Lampa LED, Jaką posiadasz lampę? - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Pokaż wyniki sondy: Jaką posiadasz lampę?
1. UV 36 W 116 47,35%
2. LED "rogal" 12W 17 6,94%
3. CCFL 41 16,73%
4. Kompaktową LED 9W 59 24,08%
LED 20W 12 4,90%
Głosujący: 245. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-04-24, 19:06   #1891
natalia1811
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 68
Dot.: Lampa LED

A i jeszcze jedno - chciałabym zacząć od zakupu czegoś na pewno nie uczulającego czyli baza i top CND Shellac a kolory z Cosmetics Zone, bo od rodziców mam do ich siedziby 2 km

Jaki jest czas utwardzania w poszczególnych lampach produktów CND Shellac? Czy w takim razie bardziej warto zainwestować w sunone, bo o niej czytałam, że sobie daje radę?
natalia1811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-24, 21:43   #1892
natalia1811
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 68
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez maarlin Pokaż wiadomość
Druga i ostatnia wyglądają tak samo, ale na zdjęciu drugiej nie widzę dna lampy, warto zapytać sprzedawcę. Ja kupowałam u tego ostatniego z twoich linków i nie żałuję. Działa bez zarzutu, ma wentylator, czujnik ruchu i lustrzane dno. Widzę że teraz staniała, więc tym bardziej się opłaca. Może jeszcze się ktoś wypowie, kto ma porównanie z innymi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki za odpowiedź, a jak długo masz tą lampę z ostatniego linka? Jak długo utwardzasz w niej, bazę lakier jasny, lakier ciemny i top? I jakich używasz produktów? (Jakiej marki). Jest dokładnie taka sama? Z tym czerwonym napisem? Bo taką to ja widziałam w ogóle po raz pierwszy w necie i dlatego się zastanawiam.
natalia1811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-25, 09:54   #1893
maarlin
Rozeznanie
 
Avatar maarlin
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Z końca świata
Wiadomości: 516
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez natalia1811 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź, a jak długo masz tą lampę z ostatniego linka? Jak długo utwardzasz w niej, bazę lakier jasny, lakier ciemny i top? I jakich używasz produktów? (Jakiej marki). Jest dokładnie taka sama? Z tym czerwonym napisem? Bo taką to ja widziałam w ogóle po raz pierwszy w necie i dlatego się zastanawiam.
Mam ją pół roku,około,jest taka jak na zdjęciu, z dnem i tak jak pisałam,ma czujnik ruchu, wentylator.
Robię pazury normalnie plus dla koleżanek.Bazę sprawdzałam, utwardzona jest już po 5 sec, ale ja dla pewności utwardzam jeszcze drugie 5 sec. Kolory i top wolę utwardzić 30 sec -dla lepszego połysku.
Używam semilac, Neonail,canni, CZ, trochę żeli twardych
maarlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-25, 12:51   #1894
natalia1811
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 68
Dot.: Lampa LED

Dostałaś na nią gwarancję? Na ile?
natalia1811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-25, 15:17   #1895
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Lampa LED

A jak sprawdzasz czy już utwardzone? Ja się raz przejechałam i mi się bable zrobiły i teraz wszystko na 60 s daje może niepotrzebnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Kobiecy blog o treningu siłowym i zdrowym odżywianiu- artykuły, jadłospisy, przepisy- Zapraszam
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-25, 16:06   #1896
maarlin
Rozeznanie
 
Avatar maarlin
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Z końca świata
Wiadomości: 516
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez natalia1811 Pokaż wiadomość
Dostałaś na nią gwarancję? Na ile?
Nie, nie mam nigdzie napisane o gwarancji, mam paragon,więc myślę że jakby w ciągu roku coś się działo, to bym napisała. Kupowałam już w tym sklepie, nie miałam problemów z odpowiedzią.
Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
A jak sprawdzasz czy już utwardzone? Ja się raz przejechałam i mi się bable zrobiły i teraz wszystko na 60 s daje może niepotrzebnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pukam trzonkiem pędzla, pusherem, czy co tam mam i lekko naciskam. Dawaj cieńsze warstwy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-25, 18:35   #1897
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Lampa LED

To był pierwszy raz z nową lampa. Naciskasz i co? Jak jest nie utwardzone to zostanie ślad?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Kobiecy blog o treningu siłowym i zdrowym odżywianiu- artykuły, jadłospisy, przepisy- Zapraszam
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-25, 19:46   #1898
natalia1811
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 68
Dot.: Lampa LED

A może któraś z Was się wypowie na temat tej lampy Sun9SE Sun9s plus? Bo jednak kusi mnie ta cena. 50 zł taniej to spora róznica, mogłaby kupić 3 lakiery za to. Proszę napiszcie jak Wam się sprawdza, czy jednak lepiej bardziej zabudowaną, czy taka wystarczy i jakie są czasy utwardzania poszczególnych warstw. Pliska. Nie wiem co wybrać.
natalia1811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-25, 20:02   #1899
maarlin
Rozeznanie
 
Avatar maarlin
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Z końca świata
Wiadomości: 516
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
To był pierwszy raz z nową lampa. Naciskasz i co? Jak jest nie utwardzone to zostanie ślad?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lekki ślad jest, ale szybko wraca. Hybryda ma prawo się lekko ugiąć, po ok 4, 5 sec. wraca i nie ma śladu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-25, 21:01   #1900
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez maarlin Pokaż wiadomość
Lekki ślad jest, ale szybko wraca. Hybryda ma prawo się lekko ugiąć, po ok 4, 5 sec. wraca i nie ma śladu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Kobiecy blog o treningu siłowym i zdrowym odżywianiu- artykuły, jadłospisy, przepisy- Zapraszam
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-26, 04:17   #1901
playazka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 157
Dot.: Lampa LED

dziewczyny baze powinno sie utwardzac 60s, nie skracajcie tego czasu bo to jest ten produkt ktory ma stycznosc z plytka i musi byc naprawde dobrze utwardzony. Nie dokonca utwardzony produkt moze powodowac reakcje alergiczne a zadne pukanie ani szorowanie wierzchu nie da wam gwarancji ze baza jest naprawde dobrze utwardzona.
lampy sun9xxx do uzytku domowego sa spoko daja rade, tylko pamietaj zeby nie skracac jakos drastycznie czasow utwardzania bo one maja 24-36W mocy. lepiej poswiecic w calosci wykonania 5 min dluzej na utwardzenie porzadne wszystkich warstw niz pozniej sie meczyc z alergiami, a poza tym to nie tunelowka ze kazda warstwe 2min sie marnuje
playazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-26, 09:41   #1902
natalia1811
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 68
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez playazka Pokaż wiadomość
dziewczyny baze powinno sie utwardzac 60s, nie skracajcie tego czasu bo to jest ten produkt ktory ma stycznosc z plytka i musi byc naprawde dobrze utwardzony. Nie dokonca utwardzony produkt moze powodowac reakcje alergiczne a zadne pukanie ani szorowanie wierzchu nie da wam gwarancji ze baza jest naprawde dobrze utwardzona.
lampy sun9xxx do uzytku domowego sa spoko daja rade, tylko pamietaj zeby nie skracac jakos drastycznie czasow utwardzania bo one maja 24-36W mocy. lepiej poswiecic w calosci wykonania 5 min dluzej na utwardzenie porzadne wszystkich warstw niz pozniej sie meczyc z alergiami, a poza tym to nie tunelowka ze kazda warstwe 2min sie marnuje
Czyli jeżeli bym wzięła lampę Sun 9 SE, która ma 36W to ile byś trzymała poszczególne warstwy? Też uważam, żeby lepiej trzymać dłużej, żeby było dobrze utwardzone i uniknąć uczulenia.

Czytałam o tym, że mostki nie są za fajne, bo rozpraszają światło na boki, natomiast ta lampa to jest taki bardzo szeroki mostek. Czy któraś z Was go ma i może mi napisać czy bardzo rozprasza światło?
natalia1811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-27, 03:30   #1903
playazka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 157
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez natalia1811 Pokaż wiadomość
Czyli jeżeli bym wzięła lampę Sun 9 SE, która ma 36W to ile byś trzymała poszczególne warstwy? Też uważam, żeby lepiej trzymać dłużej, żeby było dobrze utwardzone i uniknąć uczulenia.

Czytałam o tym, że mostki nie są za fajne, bo rozpraszają światło na boki, natomiast ta lampa to jest taki bardzo szeroki mostek. Czy któraś z Was go ma i może mi napisać czy bardzo rozprasza światło?
baze 60s (choc proteine np z indigo ja utwardzam dluzej po 2-3min bo wtedy jest jak kamien i nic sie nie podpowietrza) kolory 30-40s i top standartowo 60s.

lampy sun9xxx sa calkiem spoko maja ulozenie diod podobne do sunone tyle ze sa otwarte i trzeba uwazac zeby sobie nic na zewnatrz nie utwardzic bo swiatlo troszke sie rozprasza, dziewczyny dla lepszego efekty kladly pod reke lusterko. Sama mam w domu 3 lampy sun9xxx rozne takie "na zapas" ale ich nie uzywam i chyba sie ich pozbede jednak
playazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-27, 11:51   #1904
natalia1811
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 68
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez playazka Pokaż wiadomość
baze 60s (choc proteine np z indigo ja utwardzam dluzej po 2-3min bo wtedy jest jak kamien i nic sie nie podpowietrza) kolory 30-40s i top standartowo 60s.

lampy sun9xxx sa calkiem spoko maja ulozenie diod podobne do sunone tyle ze sa otwarte i trzeba uwazac zeby sobie nic na zewnatrz nie utwardzic bo swiatlo troszke sie rozprasza, dziewczyny dla lepszego efekty kladly pod reke lusterko. Sama mam w domu 3 lampy sun9xxx rozne takie "na zapas" ale ich nie uzywam i chyba sie ich pozbede jednak
Może to głupio zabrzmi, ale się na tym kompletnie nie znam. Że niby co mogłabym sobie na zawnątrz utwardzić? Lakiery? Czy coś innego?

Kupiłam lampę Sun9SE
natalia1811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-27, 13:32   #1905
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: Lampa LED

Tak, trzeba cować lakiery, którymi się maluje, nie stawiać ich w zasiegu światła. Ja robię tak, że maluję na stole a lampę kładę na niskim stołeczku, więc światło nie dotrze do lakierów.
Co do czasu utwardzania - w 24W w sun 9cplus utwardzam bazę 30s, kolor 30s, top 60s
nigdy nic nie było miękkie, nie widzę potrzeby trzymać dłużej.
W tych lamapch niezabudowanych wkurza mnie,że światło wychodzi na cały pokój, jednak trochę boję się o oczy swoje i na przykład psów, które zawsze są ciekawe, co robię, ale mam już plan zasłaniania tyłu lampy.
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-28, 03:44   #1906
playazka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 157
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Pokaż wiadomość
Tak, trzeba cować lakiery, którymi się maluje, nie stawiać ich w zasiegu światła. Ja robię tak, że maluję na stole a lampę kładę na niskim stołeczku, więc światło nie dotrze do lakierów.
Co do czasu utwardzania - w 24W w sun 9cplus utwardzam bazę 30s, kolor 30s, top 60s
nigdy nic nie było miękkie, nie widzę potrzeby trzymać dłużej.
W tych lamapch niezabudowanych wkurza mnie,że światło wychodzi na cały pokój, jednak trochę boję się o oczy swoje i na przykład psów, które zawsze są ciekawe, co robię, ale mam już plan zasłaniania tyłu lampy.
to ze wydaje Ci sie nie
byc miekkie nie znaczy ze w 100% jest utwardzone. Zalezy jakiej bazy uzywasz jesli zwyklej to moze i 30s wystarczyc ale jesli proteine, extra base itp to na bank nie jest w 30s idealnie utwardzona pomimo ze wydaje sie byc twarda
playazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-28, 06:39   #1907
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: Lampa LED

Oczywiście, że mówię o zwykłej bazie. Czas utwardzania proteinowych i innych tego typu chyba jest przez producenta wyznaczony na dłużej? nie weim, bo nie używam takiej bazy.
Co do czasu utwardzania - wystarczy sprawdzić na stronie jakiegokolwiek producent - przy lampie led 36W zazwyczaj podają 20-30 sekund dla bazy i koloru. Semilac nawet dla topu daje 30s.
Kiedy baza jest nieutwardzona widać to od razu przy nakładaniu koloru - zaczynają robić się kluchy na paznokciu i wszystko się roluje.
Oczywiście, jeśli ktoś chce dla pewności utwardzać wszystko dłużej, to jego wybór, ale nie róbmy z tego jakiejś reguły.
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 19:24   #1908
IzuniaH
Raczkowanie
 
Avatar IzuniaH
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 86
GG do IzuniaH
Dot.: Lampa LED

Hej dziewczyny,

po przeglądnięciu wątku, ofert na allegro i zawartości mojej kieszeni, znalazłam 3 lampy, z których już nie potrafię wybrać.
Doradźcie mi bo zaraz oczopląsu dostanę

1) http://allegro.pl/lampa-sun9-diamond...ant=6551861974

2) http://allegro.pl/lampa-sunone-sun9c...761873311.html

3) http://allegro.pl/lampa-36w-led-ccfl...686573167.html
IzuniaH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-11, 16:07   #1909
1c93dd6cdec304dac0bf7ce8831117b00c8f8e25_5f9b57825f544
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 9
Dot.: Lampa LED

Podbijam pytanie Natalia 1811 - jaka lampa będzie najlepsza do zestawu CND Shellac? Wszystkie lakiey i bazy mam z tej firmy ale ich firmowa lampa jst zdecydowanie za droga. Mogę wydać maksymalnie 500 zł i to już z wielkim bólem - lampa na mój własny użytek. Na razie używam lampy uv z biedronki, daje radę ale długo to trwa i podobno jest szkodliwa. Proszę o odp. osoby które używaj różnych kolorów shellac, dziękuję.
1c93dd6cdec304dac0bf7ce8831117b00c8f8e25_5f9b57825f544 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-11, 23:41   #1910
natalia1811
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 68
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez IzuniaH Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,

po przeglądnięciu wątku, ofert na allegro i zawartości mojej kieszeni, znalazłam 3 lampy, z których już nie potrafię wybrać.
Doradźcie mi bo zaraz oczopląsu dostanę

1) http://allegro.pl/lampa-sun9-diamond...ant=6551861974

2) http://allegro.pl/lampa-sunone-sun9c...761873311.html

3) http://allegro.pl/lampa-36w-led-ccfl...686573167.html


Wybrałam dokładnie tą, którą masz w pierwszym linku: Sun9SE i to dokładnie od tego sprzedawcy. (To nie jest reklama) Dostałam ją bardzo szybko wraz z wieloma akcesoriami do hybryd (niektóre dobrej jakości, niektóre słabej - np separatorki są strasznie miękkie i moim zdaniem wystarczą na krótko. Lampa jest super. Robiłam już sobie,, siostrze i mamie, która zgodziła się być królikiem doświadczalnym. Dla potomności napiszę jak utwardzałam: baza 60 sekund (chociaż sprzedawczyni mi mówiła, że 30 sekund spokojnie wystarcza, kolor 1 warstwa 30 sekund, kolor 2 warstwa 40 sekund (pewnie też przesadzam, ale wolę by były super utwardzone) i top 60 sekund, bo gdzieś wyczytałam, że bardziej błyszczy? Może to bujda, może nie, wolę poczekać parę sekund dłużej.

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

[1=1c93dd6cdec304dac0bf7ce 8831117b00c8f8e25_5f9b578 25f544;73721721]Podbijam pytanie Natalia 1811 - jaka lampa będzie najlepsza do zestawu CND Shellac? Wszystkie lakiey i bazy mam z tej firmy ale ich firmowa lampa jst zdecydowanie za droga. Mogę wydać maksymalnie 500 zł i to już z wielkim bólem - lampa na mój własny użytek. Na razie używam lampy uv z biedronki, daje radę ale długo to trwa i podobno jest szkodliwa. Proszę o odp. osoby które używaj różnych kolorów shellac, dziękuję.[/QUOTE]

Tak się zarzekałam, że baza i top będą z shellaca CND, bo pewne, że nie uczulają i skończyło się na tym, że jak weszłam do siedziby Cosmetics Zone, to przepadłam. Pani, która również tworzyła te lakiery powiedziała, że daje sobie rękę uciąć, że na pewno nie uczulają te produkty i że ona bez przerwy robi sobie te hybrydy 5 lat. Mam do niej blisko Także myślę, że może mówić prawdę. I skończyło się na tym że mam już kilka lakierów, bazę i top tej firmy. Mają bardzo ładne kolory. Nie wiem jak inne firmy, bo 4 dni temu zrobiłam pierwszy manicure hybrydowy, więc nie mam porównania, ale moja mama i siostra, która robiła hybrydy u kosmetyczki dość często były bardzo zadowolone. Nie wiem jak z trwałością. U wszystkich trzech póki co idealnie się trzyma Odpukać w niemalowane
Także póki co nie pomogę Ci z tym CND, bo nie mam nic od nich, a już byłam blisko kupna. Pamiętam, że gdzieś wyczytałam, że do Shellaca potrzebne są bardzo mocne lampy, najlepiej SunOne 48W. Jest taki blog Candymona i wiem, że ona utwardzała bazę i top Shellaca w SunOne i było ok, nie wiem jak z kolorami.
natalia1811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-12, 10:01   #1911
seXualna89
Raczkowanie
 
Avatar seXualna89
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 413
Dot.: Lampa LED

[1=1c93dd6cdec304dac0bf7ce 8831117b00c8f8e25_5f9b578 25f544;73721721]Podbijam pytanie Natalia 1811 - jaka lampa będzie najlepsza do zestawu CND Shellac? Wszystkie lakiey i bazy mam z tej firmy ale ich firmowa lampa jst zdecydowanie za droga. Mogę wydać maksymalnie 500 zł i to już z wielkim bólem - lampa na mój własny użytek. Na razie używam lampy uv z biedronki, daje radę ale długo to trwa i podobno jest szkodliwa. Proszę o odp. osoby które używaj różnych kolorów shellac, dziękuję.[/QUOTE]



Shellac jest specyficzna marka, bo w nie każdej lampie chce sie utwardzać ale myślę, ze sunone da rade
seXualna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-16, 14:50   #1912
wgn
Zakorzenienie
 
Avatar wgn
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 5 641
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez IzuniaH Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,

po przeglądnięciu wątku, ofert na allegro i zawartości mojej kieszeni, znalazłam 3 lampy, z których już nie potrafię wybrać.
Doradźcie mi bo zaraz oczopląsu dostanę

1) http://allegro.pl/lampa-sun9-diamond...ant=6551861974

2) http://allegro.pl/lampa-sunone-sun9c...761873311.html

3) http://allegro.pl/lampa-36w-led-ccfl...686573167.html
Cytat:
Napisane przez natalia1811 Pokaż wiadomość
Wybrałam dokładnie tą, którą masz w pierwszym linku: Sun9SE i to dokładnie od tego sprzedawcy. (To nie jest reklama) Dostałam ją bardzo szybko wraz z wieloma akcesoriami do hybryd (niektóre dobrej jakości, niektóre słabej - np separatorki są strasznie miękkie i moim zdaniem wystarczą na krótko. Lampa jest super. Robiłam już sobie,, siostrze i mamie, która zgodziła się być królikiem doświadczalnym. Dla potomności napiszę jak utwardzałam: baza 60 sekund (chociaż sprzedawczyni mi mówiła, że 30 sekund spokojnie wystarcza, kolor 1 warstwa 30 sekund, kolor 2 warstwa 40 sekund (pewnie też przesadzam, ale wolę by były super utwardzone) i top 60 sekund, bo gdzieś wyczytałam, że bardziej błyszczy? Może to bujda, może nie, wolę poczekać parę sekund dłużej.

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------



Tak się zarzekałam, że baza i top będą z shellaca CND, bo pewne, że nie uczulają i skończyło się na tym, że jak weszłam do siedziby Cosmetics Zone, to przepadłam. Pani, która również tworzyła te lakiery powiedziała, że daje sobie rękę uciąć, że na pewno nie uczulają te produkty i że ona bez przerwy robi sobie te hybrydy 5 lat. Mam do niej blisko Także myślę, że może mówić prawdę. I skończyło się na tym że mam już kilka lakierów, bazę i top tej firmy. Mają bardzo ładne kolory. Nie wiem jak inne firmy, bo 4 dni temu zrobiłam pierwszy manicure hybrydowy, więc nie mam porównania, ale moja mama i siostra, która robiła hybrydy u kosmetyczki dość często były bardzo zadowolone. Nie wiem jak z trwałością. U wszystkich trzech póki co idealnie się trzyma Odpukać w niemalowane
Także póki co nie pomogę Ci z tym CND, bo nie mam nic od nich, a już byłam blisko kupna. Pamiętam, że gdzieś wyczytałam, że do Shellaca potrzebne są bardzo mocne lampy, najlepiej SunOne 48W. Jest taki blog Candymona i wiem, że ona utwardzała bazę i top Shellaca w SunOne i było ok, nie wiem jak z kolorami.
Dziewczyny, czy mozęcie napisać coś więcej o lampie SUN 9 SE Diamond?
Jest w bardzo fajnych zestawach na all ale nie mogę o niej nic znaleźć w necie i się waham
__________________
Wymiana perfumowa - czerwiec 2021
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281859
wgn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-20, 12:18   #1913
IzuniaH
Raczkowanie
 
Avatar IzuniaH
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 86
GG do IzuniaH
Dot.: Lampa LED

Ja ostatecznie kupiłam Sun5 UV led 48w za 135 zł i jestem bardzo zadowolona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
IzuniaH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-10, 11:59   #1914
Marsi89
Raczkowanie
 
Avatar Marsi89
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 468
Dot.: Lampa LED

Dziewczyny doradzcie. Która lampe led wybrać? Sunone 48w led czy sun5 48w led. Niby różnią się tylko tym że sun5 ma timer. Któraś ma jakieś doświadczenie z tymi lampami? Proszę o pomoc bo jestem niezdecydowana.
__________________
Jak nie Ty to kto mi został?
To całe życie, jak słona kropla.
Marsi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-10, 21:59   #1915
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lampa LED

Sun5. W sunone wkurzal mnie glosny wiatraczek 😉

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-10, 23:46   #1916
natalia1811
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 68
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez wgn Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy mozęcie napisać coś więcej o lampie SUN 9 SE Diamond?
Jest w bardzo fajnych zestawach na all ale nie mogę o niej nic znaleźć w necie i się waham
Nie wiem czy nie za późno, ale ja mam dokładnie tą lampę i się sprawdza super. Ja jestem bardzo zadowolona. Szybko i dobrze się utwardzają hybrydki. Fajny jest też timer Może i sunone byłaby lepsza, ale nie chciałam dopłacać (wolałam mieć więcej lakierów za tą różnicę i póki co, nie żałuję.
natalia1811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-11, 08:41   #1917
wgn
Zakorzenienie
 
Avatar wgn
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 5 641
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez natalia1811 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy nie za późno, ale ja mam dokładnie tą lampę i się sprawdza super. Ja jestem bardzo zadowolona. Szybko i dobrze się utwardzają hybrydki. Fajny jest też timer Może i sunone byłaby lepsza, ale nie chciałam dopłacać (wolałam mieć więcej lakierów za tą różnicę i póki co, nie żałuję.
Dziekuję, ja też zaryzykowałam i kupiłam. Stwierdziłam, że do własnego użytku i to wyłącznie do hybryd nie ma co szaleć
__________________
Wymiana perfumowa - czerwiec 2021
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281859
wgn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-11, 08:47   #1918
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Sun5. W sunone wkurzal mnie glosny wiatraczek 😉

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
U mnie nic nie słychać.
__________________

Kobiecy blog o treningu siłowym i zdrowym odżywianiu- artykuły, jadłospisy, przepisy- Zapraszam
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-11, 20:58   #1919
Marsi89
Raczkowanie
 
Avatar Marsi89
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 468
Dot.: Lampa LED

RosesAreRed- moja sun5 już do mnie idzie. Ależ się cieszę 😀
__________________
Jak nie Ty to kto mi został?
To całe życie, jak słona kropla.
Marsi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-12, 07:28   #1920
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
U mnie nic nie słychać.
U mnie tez nie
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-09 10:26:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:14.