Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4 - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-03, 20:27   #3871
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

spokoj dziewczyny nikt nikogo nie poucza tylko stwierdza fakty i tak juz sie stalo wiec nie ma co gdybac
hammie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 20:32   #3872
sylweczenka
Wtajemniczenie
 
Avatar sylweczenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z Leniuchowa :)
Wiadomości: 2 688
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

dziewczyny, mam taki problem, otoz mam czeste biegunki, nie wiem od czego- mzoe od abletek, moze diety, moze cos sie dzieje w moim organizmie. Zazywam taabletki, ale zawsze barodz pozno w nocy 1-2 wiec juz nie nie wydalam z organizmu. Ale obawiam sie, ze moglo sie gdzies zdarzycc...i teraz dopadla mnie zgaaga i dziwne upłay, zgage mam od kiedy wzielam duza dawke lekow na goraczke. I tez niw wiem czy to zgaga bo to nie pali, ale mam tak jakby "cos" w gardle. Moje pytaine, czy mogew byc w ciazy? Czy biegunka to tez objaw ciazy? Kupilam dzis test, ale caly wpadl mi do sedesu ;/ ale mysle, zapytam,...
sylweczenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 20:55   #3873
sloodkamisia
Raczkowanie
 
Avatar sloodkamisia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 62
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

hej,nie wiem czy któras z was juz miała tak lub zna taki przypadek,mozna powiedziec ze okres spoznia mi sie juz 3 tyg i 3 dni z tym ze w czasie kiedy mialam miec go te 3 tyg temu zamaist krwi była tylko brazowa wydzielina jak podczas ostatnich dwóch dni normalnego okresu. stosunki tylko z prezerwatywą.czy ja moge być w ciązy?
sloodkamisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 20:58   #3874
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez sloodkamisia Pokaż wiadomość
hej,nie wiem czy któras z was juz miała tak lub zna taki przypadek,mozna powiedziec ze okres spoznia mi sie juz 3 tyg i 3 dni z tym ze w czasie kiedy mialam miec go te 3 tyg temu zamaist krwi była tylko brazowa wydzielina jak podczas ostatnich dwóch dni normalnego okresu. stosunki tylko z prezerwatywą.czy ja moge być w ciązy?
zrób test ciążowy.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 22:51   #3875
sylweczenka
Wtajemniczenie
 
Avatar sylweczenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z Leniuchowa :)
Wiadomości: 2 688
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

a mi ktos odpowie,? Kurcze czy biorac talbetki antykoncepccyjnie (zostalo mi 3) to temperatua sie pdowyzsza? Bo ja mam teraz mierzona w pochwei 37,3, nie obserwuje swojego cyklu ale czytalam, ze taka podwyzszona moze oznaczac caize

edit
prosze i szybka odpoweidz, bo spac nie mgoe
sylweczenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 23:39   #3876
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

poczytaj o mechanizmie działania tabletek antykoncepcyjnych i zastanów się nad tym, czy przyjęłaś wszystkie wedle zaleceń.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 00:04   #3877
baloo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 23
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

czesc mam pytanie. jakis czas temu rozpoczelam wspolzycie i zawsze staralam sie wiedziec na ten temat jak najwiecej, ale... jak to jest z plynem ejakulacyjnym? tabletki dopiero bede mogla zaczac brac pod koniec lutego (czekam na kolejna @) wiec stosujemy z chlopkaiem prezerwatywy (durex). i wlasnie tu problem.. moj mezczyzna ich nie cierpi, ja poki co -wymagam ich od niego. tylko ze zawsze podczas gry wstepnej, ociera sie o moje miejsca intymne bez gumki, poczym wchodzi we mnie bez niej (na chwile), wykona pare ruchow, przerywa zeby ja zalozyc i potem do konca juz jestesmy zabezpieczeni... on uwaza ze ciazy nie bedzie... ja mimo wszystko mam obawy... jak na razie zdarzylo sie tak: na dzien przed miesiaczka (3 zblizenia) i 7,8,9 dnia cyklu (zawsze mialam co 28 dni ale ostatni byl 35).. czy mozliwe jest zaplodnienie w takiej sytuacji?
baloo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-04, 07:20   #3878
agaafurm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 399
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

to co robicie z chlopakiem jest niebezpieczne i jest ryzyko zaplodnienia,preejakulat rownież zawiera pleminiki.
agaafurm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 07:33   #3879
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

ten plyn rwoniez zawiera duzo plemnikow... kilka tysiecy nawet.. wiec pamietajcie ze gumka obowiazkowo od poczatku
hammie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 07:39   #3880
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez baloo Pokaż wiadomość
czesc mam pytanie. jakis czas temu rozpoczelam wspolzycie i zawsze staralam sie wiedziec na ten temat jak najwiecej, ale... jak to jest z plynem ejakulacyjnym? tabletki dopiero bede mogla zaczac brac pod koniec lutego (czekam na kolejna @) wiec stosujemy z chlopkaiem prezerwatywy (durex). i wlasnie tu problem.. moj mezczyzna ich nie cierpi, ja poki co -wymagam ich od niego. tylko ze zawsze podczas gry wstepnej, ociera sie o moje miejsca intymne bez gumki, poczym wchodzi we mnie bez niej (na chwile), wykona pare ruchow, przerywa zeby ja zalozyc i potem do konca juz jestesmy zabezpieczeni... on uwaza ze ciazy nie bedzie... ja mimo wszystko mam obawy... jak na razie zdarzylo sie tak: na dzien przed miesiaczka (3 zblizenia) i 7,8,9 dnia cyklu (zawsze mialam co 28 dni ale ostatni byl 35).. czy mozliwe jest zaplodnienie w takiej sytuacji?

dosc njieodpowiedzialny mezczyzna. gdybym ja miala taka sytuacje ostrą pogadanke mialby moj tż. skoro ty nalegasz a on i tak w miedzyczasie probuje bez to hola poinformuj go ze jest mnostwo dzieci z takiej wlasnie sytuacji.


ja wierze w to ze dzieci tak moga sie spłodzic. w moim otoczeniu najblizszym byla niejedna taka sytuacja. ze nawet nie ze stosunku przerywanego tylko z takich wlasnie "wchodzen na chwile"
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 09:16   #3881
baloo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 23
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

ale z tego co wiem dzien przed miesiaczka sa niepolodne, i pare dni po rowniez, a ztego co widze, wczoraj zaczely mi sie dni plodne (umiem obserwowac swoje cialo).
poza tym jeszcze z lekcji biologii pamietam ze jest roznica miedzy preejakulatem a kropelkowaniem tuz przed wytryskiem? a on wychodzi ze mnie na dlugo przed, a konczy zawsze w gumce...

tabletki to na prawde zbawienie jednak
baloo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-04, 10:33   #3882
anusiaa89
Zadomowienie
 
Avatar anusiaa89
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 295
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez gosiuunia7 Pokaż wiadomość
Pisałam do Was z zapytaniem, a nie po to żebyś Ty anusiaa89 zaczęła mnie pouczac kiedy mam pomyślec
oj nie ja Cie nie pouczam tlko stwierdzam fakt, zreszta robi sie OT wiec koniec tematu jak dla mnie.

Cytat:
Napisane przez baloo Pokaż wiadomość
czesc mam pytanie. jakis czas temu rozpoczelam wspolzycie i zawsze staralam sie wiedziec na ten temat jak najwiecej, ale... jak to jest z plynem ejakulacyjnym? tabletki dopiero bede mogla zaczac brac pod koniec lutego (czekam na kolejna @) wiec stosujemy z chlopkaiem prezerwatywy (durex). i wlasnie tu problem.. moj mezczyzna ich nie cierpi, ja poki co -wymagam ich od niego. tylko ze zawsze podczas gry wstepnej, ociera sie o moje miejsca intymne bez gumki, poczym wchodzi we mnie bez niej (na chwile), wykona pare ruchow, przerywa zeby ja zalozyc i potem do konca juz jestesmy zabezpieczeni... on uwaza ze ciazy nie bedzie... ja mimo wszystko mam obawy... jak na razie zdarzylo sie tak: na dzien przed miesiaczka (3 zblizenia) i 7,8,9 dnia cyklu (zawsze mialam co 28 dni ale ostatni byl 35).. czy mozliwe jest zaplodnienie w takiej sytuacji?
Cytat:
Napisane przez baloo Pokaż wiadomość
ale z tego co wiem dzien przed miesiaczka sa niepolodne, i pare dni po rowniez, a ztego co widze, wczoraj zaczely mi sie dni plodne (umiem obserwowac swoje cialo).
poza tym jeszcze z lekcji biologii pamietam ze jest roznica miedzy preejakulatem a kropelkowaniem tuz przed wytryskiem? a on wychodzi ze mnie na dlugo przed, a konczy zawsze w gumce...

tabletki to na prawde zbawienie jednak
te dni płodne / niepłodne - to wszystko zależy od długości cyklu, a wystarczy np stres i wszystko moze sie rozregulować, trzeba naprawde długiej obserwacji swoich cyklów.
ryzyko jest i teoretycznie może dojść do zapłodnienia, bo preejakulat pojawia się w czasie podniecenia, pobudzenia seksualnego mężczyzny i w nim tez mogą znajdowac sie pleminki zdolne do zaplodnienia.

w końcu tyle jest ciąż bo "wszedł na chwilke", zbyt ryzykowne jak dla mnie.
__________________

anusiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 10:59   #3883
baloo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 23
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

dzieki. wlasciwie to umiem obserwowac swoje cialo... mam nadzieje ze to 'na chwile' duzo nie zmieni bo nie jestem gotowa na dziecko, przynajmniej nie finansowo za tydzien powinnam dostac @ wiec zobaczymy... tylko z drugiej strony moze sie mi wszystko pogmatwac bo bedzie zmiana klimatu (z morza na gory), no i czeka mnie wizyta u gina w nastepna niedziele... wiec sie wyda w razie czego (na test i tak jeszcze za wszesnie)..

Edytowane przez baloo
Czas edycji: 2009-02-04 o 11:00
baloo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 11:01   #3884
anusiaa89
Zadomowienie
 
Avatar anusiaa89
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 295
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

jesli chodzi o ew. ciąże to chyba tez sie jeszcze nie wyda skoro mówisz ze na test jest za wczesnie
__________________

anusiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 12:47   #3885
witaminka
Rozeznanie
 
Avatar witaminka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 568
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

hej to znow ja :P bylam dzis u ginekologa innego niz tego co chodze po tabletki.
po pierwsze jak jej powiedzialam, ze czytałam w internecie to ona na to odrazu " jak ja bym czytała w internecie i wierzyła to bym nie pracowała jako lekarz " hehe powiedziala ze robienie testu przed spodziewana miesiaczka nie ma sensu bo za wczesnie.
zrobila mi USG (6 tydzien po ewentualnym niedoszłym zaplodnieniu ) wiec powinno cos widac a ona powiedziala ze nie ma o czym mowic nie ma zadnej tu ciązy chyba ze urojona. :P wszytsko tak jak ma byc po miesiączce

dziewczyny nie stresujcie sie i nie dopytujcie wkolo tylko idzcie do dobrego lekarza i juz

naczytalam sie tu o roznych dolegliwosciach i mdlosci mialam nawet juz i okazało sie ze jak sie jest w ciazy to boli brzuch na dole a mnie ciagle boli jakby zolądek bo jestem chora i malo jem - co tez bylo powodem miesiaczki brak apatytu

a juz mialam isc dzis kupic znow test. juz wydałam ponad 50 zl na testy wszystkie byly negatywne i ginekolog mi powiedziala ze nie potrzebnie je robila bo zawczesnie bylo hmm

juz sie chyba przyzwyczailam do tego stresu i nadal mam schize leciutką
__________________
- wiesz które rany goją sie najdłużej?
- te po szczęściu ...
witaminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 12:57   #3886
baloo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 23
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez witaminka Pokaż wiadomość
ze jak sie jest w ciazy to boli brzuch
mnie boli brzuch +jajniki(klucie) na dole zarowno w czasie dni plodnych, jak mam @ ale i nawet jak zjem cos ostrego a mdlosci? zawsze mam mdlosci gdy nie jem tak jak trzeba wiec faktycznie szukanie sobie czegos czego nie ma tak na prawde nie ma sensu

ja poczekam na miesiaczke po prsotu.. poza tym jak pisalam i tak ide po gina (tabsy) 15/02..
baloo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 15:38   #3887
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

oj jak ja się denerwuję, @ mam dostać w przyszłą środę a już umieram z ciekawości co to będzie podobno 3 dni przed oczekiwaną @ można zrobić test ? to byłby mój 11 dzień po, chyba jednak trochę za wcześnie
__________________
"Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba."
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 15:45   #3888
sloodkamisia
Raczkowanie
 
Avatar sloodkamisia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 62
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

hej,nie wiem czy któras z was juz miała tak lub zna taki przypadek,mozna powiedziec ze okres spoznia mi sie juz 3 tyg i 3 dni z tym ze w czasie kiedy mialam miec go te 3 tyg temu zamaist krwi była tylko brazowa wydzielina jak podczas ostatnich dwóch dni normalnego okresu. stosunki tylko z prezerwatywą.czy ja moge być w ciązy? Koś mi odpowie?
sloodkamisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 16:25   #3889
malgosia1051
Zadomowienie
 
Avatar malgosia1051
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: stąd gdzie mnie nikt nie zobaczy i nie usłyszy:-)))
Wiadomości: 1 187
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez sloodkamisia Pokaż wiadomość
hej,nie wiem czy któras z was juz miała tak lub zna taki przypadek,mozna powiedziec ze okres spoznia mi sie juz 3 tyg i 3 dni z tym ze w czasie kiedy mialam miec go te 3 tyg temu zamaist krwi była tylko brazowa wydzielina jak podczas ostatnich dwóch dni normalnego okresu. stosunki tylko z prezerwatywą.czy ja moge być w ciązy? Koś mi odpowie?
zrób test.
__________________
20 wrzesień 2014r
23.50
3950kg
60cm
Monika moja coreczka
malgosia1051 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-04, 16:30   #3890
baloo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 23
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

zrob test, na pewno juz wykaze co i jak. powiem ci ze ja mialam takie okresy w jakies 2 lata po rozpoczeciu miesiaczkowania: niby okres ale nie okres, pozniej mialam male problemy (zupelnie @ zniknela na jakis czas, potem leki na przywrocenie), wiec jesli test bedzie negatywny idz do gina.
baloo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 18:45   #3891
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez baloo Pokaż wiadomość
mnie boli brzuch +jajniki(klucie) na dole zarowno w czasie dni plodnych, jak mam @ ale i nawet jak zjem cos ostrego a mdlosci? zawsze mam mdlosci gdy nie jem tak jak trzeba wiec faktycznie szukanie sobie czegos czego nie ma tak na prawde nie ma sensu

ja poczekam na miesiaczke po prsotu.. poza tym jak pisalam i tak ide po gina (tabsy) 15/02..
bol brzucha nie jest zadnym objawem ciazy.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 19:34   #3892
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez smerfeta01 Pokaż wiadomość
oj jak ja się denerwuję, @ mam dostać w przyszłą środę a już umieram z ciekawości co to będzie podobno 3 dni przed oczekiwaną @ można zrobić test ? to byłby mój 11 dzień po, chyba jednak trochę za wcześnie
za wcześnie
hammie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 16:03   #3893
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

dziś zauważyłam coś dziwnego, jakąś wypukłość na wzgórku łonowym, wg mnie trochę za nisko, ale być może to prawy jajnik...dziwne...
__________________
"Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba."
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 18:40   #3894
anusiaa89
Zadomowienie
 
Avatar anusiaa89
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 295
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

prawy jajnik na wzgórki łonowym??????? yyy to FIZYCZNIE NIEMOŻLIWE
__________________

anusiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 21:10   #3895
Queen Of The Damned
Zadomowienie
 
Avatar Queen Of The Damned
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 888
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Dziewczyny mam pytanie. Może to głupie i małoprawdopodobne, ale ciążę też biorę pod uwagę. Otóż tydzień temu kochałam się z chłopakiem, bez zabezpieczenia, niby był to stosunek przerywany, ale nie zdążył i czułam, że jednak trochę spermy zostało we mnie. W sumie to od tamtego tygodnia kochaliśmy się 6 razy i za każdym bez zabezpieczenia... dodam, że mam problemy z okresem, ostatnio miałam pół roku temu, w grudniu brałam Castagnus, gdzie zawsze mi pomagał, ale okresu nie dostałam. Czy jest możliwe, że mogłam zajść w ciążę ?? Do tego bolą mnie jajniki . Mam cukrzycę i cukry mi warjują, gdzie zawsze mam w normie i jeszcze podwyższona temperatura ciałą 37,4. .... Czy to może tylko jakaś infekcja ??
__________________
Osiągnięcie szczęścia to kwestia motywacji

09.05.2003 - cukrzyca t.1
26.06.2012 - sarkoidoza
172cm- 53 kg
Queen Of The Damned jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 21:15   #3896
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez Queen Of The Damned Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie. Może to głupie i małoprawdopodobne, ale ciążę też biorę pod uwagę. Otóż tydzień temu kochałam się z chłopakiem, bez zabezpieczenia, niby był to stosunek przerywany, ale nie zdążył i czułam, że jednak trochę spermy zostało we mnie. W sumie to od tamtego tygodnia kochaliśmy się 6 razy i za każdym bez zabezpieczenia... dodam, że mam problemy z okresem, ostatnio miałam pół roku temu, w grudniu brałam Castagnus, gdzie zawsze mi pomagał, ale okresu nie dostałam. Czy jest możliwe, że mogłam zajść w ciążę ?? Do tego bolą mnie jajniki . Mam cukrzycę i cukry mi warjują, gdzie zawsze mam w normie i jeszcze podwyższona temperatura ciałą 37,4. .... Czy to może tylko jakaś infekcja ??
Owszem, mogłaś. Jest spore prawdopodobieństwo. Najrozsądniej będzie wykonać test.
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 07:39   #3897
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

no, szansa na ciaze niestety jest. Ale czemu bez zabezpieczenia? przeciez wystarczylo kupic paczke gumek i nie byłoby teraz stresu kochana zrob test po 14 dniach od ostatniego stosunku.
hammie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 07:57   #3898
Laila 1989
Raczkowanie
 
Avatar Laila 1989
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 104
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

NApisze w tym wątku,bo to najodpowiedniejsze miejsce.Otoz dostalam dzisiaj okres po 10 dniach spoznienia(bralam escapelle na poczatku cyklu) i martwie sie,bo temperatura sluzu nie spadla.Mierzylam niedawno i bylo 37.2 ale chyba bylaby wieksza gdybym jeszcze potrzymala.Czy to znaczy,ze jestem w ciązy?? (((
Laila 1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 08:05   #3899
Joanna Okraszewska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Witam!!
Byłam wczoraj u gina
6 tydzień
Joanna Okraszewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 08:26   #3900
-agniesia-
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 083
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez Laila 1989 Pokaż wiadomość
NApisze w tym wątku,bo to najodpowiedniejsze miejsce.Otoz dostalam dzisiaj okres po 10 dniach spoznienia(bralam escapelle na poczatku cyklu) i martwie sie,bo temperatura sluzu nie spadla.Mierzylam niedawno i bylo 37.2 ale chyba bylaby wieksza gdybym jeszcze potrzymala.Czy to znaczy,ze jestem w ciązy?? (((
Nie sugeruj się temperaturą (jak ją mierzyłaś?), dostałaś okres, więc w ciąży nie jesteś, tym bardziej jeszcze po escapelle.

Cytat:
Napisane przez Joanna Okraszewska Pokaż wiadomość
Witam!!
Byłam wczoraj u gina
6 tydzień
Gratulacje!
-agniesia- jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:11.