Szukam kurteczki, pomożecie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-16, 13:13   #1
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa

Szukam kurteczki, pomożecie?


dziewczyny pomóżcie. Przymierzałam dzisiaj super kurteczkę. Fason jak pilotka (chyba, bo się nie znam). w każdym razue zciągacz na dole bardzo gruby, duży przy szyi jak golf i przy rękawach. Rękawy do łokcia. Zapinana na zamek, po bokach kieszenie. Ale nie ze skóry, tylko z bawełnianego materiału, taka na ciepłe lato. Nie pasował mi jedynie kolor no i...cena.
Mozecie mnie pokierować jaka firma ma coś takiego z swojej ofercie? Ewentualnie może taki fason ma jakąś nazwę bo nawet nie wiem co na allegro wklikać. Jak daję "pilotka" to same skórzane mi znajduje.
Będę wdzięczna za pomoc.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 13:50   #2
BrillantE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 66
Dot.: Szukam kurteczki, pomożecie?

Widziałam w reserved 129 zł, biała. Baaardzo ładna już miałam ją kupić ale za duża- zostały same L
__________________

BrillantE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 13:55   #3
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Szukam kurteczki, pomożecie?

Cytat:
Napisane przez BrillantE Pokaż wiadomość
Widziałam w reserved 129 zł, biała. Baaardzo ładna już miałam ją kupić ale za duża- zostały same L
hehe dzięki kochana, właśnie w reserved ją przymierzałam.Nawet już przecenili i kosztuje 99 ale dla mnie to i tak trochę za drogo biorąc pod uwagę że biała ma na tyle cienki materiał ze prześwituje żółty wzór na podszewce. Gdyby nie to kupiłabym ją. Ale z tym żółtym wygląda jak brudna. Czarna wymiata ale czarnej jużnie chcę bo mam za dużo. U nas są jeszcze różowe. Mnie by bardzo pasowała szara albo grubsza biała. Nie ma u Was innych kolorów?
Jak byś chciała to mogę Ci kupić u nas są białe w rozmiarach 34 i 38 i potem 40 i 42 (ja noszę 36 i pasowałam na mnie 34)no i po 99.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 21:46   #4
BrillantE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 66
Dot.: Szukam kurteczki, pomożecie?

A nie, nie dzieki już jakoś w kwietniu ją upatrzyłam teraz już mi się nie przyda, bo chciałam ją na egzamin
__________________

BrillantE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:36.