"zostań ambasadorką Garnier Czysta Skóra" - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Zostań ambasadorką Garnier

Notka

Zostań ambasadorką Garnier Jedyna, niepowtarzalna okazja aby zostać ambasadorką Garnier. Weź udział w naszej akcji i wygraj wspaniałe nagrody.

 
 
Narzędzia
Stary 2009-02-10, 16:37   #1
niezapominajka62
Przyczajenie
 
Avatar niezapominajka62
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 14
Talking

"zostań ambasadorką Garnier Czysta Skóra"


Witam wszystkie wizażantkiMam cere tłustą,ale dzięki odpowiednim kosmetykom panuje nad nia
Oczyszczanie+tonizowanie+ nawilzanie/matowienie=piekna cera!
Mój dzień rozpoczynam od mycia twarzy żelem oczyszczającym Iwostin Purritin świetnie oczyszcza cere,jest bardzo łagodnyi wydajny,wystarczy kropelka na oczyszczenie calej buzi!Ma przyjemny skład min olejek z drzewa herbacianego- pomaga pozbyć sie stanów zapalnych itp Następnie używam toniku z linii Garnier czysta skóra przeciw niedoskonałościom-świetnie odświerza cere,mam po nim 100% wrażenie idealnie czystej skóry,po tym toniku jest doskonała do nałozenia kremu/emulsji
Kolejnym krokiem jest nałożenie na twarz emulsji matującej Iwostin purritin. Wystarczy jej niewielka ilosc,jest lekka szybko sie wchlania.Twarz sie nie świeci i jest odpowiednio nawilżona
Ten sam proces oczyszczania,tonizowania i nawilżania powtarzam wieczorem tymi samymi kosmetykami-jednak do nawilżania twarzy używam kremu nawilżającego na noc z serii Iwostin purritinkrem nawilża i pozbywa się wszelkich niedoskonałości w ciągu nocy.
2-3 razy w tygodniu stosuję żel/peeling/maseczkę z serii Garnier czysta skóra 3w1 świetnie działa na tłustą cerejest wygładzona,pory są zwężone.Świetny produkt gdyż ma 3 zastosowania-od peelingu po maseczke,która zastyga na twarzy.
Na wszelkie "niespodzianki" stosuje maść benzacne lub brevoxyl(obie masci sa dostepne w aptece bez recepty,ale nalezy z nimi uwazac!zawieraja nadtlenek benzoilu-moga za bardzo wysuszyc)
Kochane wizazantkizamieszcz am linki do moich kosmetykow:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=21011 (zel Iwostin purritin dostepny w aptece)
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=5698 (emulsja matujaca rowniez dostepna w aptece)
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=26444 (krem na noc Iwostin purritin takze dostepny w aptece)
Jezeli macie bardzo tlusta skore z niedoskonalosciami,to te kosmetyki powinny pomoc-polecila mi je moja pani dermatologSa dosc drogie,ale bardzo wydajne i moga je rowniez stosowac osoby o wrazliwej cerze
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=19237 (garnier czysta skora zel+peeling+maseczka)
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=625 (garnier czysta skora tonik)
Kosmetyki garnier czysta skrora mozna bez problemu znalesc w sklepach kosmetycznych takich jak np.Rossman czy Natura. Do cery tlustej sa ok,jednak osoby z wrazliwa skora i niedoskonalosciami radze ostroznie stosowac.

Oprocz pielegnacji na zewnatrz,bardzo wazne jest zdrowe odzywianie(juz szczegolnie przy tlustej cerze..)zbawienny wplyw ma na mnie zielona herbata wyplukuje toksyny z organizmu i pije minimum 2 litry wody dziennie naturalne witaminy z warzyw i owocow sa bardzo dobre,gdyz mloda skora ich potrzebuje
Mieso jem w malych ilosciach i tylko chude,jem za to duzo ryb(zastepuja bialka miesne)unikanie kawy i napojow zawierajacych kofeine pomaga mojej cerze zamiat tego owocowe sokiTo byloby na tyle w razie pytan sluze pomoca,mile widziane ocenypozdrawiam!

Edytowane przez niezapominajka62
Czas edycji: 2009-02-11 o 17:19 Powód: zapomniałam o waznej rzeczy
niezapominajka62 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 18:53   #2
chanelkajc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 8
Dot.: "zostań ambasadorką Garnier Czysta Skóra"

niezapominajka62 zainteresował mnie temat diety przy tłustej cerze. Mam dużą skłonność do wyskakiwania wyprysków i bardzo duzy wpływ ma na to co jem. Jestem na etapie poszukiwania tego co szczególnie mi szkodzi i pomaga.

Wydaje mi się że powinnam unikać czekolady, gazowanych napojów.
Pomaga regularne picie bratka i skrzypu polnego. Łykam też od dwóch m-cy cynk i skrzyp.

niezapominajka62 możesz rozwinać ten temat?
A jak u innych Wizażanek?
pozdrawiam
chanelkajc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 19:11   #3
czamek
Przyczajenie
 
Avatar czamek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 13
Dot.: "zostań ambasadorką Garnier Czysta Skóra"

Podobno za dużo cukrów, czekolad, chrupek, tłustych potraw i pikantnych przypraw a także alkohol źle wpływa na cerę. Tak słyszałam od mojego jednego dermatologa, a drugi powiedział ze to absolutnie nie ma wpływu. Ja uważam, że ma. Kwestia indywidualna co i w jakim stopniu na kogo wpływa, ale jednak. Też ze swojej strony polecam zieloną herbatę i dużo dużo wody, a ograniczać to co wymieniłam wyżej.
czamek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 12:35   #4
niezapominajka62
Przyczajenie
 
Avatar niezapominajka62
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 14
Dot.: "zostań ambasadorką Garnier Czysta Skóra"

hey dziewczyny! wiecie ja na sobie obserwuje co mi najbardziej szkodzi:jest to glownie kawa z kofeina,alkohol,tłuste jedzenie,za dużo mięsa;/napoje gazowane maja duzo konserwantow,barwnikow etc,chrupki tak samo sa niezdrowe smazone na starych tluszczach...chanelkajc dobrze,ze łykasz cynk w tabletkach-jest bardzo dobry,skrzyp też w sumiepicie dużej ilości zielonej herbaty i wody wypłucze toksyny z organizmu! a mieso np wieprzowe jest bardzo szkodliwe,to dlugi temat ale poczytajcie gdzies,nie jestem wegetarianka,czasem zjem kawalek chudego miesa z piersi kurczaka
niezapominajka62 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 16:30   #5
chanelkajc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 8
Dot.: "zostań ambasadorką Garnier Czysta Skóra"

hej,
czytałam gdzieś, że warto unikać też różnego typu batonów czekoladowych, kupnych ciast, ze względu "polepszacze" do nich dosypywane, lepiej zjeść gorzką czekoladę lub upiec ciasto z domowych składników. Trzeba też uważać na kiepskiej jakości orzeszki.
pozdrowienia
chanelkajc jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Zostań ambasadorką Garnier


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:11.