Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-20, 20:04   #2491
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość

dziękuję ja mam pazura? ja jestem oazą spokoju hihi
no nie znam osobiście, ale z wyglądu na pewno jesteś niebanalną osobą po za tym według mnie nie trzeba być rozrywkowym od razu żeby mieć pazura trzeba mieć to "coś"
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 20:07   #2492
ludwila
Zakorzenienie
 
Avatar ludwila
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 5 093
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość

ludwila sny niezłe masz
aż mi się przypomniało, jak kieyś mi się śnilo że jadę samochodem xD w sensie że ja prowadzę, i że chciałam się tylko kawałek przejechać pod blokiem, a nagle znalazłam się na jakiejś ulicy w mieście, w ogole nie w swoim, niewiem no obca droga i nie wiedzialam co robić, taki głupi sen trochę heh
hehe :d No to też miałaś ciekawy sen :P Nie wiem skąd mi się one biorą ale są co raz ciekawsze Jeszcze pamiętam jak mi się kiedyś śniło (To już bedzie baaardzo komiczne ) że oglądałam prognozę pogody na TVP1.. ale samo oglądanie jeszcze nie jest ciekawe..ważne, że siedziałam w takiej wieeeeeelkiej misce z ogórkami . I..w tej pogodzie mówili o nadchodzącym potworze do mojej miejscowości. No i nagle znalazłam się na ulicy i gonił mnie ten potwór, pokroju Godzilli

Wiem, że to brzmi jak opowieść osoby z chorobą psychiczną, ale niestety nie mam wpływu na to co mi się śni
__________________
"Chodziliśmy nie szukając się, ale wiedząc, że chodzimy po to, żeby się znaleźć. "

ludwila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 21:13   #2493
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
A ja tak przy okazji Was podpytam o niebieską płukankę/szampon. Moja brązowa farba wypłukała się już naprawdę solidnie i drażnią mnie rudawe refleksy, które niestety bardzo się uwidoczniły. Myślicie, że np. szampon Joanny do włosów rozjaśnianych pomoże mi zniwelować lub przynajmniej stłumić ten ciepły odcień? Nie wpłynie to w żaden sposób na odrost?
Ja tylko chciałam dodać, że płukanka może pogorszyć sprawę, bo one rozjaśniają i jakbyś nagle przestałą jej używać zapewne zauwazyłabyś, że włosy jeszcze bardziej zrudziały
Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
dobrze, że krem sobie chociaż znalazłaś, bo ja jakoś nie mogłam
różowy olejek BD obecnie wykańczam i jest bardzo fajny. niedługo zresztą dodam recenzję na bloga
Ale też niedawno -ta nowa seria AA technologia wieku 18+ bardzo mi podpasowała I się skończyły problemy i z błuszczeniem i syfkami i w ogóle wszystkim
Cytat:
Napisane przez Asprit Pokaż wiadomość
kat123 uszczęśliwił Cię już kurier?
YES !
I dziś siedzę i obczajam, bo Windows Phone jeszcze nigdy nie miałam, a wbrew pozorom jest to niby proste, ale jednak nieźle pogmatwane jak ktoś się przyzwyczaił do Androida Ale Lumia śliczna choć czarna (chciałam niebieską, ale jak przeczytałam, że się komuś odbarwiła obudowa...) -machnęłam sobie amarantowe kafelki i od razu nabrała kobiecego looku Karta gwarancyjna jak się okazało też jest, ale nie podbita będę musiała to sobie sama załatwić. Jutro napiszę kolesiowi, że komentarz wystawię dopiero jak uda mi się to załatwić, bo nie zadbał nawet o to, by faktura została podpisana przez sprzedawcę.

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Dziewczyny jak pogoda u Was?
U mnie dziś było w dzień 40 st. w słońcu, w cieniu 34 a teraz jakoś burzowo, wieje jakby jakiś tajfun szedł
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 21:27   #2494
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
[/COLOR]Dziewczyny jak pogoda u Was?
U mnie dziś było w dzień 40 st. w słońcu, w cieniu 34 a teraz jakoś burzowo, wieje jakby jakiś tajfun szedł
u mnie na razie spokój, chociaż w dzień też były upały oby tylko nie było żadnych trąb...

a co do telefonu, też bym chciała niebieską jak już bym miała się decydować
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 21:31   #2495
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

u mnie też upał, słońce non stop, zero chmur
wczoraj też cieplutko i slonecznie - nawet nad jeziorko wyskoczyliśmy z Tż a ludzi nad tym jeziorem ze masakra i gdzie nie spojrzeć grillowanko , no ale w końcu niedziela była
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 21:41   #2496
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
u mnie na razie spokój, chociaż w dzień też były upały oby tylko nie było żadnych trąb...

a co do telefonu, też bym chciała niebieską jak już bym miała się decydować
Ja wczoraj prawie nie spałam przez te upały. TŻ mówił, że jak o 6 rano jechał do pracy było 26 stopni oj u mnie wiatrzycho, że ho ho!

No, ale niestety -nie chciałam ryzykować, że mi się coś z kolorem stanie. Ja taka jestem, że musi być idealnie Zresztą TŻ niby się nic nie odzywał, ale jak zapytałam go jaki kolor wybrać to mi tylko powiedział " Taki, żeby to potem sprzedać" więc róż odpadł na starcie, a jak przeczytałam o plamach na niebieskim to i on a biały dwa razy droższy niż czarny tylko dlatego, że jest biały
Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
u mnie też upał, słońce non stop, zero chmur
wczoraj też cieplutko i slonecznie - nawet nad jeziorko wyskoczyliśmy z Tż a ludzi nad tym jeziorem ze masakra i gdzie nie spojrzeć grillowanko , no ale w końcu niedziela była
Eee fajnie ^^ Mi szwagierka proponowała wypad nad wodę, ale TŻ w taką parówę nawet nie chciał o tym słyszeć Zresztą oni też tylko 2 godziny wytrzymali, przed 13 już byli w domu.
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 21:45   #2497
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

kat to u mnie wczoraj nie bylo jeszcze aż tak ciepło jak dziś gdybyśmy mieli dzisiaj się wybrać to chyba byśmy z tego jeziorka nie wyłazili wcale, można by nawet kocyka nie rozkładać
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-20, 21:49   #2498
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
kat to u mnie wczoraj nie bylo jeszcze aż tak ciepło jak dziś gdybyśmy mieli dzisiaj się wybrać to chyba byśmy z tego jeziorka nie wyłazili wcale, można by nawet kocyka nie rozkładać
też dobry pomysł ja to rolety w całym domu poopuszczałam i siedziałam w takiej ciemni ale nic nie dało jeśli chodzi o ochłodzenie czy coś dobrze, że teraz się chłodno zrobiło to się chociaż dobrze będzie spało.
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 22:41   #2499
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość

twojakokaina ja z lily lolo to tyle rzeczy bym chciała zamówić
i przypomniałaś mi o jantarze, przecież ostatnią butelkę kończę - trza się rzejzec za nim niedlugo
u mnie na liście tylko puder/podkład był, bo kolorówki nie stosuję i zwykle tylko pudrem twarz przejadę, żeby się nie świecić a wybrałam jednak podkład, bo ma dłuższą trwałość. wypróbuję, to zobaczę jaki efekt
a do jantara muszę wrócić, bo wtedy pomogł
Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Ale też niedawno -ta nowa seria AA technologia wieku 18+ bardzo mi podpasowała I się skończyły problemy i z błuszczeniem i syfkami i w ogóle wszystkim
nie znam się na tym nawet, przyznam się bez bicia bardziej facet ze mnie
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 00:10   #2500
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Nie opuściłam Was, ale w moim życiu teraz stety i niestety wiele się dzieje.

Wiem, że jak na 3 miesiące są małe, ale noszę je z dumą i doczekać się nie mogę swoich naturalnych włosów
Może jutro zrobię więcej, z fleszem, to foto bez flesza w świetle dziennym, lekko pochmurnie było jakoś tydzień temu

Dobranoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC16633.jpg (111,3 KB, 59 załadowań)
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 08:31   #2501
Asprit
Raczkowanie
 
Avatar Asprit
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 354
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

kat123 To dobrze chociaż, że jest ta karta Szkoda, że nie podbita ale miejmy nadzieję, że się to uda załatwić Najważniejsze, że z tel. wszystko ok i jesteś zadowolona


A co do upałów, u mnie też tragedia, cały dzień nabijam rachunek za prąd siedząc pod wiatrakiem ;/ Mój pokój akurat od strony słońca i zawsze najbardziej nagrzany, rolet nawet nie mam. A wyjście na basen tak mnie zdenerwowało .... woda była LODOWATA, mimo tak wielkiego upału nie dało się w niej wytrzymać dłużej niż minutę więc nie popływałam, tylko takie wchodzenie i wychodzenie co chwile ...
__________________
ostatnie farbowanie : 6.10.2011
http://crystalline0.blogspot.com/
Asprit jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-21, 09:49   #2502
cheetaah
Przyczajenie
 
Avatar cheetaah
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: C-ów.
Wiadomości: 22
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Witam
A ja mam zamiar wrócić do swojego naturalnego koloru, poprzez pokrycie włosów farbą w zbliżonym im odcieniu.

Mój naturalny kolor wygląda mniej więcej tak:

1.jpg

2.jpg


Moje obecne włosy. Jak widać - odrosty, których chcę się pozbyć.

3.jpg

A tu farba którą kupiłam, ale naszły mnie wątpliwości, czy to dobry wybór :/

4.jpg

5.jpg


Jak myślicie, będzie mi pasować?
Czy daje radę jako taka właśnie farba która pomoże wrócić mi do swojego koloru i zakryć odrosty?
A może lepiej by było rozjaśnić - pomalować jakimś jaśniejszym odcieniem?
cheetaah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 10:11   #2503
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Nie opuściłam Was, ale w moim życiu teraz stety i niestety wiele się dzieje.

Wiem, że jak na 3 miesiące są małe, ale noszę je z dumą i doczekać się nie mogę swoich naturalnych włosów
Może jutro zrobię więcej, z fleszem, to foto bez flesza w świetle dziennym, lekko pochmurnie było jakoś tydzień temu

Dobranoc
ważne, że dążysz do celu! a odrościk jak każdy naturalny jest piękny
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 10:20   #2504
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez cheetaah Pokaż wiadomość
Witam
A ja mam zamiar wrócić do swojego naturalnego koloru, poprzez pokrycie włosów farbą w zbliżonym im odcieniu.

Mój naturalny kolor wygląda mniej więcej tak:

Załącznik 4839208

Załącznik 4839209


Moje obecne włosy. Jak widać - odrosty, których chcę się pozbyć.

Załącznik 4839210

A tu farba którą kupiłam, ale naszły mnie wątpliwości, czy to dobry wybór :/

Załącznik 4839211

Załącznik 4839212


Jak myślicie, będzie mi pasować?
Czy daje radę jako taka właśnie farba która pomoże wrócić mi do swojego koloru i zakryć odrosty?
A może lepiej by było rozjaśnić - pomalować jakimś jaśniejszym odcieniem?
Witaj,jak pomalujesz jaśniejszym odcieniem niż ten co kupiłaś, to to się będzie mijało z celem, bo zepsujesz odrost a kolor który uzyskasz niewiele będzie się różnił od pozostałych farbowańców, a jak się wypłucze to stwierdzisz, że znów pojawia się odrost i tak w koło macieju... Jedna z wizażanek robiła tym kolorem kiedyś na jasny blond, co prawda trzymała nieco krócej niż w ulotce i wyszedł jej mimo to jasny kolorek. Może jak będziesz trzymać tyle ile sugeruje producent to kolor będzie jak na opakowaniu, ale i tak może się on sprać, skoro masz rozjaśniane włosy, na takich farba trzyma słabiej. Życzę powodzenia w zapuszczaniu i miło, że doszła kolejna osoba

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
ważne, że dążysz do celu! a odrościk jak każdy naturalny jest piękny
Dziękuje
Ostatnio robiłam laminowanie o którym można było wiele poczytać na blogach, fakt faktem - włosy błyszczące i miłe w dotyku. Ale mam wrażenie, po kilku dniach włosy robiły się hm... nie tyle suche co takie sztywne, jak by za dużo protein dostały. Na szczęście z każdym myciem głowy i odżywkowaniem mają się co raz lepiej. Właśnie dzisiaj idę do fryzjerskiego po jakąś treściwą maseczkę z dobrym składem. A na dniach przyjdzie paczka duetu rosyjskiego NS szampon i odżywka, już się nie mogę doczekać
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 11:21   #2505
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
nie znam się na tym nawet, przyznam się bez bicia bardziej facet ze mnie
ja szukałam ideału długo, przerobiłam wiele kremów to chociaż z nazwy je znam
Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Nie opuściłam Was, ale w moim życiu teraz stety i niestety wiele się dzieje.

Wiem, że jak na 3 miesiące są małe, ale noszę je z dumą i doczekać się nie mogę swoich naturalnych włosów
Może jutro zrobię więcej, z fleszem, to foto bez flesza w świetle dziennym, lekko pochmurnie było jakoś tydzień temu

Dobranoc
Ojej, a co się dzieje?

oj tam, nie takie małe -myślę, że adekwatne no to czekam na więcej
Cytat:
Napisane przez Asprit Pokaż wiadomość
kat123 To dobrze chociaż, że jest ta karta Szkoda, że nie podbita ale miejmy nadzieję, że się to uda załatwić Najważniejsze, że z tel. wszystko ok i jesteś zadowolona
Ano Już rozmawiałam z konsultantem Nokii i powiedział, żebym po prostu poszła do salonu Play i powinni mi tam to wypełnić.
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 12:27   #2506
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość


Dziękuje
Ostatnio robiłam laminowanie o którym można było wiele poczytać na blogach, fakt faktem - włosy błyszczące i miłe w dotyku. Ale mam wrażenie, po kilku dniach włosy robiły się hm... nie tyle suche co takie sztywne, jak by za dużo protein dostały. Na szczęście z każdym myciem głowy i odżywkowaniem mają się co raz lepiej. Właśnie dzisiaj idę do fryzjerskiego po jakąś treściwą maseczkę z dobrym składem. A na dniach przyjdzie paczka duetu rosyjskiego NS szampon i odżywka, już się nie mogę doczekać
oo o NS też marzę może w przyszłym miesiącu
Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
ja szukałam ideału długo, przerobiłam wiele kremów to chociaż z nazwy je znam
u mnie najlepiej sprawdzała się ziaja, potem spróbowałam sorayę i na tym koniec teraz olej arganowy w ogóle nie lubię mieć stosu mazideł xD
zwykle jak w rossku jestem to patrzę i w szoku jestem, że tyle tego jest

zobaczymy czy w małym mieście będą olejki
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 15:27   #2507
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
u mnie najlepiej sprawdzała się ziaja, potem spróbowałam sorayę i na tym koniec teraz olej arganowy w ogóle nie lubię mieć stosu mazideł xD
zwykle jak w rossku jestem to patrzę i w szoku jestem, że tyle tego jest

zobaczymy czy w małym mieście będą olejki
Jejku, ja po ziaji wyglądałam jakbym się masłem wysmarowała one mają jakąś taką tłustą konsystencję sorayę też miałam, i nivea, i Lirene, i L'Oreal, inne AA -oj przerobiłam wiele kremów aż w końcu ktoś wyprodukował serię technologia wieku

A swoją drogą Lirene 18+ matujący mus też był super, ale nagle zaczął mnie uczulać -skład zmienili, albo coś

Jejku, za godzinę mam wizytę u ginekologa i jakoś tak nienormalnie się boję aż mnie brzuch boli
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 17:52   #2508
ludwila
Zakorzenienie
 
Avatar ludwila
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 5 093
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Jejku, ja po ziaji wyglądałam jakbym się masłem wysmarowała one mają jakąś taką tłustą konsystencję sorayę też miałam, i nivea, i Lirene, i L'Oreal, inne AA -oj przerobiłam wiele kremów aż w końcu ktoś wyprodukował serię technologia wieku

A swoją drogą Lirene 18+ matujący mus też był super, ale nagle zaczął mnie uczulać -skład zmienili, albo coś

Jejku, za godzinę mam wizytę u ginekologa i jakoś tak nienormalnie się boję aż mnie brzuch boli
Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze

Właśnie.. widze, że piszecie o kremach AA. Kuszą mnie ciągle, ale nie wiem na który się zdecydować Patrzyłam na serie 18+, ale nie zdecydowałam się w końcu. Jeszcze się zastanawiałam nad powrotem do Garniera -nie pamiętam w tej chwili dokładnej nazwy kremu- wiem, że był świetny. Niewidoczny na skórze.. i ta jedwabista konsystencja.. później twarz taka mięciutka.. Ah.. Ale nie mogę sobie przypomnieć, czy pomagał mi w błyszczeniu Ale do nawilżenia był genialny
__________________
"Chodziliśmy nie szukając się, ale wiedząc, że chodzimy po to, żeby się znaleźć. "

ludwila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 18:16   #2509
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

wpadłam na chwilę Wam napisac, ze byłam dziś w mieście niedaleko (mniejsze) i były olejki alterry a pomarańczy była cała półka i żadnej kartki nic. pytałam pani i powiedziała, że nic nie wie o wycofaniu, więc gdyby ktoś chciał, żeby mu kupić czy coś to mogę pomóc
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-21, 18:39   #2510
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez ludwila Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze

Właśnie.. widze, że piszecie o kremach AA. Kuszą mnie ciągle, ale nie wiem na który się zdecydować Patrzyłam na serie 18+, ale nie zdecydowałam się w końcu. Jeszcze się zastanawiałam nad powrotem do Garniera -nie pamiętam w tej chwili dokładnej nazwy kremu- wiem, że był świetny. Niewidoczny na skórze.. i ta jedwabista konsystencja.. później twarz taka mięciutka.. Ah.. Ale nie mogę sobie przypomnieć, czy pomagał mi w błyszczeniu Ale do nawilżenia był genialny
No na pierwszy rzut oka ok wszystko Ten mój gin jest genialny, zawsze od niego wychodzę w takim dobrym humorze

Ja AA technologii wieku nie zamienię już na nic innego -mam oba: matujący i nawilżający i oba są świetne Ale Garnier mi nigdy nie pasował
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 18:53   #2511
pigunia
Raczkowanie
 
Avatar pigunia
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 432
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

dziewczyny ratunku! chce mi się zafarbować znów włosy a mam 8cm odrostu!!

Nadszedł włosowy kryzys - codziennie chodzę w kitce w rozpuszczonych wyglądam kiepsko bo po pierwsze odrost, a po drugie.. przestałam je prostować (już 5 tygodni) bo przestawiłam się na porządną pielęgnację...

Mam do was pytanko włosowo-pielęgnacyjne :P Jakim szamponem zmywacie oleje? Nakładam na noc Sesę. Byłam dziś już w dwóch Rossmanach i nigdzie nie ma tego szamponu różowego Babydream fur mama co polecacie??
pigunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 08:39   #2512
201607150859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 851
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

A ja się pochwalę, że trzymam się dzielnie już 4 miesiące bez farbowania i widzę różnicę. Przede wszystkim włosy mi mniej wypadają, a o to mi chodziło
Jeszcze "małe" 2 lata i będę wyglądała jak ludzie.
201607150859 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 09:17   #2513
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez pigunia Pokaż wiadomość
Mam do was pytanko włosowo-pielęgnacyjne :P Jakim szamponem zmywacie oleje? Nakładam na noc Sesę. Byłam dziś już w dwóch Rossmanach i nigdzie nie ma tego szamponu różowego Babydream fur mama co polecacie??
A Babydream dla dzieci?
Ja tam zmywam je wszystkim i nie zauważyłam, żeby jakoś się różnił pod tym względem szampon bez sls i z sls
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 16:47   #2514
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
A Babydream dla dzieci?
Ja tam zmywam je wszystkim i nie zauważyłam, żeby jakoś się różnił pod tym względem szampon bez sls i z sls
u mnie jest troszkę różnica, ale minimalnie a ostatnio kupiłam tę maskę do włosów z isany z pszenicą czy jakoś tak i muszę wam powiedzieć, że kompletnie mi nie pasuje, moje włosy wyglądają po niej tragicznie, puszą się i strasznie są suche... chyba proteiny mi jednak nie służą
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 17:19   #2515
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
u mnie jest troszkę różnica, ale minimalnie a ostatnio kupiłam tę maskę do włosów z isany z pszenicą czy jakoś tak i muszę wam powiedzieć, że kompletnie mi nie pasuje, moje włosy wyglądają po niej tragicznie, puszą się i strasznie są suche... chyba proteiny mi jednak nie służą
u mnie się sprawdziła bardzo dobrze, ale jakiegoś 'wow' nie było
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 17:25   #2516
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
u mnie się sprawdziła bardzo dobrze, ale jakiegoś 'wow' nie było
a u mnie kicha i próbowałam już na kilka sposobów i nic... trudno, ale to pewnie przez to, choć nie mam całkowitej pewności, że moje włosy są wysokoporowate, ostatnio natrafiłam u jednej z blogerek na taki fajny opis tego wszystkiego i tak mi wyszło, a tam właśnie jest info o tym, że takie włosy niekoniecznie lubią się z proteinami... tak by wychodziło, bo mi głównie służą maski nawilżające i tylko niektóre oleje
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 17:40   #2517
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

a nakładałaś przed myciem? bo ja tak robię z maskami
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 17:43   #2518
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
a nakładałaś przed myciem? bo ja tak robię z maskami
wiem, ja też ale u mnie to nie nic nie daje, próbowałam już różnych sposobów na tą maskę i nic..
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 18:10   #2519
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Nie opuściłam Was, ale w moim życiu teraz stety i niestety wiele się dzieje.

Wiem, że jak na 3 miesiące są małe, ale noszę je z dumą i doczekać się nie mogę swoich naturalnych włosów
Może jutro zrobię więcej, z fleszem, to foto bez flesza w świetle dziennym, lekko pochmurnie było jakoś tydzień temu

Dobranoc
o anngeli, myślałam, że nie zapuszczasz naturalnych masz taki sam kolor naturalsów jak moje
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 19:27   #2520
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
wiem, ja też ale u mnie to nie nic nie daje, próbowałam już różnych sposobów na tą maskę i nic..
kurcze, to nie wiem, co Ci poradzić. widocznie włosy nie lubią po prostu jej
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:14.