Kosmetyki M.A.C. cz.7 - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-11, 21:45   #4351
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Dark Side to ta z Venomous Villains co była?
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-11, 21:52   #4352
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
To w takim razie podejrzewam, że grzechu warta?
O tak dlatego chyba sie zdecyduję drugi raz na nia
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-11, 21:57   #4353
bonjourdisko
Rozeznanie
 
Avatar bonjourdisko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 886
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

mi się marzy captive.
__________________
I) włosy za talie
II) włosomaniaczka od lutego 2012
III) wegetarianka od 2005

http://ochdearme.tumblr.com
http://www.bonjourdisko.blogspot.com - założyłam!
http://instagram.com/lilyhatesroses


29.09 - kosmetyki LUSH: peeling RUB RUB RUB, lotion Charity Pot, peeling do ust Bubblegum
bonjourdisko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-11, 22:07   #4354
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
jaką ? jestem MACową pomadkoholiczką
Plumful Ja w ogóle jestem pomadkoholiczka i widzę w MACu spore możliwości
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-12, 11:18   #4355
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

I doczekałam się MAC-a w Katowicach W końcu zrobię poważne przymiarki do Russian Red. Marzy też mi się jakiś podkład
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-12, 17:25   #4356
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Byłam dzisiaj na makijażu u Pana Adama i jezu ... wyszłam tak zachwycona, jak jeszcze nigdy. On jest moim makijazowym gutu i koniec
Przpięknie mnie umalował, w zyciu sama się tak nie namakeupowałam
Przy okazji wróciłam z dwoma szminkami za B2M. Skusiłam sie na Lickable (fajniejsza nawet niz Girl About Town) i na ...mało znaną i niepopularną w sumie Fluid, która sama wyszukałam sobie sama i idealnie wybrałam, co Pan Adam sam przyznał.
Nooo Dziewczynki, taka wyszłam uszcześliwiona z tego MAC, ze normalnie jakbym w totka wygrała jak to niewiele kobicie do szczęscia potrzeba
No i Pan Kierownik salonu promieniał dosłownie, ale co mu sie dzwić - pięknie ma w tym salonie, obsługa, atmosfera - extra, wystrój tip-tip, normalnie pogratulowac tylko i cieszyć sie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2014-04-12 o 17:26
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-12, 17:36   #4357
dobrzewydane
Raczkowanie
 
Avatar dobrzewydane
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 33
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Pytam bo jestem nowa i niezorientowana Czy strona maccosmeticscanada. która oferuje kosmetyki MAC to jakiś FAKE ? bo ceny podejrzanie niskie :0
dobrzewydane jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-12, 18:21   #4358
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj na makijażu u Pana Adama i jezu ... wyszłam tak zachwycona, jak jeszcze nigdy. On jest moim makijazowym gutu i koniec
Przpięknie mnie umalował, w zyciu sama się tak nie namakeupowałam
Przy okazji wróciłam z dwoma szminkami za B2M. Skusiłam sie na Lickable (fajniejsza nawet niz Girl About Town) i na ...mało znaną i niepopularną w sumie Fluid, która sama wyszukałam sobie sama i idealnie wybrałam, co Pan Adam sam przyznał.
Nooo Dziewczynki, taka wyszłam uszcześliwiona z tego MAC, ze normalnie jakbym w totka wygrała jak to niewiele kobicie do szczęscia potrzeba
No i Pan Kierownik salonu promieniał dosłownie, ale co mu sie dzwić - pięknie ma w tym salonie, obsługa, atmosfera - extra, wystrój tip-tip, normalnie pogratulowac tylko i cieszyć sie
Pan kierownik to kto?
Pan Adam?
Czy kto inny?
Myślałam, że on gościnnie tylko?
A zdjęcia makeupu będą?

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka
__________________
23,82 km
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-12, 18:27   #4359
NomadSoul
Rozeznanie
 
Avatar NomadSoul
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 783
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj na makijażu u Pana Adama i jezu ... wyszłam tak zachwycona, jak jeszcze nigdy. On jest moim makijazowym gutu i koniec
Przpięknie mnie umalował, w zyciu sama się tak nie namakeupowałam
Przy okazji wróciłam z dwoma szminkami za B2M. Skusiłam sie na Lickable (fajniejsza nawet niz Girl About Town) i na ...mało znaną i niepopularną w sumie Fluid, która sama wyszukałam sobie sama i idealnie wybrałam, co Pan Adam sam przyznał.
Nooo Dziewczynki, taka wyszłam uszcześliwiona z tego MAC, ze normalnie jakbym w totka wygrała jak to niewiele kobicie do szczęscia potrzeba
No i Pan Kierownik salonu promieniał dosłownie, ale co mu sie dzwić - pięknie ma w tym salonie, obsługa, atmosfera - extra, wystrój tip-tip, normalnie pogratulowac tylko i cieszyć sie
Mogła byś coś więcej powiedzieć jak taki MACowy make-up się odbywa? Dostałam ostatnio zaproszenie na darmowy make-up w ich salonie i nie wiem czego się spodziewać [ wyczytałam gdzieś kiedyś na blogu, że dziewczyna na takim makijażu miała położony cień na całą powiekę, kreskę i wytuszowane rzęsy i tyle... trochę mnie to zniesmaczyło, bo co to za makijaż ;P]
__________________
NomadSoul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-12, 18:32   #4360
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Pan kierownik to kto?
Pan Adam?
Czy kto inny?
Myślałam, że on gościnnie tylko?
A zdjęcia makeupu będą?

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka
Kierownikiem jest Pan Wojtek
Tak, Pan Adam gościnnie przyjeżdza tylko z Teres
Zdjecia pokaze Ci osobiście na kawce Wiec musisz sie uzbroić w cierpliwość

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Cytat:
Napisane przez NomadSoul Pokaż wiadomość
Mogła byś coś więcej powiedzieć jak taki MACowy make-up się odbywa? Dostałam ostatnio zaproszenie na darmowy make-up w ich salonie i nie wiem czego się spodziewać [ wyczytałam gdzieś kiedyś na blogu, że dziewczyna na takim makijażu miała położony cień na całą powiekę, kreskę i wytuszowane rzęsy i tyle... trochę mnie to zniesmaczyło, bo co to za makijaż ;P]
Nie wiem, jak darmowe makijaże, mozliwe ze nieco inaczej się do nich podchodzi, ale płatny makijaż jest wykonywany jest od postaw, czyli pielegnacja cery najpierw, potem makijaż Twarzy i oczu. Pan/Pani Macówki moga tez doradzic, co pasuje, co polecają, jak używać, etc.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2014-04-12 o 18:34
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-12, 18:38   #4361
NomadSoul
Rozeznanie
 
Avatar NomadSoul
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 783
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kierownikiem jest Pan Wojtek
Tak, Pan Adam gościnnie przyjeżdza tylko z Teres
Zdjecia pokaze Ci osobiście na kawce Wiec musisz sie uzbroić w cierpliwość

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------



Nie wiem, jak darmowe makijaże, mozliwe ze nieco inaczej się do nich podchodzi, ale płatny makijaż jest wykonywany jest od postaw, czyli pielegnacja cery najpierw, potem makijaż Twarzy i oczu. Pan/Pani Macówki moga tez doradzic, co pasuje, co polecają, jak używać, etc.
Rozumiem, to przed jeszcze się dokładnie wypytam w ich salonie jak to będzie wyglądać, planowałam iść tam przed rocznicową kolacją, ale jak oni mi mają tylko jeden cień położyć i kreskę zrobić to ja już wolę się w domu pomalować a takie "zaproszenie na make-up" komuś oddać.
__________________
NomadSoul jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-12, 18:54   #4362
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kierownikiem jest Pan Wojtek
Tak, Pan Adam gościnnie przyjeżdza tylko z Teres
Zdjecia pokaze Ci osobiście na kawce Wiec musisz sie uzbroić w cierpliwość

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------



Nie wiem, jak darmowe makijaże, mozliwe ze nieco inaczej się do nich podchodzi, ale płatny makijaż jest wykonywany jest od postaw, czyli pielegnacja cery najpierw, potem makijaż Twarzy i oczu. Pan/Pani Macówki moga tez doradzic, co pasuje, co polecają, jak używać, etc.
A Ty byłaś na płatnym dziś?
Co z pędzlem?
Już się nie mogę doczekać tej kawki



Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka
__________________
23,82 km
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-12, 18:56   #4363
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez NomadSoul Pokaż wiadomość
Rozumiem, to przed jeszcze się dokładnie wypytam w ich salonie jak to będzie wyglądać, planowałam iść tam przed rocznicową kolacją, ale jak oni mi mają tylko jeden cień położyć i kreskę zrobić to ja już wolę się w domu pomalować a takie "zaproszenie na make-up" komuś oddać.
No najlepiej własnie zrób tak, jak piszesz, aby nie bylo niedomówien
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-12, 18:58   #4364
kamelka33
Zadomowienie
 
Avatar kamelka33
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 759
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Byłam, nie było tłumów (ani promocji ).
Genialnie, że otworzyli MAC tak blisko mnie! Nic nie wiedziałam, a byłam dzisiaj w galerii co prawda nie posiadam żadnego kosmetyku MAC, ale tyle się naczytałam, że byłam zdecydowana na zakup w ich sklepie online, teraz mogę zaopatrzyć się stacjonarnie Na początek planuję zakup pudru Studio fix, co o tym sądzicie? Jest naprawdę tak dobry, warto za niego zapłacić te 115zł( nie ukrywam, że to dla mnie dużo, dlatego bardzo długo zwlekałam z decyzją)

P.S. gdzie w galerii mieści się salon MAC? Mam ochotę wpaść tam jutro, ale będę miała mało czasu i nie chciałabym zmarnować go na szukanie
kamelka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-12, 18:59   #4365
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
A Ty byłaś na płatnym dziś?
Co z pędzlem?
Już się nie mogę doczekać tej kawki



Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka
Tak na płatnym, tyle ze tanszym niz ten co dzien, bo mialam kupon z Twojego Stylu
No lipa, okazało się, ze tych pędzli to oni nie mają i czekają na dostawe i to co ona zapisała to po prostu odłozy mi go jak przyjdzie Ale co ma wisiec nie utonie Przy okazji zachcialo mi sie pedzzelka 194 do korektora, bo do malowania ust jest idealny niestety w salonie nie mieli, ale obiecali odlozyc, jak bedzie. Jednak nie wiem czy będzie, bo weszłam na stronę maca i tam w ogóle go nie ma w spisie pędzlie czyzby wycofali tak jak parę innych kiedy i obsługa nie wiedziała o tym? Oby nie!
Ja tez sie nie moge doczekac Bas
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-12, 23:28   #4366
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez kamelka33 Pokaż wiadomość
Genialnie, że otworzyli MAC tak blisko mnie! Nic nie wiedziałam, a byłam dzisiaj w galerii co prawda nie posiadam żadnego kosmetyku MAC, ale tyle się naczytałam, że byłam zdecydowana na zakup w ich sklepie online, teraz mogę zaopatrzyć się stacjonarnie Na początek planuję zakup pudru Studio fix, co o tym sądzicie? Jest naprawdę tak dobry, warto za niego zapłacić te 115zł( nie ukrywam, że to dla mnie dużo, dlatego bardzo długo zwlekałam z decyzją)

P.S. gdzie w galerii mieści się salon MAC? Mam ochotę wpaść tam jutro, ale będę miała mało czasu i nie chciałabym zmarnować go na szukanie
MAC jest bardzo blisko Douglasa
Przy okazji pochwalę się posiadaniem pomadki Diva- bałam się, że tak ciemne usta będą nienoszalne, ale dziś miałam ją na sobie cały dzień i czułam się bosko
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 10:14   #4367
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Dziewczyny czy któraś z Was ma Prep + prime BB w odcieniu light plus bądź medium ? Niestety muszę zakupić w ciemno, a nie mogę ogarnąć swatchy w necie na każdym zdjeciu wychodzi co innego
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 10:53   #4368
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Ja miałam kiedyś próbkę light plus i do mojej wtedy NC20 dopasował się ładnie
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 15:20   #4369
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
MAC jest bardzo blisko Douglasa
Przy okazji pochwalę się posiadaniem pomadki Diva- bałam się, że tak ciemne usta będą nienoszalne, ale dziś miałam ją na sobie cały dzień i czułam się bosko
To ja tradycyjnie poproszę o swatche Zastanawiam się nad zakupem Divy, Hang Up, Dark Side albo Media. Obejrzałam sporo zdjęć i nadal nie wiem co wybrać

Wysłane przy użyciu Tapatalk
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-13, 16:08   #4370
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
To ja tradycyjnie poproszę o swatche Zastanawiam się nad zakupem Divy, Hang Up, Dark Side albo Media. Obejrzałam sporo zdjęć i nadal nie wiem co wybrać

Wysłane przy użyciu Tapatalk
Z w/w najmilej wspominam Dive. Daje ladny mat. Hang Up to takie wino podbarwione wisnia deczko, przede wszystkim dla mnie jest za sliska i mokra. Dark Side troszkę mniej mokra, Generalnie jakbym miala ponownie kupować to Divę
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 21:44   #4371
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
To ja tradycyjnie poproszę o swatche Zastanawiam się nad zakupem Divy, Hang Up, Dark Side albo Media. Obejrzałam sporo zdjęć i nadal nie wiem co wybrać

Wysłane przy użyciu Tapatalk
Postaram się wrzucić przy okazji Poza tym jest bardzo trwała- ale pewnie po części dlatego, że matowa.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 23:53   #4372
Leae
Rozeznanie
 
Avatar Leae
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 794
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Hej

miała może któraś z Was szminkę w kolorze Sweetie (wykończenie lustre)? Dobrze się ją nosi? Wygląda dość naturalnie na ustach?

Chcę kupić moją pierwszą szminkę z MACa, szukam czegoś na codzień ("moje usta tylko lepsze") - mam dość ciemne usta, fajnie sprawdzał się Revlon Lip Butter w kolorze Berry Smoothie, ale szukam czegoś odrobinę chłodniejszego (Sweetie ma właśnie chłodne tony).

W najbliższych dniach odwiedzę Maca w GK, ale nie będę miała zbyt dużo czasu, więc wolałabym mniej więcej wiedzieć w co celować.

Przy okazji, może macie jakieś typy szminek na codzień dla b. jasnej, chłodnej karnacji (NW10), blond włosy, dość ciemne usta? Tylko nie nude, coś właśnie w zimnym różu Naoglądałam się mnóstwa swatchy, ale wiadomo, że na każdej karnacji i na każdych ustach wszystko wygląda inaczej

Dzięki i pozdrawiam
__________________
12.07.2015 r. - 60 cm

Leae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 02:00   #4373
stasiek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 206
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Leae Pokaż wiadomość
Hej

miała może któraś z Was szminkę w kolorze Sweetie (wykończenie lustre)? Dobrze się ją nosi? Wygląda dość naturalnie na ustach?

Chcę kupić moją pierwszą szminkę z MACa, szukam czegoś na codzień ("moje usta tylko lepsze") - mam dość ciemne usta, fajnie sprawdzał się Revlon Lip Butter w kolorze Berry Smoothie, ale szukam czegoś odrobinę chłodniejszego (Sweetie ma właśnie chłodne tony).

W najbliższych dniach odwiedzę Maca w GK, ale nie będę miała zbyt dużo czasu, więc wolałabym mniej więcej wiedzieć w co celować.

Przy okazji, może macie jakieś typy szminek na codzień dla b. jasnej, chłodnej karnacji (NW10), blond włosy, dość ciemne usta? Tylko nie nude, coś właśnie w zimnym różu
ja mam Sweetie i bardzo ja lubie, swietnie sprawdza sie na codzien, nie jest ani za ciemna, ani za jasna. Szukasz czegos zgaszonego, zlamanego czy bardziej wyrazistego, czystego odcienia? Sweetie jest zgaszonym rozem idacym w kierunku sliwki. Z zimnych bardziej "czystych" rozy to moze Lovelorn?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
stasiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 10:23   #4374
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Leae Pokaż wiadomość
Hej

miała może któraś z Was szminkę w kolorze Sweetie (wykończenie lustre)? Dobrze się ją nosi? Wygląda dość naturalnie na ustach?

Chcę kupić moją pierwszą szminkę z MACa, szukam czegoś na codzień ("moje usta tylko lepsze") - mam dość ciemne usta, fajnie sprawdzał się Revlon Lip Butter w kolorze Berry Smoothie, ale szukam czegoś odrobinę chłodniejszego (Sweetie ma właśnie chłodne tony).

W najbliższych dniach odwiedzę Maca w GK, ale nie będę miała zbyt dużo czasu, więc wolałabym mniej więcej wiedzieć w co celować.

Przy okazji, może macie jakieś typy szminek na codzień dla b. jasnej, chłodnej karnacji (NW10), blond włosy, dość ciemne usta? Tylko nie nude, coś właśnie w zimnym różu Naoglądałam się mnóstwa swatchy, ale wiadomo, że na każdej karnacji i na każdych ustach wszystko wygląda inaczej

Dzięki i pozdrawiam
a ja nie byłam z niej zadowolona, kupując ją też szukałam czegoś na dzień, podobnie mam dość mocną czerwień wargową i jakoś mi nie "leżała" dla mnie była za ciemna i zbyt śliwokowa, ale wiesz kwestia gustu
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 12:49   #4375
kasetavhs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 3
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Jeśli szukasz ładnego neutralnego koloru z maca to polecam Ci Faux. Miesiąc temu kupiłam 2 pierwsze szminki z maca i były to właśnie Faux i Russian Red. Faux noszę prawie codziennie. Aż się boję, że za szybko ją zużywam Jestem jasną, chłodną blondynką, moje usta są dość ciemne ale nierówno napigmentowane. Faux świetnie kolor ust wyrównuje i wypełnia, wydają się większe ale nie nachalne powiększone. Jest to śliczny kolor i satynowe wykończenie, które dłuuuuugo utrzymuje się na ustach. Wydaje mi się, że jest to trochę niedoceniona szminka. Oblukaj sobie odcień bo naprawdę warto.
kasetavhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 13:21   #4376
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

No to przytargałam nastepne dwie szminy za B2M - Diva i Hot Tahiti dołaczyły do Lickable i Fluid
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 13:46   #4377
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Ja chyba też się zdecyduję na Divę, choć i Media mnie kusi. Hang up i Dark Side wolę odpuścić skoro są sliskie, bo takie ciemne kolory w masełkowatych formułach mogą być problematyczne. Chociaż niczego nie przesądzam; może kiedyś doczekamy sie otwarcia salonu w Poznaniu i zakocham się w nich na żywo?

Wysłane przy użyciu Tapatalk
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 13:47   #4378
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Dziewczyny, który kolor brać pod uwagę z podkładu Studio Fix, żeby był jasny, w beż, bez różowych tonów, podobny do Revlon Colorstay 150 Buff?
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 13:52   #4379
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Ja chyba też się zdecyduję na Divę, choć i Media mnie kusi. Hang up i Dark Side wolę odpuścić skoro są sliskie, bo takie ciemne kolory w masełkowatych formułach mogą być problematyczne. Chociaż niczego nie przesądzam; może kiedyś doczekamy sie otwarcia salonu w Poznaniu i zakocham się w nich na żywo?

Wysłane przy użyciu Tapatalk
Media jest taka ciemnosliwkowo-wisniowa - miałam ja dzisiaj na ustach w ramach testów, ale nie spodobała mi sie ostatecznie (tez troszkę sliskawa) i dlatego wziełam powtórnie Divę
W Poznaniu ponoc za tydzien maca otwierają tylko ni wiem czy w Dougim czy osobny salon
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2014-04-14 o 13:54
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 13:53   #4380
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Pokaż wiadomość
Dziewczyny, który kolor brać pod uwagę z podkładu Studio Fix, żeby był jasny, w beż, bez różowych tonów, podobny do Revlon Colorstay 150 Buff?
Ja mam NC15 studio fix . Revlon jak dla mnie jest odrobinę jaśniejszy na buzi wydaje się taki ziemisty więc wolę maczka.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-13 11:42:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:50.