Koniec poszukiwan - Ksiaze z bajki odnaleziony!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-09, 16:01   #1
blue_oleander
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 120

Koniec poszukiwan - Ksiaze z bajki odnaleziony!!!


Witajcie dziewczyny!

Czytalam ostatnio duzo smutnych watkow o byciu samotna itd. I pomyslalam ze mozeby stworzyc watek szczesliwy, dla tych, ktore swoich wymarzonych facetow odnalazly?
Sama od 7 miesiecy jestem z facetem, ktory oczywiscie ma wady jednak dla mnie jest absolutnym idealem. I kazdego dnia sie budze i chce mi sie doslownie krzyczec ze szczescia. Podzielcie sie swoim! Piszcie o waszych przezyciach i historiach, o tym co robicie, aby byc dla niego ta wysniona ksiezniczka, dawajcie rady i zwracajcie uwage na bledy.

Buziak!
blue_oleander jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 16:15   #2
Immaginary
Zadomowienie
 
Avatar Immaginary
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Poznań/Kielce
Wiadomości: 1 270
Dot.: Koniec poszukiwan - Ksiaze z bajki odnaleziony!!!

Ja wprawdzie nie mam się jeszcze czym pochwalić, ale mogę napomknąć o tym, że sama kiedyś założyłam podobny wątek
Byłam strasznie zdołowana i zniechęcona wszędobylskimi tematami o zdradach i patologiach, wydawało mi się wręcz, że 3/4 społeczności wizażowej to skrzywdzone przez facetów dziewczyny. Ale na szczęście, w trakcie lektury swojego i kilku podobnych wątków, ujawniła się prosta prawda, a mianowicie "Szczęśliwe osoby nie czują potrzeby zakładania tematów, bo nie mają potrzeby biadolenia".
Tematy o szczęśliwych związkach, znikają zazwyczaj szybiej niż się pojawiają. Są zbyt mało kontrowersyjne
__________________
Poszukuję odlewek!
Dark Extacy, Chocolovers i Angel Violette
Immaginary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 16:18   #3
blue_oleander
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 120
Dot.: Koniec poszukiwan - Ksiaze z bajki odnaleziony!!!

Coz pewnie masz racje Imm, ale mimo wszystko moze znajdzie sie ktos, kto chce sie podzielic swoimi emocjami. Ja czuje sie tak jakbym miala po prostu peknac. A ze nie mozesz sie jeszcze pochwalic, coz ja jestem przekonana, ze kazdy ma swoja druga polowke. trzeba tylko patrzec, bo mozna ja przeoczyc.
blue_oleander jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 16:29   #4
Marta_88
Zadomowienie
 
Avatar Marta_88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 082
Dot.: Koniec poszukiwan - Ksiaze z bajki odnaleziony!!!

Bardzo dobry temat brakuje takich tematów.

Ja co prawda jeszcze szczęścia nie mogę wykrzyczeć ale w przyszłości, kto wie...
A myślę, że wizaż jeszcze przez parę lat się utrzyma :P

Życzę dużo miłości pozostałym wizażankom

Edytowane przez Marta_88
Czas edycji: 2011-01-09 o 16:30 Powód: błąd
Marta_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 16:39   #5
Parvanti
Zadomowienie
 
Avatar Parvanti
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Koniec poszukiwan - Ksiaze z bajki odnaleziony!!!

Oo bardzo dobry pomysł. Wszędzie takie smutne tematy, można stracić wiarę w facetów.

Ja mam swoje szczęście od prawie 4 lat Jak na razie, odpukać, nie zawiodłam się na Nim. Pokazał nie raz, że jest odpowiedzialny i że jestem dla niego najważniejsza. Dużo już za nami, ale mam nadzieję, że jeszcze więcej przed nami, bo zwyczajnie dobrze nam się razem żyje. To mój najlepszy przyjaciel.
Parvanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 16:44   #6
blue_oleander
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 120
Dot.: Koniec poszukiwan - Ksiaze z bajki odnaleziony!!!

Cytat:
Napisane przez Parvanti Pokaż wiadomość
To mój najlepszy przyjaciel.
Wlasnie, bo Partner na cale zycie powinien byc tez najlepszym przyjacielem. Ciesze sie ze Wam tak dobrze ze soba. Nie rozumiem ludzi, ktorzy smeca, ze taka idealna milosc nie istnieje. Nie prawda! Trzeba tylko przyjac do wiadomosci, ze ten idealny facet tez bedzie miec wady, pytanie czy potrafimy z nimi zyc. Jesli byscie podliczyli wszystkie wady i zalety, i ilosc zalet przewaza, tzn ze jest ok. Kazda z nas tez ma wady. I mimo ze kazdy facet a wady to ci idealni istnieja.
blue_oleander jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 17:11   #7
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Koniec poszukiwan - Ksiaze z bajki odnaleziony!!!

Wątek dla mnie? Wreszcie mogę sobie spokojnie poopowiadać jakiego mam fantastycznego chłopa i nikt mi nie powie że nudne

jesteśmy razem krótko, bo 9 miesięcy, ale podejrzewam że tak już zostanie, nie zanosi się na zmiany
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-09, 17:13   #8
marysia1189
Raczkowanie
 
Avatar marysia1189
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 294
Dot.: Koniec poszukiwan - Ksiaze z bajki odnaleziony!!!

Cytat:
Napisane przez blue_oleander Pokaż wiadomość
Wlasnie, bo Partner na cale zycie powinien byc tez najlepszym przyjacielem. Ciesze sie ze Wam tak dobrze ze soba. Nie rozumiem ludzi, ktorzy smeca, ze taka idealna milosc nie istnieje. Nie prawda! Trzeba tylko przyjac do wiadomosci, ze ten idealny facet tez bedzie miec wady, pytanie czy potrafimy z nimi zyc. Jesli byscie podliczyli wszystkie wady i zalety, i ilosc zalet przewaza, tzn ze jest ok. Kazda z nas tez ma wady. I mimo ze kazdy facet a wady to ci idealni istnieja.
Dokładnie tak! Ja z moim księciem jestem blisko 3 lata, a kłócimy się codziennie, wszędzie walają się jego skarpety. Kto by pomyślał, że to może być facet idealny? :P
Jednak w najważniejszych sprawach mogę na Niego liczyć, daje mi poczucie bezpieczeństwa, kocha mnie, wspiera- a to jest ważne.
Kłamstwem jest, że ideały nie istnieją. Mój TŻ jest ideałem- moim ideałem

Szkoda tylko, że jak piszę, że jestem szczęśliwa to słyszę "nie możliwe".

JESTEM SZCZĘŚLIWA! Mam kochającego mężczyznę, cudownego synka i nareszcie nikt jak to napiszę to się nie oburzy

Edytowane przez marysia1189
Czas edycji: 2011-01-09 o 17:14
marysia1189 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 17:19   #9
blue_oleander
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 120
Dot.: Koniec poszukiwan - Ksiaze z bajki odnaleziony!!!

Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość
Wątek dla mnie? Wreszcie mogę sobie spokojnie poopowiadać jakiego mam fantastycznego chłopa i nikt mi nie powie że nudne

jesteśmy razem krótko, bo 9 miesięcy, ale podejrzewam że tak już zostanie, nie zanosi się na zmiany
ad. 1 : opowiadaj chetnie posluchamy, ich trzeba czasem pochwalic, i nimi sie pochwalic tez :P

ad. 2: 9 miesiecy to nie tak krotko, fajnie ze juz macie plany, to moim zdaniem mocniej zespala zwiazek, jak oboje dazycie do tego samego. Ja i moj M tez mamy wspolne plany, mamy jednak problem odleglosciowy i jeszczce z dwa lata potrwa, zanim bede mogla do niego dolaczyc, ale oboje nie mozemy sie doczekac, az zamieszkamy razem.
Obiecuje mi wtedy ze bedzie mi codziennie przynosil kawe do lozka (ja w zamian bede zbierac za niego z podlogi skarpetki) ale ogolnie facet nosi mnie na rekach i obiecuje, ze za 20 lat nadal bedzie to robil.
Niech tylko sprobuje nie robic tego
blue_oleander jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 17:25   #10
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Koniec poszukiwan - Ksiaze z bajki odnaleziony!!!

Ja z moim obecnym mężem jestem od lat 5, wiadomo, czasem się zdarzają drobne sprzeczki typu, któreś coś gdzieś zostawi czy zapomni coś załatwić, ale poza tym jesteśmy kochająca się zgodna para, która ma do siebie zaufanie, wspiera się nawzajem, ma wspólne zainteresowania i wciąż potrafi rozśmieszyć się nawzajem do łez Myślę, ze ważne jest to, ze oprócz tego, ze się kochamy, bardzo się ze sobą przyjaźnimy, mamy takie samo poczucie humoru, lubimy długie dyskusje na różne tematy. no i szanujemy się nawzajem.
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 17:33   #11
blue_oleander
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 120
Dot.: Koniec poszukiwan - Ksiaze z bajki odnaleziony!!!

u mnie najsmieszniejsze jest to, ze moj facet, ktorego uwazam za mojego idealnego faceta, totalnie nie pasuje do mojego wczesniejszego wyobrazenia o moim idealnym facecie. jest jego totalnym przeciwienstwem. A mimo wszystko jest moim idealem
blue_oleander jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-09, 19:05   #12
DO SKUTKU
Rozeznanie
 
Avatar DO SKUTKU
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 589
Dot.: Koniec poszukiwan - Ksiaze z bajki odnaleziony!!!

To ja dołaczę do Was dziewczynki i przebije długoscia zwiazku.Jestem mężatka od 25 lat i nadal kocham ,jestem kochana i zakochana.Znam mojego męza na wylot,można powiedzieć,że mam rentgena w oczach i tylko spojrze juz wiem co mysli .On zreszta tez .Dosc duzy staż.Poczatki były trochę trudne,rzucane na podłoge skarpety i inne takie złe przyzwyczajenia.Ale co tam,bardzo szybko oduczył sie bałaganiarstwa.Czego nie robi sie dla zadowolenia żonki? wszystko.Moge nawet powiedziec,że obecnie mamy lepsze relacje niz 20 lat temu.Dotarlismy sie.Każde wie,czego drugie od niego oczekuje.Jesli myslisz o kochanej osobie,zrobisz wszystko by ta byla z Ciebie dumna i zadowolona ,co za tym idzie szcześliwa i kochająca.Aby zwiazek był harmonijny i ludzie dogadywali się,muszą koniecznie umiec ze soba szczerze rozmawiać.Rozmowa to podstawa związku.Niestety,ja jestem choleryczką,jesli cos leży mi na wątrobie,zaraz "wygarnę" wszystko.Na poczatku jest moze kłotnia,ale szybko zazegnana,ponieważ mąż wie co mnie zdenerwowało,mozna porozmawiać,obgadać sprawe,i albo mam rację,albo on i ja przepraszam.Pewnie,ze trudno sie do błędu przyznać,ale ważne że tego nauczyłam sie,i juz nie jest to problemem dla mnie.Zreszta,nie wazne ktore z nas ma racje,liczy sie to, ze problemu już nie ma.Co wazne tez,w związku licza sie kompromisy.Dlugo uczylismy sie tego zachowania,ale jakoś udaje nam sie ,by wszystko grało.Cieszę sie,że kiedyś nie odpusciłam,uczyłam sie bycia we dwoje,widać z powodzeniem.Między nami jest super,i niech tak bedzie przez nastepne 25 ,albo wiecej.trzymajcie sie kobitki.Dobrze tak conieco napisac o swoim szczesciu.Pozdrawiam Was cieplutko.
__________________
"Chcąc odnaleźć siebie, muszę choć trochę z siebie zrezygnować."
Emile Victor Duval
DO SKUTKU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 19:08   #13
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: Koniec poszukiwan - Ksiaze z bajki odnaleziony!!!

Cytat:
Napisane przez blue_oleander Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny!

Czytalam ostatnio duzo smutnych watkow o byciu samotna itd. I pomyslalam ze mozeby stworzyc watek szczesliwy, dla tych, ktore swoich wymarzonych facetow odnalazly?
Sama od 7 miesiecy jestem z facetem, ktory oczywiscie ma wady jednak dla mnie jest absolutnym idealem. I kazdego dnia sie budze i chce mi sie doslownie krzyczec ze szczescia. Podzielcie sie swoim! Piszcie o waszych przezyciach i historiach, o tym co robicie, aby byc dla niego ta wysniona ksiezniczka, dawajcie rady i zwracajcie uwage na bledy.
Ja swojego księcia wreszcie odnalazłam, po wielu latach poszukiwań (a na niejedną żabę wcześniej trafiłam ). Jest dokładnie taki, jakiego sobie wymarzyłam. Jesteśmy razem 14 miesięcy, za pół roku ślub

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

Cytat:
Napisane przez DO SKUTKU Pokaż wiadomość
To ja dołaczę do Was dziewczynki i przebije długoscia zwiazku.Jestem mężatka od 25 lat i nadal kocham ,jestem kochana i zakochana.
Gratuluję! Mam nadzieję, że kiedyś będę mogła napisać (powiedzieć) to samo
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 19:10   #14
blue_oleander
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 120
Dot.: Koniec poszukiwan - Ksiaze z bajki odnaleziony!!!

Do skutku Gratulacje! WOW! Zdajesz sobie na pewno sprawe ze wszystkie ci zazdroscimy. i oczywiscie podziwiamy wytrwalosc, to musi byc piekne uczucie znac siebie na wylot. tez bym chciala sie z moim facetem zestarzec.
ehhh...
blue_oleander jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 19:43   #15
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Koniec poszukiwan - Ksiaze z bajki odnaleziony!!!

To fakt, że takie wątki znikają dość szybko, bo nie ma tu komu doradzać ani pouczać

Ale miło dla odmiany poczytać o szczęśliwych związkach
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 19:52   #16
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Koniec poszukiwan - Ksiaze z bajki odnaleziony!!!

Cytat:
Napisane przez blue_oleander Pokaż wiadomość
Do skutku Gratulacje! WOW! Zdajesz sobie na pewno sprawe ze wszystkie ci zazdroscimy. i oczywiscie podziwiamy wytrwalosc, to musi byc piekne uczucie znac siebie na wylot. tez bym chciala sie z moim facetem zestarzec.
ehhh...
Jakie też? 25 lat to jeszcze nie: zestarzeli sie razem

Jestem z moim mężem ponad 20 lat, 17 lat po ślubie i do zestarzenia jeszcze nam daleko.
Ale cieszę się, ze na siebie trafiliśmy w życiu, to był strzał w dziesiątkę, pod każdym względem. Poszukiwania Królewny i Księcia zakończone sukcesem
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 19:59   #17
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Koniec poszukiwan - Ksiaze z bajki odnaleziony!!!

Prawda Moi rodzice lada dzień mają 25 rocznicę ślubu, a też im do starości daleko
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 19:59   #18
manymanyways
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 823
Dot.: Koniec poszukiwan - Ksiaze z bajki odnaleziony!!!

to i ja, ja!!!! zaręczyliśmy się w Sylwestra....
manymanyways jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 20:12   #19
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: Koniec poszukiwan - Ksiaze z bajki odnaleziony!!!

Cytat:
Napisane przez manymanyways Pokaż wiadomość
to i ja, ja!!!! zaręczyliśmy się w Sylwestra....
Gratulacje!
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-09, 20:12   #20
kanija
Raczkowanie
 
Avatar kanija
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 161
Dot.: Koniec poszukiwan - Ksiaze z bajki odnaleziony!!!

łał piękne staże..20 lat, 25 lat. kiedyś mówiłam swojemu Tż że chciałabym żeby mnie tak mocno kochał za te 20 lat, także hyle czoła

Ja jestem z moim Tż prawie 2 lata, długooo na niego czekałam, ale nie żałuje wyczekanych na niego lat. Kocham go smoczą miłością, taaaak bardzo ;p Nigdy nie myślałam że można kogoś tak bardzo kochać <szok>. Jest moim ideałem i moim najlepszym przyjacielem
Świetny wątek!
kanija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 20:16   #21
zagubionaMIMI
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 265
Dot.: Koniec poszukiwan - Ksiaze z bajki odnaleziony!!!

Dziewczyny dzięki wam że założyłyście ten wątek, nie mam się czym pochwalić mimo odwzajemnionej miłości ale po przeczytaniu wątku jest mi o niebo lepiej i tak lekko... to wspaniałe że jednak są na tym świecie wspaniali faceci... To daje wielką nadzieje na przyszłość i że może ja coś tu napiszę radosnego a nie tylko będę biadoliła w innych wątkach...

Gratuluje wszystkim i odnalezienia swojego księcia
zagubionaMIMI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 20:20   #22
blue_oleander
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 120
Dot.: Koniec poszukiwan - Ksiaze z bajki odnaleziony!!!

ManyMany gratuluje, kanija ciesze sie. Kurcze jak tak czytam wasze wypowiedzi, to tak jak zagubionaMIMI, z jeszczce wieksza nadzieja patrze w przyszlosc, ze ten ideal to juz ten na cale zycie. Ciesze sie dziewczyny, ze dolaczylyscie Piszcie dalej, o wiele lepiej mi sie na duszy robi.
Pozdrawiam wszystkie
blue_oleander jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 20:25   #23
niewazne.
Zadomowienie
 
Avatar niewazne.
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 234
Dot.: Koniec poszukiwan - Ksiaze z bajki odnaleziony!!!

to ja też się dopisuję jestem moim mężczyzną 1,5 roku i jestem szczęśliwa i czekam na więcej

i również cieszę się z tego wątku!
__________________
"Bo na twych stopach chodzi szczęście moje!" Leopold Staff
niewazne. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 20:35   #24
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: Koniec poszukiwan - Ksiaze z bajki odnaleziony!!!

Poznaliśmy się przypadkiem. Zakochaliśmy się w sobie od 1-wszego wejrzenia. Całowaliśmy się 2h później. Zaręczyliśmy się 2 lata później. Jesteśmy razem 2,5 roku a za kolejne 2,5 bierzemy ślub.

Tż to mój przyjaciel, moje oparcie w trudnych chwilach, moje ciepło, gdy brakuje mi własnego, spojrzenie, które rozpala zmysły i uśmiech, który roztapia serce My to wszystko to co tylko mogłam sobie wymarzyć. I oby tak pozostało
__________________
Wiek: 23 lata
Wzrost: 165 cm
Waga:
Było: 83 kg
Jest: 75,5 kg
Będzie: 58 kg
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 20:51   #25
xdate
Rozeznanie
 
Avatar xdate
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 727
Dot.: Koniec poszukiwan - Ksiaze z bajki odnaleziony!!!

ja też należę do tych szczęśliwych jak czasami czytam o tych różnych problemach mniejszych czy większych uznaje że ja z Moim nie mam żadnych, wiadomo czasami jakieś sprzeczki, różnica zdań, ale żadnych wielkich kłótni, cichych dni, patologii itp.

w lutym minie rok jak jesteśmy parą, znamy się od ok 4 lat, początkowo nawet nie zapowiadało się że w ogóle zostaniemy parą, a teraz jesteśmy na prawdę szczęśliwi
czego wszystkim Wizażankom życzę, i nie ma co się załamywać każda z nas zasługuje na szczęście tylko czasami trzeba trochę tym szczęściem pokierować
xdate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 21:03   #26
fleur05
Zadomowienie
 
Avatar fleur05
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 243
Dot.: Koniec poszukiwan - Ksiaze z bajki odnaleziony!!!

I ja też jestem szczęśliwa. Nigdy nie sądziłam, że tak dobrze się z kimkolwiek będę dogadywała, że ktoś będzie mi tak odpowiadał pod każdym względem. Mój Tż jest idealny i wiecie co?
Ja mu wytykam drobne wady, zamiast chwalić...
Lata razem, a my dalej razem zakochani jak nastolatkowie... Chcę tak do końca życia.
__________________
Twoja...

Leczę się z egoizmu.

fleur05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 21:34   #27
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Koniec poszukiwan - Ksiaze z bajki odnaleziony!!!

Ja to się lubię tak nieraz go czepiać dla czepiania o jakieś tam pierdółki, szczególnie, ze nerwus ze mnie jest niezły, ale nie zamieniłabym go na żadnego. Trochę żab się w swoim życiu "nacałowałam", wiec tym bardziej potrafię docenić wartościowego mężczyznę, przy tym z pomysłem na siebie i życie i bardzo ambitnego. No i kociarza jak ja (co ja bym zrobiła z facetem, co koto nie kocha?).
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 21:38   #28
krolowazimy
Wtajemniczenie
 
Avatar krolowazimy
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 418
Dot.: Koniec poszukiwan - Ksiaze z bajki odnaleziony!!!

Uwielbiam takie wątki na tym forum.
Przyjemnie się czyta, przyjemniej, lżej na sercu

Piszcie, piszcie.
krolowazimy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 21:41   #29
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Koniec poszukiwan - Ksiaze z bajki odnaleziony!!!

To będzie drugi wątek, do którego będę chciała się wpisać Nie jest mi to dane teraz, więc może za jakiś czas?
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 21:47   #30
greenka19
Rozeznanie
 
Avatar greenka19
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Z mojego nierealnego Świata
Wiadomości: 973
GG do greenka19
Dot.: Koniec poszukiwan - Ksiaze z bajki odnaleziony!!!

__________________
Walczyć, wierzyć, nie rezygnować!

Edytowane przez greenka19
Czas edycji: 2014-07-02 o 14:43
greenka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:57.