D³ugotrwa³y k³opot, Potrzebujemy pomocy, porady. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania zwi±zane z ¿yciem seksualnym lub szukasz porady? Do³±cz do nas. Podziel siê do¶wiadczeniem, dodaj opiniê.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2010-06-05, 22:29   #31
marlenqa22
Zadomowienie
 
Avatar marlenqa22
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 1 326
Dot.: D³ugotrwa³y k³opot, Potrzebujemy pomocy, porady.

Ja nie u¿ywa³am, ale s³ysza³am ¿e z tym pienieniem to prawda jest..

Aczkolwiek jednej mojej kole¿ance to nie przeszkadza, innej tak.

Ale mo¿na zawsze spróbowaæ zobaczyæ.
marlenqa22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-05, 23:03   #32
Piotrr02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Leszno, wielkopolska
Wiadomo¶ci: 116
Red face Dot.: D³ugotrwa³y k³opot, Potrzebujemy pomocy, porady.

Cytat:
Napisane przez muszynianka Poka¿ wiadomo¶æ
nie poleca siê bo kana³ rodny jest w±ski, ale mo¿na zak³adaæ przy ogólnym znieczuleniu wtedy to nie ma znaczenia


Wiesz, globulki to tragedia. Musisz z zegarkiem w rêku 15 minut przed wytryskiem ja za³o¿yæ, a po 35 minutach od w³o¿enia ju¿ przestaje dzia³aæ, wiêc masz okre¶lony czas
mo¿e diafragma o której tak ma³o mówi siê w Polsce? jest bez hormonów
Nie, Nie. W³a¶nie czyta³em o globulkach, one dzia³aj± po 15 minutach i pó¼niej przez godzinê.

Z reszt±... chyba tak naprawdê w naszej sytuacji chodzi o spokój psychiczny.

---------- Dopisano o 00:03 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:38 ----------

Cytat:
Napisane przez marlenqa22 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja nie u¿ywa³am, ale s³ysza³am ¿e z tym pienieniem to prawda jest..

Aczkolwiek jednej mojej kole¿ance to nie przeszkadza, innej tak.

Ale mo¿na zawsze spróbowaæ zobaczyæ.

Kurcze... naprawdê narobi³em sobie nadziei... tylko bojê siê, ¿e moja Dziewczyna oleje totalnie mój entuzjazm i wypowiedzi dziewczyn w tamtym temacie o prezerwatywach... albo powie, "no dobrze, to zobaczymy"
Piotrr02 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-05, 23:16   #33
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 4 972
Dot.: D³ugotrwa³y k³opot, Potrzebujemy pomocy, porady.

Mam tak± propozycjê. Oswój j± z tematem.

Kup paczkê prezerwatyw. Napompuj jedn± jak balon i powiedz jej, ¿e ma przebiæ (wiadomo, nie do kolosalnych rozmiarów pompuj) mi siê uda³o dopiero po 10 minutach. Poka¿ jej jak siê zak³ada, ¿e to faktycznie tam jest i nie ucieka. No i zaproponuj stosunek przerywany (w prezerwatywie i bez wytrysku jest niemo¿liwo¶ci± zaj¶æ w ci±¿ê).
__________________

... znam s³owa, które jak atropina rozszerzaj± ¼renice i zmieniaj± kolor ¶wiata. Po nich nie mo¿na ju¿ odej¶æ ...
zagubiona89r jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-05, 23:19   #34
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 19 347
Dot.: D³ugotrwa³y k³opot, Potrzebujemy pomocy, porady.

Cytat:
Nie, Nie. W³a¶nie czyta³em o globulkach, one dzia³aj± po 15 minutach i pó¼niej przez godzinê.

Z reszt±... chyba tak naprawdê w naszej sytuacji chodzi o spokój psychiczny.
Ja nie wiem, za moich czasów dzia³a³y 35-45 minut xD

Ja nadal nie polecam wciskania jaj gumek. Wiem jak ja siê czujê, mo¿e byæ ich piêæ ale sam fakt ¿e ja mam w sobie gotowe do zap³odnienia jajo a jego ruchliwe plemniczki znajduj± siê kilka centymetrów dalej, przechodz± mnie dreszcze.
muszynianka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-05, 23:29   #35
Piotrr02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Leszno, wielkopolska
Wiadomo¶ci: 116
Dot.: D³ugotrwa³y k³opot, Potrzebujemy pomocy, porady.

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Poka¿ wiadomo¶æ
Mam tak± propozycjê. Oswój j± z tematem.

Kup paczkê prezerwatyw. Napompuj jedn± jak balon i powiedz jej, ¿e ma przebiæ (wiadomo, nie do kolosalnych rozmiarów pompuj) mi siê uda³o dopiero po 10 minutach. Poka¿ jej jak siê zak³ada, ¿e to faktycznie tam jest i nie ucieka. No i zaproponuj stosunek przerywany (w prezerwatywie i bez wytrysku jest niemo¿liwo¶ci± zaj¶æ w ci±¿ê).
Ostatnio robi³em jej prezentacjê, mamy w Durexy Classic, nawet 2 opakowania. Wyci±gn±³em, rozci±ga³em, pó¼niej naci±gn±³em na kciuk, pêk³a ju¿ w naprawdê silnym napiêciu, przy czym dodatkowo kciuk jest jakby "ostrzejszy", do tego penis nie jest wyposa¿ony w paznokieæ itd. . Skoñczy³o siê tak, ¿e powiedzia³a, "no rzeczywi¶cie mocne i trudno przebiæ, ale wiesz jakie mam zdanie".

Czujê siê bezsilny. Jutro ona wraca z domu rodzinnego, by³a na tydzieñ tam, bo przez sesjê nie ma zajêæ. Bardzo têskni, ja te¿... ale wróci i znów wieczorem bêdzie trzeba... po prostu i¶æ spaæ

Edytowane przez Piotrr02
Czas edycji: 2010-06-05 o 23:33
Piotrr02 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-05, 23:34   #36
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 2 455
Dot.: D³ugotrwa³y k³opot, Potrzebujemy pomocy, porady.

Cytat:
Napisane przez Piotrr02 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie, Nie. W³a¶nie czyta³em o globulkach, one dzia³aj± po 15 minutach i pó¼niej przez godzinê.

Z reszt±... chyba tak naprawdê w naszej sytuacji chodzi o spokój psychiczny.

---------- Dopisano o 00:03 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:38 ----------


mo¿e nuvaring? Ma bardzo ma³± ilo¶æ hormonów, omija w±trobê ja siê przerzuci³am z tabletek i jestem b. zadowolona.
Yasminelle - 0,02 miligramów + 3 miligramów Ethinylestradiolum + Drospirenonum
Nuvaring :
120 mikrogramów etonogestrel + 15 mikrogramów estrogenu, czyli o wiele mniej hormonów.
Jednak¿e je¶li stosuje siê nuvaring- obowi±zuje bezwzglêdny zakaz palenia tytoniu.
doloresd jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-05, 23:38   #37
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 19 347
Dot.: D³ugotrwa³y k³opot, Potrzebujemy pomocy, porady.

nuva ring albo diafragma to chyba jedyne dobre rozwi±zania
muszynianka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-06-05, 23:42   #38
Piotrr02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Leszno, wielkopolska
Wiadomo¶ci: 116
Dot.: D³ugotrwa³y k³opot, Potrzebujemy pomocy, porady.

Oj te hormony. Bardzo chcia³bym o nich zapomnieæ.

No nic, czas spaæ. Jutro napiszê Wam jak przebieg³a rozmowa z Dziewczyn±... Choæ pewnie znów bêdê mia³ z³y humor, wiêc nie obiecujê.
Piotrr02 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-05, 23:47   #39
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 19 347
Dot.: D³ugotrwa³y k³opot, Potrzebujemy pomocy, porady.

diafragma nie ma hormonów
muszynianka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-06, 07:20   #40
Piotrr02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Leszno, wielkopolska
Wiadomo¶ci: 116
Dot.: D³ugotrwa³y k³opot, Potrzebujemy pomocy, porady.

Difragma u¿ywana ze ¶rodkiem chemicznym ma i tak niezbyt wysok± skuteczno¶æ.

Piotrr02 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-06, 08:17   #41
Isobe
Raczkowanie
 
Avatar Isobe
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Seoul, Korea Po³udniowa
Wiadomo¶ci: 297
Send a message via Skype™ to Isobe
Dot.: D³ugotrwa³y k³opot, Potrzebujemy pomocy, porady.

[QUOTE=Piotrr02;19810031]Kurcze, No bardzo, bardzo chcê j± przekonaæ na prezerwatywy. Ale muszê robiæ to bardzo delikatnie.
Ogólnie, to jako¶ nabra³em nadziei dziêki Wam [COLOR="Silver"]

Niech chocia¿ raz da siê namówiæ, a my¶lê, ¿e sie przekona. Dla mnie gumki maj± jedn± niezast±pion± zaletê, hmmm...tylko jakby to nazwaæ...higieniczno¶æ? Nie chodzi tylko o to, ¿e chroni± przed wieloma chorobami - nie mówiê tu tylko o aids, pod tym k±tem sie z partnerem znamy i sobie ufamy, ale o zwyk³ych nawet nad¿erkach i "prostych" infekcjach. Ale to jeszcze nie wszystko - chodzi mi o to, ¿e kobieta po stosunku z prezerwatryw± wy³apuj±c± ca³y ejakulat czuje siê ¶wie¿ej i czy¶ciej, nic z niej nie wycieka potem przez pó³ dnia (lub nocy) - ¿e tak ju¿ nazwê rzecz po imieniu Mo¿e to sie spodoba Twojej dziewczynie?

Co do pigu³ek - stosowa³am ich dobre kilka rodzajów, raz co¶ nie pasowa³o, drugi raz zmiana by³a konieczna by zachowaæ skuteczno¶æ (z uwagi na w³±czenie innego leczenia wp³ywajacego na efekt antykoncepcji), innym razem by³am za granic± i tych "moich" po prostu nie mieli. My¶lê, ¿e przetestowa³am z 6-8 rodzajów pigu³ek, ginekologów przy tym te¿ kilku i w ¿adnym, ale to ¿adnym przypadku nie mia³am robionych jakich¶ specjalnych badañ przed przypisaniem tabletek! My¶lê, ¿e siê ich w standardzie nie robi, wystarczy wywiad i znajomo¶æ ogólnego stan zdrowia pacjentki. To tak, jakby przy ka¿dej infekcji robiæ wymazy na bakterie i wirusy - dopiero przy specjalnych wskazaniach sie tego dokonuje. Zazwyczaj lekarzowi wystarcza wywiad z pacjentem i "oglêdziny". Cytologia jest koniecznym badaniem, ale raczej nie ma nic wspólnego z antykoncepcj± - bada siê przecie, czy nie ma komórek rakowych, a tych sie nie leczy ani nie wywo³uje hormonami. Wiec chyba nie jest to badanie niezbêdne przed przypisaniem pigu³ki?Badanie krwi, czy USG by³o konieczne wtedy, gdy co¶ w moim organizmie sz³o nie tak, np.krwawienia w srodku cyklu - ¿eby wykluczyæ inne powody. Jak okazywa³o sie, ¿e "wszytsko gra", to zmienialismy tabsy na odpowiednio z wieksza/ mniejsz± zawartosci± hormonów. A¿ trafilismy. Ale wiadomo, ¿e pigu³y wp³ywaja na nastroje - wszak one u kobiet bardzo zale¿± od hormonów. Nie bez powodu w trakcie owulacji, gdy jest sie najbardziej p³odnym, ma sie najwieksz± ochote na seks - taka natura! A pigu³ki tê nature oszukuj±, nie ma owulacji, nie ma "wybuchu hormonów ¿±dzy"
Anyway - dla mnie problem le¿y w psychice Twojej dziewczyny, a nie w pigu³kach, które bra³a. Inaczej próbowa³a by innych, je¶li tylko takiej antykoncepcji wierzy, do skutku, a¿ znajdzie te, co jej pasuj±.
Mo¿e sobie nawet sama z tego sprawy nie zdaje, ale chyba za bardzo sie boi ci±¿y, by mieæ ochote na seks, tak my¶lê...
Je¶li tak jest, to mo¿e pomog³a by jej widza, co zrobicie - je¶li...? Oczywi¶cie jest wiele skutecznych sposobów, by do ci±¿y nie dopusciæ, ale przestraszon± dziewczynê mo¿e byæ ciê¿ko teraz przekonaæ... Czego najbardziej siê boi? Pogadaj z ni± o tym... Powodzenia!
Isobe jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-06, 11:43   #42
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 19 347
Dot.: D³ugotrwa³y k³opot, Potrzebujemy pomocy, porady.

Cytat:
Napisane przez Piotrr02 Poka¿ wiadomo¶æ
Difragma u¿ywana ze ¶rodkiem chemicznym ma i tak niezbyt wysok± skuteczno¶æ.

bo to jest metoda wspomagaj±ca przy prezerwatywach
jak dla mnie ty szukasz dziury w ca³ym
muszynianka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-06, 13:17   #43
Piotrr02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Leszno, wielkopolska
Wiadomo¶ci: 116
Dot.: D³ugotrwa³y k³opot, Potrzebujemy pomocy, porady.

Isobe,
To jest tak, ¿e ona wierzy tylko w hormony ale teraz jednocze¶nie boi siê znów spróbowaæ - strach, ¿e znów nie wypali i bêdzie jeszcze wiêksze rozgoryczenie.
Ona taka jest - ró¿ne pora¿ki bardzo d³ugo utrzymuj± siê w jej g³owie.


Muszynianka:

Ciekawa opinia - Rzeczywi¶cie problem nie istnieje. ¯yczê Ci, ¿eby¶ nigdy nie musia³a "szukaæ dziury w ca³ym".

A wska¼niki Pearla z tego, co siê doczyta³em, oblicza siê dla tej metody ju¿ w po³±czeniu dodatkowo z globulkami - wychodzi blado, byæ mo¿e nie zauwa¿y³a¶. A 3 metody na jeden stosunek? To ju¿ by by³o powa¿ne odchylenie od normy.

Edytowane przez Piotrr02
Czas edycji: 2010-06-06 o 13:19
Piotrr02 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-06, 14:46   #44
mimochodem
Raczkowanie
 
Avatar mimochodem
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 422
Dot.: D³ugotrwa³y k³opot, Potrzebujemy pomocy, porady.

Ja z kolei dalej stawiam na tabletki, tylko, ¿e inne
Gumki to dla mnie okropieñstwo (ci±g³y stres 'a co je¶li pêknie, nie chce jeszcze dziecka'), a globulki sa szczerze mówi±c beznadziejne (du¿o z nich mocno siê pieni, podra¿nia- ja my¶la³am ¿e zaczne gry¼æ poduszke, gdy podczas seksu zaczelo mnie wszystko na dole swêdzieæ i piec).
Poddawaæ siê tylko dlatego, ¿e jedne pigu³ki okaza³y sie nieskuteczne...

Wydaje mi sie, ¿e ona chyba generalnie nie widzi potrzeby uprawiania seksu.
Nie naciskaj na ni±, ale nie pozwalaj te¿, ¿eby olewa³a ten problem, w koñcu idzie o Wasz zwi±zek
__________________
walka ze zbêdnymi centymetrami

talia: 64->60
biodra: 90->85
udo: 52->49



Edytowane przez mimochodem
Czas edycji: 2010-06-06 o 14:51
mimochodem jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-06, 14:48   #45
marlenqa22
Zadomowienie
 
Avatar marlenqa22
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 1 326
Dot.: D³ugotrwa³y k³opot, Potrzebujemy pomocy, porady.

Nie no problem jest. I co do tego nie ma w±tpliwo¶ci..

Hmm no cu¿ niektórzy nie mog± stosowaæ wogle hormonów i jako¶ musz± sobie inaczej dawaæ radê

Twoja dziewczyna musi w koñcu co¶ postanowiæ- albo wraca do tabletek, lub jaki¶ innych hormonów albo przystaje na prezerwatywy lub mo¿e wymy¶li co¶ innego.

Mam wra¿enie ¿e tylko Ty walczysz o to by by³o lepiej, ona pozostaje jaka¶ obojêtna a przecie¿ ten problem dotyczy i Ciebie i jej.
marlenqa22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-06, 14:59   #46
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 4 972
Dot.: D³ugotrwa³y k³opot, Potrzebujemy pomocy, porady.

Tak siê zastanawiam nad tym w±tkiem... I co¶ zasugerujê, ale nie obra¼ siê autorze.


Mówisz, ¿e od odstawienia tabletek mija ju¿ do¶æ d³ugi czas. Libido powinno wróciæ na swoje miejsce, bo te¿ gospodarka hormonalna siê ustabilizowa³a. Poza tym gdyby tak nie by³o, a wcze¶niej odczuwa³aby du¿o wiêkszy poci±g to posz³aby do lekarza bo by siê zmartwi³a, ¿e mimo odstawienia co¶ ci±gle jest zaburzone.

Dochodz±c do konkluzji mam wra¿enie, ¿e problemem nie s± ani tabletki ani niechêæ do innego zabezpieczenia a fakt, ¿e Twoja kobieta ma niezbyt wybuja³y temperament i ma³e potrzeby. ¦wiadczy o tym zarówno to jak sytuacja wygl±da³a, jak i fakt jak wygl±da teraz. To Ty rozmawiasz, pytasz, kombinujesz, dowiadujesz siê a ona zachowuje obojêtno¶æ.
__________________

... znam s³owa, które jak atropina rozszerzaj± ¼renice i zmieniaj± kolor ¶wiata. Po nich nie mo¿na ju¿ odej¶æ ...
zagubiona89r jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-06, 15:02   #47
Piotrr02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Leszno, wielkopolska
Wiadomo¶ci: 116
Dot.: D³ugotrwa³y k³opot, Potrzebujemy pomocy, porady.

Marlenqua... i tutaj masz racjê... Tylko ja w³±czam komputer, szukam, czytam, piszê, pytam, my¶lê... Pó¼niej idê do niej rozmawiaæ.

bywa, ¿e mówi tylko "no tak, masz racjê, trzeba co¶ z tym zrobiæ, ale nie rozmawiajmy teraz o tym, jestem zmêczona ju¿ tematem".

Zazwyczaj mówi, ¿e wie, ¿e ja cierpiê, ¿e ona te¿ chcia³aby, aby by³o dobrze, ¿e boi siê, abym jej nie zdradzi³, jest taka pokorna i mówi, ¿e jej po prostu ciê¿ko teraz zaufaæ tabletkom i w ogóle i¶æ do nieznajomego faceta (lekarza) i zwierzaæ siê ze swoich problemów seksualnych.

Ostatnim razem gdy zasugerowa³em prezerwatywy popatrzy³a na mnie lekko oburzona "czy Ty bêdziesz teraz próbowa³ mnie przekonaæ? Ja ju¿ w tej kwestii powiedzia³am wszystko i koniec. Nie, nie, nie, Ty w ogóle nie zaczynaj tematu, zaraz siê niepotrzebnie pok³ócimy"

Cholernie bolesna sprawa.
Piotrr02 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-06, 15:08   #48
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 4 972
Dot.: D³ugotrwa³y k³opot, Potrzebujemy pomocy, porady.

To co piszesz tylko utwierdza mnie w przekonaniu, ¿e tu nie problem z zabezpieczeniem, a z tym, ¿e ona nie chce seksu.

Piszesz, ¿e na pocz±tku kochali¶cie siê czêsto, jednak to nie jest miarodajny hmm... odno¶nik co do jej temperamentu. Na pocz±tku to by³o co¶ nowego. Spróbowa³a i tyle. Fajnie.

Natomiast teraz, kiedy ju¿ zna to czego spróbowa³a ustala siê temperament. Jej widocznie nie istnieje.

Ja bym da³a spokój. Wiem, ¿e ciê¿kie, ale przestañ szukaæ, czytaæ, sprawdzaæ, przekonywaæ kombinowaæ... Je¶li kto¶ chce znajdzie sposób, jak nie chce znajduje powód. Twoja dziewczyna ma na razie same powody.

No, a je¶li z jej strony nic siê nie zmieni nie wyjdzie jaka¶ inicjatywa, to bêdziesz musia³ zadecydowaæ czy jeste¶ w stanie byæ w zwi±zku bez seksu.
__________________

... znam s³owa, które jak atropina rozszerzaj± ¼renice i zmieniaj± kolor ¶wiata. Po nich nie mo¿na ju¿ odej¶æ ...
zagubiona89r jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-06, 15:12   #49
Piotrr02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Leszno, wielkopolska
Wiadomo¶ci: 116
Dot.: D³ugotrwa³y k³opot, Potrzebujemy pomocy, porady.

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Poka¿ wiadomo¶æ

Dochodz±c do konkluzji mam wra¿enie, ¿e problemem nie s± ani tabletki ani niechêæ do innego zabezpieczenia a fakt, ¿e Twoja kobieta ma niezbyt wybuja³y temperament i ma³e potrzeby. ¦wiadczy o tym zarówno to jak sytuacja wygl±da³a, jak i fakt jak wygl±da teraz. To Ty rozmawiasz, pytasz, kombinujesz, dowiadujesz siê a ona zachowuje obojêtno¶æ.
Przed tabletkami by³o naprawdê ok, zawsze nawet mówi "przecie¿ pamiêtasz, ¿e przed tabletkami mia³am ochotê, sama chêtnie inicjowa³am zbli¿enia"

Choæ mo¿e co¶ siê zmieni³o. Ona twierdzi, ¿e gdyby tak by³o, powiedzia³aby mi prawdê i razem spróbowaliby¶my co¶ z tym zrobiæ, ale niestety to nie to.
Choæ prawda, tak jak pisa³em. Wychodzi na to, ¿e to ja tutaj walczê. Nie wiem, teraz próbujê reformowaæ zwi±zek, bo od jakiego¶ czasu naprawdê nie mia³em si³y pokazywaæ jej jak bardzo j± kocham i wypomnia³a mi to. Ciê¿ko mi u¶miechaæ siê przez smutek. Chcia³a, ¿ebym zabiega³ o ni± tak samo jak na pocz±tku zwi±zku. I jest znów bardzo zadowolona, byæ mo¿e i w niej co¶ siê obudzi.

Powinny¶cie wiedzieæ, ¿e ona jest bardzo delikatna ale jednocze¶nie te¿ du¿o wymaga, niewiele jej trzeba, ¿eby siê naprawdê bardzo zesmuci³a z powodu drobnego zaniedbania. A tak jak mówi³em, negatywne emocje trochê d³ugo siê jej trzymaj±.
Ostatnio wypomnia³a mi, ¿e przez ostatnie miesi±ce bez seksu nie zorganizowa³em jej takiej ¶wietnej, romantycznej kolacji, jak kiedy¶, gdy siê kochali¶my.

Edytowane przez Piotrr02
Czas edycji: 2010-06-06 o 15:20
Piotrr02 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-06, 15:38   #50
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 4 972
Dot.: D³ugotrwa³y k³opot, Potrzebujemy pomocy, porady.

Powiedz jej wprost: kocham Ciê zale¿y mi na Tobie, nie chcê by ten zwi±zek siê rozsypa³ a od d³u¿szego czasu mamy problem, i jest coraz gorzej. ¬le siê czujê z tym, ¿e ja na rzêsach stajê, ¿eby ani ciebie nie skrzywdziæ, ani nie utkwiæ w tym w czym jeste¶my teraz, bo to pewnie nas zniszczy. Porozmawiaj ze mn±, powiedz dlaczego tak agresywnie reagujesz na to, ¿e ja chcê rozwi±zaæ problem. Przecie¿ Tobie te¿ powinno na tym zale¿eæ, a czujê siê tak jakby nie zale¿a³o i mnie to rani. Zaczynam my¶leæ, ¿e problemem nie jest zabezpieczenie, a to, ¿e nie chcesz uprawiaæ seksu w ogóle, bo minê³a pocz±tkowa ciekawo¶æ i tyle. negatywne skutki dzia³ania tabletek powinny bowiem ju¿ min±æ, wiêc ciê¿ko mi nimi t³umaczyæ Twoj± obojêtno¶æ. I moje pytanie brzmi: zale¿y Ci, staramy siê WE DWOJE co¶ z tym zrobiæ, czy oboje zamykamy temat nie wracamy do niego i czekamy, a¿ nieporuszany, ale istniej±cy zniszczy nasz zwi±zek.
__________________

... znam s³owa, które jak atropina rozszerzaj± ¼renice i zmieniaj± kolor ¶wiata. Po nich nie mo¿na ju¿ odej¶æ ...
zagubiona89r jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-06, 15:47   #51
Piotrr02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Leszno, wielkopolska
Wiadomo¶ci: 116
Dot.: D³ugotrwa³y k³opot, Potrzebujemy pomocy, porady.

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Poka¿ wiadomo¶æ
Powiedz jej wprost: kocham Ciê zale¿y mi na Tobie, nie chcê by ten zwi±zek siê rozsypa³ a od d³u¿szego czasu mamy problem, i jest coraz gorzej. ¬le siê czujê z tym, ¿e ja na rzêsach stajê, ¿eby ani ciebie nie skrzywdziæ, ani nie utkwiæ w tym w czym jeste¶my teraz, bo to pewnie nas zniszczy. Porozmawiaj ze mn±, powiedz dlaczego tak agresywnie reagujesz na to, ¿e ja chcê rozwi±zaæ problem. Przecie¿ Tobie te¿ powinno na tym zale¿eæ, a czujê siê tak jakby nie zale¿a³o i mnie to rani. Zaczynam my¶leæ, ¿e problemem nie jest zabezpieczenie, a to, ¿e nie chcesz uprawiaæ seksu w ogóle, bo minê³a pocz±tkowa ciekawo¶æ i tyle. negatywne skutki dzia³ania tabletek powinny bowiem ju¿ min±æ, wiêc ciê¿ko mi nimi t³umaczyæ Twoj± obojêtno¶æ. I moje pytanie brzmi: zale¿y Ci, staramy siê WE DWOJE co¶ z tym zrobiæ, czy oboje zamykamy temat nie wracamy do niego i czekamy, a¿ nieporuszany, ale istniej±cy zniszczy nasz zwi±zek.
Ju¿ jej mówi³em, dok³adnie tak, jak to opisa³a¶.
Ona wtedy jest pokorna, potakuje, deklaruje, ¿e chce to zmieniæ, ¿e bêdzie dobrze, ¿e wreszcie co¶ zrobimy, mówi, ¿e kocha, ¿e bardzo jej zale¿y...

A dnia kolejnego - tematu nie by³o.
Piotrr02 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-06, 16:09   #52
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 4 972
Dot.: D³ugotrwa³y k³opot, Potrzebujemy pomocy, porady.

To powiedz, ¿e obietnic masz ju¿ do¶æ. Robimy co¶ lub nie. Masz do¶æ mówienia o tym, bo to widocznie nic nie daje. Powiedz, ¿e jak zdecyduje siê na dzia³anie ma Ci daæ znaæ, bo rozmowy Ciê ju¿ zmêczy³y.

I nie cackaj siê z ni± jak z ma³ym i bezbronnym dzieckiem. Jeste¶cie partnerami w zwi±zku. Wasze zdanie, WASZE UCZUCIA, s± równie wa¿ne. Kiedy ona siê tak przejmowa³a tym, ¿eby Ciê nie zraniæ, nie uraziæ itd. itp.? Bo jako¶ nie widzê. Masz prawo czuæ siê z tym ¼le, masz prawo byæ sfrustrowany jej postaw±, masz prawo wiedzieæ o co tak naprawdê chodzi (bo tak z tym zwleka, ¿e naprawdê wygl±da to tak jakby brak seksu jej pasowa³). Nie stawiaj siê w pozycji: podnó¿ek po nogi. Postaw siê w pozycji partner. Szanuj, ale miej swoje zdanie, nie rañ, ale nie pozwól raniæ siebie. Mów co my¶lisz, bo masz do tego w zwi±zku prawo, tak samo jak ona.
__________________

... znam s³owa, które jak atropina rozszerzaj± ¼renice i zmieniaj± kolor ¶wiata. Po nich nie mo¿na ju¿ odej¶æ ...
zagubiona89r jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-06, 16:25   #53
Piotrr02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Leszno, wielkopolska
Wiadomo¶ci: 116
Dot.: D³ugotrwa³y k³opot, Potrzebujemy pomocy, porady.

Dziêkujê, Zagubiona.
Chyba rzeczywi¶cie powinienem byæ bardziej stanowczy, bo wychodzi na to, ¿e tylko ona stawia warunki.

Có¿, ju¿ od jakiego¶ czasu staram siê, ¿eby by³a tak szczê¶liwa jak na pocz±tku zwi±zku, bardziej zabiegam o ni±, dzi¶ na jej przyjazd te¿ zrobiê co¶ dobrego do zjedzenia - ja warunki spe³niam, zobaczymy co z jej strony. Spróbujê porozmawiaæ, choæ ona pewnie bêdzie dzi¶ zmêczona po podró¿y i nauk± na jutrzejszy powa¿ny egzamin, wiêc albo dzi¶, albo jutro.

Na pewno napiszê jaki jest rezultat rozmowy.
Piotrr02 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-06, 17:36   #54
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Po³udnie
Wiadomo¶ci: 4 955
Dot.: D³ugotrwa³y k³opot, Potrzebujemy pomocy, porady.

Ja my¶lê, ¿e dziewczyna po prostu zrazi³a siê tym, jak zadzia³a³y na ni± pigu³ki. Ja posz³am po tabletki razem z kole¿ank±, obie po badaniu (chyba nie muszê pisaæ jak± g³upot± by³o proszenie o wypisanie konkretnych tabletek bez badania?) dosta³y¶my Yasmin (ciekawe dlaczego, na pewno nie mia³o to zwi±zku z ogromem kalendarzyków, plakacików i d³ugopisików z napisem "Yasmin" w gabinecie pana doktora ) - kole¿anka bierze do dzi¶, natomiast ja przez problemy z pêcherzem zwia³am po dwóch miesi±cach do innego gina i chodzê do niego do dzi¶. Najpierw dosta³am Diane35, które kocham mi³o¶ci± obecnie niestety niespe³nion±, bo musia³am zmieniæ na inne, a by³y rewelacyjne! Pó¼niej Cilest - zmieni³am, bo po oko³o 3-4h po wziêciu tabletki robi³o mi siê s³abo + parê innych problemów, obecnie jestem na Novynette i jestem zadowolona Trzeba po prostu przekonaæ Twoj± dziewczynê, ¿e nie ma siê co zra¿aæ z samego pocz±tku, mo¿esz odes³aæ j± do paru w±tków st±d

Je¶li ona nie ufa gumkom to nie naciskaj (chocia¿ ja w sumie nie wiem co trzeba z gumk± wyczyniaæ ¿eby pêk³a - mi siê to nie zdarzy³o), bo przez stres nie bêdzie czerpa³a ¿adnej przyjemno¶ci z seksu i siê jej odechce Mo¿esz j± np. trochê ponakrêcaæ, ¿eby nabra³a ochoty na wiêcej
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-06, 20:24   #55
basiek91
Raczkowanie
 
Avatar basiek91
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: dolno¶l±skie/lubuskie z racji studiów
Wiadomo¶ci: 303
Dot.: D³ugotrwa³y k³opot, Potrzebujemy pomocy, porady.

Jestem ze swoim ch³opakiem od ponad 4lat. Przez blisko 4lata u¿ywali¶my prezerwatyw. Pocz±tkowo w obawie przed niechcian± ci±¿± dodatkowo kochali¶my siê tylko w dni niep³odne i nie koñczy³ we mnie(mimo gumki). Z czasem pozwalali¶my sobie na coraz wiêcej. Prezerwatywa nigdy nam nie pêk³a. Obecnie stosuje kontracept, który ma nisk± zawarto¶æ hormonów. Czujê siê po nim dobrze, jedynym skutkiem ubocznym jest tak od po³owy cyklu tkliwo¶æ piersi- ale luzik. My¶lê, ¿e Twojej dziewczynie nie bêdzie siê podoba³ seks w gumce, spróbowali¶cie tabletek, wtedy stosunek jest inny. Podczas kochania siê nigdy nie my¶la³am o ci±¿y, pêkaj±cych gumkach etc. Twoja dziewczyna za wiele my¶li, za ma³± przyjemno¶æ czerpie z seksu. Musisz podej¶æ do niej jako¶ od strony psychiki, bo tu tkwi najwiêkszy problem
basiek91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-06, 21:19   #56
mimochodem
Raczkowanie
 
Avatar mimochodem
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 422
Dot.: D³ugotrwa³y k³opot, Potrzebujemy pomocy, porady.

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Poka¿ wiadomo¶æ
Tak siê zastanawiam nad tym w±tkiem... I co¶ zasugerujê, ale nie obra¼ siê autorze.


Mówisz, ¿e od odstawienia tabletek mija ju¿ do¶æ d³ugi czas. Libido powinno wróciæ na swoje miejsce, bo te¿ gospodarka hormonalna siê ustabilizowa³a. Poza tym gdyby tak nie by³o, a wcze¶niej odczuwa³aby du¿o wiêkszy poci±g to posz³aby do lekarza bo by siê zmartwi³a, ¿e mimo odstawienia co¶ ci±gle jest zaburzone.

Dochodz±c do konkluzji mam wra¿enie, ¿e problemem nie s± ani tabletki ani niechêæ do innego zabezpieczenia a fakt, ¿e Twoja kobieta ma niezbyt wybuja³y temperament i ma³e potrzeby. ¦wiadczy o tym zarówno to jak sytuacja wygl±da³a, jak i fakt jak wygl±da teraz. To Ty rozmawiasz, pytasz, kombinujesz, dowiadujesz siê a ona zachowuje obojêtno¶æ.

Ujê³as dok³adnie to, co ja my¶la³am ale niezbyt wiedzia³am jak to ubraæ w s³owa.

Czy w jaki¶ sposób starasz siê inicjowac zbli¿enia? Mo¿e najpierw jakie¶ czu³e kolacje, ¶wiece, bez seksu, jedynie z przytulaniem czy powolnym tañcem przy uspokajaj±cej muzyce. Nie wiem w sumie co J± podnieca, uspokaja, sprawia, ¿e budzi sie w Niej TEN nastrój
__________________
walka ze zbêdnymi centymetrami

talia: 64->60
biodra: 90->85
udo: 52->49


mimochodem jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-06, 22:09   #57
marlenqa22
Zadomowienie
 
Avatar marlenqa22
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 1 326
Dot.: D³ugotrwa³y k³opot, Potrzebujemy pomocy, porady.

Ale ch³opak i tak sie stara.

Rozmawia z ni±. Szuka rozwi±zañ. A ona nic.

Ja bym zmieni³a taktykê i na miejscu Piotra zrezygnowa³a z namawiania jej. Przynajmniej na razie. Dziewczyna naprawdê nie jest w porz±dku i ja widzê j± jako egoistkê, która potrafi tylko krêciæ nosem a sama nie zrobi nic w kierunku danej sytuacji, aby j± polepszyæ.

Mo¿e do tego zatêskni jak zobaczy ¿e facetowi przesta³o zale¿eæ? Mo¿e sama co¶ zainicjuje? I wróci po rozum do g³owy.
marlenqa22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-06, 23:24   #58
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 4 298
Dot.: D³ugotrwa³y k³opot, Potrzebujemy pomocy, porady.

Hej Piotrze,
wsumie problem Twoj jest powszechny, mi tak¿e nie daleki mialam z chlopakiem podobnie, mo¿e przybli¿ê

zaczêlam braæ tabletki w do¶æ stresuj±cym okresie mojego ¿ycia, na nic nie mialam czasu, tymbardziej na sex. Moj facet zaczal narzekac i powtazac frazy, ¿e ja na niego nie mam ochoty, on mnie nie poci±ga itd.
To prawda libido spadlo mi znacznie od tych tabletek plus ten niesprzyjajacy okes w zyciu... On dalej swoje, mowil ¿e kiedys inicjowalam zblizenia, teraz wogole nie mam ochoty, zaczal odstawiac akcje typu "nie spotykajmy sie sam na sam, bo ja nie chce Cie meczyc swoim libido" "znalazlem tabletki zmniejszajace libido, zaczne je brac aby Cie nie denerwowac"

tak naprawde to wszystko bylo jego wymyslem, on mnie uwiklal w role tej, ktora niszczy zwiazek, ktora nie chce sexu itd. ja wkoncu zaczelam mowiæ ¿e nie mam ochoty, bo skoro ci±gle to slysze na kazdym spotkaniu..wkoncu w to uwierzylam. zreszta ostatnia rzecz na jaka mialam ochote to przejac inicjatywe po tych wiecznych narzekaniach i poczuciu winy, ¿e to ja nawalam a moj facet cierpi ;/

ale wystarczyla jedna szczera rozmowa, powiedzialam mu, ¿e jego slowa mnie bola, zabieraj± mi kobiecosæ. Przykro mi bylo slyszec ¿e nie jestem sexualna itd, on tego nie wiedzial. Wsumie ranil mnie nieumyslnie

i wiesz co? teraz kilka razy dziennie, na kazdym spotkaniu inicjuje zblizenie. Ja mam obnizone libido po tabletkach nawet strasznie, ale to nie znaczy ¿e nie potrafiê sie podnieciæ przy moim facecie, ktorego kocham.
Ja moze w ciagu dnia nie mysle o sexie, ale przy nim potrafie...a zmienilo sie nie oddzialywanie na mnie tabletek, tylko zmienily sie relacje w moim zwiazku


mam nadzieje ¿e przyblizy Ci to jakos problem kobiety, chcialabym ¿eby¶ sobie przemy¶la³ wszystko bardziej generalnie
ja od poczatku watku mialam wrazenie, ¿e to jednak nie tylko o tabletki chodzi, troche znam kobiety...a ona stosuje jakies uniki... a juz nie bierze tabletek, moze pomysl czy j± czym¶ nie ranisz?
moze nie powinienes napierac na ni±?
skoro mowisz ¿e sex macie udany to ju¿ nie bede zaprzeczala
__________________
Dziewczyny, bardzo proszê o wype³nienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku us³ug dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziêkowania dla dwóch z Was oferujê bezp³atne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-07, 08:07   #59
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomo¶ci: 4 268
Dot.: D³ugotrwa³y k³opot, Potrzebujemy pomocy, porady.

Cytat:
Zazwyczaj mówi, ¿e wie, ¿e ja cierpiê, ¿e ona te¿ chcia³aby, aby by³o dobrze, ¿e boi siê, abym jej nie zdradzi³, jest taka pokorna i mówi, ¿e jej po prostu ciê¿ko teraz zaufaæ tabletkom i w ogóle i¶æ do nieznajomego faceta (lekarza) i zwierzaæ siê ze swoich problemów seksualnych.
Mo¿e w takim razie znale¼æ jej kobietê ginekologa?
Te¿ mi siê wydaje, ¿e problem jest, ale trzeba odczekaæ jaki¶ czas z jego rozwi±zywaniem. Ja te¿ by³am kiedy¶ ci±gle i ci±gle "mêczona" jednym tematem i koniec koñców nie mog³am tego znie¶æ. Rozumiem, ¿e Ci zale¿y, ale ona nie mo¿e czuæ siê do zbli¿eñ zmuszana ci±g³± presj±. Lepiej delikatnie, krok po kroczku, daj±c jej czas na oswojenie siê z sytuacj±. Porozmawiaj z ni± o tym, ale w duchu "chcia³bym widzieæ postêpy, ale nie musimy od razu rzucaæ siê na g³êbok± wodê - przejd¼my kolejne etapy RAZEM, jestem z Tob± i Ciê kocham". Je¶li po takiej próbie nie bêdzie dalej chcia³a ¿adnych zbli¿eñ i nie bêdzie jej zale¿eæ - wtedy ju¿ raczej bêdzie mo¿na powiedzieæ, ¿e siê nie dobrali¶cie pod wzglêdem temperamentów.
Ale na ten moment da³abym jej trochê luzu - ¿eby SAMA zatêskni³a za Waszymi zbli¿eniami.
ama4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-07, 08:30   #60
Piotrr02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Leszno, wielkopolska
Wiadomo¶ci: 116
Dot.: D³ugotrwa³y k³opot, Potrzebujemy pomocy, porady.

Nie, Dziewczyny, u nas czego¶ takiego nie ma. Nigdy jej nie drêczy³em namawianiem, dogryzaniem. Takiego czego¶ nie by³o. Nigdy te¿ nie naciska³em. Czasami siê trochê obra¿a³em, bo by³o mi przykro, ale to zdarza³o siê tylko, gdy ja chcia³em zainicjowaæ co¶, atmosfera by³a fajna, a mimo to ona to oddala³a.

Ale muszê powiedzieæ, ¿e byæ mo¿e jest postêp.
Wczoraj tak, jak pisa³y dziewczyny, zacz±³em rozmowê i by³em bardziej stanowczy ni¿ zwykle. Zacz±³em temat prezerwatyw, spróbowa³em j± przekonaæ i chyba co¶ z tego wysz³o. Powiedzia³a, ¿e byæ mo¿e dzi¶ spróbujemy. To w³a¶ciwie nie bêdzie seks, tylko powiedzia³bym - eksperyment. Ale to zawsze krok do przodu. Zobaczymy, zobaczymy...
Piotrr02 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Seks


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:48.