Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-12, 20:21   #1051
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez katarzyna21 Pokaż wiadomość
Oj marudy :P

Wrzucam dla was moje włoski - 1 fotka z lampą i 1 bez lampy
A co do włosków...to dziś je umyłam szamponem Hipp i opsikałam mgiełką keratynową

Wysuszyłam zimnym powietrzem suszarki...i wyszłam na deszcz... potem znow wyszłam na deszcz

Potem pocztyałam was i machnełam ręką...i zrobiła kitke do obiadu...i znów poczytałam was i zdecydowałam zdobić fotki, więc rozpusciłam włosy i zrobiła foty

Mam nadziej ze pasi...przezyly dzis 2 razy deszcz i kitkę...wlosy jak na moja zniszczone wygladaja b.dobrze...coż gdzieniegdzie polamane od polowy dł odstaja ...ale byly dramatycznie zniszczone...
u łał...
a kiedy miałaś zabieg?
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 20:26   #1052
katarzyna21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Candyshop...
Wiadomości: 1 240
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez dottoressa Pokaż wiadomość
u łał...
a kiedy miałaś zabieg?
Nie tak dawno...ze 2 tyg temu...ale "produkt" wyjściowy był tragiczny...
A jaka ma fajna poświate nad głową na tych fotach....heheheh
katarzyna21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 20:56   #1053
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Kapisz Pokaż wiadomość
Ok. To ja pokaże swoje pierwsze po 2 tygodniach od zabiegu, drugie po 5 tygodniach. Z tym, że ja myję włoski normalnym szamponem i używam zwykłej odżywki. Wiem, że tak się nie powinno, ale mam tak krótkie włosy, że mogę sobie pozwolić na to, żeby robić zabieg częściej. A poza tym, to od dziecinnego szamponu dostałam łupieżu
Włoski na obu zdjęciach są wysuszone suszarką, bez szczotki tylko głową w dół
Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Mnie się bardzo podoba
Też dostałam łupieżu od Hipp dlatego pozostałam przy swoim szamponie.
czyli myjecie szamponami z sls?ciekawe ile zabieg wtedy wytrzyma.jesli efekt utrzymalby sie 2 mies to nie musialabym kupowac specjalnego szamponu.
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 21:03   #1054
xxxcarolxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 160
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Czy ktoś może mi powiedzieć jak to jest z tym farbowaniem? Czy faktycznie trzeba 2 tygodnie przed? HELP
xxxcarolxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 21:18   #1055
katarzyna21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Candyshop...
Wiadomości: 1 240
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez xxxcarolxxx Pokaż wiadomość
Czy ktoś może mi powiedzieć jak to jest z tym farbowaniem? Czy faktycznie trzeba 2 tygodnie przed? HELP
Tak...wskazane jest odczekać 2 tygodnie przed farbowaniem lub po farbowaniu...przecież to jest napisane w wątku...choć emilia zrobiła po 10 dniach.
Jeśli chcesz eksperymentować to zrób nawet tego samego dnia...przecież to indywidualne podejscie
A jeśli czytałaś ze fryzjerki robily nawet tego samego dnia...i napewno czytałaś o ENCANTO... to my/laicy ci więcej nie pomożemy
katarzyna21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 21:24   #1056
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

No dobra, jakie adresy w Warszawie robiące ten zabieg polecacie?
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 21:39   #1057
katarzyna21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Candyshop...
Wiadomości: 1 240
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez aaricia8 Pokaż wiadomość
No dobra, jakie adresy w Warszawie robiące ten zabieg polecacie?
Proszę pofatuguj sie i przeczytaj wątek... i bedziesz znała odp na swoje pytanie ...jak również na wiele innych
katarzyna21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-12, 21:58   #1058
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez dottoressa Pokaż wiadomość
i nie szkodzi Wam zwykły szampon? Ile trwa wtedy efekt encanto? w ogóle o nim mowa, czy o innych zestawach?
Ja myję tylko z naturalnymi składnikami, ze stosowania SLS i inne detergentów już dawno zrezygnowałam.

QUOTE=katarzyna21;1925670 5]Oj marudy :P

Wrzucam dla was moje włoski - 1 fotka z lampą i 1 bez lampy
A co do włosków...to dziś je umyłam szamponem Hipp i opsikałam mgiełką keratynową

Wysuszyłam zimnym powietrzem suszarki...i wyszłam na deszcz... potem znow wyszłam na deszcz

Potem pocztyałam was i machnełam ręką...i zrobiła kitke do obiadu...i znów poczytałam was i zdecydowałam zdobić fotki, więc rozpusciłam włosy i zrobiła foty

Mam nadziej ze pasi...przezyly dzis 2 razy deszcz i kitkę...wlosy jak na moja zniszczone wygladaja b.dobrze...coż gdzieniegdzie polamane od polowy dł odstaja ...ale byly dramatycznie zniszczone... [/QUOTE]


Prościutkie Tylko nie lubię jak tak końcówki są odwijane ale to już kwestia gustu
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 22:07   #1059
katarzyna21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Candyshop...
Wiadomości: 1 240
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Prościutkie Tylko nie lubię jak tak końcówki są odwijane ale to już kwestia gustu
Szczerze mi to osobiśce nie przeszkadza...zawsze sie moje włosy tak odwijały lekko A przy takiej długości tym bardziej Zreszta ostatnio przed encanto miałam obcinane na prosto... zastanawiam sie nad lekkim wycieniowaniem to sie nie bedą wywijać
katarzyna21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 22:11   #1060
xxxcarolxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 160
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Dzięki Kasiu za odpowiedź Tak, czytałam o Encanto, ale jednak zdecyduję się poczekać. Przejrzałam stronkę z aukcją na eBay'u i producent wyraźnie poleca odczekać te 2 tygodnie więc jakoś zacisnę zęby, tyle lat wytrzymałam, to może mnie te parę tygodni nie zbawi

Swoją drogą świetne masz włoski, tylko pozazdrościć

Edytowane przez xxxcarolxxx
Czas edycji: 2010-05-12 o 22:12
xxxcarolxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 22:14   #1061
zuzalenkam
Raczkowanie
 
Avatar zuzalenkam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź/GB/Coventry
Wiadomości: 422
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Mam do Was takie pytanie. Dostalalm juz zestaw Encanto i czytam, ze w skladzie jest napisane: Natural Henna Extraxt. No i wyglada to tak, ze jesli to samo jest w maskach Waxa (tych L'biotica i tych Henna Treatment) to to mnie nie uczula, ale jak mialalm robiona probe na henne, to na reku mialam 2 tyg. swedzaca czerwona plamke. Teraz mialalm robiona henne na zajeciach (kosmetologia) i od 2 dni walcze z wielkim uczuleniem Mam obrzęk na oczach i pewno bede miec go do niedzieli, biorac normalnie leki na to
Powiedzcie mi, czy robic probe uczuleniowa na ten preparat? bo wiadome jest, ze nie powinien on miec kontaktu ze skórą, aczkolwiek nie jest chyba mozliwe niedotkniecie skory preparatem... A teraz jestem bardzo przeczulona (doslownie i przenosni) na takie rzeczy, bo to co mam na oczach to jest cos strasznego
__________________
"Cough, cough" - Oh sorry, I'm just alergic to bullshit...
zuzalenkam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-12, 22:27   #1062
katarzyna21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Candyshop...
Wiadomości: 1 240
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez zuzalenkam Pokaż wiadomość
Mam do Was takie pytanie. Dostalalm juz zestaw Encanto i czytam, ze w skladzie jest napisane: Natural Henna Extraxt. No i wyglada to tak, ze jesli to samo jest w maskach Waxa (tych L'biotica i tych Henna Treatment) to to mnie nie uczula, ale jak mialalm robiona probe na henne, to na reku mialam 2 tyg. swedzaca czerwona plamke. Teraz mialalm robiona henne na zajeciach (kosmetologia) i od 2 dni walcze z wielkim uczuleniem Mam obrzęk na oczach i pewno bede miec go do niedzieli, biorac normalnie leki na to
Powiedzcie mi, czy robic probe uczuleniowa na ten preparat? bo wiadome jest, ze nie powinien on miec kontaktu ze skórą, aczkolwiek nie jest chyba mozliwe niedotkniecie skory preparatem... A teraz jestem bardzo przeczulona (doslownie i przenosni) na takie rzeczy, bo to co mam na oczach to jest cos strasznego
Zrób sobie próbe po tym jak zejdzie ci obecne uczluenie...bo w przeciwnym wypadku próba bedzie przekłamana. i odczekaj conajmniej 12 h.
Skóry głowy nie jesteś w stanie dotknąć...jak ja robiłam swoje 2 cm od głowy...to miałam normalnie nienaruszone włosy przy skórze...a jak zmywałam to z włosów to głową w dól nad wanna...i wszystko spłukiwało sie po włosach...może troche po czole woda itp
katarzyna21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 07:58   #1063
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez zuzalenkam Pokaż wiadomość
Mam do Was takie pytanie. Dostalalm juz zestaw Encanto i czytam, ze w skladzie jest napisane: Natural Henna Extraxt. No i wyglada to tak, ze jesli to samo jest w maskach Waxa (tych L'biotica i tych Henna Treatment) to to mnie nie uczula, ale jak mialalm robiona probe na henne, to na reku mialam 2 tyg. swedzaca czerwona plamke. Teraz mialalm robiona henne na zajeciach (kosmetologia) i od 2 dni walcze z wielkim uczuleniem Mam obrzęk na oczach i pewno bede miec go do niedzieli, biorac normalnie leki na to
Powiedzcie mi, czy robic probe uczuleniowa na ten preparat? bo wiadome jest, ze nie powinien on miec kontaktu ze skórą, aczkolwiek nie jest chyba mozliwe niedotkniecie skory preparatem... A teraz jestem bardzo przeczulona (doslownie i przenosni) na takie rzeczy, bo to co mam na oczach to jest cos strasznego
Spokojnie, w maskach jest zawarta henna nie barwiąca włosów. W tym preparacie na pewno też. Myślę, że nie masz czego się obawiać.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 15:18   #1064
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez katarzyna21 Pokaż wiadomość
Szczerze mi to osobiśce nie przeszkadza...zawsze sie moje włosy tak odwijały lekko A przy takiej długości tym bardziej Zreszta ostatnio przed encanto miałam obcinane na prosto... zastanawiam sie nad lekkim wycieniowaniem to sie nie bedą wywijać
mojem tez sie tak wywijaja, ja akurat tego nie znosze bo mam boba i mi to nie pasuje, ale szczotka zawijam je do srodka kiedy susze
Tobie tsz by to pomoglo, masz wlosy rownej dlugosci wiec zajeloby Ci to minute
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 15:52   #1065
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

to moje wlosy po dzisiejszym myciu i suszeniu.sprobowalam dzisiaj z okragla szczotka i wygladaja lepiej,ale nie radze sobie z wlosami z tylu.najlepiej,jakby ktos stal obok i trzymal mi suszarke
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 17:40   #1066
syla929
Rozeznanie
 
Avatar syla929
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 956
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

To może ja się wypowiem, po miesiącu od zabiegu.
Włosy są dalej proste, jak dodatkowo je wyprostuję, to calutki dzień są proste jak od prostownicy (wcześniej, godzinę po wyprostowaniu już się podkręcały) Ale szybciej się przetłuszczają, są lekko oklapnięte, końcówki szybko się niszczą. Żałuje, że zrobiłam zabieg, bo mogłam jeszcze swoje doprowadzić do ładu i robić ładne loczki.
__________________
Asystor Hair - 3.04
Seboravit - 10.06 -
Drożdże - 15.06 -

1,02 - 56cm
12.03 - 58,5cm
12.04 - 60cm
12.06 - 62cm
Cel: hmmm, 65 a może 70cm?
syla929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 18:07   #1067
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

a nie mozesz wyciagac ich na szczotce? a nie prostowac? ja wyprostowalam dwa razy w sumie nie wiem po co bo mam proste po wysuszeniu na szczotce i wlasnie zauwazylam sztbsze zniszczenia, dlatego prostwnice schowalam
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 18:22   #1068
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

wiecie co... tak sobie myślę - czego trzeba właściwie najbardziej przestrzegać po zabiegu?
żeby myć szamponem bez soli?
żeby używać odżywki z keratyną?

co jest takie nieodzowne aby efekt trwał jak najdłużej?

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

Cytat:
Napisane przez syla929 Pokaż wiadomość
To może ja się wypowiem, po miesiącu od zabiegu.
Włosy są dalej proste, jak dodatkowo je wyprostuję, to calutki dzień są proste jak od prostownicy (wcześniej, godzinę po wyprostowaniu już się podkręcały) Ale szybciej się przetłuszczają, są lekko oklapnięte, końcówki szybko się niszczą. Żałuje, że zrobiłam zabieg, bo mogłam jeszcze swoje doprowadzić do ładu i robić ładne loczki.
a jakimi kosmetykami robiłaś? której firmy?
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 19:12   #1069
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

moje po 2 tygnidniach suszone na okraglej grubej szczotce, wczesniej lekko podsuszone, suszenie zajmuje mi 5 minut wystzrczy ze jeden raz przeciagne na szczotce i wygladaja tak:
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-13, 19:17   #1070
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez syla929 Pokaż wiadomość
To może ja się wypowiem, po miesiącu od zabiegu.
Włosy są dalej proste, jak dodatkowo je wyprostuję, to calutki dzień są proste jak od prostownicy (wcześniej, godzinę po wyprostowaniu już się podkręcały) Ale szybciej się przetłuszczają, są lekko oklapnięte, końcówki szybko się niszczą. Żałuje, że zrobiłam zabieg, bo mogłam jeszcze swoje doprowadzić do ładu i robić ładne loczki.
trwale prostowanie farouka (moj koniec zdania brzmi inaczej ).ja tez juz po dwoch dniach od mycia mam posklejane wlosy juz nie chodzi mi o to,ze efekt nie wyszedl tak jakbym chciala,ale najbardziej szkoda mi tych poniszczonych koncowek.a tak usilnie zapuszczam....
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 19:51   #1071
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

kurcze, dziewczyny, trochę mnie zniechęcacie tymi infomacjami o zniszczonych końcówkach
Ja już teraz mam je wysuszone.... to co będzie po zabiegu
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 19:54   #1072
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
kurcze, dziewczyny, trochę mnie zniechęcacie tymi infomacjami o zniszczonych końcówkach
Ja już teraz mam je wysuszone.... to co będzie po zabiegu
to może by nie nakładać na końcówki? da się tak?
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 20:16   #1073
bianka12345
Raczkowanie
 
Avatar bianka12345
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 83
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Nie da sie i nie radzę bo dopiero będzie kanał. Ja jestem dwa dni po zabiegu i faktycznie moje końcówki po perwszym myciu były MASAKRYCZNE. Koszmar poprostu więc pobieglam je obciąc. To nie o to chodzi, ze końcówki bardziej się niszczą po zabiegu tylko bardziej to widać. Na zniszczonych wlosach keratyna wygląda świetnie i je naprawia moim zdaniem, ale na filcu z popalonych końcówek wygląda tragicznie (!!!) i nic im nie pomoze. Fryzjerka je troche pocieniowała, z długości straciłam moze z 1 cm. Teraz jest super, włosy umyłam, wysuszylam suszarą z 2 minutki i to zimnym nawiewem i jest super Nie ma się czego bać z tymi końcówkami bo po keratynie szybko Wam odrosną ponieważ nie będa się lamać i kruszyć i macie szanse zapuścić zdrowe włosy bo nie będziecie ich maltretować prostownicą, lokówką i suszarką.
__________________
Zapuszczam wloski

Edytowane przez bianka12345
Czas edycji: 2010-05-13 o 20:19
bianka12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 20:42   #1074
ammalbinis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 184
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Bianka, możesz pokazać efekty?
ammalbinis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 20:45   #1075
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez bianka12345 Pokaż wiadomość
Nie da sie i nie radzę bo dopiero będzie kanał. Ja jestem dwa dni po zabiegu i faktycznie moje końcówki po perwszym myciu były MASAKRYCZNE. Koszmar poprostu więc pobieglam je obciąc. To nie o to chodzi, ze końcówki bardziej się niszczą po zabiegu tylko bardziej to widać. Na zniszczonych wlosach keratyna wygląda świetnie i je naprawia moim zdaniem, ale na filcu z popalonych końcówek wygląda tragicznie (!!!) i nic im nie pomoze. Fryzjerka je troche pocieniowała, z długości straciłam moze z 1 cm. Teraz jest super, włosy umyłam, wysuszylam suszarą z 2 minutki i to zimnym nawiewem i jest super Nie ma się czego bać z tymi końcówkami bo po keratynie szybko Wam odrosną ponieważ nie będa się lamać i kruszyć i macie szanse zapuścić zdrowe włosy bo nie będziecie ich maltretować prostownicą, lokówką i suszarką.
raz dwa dawaj zdjęcia!
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 22:01   #1076
moonia_71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 30
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Dziewczyny świetnie wyglądają Wasze włosy po zabiegu!

Mam prośbę, czy któraś z Was mogłaby mi napisac czy miała bardzo kręcone włosy przed zabiegiem, a teraz są bardzo proste?
Widziałam na pierwszej stronie zdjęcia dziewczyny z duzymi lokami a pozniej w bardzo prostych włosach, a jak to wyglada u Was? Taka mała statystyka;P Chodzi mi o loki wrecz spiralki i lekko puszace.
moonia_71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 22:17   #1077
bianka12345
Raczkowanie
 
Avatar bianka12345
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 83
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Jasne, jutro wrzuce. Teraz sa brudne i nie ma kto mi zrobić bo mój tż juz śpi Jutro rano będę myć i jak wróce z pracy to będą fotki. Tylko chyba nie mam za bardzo zdjęcia przed (takich naturalnych a nie ułozonych na szczotce) ale były kręcone ale nie świderki tylko takie pogniecione a w ostatnich czasach to już siano.. Teraz są druty
__________________
Zapuszczam wloski
bianka12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 06:47   #1078
mourie
Zakorzenienie
 
Avatar mourie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 595
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Może ktoś chciałby kupić Elcanto na pół?

Edytowane przez mourie
Czas edycji: 2010-05-14 o 17:19
mourie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 08:05   #1079
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez moonia_71 Pokaż wiadomość
Dziewczyny świetnie wyglądają Wasze włosy po zabiegu!

Mam prośbę, czy któraś z Was mogłaby mi napisac czy miała bardzo kręcone włosy przed zabiegiem, a teraz są bardzo proste?
Widziałam na pierwszej stronie zdjęcia dziewczyny z duzymi lokami a pozniej w bardzo prostych włosach, a jak to wyglada u Was? Taka mała statystyka;P Chodzi mi o loki wrecz spiralki i lekko puszace.

j miałam loki jesli nie wysuszłyam włosów. Możesz zobaczyc w linku w moim podpisie.

tez jestem zdania zeby po zabiegu obciąć końcówki i o nie zaczac dobac jestem ponad miesiac po zabiegu i prostownicy uzyłam 2x
zobaczcie ile włosy odpoczywaja od niej!!

---------- Dopisano o 09:05 ---------- Poprzedni post napisano o 08:56 ----------

Emilcia_1616 świetne efekty!!
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 09:53   #1080
moonia_71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 30
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Ale masz śliczne włosy !! Super efekt Przed prostowaniem tez bardzo ladnie wygladalas w tych kreconych. Teraz to sie napewno skusze, tylko chyba poczekam az wroce z wakacji dzieki wielkie !
moonia_71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:49.