Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax? - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-25, 20:41   #931
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Potrzebuje oswiecenia
Mam ten wax brazowy i pomaranczowy
pisze ,ze jest bez silikonow..
Ja mam po nim b. fajne wlosy
czy on naprawde ''naprawia'' wlosy czy to tylko ''iluzja'' na jakis czas?
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 13:09   #932
aga9002
Raczkowanie
 
Avatar aga9002
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 164
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

hej! mam takie pytanko czy ten biovax z algami brunatnymi można używać do wlosow w kolorze średniego blondu?
czy tylko do wlosow ciemnych?
bardzo podoba mi się jego bogaty skład jest chyba w nim najwięcej składników niż w pozostały dodam ,ze mam bardzo zniszczone włosy i wydaje mi sie ze ta maska jeżeli biorąc pod uwagę skład wygładziła by je i w końcu mogłabym rozczesać włosy

będę wdzięczna za pomoc
aga9002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 13:29   #933
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Oczywiście, że można go używać do włosów blond.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 14:48   #934
aga9002
Raczkowanie
 
Avatar aga9002
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 164
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;23510631]Oczywiście, że można go używać do włosów blond.[/QUOTE]
dziękiza inf, a czy może używałaś tej maseczki, jaki daje efekt? regeneruje włosy czy działa tylko po zastosowaniu do kolejnego mycia
aga9002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 16:40   #935
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Tej do w?osów ciemnych akurat nie u?ywa?am, ale mia?am 3 inne i by?am zadowolona. Trudno mi powiedzie? jak d?ugo utrzymuj? si? efekty, bo mam ogólnie ma?o wymagaj?ce w?osy.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 22:21   #936
Guniella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 113
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Hej dziewczyny! zafarbowałam moje jasne włosy śliwkową szamponetką - już jakiś czas temu. Myślicie że ta odżywka do włosów blond pomogłaby mi trochę wypłukać ten kolor? Albo chociażby troszkę rozjaśnić?
Guniella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 22:34   #937
deSireeeee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 101
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Cytat:
Napisane przez Guniella Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! zafarbowałam moje jasne włosy śliwkową szamponetką - już jakiś czas temu. Myślicie że ta odżywka do włosów blond pomogłaby mi trochę wypłukać ten kolor? Albo chociażby troszkę rozjaśnić?

wax nie wypłucze ci koloru ani nie rozjasni. skad ci to do głowy przyszło...
__________________

deSireeeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-02, 04:18   #938
Guniella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 113
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

A no, stąd, że przeczytałam, że ma "właściwości rozjaśniające" i cytrynę w składzie. Do tej pory robiłam płukanki z cytryny, ale jest to uciążliwe, więc dlatego pomyślałam, że wygodniej będzie kupić odżywkę z cytryną Czyli raczej nie ma szans?
Guniella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 08:53   #939
deSireeeee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 101
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Cytat:
Napisane przez Guniella Pokaż wiadomość
A no, stąd, że przeczytałam, że ma "właściwości rozjaśniające" i cytrynę w składzie. Do tej pory robiłam płukanki z cytryny, ale jest to uciążliwe, więc dlatego pomyślałam, że wygodniej będzie kupić odżywkę z cytryną Czyli raczej nie ma szans?

nawet jesli ma cytyne w składzie to nie na tyle zeby rozjasniło ci włosy. meseczki nie sa od rozjasniania czy przyciemniania włosow. od tego sa farby itp
__________________

deSireeeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 12:56   #940
aga9002
Raczkowanie
 
Avatar aga9002
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 164
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;23514049]Tej do w?osów ciemnych akurat nie u?ywa?am, ale mia?am 3 inne i by?am zadowolona. Trudno mi powiedzie? jak d?ugo utrzymuj? si? efekty, bo mam ogólnie ma?o wymagaj?ce w?osy.[/QUOTE]
jak zakupie ta do ciemnych to opisze jakie są efekty
buska
aga9002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 07:53   #941
klaudii89
Raczkowanie
 
Avatar klaudii89
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Częstochowa / Kraków
Wiadomości: 193
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

mam biovaxa do ciemnych... polecam każde jego użycie to dla mnie niczym święto:P cudownie pachnie, włosy sypkie - nie plączą się przez cały dzień, może trochę działa apropo koloru, ale nie umiem stwierdzić, bo i tak mi się włosy w miarę błyszczą... używam zgodnie z napisem na słoiczku <oprócz sauny>, dwa razy w tygodniu, dziś moje 5 użycie

mam jeszcze biovaxa do zniszczonych <choć mam bardzo mało rozdwojonych końcówek>, ale go jeszcze nie używałam
klaudii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-04, 12:04   #942
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Cytat:
Napisane przez bondzi Pokaż wiadomość
Zakładam czepek, na to ciepły ręcznik i trzymam co najmniej pół godziny. Gdy spłukuję mam kołtuny, których nie mogę rozczesać, a gdy włosy wyschną( jeśli mam sposobność to nie używam suszarki) są wpół nawilżone, ale jakby takie ciężkie- obciążone, natomiast na drugi dzień są masakrycznie suche od połowy długości, a od góry tłuste... Co mam zrobić dalej używać czy odstawić i spróbować czegoś innego? Myślałam, że mam tylko trochę zniszczone włosy, ale fryzjerka wyprowadziła mnie z błędu, powiedziała, że są bardzo zniszczone przez rozjaśnianie i że nie powinnam używać kosmetyków z apteki, bo nie jestem alergiczką a Waxy nie są do farbowanych włosów, a tym bardziej nie nadają się do rozjaśnianych. Już sama nie wiem co mam robić... Jestem podłamana.
...jeśli włosy są bardzo zniszczone to tak naprawdę są 2 rady albo je ściąć albo używac produktów które jedynie będą oblepiały włos tak że będzie wydawał się zdrowszy są to odżywki z silikonami, oraz ampułki termiczne również z silikonami. Wax tu się niestety nie sprawdzi. Szkoda czasu bo dobrych rezultatów w tym przypadku nie osiągniesz Waxem.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-05, 13:22   #943
aga9002
Raczkowanie
 
Avatar aga9002
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 164
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Cytat:
Napisane przez klaudii89 Pokaż wiadomość
mam biovaxa do ciemnych... polecam każde jego użycie to dla mnie niczym święto:P cudownie pachnie, włosy sypkie - nie plączą się przez cały dzień, może trochę działa apropo koloru, ale nie umiem stwierdzić, bo i tak mi się włosy w miarę błyszczą... używam zgodnie z napisem na słoiczku <oprócz sauny>, dwa razy w tygodniu, dziś moje 5 użycie

mam jeszcze biovaxa do zniszczonych <choć mam bardzo mało rozdwojonych końcówek>, ale go jeszcze nie używałam
dzięki właśnie zamówiłam i czekam na przesyłkę
mam nadzieje,ze na mnie będzie działał tak samo
aga9002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-05, 16:26   #944
diablica88
Rozeznanie
 
Avatar diablica88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 623
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Hej dziewczyny
Nie testowałam jeszcze żadnego wax'a dlatego proszę o radę, jaki powinnam kupić
Moje włosy są dość długie, farbowane w kolorze ciemnego blondu. Co najmniej raz w tyg je prostuję. Zdecydowanie w najgorszym stanie są końcówki, które są przesuszone, reszta włosów jest w nie najgorszej kondycji. Ostatnio zauważyłam, że niestety dosyć sporo mi ich wypada. Który polecacie? I jeszcze chciałam zapytać czy może przypadkiem jeszcze trwa ta promocja na waxy, która była bodajże w listopadzie (pewnie nie ale zapytam
Z góry dziękuję za odpowiedz.
diablica88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-05, 21:38   #945
aga9002
Raczkowanie
 
Avatar aga9002
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 164
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Cytat:
Napisane przez diablica88 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Nie testowałam jeszcze żadnego wax'a dlatego proszę o radę, jaki powinnam kupić
Moje włosy są dość długie, farbowane w kolorze ciemnego blondu. Co najmniej raz w tyg je prostuję. Zdecydowanie w najgorszym stanie są końcówki, które są przesuszone, reszta włosów jest w nie najgorszej kondycji. Ostatnio zauważyłam, że niestety dosyć sporo mi ich wypada. Który polecacie? I jeszcze chciałam zapytać czy może przypadkiem jeszcze trwa ta promocja na waxy, która była bodajże w listopadzie (pewnie nie ale zapytam
Z góry dziękuję za odpowiedz.
ten niebieski jest bardzo dobry wersja stara mi lepiej pasowała jak były moc natury wax a nie biovax miałam wtedy maske i odzywke dwufazowa ale nie bierz tej odzywki z nowej serii ta nowa to jakaś woda ja właśnie poszukuje tej starej , wtedy maiłam piękne włoski jak jej używałam takie geste i gładkie, co do maseczek to az tak duzej roznicy nie mam w nowej serii i starej ,
a ja teraz będę próbować tego nowego do włosów ciemnych z algami bo również ma bogaty skład,mam włosy też blondbo do tej niebieskiej wloski sie przyzwyczaiły

polecam zestaw niebieski maska biovax i odzywka w spary wax stara seria niebieska trzeba szukac niestety
aga9002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 07:47   #946
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

nic tak nie działa, jak wax w saunie. włosy jak marzenie
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 16:00   #947
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Cytat:
Napisane przez diablica88 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Nie testowałam jeszcze żadnego wax'a dlatego proszę o radę, jaki powinnam kupić
Moje włosy są dość długie, farbowane w kolorze ciemnego blondu. Co najmniej raz w tyg je prostuję. Zdecydowanie w najgorszym stanie są końcówki, które są przesuszone, reszta włosów jest w nie najgorszej kondycji. Ostatnio zauważyłam, że niestety dosyć sporo mi ich wypada. Który polecacie? I jeszcze chciałam zapytać czy może przypadkiem jeszcze trwa ta promocja na waxy, która była bodajże w listopadzie (pewnie nie ale zapytam
Z góry dziękuję za odpowiedz.
Niebieski do włosów osłabionych powinien się sprawdzić. Albo pomaranczowy do suchych i zniszczonych. Z Waxem jest wlasnie taki problem, ze za duzy wybor i nie wiadomo, ktory wybrać

Ja mam wlosy takie jak Ty - farbowane na sredni blond (pasemka), u gory okej, ale wielokrotnie farbowane koncowki - masakra. Maseczki nawilżają koncowki, ale cudow nie uczynią i z siana nie zrobią cudnych pukli. Bez fryzjera u mnie sie nie obeszlo Kupuje sobie maseczki w saszetkach - raz uzywam niebieskiej, raz pomaranczowej, raz do blondu, latem uzywalam uv, zawsze koncentrujac sie na porządnym wcieraniu w koncowki. Dzialanie jest podobne - gladkosc, połysk, nawilzenie, miłe w dotyku. Do tego mam obecnie dwa Quick Waxy - do blond i latte i tez wymiennie stosuje A koncówki "maskuję" jedwabiem z L'Bioticy i jest gites

Dzis kupowalam Waxa w Superpharm i byl po 19,99, czyli bez promocji.
Chcialam tez kupic jedwab, bo mi sie skonczyl, ale go nie bylo. Czy wiecie coś moze na temat tego, czy go wycofali na rzecz tego serum AE? Bo na stronie producenta nadal jest, a w Superpharm nie potrafili mi powiedziec, jak to jest...
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 23:21   #948
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 688
GG do siulka
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Witajcie Mam nadzieję, że mi doradzicie, bo mam dylemat... Kilka dni temu byłam u fryzjerki - próbuję wyjść z rudości, co nie jest łatwe, niestety pomimo pasemek blond i popielatej farby na delikatnie odbarwianych włosach, nadal rudość wybija, no ale to szczegół. Kupiłam sobie Biovax do włosów wypadających - ten brązowo-zielony, kiedyś - gdy miałam ciemne włosy miałam Henna Wax do włosów ciemnych i wiem, że tamten przyciemniał włosy, stąd moje pytanie - jak jest z tym Biovaxem, który kupiłam? Nie przyciemni, albo nie "zrudzi" mi moich świeżo zrobionych pasemek? Bez sensu by było gdyby się okazało, że wydałam kasę na pasemka, a posmaruję je Biovaxem i znowu zrudzieję albo ściemnieję... Macie takie doświadczenia z tymi odżywkami? Wolę odstawić odżywkę za 20 złotych niż zmarnować dużo większą sumę wydaną na fryzjera
Pomoże ktoś?
siulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 23:35   #949
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Siulka, to jaki Ty miałaś ten Wax, że Ci włosy przyciemnił? Chyba jedyny, który to może zrobić to Rainforest Wax firmy AZ Medica. Tak czy inaczej, wszystkie te maski mają niebarwiącą hennę. W tym Biovaxie, który masz, nie ma nic co mogłoby włosy przyciemnić Sama farbuję włosy na bardzo jasny, raczej chłodny blond i nigdy nie widziałam najmniejszej zmiany koloru po żadnym Biovaxie (Rainforest Wax to już co innego).

Inna rzecz, że jak włosy są lepiej odżywione to mogąsię wydawać odrobinę ciemniejsze.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-11, 08:27   #950
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Cześć dziewczyny. Wiec i ja sie podziele swoimi spostrzezeniami na temat tego "cudu". Mam maseczke do wlosow ciemnych i jestem bardzo zawiedziona! Strasznie placze mi wlosy, robia sie wrecz kołtuny nie do rozczenia. I niewazne, czy trzymam pod czepkiem, czy naloze tylko troche na koncowki podczas kapieli. Zawsze jest dramat z rozczesywaniem - nigdy tak nie mialam. Wlosy nie sa ani miekkie, ani blyszczace, po prostu suche jak wiór. A nigdy takie nie były, bo z natury mam wlosy miekkie i blyszczace, a ta maska zrobila z nich siano.
Nie polecam.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 11:02   #951
Funiak
Rozeznanie
 
Avatar Funiak
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 685
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Czy Biowax z proteinami melcznymi bardzo różni się od starego WAxa Latte? To była moja ulubiona odżywka w mgiełce, stan moich włosów po niej naprawdę DUŻO się poprawił i odkąd wycofali ją nie potrafię znaleźć takiej która by mi ją zastąpiła wczoraj w Super-Pharm przyczaiłam, że jest też coś podobnego w tej nowszej linii ale nie wiem czy warto kupować jak jest to zupełnie co innego..
__________________
And see the sun rises all the stars are gone...

50-49-48-47-46,5()-46-45 kg
Funiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 11:27   #952
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Wiec i ja sie podziele swoimi spostrzezeniami na temat tego "cudu". Mam maseczke do wlosow ciemnych i jestem bardzo zawiedziona! Strasznie placze mi wlosy, robia sie wrecz kołtuny nie do rozczenia. I niewazne, czy trzymam pod czepkiem, czy naloze tylko troche na koncowki podczas kapieli. Zawsze jest dramat z rozczesywaniem - nigdy tak nie mialam. Wlosy nie sa ani miekkie, ani blyszczace, po prostu suche jak wiór. A nigdy takie nie były, bo z natury mam wlosy miekkie i blyszczace, a ta maska zrobila z nich siano.
Nie polecam.
Wiesz, ja miałam podobny problem z tymi maskami. Może spróbuj ją jakoś "ulepszyć", np. do porcji maski dodać glicerynę, miódczy żel aloesowy...
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 13:17   #953
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Wiesz, ja miałam podobny problem z tymi maskami. Może spróbuj ją jakoś "ulepszyć", np. do porcji maski dodać glicerynę, miódczy żel aloesowy...
Nie chce mi sie bawić z czyms takim. Myslalam, ze ta maska jest godna uwagi, no ale skoro nie potrafi nawet nie poplatac wlosow, to watpie w jej wszystkie inne wlasciwosci.

Dzisiaj znowu ją nalozylam, rozczesalam wlosy po umyciu, przed nalozeniem, przy nakladaniu tez rozczesywalam, zawinelam w czepek, o zdjeciu czepka i splukaniu wlosow co ? Jeden wielki kołtun !!!!! Zwatpiłam serio.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 13:59   #954
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 688
GG do siulka
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Siulka, to jaki Ty miałaś ten Wax, że Ci włosy przyciemnił? Chyba jedyny, który to może zrobić to Rainforest Wax firmy AZ Medica. Tak czy inaczej, wszystkie te maski mają niebarwiącą hennę. W tym Biovaxie, który masz, nie ma nic co mogłoby włosy przyciemnić Sama farbuję włosy na bardzo jasny, raczej chłodny blond i nigdy nie widziałam najmniejszej zmiany koloru po żadnym Biovaxie (Rainforest Wax to już co innego).

Inna rzecz, że jak włosy są lepiej odżywione to mogąsię wydawać odrobinę ciemniejsze.
Miałam wcześniej tego Waxa:

i on autentycznie wpływał na kolor włosów - tak jak pisałam - mojej mamy pasemka blond ściemniały zauważalnie - o jakieś 2-3 tony
Ja wtedy sama miałam ciemne włosy, więc mi to nie przeszkadzało, ale aktualnie mam włosy świeżo po wizycie u fryzjera - rozjaśnianiu i pasemkach blond - i nie chciałabym, żeby mi się przyciemniły, bo to by było wywalenie kasy wydanej na fryzjera w błoto... Ale w związku z wypadaniem włosów chciałam sobie też kupić tego Biovaxa, żeby go wypróbować, ale się nie zastanowiłam w sklepie czy on mi włosów nie przyciemni... stąd moje pytanie do Was Kupiłam tego:

i boję się go użyć ...
siulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 14:34   #955
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Wax jest dobry ale tylko do włosów naturalnych. Jednym pasuje innym nie ja osobiście też nigdy już więcej nie kupię i prawdopodobnie obecnego opakowania nie dokończę, włosy są bez połysku, puszą się. Próbowałam dodac oliwkę z oliwek, jakiejś specjalnej różnicy też nie widziałam. Włosy mam farbowane - mam wiele masek i praktycznie każda sprawdza się lepiej od tych do włosów suchych i latte.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 23:35   #956
KONICZYNKA 47
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 395
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Cytat:
Napisane przez siulka Pokaż wiadomość
Miałam wcześniej tego Waxa:

i on autentycznie wpływał na kolor włosów - tak jak pisałam - mojej mamy pasemka blond ściemniały zauważalnie - o jakieś 2-3 tony
.
A to ciekawe.... Bo u mnie ten Wax rozjaśnił o ton włosy...
KONICZYNKA 47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 00:27   #957
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Nie chce mi sie bawić z czyms takim. Myslalam, ze ta maska jest godna uwagi, no ale skoro nie potrafi nawet nie poplatac wlosow, to watpie w jej wszystkie inne wlasciwosci.

Dzisiaj znowu ją nalozylam, rozczesalam wlosy po umyciu, przed nalozeniem, przy nakladaniu tez rozczesywalam, zawinelam w czepek, o zdjeciu czepka i splukaniu wlosow co ? Jeden wielki kołtun !!!!! Zwatpiłam serio.
Jak uważasz

Cytat:
Napisane przez siulka Pokaż wiadomość
Miałam wcześniej tego Waxa:

i on autentycznie wpływał na kolor włosów - tak jak pisałam - mojej mamy pasemka blond ściemniały zauważalnie - o jakieś 2-3 tony
Ja wtedy sama miałam ciemne włosy, więc mi to nie przeszkadzało, ale aktualnie mam włosy świeżo po wizycie u fryzjera - rozjaśnianiu i pasemkach blond - i nie chciałabym, żeby mi się przyciemniły, bo to by było wywalenie kasy wydanej na fryzjera w błoto... Ale w związku z wypadaniem włosów chciałam sobie też kupić tego Biovaxa, żeby go wypróbować, ale się nie zastanowiłam w sklepie czy on mi włosów nie przyciemni... stąd moje pytanie do Was Kupiłam tego:

i boję się go użyć ...
Ja farbuję włosy na b. jasny blond i Henna Treatment Wax (taki, jaki miałaś) w ogóle nie przyciemniał koloru. Bo i nie miał czym Włosy naprawdę musiały Ci się zrobić ciemniejsze po czymś innym, bo ten produkt, którego zdjęcie wkleiłaś nie ma żadnej substancji, która mogłaby przyciemnić.
A z włosami blond ciężko jest przewidzieć- zazwyczaj dobrze odżywione będą się wydawały ciemniejsze. Ja u siebie widzę ogromną różnicę- jak włosy są suche to są bardzo jasne, jak dobrze nawilżone to już ten blond taki bardzo jasny nie jest Ten Wax nie powinien włosów przyciemnić, ale przy blond włosach naprawdę ciężko jest przewidzieć efekt. Inna rzecz, że skoro ma być na wypadanie, to możesz go nakładać tylko na skórę głowy, a na same włosy inną maskę/odżywkę
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 00:38   #958
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 688
GG do siulka
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Jak uważasz



Ja farbuję włosy na b. jasny blond i Henna Treatment Wax (taki, jaki miałaś) w ogóle nie przyciemniał koloru. Bo i nie miał czym Włosy naprawdę musiały Ci się zrobić ciemniejsze po czymś innym, bo ten produkt, którego zdjęcie wkleiłaś nie ma żadnej substancji, która mogłaby przyciemnić.
A z włosami blond ciężko jest przewidzieć- zazwyczaj dobrze odżywione będą się wydawały ciemniejsze. Ja u siebie widzę ogromną różnicę- jak włosy są suche to są bardzo jasne, jak dobrze nawilżone to już ten blond taki bardzo jasny nie jest Ten Wax nie powinien włosów przyciemnić, ale przy blond włosach naprawdę ciężko jest przewidzieć efekt. Inna rzecz, że skoro ma być na wypadanie, to możesz go nakładać tylko na skórę głowy, a na same włosy inną maskę/odżywkę
Stosowałaś na jasne włosy ten do ciemnych? Hmm...
To nie mnie się robiły ciemniejsze - ja miałam wtedy prawie czarne, więc mnie o było rybka. Mojej mamie pasemka ściemniały strasznie po niej i fryzjerka stwierdziła, że winowajcą musi być właśnie Henna Wax... Ten mój egzemplarz miał takie beżowe zabarwienie i pachniał niezbyt ciekawie - bo na przykład ten z L'biotica, który teraz kupiłam ma taki zielonkawy kolorek i pachnie ładnie.
Chyba go po prostu użyję i sama się przekonam Mam nadzieję, że coś podziała, bo tamten Wax mi pomógł pozbyć się problemu wypadania, za to po kilku miesiącach miałam mnóstwo nowych baby hair i chciałam szału dostać
siulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 15:18   #959
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Cytat:
Napisane przez Funiak Pokaż wiadomość
Czy Biowax z proteinami melcznymi bardzo różni się od starego WAxa Latte? To była moja ulubiona odżywka w mgiełce, stan moich włosów po niej naprawdę DUŻO się poprawił i odkąd wycofali ją nie potrafię znaleźć takiej która by mi ją zastąpiła wczoraj w Super-Pharm przyczaiłam, że jest też coś podobnego w tej nowszej linii ale nie wiem czy warto kupować jak jest to zupełnie co innego..
Ja nie widze roznicy w działaniu - tak samo odzywczy i dobry. W skladzie zmienili kilka konserwantów, główne skladniki pozostały bez zmian. Jedyna róznica jest chyba w konsystencji - stary Wax był bardziej "mgiełkowy", ten nowy sie tak fajnie nie rozpyla. Ale jak mowie - rezultaty takie same

A dzis pierwszy raz próbuje maskę do włosów przatłuszczajacych się
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 16:54   #960
Raija80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 338
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Od niedawna zaczęłam stosować maski L'biotica i jak narazie jestem nimi zachwycona. Mam wersję z proteinami mlecznymi ( świetny zapach) i pomarańczową do suchych włosów. Są to jedyne maski jak do tej pory, które robią coś z moimi włosami. Oczywiście tak naprawdę będę to mogła stwierdzić za kilka miesięcy. Nigdy nie przepadałam za maskami, które trzeba długo trzymać na włosach i traktowałam to jako zło konieczne, ale te uwielbiam. Mam również mleczny szampon - jednak po jego zastosowaniu włosy są trochę przyklapnięte, a ja mam cienkie. Nie mogę jednak powiedzieć, że się nie błyszczą - błyszczą, ale kosztem obciążenia. Ostatnio kupiłam sobie również dwufazową odżywkę również z proteinami mlecznymi, ale użyłam jej dopiero raz i trudno mi cokolwiek na jej temat powiedzieć.
Raija80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-04 14:48:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:18.