Miesiac po slubie , co byscie zrobily? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-27, 20:50   #1
fitnessguru
Przyczajenie
 
Avatar fitnessguru
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Malmö,Szwecja
Wiadomości: 7

Miesiac po slubie , co byscie zrobily?


Hej ,
Jestem tu nowa i chcialabym sie was poradzic co myslicie o mojej sytuacji.

Miesiac temu wzielam slub cywilny po roku zwiazku . Mieszkam w Szwecji , a mojego meza poznalam w Polsce , kiedy bylam na wakacjach . On byl trenerem w silowni .

Bardzo mi sie spodobal, wiec chcialam go za wszelka cene zdobyc . Zapraszalam go na kawki, herbatki i nic zawsze tlumaczyl sie ze ma duzo pracy i nie ma czasu. W ciagu wakacji dal sie namowic na jedno spotkanie .
Po za tym widzielismy sie prawie w kazdy dzien na silowni.

Zasugerowal mi kiedys , zebym mu znalazla prace w Szwecji .
W koncu zazartowalam , ze jak chce to moze pojechac ze mna ...
I tak sie w koncu stalo .
Pojechal , zostal ze mna nie znalazl zadnej pracy . Caly ten czas ja go utrzymywalam. Jedzenie, ciuchy , wyjazdy itp.

Przed zareczynami dowiedzialam sie , ze pisal do mojego kolegi o mnie cos w stylu . To bylo zanim wyjechal ze mna.
''Nie w moim typie , ale chociaz wyjechalbym do Szwecji''

W styczniu zareczylismy sie , a w czerwcu wzielismy slub .
Pieniadze ze slubu zabral on i wplacil na swoje konto , tlumaczac sie ze stracil na nasze wyjazdy do Polski ok 14 tys zl . Kiedy ja mu powiedzialam ile na niego wydalam bedac w Szwecji powiedzial , ze to pewnie na moje glupoty.

Przed slubem wszyscy , odradzali mi wychodzenie za niego za maz . Mama , wszystkie moje przyjaciolki ...

Teraz , gdy jestesmy po slubie wyszlam z kolezankami do miasta i wrocilam o 4 w nocy , gdy wrocilam do domu wcisnal mi obraczke i powiedzial '' Pilnuj swojego zlota'' , a rano kiedy rozmawialismy powiedzial :'' Chyba to nie ma sensu , szukalem mieszkania i powiedz mi do kiedy moge zostac w tym mieszkaniu . Bo nie ukrywam , ze chcialbym zostac w Szwecji bo tu sa lepsze perspektywy , i gdybym mial kiedys dzieci to bedzie lepiej dla nich.''


Co mam teraz zrobic? Nie moge juz na niego patrzec , czuje sie bardzo wykorzystana.
fitnessguru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 20:57   #2
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 083
Dot.: Miesiac po slubie , co byscie zrobily?

Jeśli nie jesteś trollem to wykop go z domu już dziś i złóż jutro papiery o rozwód. Kasy raczej nie odzyskasz chyba że założysz sprawę sądową, ale nie wiem jak to w Szwecji wygląda.

Dodane: to co napiszę jest mega chamskie, ale jak chcesz to zgłoś na policję, że stosuje wobec Ciebie przemoc. Nie wiem jak wygląda szwedzkie prawodawstwo, ale sądzę, że będzie miał duże nieprzyjemności. Taka wstrętna, świńska zemsta na którą Cię nie namawiam.

Edytowane przez skara
Czas edycji: 2014-07-27 o 20:59
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 21:01   #3
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Miesiac po slubie , co byscie zrobily?

Nie powinnaś czuć się wykorzystana, bo wiedziałaś dobrze jakie są perspektywy i dałaś jasne przyzwolenie na taki rozwój sytuacji. Najpierw go z własnej woli utrzymywałaś, potem dowiedziałaś się, że nawet mu się nie podobasz. Zaręczynami i ślubem pokazałaś tylko, że ci to wszystko wcale nie przeszkadza.
Nie masz co pytać o rady, skoro facet już sam zadecydował, że sobie idzie.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 21:01   #4
No air
Zakorzenienie
 
Avatar No air
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 840
Dot.: Miesiac po slubie , co byscie zrobily?

Mam nadzieję, że to troll, bo nie wierzę, że można być aż tak ślepą...
__________________
Jestem mamą!


MOJA WYMIANKA!
No air jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 21:01   #5
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Miesiac po slubie , co byscie zrobily?

Cytat:
Napisane przez fitnessguru Pokaż wiadomość
Hej ,
Jestem tu nowa i chcialabym sie was poradzic co myslicie o mojej sytuacji.

Miesiac temu wzielam slub cywilny po roku zwiazku . Mieszkam w Szwecji , a mojego meza poznalam w Polsce , kiedy bylam na wakacjach . On byl trenerem w silowni .

Bardzo mi sie spodobal, wiec chcialam go za wszelka cene zdobyc . Zapraszalam go na kawki, herbatki i nic zawsze tlumaczyl sie ze ma duzo pracy i nie ma czasu. W ciagu wakacji dal sie namowic na jedno spotkanie .
Po za tym widzielismy sie prawie w kazdy dzien na silowni.

Zasugerowal mi kiedys , zebym mu znalazla prace w Szwecji .
W koncu zazartowalam , ze jak chce to moze pojechac ze mna ...
I tak sie w koncu stalo .
Pojechal , zostal ze mna nie znalazl zadnej pracy . Caly ten czas ja go utrzymywalam. Jedzenie, ciuchy , wyjazdy itp.

Przed zareczynami dowiedzialam sie , ze pisal do mojego kolegi o mnie cos w stylu . To bylo zanim wyjechal ze mna.
''Nie w moim typie , ale chociaz wyjechalbym do Szwecji''


W styczniu zareczylismy sie , a w czerwcu wzielismy slub .
Pieniadze ze slubu zabral on i wplacil na swoje konto , tlumaczac sie ze stracil na nasze wyjazdy do Polski ok 14 tys zl . Kiedy ja mu powiedzialam ile na niego wydalam bedac w Szwecji powiedzial , ze to pewnie na moje glupoty.

Przed slubem wszyscy , odradzali mi wychodzenie za niego za maz . Mama , wszystkie moje przyjaciolki ...

Teraz , gdy jestesmy po slubie wyszlam z kolezankami do miasta i wrocilam o 4 w nocy , gdy wrocilam do domu wcisnal mi obraczke i powiedzial '' Pilnuj swojego zlota'' , a rano kiedy rozmawialismy powiedzial :'' Chyba to nie ma sensu , szukalem mieszkania i powiedz mi do kiedy moge zostac w tym mieszkaniu . Bo nie ukrywam , ze chcialbym zostac w Szwecji bo tu sa lepsze perspektywy , i gdybym mial kiedys dzieci to bedzie lepiej dla nich.''


Co mam teraz zrobic? Nie moge juz na niego patrzec , czuje sie bardzo wykorzystana.
Cytuję dla potomności. Nie ma to jak wakacyjna prowokacja.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 21:17   #6
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Miesiac po slubie , co byscie zrobily?

Ja nie wiem, widzisz takie wiadomości jego do kolegi, on Cię ewidentnie wykorzystuje itd. a Ty wychodzisz za niego? Nie rozumiem. Rada jest taka byś zakończyła ten związek jak najszybciej i nie dała się w przyszłości tak wykorzystywać.

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
Jeśli nie jesteś trollem to wykop go z domu już dziś i złóż jutro papiery o rozwód. Kasy raczej nie odzyskasz chyba że założysz sprawę sądową, ale nie wiem jak to w Szwecji wygląda.

Dodane: to co napiszę jest mega chamskie, ale jak chcesz to zgłoś na policję, że stosuje wobec Ciebie przemoc. Nie wiem jak wygląda szwedzkie prawodawstwo, ale sądzę, że będzie miał duże nieprzyjemności. Taka wstrętna, świńska zemsta na którą Cię nie namawiam.
Ona sama się prosiła by ją wykorzystał. Oczywiście to go nie usprawiedliwia, no ale mścić się na kimś za swoją głupotę?
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 21:19   #7
vouvray
Zadomowienie
 
Avatar vouvray
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 405
Dot.: Miesiac po slubie , co byscie zrobily?

Jelonek roku.
Mam nadzieję, że to prowokacja, bo aż przykro się to czyta. Do małżeństwa według mnie trzeba mieć dwie rzeczy: rozum i stabilizację finansową. Inaczej to nie wyjdzie.
vouvray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-27, 21:21   #8
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Miesiac po slubie , co byscie zrobily?

a dlugo mozna przezyc w szwecji za 14 tys. bez pracy?

Edytowane przez Rena
Czas edycji: 2014-07-27 o 21:23
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 21:24   #9
fitnessguru
Przyczajenie
 
Avatar fitnessguru
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Malmö,Szwecja
Wiadomości: 7
Dot.: Miesiac po slubie , co byscie zrobily?

Wiem , ze glupio zrobilam to mnie nie tlumaczy , ale kiedy sie jest zakochanym to sie zrobi wszystko dla tej osboby.
Byla taka sytuacja , ze po slubie przed wyjazdem do Szwecji powiedzial przy swojej mamie ze moge zostac w Polsce jak chce , a on wraca do Szwecji.

Nadmienie , iz on zarabia w Polsce a nie wydaje z tych pieniedzy ani grosza tutaj.

Nie wiem co mam zrobic jak go wyrzucic z domu , czy w ogole mozna wyrzucic wlasnego meza z domu?
fitnessguru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 21:24   #10
Carollyn
Raczkowanie
 
Avatar Carollyn
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 35
Dot.: Miesiac po slubie , co byscie zrobily?

Czemu Wy tak ciągle o te trolle posądzacie?
Kobieto rzucaj go jak najszybciej. Sama widzisz, że popełniłaś błąd wychodząc za tego mężczyznę - no ale człowiek uczy się na błędach...Pieniążków raczej nie odzyskasz ale przynajmniej będziesz miała z nim święty spokój
__________________
naiwność zawsze kosztuje najwięcej...
Carollyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 21:24   #11
9bfc43f248fa3dd370e3b645ec22fc32ebbe1d0f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 893
Dot.: Miesiac po slubie , co byscie zrobily?

Bolesna prawda jes taka, ze za swoja glupote trzeba placic. Facet wykorzystal naiwniaczke, ktora sama za nim latala i yyle. Wez z nim rozwod, o kase sie nie kloc to zacjowasz resztki honoru, przebolejesz i jakos to bedzie.
9bfc43f248fa3dd370e3b645ec22fc32ebbe1d0f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-27, 21:30   #12
Carollyn
Raczkowanie
 
Avatar Carollyn
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 35
Dot.: Miesiac po slubie , co byscie zrobily?

Większość z nas wie co to znaczy być zaślepioną/ym miłością ale po jakimś czasie następuje wielkie buum i ... no właśnie ... mamy tu taką sytuację...
Ja bym wyrzuciła chyba z domu - niech se radzi jak taki mądry. Mówisz , że jak to tak męża wyrzucić? Małżeństwo to coś więcej niż tylko papierek a skoro nie ma tego "więcej" to zadbaj o własne szczęscie
__________________
naiwność zawsze kosztuje najwięcej...
Carollyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 21:31   #13
fitnessguru
Przyczajenie
 
Avatar fitnessguru
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Malmö,Szwecja
Wiadomości: 7
Dot.: Miesiac po slubie , co byscie zrobily?

[1=9bfc43f248fa3dd370e3b64 5ec22fc32ebbe1d0f;4747760 8]Bolesna prawda jes taka, ze za swoja glupote trzeba placic. Facet wykorzystal naiwniaczke, ktora sama za nim latala i yyle. Wez z nim rozwod, o kase sie nie kloc to zacjowasz resztki honoru, przebolejesz i jakos to bedzie.[/QUOTE]

Tak zrobie , kasa nie ma znaczenia . Po prostu musze sie uwolnic od tego dupka. Dziekuje za odpowiedzi
fitnessguru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 21:36   #14
vouvray
Zadomowienie
 
Avatar vouvray
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 405
Dot.: Miesiac po slubie , co byscie zrobily?

Cytat:
Napisane przez Carollyn Pokaż wiadomość
Czemu Wy tak ciągle o te trolle posądzacie?
Np. mi ciężko jest uwierzyć, że jakiś homo sapiens mógł wykazać się taką 'bystrością' Decyzje Autorki to jest dla mnie taki kosmos, że niestety mój mózg nie może tego pojąć i naprawdę mam nadzieję, że to troll.

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Cytat:
Napisane przez fitnessguru Pokaż wiadomość
ale kiedy sie jest zakochanym to sie zrobi wszystko dla tej osboby.
Uważam, że to nieprawda.


Jeżeli Autroko piszesz na poważnie to wywal pasożyta z domu, składaj papiery o rozwód i dorośnij, jak najszybciej.
vouvray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 21:36   #15
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Miesiac po slubie , co byscie zrobily?

Cytat:
Napisane przez vouvray Pokaż wiadomość
Np. mi ciężko jest uwierzyć, że jakiś homo sapiens mógł wykazać się taką 'bystrością' Decyzje Autorki to jest dla mnie taki kosmos, że niestety mój mózg nie może tego pojąć i naprawdę mam nadzieję, że to troll.
No bo facet nawet się nie krył. Jeszcze rozumiem, gdyby wyposzczoną i kompletnie niedoświadczoną dziewoję seksem opętał i romantycznymi zagrywkami, ale w takiej sytuacji wielkie zdziwko, że wyszło, jak wyszło? Nie.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 21:39   #16
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Miesiac po slubie , co byscie zrobily?

Raaany, gdybym dowiedziała się przed zaręczynami, że facet pisze maile do kolegów na temat przyszłej narzeczonej to już byłby skreślony. Ale trudno- stało się, czasu nie cofniesz. Rozwiedź się. Nie wiem, jak stanowi prawo szwedzkie, ale wydaje mi się, że wszystko, co przed ślubem było Twoje, po rozwodzie Twoje pozostaje.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 21:41   #17
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Miesiac po slubie , co byscie zrobily?

Nie, przepraszam, ale w to akurat nie uwierzę.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 21:42   #18
Tutli
Zadomowienie
 
Avatar Tutli
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
Dot.: Miesiac po slubie , co byscie zrobily?

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
Dodane: to co napiszę jest mega chamskie, ale jak chcesz to zgłoś na policję, że stosuje wobec Ciebie przemoc. Nie wiem jak wygląda szwedzkie prawodawstwo, ale sądzę, że będzie miał duże nieprzyjemności. Taka wstrętna, świńska zemsta na którą Cię nie namawiam.
Ale za co ona ma się mścić? Facet zorientował się, że trafił na totalną kretynkę, która będzie go utrzymywać i wykorzystał sytuację. Czego innego można było oczekiwać? Chociaż nie jestem w stanie uwierzyć,
że ludzie o takim poziomie głupoty chodzą po świecie, niech autorka będzie trollem...
__________________
http://oleosa.blogspot.com

Kobiety
-statystyka spojrzenie na makijaż, kuchnię i co-do-głowy-przyjdzie.

Obiecuję, że nie będzie statystyki.
Tutli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 21:50   #19
Margolcia23
w drodze do...Ciebie...
 
Avatar Margolcia23
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka :P
Wiadomości: 1 230
Dot.: Miesiac po slubie , co byscie zrobily?

Co tu doradzać? Ty głupia on cwany, wykorzystał cię do cna, wyjechał dzięki tobie za granicę i teraz żegnaj Masakra żeby tak facet mógł otumanić kobietę, a ta jak ten tonący co się brzytwy chwyta, nie no to nie na mój mózg
__________________
Jesteś bardzo wiele warta. Gdyby nie to, że trzeba Ci to czasem przypominać - potrafiłabyś być szczęśliwa, bez względu na gówno jakie Cię otacza.”
Margolcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-27, 21:58   #20
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Miesiac po slubie , co byscie zrobily?

nie wierzę. nie ma aż tak naiwnych kobiet.
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 22:21   #21
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Miesiac po slubie , co byscie zrobily?

Naprawdę ciężko w to uwierzyć
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 00:01   #22
Shannon_16
Zakorzenienie
 
Avatar Shannon_16
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 171 904
Dot.: Miesiac po slubie , co byscie zrobily?

Sama jesteś sobie winna, przed ślubem wiedziałaś, że nic nie znaczysz dla tego faceta. On miał szczęście bo trafił na idiotkę, która tyle czasu go sponsorowała. Teraz się urządził w Szwecji i sam kopnął Cię w naiwny tyłek. Jedynym wyjście jest rozwód. Może ta sytuacja nauczy Cię rozumu.
Shannon_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 04:51   #23
fitnessguru
Przyczajenie
 
Avatar fitnessguru
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Malmö,Szwecja
Wiadomości: 7
Dot.: Miesiac po slubie , co byscie zrobily?

No wlasnie , chodzi o to ze teraz udaje kochanego meza. Tak jakby nic sie nie stalo...
fitnessguru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 07:14   #24
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Miesiac po slubie , co byscie zrobily?

Cytat:
Napisane przez fitnessguru Pokaż wiadomość
Bardzo mi sie spodobal, wiec chcialam go za wszelka cene zdobyc .
To już samo w sobie brzmi dziwnie, potem jest tylko lepiej Nie wierzę, jak można dawać się tak wykorzystywać. Chociaż nie, no to było na własne życzenie robienie za jelenia. Tak jaskrawe znaki alarmowe (rodzina, przyjaciele i wiadomość do kolegi)

Autorko, jeśli faktycznie masz taki problem i istniejesz, a nie jesteś jakimś wymysłem pisarskim, to wykopsaj go z domu, idź do adwokata i zastanów się na opcjami rozwodu (czy bez orzekania o winie czy z).
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 07:35   #25
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: Miesiac po slubie , co byscie zrobily?

Cytat:
Napisane przez fitnessguru Pokaż wiadomość
No wlasnie , chodzi o to ze teraz udaje kochanego meza. Tak jakby nic sie nie stalo...
To ty też udawaj, że nic się nie stało. Uśpij jego czujność.
Jakoś odbierz mu część kasy z wesela, która ci się należy i to co na niego straciłaś.
Jeśli będzie się zachowywał poprawnie wobec ciebie i odpowiada ci taki związek bez miłości czy z udawaną z jego strony to w zasadzie nic nie stoi na przeszkodzie abyście byli razem.
Ale jeśli relacje będą złe to rozwód.
grubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 08:02   #26
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Miesiac po slubie , co byscie zrobily?

generalnie za bardzo robisz z tej Szwecji nie wiadomo jaka wartosc sama w sobie. Ani facet nie moze tam pracy znalesc i to juz dlugo, ani nie ma znajomych tylko maile, stale jezdzi do Polski bo ciezko mu wytrzymac a to duzo kosztuje. Na bank ma depresje co psuje Wasze relacje.

Jednak gdyby chcial Cie tylko wykorzystac to by slubu nie bral mozna przeciez bajerowac laske dlugim narzeczenstwem.

Ty z kolei nie umiesz mu wybaczyc ze nie polecial na pierwsza randke jak go zaprosilas, wtraca sie w to ladnie Twoja mamusia, a to juz tylko krok od nieszczescia. I klocisz sie o pieniadze.

Kochalas go kiedys czy tylko takie ladne ma miesnie i musisz go miec? Probowalas pomoc mu z praca? Maz chodzi na kurs szwedzkiego? Ma kolegow w Szwecji czy jest calkowicie odizolowany?

Envoyé depuis mon GT-S5839i avec Tapatalk
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 08:03   #27
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: Miesiac po slubie , co byscie zrobily?

Ja wierzę w tę historię, w podobne historie.
Za miesiąc jest ślub znajomej z pracy mojej koleżanki.
Panna młoda bardzo nieatrakcyjna wizualnie lat 40, Polka.
Mieszka w Anglii od 10 lat ma bardzo dobrą pracę, zarobki ok. 40 000 funtów rocznie.
On 30 letni obywatel kolonii francuskiej, od roku w Anglii, praca dorywcza ciągle zmieniana, przeważnie jest bez pracy, czas spędza w jej mieszkaniu oglądając telewizor i gadając z kolegami ze swojego kraju. Ma karty telefoniczne z abonamentem po kilka tysięcy minut.
Ona twierdzi, że on ją kocha a nawet jakby nie kochał to ona chce być mężatką, mieć dziecko i już. Na nic prośby rodziny, znajomych aby się opamiętała.
Ona robi wesele w drogim hotelu, potem podróż poślubna.
Jest szczęśliwa, na kilometr wieje od niej optymizmem i naiwnością.
Mieszkają razem od pół roku ale seksu jeszcze nie było.
Ona nawet by chciała , nawet byłaby zadowolona gdyby w ciążę zaszła jak najprędzej ale jego religia/ nie islam/ nie pozwala na seks przedmałżeński.
Niewiarygodne ale prawdziwe.
grubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 08:23   #28
loloona_79
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 747
Dot.: Miesiac po slubie , co byscie zrobily?

Niesamowita naiwność

Nie ma tu co za dużo radzić - trzeba najpierw po dobroci, albo podstępem wydostać pieniądze z wesela, przelać na własne konto i składać o rozwód. tyle. Nie ma co się zastanawiać. Chociaż pewnie przy rozwodzie i tak połowę tej kasy dostanie szacowny małżonek, niestety.
Z drugej strony - nawet jak nie odzyskasz tej kasy teraz, to pewnie, analogicznie, sąd zasądzi ci połowę tek kwoty.
__________________
Udany sex to taki, po którym nawet sąsiedzi wychodzą zapalić....
loloona_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 08:39   #29
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Miesiac po slubie , co byscie zrobily?

Nie wierze, ze mozna byc az takim... naiwnym Nie wierze. Rozne cuda czytalam na intymnym, chore sytuacje rodzinne, zwiazkowe, ale to powala absurdem.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 09:17   #30
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Miesiac po slubie , co byscie zrobily?

Spróbuj - nie wiem, podstępem - zabrać trochę tej kasy z wesela. A jak się nie uda, to i tak zwiewaj, bo wspólne mieszkanie z tym facetem raczej Cię nie doprowadzi do niczego dobrego, tylko wpędzi w długi.

*zwiewaj w kontekście wywal go z mieszkania . Taki z niego mąż jak z koziej d*py trąba.
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-28 16:00:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:39.