takim razie jakby mi przyszło do głowy kupić dwa kolejne cienie MUFE, to wychodzi taniej niż na dni VIP (bo -25% zamiast -20%)? Hmmm... kusi, kusi, no...
OMG dlaczego mi to powiedzialas? ja sobie ogladalam te cienie po ostatniej promo i i sie cieszylam, ze juz po promocji bo musze oszczedzac

hm hm... tylko nie wiem czy to promo tez dla mnie, bo do mnie seph nie napisala


---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

25% taniej



no kusi kurdeeeeee...
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 10:55   #3861
Sala
Rozeznanie
 
Avatar Sala
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 503
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
OMG dlaczego mi to powiedzialas? ja sobie ogladalam te cienie po ostatniej promo i i sie cieszylam, ze juz po promocji bo musze oszczedzac

hm hm... tylko nie wiem czy to promo tez dla mnie, bo do mnie seph nie napisala


---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

25% taniej



no kusi kurdeeeeee...
LOL

A tak poważnie, widziałam, że ktoś wklejał też smsa w wątku o Sephorze, więc nie ja jedna dostałam Spróbuj może zadzwonić albo na infolinię, albo do konkretnego sklepu? Przynajmniej będziesz wiedziała, na czym stoisz.

Prywatnie nie sądzę, żeby było z tym jakieś zamieszanie, jak czasem z tymi smsami, raczej obstawiam, że to powszechna akcja, jak te z wymianą starych kosmetyków na ichnie.
Sala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 17:09   #3862
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Widziałyście nową promocję na Truskawce?
Jakaś porażka, znowuż chyba zgromadzone w jednym miejscu rzeczy które i tak mają obniżoną cenę
Eh gdzie te czasy, że aż mi ciśnienie skakało jak były nowe promocje
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 19:51   #3863
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
OMG dlaczego mi to powiedzialas? ja sobie ogladalam te cienie po ostatniej promo i i sie cieszylam, ze juz po promocji bo musze oszczedzac

hm hm... tylko nie wiem czy to promo tez dla mnie, bo do mnie seph nie napisala


---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

25% taniej



no kusi kurdeeeeee...
Wyslij Illiosku numer na PW to sie smsem z S. podziele .
Gratuluje zakupow .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 16:55   #3864
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
kicia Twoja fota profilowa
o ogolnie didzejos teraz zeby bylo smieszniej nie ma netu i meeeeega rzadko jest na fb
ostatnie kilka miesiecy to on tam mieszkal u mnie na profilu praktycznie i co np dodalam kogos do znajomych, to sekunde potem osoba ta miala zaproszenie od niego, co sie pojawilo jakies zdjecie to juz 1000 komentarzy a teraz to taki lajcik

Dim, ta kompaktowa jest mniejsza niz ta normalna czytalam na mua, ze taka troche za mala jako podstawowa, ale wlasnie do poprawek fajna
eee to już jej nie kce!
ten didzejos to normalnie facebookowy terrorysta!:lol2:
Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Ja mam czarna Tangle, wziełam ją bo nie chciałam za bardzo żarówiastej. Ona w rzeczywistości kojarzy się z jakąś stonogą albo innym robakiem
Miałam z nią nie tak dawno przygodę w hotelu. Zostawiłam ją na łóżku razem z innymi rzeczami, papierami itp. Przyszła sprzątaczka i pościeliła łóżko. I gdzie wylądowała szczotka? Nie na stole, nie na fotelu. Jak wróciłam to myślałam, że zejdę ze śmiechu. Na podłodze miałam ustawione w rządku trzy pary butów i ona tam razem z butami postawiła moją szczotkę do włosów, myśląc chyba że to taka wymyślna szczotka do butów
brawa dla niej za pomysłowość!

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;20809926]Harry to tez fajne imie. Nie wiem czemu, ale strasznie mi sie podoba. PEwnie przez Pottera

Oj, przykro mi . A moze TZ zadzwoni do kuzyni i powie jej kilku konkretnych slow tak zeby zrozumiala sytuacje?


Nie martw sie wijacymi lalami. Spojrz na te teledyski: mini poliestrowa z bazaru, solarium i badziewny mejkap a'la "relax, take me easy"

Kicia, prosze o linka do Twojego profilu na FB. Nie mam konta i nie chce miec, ale chetnie Cie zobacze jak Ty taka hot stuff .

---------------------------------------------------------------
Ja sie wakacjuje. W Polsce . Tragedia. W zeszly piatek pojechalam z TZtem i jego tata do Olsztyna. Hotel byl super. Swietnie jedzenie, jacuzzi. Na drugi dzien mielismy jechac na rekonstucje bitwy pod Grunwaldem. Mielismy tam 40 kilometrow. Wyjechalismy kilka godzin wczesniej. Utknelismy w korku a zostalo nam prawie 26 kilometrow. Po ponsd godzinie mielismy do pokonania ponad 24 Dalismy sobie spokoj i pojechalismy tak jak planowalismy do Wladyslowowa. NA drugi dzien przyjechala mama TZta wiec jestesmy tu w czworke. Lubie ich, wiec nie narzekam . Ale reszta.. Wladyslawowo jest okropne. To wies. Wszystko naokolo brzydkie. Drogi straszne. Budynki stare. Ludzie spaleni na skwarki. Nie przesadze jesli powiem, ze Beyonce jest bledsza od niektorych. Nie wiedzialam, ze bialy czlowiek moze sie tak opalic. Dzieci dra mordy. Ludzie pala na plazy. A propo's plazy. Nie ma sie tu gdzie ruszyc. Ledwo stope mozna na plazy postawic. W wodzie tez tlumy. Wypozyczylam dzis lezak. Kosztowal 40 zloty . PArodia jakas. Wszedzie stragany z chinska tandeta. Ludzie chodza nawet do sklepu w strojach kapielowcyh (sklepy nie sa przy plazy). Poza tym nawet w barze, gdy cos jem i pije to musze placic za lazienke. To mnie drazni straszne. 2 zlote za syf, brak cieplej wody i urwana mydelniczka z resztkami badziewnego mydla.
Ech, narzekam jak stary dziad [/QUOTE]
mój wykładowca z dyskusji nazywa się Harry Paul coś tam (murzynek)
no powiedziałam mu, że chyba już powinien coś im powiedzieć na ten temat, ale okazało się pod wieczór, że ona jednak nie poszła tego dnia tylko na drugi dzień chce iść! :lol2: a wtedy Tżt już powiedział, że my idziemy i koniec (miały być 3 dni, ale po tych wchodzeniu pod górę tak padłam, że wróciliśmy do domu na drugi dzień bo już byśmy pod górę nie wyleźli
ehm kiszka z tymi wakacjami bo zamiast odpoczywać to tylko człowiek się mega wnerwia!
zresztą moj Tżt (wracając do poprzedniego) to krzyczy tylko na niektórych (wybrańców!) czyli na mnie jak się zdenerwuje, na siostre i na mame a dla reszty to taki milutki bo chyba jednak mu głupio...ale spokojnie ja go zakręce bo to już przesada z tymi kuzynkami!
Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Dimi, Boże żeby mój TŻ kiedyś się przekonał do kosmetyków Nawet nie wyobrażacie sobie ile musiałam się napracować, żeby go kurka wodna nasmarować kremem do opalania na plaży nadmorskiej On nie uznaje wszelkich mazideł i gdyby mógł, to jak dziecko by mi uciekał po plaży... A ja miałam wizje, że go dosiadam (na plecach) i nogą przygniatam głowę do piachu... i szybko smaruję Ale obyło się bez tego Ech...
Ty to masz pomysły:P
nie no może kiedyś się przekona mój też początkowo był be, ale on lubi się pięknić kremikami ale dla pocieszenia napisze ci, że ja nie facet, ale kiedyś też uciekałam przed mamą jak mnie chciała kremem wysmarować
Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
a ja do tej pory nie kupiłam tej szczoty, nie wiem jak to się stało zachwyty trwają juz kolejny miesiąc więc COŚ w niej musi być. Zaczynam się powaznie przekonywać.
Pani sprzątająca miała inwencję, nie ma co

Dimek i jak tam Wasza rocznica, udało się coś wymyslić??
oj to koniecznie musisz kupić! nie ma to jak taka mega super szczota
no pojechaliśmy jednak bo było tak jak pisałam James- kuzynka jednak nie pojechała bostwierdziła, że pojedzie dzień później więc my pojechaliśmy ale wróciliśmy wcześniej jednak chociaż przyznaje, że mój Tżt zachowywał się uroczo stwierdziłam, że na rocznice kupie mu koszulki polo bo teraz zaczął ćwiczyć i troche za małe są stare
Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Ja byłam w nie za dużej mieścince (Mrzeżyno), wynajęty pokój z łazienką, 50zł/os/dobę. Nowsze, lepiej urządzone są zazwyczaj za 60zł, jednak tam gdzie chciałam, to nie było już miejsca Co do ogólnych cen- jest nieco drogo np. 1,5l Nałęczowianki niegazowanej kosztuje ok 4zł , zwykła bułeczka 50gr, z dynią - 1zł..
Sala, a jak wyglądają ceny w Chorwacji? Tzn za ile można coś fajnego wynająć? Nawet się nie orientuję, a chętnie bym kiedyś pojechała..
ja byłam dwa razy na Chorwacji raz w Malinskiej niedaleko Vrbnik, a raz w takiej objazdowej i nazw miejscowości nie pamiętam pierw pojechaliśmy w ciemno i kobieta powiedziała, że może wynająć dwa pokoje dwuosobowe ze wspólną łazienką na korytarzu i kuchnią na dole jak chcemy używać (ale niby kuchnia nie dla nas) za 50euro od pokoju chyba. Przy morzy akurat, ale udało nam się wynająć całe mieszkanie troche dalej. Dwa pokoje, kuchnie, jadalnia, przedpokój, łazienka i duży taras-za chyba 150euro za dzień. Ceny zależy od tego w którym miejscu chcesz coś wynająć i czy u kogoś w domu czy jakiś hotel bo jak byłam za drugim razem to wiesz, śniadanie itd- wyżerka ogrooomna!

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
bylam wczoraj w ikea kupilam komode, stol, maly stolik do lawy i regal na ksiazki, bo sie okazalo oczywiscie, ze mam ksiazek wiecej niz polek

i dzisiaj juz mi to przywioza i zloza w ogole jakie to jest dobre, ze tam mozna sobie zamowic skladanie dzieki temu samotnie mieszkajace niewiasty, jak ja, za niewielka oplata maja szanse na szybkie zlozenie mebli juz sie widze jak sama to zmontowuje z moim antytalentem do instrukcji i zwazywszy na to, ze musialysmy z mama prosic panow z obslugi o pomoc we wladowaniu tych paczek na wozek, bo za ciezkie byly

w Chorwacji, z tego co kojarze, nie jest drogo, choc robi sie coraz popularniejsza, wiec i drozsza. jak bylam kilka lat temu, to koszty wynajecia czegos byly takie jak w PL! teraz
no w sezonie kiszka troche a poza sezonem z pogodą kiepsko bo we wrześniu już pogoda nie taka ładna często:/ ale i w lipcu nie da się normalnie wytrzymać! my siedzieliśmy tylko w wodzie bo jak się wyszło to chciał się człowiek roztopić!:/
eeee to jakieś fotki nam po zmontowaniu zrobisz nie?
a widziałaś może takie wielkie rozsuwane szafy z luster? bo ja teraz będę zmieniać wygląd pokoju i potrzebuję takiej wieeeelkiej

tak wogóle to mam pytanie- jaki kolor wybrać? bo ja nie wiem...nic mi do głowy nie przychodzi...ostatecznie myślałam, że najlepszy biały jeżeli nic nie wymyśle, takie czarne drzewo nad kanapą walnę i czerwony dywan:lol2:
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 11:06   #3865
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Truskawka bardzo mnie "lubi" Bratowa poprosiła mnie o zamówienie jej perfumów i kremu z tru jak była ta dodatkowa zniżka i co ?....i wtopa jak morze głęboka 270 zł od 2 tygodni mam w plecy, a oni tylko podaj ID transakcji Po 5 dniach otworzyłam spór - w którym napisałam, że albo wysyłają zamówienie, albo zwracają kasę. Odpowiedzieli pytaniem czy chcę zwrot czy wysyłkę towaru. Napisałam, że chcę towar o ile będzie kompletny. Cisza. Napisali na maila coś takiego.

As a part of our routine security check, we would be grateful if you could send us a copy of any recent utility bill under your name and billing address that you have entered during ordering through StrawberryNET.com.

Please fax us a copy or alternatively, e-mail it to us so we can verify that you are the authorized cardholder. Our fax number is +852 2811 5138.

Please understand that this information is needed to confirm that you are the correct cardholder. By helping us confirm this you will help ensure our credit card system stays secure for you and other users.

Please note that if no reply is received within 7 calendar days the charge to your account will be reversed, and if no reply within 21 calendar days then your order will also be cancelled.

Czy dobrze rozumiem, ze chcą jakieś dane karty itd ? Oszaleli ?
Czy w ostatnim zdaniu jest napisane, ze po 7 dniach zwrócą kasę czy nie ? Bo nie wiem czy już przekształcić spór w roszczenie w paypal czy jeszcze nie
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/

Edytowane przez Mariola13
Czas edycji: 2010-07-24 o 11:08
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 12:31   #3866
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Truskawka bardzo mnie "lubi" Bratowa poprosiła mnie o zamówienie jej perfumów i kremu z tru jak była ta dodatkowa zniżka i co ?....i wtopa jak morze głęboka 270 zł od 2 tygodni mam w plecy, a oni tylko podaj ID transakcji Po 5 dniach otworzyłam spór - w którym napisałam, że albo wysyłają zamówienie, albo zwracają kasę. Odpowiedzieli pytaniem czy chcę zwrot czy wysyłkę towaru. Napisałam, że chcę towar o ile będzie kompletny. Cisza. Napisali na maila coś takiego.

As a part of our routine security check, we would be grateful if you could send us a copy of any recent utility bill under your name and billing address that you have entered during ordering through StrawberryNET.com.

Please fax us a copy or alternatively, e-mail it to us so we can verify that you are the authorized cardholder. Our fax number is +852 2811 5138.

Please understand that this information is needed to confirm that you are the correct cardholder. By helping us confirm this you will help ensure our credit card system stays secure for you and other users.

Please note that if no reply is received within 7 calendar days the charge to your account will be reversed, and if no reply within 21 calendar days then your order will also be cancelled.

Czy dobrze rozumiem, ze chcą jakieś dane karty itd ? Oszaleli ?
Czy w ostatnim zdaniu jest napisane, ze po 7 dniach zwrócą kasę czy nie ? Bo nie wiem czy już przekształcić spór w roszczenie w paypal czy jeszcze nie
Ale co sie tak wlasciwie stalo? Placilas karta bratowej? W zlotowkach placilas na Paypal?
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 12:40   #3867
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Ale co sie tak wlasciwie stalo? Placilas karta bratowej? W zlotowkach placilas na Paypal?
15 lipca zapłaciłam ze swojego konta paypal dla truskawy. Podsumowanie zamówienia było w PLN, więc wysłałam tym dziadom w PLN, no i sprawa stoi. Oni pytają o ID, ja im podaję i w kółko to samo. Po 5 dniach takiej korespondencji otworzyłam spór i oni odpisali mi tego maila co powyżej. Teraz już mam możliwość przekształcić spór w roszczenie i nie wiem czy już tego nie zrobić. Czy paypal pobiera za to jakieś opłaty ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 12:45   #3868
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

nie chcę Cię straszyć, ale ja się z nimi kiedyś tak męczyłam z 2 miesiące....im trzeba ciągle pisać i pisać, żeby zakumali. Trzeba im jasno napisać, że chcesz albo kase albo towar bo jak im napiszesz inaczej to oni chyba tego nie rozumieją

najlepiej wysłać im jeszcze raz przez paypala czy maila, że zapłaciłaś tyle i tyle tego dnia, podać nr ID transakcji i napisać im, że sobie w kulki grają, jesteś niezadowolona i wogóle niech idą w pole robić skoro tylko problemy robią tam gdzie ich nie ma! oni dopiero zaczynają coś kumać jak się im z***ke strzeli
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 12:49   #3869
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
nie chcę Cię straszyć, ale ja się z nimi kiedyś tak męczyłam z 2 miesiące....im trzeba ciągle pisać i pisać, żeby zakumali. Trzeba im jasno napisać, że chcesz albo kase albo towar bo jak im napiszesz inaczej to oni chyba tego nie rozumieją

najlepiej wysłać im jeszcze raz przez paypala czy maila, że zapłaciłaś tyle i tyle tego dnia, podać nr ID transakcji i napisać im, że sobie w kulki grają, jesteś niezadowolona i wogóle niech idą w pole robić skoro tylko problemy robią tam gdzie ich nie ma! oni dopiero zaczynają coś kumać jak się im z***ke strzeli
Pisałam im to w kółko i nic nie daje Cały czas tylko jakiś Calvin odpisuje - nikt poza tym
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 12:54   #3870
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
15 lipca zapłaciłam ze swojego konta paypal dla truskawy. Podsumowanie zamówienia było w PLN, więc wysłałam tym dziadom w PLN, no i sprawa stoi. Oni pytają o ID, ja im podaję i w kółko to samo. Po 5 dniach takiej korespondencji otworzyłam spór i oni odpisali mi tego maila co powyżej. Teraz już mam możliwość przekształcić spór w roszczenie i nie wiem czy już tego nie zrobić. Czy paypal pobiera za to jakieś opłaty ?
Z tego maila wynika, jakoby mieli watpliwosci, czy jestes wlascicielka karty, ktora byla robiona platnosc. Do tego stopnia, ze jak im nie potwierdzisz to Ci zwroca platnosc i anuluja zamowienie:confus ed:
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:50.