Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-14, 18:58   #1681
kea06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy


Edytowane przez kea06
Czas edycji: 2010-06-14 o 20:53
kea06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 19:01   #1682
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kea06 Pokaż wiadomość
Obliczając swoje dni płodne wyszło mi,że...
powiedz mi, a skąd ci się wzięły dni płodne przy tabletkach anty?

test ciążowy będzie wiarygodny po 14 dniach od stosunku.
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 19:04   #1683
kea06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

mam regularny okres co 28 dni, więc tak po prostu wyliczyłam sobie kiedy ewentualnie takie wypadają ale wiem co masz na myśli....

Edytowane przez jaga_2001
Czas edycji: 2010-06-16 o 10:46
kea06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 19:06   #1684
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kea06 Pokaż wiadomość
mam regularny okres co 28 dni, więc tak po prostu wyliczyłam sobie kiedy ewentualnie takie wypadają ale wiem co masz na myśli....
to skoro wiesz co masz na myśli, to powinnaś wiedzieć, że możesz sobie o kant d. potłuc te swoje obliczenia.

moim zdaniem szanse na ciążę nie są duże.
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 19:11   #1685
kea06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy


Edytowane przez kea06
Czas edycji: 2010-06-14 o 20:52
kea06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 21:37   #1686
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

regulamin zabrania kasowania treści postów
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 09:43   #1687
patrysza4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 26
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Dzisiaj rano powtórzyłam test wyszedł negatywny,więc stwierdzam że nie jestem w ciąży tylko mam jakieś problemy hormonalne że z piersi leci mi biały płyn i miesiaczkę mam słabszą niż zwykle,może to by spowodowane tym że ostatniio brałam leki przeciwzapalne bardzo silne. Ale bedę próbowała dalej nie poddam się. Wy tez sie nie poddawajcie wkońcu na każdego przyjdzie pora.Trzymam za was kciuki

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Misiaczek30 też ma troche racji mam w pracy koleżankę która regularnie brała tabletki antykoncepcyje i zaszła w ciąże.Ale to się bardszo żadko zdaża.
patrysza4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-15, 15:45   #1688
ona55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 10
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Witam,
jestem już mamą 6 letniego szkraba, od jakiegoś czasu myślę o 2 dziecku, niby już mam doświadczenie, naczytałam sie tysiące artykułów na temat ciąży i niby powinnam być wszechwiedząca ale zawsze wole sie zapytać, bo podobno kto pyta nie błądzi
ostatni okres miałam 23 maja br. kochaliśmy się intensywnie od 2-6 czerwca kilka razy dziennie dziś robiłam (24 dzień cyklu) test Quick Vue ok.14.oo i wyszła jedna krecha, chyba za szybko co, okres mam co 26-28 dni, myślę że najlepiej zrobić test w sobotę lub w niedzielę z porannego moczu co Wy o tym myślicie ????

Edytowane przez ona55
Czas edycji: 2010-06-15 o 15:49
ona55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 15:58   #1689
misiaczek30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Do patrysza4
Z tego co wyczytałam bardzo chciałaś mieć dziecko. Szkoda że tym razem się nie udało
co do moich wypowiedzi, tez znam takie przypadki gdzie kobietki biora tabletki anty i są w ciązy dlatego bałam się ze bede jeszcze "młodą" mama. Kocham dzieci i bardzo bym chciała ale jeszcze nie w tym wieku i jak bede miała warunki na to i bede mogła zapewnić mu dobre warunki do życia i wychowania.
Dziś rano zrobiłam test wyszedł negatywny- więc nie jestem w ciązy z czego się ciesze, i dostałam okres przed chwilką... tylko mam czasami takie dziwne myśli... Że w przyszłosci nie bede mogła mieć dzidziusia wtedy kiedy bede chciała go mieć. Ale do tego jeszcze troszke czasu więc zobaczymy
A Tobie patysza4 zycze wytrwałości i tego żebys nie traciła nadziei- przyjdzie w nieoczekiwanym momencie jako niespodzianka Trzymam kciuki bardzo mocno zeby Ci sie udało. Buziaki
misiaczek30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 21:21   #1690
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez patrysza4 Pokaż wiadomość


Misiaczek30 też ma troche racji mam w pracy koleżankę która regularnie brała tabletki antykoncepcyje i zaszła w ciąże.Ale to się bardszo żadko zdaża.
następna... ponawiam pytanie: byłaś przy niej jak łykała każdą tabletkę? wiesz, że nie brała środków obniżających skuteczność itp. itd.?
Nie wiesz tego...
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 06:45   #1691
ona55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 10
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

dlaczego jest w Was tyle złości, są różne przypadki, a przypadki i cuda sie zdarzają, a nie ma co być wobec siebie niemiłym...Pozdrawiam
ona55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-16, 07:29   #1692
patrysza4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 26
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cały czas mi niedawała spokoju ta miesiączka która po trzech dniach się skonczyła i była bardzo mała więc dzisiaj rano poszłam zrobic badania BETA HCG,jutro po odbiór wyników wtedy będę wiedziała na 100% czy jestem czy nie i nie będę zastanawiała czy jestem czy nie i czekała na nastepną miesiączke. A jak tam Dorcia u Ciebie sytuacja?? Pozdrawiam
Nie moge doczekac się wyników,szkoda ze muszę iśc do pracy bo juz bym wiedziała dzisiaj a tak musze czekac do jutra. Wogóle dziwnie się czuje staram nie szukac sobie objawów bo to jest zbędne jedynie co zauwarzyłam że wczoraj miałam zaparcie a dzisiaj lekkie ranno rozwolnienie bo pogoniło mnie ze dwa razy no i na brodawki chyba mi zaczeły ciemniec i pojawiły się na nich białe plamki wyglądające jak krostki i czasami mnie kłuja jak bym miała tam jakieś igiełki,a jem za trzech wczoraj u mnie dziewczyny sie smiały az ze mnie że zbankrutuje na to jedzenie.

Edytowane przez patrysza4
Czas edycji: 2010-06-16 o 08:44
patrysza4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 09:54   #1693
ona55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 10
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

patrysza4 mam nadzieję, że wynik będzie pozytywny czego życzę Ci z całego serca i chciałabym abyśmy dwie cieszyły się z fasolek
ona55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 10:35   #1694
patrysza4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 26
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

A i dodam że dalej utrzymuje mi sie temperatura ciała między 37.0 a 37.5 a wyczytałam gdzieś w necie że utrzymujaca się taka temperatura ciała może świadczyc o ciąży i mam udezenia raz gorąca a raz zimna wczoraj jak przyszłam z pracy myślałam że poliki i uszy mi płona ale tylko troche poleżałam to zaraz trzęsłam się z zimna i jakoś zaczełam szybciej sie męczyc. A mam spore szanse bo obliczyłam dokładnie kiedy miałam dni płodne i wyszło ze akurat w tym dniu doszło do stosunku ja i mój partner jestesmy po badaniach i wszytko jest ok. Trzymajcie kciuki żeby wynik badań był pozytywny.
patrysza4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 06:43   #1695
ona55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 10
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

patrysza4 Jestem ciekawa jak tam wyniki BETA HCG ja mam jeszcze kilka dni czekania
Pozdrawiam
ona55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 09:24   #1696
patrysza4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 26
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Wynik mi wyszedł <0.100 mlU/ml,nie mam pojęcia co to oznacza dopiero jutro idę do lekarza ale raczej ten wynik nie wskazuje ciąży bo tak mniej więcej zinterpretowałam to. Co wy o tym sadzicia?
patrysza4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 10:51   #1697
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez patrysza4 Pokaż wiadomość
Wynik mi wyszedł <0.100 mlU/ml,nie mam pojęcia co to oznacza dopiero jutro idę do lekarza ale raczej ten wynik nie wskazuje ciąży bo tak mniej więcej zinterpretowałam to. Co wy o tym sadzicia?
ten wynik oznacza, że nie jesteś w ciąży.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 20:00   #1698
Dorcia8501
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 16
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez misiaczek30 Pokaż wiadomość
Do patrysza4
Z tego co wyczytałam bardzo chciałaś mieć dziecko. Szkoda że tym razem się nie udało
co do moich wypowiedzi, tez znam takie przypadki gdzie kobietki biora tabletki anty i są w ciązy dlatego bałam się ze bede jeszcze "młodą" mama. Kocham dzieci i bardzo bym chciała ale jeszcze nie w tym wieku i jak bede miała warunki na to i bede mogła zapewnić mu dobre warunki do życia i wychowania.
Dziś rano zrobiłam test wyszedł negatywny- więc nie jestem w ciązy z czego się ciesze, i dostałam okres przed chwilką... tylko mam czasami takie dziwne myśli... Że w przyszłosci nie bede mogła mieć dzidziusia wtedy kiedy bede chciała go mieć. Ale do tego jeszcze troszke czasu więc zobaczymy
A Tobie patysza4 zycze wytrwałości i tego żebys nie traciła nadziei- przyjdzie w nieoczekiwanym momencie jako niespodzianka Trzymam kciuki bardzo mocno zeby Ci sie udało. Buziaki

w nicku masz napisane 30 to jest twoj wiek czy tylko nick??

powiem szczerze ze ja dwa lata temu urodzilam dziecko(a mam 25 lat) i nie wyobrazalam sobie siebie jako matki a teraz nie wyobrazam sobie zycia bez mojego synka!!! Maciezynstwo to najcudowniejsze doswiadczenie jakie moze spotkac kobiete!!! Od pol roku planujemy drugie dziecko ale jakos nie wychodzi teraz mailam jakas dziwną miesiaczke nie dawno zaowazylam ze moje sutki sa lekko nabrzmiale ale nie chce robic testu ani narazie isc do lekarza poniewaz nie chce rozczarowania poczekam do nastepnej miesiaczki!!!

Pozdrawiam

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Cytat:
Napisane przez ona55 Pokaż wiadomość
Witam,
jestem już mamą 6 letniego szkraba, od jakiegoś czasu myślę o 2 dziecku, niby już mam doświadczenie, naczytałam sie tysiące artykułów na temat ciąży i niby powinnam być wszechwiedząca ale zawsze wole sie zapytać, bo podobno kto pyta nie błądzi
ostatni okres miałam 23 maja br. kochaliśmy się intensywnie od 2-6 czerwca kilka razy dziennie dziś robiłam (24 dzień cyklu) test Quick Vue ok.14.oo i wyszła jedna krecha, chyba za szybko co, okres mam co 26-28 dni, myślę że najlepiej zrobić test w sobotę lub w niedzielę z porannego moczu co Wy o tym myślicie ????

Witaj!
najlepiej test zrobic w dniu spodziewanej miesiaczki albo i jeszcze pozniej (temat byl ujety w nie jednym watku) nie ma znaczenia czy zrobisz z porannego moczu czy popoludniu jezelli masz byc w ciazy nawet w nocy ci wykaze.... tylko pamietaj wiarygodne jest w dniu spodziewanej miesiaczki badz troszke pozniej
__________________
Dorcia8501
Dorcia8501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 20:27   #1699
misiaczek30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

powiem szczerze ze ja dwa lata temu urodzilam dziecko(a mam 25 lat) i nie wyobrazalam sobie siebie jako matki a teraz nie wyobrazam sobie zycia bez mojego synka!!! Maciezynstwo to najcudowniejsze doswiadczenie jakie moze spotkac kobiete!!! Od pol roku planujemy drugie dziecko ale jakos nie wychodzi teraz mailam jakas dziwną miesiaczke nie dawno zaowazylam ze moje sutki sa lekko nabrzmiale ale nie chce robic testu ani narazie isc do lekarza poniewaz nie chce rozczarowania poczekam do nastepnej miesiaczki!!!

Pozdrawiam

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------



Nick nie oznacza mojego wieku bo mam 20 lat
misiaczek30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-18, 07:09   #1700
ona55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 10
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Dorcia8501 wiem, że po terminie ale czytając ostatnio fora wyczytałam, że dziewczynom wyszły pozytywne testy 3-4 dni przed okresem i się tak brzydko mówiąc "podjarałam" myśląc, że może już mi coś wyjdzie
a ja jutro będę rano testować, jeżeli wyjdzie negatywnie to powtórzę w poniedziałek jak nie przyjdzie @
ona55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 17:27   #1701
kagatka
Raczkowanie
 
Avatar kagatka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 56
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Witajcie kobietki podpowiedzcie prosze bo ja juz sama swojego ciala nie rozumiem. Od pół roku miesiaczkuje regularnie jak 17 okres to 17 jak miesiac ma 31 dni to 16 ale zawsze co 30 dni wystepowal. wczesniej mialam dosc nieregularne cykle ale ostatnie pól roku to jak w zegarku. od kwietnia staram sie o dziecko i współzyje cały cykl bez zabezpieczenia. czyli to juz 3 cykl i przydazyly mnie sie teraz plamnienia bo powinnam miec okres ale go nie ma tylko plamie. Okres powinien byc 16 czerwca dzis mamy 18 okresu nie plamienia sa raz na dzien jakos tak. Zrobilam dzis bobo test ale popoludniu bo mieszkam w malej miejscowaosci i tu apteka tylko po południu jest czynna. Bobo test pisalo ze bardzo czuly i ze mozna o kazdej porze dnia robic. Wyszedł negatywny. Wierzyc jemu? jak myslicie?
__________________
Coś wewnątrz mnie powiedziało -
Czekam na huragan.
kagatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 17:45   #1702
uzytkowniczka71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 80
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kagatka Pokaż wiadomość
Witajcie kobietki podpowiedzcie prosze bo ja juz sama swojego ciala nie rozumiem. Od pół roku miesiaczkuje regularnie jak 17 okres to 17 jak miesiac ma 31 dni to 16 ale zawsze co 30 dni wystepowal. wczesniej mialam dosc nieregularne cykle ale ostatnie pól roku to jak w zegarku. od kwietnia staram sie o dziecko i współzyje cały cykl bez zabezpieczenia. czyli to juz 3 cykl i przydazyly mnie sie teraz plamnienia bo powinnam miec okres ale go nie ma tylko plamie. Okres powinien byc 16 czerwca dzis mamy 18 okresu nie plamienia sa raz na dzien jakos tak. Zrobilam dzis bobo test ale popoludniu bo mieszkam w malej miejscowaosci i tu apteka tylko po południu jest czynna. Bobo test pisalo ze bardzo czuly i ze mozna o kazdej porze dnia robic. Wyszedł negatywny. Wierzyc jemu? jak myslicie?
zrób rano. wtedy powinien byc wiarygodny na 99%
uzytkowniczka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 13:20   #1703
kagatka
Raczkowanie
 
Avatar kagatka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 56
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Dzieki za odpowiedz lecz niestety rano juz nie zdarzylam bo dostalam miesiaczki. Kurcze niektórym to tak łatwo przychodzi, pyk i juz maja a ja 3 cykl i @.
__________________
Coś wewnątrz mnie powiedziało -
Czekam na huragan.
kagatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 20:57   #1704
kornelek01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Ja w chwili obecnej jestem w ciąży (początek), test zrobiłam w dniu spodziewanej miesiączki i wyszedł pozytywnie, a był robiony późnym popołudniem, przy pierwszym dziecku test robiłam na kilka dni przed okresem i tez popołudniu, tak więc nie zgadzam się z tym że test trzeba robić rano, w tym czasie jest bardzo wysokie stężenie hcg i nie ma możliwości żeby teścik się pomylił, owszem zdarzają się przypadki pomyłek ale to musi być coś z testem, w chili obecnej testy wykrywają tygodniową ciąże. Owszem najlepiej jest zrobić badanie krwi, ale nie każda ma taką możliwość.
kornelek01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 23:52   #1705
Dorcia8501
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 16
Talking Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ona55 Pokaż wiadomość
Dorcia8501 wiem, że po terminie ale czytając ostatnio fora wyczytałam, że dziewczynom wyszły pozytywne testy 3-4 dni przed okresem i się tak brzydko mówiąc "podjarałam" myśląc, że może już mi coś wyjdzie
a ja jutro będę rano testować, jeżeli wyjdzie negatywnie to powtórzę w poniedziałek jak nie przyjdzie @

Ja dzisiaj zrobilam test wyszedl pozytywny!!!!! Nawet nie wiesz jak sie ciesze tak bardzo marzylam o tym dziecku.... w poniedzialek ide do lekarza na potwierdzenie mam skryta nadzieje ze test wyszedl poprawnie ehhh ale dzisiejsze moje objawy nie wskazuja na pomylke testu..... yhhh maz dzisiaj wspomnial o blizniakach wiesz nawt bym sie ucieszyla jakby to byly blizniaczki albo parka!!!! MOJE MARZENIE SIE SPELNILO teraz trzymam kciuki za ciebie czekam na wiadomosc

Pozdrawiam:ju pi:
__________________
Dorcia8501
Dorcia8501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 20:12   #1706
patrysza4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 26
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Dorcia8501 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj zrobilam test wyszedl pozytywny!!!!! Nawet nie wiesz jak sie ciesze tak bardzo marzylam o tym dziecku.... w poniedzialek ide do lekarza na potwierdzenie mam skryta nadzieje ze test wyszedl poprawnie ehhh ale dzisiejsze moje objawy nie wskazuja na pomylke testu..... yhhh maz dzisiaj wspomnial o blizniakach wiesz nawt bym sie ucieszyla jakby to byly blizniaczki albo parka!!!! MOJE MARZENIE SIE SPELNILO teraz trzymam kciuki za ciebie czekam na wiadomosc

Pozdrawiam:ju pi:
Gratuluje Ci wkońcu spełniło się twoje marzenie moje tym razem nie ale mam nadzieje że następna miesiączka nie przydzie już.
patrysza4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 07:14   #1707
Dorcia8501
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 16
Wink Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

[/QUOTE=patrysza4;20128795]Gratuluje Ci wkońcu spełniło się twoje marzenie moje tym razem nie ale mam nadzieje że następna miesiączka nie przydzie już.[/QUOTE]


Trzy mam kciuki za Ciebie wierze ze tobie rowniez sie uda cudowne uczucie kiedy na tescie pojawiaja sie dwie kreseczki informuj mnie na bierzaco
__________________
Dorcia8501
Dorcia8501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 09:28   #1708
patrysza4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 26
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Trzy mam kciuki za Ciebie wierze ze tobie rowniez sie uda cudowne uczucie kiedy na tescie pojawiaja sie dwie kreseczki informuj mnie na bierzaco[/QUOTE]



No już wyliczyłam sobie kiedy mam dni płodne nawet kupiłam test owulacyjny żeby sprawdzic czy na pewno już i mam nadzieje że tym sposobem nam się uda już nie moge się doczekac. Będę pisała do Ciebie na bierząco. A ty odpoczywaj i dbaj o swoją fasolkę lub fasolinkę.

Edytowane przez patrysza4
Czas edycji: 2010-06-21 o 09:30
patrysza4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 15:08   #1709
Dorcia8501
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 16
Wink Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

[QUOTE=No już wyliczyłam sobie kiedy mam dni płodne nawet kupiłam test owulacyjny żeby sprawdzic czy na pewno już i mam nadzieje że tym sposobem nam się uda już nie moge się doczekac. Będę pisała do Ciebie na bierząco. A ty odpoczywaj i dbaj o swoją fasolkę lub fasolinkę.[/QUOTE]

Dbam dbam i bede dbać mam nadzieje ze ty sposobem naprawde wam sie uda nie bede zyczyc powodzenia bo nie chce zapeszyc ale mam skryta nadzieje ze razem bedziemy chodzily z brzuszkami i wyczekiwac tej cudownej chwili narodzin nawet nie wiesz jak sie ciesze a jeszcze bardziej bede sie cieszyc jak dostane od ciebie ta cudowna wiadomosc

Pozdrawiam
__________________
Dorcia8501
Dorcia8501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 18:35   #1710
positiveenergy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 23
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

hej wszystkim...
10 dni temu uprawiałam sex z moim chłopakiem bez żadnego zabezpieczenia, teraz panicznie się boję, bo gdy sprawdziłam wyszło,że to był środek moich dni płodnych.. zrobiłam test ciążowy, ale wyszedł negatywny..
i muszę dodać, że odczuwam bóle..znaczy takie skórcze, lub kłucie w dole brzucha... boję się,że to naprawdę może być ciąża..
positiveenergy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-14 19:15:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:08.